Új privát üzeneted érkezett!

Szöszke
Nagyon édes a telefonos video!!! Áron is hasonlóan telefonál :lol:
Köszönjük, már jobban vagyunk, de az éjszaka még mindig horror, akkor lázasodik be és szerintem akkor jobban is fáj neki a füle, mint napközben, csak az a baj, hogy már 3 napja velünk alszik, mert nekem így könnyebb és félek , hogy oda is fog szokni., de sebaj, majd ha nem lesz már beteg visszaszoktatom valahogy.

Vikcy
Nagyon helyes Fannika!!!!

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 



Sziasztok!

Szöszke megkeresett az iwiw-en, hogy hiányoltok. Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok. Köszi, Szöszke, hogy írtál.
Az az igazság, hogy mostanság kicsit fáradékony vagyok és igyekszem szunyálni Szabival. :wink: Aki már csak egyet alszik, úgyhogy ki kell használnom. :lol:

Gyorsan csak átfutottam az előző oldalt! Képek nagyon helyesek! És a videók és nagyon jók Olyan nagyok már ezek a sárcok és milyen ügyesek!

L.Kata - Sajnálom ezt a gégegyulladást. Írtam privit megkaptad?

Mi jól vagyunk. Mindhárman. :wink: Most megyek bocsi, mert leragadnak a szemeim, de igyekszem majd jönni még.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 

 
 

Sziasztok!

Sz.Betty!Gratulálok!!!! :wink: :wink: :wink: Nem is mondtad,hogy ti már tesókát szeretnétek.És mesélj,hogy viseled?Mikorra várod?

Ha már kismamák:Banghamékról most olvastam,hogy ismét kisfia lesz :lol: :lol:

Évi!Szegény Áron!Többieknek is volt már ilyen?Nálunk Zsófi nagyon hajlamos rá már fel is szorták a fülét :?

Zsuzsu!Nálunk is volt éjség sztájk de már valószínű túl vagyunk rajta.Oltás után 1héttel szerintem is simán lehet az miatt volt :roll: Nálatok lesz farsang?

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Bettike
Nagyon jók a videok és a kép is cuki!!!!

Bettyna
Gratulálok a kistesóhoz!!!!! Nem is tudtuk, hogy babát vártok!!!!
:lol: :lol:

Kata
Régen Lorának és az ikreknek is volt párszor fülgyulladásuk, de aztán ahogy nőttek elmúlt, remélem Áronnak is csak a víztől volt.

Bangham
Gratulálok a kisfiúhoz!!!

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Kata, Éva - Köszi, mi is még csak 2 hete tudjuk. :wink:
Kistesó 6 hetes, 7mm-s és ezerrel dobog a szíve (kedden hallottam!). Várható érkezése szeptember 10. Jól vagyok, igazából hasonlóak a tünetek, mint Szabival. Vagy talán még annyi se. Szabival esténként iszonyat gyomorégésem volt, állandóan gombóc volt a torkomban. Most egyszer voltam igazán szarul, akkor szédültem is meg minden, de viszonylag gyorsan elmúlt. Késő délután-este mikor apa hazajön jól esik eldőlni a kanapén, mert azért vacakol a gyomrom, de nem vészes. Inkább arra kell vigyáznom, hogy Szabi ne térdeljen bele a hasamba, amikor épp anyamászókát játszik.
Hogy terveztük-e? Hát, úgy gondoltuk, hogy legalább 2 év legyen köztük, így nem tettünk ellene. Kiszámolva, rákészülve nem volt. Csak amióta Szabi hagy bennünket aludni....

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok!

Bettyna...végre hogy jelentkeztél, a pü-t jó későn vettem észre, köszi! :oops: :D
Nagyon meglepett a babás vonalzó!Aztiii! :shock: :lol: :lol: :lol:
Bár említetted korábban hogy kis korkülömbséggel akartok tesót. Így 23 hónap lesz közöttük, ugye?
Nagyon jó erőt, egészséget a babaváráshoz! :lol: Majd követem a példát én is, de még fogyózom.
A videók nagyon aranyosak, mintha a fiam látnám! :lol:

Vicky...nagyon édes Fanni! :D

Szöszke...cuki Gergő ahogy telefonál. :lol: Már tök szépen álldogál!

Közben meg húzos napom is volt ma, azért nem jöttem.Túl vagyok a pajzsmirigy biopszián :D .
Apukám vitt, nem mertem egyedül menni :oops: , Fecó (férjem)meg dolgozik.
10.55 kor jött Fecótól az SMS hogy:Ügyes legyél kicsim! :oops: :lol: :lol: :lol:
Nem kellett sokat várni, és maga a művelet se volt hosszú. De érzéstelenítőt nem adnak ám! :?
Szóval túl lehet élni , de jó szar. :( Ráadásul 2x kellett szúrni mert az első mintavétel nem lett tökéletes.
Még érzem, picit fáj, mintha bennehagyták volna a tűt. :roll:

Na, jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata...hol tudtál meg híreket Banghamékról? :D
Kisfia lesz?Örülnek? :roll: Vagy ők a lányra gyúrtak, nem?
Lakás ügyük vajon megoldódott?
Írhatna néha ide is! :roll: :(

Borkaby, Sensi, Dalma,Tücsök,Tercsi, Emmalena.... is eltüntek. :(

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Szbettyna, de jó, hogy jöttél, és óóóriási gratula a picikéhez!!! És akkor majd fogsz írogatni a 2010 szeptemberben szülünk topikba is? :wink:

Az az igazság, hogy több embert is megkerestem iwiwen, hogy jöjjenek, de nem nagyon akaródzik nekik. :( Biztos elfoglaltak nagyon. Borkaby még nem olvasta...

Lkata, milyen vizsgálat ez? Szövetminta-vétel? Vagy mi? :roll: Az álldogálás csakis kapaszkodva, nagy ritkán elengedve-támolyogva. :)
Valaki kérdezte, de engem is érdekel, hogy tortát mennyiért vállalsz?

Szveronika, hja, és ma fürdés közben a játékhallal próbált telefonálni. :)

Nem tudom, ki tud választ rá:
Szoptatás abbahagyása után mennyivel nem jött már tejcsi a ciciből? Nekem még mindig van...igaz, még csak 3 hete nem szoptatok.

