Új privát üzeneted érkezett!

luna
Nagyon jó a blogod.Már be is raktam a kedvencekbe.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Azt, hogy kell?
Vendég
 


Úgy elálmosodtam! :(
Reggel olyan forgalom volt a hídon, mikor visszafele jöttem Budáról! :?
Vendég
 

 
 

Krisztike köszönöm!

Röpcsi esett a hó arrafelé is?
Vendég
 


Sziasztok Lányok,
Köszönöm mkinek a marasztalást:)
Krisztike:)
Mondd el nekik a panaszod, én is azt javaslom.
Luna:)
Ha jól hiszem, Te kérdezted az IR-t, és tegnap én kérdeztem a házidokit, és nem ad beutalót:(
Azt mondta,vagy maszekban kell, v. ha a Klinikán kellene, akkor adjanak ők beutalót!szép...:(
Még mindig ő az,akiről a csajoknak beszéltem, nem váltottam.
Nagyon jó a blogod!
Röpcsike:)
Nem haragudtam soha sem, megértem, h. nincs időd!
Nita:)
El vagy tűnve!Jelentkezz!
Mmzsó:)
Várjuk a híreket.
Adri:)
Szintén.
Rena:)
Örülök, h. jelentkeztél:)
Baba, Kamilla:)
Jól vagytok?
Ditke?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2010.01.14 15:17-kor.

mary80
 
 


Kép

köszi,luna,és mmzso nektek is :lol:
csajok már úgy várom a hétfőt...izgulok,meg félek :roll: :oops: :?
pénteken még tesztelek egyet.... :oops: :wink:

Kép
Adri
badró1
 
 


Adri párod mit szólt? :D
Vendég
 


Biztos, minden rendben van, lesz, de ha ez megnyugtat, nagyon drukkolok Neked, hogy minden rendbe legyen :!: :D :wink:
Vendég
 


azt mondta,hogy ő megmondta,hogy spontán fog sikerülni.... :oops: :wink: férfi...... :lol: :lol:
de majd az orvos mondja ki inkább... :wink:
köszi,én is nagyon drukkkolok nektek...++++++ti fogjátok folytatni.... :lol: :lol: Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok Drágáim!!!!!

Bocsánat hogy nem jelentkeztem!!!!!!!!!!! :oops:

Múlt héten csütörtökön és pénteken délutános voltam, így az a röpke idő délelőtt úgy elszaladt, főleg meg hogy még az anyósnak választottunk ajándékot a 60. szülinapjára!!!! :wink: :D
Szombaton főzés, bevásárlás, takarítás, tortalap sütés, párocskámmal, anyukámmal(telefonon, mert hétvégén ingyenes) beszélgetés. Vasárnap pedig mentünk ebédre az anyósékhoz, így aztán a délelőtt azzal telt hogy megcsináltam a fekete erdő tortát. Még jó hogy a lap készen volt!!!!!!!!!!!! :wink: A lényeg a lényeg, istenire sikeredett, mindenkinek ízlett, és alig maradt belőle.

Hazajöttünk, és elpakolásztam itthon stb....., aztán jött a barátnőm és este 9-kor ment haza.

Hétfőn meló, aztán megint itthon tenni-venni+voltam vásárolni.

A tegnapi napom igen pocsékra sikeredett, délután pedig voltam a sorselemzőmnél.

Na mindjárt bemásolom a tegnapi napom!!!! :evil:

Reggel volt egy-két kis hólyagocska a számon, és lentebb, na megint támad a herpeszem. :evil:

