Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nóci, örülök, hogy negatív!
Lexi jól van, köszönjük szépen. Tegnap kicsit nyüszi volt, ma is az lesz, mert kevesebbet aludt a szokásosnál.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Fürti, be fog állni, hidd el, nekem 4 mensi után sikerült. Lehet, neked nem is kell ennyi, mert Marci kistestvére előbb jelentkezik. :wink:

Nóci, nekünk 23 év van hátra a hitelből, de inkább bele se gondolok. :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bridget, mi volt a vacsi?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

Dorka, hát tényleg jó lenne, ha így menne. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Zsu
nagyon édes Bence! Micsoda hurkák :lol: :shock:
Ha hagy a nagyfiú, akkor gyere!

Nóci, Beze, Dorka
hát igen, piszkos anyagiak sokszor megnehezítik az ember életét. Nekünk szerencsére a kocsiról pár hónap múlva lejár, eddig mi is azért nem akartunk babát, hogy mire megszületik, annyit tudunk legalább spórolni, amennyit a hitel elvisz. A házon meg még 7 év van, de azt lehet idén kifizetjük.

Bridget
tessék most már írni! Hogy állsz a hobbikkal?
Vendég
 


Elvoltam havazva hetfon mar irtam mi volt erre tegnap elszuttyogtem az idot es mire indultam volna itthorol apacska haz is jott :shock: 4ora mult ugyhogy lottek mindennek :? marmint net teren ma meg mar reggel voltam vizierobikon aztan para szobaban,aztan postara mentem boltba mire hazaertem volt fel 5 kicsit leultem es mar jott is apacska addigra a leves mar kesz volt es elkezdtem a milanoit csinalni...8ra kesz vacsi etunk tevezes most bent jogazik addig meg gyorsan irok 8)Hobbikkal ugy allok,hogy ugye voltam vizierobikon szerdan,pentekenkent megyek jogara,japan suli kezdodik 27-en 8) heti 1szer lesz :arrow: a festo suli meg varat magara mert ha hazamegek azert nem iratkozom be annyi penzert :roll:

Vacsi ma milanoi volt bridget modra :lol: meg Bridget fele frankfurti leves :lol:

Megjott a vereredmenyem... AMH 0.5 azt mondta adoki orult volna egy 0.8-1nek de ezzel sem lehetetlen a baba :D 0.1nel mar azt mondta volna ne is probalkozzunk :roll: Amugy itt vannak az ertekskalak:


Interpretation AMH Blood Level
High (often PCOS) Over 3.0 ng/ml
Normal Over 1.0 ng/ml
Low Normal Range 0.7 - 0.9 ng/ml
Low 0.3 - 0.6 ng/ml
Very Low Less than 0.3 ng/ml

Koszonom a drukkokat csajok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Noci
Jo sok helyre kell mennetek :shock: nem vgy feszult emiatt az ideoda jarkalas miatt? :roll: Villanyorassal vegul mi lett? :? Oltas helye milyen?Valami egyeb uj leleted van?Pszihomokusnal jartatok ma?Amikor google-zed a kepeket ott rakell kattintani arra amelyik tecc aztan a bal felso sarokban van egy iras es a kep kicsiben,hogy kep megtekintese teljes meretben vgy ilyesmi na arra is rakatt egy akkor csak a keped lesz meg ott teljes mereteben es azt kell elmenteni.Amikor pedig feltoltessz kepet mar nem kell raklikkelni a kep-re mert feltoltod :!: csak ha beszurszod ugy,mint Beze akkor kell kepre katt elotte es utana....ezert akartam MNS-en elmagyarazni :roll: Parkeresessel,hogy haladsz?
Regi ngyon ari abban a szekben es az a szek is ugy tecc 8)


Csucsu
A pasik jah...hat talan megjon az esze...nekem nem surgos csak a vizum es biztositas miatt na meg jol is esne na...de kifogom birni ha nem ilyen helyzetben lennek talan nem szamitanek ra annyira :roll: Es igy rosszabbul is esik,hogy nem keri meg a kezem na de majd.Emlexem barinod is hany hosszu ev utan lett asszony nem igaz? :wink: Ternyleg azota mi van veluk?Az ajitok meg mindig megvan am valahol a szekrenyem aljaban csakhat ugy eltuntel....nyaron itt voltal? :shock: nekem sokkal regebbi eltunesnek tunt :roll:


ANyci
Szeretem az oszinteseget....csak igy ismeretlenben nehez a masik parjat megitelni...meg egymast hagyjan...nem nem erdekli ot szerintem ugy konkretan bele sem gondol ebbe...marmint,hogy esetleg en milyen helyzetekbe kerulok emiatt merthat nem nyavajgok neki :roll: A hazassag kerdes meg alapbol nala egy olyan dolog hogy ha rajta mulna soha...
Hogy vgy?


Kata
Ez mindig igy szokott lenni (altalaban) akinek van az spur akinek meg nincs mindig valami ngyot akar adni a masaiknak :roll:


Beze
FSH mar jobb nem lesz...ez minden honapban mas de jo ertekre nem fog mar lemenni ez az ido elteltevel csak novekszik es novekszik :? dehat ez van :? Jok a szilveszteri kepek 8)


Kitty
Koszi igen a TSH-m eleg szepen javult..meg szedem a gyogyit es remelhetoleg megjobblesz mire megyek haza :wink: Es igen most mar semmi akadaja a lombiknak 8) Persze az FSH-m magas de az mar sajn jobb nem lesz :? Hetvege jo volt szekrenytszereltunk megjott az ucso darab falra fel az orat is es vasarnap meg atjott egy ismi japan kajot ettunk 8) Hogy van kicsi lelked?Menzi?