Kép
szöszke
 
 


Szöszke!Ez nagyon változó van akinek még szoptatás után hónapokig van teje.Neked sok van még?Nem feszül vagy ilyenek?

Kata!A 3.gyerekesek között olvastam,hogy a középső fia mert idő közben kiderült a pocibaba is fiú!Én is örülnék ha jönne.Ügyes vagy a mütét miatt remélem minden a legnagyobb rendben lesz!Hajrá Norbi tesó!!! :wink:

Sz.Betty!Szerintem nagyon jó a kis korkülönbség!De ez így jó a tesó is tudja mikor kell jönni!Hát nagy segítség ha apa haza jön az tuti de élvezd ki minden percét az új terheségnek meg még "csak"Szabi van mert olyan gyorsan elrepül az idő :lol: Család mit szólt?

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Sziasztok!!

Bettyna!
Tiszta szívből gratulálok, jó egészséget, boldog babavárást kívánok!!!

Írhatnál pár sort Szabiról!!!

Vicky!
Aranyosak a csajok! Ki is kell használni a havat, jó móka!!! :lol: kívánom, h mielőbb megoldódjanak az alvási gondok!!!

Clau!
Olyan jó, h jöttél! A képek szenzációsak!!
Tényleg komoly változás a járás, tágra nyílik a világ.... :) Nekem is berreg a kicsi, nagyon szereti az autókat. Most tűnk fel, h Ábelt nem érdekelték az autók, sosem berregett....Most persze igen, együtt berregnek :lol: :lol: Apa néha próbálja csitítani őket, de lehetetlen....Az a jó, ha zajlik az élet :-)
Gratu balázsnak a kétnyelvűséghez is!!!!!!

Bettike!
Édes a fiad, ahogy olvas! Konstim már rég megrágta volna az ujságot! :oops: :lol:

Kata84!
Igen lesz farsang, a névnapomon. :oops: részleteket nem tudok, meglepetés lesz, mehetnek a szülők is.
Nálatok???????

L.Kata!
Sajnálom a kellemetlen mintavételt. Kívánom, h mielőbb felejtsd el és javulj!

Szöszke!
Aranyos Gergő!! Sok sikert a vizsgákhoz!!!!!!!!
Nekem még 4 hónap után is tejfoltos lett a felsőm.... :oops:

bosszúságom:
Tegnap délben , már majdnem odaértünk az oviba Ábelért, amikor hívott az óvónő , h vigyek cipőt Ábelnek, mert átázott. Nem volt kedvem visszafordulni,(szakadó hóesés, Konsti szunyókált a szánkón)- gondoltam annyira nem lehet vészes, majd megoldjuk. Odaérvén az oviba, száradtak a ruhák a radiátoron. Olyan volt, mint ha térdig beleállították volna a fiamat ruhástól vízbe.....A zoknija, harisnya nadrág, bélelt nadrág, overall na és persze a csizmájából csavarni lehetett a vizet.........elvileg akkor már 30 perce száradt...... felhívtam Bencét, h jöjjön értünk, mert nem tudom így hazavinni....Természetesen jött, 30 perc alatt ért oda.. Váltóruhája volt a srácomnak, de váltócsizma és váltóoveráll nem......Kérdeztem az ovónőt mi történt, de annyit mondott, h Ő nem volt kint, egy másik óvónővel voltak és amikor bejöttek az Ábel és a Kristóf csurom vizes volt. Kérdeztem Ábelt, Ő mutatta, h pároslábbal ugráltak...gondolom a vizes hóba és fröccsent mindenhová.............kész vagyok komolyan..nem tudom meddig volt csuromvizes cuccba, 5 percet vagy 30-t............remélem megússzuk és nem lesz beteg.............(amúgy aranyos volt a kölök, mindenkinek mondta, h "apa jő étem..."=apa jön értem.....az óvónő szerint nem beszél..........áááááááááááááááááááááááááááááá)

Konsti továbbra sem eszik, már úgy érzem elfelejtettem főzni, mert Ábel sem eszik....Igaz Ábel ebédel az oviban és állítólag ott szépen eszik.....

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

szöszke...Ja, igen, talán Éva is kérdezte a torta árakat.
Ez az emeletes pl. 5500 ft volt, de mind más méretű, ízű ezért változó árak vannak. :wink:
Egy sima normál,kerek torta díszítéssel 3500 től kezdődik.
Igen, szövetmintát vettek, jövő héten lesz eredmény.

Zsuzsu..remélem nem fázott meg szegényke :?
A kajálást ne is mond, norbi se akar enni :(
Ma direkt miatta húslevest csinéltam, de az sem kell neki, most épp egy barna, rozsos zsömlét rágcsál, de legalább eszik valamit. :?

Ja, és egy hete hígabb Norbi széklete is, néha nagyon híg néha meg tejföl sűrűségű :roll: , de még egyszer sem volt szirárd.
A szaga savanykás da nem olyan bűzös mint a vírusosnak.
A kedve nem rossz, inni iszik, eddig nem is aggódtam.
Adom neki a normaflort 4 napja este a tápszerébe.2 napja tejterméket se nagyon adok, de nem juvul a dolog.
Folyton badykat áztatok. :? :(
Lehet ez a fogától???De a rágók kibújtak már, lehet jön a szemfoga?
szerintetek????

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

2008. Novemberiek vagyunk! :)

Szeretnélek megkérni titeket ha tetszik, légyszíves szavazzatok a kislányomra! Ha nincs regitek , regizni kell kb. 1 perc.

http://palyazat.picibaba.hu/20103-het-szepe/?sorrend=nevezes

Bencze Kincső Dorka

Köszönöm!!! Minden baba gyönyörűűű itt is!!!! :)

Kép
Kép
anya1118
 
 


sziasztok
látom már elokerult pár eltunt emberunk, ez jó jel, remélem a tobbiek is jonnek életjelet adni magukról.

l.kata: szegény Norbival mindig van valami baj.én nem vinném urol´gushoz,mert majdnem mindenhol azt olvastam, hogy 2éves korig nem bántják. de azért a gyerekorvosnak megmutatnám,hogy mit szól hozzá