Megyek reggel dolgozni, erre az egyik kereszteződésnél nekem jön egy autó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ő kanyarodott az útról lefelé, én pedig a főútvonalon egyenesen mentem. Amikor már észleltem hogy ez bizony nem lát hiába szemben jöttem vele, fékeztem mint állat a bringámmal, de a vizes úton nem sikerült megállnom, jobbra pedig pont a villanyoszlop volt, ami körben szegélykővel van kirakva, ha a betonoszlopnak megyek, szétüti a fejem!!!!!!!!!!!!!!!!! Azt volt az Isteni szerencsém hogy nem ment gyorsan az autó, így csak a lábamnak ment neki, amin csizma volt, így fájt egy kicsit, de már elmúlt!!!!!!!!!! Viszont az ijedelem annál nagyobb volt!!!!!!! A hátam mögött jövő öregasszony meg csak jajveszékelt!!!! Biztos belegondolt abba hogy ha kicsivel hamarabb ő ér oda, az ő reflexei nem olyan jók, és azóta lehet ki lett volna "vasalva"!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


ti fogjátok folytatni...
Ez kérdés akart lenni :?:
Vendég
 


Na gyorsan elküldtem, mert délután amit írtam elszállt!!!!!!!!! :evil: Aztán meg nem engedett belépni a babanet!!!!!!!!! :shock: :(

Adrikám

Tiszta szívemből gratulálok nektek!!!!!!!!!!!! :D Annyira szuper hogy spontán összejött!!!!!!!!!!!!! :D
Drukkolok hogy minden rendben legyen hétfőn!!!! :wink: De rendben lesz!!!!!!!!!!!! :D
A cigit remélem letetted????? :wink:
Nagyon szépen nyitottad az évet, elindult az idei zebracsorda, úgyhogy várjuk mi is a magunkét!!!!!!!!!!! :D

Twist

Isten hozta ezen a nagyvilágon Dorka babát!!!!!!!! Olyan gyönyörű baba!!!!!!!! :D

Kép

Mary

Ne butáskodj hogy itt akarsz hagyni minket!!!!! :? :shock:
Ha hiszed, ha nem, nekem nagyon sokat segített az hogy a sorselemzőmmel tudok beszélni, és az asztrológus csaj is mondott egy csomó mindent aug.-ban. Most úgy érzem minden kis puzzle darabka helyén van az életemben, és ez fontos!!!!!!!!!!! :wink: :D
Azt hiszem innen merítek erőt!!!!!!!!! :D
Nagyon sok hullámvölgyet megjártam már én is!!!! :( Az idén már 36 éves leszek, ilyen idős barátnőimnek már van vagy 3 gyerekük, és a továbbtanuláson gondolkodnak!!!!!!!! :( Én meg..... :(

De nem adom fel, mert tudom hogy az én(mi) kis gyönyörűségünk is hamarosan meg fog születni, és végre boldog szülők lehetünk mi is!!!!!!!!!!! :wink: :D

Szerencsére már túl vagyunk azon hogy úton-útfélen megkérdezik hogy na mikor jön a baba???????? :evil:
Nálam az vált be hogy nem mondok senkinek semmit, és így megkímélnek a kellemetlen kérdésektől, csak anyuék+tesóm tudja, a család többi tagja nem!!!!! :? 8)

Luna

Jól olvastam hogy februárban újabb apavizsgálat lesz????? :wink: De jó lenne ha inszemire is elég lenne!!!!!!!!! :wink:

Krisztike

Nincs hátrahajló méhed? Mert az okozhat ilyen panaszokat, de hamarosan ahogy nő a méh, kiemelkedik majd a kismedencéből és nem fogod így érezni!!!!!!!! :wink:

Kamilla

Te választottál már dokit???????? Hogy vagy???? Hányinger??????

Baba

Te kismami hogy vagy??????????

Röpcsikém

Nálatok a köv. fagyis beülti lesz? :wink:
Kérdeztem a lakást hogy fent van e valamelyik ingatlaniroda honlapján? :wink: Meddig kell innen kiköltözni? És oda mikor tudtok menni? :wink:
Vendég
 


Remélem írtam mindenkinek!!!! :oops:
Vendég
 


Jaj nem!!!!!!!!!!! :oops:

Mmzsó

Hogy állsz a szurikkal????? :wink: Mikor kell menned a profhoz??????? :wink: :D
Vendég
 


Ditke! :)

Dejó hogy jöttél!! :)

Hú, mennyi minden történt Veled! Jól megijedtem, ahogy írtad ezt a bringás dolgot! :( Örülök, hogy elmúlt a lábfájásod!
Az a feketeerdőtorta nagyon nagyon finom lehetett! :)

MIt mondott a sorselemző??