Enis
Bocsesz,hogy eltuntem de az az igazsag most sem lenne idom fel 11 van es a blogomat akartam irni :oops: De mivel holnap megint kitudja tuodok e jonni mondom irok ma :roll:
Orulok,hogy te ennyire mashogy latod ezt a hazassag dolgot...milyen fura...vegulis csak azert szeretnem mar annyira mert telik az ido es oregszunk na meg ilyen korban az ember vgy tudja mar,hogy mi van ha meg nem akkor keresni kell hagyni a masikat :roll: Es itt vannak a szingliseggel jaro kellemetlensegek...es ha ugyis az a vege,hogy elvesz akkor nem jobb elobb,mint kesobb?Mondjuk jah ahogy irtad ferfi :twisted: :lol: Tesomek pl 17eve elnek egyutt :shock: gyurusok de nem volt eskuvo a csaj 1evvel idosebb nalam :shock:
Sajnalom,hogy nincsenek fotok :? Na latod az utazgatasra is ralehet unni 8) Barinokrol meg jah...annyira atveszed a negativ energiajukat,hogy majd rajtad is kiut :? Hogy vannak a barinok?


Furti
A TSH sokkal jobb 1honap alatt ennyi javulasnak ngyon is orulok :wink: Ngyon nem aggodom lesz ahogy lesz apacskaval csak ezek a kellemetlen helyzetek nem tetszenek :roll: Teszttel mivan?Csak nem?Bar ezt en mar mondtam,hogy ilyenkor meg sajna ossze vissza a menzi :? Marcinak nem a foga no?Na olvastam megjott :?


Dorka
Orulok,hogy latjatok a fenyt az alagut vegen!Jofejek anyosek :wink: Mostmar akkor a baba is konnyebben jon :D


Zsu
Koszi a drukkot neked is.Benoke kie hasonlit?En mindkettotoket latni velem benne :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mindenkinek drukk es puszi 8)
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Előre is bocsi, ha sokat káromkodom, majd igyekszem vissza fogni magam!

Nos azzal kezdem, hogy tegnap a hsz-em után képtelen voltam belépni! Nem engedett!

Nos vissza mentünk délben a dokihoz a lelettel és sikerült megállapitani, hogy ez borzasztó lett, mert nem csak azt kell nézni, hogy minden nega, hanem voltak ott számok amik a bacikat jelzik! Nos valószinű azért volt rossz, mert egész éjjel rajta volt a pisi zacsi! De kérdem én, hogy a tökömbe vegyek egy 6 hós manótól pisimintát?? Neki nem tom mondani, hogy na kislányom most már pedig pisilsz és kész! Na mindegy! Még délelött itthon észre vettem a nyakán néhány pöttyöt! Nem foglalkoztam vele mondván lehet a melegtől van majd elmulik! De mikor a rendelőben nézegettem unalmas perceimben a manot akkor észre vettem, hogy basszus az egész kis teste tele van kiütéssel!!!!!! Azt hittem az agyam eldobom!!!!! Jól meilyedtem, hogy hol az anyám picsájába szedtünk össze valami genyát! Gondoltam már ilyedtemben skarlátra rubeolára meg minden féle ilyesztő betegségre! Na a doki közölte, hogy ezek vagy valamire allergiás és adott fürdető krémet vagy betig van benne valam,i virus ami így jön ki!!!!!!!! Na jó gondoltam csak nem lesz nagy baj elfogadtam haza felé ki is váltottuk és este már azzal pacsáltunk! De ami ezután jött az maga volt a pokol! Egész éjjel nem aludtunk! Csórikám feszengett nyögött sírt meg mindent amit el tudtok képzelni!!! Azt hittem fáj a pocija simiztam akkor jó volt aztán épp hogy beájultunk és abba hagytam a simit kezdödött előről! Na akkor adtam neki enni inni nem kellett neki! Akkor kapott egy glicerines kupot hátha nyomja a kaki, na kakilt, de még mindig nem volt jó! Akkor reggel adtam neki beöntést mert már nem tudtam mi a baj! MIután is leesett, hogy bizti azzok a szemét kiütések viszkedtnek! Mivel itt a rendelőben nem láttam elkülönitőt helységet gondoltam kihivom a gyerekorvost szerencsére ma pont reggel rendel! Na akkor elmosgattam aztán elkezdödött a rendelési idő telefonálok végre és mondom mi a bajom megint erre mondja igen azok viszkedhetnek menjek el a patikába és vegyek cinkoxidos krémet azzal kenjem be meg vegyek calcium sandozt és abból adjak neki 1/8-ad-ot és napjában többször fürdessem langyos vízben! Na aput riasztom, hogy rohanjon el a patikába! Mire megjárta addigra kész beájult! Persze a telefonom ott hagytam melette és persze mikor csörög?? A tököm ki van akor mikor ott van a gyerek mellett! Szerencsére csak kinyitotta a kis szemét, de aludt is tovább!!!
És most itt vagyok, hogy nyügös és álmos vagyok csak valahogy most nem megy az alvás!!!! És a faxom ki van!

Dorka! Hogy érted, hogy megérezhető, hgy ki lapula a pociban?? A nemére gondolsz vagy hogy van benned valaki?? Mert szerintem igen mind kettő bár nekem a nemével kapcsolatban téves riasztás volt! Bár lehet azért mert annyira fiúcskát akartam! De amint megtudtam, hogy csajszim lesz annál nagyobb volt az öröm!

Beze! Örülök, hogy jól van Lexike! Remélem azért ma már teljesen jól lesz és sikerül kialudnia magát a kis drágámnak!
Csak nem laptetűű?? Neked is drukkolok ám! A 23 év miatt nem irigyellek! De eltelik hidd el!! Lassan, de biztosan!!

Kitty! Hát igen piszkos anyagiak miatt megyek lassan a sírba, de nem baj!!!!
És ti, hogy tudjátok az elkövetkezendő 7 évet idén kifizetni?? Csak nem megjósolták, hogy tiétek lesz a lotto 5-ös????? Mert az az enyimé lesz!!!!!
És amugy hogy vagy?? Munkát már lázasan keresgélsz?? Vagy még lábadozol???? Tesod hogy van??? Ő otthon lakik??? Szeded a gyogyit rendesen?? Meg akcioztok rendesen???