éva: hol voltatok furodni?jó helynek néz ki.fiadnak jobbulást

clau: nagyon jó dolog,hogy már most tanitod a fiadat az idegen nyelvre.én is szerettem volna, de nem lett belolle semmi, de nem baj,majd suliba megtanulja. jól beindult a fiad. az utolsó fotón nagyon vagány :wink:

sz.veronika,szoszke: nállunk is ez van, álldogál, lép egyet de menni nem akar, pedig én már nagyon várom. bár én is 15 hóssan indultam el, sz´val még van 1 napja :roll: :lol:

szoszke: nagyon aranyos a fiad, ahogy telefonál

bettike: nagyon j´k a videók. nekem az apás tetszik a legjobban :wink:

sz.bettyna: grratulálok a babádhoz. nem is tudtam,hogy gyúrtatok a másodikra :wink:

bangham: neked is gratulálok, ha olvasol minket

mennem kell, ébredés van

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Ezt találtam, gondoltam biztos érdekes lehet nektek is :)


13-15 hónapos korban sok baba már egyedül jár és egyre több lépést tesz egyedül. Eleinte még terpesztett lábbal megy, a karjával pedig egyensúlyoz. Ritkábban esik el. Képes lehajolva felvenni valamit, befordulni vagy hirtelen megállni.
Szívesen játszik olyan játékokkal, amelyeket maga után tud húzni, vagy amelyeket tologathat. Tud térdelni és kapaszkodás nélkül ül le oldalra vagy a két lába közé.
Keze is egyre ügyesebb, és tudja forgatni a csuklóját. Két-három kockából tornyot tud építeni. Ceruzával, krétával rajzol, firkálgat.
Egy éves kor után már lassabban nő, és a korábbiakhoz képest kevesebbet eszik. A babák fele ilyenkor már tud egyedül inni a poharából, és ügyesen használja a kanalat.
A tükörben felismeri magát, és nem próbálja megfogni a "másik" babát. Egyre határozottabban fejezi ki a kívánságait. A 14-15 hónapos kor vége felé elkezdődhet a "nem-korszak": a baba egyszer csak mindenre nemet mond. Nem kell, nem szabad komolyan venni, mert az esetek nagyobb részében válasza nem céltudatos, csak gyakorolja a hangját és örül neki. Lehet, hogy az "Éhes vagy?" kérdésre, azt mondja, hogy "nem", és rázza a fejét, de könnyen lehet, hogy mégiscsak enni szeretne. Előfordul, hogy kisebb-nagyobb dührohamot kap, ha valami nem az elképzelései szerint történik. Egyre jobban unja a járókát is.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!
Megengeditek,hogy csatlakozzam,mert nezegettem a 2008 szeptemberi topikot,de az teljesen kihalt :cry:
Latom mar nagyon osszeszokott a tarsasag,de probalok visszaolvasni,hogy megismerjelek titeket,ha engeditek! :oops:
2008.09.27-en szuletett a kislanyom Iringo,es taplalkozas zavarokrol keresgettem amikor beleolvastam a topikba,es kedvet kaptam az eszmecserehez :D !
judesz
 
 


Judesz, szia, persze, csatlakozz, szívesen látunk!!! Az én babám is szeptemberi, 24-én született, 1 hónappal hamarabb jött, de akkor majdnem egyidősek Iringó és Lotti :lol:

Sziasztok,

rég nem voltam, most is rövid leszek, mert Lotti itt pörög.

Képek egytől egyig tündériek, Éva, nagyon cuki Áron rövid hajjal (is)! Vikcy, a te havas képeid is szupik és Clau, Balázs milyen nagy lett, tündéri ... és mindegyik baba, ha kihagytam volna valakit!

Mi megvagyunk, Lottinak tegnap hőemelkedése volt, én biztos vagyok benne, hogy az oltás hatása, ma 10. napja, hogy megkapta. Ezen kívül nem eszik rendesen az oltás óta, főleg az ebédet nem eszi, de lehet, hogy túl sok édességet adtam neki, úgyhogy 1 hete azt nem kap egyáltalán. Itt értem a túró rudit, krémtúrót.

Bettyna, akkor gratulálok még egyszer itt is :wink:

Zsuzsu, remélem Ábel nem lett beteg??!!! Nem semmi, hogy ilyen felelőtlenek az óvónők! :evil:

LKata, örülök, hogy túlvagy a biopszián, biztos nem volt kellemes :? És eredmények?

Mi megvagyunk, voltunk csütörtökön megint játszóházban, még Stohl Andrással is összefutottunk ott :wink: Amúgy jó volt, most előbb mentünk, hogy Lotti még itthon tudjon aludni, fél 11-re értünk oda, addig elpörgött, ezer játék van, 11-től zenebölcsi és fél 12 után indultunk. Beállt Lotti a napi egy alvásra, de az ált. 2-2,5 óra.

Na mennem kell, bocsi, nem tudok gyakrabban jönni, mert napközben Lotti nem enged netezni, este meg filmet nézünk Zolival és sorozatokat, amiket végre letöltöttünk a netről, mint pl. Született feleségek új évad, amit a nyomi Tv2 sosem fog leadni :evil: :twisted:

További jó hétvégét mindenkinek!!!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


sziasztok!

Judesz...szia! Üdvözöllek! :D
Sajnos mi is kevesebben vagyunk már, eredetileg majdnem 20 ember írt ide. :roll:
De azért talán kihalni nem fogunk.
Mesélj röviden magatokról. Miket produkál Iringó?
Gondolom már ő is megy, fut ezerrel :wink: első baba?
Beszél, vagy mond már szavakat?
Ha van kedved csinálj vonalzót. :wink:

Timi...magatokról nem sokat írtál, mizu veletek?
Sanyika cici függő még?
Úgy döntöttem várunk az urológussal kicsit, mintha szebb lenne Norbi cerkája, és picit jobban is megy a huzogatás :)
Talán javulni fog magától.