Köszi, én is remélem! :) Igazán azt szeretném, ha még egy clostys hónapot csinálhatnánk, megadva az esélyt hogy megfoganjon így a babszi. De ha nem, akkor tovább megyünk. Még tavaly mondta az andrológus, hogy ismétlő vizsgálatot szeretne és januárban kérjünk időpontot. Az akkori eredményre meg azt mondta a dokim, hogy Férjem szedje még egy hónappal tovább a vitamint. Az a napokban fog elfogyni. Az andrológus még azt is mondta, hogy a vitamin a kúra után fog hatni. Így kecske is - káposzta is alapon ráhúztunk még egy hónap vitamint, meg egy hónap (illetve egy picivel több) mire megcsinálják a vizsgálatot. :)
Vendég
 


Luna

Remélem hatni fog a párodnak a vitamin és Clostival is összejön!!!! :wink: :D
Nem emlékszem hogy a párod szedte a Maca Vibe-t? 8) Van aki arra esküszik!!!! :? :wink:

Próbálok keresni a tortáról képet!!!!!!! Jaj, nagyon féltem hogy nem fog sikerülni!!!! :oops: :lol:
Vendég
 


A sorselemzőnél most más dologgal kapcsolatosan voltam!!!!! :wink:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Ditke köszönöm! Nem, illetve nem olyan macát szedett, hanem a forever living productos multi macát. De azt abbahagyattam vele amikor a fer14-et szedni kezdte, hogy ne legyen túl sok így együtt.

Hű micsoda csudijóképű tortát csináltál!!!! Gyönyörű!!!! Szivesen megkóstolnám :)

Sorselemző okés :)
Vendég
 


Ditke,
kész cukrászmester vagy!Milyen gyönyörű ez a torta!De azért szégyelld magad,itt csorgatod a nyálamat a klaviatúrára...ejnye! :lol:
Holnap megyek profhoz,hogy vérvétel után megmondja,kezhetjük-e a stimulálást,remélem igen e tudom,hogy ez korántsem biztos.Amúgy még nem jött meg,talán holnap vagy pénteken,de tudom,nincs jelentősége.

Rémes amit a gázolásról írtál,de jó,hogy megúsztad!

Adri,
én is nagyon izgulok értetek,és tényleg ne cigizz,bár ezt biztos magadtól is tudod.Biztos minden rendben lesz!
Vendég
 


