Új privát üzeneted érkezett!

Dorka, priviben küldöm az iwiw-es elérhetőségemet.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze
Hat apacskanak szava sem lehet a suli is kezdodik jovoheten :lol:
Vasarnapi bulibol fotot kerunk 8)

Kitty
Mi mar miota mondjuk neked menj el egy vv-re!!!Addig addig huzod...a vegen akor is elkell menj mert valami marhara nem stimmel nalad... :roll: a closti is butasag volt szerintem minden fele hormonvizsgalat nelkul :roll: na de mar nem papolok...csak remelni tudom nem kell meg majd eveket varnod mert mindig csak varsz...

Kriszti
Akkor nalatok mar van 2lurko.Katanal is van egy fiu es ewgy lany.Hat igen sokszor 1-2vizsgalattal kiderul minden ezert nyaggattuk Kitty-t is de nem akarodzik menni neki :roll: most voltal hormonkivizsgalason?Mert tudod azok valtozhatnak!Lehet megint valami galiba van :?

Noci
jaj de nem jo betegnek lenni....puszi :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Újra vagyok, és azt hiszem most bőven lesz is időm jönni, na semmi jó hír, elmesélem ,majd a végén.

Kriszti! Üdv közöttünk!
Én sem régóta vagyok itt, de tényleg nagyon jó dolog itt beszélgetni, megosztani az örömeinket, bánatunkat!

Kitty, igenis gyere ha van hozzá kedved, velem sem történik olyan sok minden pl., de néha azt is jó leírni, vagy csak elolvasni, amit ti írtok :)
Én várlak, és szerintem a többiek is nagyon!!!! :D :D :D
Remélem, még ma sem jött meg!Drukkolok nektek!

Nóci, gyógyulgassatok!!!

Kati, ti is!!!

Beze, nagyon örülök, hogy bejelöltél az iwiwen!!!!
Mit kap Lexi a szülinapjára?

Brid, nehéz lehetett neked, és nagyon szeretheted ezt a férfit, hogy tolerálni tudtad a kultúrájából származó különbségeket.
Ezt nem sok nő bírná ki. Nekem például lételemem, hogy a párom mutassa ki az érzelmeit, mindig , mert túl érzékeny vagyok, és szükségem van rá.
De úgy látszik, ő is annyira szeret, hogy próbál változtatni, de az alapján, amiket meséltél róla, elég vaskalapos lehet, és neki lehet, hogy még ezáltál nehezebbek ezek a dolgok!

Csajok, velem annyi történt, hogy tegenp ültem a dolgozóban a számítógép előtt, oldalra fordultam, és úgy maradtam. Szó szerint!
Doki, fájdalomcsillapító hegyek, kóma, állandó fekvés.Ja, meg táppénz, ki tudja, hogy meddig!
Úgyhogy most elég ideges vagyok, mert rengeteg a munkám, és fogalamam sincs, hogyan fogom behozni, meg az sem mindegy, hogy mennyi fizetést kapok!
Aztán ha tünetmentes vagyok, úszás, gyógytorna, mert a gerincem miatt van az egész, nem sima becsípődés.

Holnap kéne megjönnie, és szerintem most meg is fog!

Puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 

 
 

Sziasztok!

Ma megint egy fokkal jobban vagyok!

Tegnap basszus bocsi, hogyilyenről írok, de a szívem ketté törik, ha rá gondolok! Nos tegnap másodszor sikerült a manónak magától kakilnia ami jó, de a rossz a dologban, hogy nagyon keményet sikerül neki és végig sírta! Hiába probáltam segiteni neki olyan kemény neki, hogy nagyon megviselte! Nyomkodtam a kis lábacskáit a hasijához, de ami nem megy az nem megy! De a jó, hogy nem kellett sem beöntés sem pedig kúp az eseményhez! De az szerintem megint csak nem normális, hogy így kinlódik csórikám! Már megilyedtem, hogy szét szakad a kis feneke! Mit csináljak??? Anyukák gyakorlott anyukák, ha van tippetek segitsetek! A gyümit abszolút nem eszi! Csak ezt a gyümölcsös tejpépet, de azt zabizza és amiota kapja ezt azóta a főzelékek megint csak nem mennek neki! Már kezdek kiakadni emiatt!