Ildi...már hiányoltalak. :D Úgy örülök hogy jöttél.Hozhatnál képeket, úgy megnézném a kis bogárszemű barátnőmet. :lol:
Szegény, sajnálom ha az oltás megviselte.
Mi a kórház miatt csúsztunk kicsit, csütörtökön kapjuk meg a prevenarral együtt. :?
Beszél már Lottika?
Mi még 2x alszunk, és nem beszélünk, és mi is keveset eszünk. :roll:
A biopszia eredmény jövő héten valamikor.Neked lesz csinálva a fogsorod?Vérnyomásod most jó?
Képzeld én most voltam a dokinál, mert lejárt a jogsi eüje.a vérnyomásom 95/ 60! :shock: :? Jó alacsony, pedig rohantam a rendelőbe mert késésben voltam. :roll:

Veronika...ez jóóó amit írtál, ahogy olvasom, a 3/4 e stimmel,a testi fejlődés tökéletes, futkos, tornyot épít, motorozik,rajzolgatni próbál :D
De ez a beszéd mint írtam abszolút nem megy(csak halandzsa ezerrel) :lol: nem eszik egyedül, pohárból is segítséggel iszik.
De én már nem is parázom ilyesmin. :wink:
Minden gyerek más és más.
Ti hogy vagytok a járással?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Alvásidőben gyorsan! :oops: Főleg, ami rémlik!

Tejelapadás - 3 hete nem cicizik Máté, mostanra kezd úgy érzem elapadni a tejcsi! De legalább 2 hetet mindenhol olvastam!

Ki mit tud? - már megint kezdjük? :wink: :oops: :lol: Én most olvastam el a babanaplóba beírt bejegyzéseket és most tűnt fel, hogy 10 hós korig nem is csinált Máté semmit aztán 12 hós 2 hetesen meg már járt! Akkor nem ilyen rövidnek tűnt a fejlődés. Viszont úgy veszem észre mindent így csinál. Rendes fejlődési ugrások vannak nálunk. Az elmúlt 2 hétben olyan beszédfejlődésen vagyunk túl, hogy félelmetes! Nem győzök pislogni, hogy miket, honnan szed és mond, akár ha csak 1x-er is hallotta! Szerintem mindenkinél ilyen hirtelen fog beindulni.
Evés még mindig nincs egyedül, csak inni iszik ügyesen. De jó ez így. Mindig az jut eszembe, amit a bölcsi vezetője mondott. A gyereknek nem kell tudnia semmit, mikor bölcsibe megy. Csak napközben ne cicizzen. Nem baj, ha nem eszik egyedül, szépen, ha nem szobatiszta. Ragadni fog rájuk egymástól. Fényes példa erre, hogy barátnőmék felszaladtak hozzánk 3 éves kislánya van. Játszott a telefonnal, hogy haló, meg apa téged keresnek stb. Azóta Máté is. Megy, felveszi, hogy hahó :lol: és viszi, hogy appaaa! Pedig csak látta, hogy mire is való az a játék.

Lkata! Akkor a betadine használt?

Ildi! Ügyik vagytok! Főleg az 1 alvással. Nálunk még nem megy. Márt 2x-er megpróbáltunk áttérni, de 1-2 hét után mindig visszaáll a 2 alvás. Fárasztó is az élet! :lol:
Mazsola Muzsikát mi is elkezdtük ismét a múlthéten. Úgy szeretnek járni a gyerekek, nagyon jó hatással van rájuk!

Zsuzsu! "Óvó"nők! Ááááááááááááá! :twisted:

Druszám Betty! Hatalmas gratula ketteskéhez! :lol:

CSajok! Úgy látom mindenkire stimmel, hogy 15 hós oltástól nem megy a kaja és láz! Írtam, hogy nekünk is ez volt. Aki előtte áll vagy benne van, nyugi 12 nap után minden visszaáll! :wink:

Judesz! Üdv nálunk! Máté is szeptemberi! 7-én született. 6 héttel korábban! A kis huncut! :lol: :twisted:

Na mocorgás! :arrow:

Kép
bettike
Eger
 
 


Kata,
Nem, persze, Pálmi se mond semmit, nem eszik, nem iszik egyedül :)
Járás alakulgat, elkezdte használni a járássegítőt és ha rátalál mászkál vele vagy 10 percig :) És mérges ha el akarnám tőle venni :) Meg van, hogy megfogja a kezemet, hogy sétáljak vele, ezt talán tegnapelőtt kezdte. Néha tesz 1-2 lépést egyedül. De a mindenféle járás egy nap nem tesz ki többet negyed óránál :)

Na megyek, mert ma különösen nyügis...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


LKata, Lotti már "beszél" kb. 1 hónapja.
Ahogy Bettike is írta, Lottinál is ez van, mint Máténál, most indult be a beszédfejlődése és nagyon sok dolgot elkezdett mondani, baba, mama, papa, anya, apa, sok-sok állat hangja, cici, bibi stb. De ebbe tényleg nem érdemes ilyen részletesen belemenni, mert anno amikor erről írtunk, a végén az lett, hogy akinek még nem csinálta ezt vagy azt a babája, az aggódni kezdett. Minden baba más és más ütemben fejlődik, valaki épp hízik vagy nyúlik, vagy mozgásra gyúr, hol agyra stb.

Hehe, remélem nem az egész fogsoromat fogják csinálni! :lol: De tudod, írtam régebben, hogy be kell rakatni egy harapásemelő sínt, meg mintavétel stb., egyelőre még sehol se állok vele, jövő héten megyek dokihoz.
Vérnyomásom alacsony, mint mindig, de már nem is foglalkozom vele.

Evés-ivás, Lotti csőrös pohárból iszik, azt persze tudja egyedül. Kajánál néha-néha megpróbálom, hogy adok neki kanalat, de akkor minden tiszta trutyi lesz, és megunom, így én fejezem be. De amit kézzel lehet, azt tudja enni.

Kép, na gyorsan kettőt, aztán mentem, mert most jöttünk fel a játszóról és Lotti pörög szokás szerint ezerrel :roll: :wink:

Kép
Kép

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Ildi, édesek a képek!

Pálmi meg ma délután elindult! :)

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/p ... fCOcXYskZt

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Veronika
Gratulálok Pálmi első lépéseihez!! Nagyon ügyes!!

Ildi
Jó, hogy te is előkerültél!! Nagyon cuki Lottika a képeken!!
Áron pont ugyanezeket a szavakat mondja, mint amiket felsoroltál :lol: Milyen jól megértenék egymást :lol: :wink:

Szerintem sem kell aggódni, ha valakinek "még" nem beszél a babája, mert az én egyik barátnőm kisfia 3 éves koráig szinte egy értelmes szót sem mondott, csak halandzsázott, aztán ahogy oviba került pikk-pakk megtanult beszélni. Minden gyerek más és más, de egyszer úgy is mindegyik beszélni, szaladni fog!! Ez biztos! :lol:

Lkata
Örülök, hogy javul Norbika kukija.