Brid! Basszus mikor irid a pára szobát és nálad nincs ékezete mindig nagyot nevetek, hogy mi az a para szoba :lol: :lol: :lol: :lol: A multkor is ez miatt nem tudtam mikor rákérdeztem!!
Ne is mond ezt a sok mászkálást!! Már kész vagyok tőle idegileg! Olyan sznten van elegem, hogy azt el sem hiszed!!!!!!! Gyalog ugye nem megyek, mert gyalog a manoval messze van ebben a hülye nyirkos időben hiába öltöztetem fel ezért valaki mindig visz minket kocsival amit persze tankolni kell hisz nem viuzzel megy az autot tehát a pénzről megint ne is beszéljünk! DE most jobb a helyzet mind a multkor! Villanyost apu lerendezte szal sikerült az ipsének lefotozni meg leirnia az állást most várom az éves elszámolot! Kivi vagyok hány tizezressel rántanak le! Az oltás helye szépen mulik szerencsére! Pszihologushoz majd 2.-án kell menni! Képeket már sikerál felcsinálnom ide nektek!!!!!!!!!! Nagyon köszi neked is a segitséget!!! És úgyi milyen szép a szék?? Ezt kaptam apától karira!!!!
Tényleg ti a butorokkal, hogy álltok??? Meg jött már minden???
És milyen az Bridget féle milánoi?? És a frankfurti leves?? Én is ilyen levest főztem a 7végén! Ennyi várost össz keverni New York-ban??? Tényleg apácskának izlik a magyar konyha????

Anycika merre jársz????

Na most jó sok lettem szerintem!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Bridget
végre írtál!
Örülök, hogy tetszenek a foglalkozások, ez a vízi aerobik tök jó lehet!
Eredmények nem olyan rosszak, szóval még bármi lehet :wink:
Febr.-i lombikot tudjátok már, hogy lesz-e? Vagy már eldöntötted, hogy NY-ban lesz?
Kicsi lelkem, köszi, megvan. Próbálom magam lefoglalni, néha megy, néha nem. No, de hátha hamarosan lesz babuci, aztán még levegőt venni se fogok ráérni :lol:
Menzinek holnap kéne jönnie, ha 28 napos lenne, de mivel nekem össze-vissza jön meg, így még jövő héten sem tesztelek, majd jan. vége, v. febr. eleje körül, ha nem lesz semmi.

Nóci
én is kiakadtam volna, azért jófej a doki, hogy meg se nézi a gyereket, csak tel.ba mond vmit :?
Most hogy vagy Regi?
Hitelt az örökségből fizetnénk ki, persze csak ha minden úgy jön össze, ahogy mi szeretnénk.
Tesóm jól van, köszi, dolgozik éjjel-nappal, mert egyik munkatársát műtötték, így helyette is kell dolgoznia annak a pár embernek, aki van. Igen, ő ott lakik, ahol Anyu lakott, és ott is marad, engem meg kifizet (ha ebben a szar helyzetben kap hitelt).
Én megvagyok, munkát keresek, csak nincs semmi. Azt meg már írtam, hogy olyat nem akarok, mint tavaly. No meg bízok benne, hogy minél előbb babás leszek :roll:
Most nem szedek semmilyen gyógyszert, akciózunk rendesen, aztán meg reménykedünk.

Csucsu?
Vendég
 


Sziasztok!

Nóci, jaj istenem, rátok jár a rúd rendesen. Ezután már csak jó dolgoknak kellene történnie veletek!!! Regikének küldöm a gyógypuszikat!
Ezt a 23 évet nem egészen értem, bocsi. Ha úgy gondoltad, hogy Lexire 23 hónapot vártunk, akkor sejtem. Abban meg csak bízni tudok, hogy a kistesó nem várat ennyi ideig. :roll:

Kitty, érzel valamit?

Bridget, köszönöm, aranyos vagy. :D A vizi aerobic nagyon tetszik, jó lehet. :D Most még spontánkodtok? Ha igen, az én drukkjaimon nem fog múlni a siker. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Nóci, hát erre már én is csak sok szalonképtelen szót tudnék írni!
Bezének igaza van, most valami extra jó dolognak kell következnie, az tuti fix!
A nemére gondoltam, hogy megérezhető a pociban.
Arra nem is gondolok, hogy lakik-e ott valaki, mert akkor rögtön beleélem magam.
Úgy utálom, hogy a munkatársaim mindig azzal cseszegetnek, hogy biztos jön a baba, mert sokat eszem, de tényleg, nem is tudom mi van velem, meg sokat járok WC-re.
Meg nagyon feszünek a melleim, de csak jövő héten kellene megjönnie.... De nem érzek semmit, csak mindig belémbeszélik itt , pedig nem is tudják, hogy mi próbálkozom.
A pénz, az egy örök bosszantó kérdés, sosem elég, utálom!
De én próbálok mindig arra gondolni, hogy vannak nálunk rosszabb helyzetben is emberek, és mi legalább ittvagyunk egymásnak, és ettől boldog vagyok!

Kitty, milyen típusú munkát szeretnél? Mit dolgoztál előtte?
Bár szerintem nem is nagyon kell ezen gondolkodnod, úgyis jön a kisbaba.

Brid, hát neked aztán lett hobbyd bőven. Szuper!
Most hol lesz a lombik?
A japán kultúrában mit jelent a házasság intézménye?Mármint mennyire veszik komolyan?

Beze, most nézem, hogy Lexinek mindjárt szülinapja lesz! Arany kis manó!Biztos tetszeni fog neki a torta! :D

Na, lassan mehetek haza!

Ja, képzeljétek tegnap életemben először csináltam Jókai bablevest, és tök finom lett. Büszke voltam magamra :D
Csak a csülökkel kínlódtam, mert nem akart megfőni.
Meg sütöttem csokis muffint, hogy jó lesz elhordani melóba reggelinek.

Puszi mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka, ezek nagyon bíztató jelek, hátha most sikerült a babci! :D Szurkolok!!!
Hát igen, elment az idő, pont ma írtam egy másik fórumon, hogy ugye 23-ra voltam kiírva, este nem éreztem semmit, ha valaki azt mondja nekem, hogy másnap délelőtt megszülök, el se hiszem, aztán 9 óra 42-kor kibújt Lexi. :D
Muffint én is nagyon sokszor sütök. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Csajok, én olyan hülye vagyok!

Most csináltam egy tesztet, persze negatív, meg este van.