Dorka! Sajnálom a derekad, de csak rendbe jössz gyorsan! És mi ez?? Nem lumbágó??? És viszont, ha most ilyen erős gyogyikat kapsz akkor jó is ha meg jön, mert nem kéne, hogy bármi baja legyen a kis manócskának! Jobbulást drága!

Brid!Jó volt olvasni, hogy mentetek apácskával kirándulni! Ha még nem is volt sok látni való akkor sem otthon ültetek!
És remélem, hogy a suli neked egy jó pozitv lesz és még több emberrel megismerkedhetsz majd!

Kitty! Végre már mégy vérvételre ez már nagyon kell neked!
És akkor is szívesen látunk, ha nincs mondandod, mert legalább itt vagy velünk!

Csucsu! Merre vagy??

Zsu???

Beze! Megy már a lázas készülödés???

Ja és képzeljétek tegnap felhivott egy nénje, hogy mikor megszületett a manocsak kaptam egy csomit a korházban a felicitásztol na ma kijön és akar valamit! Na kivi vagyok mit! Erre ma megint felhiv egy másik csaj úgyan onnan, de 980Ft-rt rendeltem egy kezdő csomit ilyen kézség fejlesztőt! Kb 4 hét mire megkapom! Nem tom minek kell annyit várni, de legyen! Remélem ér majd valamit!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Dorka, Nóci, gyors jobbulást nektek, küldöm a gyógypuszikat!!!

Lexi németül beszélő bárányt és ugráló pink zebrát kap.

Bridget, ok, hozok. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Gyorsan telnek a napok.
Csütörtökön itt volt anyum, úgyhogy takarítottam, vasaltam. Ma meg itt voltak délelőtt egyik barátnőmék a kisfiával, sétáltunk egyet, megnéztük a kacsákat. Aztán hami, alvás, piac, dokihoz receptért, be a munkahelyemre, és még sátáltunk egy órát. aztán hami, játszás, fürcsi, hami, és most már másfél órája alszik. Lassan én is megyek, csak apa dolgozik hajnalig, nekem meg nem akaródzik egyedül ágyba bújni.
Négy napja egyedül alszik el Bence, kacag nagyokat, próbálkozik oldalra fordulni.

KAti!
NAgyon jók a képek, gyerkőcök tündériek!!!!

Bridg!
Ezek szerint Philadelphia nem volt egy nagy durr.... de azért gondolom jó volt kicsit kikapcsolni.
Sajna nem akaródzik össze jönni Nóciákkal a tali. Hözzájuk nem tudunk menni a szőrallergiám miatt. Be meg nem BKV-zok ebben a vírusos időben a városba, vagy ki hozzájuk.
Jó, hogy ennyi mindennel próbálkozol!!!! Kíváncsi leszek, hogy mi fog a legjobban tetszeni.í

Kitty!
Köszke, nagyon jól vagyunk. Manó egyszerűen fantasztikus, nem győzök betelni vele.

Nócikám!
Jobbulást neked!!!!!
Nekem is menni kéne anyajeget leszedetni :? :? :? :? :?
Szegény kicsi lány... de rossz lehet neki, hogy ilyen fájdalmas a kakilás neki!!!! Puszikálom

Dorka!
Te jó ég!!!!!! Nagyon vigyázz magadra és pihenj minél többet!!!!!!

Beze!
NAgon szép ajándékokat kap Lexi!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Nóci, az egész házat kitakarítottam, holnap csak főzni és sütni kell. :D

Zsuzska, köszönjük. :wink:

Tavaly 24-én hajnali 2-kor ébredtem az első fájásra...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lexikének nagyon boldog első szülinapot! :D

Kép
Vendég
 


Drága Lexikének sok boldogságot kivánunk!!!!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty, Fürtöske, nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen! Úgy meghatottatok, hogy pityergek... :oops:

Az ünnepeltnek majd megmutatom a szép képeket, amiket feltettetek!

Este hozok képeket. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Lexinek nagyon boldog első szülinapot kívánok!!!

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Beze,
részemről is Boldog szülinapot Lexinek :D
Kép

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Zsuzska, Enis, nagyon szépen köszönjük, nagyon aranyosak vagytok! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Sajna nem a saját gépemről vagyok, mert nem vagyunk otthon!

Így csak a kicsi Lexikének szeretnék nagyon boldog első szülinapot kívánni! Isten éltessen kicsi Lexike!!