Szöszke
Szombaton mi is megnéztük az Avatart, szuper volt, szétbőgtem magam rajta, igaz én mindenen bőgök, még a mesefilmeken is, amikor a gyerekekkel nézzük. :roll:

Judesz
Én is üdvözöllek köztünk! Gyerek, mesélj magatokról! Merre laktok stb.

Timi
Itt voltunk fürdeni:
http://www.aqua-world.hu/?gclid=CLL-0-2 ... zAodcyx-zg
Tényleg szuper volt!

Na megyek főzni, meg Áron állandóan rajtam csüng, egész nap: "Anya-Anya-Anya" Napi kb. 1000szer mondja csak el nekem. De azért még mindig imádom hallgatni.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Sziasztok!

Veronika..naháát, de aranyos, és tök szépen feláll, első lépésekhez képest stabil. Ügyes! :lol:
Milyen jó dús lett a haja :shock: :D tök szép nagylányos már!

Ildi...Lotti is nagyon nagylányos már,szép mint mindíg :D és csini a kabátja! :D
Olyan nagyon megnőttek! :shock: :( kár hogy így rohannak ezek a szép hónapok!

Macianyu hogy vagytok?Bírod a strapát két gyerekkel?Zengő nem féltékeny?Jelentkezz ha tudsz jönni! :D

Új kedvenc fotóm! :oops: :lol:
Norbi mindenre felmászik, életveszélyes dolgokat művel néha :roll:
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Lkata

Nagyon huncut Norbika!!
Áron is állandóan felmászik mindenre, most a kedvence egy kis szék, amit cipel magával és a segítségével bárhová felmászik:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

És a végén egy fejest ugrik a fotelba, csak pont lemerült a gépem és azt már nem tudtam lefényképezni.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Norbi is és Áron is nagyon ügyesen mászik felfelé :)
Pálmi azzal hoz rám szívinfarktust, hogy az etetőszékben feláll, majd kiül a tálcájára :? :shock: Majd az etetőszékből mindenáron az étkezőasztalra akar átmászni, na azt már nem hagyom...

Ildi, én is várok még az egyedül evéssel, majd ha jó idő lesz és nem fázik meg ha magára önti a kaját...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Na úgy tűnik bekaptuk az első betegséget :cry:

Éjjel nem bírt aludni mert nem kapott levegőt, az orrszívástól csak sír, így még taknyosabb és pláne nem kap levegőt.

Ma reggelre 37,5 volt és láthatóan nem jól érzi magát mert tiszta takony, de bármit próbálnék csinálni, sír. Csak fekszik és nézi a mesét és nyüglődik.

Valószínű a láza is ment feljebb, de már attól is elkezd sírni, ha a homloklázmérőt odaillesztem a homlokához, képtelenség megmérni... Kapott Nurofent kamillateában, megitta kb. a felét, remélem ez is használ valamit...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika

És az orrcseppet csepegtettél már az orrába, nálunk az mindig segít, akkor legalább levegőt kap szegény.
Jobbulást Pálminak!! :(

Én sem hagyom még Áront egyedül enni kanállal, csak amit a kezében meg tud fogni, de azt is általában a földre dobálja a kutyáknak, így sokszor azt is én adogatom inkább falatonként neki.
Ő még inkább játszik az étellel szerintem.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Éva...csúúúcs Áron! :lol: El tudom képzelni azt a fejest is :wink: :lol:
Így rövid hajjal úgy hasonlít az ikrekre!Aranyos!

Veronika...sajnálom a betegséget! :( De a 37,5 még nem sok, ne aggódj. a kórházban nekem azt mondták, nem is kell lázcsillapító 38 alatt. :wink:
Jó ha a szervezete kicsit dolgozik, a láz az öngyógyító folyamatok egy része.
Figyelj hogy a levegőt hogy veszi Pálmi és hogy bereked e?Nehogy gégegyulladása legyen, mint Norbinak :(

Marekról tudtok valamit?

Kaja: Norbika végre ma először evett fasírtot és krumplit, igaz hogy kézzel-lábbal :roll: de eddig meg sem tudtam vele kóstoltarni ilyesmit!
Viszont a főzelékfélék megint nehezen mennek! :?
Annyira változó ez nála!

Húúú, megyek mert talált egy ceruzát, és nagyon felbuzdult. :?
Félek nehogy a fal legyen firkás! :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Szveronika, nagyon ügyesen megy Pálmi!!! :D:D
Etetőszékben nálunk ugyanez van...sajnos nem biztonsági öves.

Lkata, én a ceruzához, tollhoz mindig a szem-kiszúrást társítom. :( Kapott Gergő a nővéremtől gyerekeknek készített gömb alakú toll készletet, ami elvileg lemosható. Még nem próbáltuk ki...nem mertük.
Nagyon reális áron csinálod a tortákat, főleg, hogy ilyen szépek!
Marekot próbáltam iwiwen buzdítani, hogy jöjjön, de tuti sok dolga van. :(

Ildi, annyira huncut Lottika!

Éva, durva ez a kisszékes projekt! :D:D És azt bírom, hogy olyan magabiztosak, nem? Kis zsiványok!

Kép
szöszke
 
 


sziasztok
most nincs idom vissza olvasni,csak gyorsan magunkról.

szombattól már egyedul,kapaszkodsás,segitség nelkul feláll és 1et,2ot lép. nagyon aranyos. ma a borondjével sétálgatott /abba vannak a labdák/ nagyon aranyos volt.
2 a szomszédban is voltunk, ahol 1 eves fiu van es nagyon elvoltak.

most az a nagy problémám, hogy harap a fiam. éjjel felébred szopizni és miutánn befejezte úfélálomba/ ráharap,megúzza és csak utánna engedi el.ezt néha napkozben is megcsinálja és már nagyon fáj és érzékeny is.
egyszer már csinált ilyet régebben, de az nem fájt ennyire.
most nem tudom mit csináljak vele, mert a cici a mindene. TIPPEK????