Tényleg nem is mondtam senkinek melóban, hogy babát tervezünk, de egész nap ezt hallgatom!!!Aztán egy picit elhittem én is! :(

Jó éjt, mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Vizierobik
Jo volt...bent meg nem is ereztem annyira aztan amikor kimasztam mintha olom sulyuak lettek volna a testreszeim :shock: :lol: Jonak jo lenne csak tele van nyugdijas nenivel 70-esekkel az egesz medence a tanito neni szinten van vgy 70 na es akkor ott vgyok en :? :oops: hat igy mar nem olyan fun...de a testemnek jo es amig nem talalok teniszoktatast addig megyek vizierobikra :wink: Alitolag pentekenkent is van egy masik tanarral az olyan 45-os de penteken megyek jogara az tecc a ketto egyutt meg sok :? :roll:

Lombik
Csajok nem tudom hazatudok-e menni.Ez nekem eleg stresszes most amugy is....szeretnek menni de nem tudom mi lesz ugyhogy majd ha minden tutti akkor ugyis szolok addig legyszi ne kerdezzetek mert nem szeretnem ezen torni a kobakom egesz februarig :roll: :oops: Otthon szeretnem csinaltatni,februarban most meg fogigatlot szedek...ha nem mennek haza majd abbahagyom :roll: Koszonom,hogy megertetek :wink:

Beze
Koszi ari vgy de mint irtam fogigatlot szedem a 18-as FSH-nal amit 3.cn neztek nem hinnem,hogy sok esely lenne spontan ezert a dokival ugy dontottunk hogy menjen a gyogyo :roll: De en neked azert drukkolok 8) Dorka
Jokai bableves recept johet a receptes topikunkba 8) Ugyi vgy talan enis megprobalom :roll: Japanban a hazassag szent altalaban...de mire oda kerul a sor...tobbieknek mar irtam...pl a csaladnak csak akkor van bemutatas ha mar komoly a kapcsi eljegyzes vg hazassag :!: Ugyhogy en ngyon orultem mikor Tavaly elott belettem mutatva mert ez nagy dolog!Anyjaek azt hittek paromrol,hogy esewtleg homo mert sosem mutatott be senkit es lannyal nem is lattak :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: O egy vaskalapos ember...se nem akart barinot se hazassag semmi...aztan jottem en...es mar 3eve leszunk egyutt.Nekem azt hozta fel,hogy az anyjaek is allandoan veszekedtek es sosem ertette miert :roll: es o nem akarja ezt...ezert nem vonzodhat tan a hazassaghoz.Aztan az anyja is mondta nekem sajnos az o peldajukbol alakuloan ngyon hazassag ellenes a kicsi fia de o tudja,hogy ha nem is vesz el akkor is mennyire szeret engem.(ez is ngy szo egy szulotol) Aztan szerinte a hazassag is milyen egy nagy baromsag,felhajtass es penzkoltes semmi jo nincs benne :roll: Merthogy ugye megkell tervezni szalvetatol a viragig meg minden egyeb es ez milyen leterhelo es ez csakis a noknek jo mert a ferfiak tuti nem elvezik...szal ez mar az o japan keveredese az amerikaival...mert o csak egyszer akar nosulni de azt viszont huzza ameddig lehet :? Nem tudom...komoly dolog a hazassag szerinte...egy eletre szol nem lehet csak ugy elkapkodni :roll: en viszont ugy gondolom csak idot akar nyerni mindenesetre....meg mindig nem ertem :lol: Na lapozzunk... :lol:

Nem volt meg korai a teszt?Vgy nem jo a vonalzid? :idea:

Kitty
Nem nem olyan rosszak :wink: nekem ez az eredmeny sokkal jobban hangzik,mint amikor lombiknal azt mondjak 1%-om van szerintem ez tobb,mint 1 :D Orulok,hogy jobban vgy...komolyan mondom fasz@ egy csaj vgy!!!!En nem tudnek ilyen eros lenni nem gyozlek csodalni teged ezert! :roll: Pendivel nem taliztal azota? :?

Noci
Azt mondtad Pendi majd jon!Hol van? :roll:
Na vazze es tuti,hogy allergia az a sok kicsi potty? :shock:
Ez a para szoba becsapos :lol: :lol: :lol: En nekem mar olvasni is csak sok amiken keresztul mentek.....szerintem egy gyermekvallalasnak nem igy kene mennie normal esetben... :roll: Annyira sajnalom :? Talan majd a kovinel minden siman megy :roll: Ha valamiben segiteni tudok akkor irjal nyugodtan privit!!!!Barmiben :wink:
szek meg telleg ngyon jo ez olyan kenyelmes mindig is akartam egy ilyet :roll: Utolso butort pakoltuk ossze vasarnap...ne is mond....most epp a parasitokkal visz a sirba :x hogy hol ezt merik hol azt 50-70kozottinek kene lennie es max 30ig mennek fel mar vettunk 3mat...azt allandoan utan toltogetni meg figyelni meg cserelgeti egyiket hol ide hol oda teszi becsukja az ejtot :x :shock: kikeszit vele :roll: Meg a festmeny hianyzik amit ugye en fogok majd megfesteni :D es egy ujsagtarto 8) Bridget fele milanoi olyan,hogy nem csak husi...es raontok egy pariszoszt is...a teszta meg nem az a hosszu hanem masmilyen azt belekutyulom mikor megfott a husihoz es rakok bele mozzarella sajtot es a basil levelet ngyon fini van kepem is majd megmutatom 8) A frankfurti meg olyan amit japoban is mindig csinaltam,hagyma felvag,kaposzta felvag,szalonna felkatonaz,virsli felvag,1liter viz bele leveskocka...ezeket belerakom megfozom max 20perc
kis piros paprika es kesz...gyors es ngyon fini :wink: csak aztan a pukikkal vigyazni kell :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Brid, most már érte. Andris sem vitt haza senki előttem 8 évig, az anyukájáék is gyanakodtak.
Akkor azt hiszem nálatok, a párod részéről, ez egy komoly elhatározás. Nem szabad erőltetni, hiszen ő úgyis tudja, hogy mit szeretnél. Vagy még az is benne van a pakliban, hogy valóban meg akar lepni, és ő szeretné irányítani az eseményeket, és ha számítasz rá, vagy reménykedsz, az nem olyan.

