Új privát üzeneted érkezett!

nekem már egy hete kezdett fájni,feszülni..de mesi elött is szokott..
főleg este már nem is tudok hason aludni...pedig szeretek :lol:
nem mindenkinek fáj az elején....most te hány hetes vagy :?:

Kép
Adri
badró1
 
 


Hoppá,Adri,micsoda vonalzóóó!

Kriszti,
nem mindenkinek fáj én is úgy tudom.

Na én még nem kezdhetem a stimut.1 hét múlva kell újra menni és akkor hátha.Jól el fog húzódni.
Képzeljétek,ma azt mondta egy lány a folyosón,hogy neki azt mondták,hogy a fagyi babás próbálkozás is beleszámít az 5-be.Ezen nagyon meglepödtem,nem így tudtam!Ti mit hallottatok erről?
Vendég
 


kamilla
Írtam neked privit.Megkaptad?
mmzsó
Én is úgy tudtam hogy beleszámít.Nekem meg marynak
is húzódott egy hetet.Ez nem baj.Majd jövőhéten már
biztos indulhat.

Kép
Kép
krisztike54
 
 

 
 

adry
Én ma vagyok 7 hetes.Éjjel nagyon fáj nekem is,de az is
a szuritól van.Tudom.Mondjuk nekem mensi előtt sem
szokott fájni.De van aki azt mondta ha nem fáj az gáz.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisz, akkor ha minden jól megy akkor te is szeptemberbe fogsz szülni :?: :lol: együtt...

Kép
Adri
badró1
 
 


adry
Igen augusztus 31 a szülés várható időpontja.
Ha minden jól megy.Jaj de jó lenne ha együtt szülnénk! :D
Te akkor most kihez fogsz járni dokihoz?Sotén belül?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


nekem a kalkulátor szerint szept 18....
hát még nemtudom...majd megvárom hétfőn mit mond Urbancsek..lehet ajánl nekem is.....
igen a Sotén szeretnék maradni.... :wink:

Kép
Adri
badró1
 
 


Krisz,te is csinálj terhes vonalzót--- :lol: :wink:

Kép
Adri
badró1
 
 


adry
Már próbáltam csinálni de nem megy.Nekem is ajánlott
Urbi,de én nem mentem ahhoz.Csak úgy találomra ajánl.
Láttam.Azt meg nem szeretem,úgyhogy inkább választottam.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


a picibaba.hu csinálj ott egyszerű... :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


adry
Ok.Köszi

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Szia drága Kriszti!
Most olvastam az előbb a soraidat, köszönöm szépen! :D Mindenképpen felakartalak hívni a kórházban, sőt még előbb is, csak nem tudtam mennyire zavarok, zavarlak. Örültem, hogy hallottam a hangodat és igaz legelőször lelkiismeret furdalásom is volt, hogy felhívtalak és hallottam a hangodon, hogy nem vagy jól, de utána örültem, amikor ismét beszéltünk és akkor már jó volt a hangod! :D

Levagyok egy kissé törve, már itattam az egereket is, mert gond van a lakásváráslásunkkal. :oops: Az ok, hát mi más lenne, mint a bank! :evil:
Nem lehet ilyen a sors, hogy évvégén nem sikerültek a babák, most meg évelején nem sikerül a lakás! :roll: Annyira szeretnénk azt a lakást :!: :!: :!: Rohadt bunkó, szemét állat minden bank :!:
Úgy segítenek az embereknek, akiknek hitelük van, hogy nem is segítenek, mert ha vevő van, akkor a vevő meg se tudja venni?! :evil:
Vendég
 


(((((((((((((((Röpcsi))))))))))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


röpcsike
Mi történt?Szemetek a bankok nagyon.Tudom.
Ne sírjál.Ne idegesítsd magad.Mondd el mi volt?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Csajok, a fagyis beültetés beleszámít!!ezt Zsuzsa mondta!

mary80
 
 


Sziasztok!

Röpcsi mi volt a banknál?

Mary mibe számít bele?