Húúú, ditke, ez ám a torta :!: :D :D :D :D
Vendég
 


Az endokrinológusnál tett látogatásunk mondhatni se túl jól, se túl rosszul nem sikerült, mivel a december elején elvégzett IR vizsgálatom eredménye javulni igaz nem nagyon javult, de nagyon rosszabb se lett. :D :(
Múlthéten kedden este 7 órára kaptunk időpontot, de csak háromnegyed 8-kor kerültünk sorra.
A doki rendes volt, aranyosan, boldog új évet kívánva fogadott minket! :D Elkérte a decemberben elvégzett IR vizsgálatról szóló leletemet, amire a feljebb írtakat mondta, tehát ilyen is, olyan is. A négy értékem közül az egyik régen nagyon rossz, volt a másik kevésbé. Ami kevésbé volt rossz, az teljesen jó lett! :D De a másik, ami régen nagyon rossz volt, az igaz most valamelyest jó, nincs veszély, nem lenne veszély ha teherbeesnék, de mégis jobb lenne, ha kevesebb lenne! :( Nagyon jó orvoshoz járunk, Murber dokiék is ismerik és csak javasolni tudták, hogy járjak hozzá emiatt a problémám miatt.
Az endokrinológusunk nagyon elgondolkodott a leleteimen, az összesen, amik eddig készültek és azt mondta, hogy a gyógyszer amit erre az IR-re szedek, segíteni fog a teherbeesésnél és abban is, hogy a babánk/babáink ne legyenek cukrosak. Decemberben, amikor meglett a lelet, már akkor felemelte az adagomat és ez a tüszők gyarapodásán meg is látszott! :D Még Urbancsek is azt mondta, hogy valaminek történnie kellett, hogy ugrás szerűen beindultak nálam a dolgok. Úgy néz ki az IR csökkenti nálam a teherbeesés esélyeit, de most, hogy kezelve van, esélyesebb vagyok! :D Urbi és Murbi is azt mondta, hogy rendszeresen szedjem a gyógyszeremet és ha nincs, elfogy akkor írassam fel mindenképpen a dokimmal, mert ők a vezetőség miatt nem ezt nem tehetik! :( Hát ez szomorú! :( Érdekes, hogy a klinikán mellette állnak, hogy szedjem ezt, mégis a diagnózisok között nem szerepelt az IR! :roll:
Tehát a meddőségem hátterében az IR valamelyest jelen lehet, van, de azt mondta a doki, hogy ettől, emellett az érték mellett azért jó páran esnek teherbe, vékonyak és molettebbek is!
Nagyon érdekes volt az egész ott lét és a beszélgetés! :D
Az általa felírt gyógyszert rendszeresen kell szednem, napi háromszor és amikor csak tudok tornáznom is kell, meg persze a kajára is oda kell figyelnem! :D Mondtam neki, hogy a régi szobabiciklimet kidobtuk, mert totál széthajtottam, de most az új fészekbe veszünk egyet. :D
Egyik barátnőmnek semmilyen panasza sem volt, nagyon jól nézett ki, egészségesen táplálkozott még sem esett teherbe. Aztán egyszer csak sikerült neki, de mivel Ő nála soha nem nézettek ilyen IR problémát nem is tudta, hogy Ő is beteg, nála is állhatott ez azért a meddősége hátterébe. A lényeg, hogy teherbe esett és a terhességekor nézték először meg ezt az értéket. Magas volt, de a nőgyógyásza nem szólt semmit, hiszen ez nem a nőgyógyász dolga, hanem a belgyógyászé, endokrinológusé, így annyiba maradt. A barátnőm nemrég kisfiút szült, aki cukros lett és mindennap inzulin pumpával kell neki adagolni az inzulint! :(
Szóval, örülök, hogy nálam ez kiderült! :D
Az endokrinológus azt mondta, hogy hogyha bejelentkezünk a lombikra, akkor mindenképpen mennyek majd el egy IR és egy pajzsmirigy vizsgálatra (ami nekem jó) majd hívjuk fel és akkor egyből ad időpontot. Ha nagyon muszáj, kell lehet, hogy majd szurira is szükség lesz vagy más módszerekre, ha nem megy nagyon le emelt gyógyszeradag és torna mellett. Én mondtam neki, hogy én bármire képes vagyok, csakhogy sikerüljön és a babának semmi baja sem legyen!
Nem nagyon érti egyébként a doki, hogy miért stagnál, nem nagyon mozdul az egyik értékem! :roll:
Vendég
 


Ditke, örülök, hogy nem lett semmi bajod! :D

Priviben elküldöm a lakás elérhetőségét! :) Egyébként most pénteken reggel 9 órakor kötjük a mi vevőnkkel a szerződést és délután 5 órakor pedig az eladóinkkal.
A költözés úgy van, hogy innen az irodából/lakásból jan. 31-ig kell kiköltöznünk! :oops:
Vendég
 


Röpcsi
eltűntél msnről
Vendég
 


Luna, te is, én most vagyok! :D
Vendég
 


Röpcsi, nálam úgy látszol, hogy nem vagy fent.
Nem szakadt meg nálad a kapcsolat?
Én most újra ki-beléptem.
Vendég
 


Sziasztok!

A torta gyönyörü.

Esetleg lehetne egy recept, nálam hamarosan aktuális egy kerek évszám - sajnos az enyém.

Ha rákerestek twistre, láthatjátok Dorka babát. Remélem, holnap már mennek haza.

Röpcsi: sürü napok ezek, remélem sikerül minden.

Kriszti: ha gáz van, hivjad a dokidat, főleg ha tudod a számát!

Szomorkodók: tessék nem feladni, hanem pozitivan állni a dolgokhoz, kell, hogy sikerüljön.