A vonalzóm amúgy nem jó, mert múltkor késett, csak abban reménykedtem, hogy mégis terhes vagyok, már december óta, de nem.
Nagyon fájnak a melleim, be vannak durranva, de nem úgy mikor megjön, alig aludtam tőlük. Duzzadtak, a mellbimbóim nagyon bedurrantak, és szabályosan fáj. Nem tudom, hogy mi lehet ez!
Kicsit most már aggódom.

Nóci, hogy van Regi?
Annyit gondoltam rátok tegnap!

Beze, te milyen muffint szoktál sütni?

A bablevest majd leírom a főzősarokba.

Nem jelöljük be egymást az iwiwen, olyan kíváncsi vagyok rárok!

Puszi mindenkinek!!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!!

Köszönjük mindenkinek a ránk gondolást ma már az éjjel az fantasztikus volt! Nos ma éjjel csak 2x kelt fel és még reggel én is vissza tudtam alukálni! És persze egy kedves ismi keltett telon, hogy hozta vissza a pénzünket amivel tartozik! Már lassan 2 hete lejárt az idő! Basszus mi is alig élünk azt mi meg kölcsön adunk! Mi sem vagyunk normálisak tudom!
Mára amugy már sokat halványodtak a pötyik és szerintem a calcium hatására nem viszkedett neki! És ez nagyon meg könnyitett mindent!

Beze! A hiteletekre gondoltam a 23 évre! Nektek 23 év van hátra míg nekünk csak 14 év és 11 hónap!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
És isten lássa lelkemet, de a kistesóra nem szeretném, hogy 23 hónapot várjatok max 23 napot!!! :lol: :lol: :lol:
És ne is mond, hogy ránk jár a rúd már tényleg kezdem elveszteni az összes türelmem! DE ez legalább jót tesz és segiti a fogyokurám! És mire talizunk addigra teljesen csudi szép csáje leszek mint ti!!!!!!!!!

Dorka! Nagyon kérlek, ne hagyd, hogy a kollégák beléd beszéljenek bármit is a manócskával kapcsiban, mert ebben fogsz tönkre menni! Tudod nekem anno minden kollégám tudta, hogy mi a baba projekten vagyunk és mást sem hallottam csak most így látszik meg mi érezzük meg olyan más vagy meg stb,stb. és mindig mikor egjött totál kiborulás volt! Egyébként azért mert a tegnapi teszted full nega az még nem jelent semmit hisz magad mondtad, hogy csak a jővő héten kell megjöjjön! Szal no para! Addig még lehet még egy péd!
És nagyon aranyos vagy, hogy Te is sokat gondolsz ránk! Ma már teljesen jól van! Na azért ez egy elég erős tulzás volt, mert sokat kell szivni a kis noziját, mert szürcsög és tele van neki szal most már taknyos is a drágám! De legalább ez kezd rendeződni, meg végre kezd ujra étvágya lenni!
Irj Privit, hogy milyen néven talállak meg az iwiw-en! Én szívesen megismerlek!

Brid! Persze, hogy azt mondtam Pendi jön karikor csak nem talált ide bizti! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Már olyan rég nem járt erre, hogy elfelejtette az utat! De talán egyszer erre is jár nem csak máshová!
Nos igen ez a gyermek vállalás nem erről kéne, hogy szóljon! De ahogy mondtad majd a következő azaz a kistesó majd másképp lesz! Épp tegnap került szóba apa és köztem! Most még nem akarjuk! Most már tuti meg várjuk a 3 évet! Nagyon elfáradtunk a sok korházba járástól az első 8 héten aztán most is a sok betegség meg a sok kontroll! És kicsit tele a papucsunk! De szerintem nyárra már sinen leszünk mint József Attlia!
Olyan édes vagy! Nagyon köszönöm! Ha szükségem lesz akkor szólók, mert tudom, hogy te mindig meghallgatsz! És olyanokat mondtahok el neked amit senki másnak! És most remélem ezzel nem bántok meg senkit!
Egy páráítora nekünk is be kéne nevezni! Most egy szép üveg vázát fogtunk be és abban van víz ugy párásitjuk a szobát már amennyire így lehet! DE majd összébb huzzuk a gatya madzagot és akkor veszünk egyet, mert a manó miatt kell párásitsunk!
A festményre én is borzasztó kiváncsi vagyok ám!!!!!!!! És van már ötleted, hogy miről szeretnél festeni??? Tájat vagy alakot avyg valami mást???
Ez a vízi aerobik bizti jó lehet és ez tuti kiveszi minden energiád! De mit keresnek ott a 70 éves nyanyik??? Mért nincs külön, hogy fiatal közép és idős korosztály! Hú tenisz az jó! Istenem mit meg nem adnék, ha én is megtanulhatnám! Ezért qvassolni szoktunk eljárni azaz már csak jártunk! Apa nem szereti! Én igen! És most milyen jó lenne egy kis testmozgás! Valami ami jól megizzasztana egy héten legalább 2x! De itt monoron semmi nincs és hát hova menjek????
Tőlem a hazajövetelről nem hallasz semmit, hogy ne ezen rágodj! OKs???
Jól hangzik a hami! Bizti naon fini!

Na lépek mert felébredt a manó!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hello!

Most csak képekkel jövök:
http://indafoto.hu/szakmarinekati/collections

mindenki náthás, alig aludtam már három napja, Lilla állandóan fent van.
majd jelentkezem, közben olvasok azért.

Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!

Beze
nem érzek én semmit, semmilyen tünetem nincs, és persze piri sincs sehol :evil:

Dorka
irodai munkát szeretnék, tavaly egy üzemben dolgoztam fizikai munkát napi 10-12 óra robot, vagy még több, és elég siralmas fizetésért.