Megyek, mert jön a vacsi!! Holnap igyeksezm jönni!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, nagyon szépen köszönjük, nagyon aranyos vagy! Jobban vagy már?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze
képek? :wink:

Enis
magadról is írhatnál :wink:
Vendég
 


Jönnek a képek, bocsi, kicsit sok lett. :oops:

zebrázok
Kép
hal jöhet :D
Kép
ismerkedek a tortával
Kép
van egy autóm
Kép
sietek :D
Kép
takarítok
Kép
anyai nagymamával
Kép
citromot ettem, savanyúúúúúú
Kép
huncutkodok
Kép
torta
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lexikének nagyon boldog szülinapot kívánok!

Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok Lánykák :)

Nagyon kihaltunk, mi történt?

Nóci, gyógyulgattok?

Beze :) Milyen jók a képek!!!Szereti Lexi a zebrát?
Milyen édes nagylány már kis menyem :lol:
Tavasszal remélem találkozunk, amikor Hőgyészen leszünk :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Beze!
Nagyon jók lettek a képek!!!! Tündéri Lexi!!! Nagyon szupi tortája volt!!!!
NAgyon tetszik az etetőszéketek!!!! Milyen????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
LEXINEK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!
Nálunk is a hétvégén buli volt a Vanda névnapját ünnepeltük. Nagyon jol sikerült de teljesen elfáradtam.Képzeljétek Apának egész héten leéllása van nem kell mennie dolgozni és pont félidöbe leszek.Reélem összejön valami.Puszi mindenkinek!
kriszti0406
 
 


Sziasztok!

Kati, Kriszti, nagyon szépen köszönjük, nagyon aranyosak vagytok!

A képdicséreteket is köszönjük, puszi érte!!!

Fürti, oké, összehozhatjuk, viszont a házasságból nem tudom, mi lesz, a lányom gyakorlatilag minden hímnemű egyeddel flörtöl, még akkor is, ha a kislegényt a tévében látja. :oops: :lol:
Ma Pesten voltunk, ott is talált magának valakit. 8)

Zsuzska, köszönjük, mi csináltuk, nem azért, de finom lett. :P
Az etetőszék Neonato, jó strapabíró, kiszolgálja majd a kistesót is. :wink:

Vandának utólag boldog névnapot, nektek Kriszti meg drukk!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nalunk nincs semmi extra...ma esett mintha dezsabol ontenek.Holnap elakarok menni akupunkturashoz,Patinak kell japan szakacskonyvet neznem itt angolul,es anyumnak is intezem az anyaknapi gyurujet 8) Takaritoneni ma jott meg jonnek beallitani a tevet mert nem akar mindig bekapcsolni amikor kene.Szal lustizos itthon ulos nap van de van mit csinalnom :oops: Pusz pusz mindenkinek 8)

Dorka
A szerelmunkert mindent nem igaz?Amugy neki is eleg sokmindent elkellett igy viselnie mivel a mi kulturank sem olyan,mint az okeke :!: Oldalad jobban van?Vgy mitol nem tudtal megmozdulni :?: :shock: Megjott?

Noci
Tudod a kislany akire anyum vigyaz...na neki vannak kakilasi problemai kiskora ota...o is koraszulott volt :? Na ok valami nem tom milyen olajat itatnak vele amitol hig lesz a kakija...mert most meg raadasul szegenykemnek aranyere lett :shock: Es nem kakilhat kemenyet ezert kapta ezt az olajat ha erdekel megkerdem a neve...amugy meg kap valami macis teat amitol minden nap kakilt :roll:

Beze
Emlexem mikor meg csak jarogatni kezdett a lanyod most meg mar fut a kepen :lol: Torta nyami-nyami 8) Halat evett? :shock:
Bar kicsit megkesve de nem voltam netkozelben :oops:
Kép

ZSu
Nem nem volt az...de hat nalunk se minden varos az :roll: Hat majd valami olyat beszeljetek meg nocival ahova mindketten babakocsisan erkeztek vgy apacska elvisz...bar megertem meg nem akarsz kimozdulni a babaval... :roll:

Enis
Jo az avatarod :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: orulok,hogy elokerultel 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bridget,
nem is voltam elveszve :lol: ,csak egyszerűen annyira nem történik semmi említésre méltó velem,hogy nem is tudtam miről írni :roll:
Esik az eső?Hó el is olvadt,vagy egy ideje amúgy sem volt már?Még ott maradtam el,hogy hó hullt :roll:

Itt nálunk katasztrofális a helyzet,-17,-21 fokok vannak,tegnap sajnáltam Renit és elvittem őt kocsival a suliba.Na,mire hazaértem,bemelegedett kissé a kocsi is,de a kormányra fagytak a kezeim. :x Hó is van még.