Egy másik oldalon ir valaki IR problémáról, a Mensitis rendelőbe ment el, kap valami gyógyszert - lehet hogy spontán is sikerülhet - bár én nem értek hozzá, de ha valakinek ez segít, hajrá.

üdv mindenkinek

kispatak
Vendég
 


A recept!

Nagyon egyszerű, és nem tömény!!!!! :wink:

Feketeerdő torta

Hozzávalók:
- 1 db kerek kakaós tortalap (készíthetjük magunk is)
- 1/2 l tejszín (Hulala növényi alapú)
- 1 üveg magozott meggybefőtt
- 1 csomag vaníliás pudingpor
- porcukor
- csokireszelék
- fahéj

Elkészítés: A meggyet lecsöpögtetjük, kimagozzuk, és megszórjuk egy kis fahéjjal és porcukorral. A vaníliás pudingot+pici porcukrot+ a meggy lecsöpögtetett levével összefőzzük. A tejszínhabot egy kis porcukorral jó keményre felverjük. A tortalapot három részre vágjuk, majd az alsó lapra a puding és a tejszínhab egy részét kis halmokba rakjuk és simítjuk, majd a meggyet rápakoljuk. Óvatosan rátesszük a következő lapot, rátesszük a maradék pudingot és a tejszínhab egy részét, majd a tortalap tetejét. Az egész tortát bevonjuk tejszínhabbal, csokireszelékkel és meggyel díszítjük. A hűtőben kb. 1-1,5 órát szilárdulni hagyjuk. Nagyon finom.

Ne ijedjetek meg, a tejszínhab nem fog összeesni!!!!! Nekem vasárnapról maradt ki tejszínhab, és azóta "áll" mint a cövek!!!!!!
:lol:


Oroszkrém torta receptje nincs valakinek? :wink: Az a párom kedvence!!!! Most belejöttem nagyon a sütkérezésbe!!!! :lol:
De vennem kell tortadíszítő készletet, mert az nincs!!!! :lol: :?
Vendég
 


Kispatak

Most leszel 20 éves???????!!!!! :wink: :D
Vendég
 


Röpcsi, megint eltűntél.
Vendég
 


Sziasztok!

Torta recept - nagyon köszi. Kinek volt szülinap?

Szóval nem 20 leszek hanem sokkal több. Én csak szurkolok nektek, de azt nagyon-nagyon!!!!!!

Nem tudjátok twist blogcímét, mert nincs most fenn, olvasnék róla. A kh-ban vele van a gép.

üdv

kispatak
Vendég
 


Kispatak nem ír mostanában a blogjába.
Ha minden igaz, holnap hazaengedik! :D
Vendég
 


Röpcsike:)
Köszi a részletes beszámolót!
Mmzsó:)
Drukk holnapra(vagyis mára:)), majd jelentkezz!
Krisztikém:)
Hogy vagy?
Többiek?

mary80
 
 


Ditke, ilyesztő volta baleset. Férjem is mindig ettől féltem. Tegnap pont bringázott.
A torta szép, ügyes vagy.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Röpcsi, Te Tűű dr.hoz jársz, ugye jól emlékszem?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Most gyorsan írok, mert ma megint délutános vagyok, és a délelőtt nagyon hamar elszalad, és még van elintézni valóm is.

Mary

Ha jól emlékszem te mondtad hogy busszal jártál Pestre. A buszvégállomástól hogy jutottál ki a SOTE I-re? :?
Holnap kell mennem, és ha vasutas sztrájk lesz esetleg, akkor busszal kell mennem. :(

Baba

Holnap megint UH? :D De jó!!!!!!!!!!!! :D
Vendég
 


Ditke,
A stadiontól a 2-es metróval a Blaháig(2 megálló), onnan gyalog(8 perc) a Baross utcáig a körúton, de mehetsz villamossal is 2 megállót.

mary80
 
 


Mary

Köszönöm! :D


Csajok!

Jól értettem a híradásokból hogy a metró az jár ugye? 8)
Vendég
 


Nincs mit!:)

mary80
 
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásáért, de lelkes olvasótok vagyok. És csodálattal olvasom mennyi erőtök van.