Franci üdv nálunk! :)
Vendég
 


Franci, üdv a Klubban:))
Luna, az 5 alkalomba!

mary80
 
 


Röpcsi, mi baj?

mary80
 
 


Igen,már én is utánanéztem,olvastam a rendeletet.ehhez képest Tapolcán nem így csinálják,nem értem.És Babaimádó is azt gondolta,van még 1 lehetősége,mert 4 lombikja volt és 1 fagyi.Hál'Istennek,hogy neki megoldódott,lehet,hogy nem is finanszírozta volna neki az OEP.

Kriszti,,tényleg,ott volt egy lista prof előtt és arról mondott egy dokit?Egyébként biztos vagyok benne,hogy ott mindenki rendben van szakmailag.Egyetemi klinika.Mire valaki szakvizsgázhat,eltölt ott egypár évet és ha nem felel meg,tuti nem tartják ott.szakmai presztízs klinikán dolgozni.

Adri,
ügyi vagy,hogy nem dohányzol!

Röpcsi,
nagyon szorítok,hogy megoldódjon a lakásügy!
Vendég
 


mmzsó
Igen elővett egy listát és rábökött egyre találomra és
őt ajánlom.Ezt mondta.Felírta a számát és ennyi.
Ezért is gondoltam hogy na jó akkor majd én inkább
magam intézem.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok! Bocsi, tényleg nincs időm semmire. Most is sír a baba, sietek is. A naplómba igyekszem minden eseményt leírni. Csodálatos babázni, imádom:) Lelkes vagyok és boldog:)
Dorka tök cuki, édike, a babaillatát is imádom és mindent imádok benne, gyönyörködöm benne, hihetetlen dolog egy gyerek:)
Fürdettünk (elég béna voltam, de sikerült), szoptatok szépen. Az egyik mellem bedurrant, de kifejtem és nagyon fájt, de most már minden okés. Megéri kifejni. A császáros sebem napról-napra jobb. És itthon végre tudtam már picit aludni is. A párom nagyon kedves, segít mindenben, el vagyok kényeztetve:) A lakás úszik, közben jönnek a vendégek, de én el vagyok tilta a házimunkától:)) Mindegy, megértik, hogy nincs lehetőség takarítani.
Puszi nektek!

Kép
Vendég
 


Sziasztok :)

Kismamik hogy vagytok?

Twist gyere és mesélj!! :) Nagyon édes a kiscsajod!! :)
Küldesz majd képet a Kaáliba is róla??

Röpcsike?Ditke? Rena?Franci? Mmzsó? Mizu nálatok??

Tegnap felhívtam a háziorvosomat, hogy szeretnék IR vizsgálatot. Erre azt mondta, ő nem kérheti, csak diabetológus, vagy endokrinológus, de nagyon szívesen segít, hogy eljussak oda. Azt javasolta, először nézzünk egy terheléses vércukrot, mert abból már következtethető hogy működik nálam az inzulin dolog. Mondta hogy tegnap, vagy ma ugorjak be és akkor megbeszéljük. Sajna a héten délutános vagyok, így mondtam neki, csak jövőhéten megyek. Akkor meg délelőttös leszek, úgyhogy keddnél előbb nem tudok menni hozzá. Vérvételre meg majd csak az utáni héten tudok menni. Halad a dolog, csak lassan.

Végre elfogyott Férjem vitaminja. Remélem használt valamicskét.

Képzeljétek, tegnap annyira rosszul voltam este. Hirtelen rámjött a szédülés, és vagy 3/4 órán keresztül szédelegtem. Kinyitottam az ablakot, de sokat nem segített. Ittam cukros kólát, előtte meg natúr gyümölcsvelőt (olyan mint a sió őszibarack leve). Végül 2 tiktaktól jobban lettem. :S

Hangulatom se túl rózsás, de ezt betudom annak, hogy közeledik a havibaj, meg túl sokáig vagyok ébren esténként. :(

Most megyek, végre kiolvadt a csirkemell, édes-savanyúnak csinálom meg rizzsel, meg még lekvárt főzök a megmaradt gyümölcsvelőből. Délután még bekukk.
Vendég
 


Twist,
gyönyörű a baba,örülök,hogy jól vagytok!Tökjó,hogy ilyen lelkes vagy!