Nóci,
akkor jobban van ?Nemkakilás borzasztó,Reninek is kb 5 éves koráig voltak ilyen gondjai,de neki nem egyfolytában,hanem periódikusan(nem volt kapcsolatban a kajával,bármit evett,egy idő után előjött).Nálunk csak a kúp segített,de sokszor sírtam mellette én is,főleg mikor nagyobb volt és ordítva kakilt,hogy fáj :cry:
Sajnálom,hogy nem tudtam segíteni,dokival nem beszéltél erről?

Beze,
Lexi nagyon fotogén,mindegyik képen gyönyörű,előbb úgy tűnt van kedvencem,de második ránézére már nem.Mindenhol gyönyörűséges.
Amúgy vidám kiscsajnak néz ki,sírni nem is szokott? :wink:

Kitty,
én írtam volna magamról,ha lett volna mit. :oops: Te hogy vagy?

Ja,barátnőm megbocsátott a férjének(kár volt drámázni,mert végül azt mondta bármit elnéz neki,csak ne kelljen dolgoznia menni),most meg úgy beszél velem,mintha én azt akartam volna,hogy elváljanak.Kicsit rosszul esik,már kibőgtem a szemeimet is.Pedig mennyire sajnáltam őt .... elvittem bevásárolni is,a kislányára is vigyáztam párszor,hogy kicsit kikapcsolódjon...Na,mindegy,nem is panasznak szántam.Csak jó hülye voltam megint :evil:

Dorka,
neked is akartam valamit,de mire hozzád értem,elfelejetettem :oops: Ha eszembe jut,pótolom :oops: :idea:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Beze
nagyon édes a kis ünnepelt! Tök jó ajándékokat kapott!

Enis
a barátnőd szerintem nem normális :roll: , bocsi, hogy ezt írom.

Én ma teszteltem egy csont negatívat :(
Vendég
 


Kitty,
és hányadik napon vagy?Legalább meg fog jönni magától,hogy érzed?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Kitty, Enis, köszönjük, nagyon aranyosak vagytok. Enis, dehogynem, e azt nem fényképezem le. :lol: Hogy van Reni? Suli hogy megy?
Barátnőd nagyon igazságtalan, sajnálom. :cry: Sajnos sokszor jártam én is úgy, hogy jótett helyébe jót ne várj. :cry:

Kitty, tedd meg kérlek magadért, hogy elmész egy vérvételre, ez nem normális, hogy nem jön meg magától. A closty nagyon csúnya dolgokat művelhet, ha kivizsgálás nélkül szeded, hónapokig! Aggódom...

Bridget, köszönjük, nagyon aranyos vagy! Igen, hal, 11 hónaposan egy kisgyerek már ehet, persze szálka nélkül. :wink: Ez vietnámi tengeri halfilé volt, sütőben sütöttem.
Hogy vagytok?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kriszti, Vandának:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!

Gyogyulgatunk köszönjük azaz már jól vagyunk!

Ne harizzatok tudjátok én nem vagyok olyan ritkán jövös tipus, de most minden úgy össze jött!

Brid! Nagyon kéne nekem annak az olajnak a neve meg annak a teának is!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kérlek kérdezd meg???!!!!

Beze! Nagyon tuttik a képek! Kár, hogy te egyiken se látszol!!! :(

Enis! Akkor te tutira érezted amit most én érzek!

Amugy beszéltem erről dokival és ezért ven, hogy szinte hetente cseréljük a tápikat!!

Kriszti! nagyon boldogságos névnapot a kis Vandának!!

Ja és egy jó hir! Asszem jól sikerül a keritő nő azaz sikerül a tesomnak egy csajszit találni! Lehet már a 7végén randiznak! 28 éves és van egy kisfia Gábornak hivják! Tünemény a kissrác!!!
Infot erről majd, ha összejön, ha más nem legalább egy randi erejéig! De tiszta szívből kivánom, hogy több legyen mint egy randi vagy egy futó kaland!