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Éva,
milyen orrcseppre gondolsz? Megvenném hátha bejön!

Az orrspray-től is sír, ami elméletileg feloldja és kifolyik tőle :?

Kata,
jó, figyelem, hogy bereked-e! Remélem nem!
Végül feljebb ment a láz, kapott Nurofent, attól jobban lett egy pár órára, majd estére megint rosszabbul. Most lefekvés előtt kapott egy újabb adagot... De állandóan felébredget szegényke, mert nem kap levegőt, ha meg a száján át veszi, akkor a torka szárad ki és arra ébred fel :? Szerintem ma se fogunk sokat aludni, csak akkor nem tudom hogy fog gyógyulgatni, ha nem tudja kipihenni magát.

Szöszke,
köszi. A tegnapi elindulás óta nincs ismétlés, ma nyeszlettül volt szegényke, örült, ha levegőt kapott, ma nem nagyon mozgott, úgyhogy lehet, hogy ez a betegség visszaveti egy időre...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


hihi, még mindig ébren vagyok. :D vagy inkább :?

Timi: én nem hagytam cicit rágni. Gergőnél ez az evés megunását jelentette, és akkor okvetlenül felfüggesztettem a szoptatást, mert a cici nem arra való. Most ugyanez van az evésnél: amikor elkezdi jobbról balra, balról jobbra rakosgatni a kaját, akkor vége az evésnek. Vagy ha pl. rágja az ivócumi gumiját, elveszem tőle.

Sz.veronika...szegény Pálmi... :(

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!

L.Kata!
Egy ekkora babánál bármikor jöhet fogacska és okozhat bajt...

irok pü-t!

Ildi!
Az a baj, h semmiféle felelősség nem terheli az óvónőt (bölcsi, iskolában sem persze), ha történik valami a gyermekkel. Nehéz azt bizonyítani, h netán azért került súlyos állapotba egy kisgyermek, mert hagyták csuromvizes ruhában...(a baleset az más). Nem akarom szapulni az óvónőket -magam is készültem erre a csodálatos pályára-, de most nagyon összejött nekünk.

Túrórudi: ne is mondd! egyik nap az oviban uzsonnára az volt. Ábel ugye eljön délben, így hozzuk haza az uzsit. Konsti meglátta Rudolfot és követelte. Szó szerint fetrengett miatta.... :evil: :evil: :evil: Csakazértsem kapta meg persze....

Lotti nagyon sokat változott megint!

Maximálisan egyetértek azzal, amit a fejlődésről irsz. Beszéd-nem beszéd témában szakértő vagyok, de egyebekben is nagyon eltérő a gyerekek fejlődése. hasonlítgatni butaság.

örülök, h MINDEN BABA szépen gyarapszik, okosodik és ez a legjobb.

Veronika!
Gratulálok Pálminak! Nagyon vagány, nem adja fel és ez így van jól!!! ma-holnap szaladni fog!

Hogy van ma Pálmi? jobbulást Neki!!!!!!

Évi!
Jó fej kispasid van! Látszik az arcoskáján a huncutság!!!!!!

Én attól őszülök, h Konsti -utánozva Ábelt-fellép a kanapéra és attól rettegek, h hanyattzúg......eddig megúsztuk, de a vérnyomásom kikezdi rendesen a mutatványaival....

Szöszke!
ceruza: én is így vagyok vele. Ugye nálunk Ábel egyre többet rajzol, Konsti meg utánozná. Rajzolni Ő nem igazán akar, csak rohangászni a "szines kincseivel"... készülök valami vastagabb zsírkrétát venni számára. Az aszfaltkréta jól jönne most, na majd tavasszal-nyáron....

Timi!
Gratulálok Sanyikának a lépésekhez!!!!!

Én sem hagynám, h bántsa a cicit....pesze nehéz egy féligalvós gyermekkel....

rólunk:
Ábel: nem úsztuk meg sajna a betegséget.........Már szombat hajnalba köhécselt , aztán jött a vizes orrfolyás. Tegnap reggel úgy tűnt, h kutya baja, ment oviba, de aztán délután 38.4 lett a hője és csúnyán köhög. Ma viszi orvoshoz apuci.

Tegnap reggel Bence beszélt az ovivezetővel Ábel fejlesztéséről, h szeretnénk végre rendezni és menni a régi fejlesztőnkhöz. Erre azt mondta, h Ők (óvónővel együtt) úgy látják, h belendült Ábel és nincs szüksége fejlesztésre.....

Konsti: a hétvégi húslevesből rendesen bekajcsizott.....talán vége a kajasztrájknak.....lehet, h főzelék helyett pároltzöldséget kéne adnom??!

Egy furcsa dolgot tapasztalok Konstinál: ugye Ő már november óta jár, azonban 10 napja sokszor azt látom, h lábujjhegyen lépeget....Ti tapasztaltok ilyet??????? Csak felfedezte, h így is lehet, játszik, vagy ez jelent valami bajt?????????????????

7végén játszottunk és lefejelt. neki semmi baja sem lett, de nekem az orrom találta telibe úgy, h sejtem milyen az, ha valaki csillagokat lát.....durvaaaaaa,....az orrom ma is érzékeny......

tegnap pedig szaladt és összetalálkozott egy műanyag vödörrel, amiben műanyag kockák, játékok voltak. Vérzett a szája belül és persze nagyon sírt.....Apa hazaért, ott ültem véres ruhában egy vérző gyerekkel , a másik térdemen meg egy lázas nagyfiú....családi idill Nagy módra.....


Nálatok mennyire van hideg???????????? Itt tegnap délben is mínusz 9 fok volt. Autóm nincs, Bence nem tudott hazajönni, így a szomszédot kértem meg, h vigyen el délben Ábelért az oviba. Nem mertem kitenni Konstit ennek a fagynak. Ábelt sem persze. nem tudom mit fogunk csinálni, ha marad ez a dermesztő hideg napközben is..... :cry: :cry: :cry:

Ja az egyik szomszéd kétéves kisfiú szombat óta a fertőző klinikán van. ROTA...... utálom a betegséget!!!!!!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


sziasztok!