Nálam semmi különös,még meg se jött.Talán holnap.Nem szokott ennyit késni,biztos a szuri bezavar egy picit.
Vendég
 


MMZSÓ! A Kaáliban is beleszámít, de ha kifizeteda fagyis, akkor nem! Mi kifizettük. 50.000 volt a fagyasztott embriós transfer!Ezért maradt meg egy esély!Szerintem megéri, mert mégsem 500.000 -1.000.000 mint a tám.nélküli.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Luna, a terheléses cukor vizsgálat nem ér semmit!!AZ én cukrom is jó volt, senki nem gondolta volna és mégis IR és PCOS beteg vagyok!!Nem is kisfokú volt az IR-em. Volt olyna, hogy a terheléses inzulinom (30 alttinak kell lennie)119 volt!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba köszi, hogy elmondtad!! De durva! :( Kaptál gyógyszereket rá??

Akkor lehet inkább tényleg maszek úton kellene megnézetnem a Mensmentisben.

Simán csak telefonáljak oda, hogy szeretnék IR vizsgálatot?
Vendég
 


igen
nagyon kedvesek!
Hajrá.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vendég
 


Na, csak gyorsan beugrottam elújságolni, hogy az egyik szerződést megkötöttük, tehát az irodát sikeresen eladtuk :!: :D

Ha, minden jól megy a mi lakásunk szerződése ma késő délután meg lesz, remélem minden jól fog menni! :D

Twist, gyönyörű baba Dorottya, nagyon édesen alszik! :D A takarítást és egyéb más dolgot hagyjál csak nyugodtan a francba, most a lényeg, hogy együtt legyen a család, örüljetek, hogy sikerült és élvezzétek a szülői szerepet, mert most már szülők vagytok!!! :D Aranyos lehet a férjed, kell is a segítség most Neked, Nektek! :D Jó babazást :!: :!: :!: :D

Babaimado, nekem a legelső IR értékem 125.10 volt és a rendes cukorértékemmel nem volt semmi gáz :!: :(
Vendég
 


twist
Gyönyörű a kislányod nagyon!!!!!!! :D
El is hiszem hogy élvezed az anyaságot.Mindent megér ez
az édes kis csöppség.Vigyázzatok rá nagyon.
Puszi

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Röpcsi,
jaj,de jó!!!!!

Babaimádó,
köszi a választ.Így már értem.
Vendég
 


Sziasztok,
Twist:)
Gyönyörű a kislányod!
Röpcsikém:)
Kérjük a híreket!

mary80
 
 


Adri, kisbabát vársz? Jaj, de örülök!!!! Na, megyek gyorsan visszaolvasni, kivel mi van, most van pár percem. Adri nagyon sok szeretettel gratulálok!!!:)))))))))))
Vendég
 


Luna, igen, szerintem küldök a Kaáliba is képet a kislányról, csak még nem tudom, hogyan és mikor. Igyekszünk minél szebb képeket csinálni:)
Hú, egyébként nagyon fáradt vagyok, és sápadt, alig alszom. Örülök, ha 1-1 órát tudok aludni, az első időszak elég nehéz. Pl. elkezdek levelet írni és 3 óra alatt írok meg 2 bekezdést, mindig félbeszakad minden, ha sír a pici.
Ma megvolt az első bukása, jó nagy ívben letisztelte a fotelt, szoptatós párnát, engem és magát is:) Aztán édesen elaludt, majd újra éhes lett és követelte a következő adagot.
Olyan picike, alig merjük megmozdítani, megemelni:)
Puszi nektek, megint szólít a kötelesség!
Vendég
 


Sziasztok!

Twist: nagyon jó, hogy visszatértél, immár babával - mág egyszer hatalmas gratula - privi ment!