Na lépek legyetek jók csók!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na, látom mindenki előkerült szép lassan :)

Kriszti, Vandának boldog névnapot kivánok így utólag is

Kép
Vendég
 


Majd jövök később....
Vendég
 


Sziasztok!

Beze, kicsit megkésve, de Lexinek Boldog Szülinapot!

Kriszti, Vandának pedig Boldog Névnapot!


Nóci, örülök, hogy meggyógyultatok!

Egyébként magát a randit hogyan fogod kivitelezni?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Na, most nem tudom, véletlenül elküldtem, na mindegy folytatom.

Brid, valóban kölcsönösen hoztatok nagy áldozatokat!

Enis, ne sírj az ilyen esetekban mindig az szívja meg, aki segíteni akar, ezért nem éri meg még tanácsot sem adni!

A hátam, az teljesen kész, nagyon fáj. Úgy néz ki, csak jövő hét csütörtökön megyek majd dolgozni, csak nagyon unatkozom itthon.

Amúgy megjött 3 napos késéssel,de őszintén szólva örültem neki, meret erős gyógyszereket szedek!

Puszi mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka,
na most jutott eszembe,mit is akartam:gyógyulást kívánni neked.Juj,nagyon fájhat :?

Nóci,
nálatok akkor a tápszer miatt van..hát nem tudom,Reni még a tápszer elhagyása után is nehezen kakilt pár évig.
De kívánom,hogy nálatok ne így legyen majd:(

Beze,
azért én szeretnék látni egy sírós képet is róla,ha lehet :oops: Nem szeretem,ha sírnak,nem azért...de biztosan úgy is nagyon kis édes :wink:

Ez van a barátnőmmel.... :roll: ,de én tanácsot is csak azért adtam,mert ő kért meg rá,nem kéretlenül osztogattam :cry:
De jól vagyok már,úgysem tudok rajta változtatni...meg kell tanulnom,hogy leperegjenek rólam a hülyeségei.Különben mikor normális,nagyon jó barátnő 8) Ezért is sz.r ilyenkor,mert x hónapig jóban vagyunk,aztán egyből valami nem tetszik neki :roll:,és azt úgy is adja tudtomra,hogy vérig sért :evil:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Beze,
köszi,Reni jól van,csak angyon fáradt...de jövő héten nálunk szünet van(a 2 félév között,1 hét),így majd kipiheni magát.Suliban tavalyhoz képest rontott,de azt ígérte második félévben összeszedi magát :) De még így is jó tanuló,csak...tudna ő többet is,ha tanulna.Mindegy,elégedett vagyok azért.

Kriszti,
szia,téged még nem is üdvözöltelek.
Lányodnak Boldog névnapot
Kép

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Dorka, továbbra is jobbulást, küldöm a gyógypuszikat. Most örülök, hogy megjött, a következő hónap a tiétek lesz!
Köszönjük a köszöntést. :D

Enis, azt hiszem, olyan képem nincs, de majd csinálok. Hát, amikor úgy üvölt, mint akit ölnek, akkor nem aranyos egyáltalán. :oops:
Örülök, hogy Reni jól van. Az ígéretét biztosan be fogja tartani, okos lány ő! :D A 2 félév közti szünet tök jó, nekem csak egyetemen volt, de ránk is fért.

Nóci, Regi eszik gyümölcsöt? Szerintem az alma nagyon jó. Amikor Lexi 1 hétig tápszert kapott, ő is nehezebben kakilt, szegénykém úgy nyomta, hogy belevörösödött.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kriszti
lányodnak utólag is:
Kép

Most jelentkeztem be egy másik dokihoz, hétfőn megyek hozzá. Amúgy ezt a problémát örököltem a mamámtól, tegnap pont beszélgettem vele erről, és neki is ugyanez volt. Mindig gyógyszerrel hozták meg neki. És mégis lett két gyereke :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Köszönjük mindenkinek a felköszöntést a Vanda nagyon örült neki.
Noci nekünk a yoghurtok jöttek be ugyanez volt velünk is sirva kakilt és volt ugy hogy a két lábát kellett felnyomnom és ugy tudta csak kinyomni.Rettenetesen sajnálltam.

Dorka jobbulést kivnok neked!
kriszti0406
 
 


Sziasztok!