Bridget
tudod, muszáj talpra állni, anyu műtéte óta folyamatosan csak rossz dolgok történtek velem, velünk, sajnos hozzászokik az ember. :(
Pendivel nem találkoztam, szülinapjára írtam sms-t, meg hogy szívesen taliznék vele, azt válaszolta, hogy nagyon elfoglalt. Remélem, azért hamarosan ír, hogy ráér már.
Nem is gondoltam volna, hogy víziaerobikra ilyen idősek járnak, gondolom néztél, meg ők is téged :lol:

Nóci
örülök, hogy javultok!

Kati
jobbulást a családnak!
Szépek vagytok!

Én holnap disznóvágásra megyek mamámékhoz, vasárnap anyu szülinapja lesz, megyünk a temetőbe.

Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok! :)

Sajna nem voltam a napokbanitt mert eléggé el voltam havazva, a Manó(nagyon átvettem tőled Nóci :) :wink: )tegnapelőtt éjjel műsorozott, felébredt a kiságyában és nem volt hajlandó visszaaludni, így éjjel 1-től 3-ig virrasztottunk.Pedig marha álmos volt.Aztán odatettem magam mellé, fél óra után meg vissza a kiságyba.Aztán aludt 7-ig.De hát az lófütty volt.Aztán meg tegnap délutáni alvásnál detto.De csak egy órát szenvedtem vele.Tegnap éjjel okés volt, de a ma délutáni alvásnál szintén :?Már izgulok előre az éjszakákon :?

Nóci :) De jó, hogy múlnak a pöttyöcskék!Szegényke!Akkor nektek is volt egy xar éjszaka :shock:

Brid :) Hát ez a viziaerobic elég érdekes, hoigy idősebbeknek szól főleg.Én fiatal csajokat láttam mindig ezt csinálni.
Érdekes ez a teóriája a párod szüleinek.Hát igen, más kultúra :)

Kitty, Dorka drukk megy Nektek!!!!!

Beze :D most jól olvastam ti is rajta vagytok a kistesó-projecten már?

Hát, ilyen bizonytalan éjszakák után még tényleg érdemes gondolkodni, hogy ne várjunk-e a kistesóval.Megmondom őszintén, még a szexhez sincs nagy kedvem, olyan fáradt tudok lenni :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nekünk a szerda nagyon gyorsan eltelt. Délelőtt apa itthon volt, aztán vittük törpit orvoshoz oltásra, aztán kaja, altatás, séta, mosás, játszás. Tegnap és ma itt volt anyum, úgyhogy a vasalásban is utolérem magamat.

Fürt!
Szép kis anyósod van :evil: :evil: :evil: :evil:

Dorka!
Köszi a Bence dícséreteket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Örülök, hogy újra indulhat nálatok a baba projekt .... nagyon szurkolok!!!
NAgyon rendesek Andris szülei, hogy így besegítettek nektek!!!!

Nóci!
Örülök, hogy negítv lett mindenetek!!!!
Képzeld, Nemlajos 6+5 hetes terhes!!!!
Szegény ti.... még kiütések is lettek ... basszus !!!!

Kitty!
Neked is köszi... amikor csak tudok, jövök!!!
Puszika!

Bridg!
Örülök, hogy jó lett az AMH-d!!!!
Bencus tiszta apja. De a szeme színe az enyém :D :D :D :D :D :D :D :D
A vízi aerobik nagyon jó, én is jártam!

Kati!
Jobbulást nektek!!!!!
NAgyon szépek vagytok!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Ma már jöttem, bár nagyon szarul vagyok még mindig! Pénteken délután óta nyomom az ágyat! No meg apa is! Úgy hogy a manó jól befertőzőtt minket! MOst csak ennyi ne haragudjatok, mert nagyon zug a fejem meg a fülem!

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócikám!
Jobbulást nektek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Nóci, jobbulást nektek, küldöm a gyógypuszikat!

Fürti, igen, de igazából áprilisban indul élesben, március végén tervezem abbahagyni a szopit. :wink:
A fáradtságot teljesen megértem, az ágyban én is inkább az alvást tartom vonzóbbnak. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lánykák :)

Nócikám :? Jobbulást az egész kis családnak!!! :(

Beze :) hogy tervezed majd a ciciről leszoktatást?
Azt tudom, hogy nekünk nehéz menet lesz :? ilyenkor egy kicsit irigylem azokat, akik már nem szoptatnak és simábban ment a leszoktttás.Lexi nem annyira cicifüggő?Mert Marci állatira az :? És attól félek minél jobban húzom, annál nehezebb lesz a leszoktatás. :?
Vendég
 


hú, most nézem Beze, nemsokára szülinapoztok! :wink: Mik leszenk az ajándékok?

Többiek merre császkáltok?
Vendég
 


Sziasztok!

Nos ma már jobban vagyok vagyunk, ugy hgy itten lennék!

Fürti! Lehet a leszoktatás nem könnyü a cickoról, de én azért kiprobálnám! Hisz sajna mindösszesen 2x volt cicin és mivel bent a korházban és ott úgye mindent időre kellett így nem szopiztatthattam! Szóval én is szívesen maradnék a leszoktatásnál!

Beze! De zgi! Lexikének hamarosa szülcsinapja lesz!!!! A tortát te sütöd vegy rendeled neki??? És milyet? Csokisat vagy valami másra szavazol??? Remélem fotot csinálsz majd és teszel fel nekünk!!

Zsuzsu! Köszike!
És amugy piri anyo volt már???

Többiek?? Anyci? Dorka? Csucsu? Kitty???? Brid?

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Én ma takarítottam.

Nócika!
Még nem volt, csak ijesztgetett. Egy napig volt pecsételés, másnak görcs, aztán ennyi.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Másnak=másnap

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Fürti, szerencsére nem. Már csak napi 2 szopi van, az összeset simán elfogadta, hogy csökkentettem, az éjszakai ment nehezebben, de pár nap alatt beletörődött. Februárban elveszem a reggelit, aztán utoljára az estit. Hát attól azért tartok, fürcsi után ha nem megyek vele és az apjával a szobájába, jön értem, hogy kéri a cicit. Pár nap biztos nyüszi lesz, de aztán el fogja fogadni. Szerintem is minél később kezded, annál nehezebb lesz. Hányszor szopizik még Marci?
Bizony, vasárnap szülinap. :D Az egyik ajándékát már megkapta, fisher price németül beszélő bárány, a pink ugráló zebrát pedig holnapra várom.