Képzeljétek Norbika fennt van a Szent Borbála kórház honlapján!
a K&H bank ajándékokat kozott a kórháznak és mi is le lettünk fotózva :lol:
http://www.tatabanyakorhaz.hu/szhonlap/szhonlap.htm

Remélem sikrült a link :wink:

Zsuzsu...nekem is néha lép lábujjhegyen Norbi, szerintem nem gáz, csak próbálgatja mit tud. :wink:

Ábelnak gyógyuszi!

Veronika..hogy van Pálmi???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Nah, nem adja be egyből a képet :( De az felül az bal oldalsó bejegyzésben van a cikk részletezve.
Íme a kép:Norbi a kis ottani barátnőjével :wink:
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Veronika
Én a nasivinből a leggyengébbet szoktam venni Áronnak és olyan szépen percek alatt kitisztítja az orrát és még soha semmi baja sem volt tőle, szerintem próbáld meg, csak segíteni fog.
Jobbulást nektek!!

Zsuzsu
Nektek is jobbulást! Sajnálom a betegséget!
Áron is szokott néha lábujjhegyen járkálni, ne aggódj emiatt, csak próbálgatják, hogy mit tudnak. :lol:

Timi
Olyankor, ha megharapja a cicidet csípd meg az arcát, egyből abba fogja hagyni, Áron is próbálkozott régebben, de aztán ez nálunk bejött és abbahagyta. Sok sikert!

Lkata
Nagyon cuki Norbika a kis barátnőjével!!! :wink:

Holnap megyünk oltásra, már előre félek, hogy mi lesz, nem valami jókat írtatok eddig róla.

Képzeljétek, Zolika fiam "tetves" lett! :cry: Vagyis hát pár serkét találtam benne. Tegnap hívott az egyik osztálytársunk anyukája, hogy tetűt talált a fia fejében, gyorsan átvizsgáltam az én fiaimat is és Zolika hajszálain apró fehér valamiket találtam, kiderült, hogy az a serke. Ádám hajában szerencsére nem volt semmi. Zolikát ma reggel leápoltam., remélem nem jön elő többet :-(((((

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Zsuzsu, én októberben megkérdeztem a mozgásterapeuta dokit, hogy mi a helyzet a lábujjhegyen járással: azt mondta, ha csak néha csinálja, az nem baj (így izmosodik a talpa). A barátnőm húga folyamatosan lábujjhegyen járt kiskorában, és el kellett vinni ortopéd orvoshoz, aki megállapította, hogy bokasüllyedés (magyarán lúdtalp). De más is lehet (rossz csontfejlődés, stb.) Tehát a kulcskérdés az, hogy folyamatosan így jár-e.
Nálunk kint reggel -3 fok volt, de tudom, hogy a ház mellett, a falon, mindig melegebb van.
És tényleg belendült Ábel, ti is úgy látjátok? Félek, hogy az óvónők csak lustaságból mondják, hogy nincs szükség erre vagy arra... :roll:
Én nem is adok hagyományos módszerrel készült főzeléket. A vitaminok tartós hő hatására teljesen elértéktelenednek, szóval egy masszát kapna a gyerek, aminek semmi értelme. Vagy a nyers gyümölcs, vagy a rövid zöldségpárolás, majd kéziturmixolás nálunk a nagy kedvenc. Ízfokozómentes fűszerrel, hozzá esetleg egy kis teljes kiőrlésű rozskenyér v. burgonyás kenyér v. korpás kenyér, v. rizs
és zabálja ezerrel. :)

Lkata, mit csináltatok abban a kórházban?

Kép
szöszke
 
 


Éva 75, emlékszem, hogy nálunk is volt mindig tetű-ellenőrzés az iskolában alsóban. A nővérem egyszer egy fényképésznél lett tetves a fényképész fésűje miatt. :(
Mivel tudtad kezelni?

Kép
szöszke
 
 


Kata,
gratula a címlapfotóhoz! :lol:

Éva,
a párom lánya 13 éves, többször is végigment náluk a suliban a tetü-fertőzés... hát ez van... és én is emlékszem gyerekkoromból. Szerintem ezt nem is nagyon lehet megúszni. Még jó, hogy az elején elkaptátok és nem viszket a feje, reméljük így még jó időben véget is vetettetek nekik...

Pálmi tegnap végül lefekvés előtt is kapott Nurofent, meg reggel is, a Nasivinnel sprayzgetem az orrát és szívom, illetve illóolajos kencét vettünk a mellkasára, ami tisztítja a légutakat.
Éjszaka sokszor felsírt, reggel a Nurofen után jobban lett és újra gyakorolgatta a járást :)
Viszont a délutáni alvása előttre már megint tiszta takony volt, nagy nehezen aludt csak el orrszívózás utáni sírásba... de 10 percenként felébredt, aztán kaptam egy tippet és most kamillatea+citromfű gőzölög az ágya alatt, egyelőre azóta nem ébredt fel, úgyhogy talán jó :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Szöszke...nem értem a kérdést :shock: 8) cseh 2-öt nézed husi? :lol:
Betegek voltunk, ebben a kórházban kezelték Norbit, gégegyulladás miegymás...tudod :wink: Ez akkor készült 2 hete, csak most rakták fel a honlapra.

Veronika...szegény Pálmi! :( Nekünk a Baby luff balzsam nagyon jól bevált hurutra.
Este mindíg besimiztem Norbi hátát vele és a friss eukaliptusz illata tisztította az orrát is. :wink:

Képzeljétek kisfiam egyedül felül a hintalóra :lol: Olyan ügyes, még meg is tapsolja magát, aztán leszáll! :lol: Ennivaló! :oops: :D
Le is kameráztam, majd felteszem mindjárt!

Kuki:Hát már szépen ki tudom neki takarítani fürdés után, így nem gyulladt. De ez reménytelen! :( Nem fog orvosi beavatkozás nélkül feljönni a bőr. :roll:
Mennem kell, vár Norbi!Csinálom az esti tápszerét.
Jó éjt!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 



Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Lkata, haha, fogalmam sem volt róla, hogy így hívják azt a kórházat, ahol voltatok. Az egész fotózás ügyön meglepődtem. :) De most már minden vili. :wink: Nem ért össze bennem az információ, hogy a gégegyulladás miatt kórházba mentetek (azt hittem, egy sima, mezei orvosi rendelőbe), és hogy közben még le is fotózták Norbikát...teljesen úgy gondoltam, hogy a pajzsmirigyes dolog miatt keveredtetek oda, és hogy közben Norbika is ott volt veled...mert nem néz ki betegnek. :)
Kuki: Próbáld fürdés közben lazítgatni neki, én kb. 1-2 hete csinálom, és nagyon sokat javult...
Videó: látszik, hogy szépen begyakorolta. :D

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!!