Kitty, nagyon örülök, remélem, végre jó kezekbe kerülsz! :D

Nóci, nem szeretem, ha fényképeznek, ugyan készült rólam is, de olyan béna, hogy nem rakom fel. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Beze!Sajnálom, hogy nem tartod magad fotogénnek pedig az iwiwen olyan kis helyes vagy!!!
Regi nem eszik gyümölcsöt amint a szájához rakom a kanalat egyből fujtat, pedig tudom, hogy jó lenne! Direkt vettem neki szilvát meg barackot meg sárga barackot meg van itthon alama is meg én reszeltem neki alámt, de sehogy sem kell! Ha cselesen beleteszem a kis szájába akkor ügyesen kiköpi, de úgy basszus, hogy az egész a szemüvegemen landol! Így beleuntam a 100. probálkozás után!

Dorka! Sajnálom a hátad és remélem, hogy a jővő hétre meg gyogyulsz! És mondtam én neked, hogy jobb ha az erős bogyik miatt most meg jön!
A randit ügyesen fogom kivitelezni, mert már elmondtam a tesomnak , hogy sogornőt keresek magamnak és neki csak el kell mennie majd az adott időpontban a randira! És az alol nincs semmi kifogás! És punk tum!

Enis! Probáld meg amit tudom nem egyszerű, de mikor a kedves barinőd ilyen akkor tojj a fejére! Ne vedd fel a telot, ha hív vagy egyszerüen mond meg neki, hogy ezt már unod, hogy tanácsot kér aztán meg te vagy rossz meg minden! vagy ha legközelebb tanácsot kér mond meg neki, hogy köszi de nem kérsz az Ő hülyeségéből és menjen tanácsért a szomszédbe, de ne hozzá! Szívesen meg halgatod, de nem akarsz viszályt többé!
Egyébként meg én is jártam így! Tanácsot adtam a barinőmnek aztán egy ideig tök happy volt minden szét ment a pasijával még mindig minden happy aztán össze jött egy lánnyal és azóta a 2 éva alatt kb 5x beszéltünk, de ugy hogy én kezdeményeztem! Ő azóta is igér fűt fát, de már nem dölök be neki! Majd lesz nekem más barinőm! PLáne, hogy van itt más velem egykorú anyuci akikkel szoktam egyre többet talizni! Hol Ők jönnek hol mi megyünk! Ez a legujjab! Ezért vagyok ritkán!

Kriszti!Nálunk is így megy a kaki, hogy a két lábiát nyomom felfelé! Mondjuk ma hajnalban is így ment, de valahogy elég gyorsan lezajlott max 5 pec alatt! Utána hamizott és aludtunk még 1 órát! Bár én aludtam volna többett, de Őnagysága nem volt hajlandó! Bár most huzza a lóbört szerencsére!

Kitty! Örülök, hogy végre uj doki van a láthatáron! És látod nagymamidnak lett 2 gyerköce és ezért vagy te is! Szal lehetnek akármilyen bajok ezt már nagyon rég orvosolni tudták! No para! Te az idén tesztelsz egy pozitivat és én szerintem bár ez csak egy megérzés max juliusig babás leszel, de szerintem elöbb!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok Csajszik :)

Valahogy marhára nehezen jutok a géphez, de bevallom, olvasok, csak nem írok :oops:

Nóci :) tényleg próbáld meg a joghurtot Manódnak.Langyos kamillatea?az is kakicsináló.Én Marcinak mostanában reggelire malátakávét adok, mondjuk tejjel már, de tápiba is kipróbálhatod, a maláta székletlazitó.Valami homeos cuccnak vagy gyógynövénynek nem néztél még utána?

Kriszti :) hajrá ez a ciklus!!!!Képeket kapunk Vandáékról?

Kitty :) jó hogy új dokit váltasz :) és azért leinformáltad?

Enis :? barátnő :evil: én úgy jártam anno, hogy nekem a barátnőm vette el a pasimat. :evil: addig kavart a kis dög, amig sikerült neki, de ezt eljátszotta 2x is.Pedig más tipus volt mint én, kb.20 kg-al több és picike :lol:

Dorka :) és mitől lett ez a rettenetes hátprobléma?mit mondott a doki?
Vendég
 


Fürti! Joghurtot még nem akarok neki adni! Homeos cucc nem jött be és sajna a langyos kamilla tea sem! Sőt a tápba tettem gyümit az sem kellett neki! Ja és a legujjabb, hogy a tápszert el sem fogadja, hanem csak ezek a tejmentes tejpépeket eszi csak meg! Mint ami van a milupának meg a sinlac-ot! Ma mondjuk sikerült beletömnöm egy üvegnyi zöldség mixet!
És te kis huncut! Miért nem jösz??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócikám, mert egy csúnya lusta disznó vagyok :lol:
Vendég
 