Nóci, örülök, hogy jobban vagy, ezek szerint odaértek a gyógypuszik. :wink: Tortát közösen csináljuk a férjemmel, gyümölcstortát kap, csokit még nem eszik, és amíg lehet, nem is adok neki. Fényképeket természetesen hozok. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Ha elfelejteném, LExinek nagyon boldog születésnapot kívánok!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Beze! Igen ide ért szerencsére időben a gyogypuszika! Köszike szépen!

Zsuzsu! Pirianyo csak ne merjen ilyesztegetni, mert elkapom a grabancát!

Csajk! Amit felirt ma a dokinéni azt nem hogy itt nálunk nem lehet kapni, de még gyömrön se ahogy mondta! Ugy hogy anyum viszi pestre holnap és akkor reméelm ott lesz!

Nos lassan mennem kell legyetek jó rosszak! Pusszancs

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


SzIASZTOK!

Csajok, bocsi, hogy nem jövök, pedig jönnék, rengeteg a munkám, és mire hazaérek hulla vagyok, és ráadásul még főznöm is kell, mert most nem hordjuk a kaját!

De minden ok, pénteken kéne megjönnie, remélem, nem fog!

Puszi mindenkinek!!!!!44

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Hello!
Bocsi, de dögrováson vagyunk, az egész család taknyos.
Ma vittem a Lillát dokihoz, mert ugatósan köhögött, de szerencsére tiszta a tüdeje, egyelőre nem kell gyógyszer. Vasárnap egyszer lázas volt, azóta nem.
Én is csak főztem meg pihentem, amikor tudtam, mert sokszor szédültem.

Igen kihalt a topik.. hol vagytok?

Hogy ne unatkozzatok, néhány kép:
http://indafoto.hu/szakmarinekati/januari_kepek

Igyekszem visszaolvasni!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 



Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Csajok mi elvoltunk Philadelphia-ban mert hetfon is munkaszunet volt...ma meg mosas es a mindennapok forgataga...kipakolas,rendrakas.....huuuuh holnap jovok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Zsuzska, nagyon szépen köszönjük, puszi érte. Majd megmutatom az ünnepeltnek vasárnap. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Köszönöm Fürtöske hogy irtál.Nagyom jól esett.
mi a baba projekten november ota vagyunk de a baboca nem akar
.Van már gyerekem de szertnénk még egy lulócát.Örülök hogy van kivel megosztani a bánatomat és majd az örömömet is.
kriszti0406
 
 


Sziasztok :)

Kati :) jobbulást Nektek!!

Szia Kriszti! :) Mennyi idős a gyerkőcöd?Kisfiú-kislány?
Mióta vagytok a tesóprojecten?
Írj még egy kicsit magatokról, és képet is szivesen látunk a gyerkőcről!
Mi is rajta vagyunk a tesótémán, csak hát nekem még a szoptatás bezavarhat :?
Ide nyugodtan jöhetsz, nyitottak vagyunk bármire és nemcsak a babatémával kapcsolatban
:wink:

Beze :) ezek aztán ajándékok!!!! :wink:
Hát Marci ha úgy tartja kedve akkor a nap bármelyik szakában(de főleg estefelé húzogatja a polómat :lol:
Egyébként éjjel szopik ha felébred(ezt sajna mostanában elég sűrűn)és a délutáni alváshoz is.
Viszont ma amikor már nagyon álmos volt, betotyogott a kisszobába és mászott fel az ágyra :lol:
csak sajna nem a kiságyába :? mindegy, de elaltattam őt a kiságyban.
egyébként a kiságya olyan, hogy ki van szedve 2 rács, hogy később ki-be tudjon mászni, csak az a fele még a fal felé van forditva.

Brid :)beszámolót kérünk szépen Philadelphiáról :wink:
Vendég
 


Bocs Kriszti, már olvastam hogy nov.óta vagytok a témán :lol:
November nem is volt messze :lol: valamit használsz ovuláció meghatározására?
Vendég
 


Kriszti, üdv köztünk! Mi is rajta vagyunk a tesó témán. :wink:

Fürti, akkor hány szopi van egy nap? Nem lesz könnyű elválasztani, mikor akarod kezdeni? Régebben olvastam, hogy hetente 1 szopit ajánlatos elhagyni, a mellnek és a picinek is így jó.
Édes lehetett, ahogy betotyogott a szobába, de drága! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Vizierobik
Mivel ez itt a hazban van fent a gym-mel egyutt medence,szauna ilyesmi igy a hazban lakok veszik igenybe es hat de 11kor szerdan ki mas lenne itthon vagy kinek masnak lenne ideje mint a nyugdijasoknak :roll: na meg nekem...ma viszont volt egy uj csaj annyi idos lehet mint en 8)

Philadelphia
Penteken nem tudtam jonni mert egesz delutanom arra ment el hogy a neten szorcsoltem hotelek utan es latvanyossagok utan...
Szombaton mentunk...varosnezes...
vasarnap a Body kiallitason voltunk en mar voltam egyen otthon is...
hetfon meg egy kis seta aztan irany haza...nem volt egy nagy durr ennel meg szentendren is tobb latnivalo van mint philadelphia-ban :roll:
kedden meg delben keltem kipakolas,mosas,takaritas fozes es hat ma meg itt vgyok de megyek csinalni a naplomat 8)
Dorka
Raadasul a japanoknal az erzesek kimutatasa sem normalis :shock: az elejen meg beszelni sem volt hajlando velem...elmentunk haverokkal kajalni mi mint egy par mentunk de o nem beszelt hozzam :shock: aztan kezfogas ilyesmi a mai napig ngyon nehezkesen megy.Puszi csok az is...az agyban pl meg a kezet sem foghattam meg az elejen mert mindig ellokte :shock: fura dolgok ezek nem is tudom ilyenkor osszeszedni mennyi minden van meg ami mashogy megy... :roll: Na persze javultak azota a dolgok es mar ugy alszunk lekell lokni magamrol,hogy nehez meg nem kapok levegot :lol: de nem mindenben sikerult valtoztatnom.
Menzivel mi van?