L.Kata!
Melyik a cikk??????? A kép aranyos!!!!!!! A videót nem mutatja meg, karbantartás :cry: :cry:

A baby luuf krémet én is szeretem, Ábelnek már a kinder luuf -t használom éppen.

Évi!
Drukk az oltáshoz!!!!! Túl kell esni rajta....
Nálunk az oviban az első szülőire bejött a gyerekorvos és a tetű témában kiokosított minket....eddig nem hallottam, h lenne nálunk, de vannak emlékeim kisiskolás koromból, amikor nekem volt... :cry: :)
Le kell kezelni és elmúlik. Nem szégyen ez....

Szöszke!
Köszönöm, h utánnanéztél a lábujjhegyenjárásnak! Csak időnként megy így, én is úgy látom, h szórakozásból. Nálunk javasolja a gyermekorvos, ha stabilan jár nézessük meg és ez nálunk eddig elmaradt. Jó is, h eszembe juttattad, beiktatjuk valamikor. Ábelt elvittük anno, neki annyi volt, h O lába volt, de kinőtte . :lol:

fejlesztés: szerintem is lustaság, kényelmi szempontok. Próbálkozunk tovább....

főzelék: már nem főzök külön, ha mi azt eszünk, abból kap Konsti is, de nem igazán szereti. Inább leveses a szentem, de legalább eszik. Turmixolás már nincs, bár a fagyasztóból előszedett őszibarackot muszáj.

Veronika!
Az infralámpát próbáltad??? Ölbe a kislány, pld mesemondás, befogni a szemét és infrázni. Nálunk olyankor előkerül a csini napszemüveg és pár percig elviselik a lefogást.
Én nem vagyok híve a gőzölésnek....

rólunk:
sajnos nem úsztuk meg az antibogyót....3,5 évesen elmegy.....6 napig kapja, de nem igazán akarja bevenni. Semmilyen gyógyszert nem akar, küzdelmes....A héten nincs ovizás, gyógyul itthon. Tegnap enni sem akart, préseltem neki gyümölcslevet, azt itta. Este hazajött apa, akkor evett végre.
A kedve is hullámzó, sokat köhög és ez zavarta.
Most éjjel már nyugodtabban aludt, remélem gyógyul.

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan írok pár sort, mert rohanok tornázni.

Képzeljétek, ma elvittem Áront az orvoshoz, hogy megkapja az oltást, erre meglátta az orvos és elájult, hogy "milyen sárga ez a gyerek", nem is oltotta be, azonnal vért vett tőle. Nagyon rám ijesztett, de remélem holnap jó lesz a vérkép és akkor megnyugodhatok. Áron sokáig sárga volt, még 3 hónaposan is magasabb volt a bilirubin szintje, de a Bethesdában azt mondták ez majd csökkenni fog és már így sem vészes, akkor ennyivel letudták.
Tavaly október óta járunk ehhez az új orvoshoz és meztelenül még most látta először, azt mondta, hogy a fején nem is látszik annyira a sárgaság, csak a testén és azért nem tűnt fel neki eddig :-((( Én meg naívan elkönyveltem, hogy milyen szép kreol bőre van Áronnak. :oops:

Szorítsatok, jó legyen a vérképe!!

Most megyek, mert lefejelte az asztal sarkát és üvölt.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Nahát, még ilyen korban is lehet? Azt hittem ez a sárgaság csak a pár napos babáknál lehet... :shock:
Drukkolunk!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika

Alig vártam, hogy végre fél 10 legyen, azonnal hívtam az orvost, hogy milyen lett a vérkép, erre azt a választ kaptam, hogy nem érkezett meg, majd csak holnap lesz meg az eredmény, úgyhogy még egy napot végigizgulhatunk...... :(

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Szia Éva!
Nagyon drukkolok nektek hogy jó legyen a vérképetek!++++++++++ :wink:
Csak nem lesz baj, és más tünet nincs is csak a sárgás bőr???

Nekem megjött a cytologia eredményem, csak sejtem hogy jó :D lehet, mert a 3/4 része latin kifejezés :evil: :(
Majd holnap leviszem a háziorovoshoz, hogy fordítsa már le :wink:

Norbi megkapta az oltásokat :( úgy sírt szegénykém!
Már eleve a fehér köpenytől fél, a kórház óta. :?
Még a kukit is meghuzigálta kicsit a doktornő, de szerintem az nem is fájhatott neki, óvatos volt.
Doktornő szerint van remény hogy le fog menni az a bőr, csak csinálnom kell rendszeresen a kukihuzogatást este a vízben.

Sajna mennem kell, vár a házi munka, Norbi elaludt!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Éva,
:evil:

Kata,
reméljük tényleg jó és a doki is annak fordítja :)

Szegény Norbi, nekünk is ma lett volna oltás, de persze nem mentünk. Tegnap hívtam a doktornőt, hogy lemondjam, erre mondta, hogy vigyem be Pálmit megmutatni, mivel volt hőemelkedése.

Ez volt az első éjjel, hogy tudott végre aludni,mert jött levegő az orrán, így nem volt szívem felkelteni hogy bevigyem (10-ig van rendelés, 9-kor még bővel aludt).

Ha beteg pont az a jó, ha végre kialussza nem?
Ráadásul egy felsőléguti betegséggel kimenni ebben a hülye hidegben :? Nameg legyengülve a beteg gyerekek közé... Kíváncsi vagyok milyen lecseszést fogok kapni majd a doktornőtől :?

De csak első nap volt meleg, azóta már nem, így nem tartom nagyon fontosnak, ő is csak ezeket fogja mondani, amit amúgy is csinálok...)
Sajna én is elkaptam, a torkom nagyon fáj és már jön az orrfolyás is...

Persze ha nem javul meg hétfőig (akkor lesz 1 hete hogy tart) akkor azért beviszem.

Útálom a telet!!! Mindenkinek jobbulást!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Éva,
na milyen lett a lelet?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?