Basszus ne légy csúnya lusta disznó, mert...................!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Basszus akartam felrakni egy azaz még egy vonalzit csak ezt írta ki amit láttok! meg látszik nem tok külföldiül!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci,
én is akartam tanácsolni,hogy tedd a gyümit pépbe,de ezek szerint nem lehet becsapni a kisasszonyt :lol: :cry:

Vannak más barátnőim is rajta kívül,de okos férjem elvállalta,hogy megkereszteljük a lányukat,így nem tudom megtenni,hogy egyszerűen kerülöm őt ezentúl...de drasztikusan csökkenteni fogom a találkozásokat,az tuti.

Fürti,
á,a kinézetre nem mindig lehet alapozni :evil: Egy régi ismerősömet,akinek mindig fogyiznia kellett,holott csontsovány volt,mert a férje nem szereti a kövér nőket,otthagyta a férje egy nagyon kövér nőért :roll: Most képzeld el..mindig azt mondogatta neki,nehogy meghízzon,erre meg...

Lányok,nézzétek mit találtam(aztán ígérem nem fárasztalak többet a hülyeségeimmel a barinőmmel kapcs.).

Az 1.,2.,4.,6. ,7. tökéletesen illik ránk.Szerintetek létezik ilyen?Ma két olyan barátnőmmel sütiztünk,kávéztunk,akiket már 28,meg 31 éve ismerek(egyikkel ovi óta,másikkal 1. osztálytól vagyunk barinők),bár azzal,akit 31 éve ismerek,ritkábban találkozunk.És annyira jól éreztem magam,végre éreztem,hogy tényleg kikapcsolódtam,senki nem panaszkodott,nem volt negatív,tiszta szívből nevettünk .Na, a másik barinőmmel ilyesmi nincs:oops:

Itt a cikk:

http://www.harmonet.hu/ezoteria/6395-en ... adat?.html

-nem jó így :cry: Másoljátok inkább át a a böngészőbe az egész sort

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Fürti :lol:
csúnya,lusta disznó :lol: Lusta,lusta,de csúnya is? 8) Á,dehogy :lol: Különben én is lusta vagyok mostanában,jobban esik csak olvasni :oops: Ja,és lassan disznó is leszek,mert meghíztaaaam :cry: :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis!
Nem fárasztasz!! inkább az ilyen beszolásokkal fárasztasz!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Remélem veszed a lapot!!!
Nos azért vagyunk, hogy mindenki elmondja amit akar különben begolyoznánk szerintem!!!!
Ja és az imént sikerült becsapni a kisasszonyt! Megedte a sinlac-ot almás banános pürével!! Vagy ez most jól esett neki nem tom!!!
Tényleg! Ti most akkor rajta vagytok a beby-in????? Nálad kisit nem vagyok most képben ezért millió bocsesz!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci,
ez egy fórumból van:
"A banán biztos, hogy fogja a székletet, ezért én nem javasolnám székrekedés idején. A szilva, őszibarack, körte hajt:nekünk tavaly a szilva jött be a legjobban. Az alma semleges, habár azt is adják hasmenéskor, mint fogót, de szerintem normalizál."

Nem,nálunk jelenleg nem aktuális a téma.Pár hónapja történt valami,talán emlékszel,írtam is,hogy nem jövök egy ideig(na jó,ezt azért párszor írtam még :oops: ),ami miatt úgy döntöttem,hogy egyelőre inkább mégse....

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Na,ezt nézdd:
"...Igen a túl érett banán hashajó hatású, de a még szinte halvány sárga vagy fehér hasfogó. " :shock: Már fene sem tudja mi az igazság :roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Nóci, sütőtök? Banán nálunk nem fogta a székletet. Joghurtot meg tényleg ne adj még neki, kicsi Regi ehhez. Van egy nagyon drasztikus megoldás, nekem szerencsére sose kellett kipróbálnom: lázmérő a popóba.
Köszönöm a bókot, nagyon aranyos vagy! :wink:

Enis, szerintem a 2. az igaz.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?