Röpcsi: remélem minden ok-s lesz, ezer drukk neked és mindenkinek

üdv

kispatak
Vendég
 


Sziasztok,
Paranoiás vagyok, miattam tűntetek el?:) :(

mary80
 
 


Mary,
nem,csak hétvége van :lol: nálunk nagy dolog a közös szabadnap.Mindjárt reggelizünk,aztán főzök finom ebédet.Meg lusti ezerrel.Már aki megteheti.Twistnek pl.sok-sok dolga van :lol:
Vendég
 


Mmzsó, értem:)
Nálunk sajna nincs közös, csak a vasárnap.Ilyenkor pedig egyszerre próbálok mindent tenni, csak közben ide-ide pislogom:)

mary80
 
 


Kamilla:)
Anna üdvözöl és gratulál!Tegnap este beszéltem vele.
Röpcsi:)
Neked pedig szorít!
Rátok emlékezett!

mary80
 
 


Sziasztok!

Twist

Dorka baba gyönyörű!!!!!!!!!!! :D El hiszem hogy nagyon boldogok vagytok!!!!!!!! :D

Mary

Jobban van már a kis lelkecskéd????? :wink:

Mmzsó

Szuri jól megy most már????? De rosszul vagy még a szuritól? :?

Baba

Mi volt az UH-n???????????? :wink:
Vendég
 


Ditke,
köszi,jól megy a szurizás,és nem vagyok rosszul tőle.Csak első nap nem tudtam aludni de biztosan pszichés oka volt.Egyszerüen annyira izgatott voltam a kezdéstől,hogy teljesen túlpörögtem.
Vendég
 


Mmzsó

Örülök hogy jól bírod a szurit, remélem a többivel sem lesz gond!!!!!!!!!!! :wink: :D
Vendég
 


Mary, felvettelek :!: :D
Vendég
 


Ezt kaptam:


Szerv és lánykereskedők öt áldozatát szabadították ki kommandósok Kecskeméten, egy kínai üzlet pincéjéből. A bravúros fogás egy férjnek köszönhető, aki elkísérte a feleségét a próbafülkéhez, majd hosszú percek múlva türelmét vesztve benézett az ajtón, de már csak az asszony cipője volt ott. A nőt mintha a föld nyelte volna el.

Székesfehérváron ugyan ez az eset hasonlóan történt meg, csak a férj a kínai bolt előtt várta az autóban a vásárolni akaró feleségét (Széchenyi úti Kínai üzlet, azóta lezárta a rendőrség))...1 óra elteltével furcsálta a dolgot és bement, majd 3 kínai férfit talált ott akik, mint sem tudva közölték a férjjel, hogy az ő felesége nem is járt az üzletben.
Erre a férj kiment és még várt 1 órát, majd hívta a rendőrséget, akik komolytalannak tartották eleinte a dolgot, de mivel a férj csak nem hagyta annyiban, átkutatták az üzletet kommandósok segítségével, míg végül a hölgyet...
A PRÓBAFÜLKE SZŐNYEGE ALATT EGY PINCÉBEN TALÁLTÁK MEG EGY LABORBAN, AHOL MÁR ELŐ VOLT KÉSZÍTVE, MINT VALAMI VÁGÓHÍDRA SZÁNT ÁLLAT, LEBOROTVÁLVA MINDENE...BEKÁBÍTVA.

Azóta a hölgyet idegosztályon kezelik és pszichiáterek foglalkoznak vele, mert sokkot kapott.
Komolyan vegyétek, mert egy ismerősünkkel történt a Szfvári eset, a kecskemétit internetes kutatás alapján találtuk meg.

Nem a kamu témák egyike!!!!!

Ebből MIÉRT NEM CSINÁL BOTRÁNYT A SAJTÓÓÓÓ??
Vendég
 


Röpcsi ez nagyon durva! :S
Vendég
 


Igen! :( :evil:
Vendég
 


Röpcsike, köszi,nem akadékoskodni akartam,hidd el, csak ismét túlérzékeny korszakom élem:(((

mary80
 
 


Röpcsi a hotmail-esen vettél fel?

mary80
 
 


Köszönöm Mary hogy megemlitettél az Annának.Puszillak!
Twist!Nagyon édesek vagytok!!!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Badró drága hogy érzed magadat?

KépKép KépKép
kamilla*
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?