Noci
Festmenyrol halvany gozom sincs....azt sem tudom,hogy kell hozzalatni mivel meg szinte mondhatni rajzolni sem tudok :roll: :oops: :shock: Ezert is kene elmennem orakra...elohozzak a mittomen melyik agyfeltekednek a melyerol azt az erzeket mar ha van.... :lol: Most olvasom betegek vgytok :?
Kép

Kata
Ngyon jok a kepek...a karacsonyiakat is megneztem nem tudom mondtam e mar. :oops: furdoszobarol viszont meg nem lattam...arrol nincs vgy csak ilyen rossz a memoriam?Viszont lattam a fuggonyt a lecserelt ablakot radiatort es a szep csaladodat :D Lilla annyira tiszta te :wink:

Kitty
Van valami munka lathataron?Azzal is kicsit letudnad foglalni magad :roll: Disznovagason megint segitkeztel vgy most enni mentel 8) :lol:

Furti
Te merre jarsz?Milyenek az ejszakaitok?Foto 8)

Zsu
Nocival nem szoktatok talizni?Egy baba mama tali? 8) En is orulok a "jo" leletemnek :D Bencusrol johet meg majd foto ha lesz egy kis idod 8)

Kriszti
Kép
Mi mar tobb,mint 2eve probalkozunk a mostani parommal (amugy en mar elotte az ex-emmel is probalkoztam :roll: :oops: ) 2lombikon tulvagyunk majd jon a 3. hamarosan 8) Mielobbi babasodast!

Beze
Jol latom meg 4nap? 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Es egy ngyon fontos dolgot elfelejtettem irni nektek!Ngyon hianyoztok es nem telik el ugy nap,hogy ne gondolnek ratok! :roll: Remelem tudjatok azert mert nem jovok semmi nem valtozott :!: En tovabbra is ugyanaz a lany vgyok aki eddig is voltam akit megismertel! 8) Es ugyanugy szoritok mindenkinek orulok a joban szormorkodom a banatban :!:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Fürti
nemsokára pé, drukkolok, hogy ez a hónap a tiétek legyen!

Kati
jobbulást!

Kriszti
üdv köztünk, remélem, hamar beköszönt a kistesó!

Zsu
hogy vagytok?

Nóci
sikerült beszerezni, amit felírtak?

Bridget
jó lehetett Philadelphiában, legalább kettesben voltatok kicsit!
Apa remélem most már elégedett, hogy lefoglalod magad!
Keresek munkahelyet, de nincs, amilyenben tavaly voltam, olyanba meg nem megyek többet. Iszonyú megerőltető, fárasztó, és akkor lőttek a babaprojektnek, mert olyna munka mellett még ha meg is fogan, az emelgetésektől, stb úgyis elmegy. :(
Disznóvágás jó volt, együtt volt a szűk család, este 11kor jöttem haza (f8-ra mentem), el is fáradtam. Én ilyenkor nem nagyon tudok enni, mert telítődök a zsírszaggal, meg nem is szeretem a nagyon zsíros kajákat :roll:

Bocsi, hogy jövök, de nem történik velem az égvilágon semmi. Azért meg nem akarok jönni, hogy mindennap leírjam, hogy piri sehol, tünet sehol :?
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty, teszteltél? Dokiváltáson nem gondolkodsz? Egy vv nem ártana szerintem.

Bridget, bizony, vasárnap szülinap. Okat változott a párod, ahogy olvastam, hátha mondjuk február 14-én a gyűrű is megérkezik, de szép lenne! Szorítok. Te is hiányzol ám nekünk, puszi!

Többiek?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


okat=sokat :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Csak jelentem élünk úgy ahogy! Most nagyon ramatyul vagyok! Huzza a fejem a nátha és örülök, ha ágyban vagyok! Ne harizzatok, de nem tom mikor jövök! Nagyon gázul vagyok! De azért vissza olvastam! Ja és amugy mennem kell a honaaljamból leszedetni egy szemölcsöt, mert kékül! Csajok jobban félek sőt rettegek tőle mint a szüléstől nem féltem ennyire! Na ez most kicsit értelmetlen lett, de nézzétek el nekem!

Beze! Ha addig nem jönnék isten éltesse a kis Lexikét! Nagyon boldog szülinapot kívánok neki!

Kriszti! Üdv kösztünk!

Ne harizzatok, de most ugrom vissza az ágyba!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Beze
nem teszteltem, és a héten nem is fogok.
Dokiváltáson gondolkozok, de egyelőre csak másik dokihoz megyek, ha megint nem jön meg, és baba sem lesz. Most a kórházba megyek, és akkor kiharcolok egy uh-t. Onnan már semmiből nem tart a dokinak elküldnie...
Végleges dokit majd akkor keresek, ha babás leszek, mert Kecskeméten akarok szülni, nem ott, ahova tartozok (több okból is, nem orvosok miatt).
Vendég
 


Szisztok lányok!
Nagxon örülök ennek az oldalnak és nekek.Alig várom hogy tudjak fellépni az oldalra.
nekem van egy 6 éves lányom,aki 2évi probálkozás után jött össze.Voltam 5 inszeminécion ,injekciokat kaptam,de eredménytelenül.Már a lombikra jelentkeztünk egy másik orvosnál aki megint csinélt vérvételt és kiderült azegyik hormonom nem jo,igy felesleges volt az addigi kezelés.Fél év mulva terhes lettem,ahogy a hormonok normalizálodtak.
2003.szeptemberében megszületett a kislányom Vanda.
Utánna nem védekeztünk azzal a cimszoval az elsö se jött ossze.Aztán jött a meglepetés megint terhes lettem.2007.áprilisban megszületett a kisfiam.
A párommal ugy gondoltuk jo lenne egy harmadik baba is de nem akarodzik.Használok páfrányos mikroszkopot ami a termékenységet mutatja de igy se sikerült pedig rajt voltunk apával a témán.Ugyhogy most megint a félidöt várjuk most vagyok a 6 napon. :lol:
kriszti0406
 
 


Nóci drága, küldöm a gyógypuszikat és nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?