Itt nálatok olvastam, hogy akinek inzulin rezisztenciája van, terhesség alatt a baba beteg lehet.
Ez valóban így van???? Nekem erre a belgyógyász nem hívta fel a figyelmemet.
:(
franci
 
 


Szia Franci!

Nem zavarsz, gyere csak nyugodtan :!: :D
Igen, ha IR-es vagy a terhesség alatt és utána is akkor a babának baja lehet. :( IR vizsgálatod volt már?
Vendég
 


mmzsó, drukkolok, hogy elkezdjék nálad a stimut! :D
A leges legjobb az lesz majd, amikor már túl vagy a leszíváson és úgy, mint a leszíváskor a beültikor is ott lesz, lehet majd veled a párod! A beültikor olyan megható volt látni a piciket :!: :D
Vendég
 


Röpcsi

A Gyuri bácsi teái között van cukorbetegeknek való, de babásan nem lehet inni, de addig meg hátha javítana az IR-ádon! :wink:

http://www.gyorgytea.hu/gyorgytea-hu.ph ... l=termekek
Vendég
 


Röpcsi!

Twist biztos irt a blogjába mert én olvastam, sőt másik fórumokra is, a kh-ban benn volt vele a gép.

Máskor is volt, hogy eltünt a blog aztán valahogy előkerült.

Valakinek el van mentve? Megköszönném ha elküldi


Metro-k járnak, körúti villamos nagyon-nagyon ritkán.

Blahától 3 megálló, de Üllői úttol csak 1 megálló gyalog

üdv

kispatak
Vendég
 


ditke
Örülök hogy végre itt vagy köztünk.Ez a biciklis baleset nem
semmi.Örülök hogy nem lett semmi bajod.
Nem mondták még sosem hogy hátrahajló a méhem.Akkor talán
nem az.Azt már mondták hogy érdekes hogy ilyen vékony vagyok
és mégis olyan méhem van mint egy kövér nőnek.Hát hogy
ez mit jelent nem tudom.
mary
Hát nem vagyok túl jól ma sem.A mellkasomon olyan mintha
folyamatosan ülnének.Néha alig kapok levegőt.Nekem olyan
érzésem van hogy ez a progeszteron szuritól van.Alig várom
már hogy ne kelljen adnom.Viszont a melleim semmit nem nőttek.
Meg nem is feszül.Ezért aggódom.
röpcsi
Jó neked azért hogy te így tisztába vagy a cukorproblémáddal
így nem lesz gond a babádnál.Én nem értem hogy lehet az
hogy az ismerősősödnek nem hívták fel a figyelmét.
Pedig ez egy nagyon fontos probléma.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


kamilla
Írjál már légyszi hogy neked milyen tüneteid vannak.
Mert én már nem tudom hogy amiket érzek az a hyperstimus
tünet vagy a terhesség.
ditke
Te miket éreztél amikor babás voltál?A kávéundorodat azt
tudom.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


röpcsike
El akartam már mondani,de mostmár leírom.Nagyon sokat
jelentett nekem amikor felhívtál a kórházba.Annyira jól esett.
Köszönöm.A biztatást is.Meg a segítségedet is.Ténleg.
Olyan rendes csajszi vagy.Ezért biztos hogy te is megkapod
az élettől amire vágysz.Mert amit adsz azt fogod visszakapni.
Örök hálám neked.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Röpcsi!
IR vizsgálatom volt! Laza 56 a terheléses inzulinom. Véletlenül nézte egy kerületi doki.
A Mensmentisbe járok belgyógyászhoz és nőgyógyászhoz. Ott nem említették, hogy a babának is baja lehet.
Az egész csak azért érdekel, mert van egy 3 éves kisfiam, és a PCO-m akkor is megvolt. Egy hónappal hamarabb született, oka ismeretlen. Remélem nem e miatt…
Előtte a SOTE Endokrinológián próbálkoztam, (így kezdtelek el benneteket olvasni, és itt ragadtam,) de az inzulinnal nem foglalkoztak, egy HSG is csinálni akartak, de elég rendszertelen a ciklusom, és a hölgy akitől időpontot kell kérni nem tudott mit mondani. Már két időpontot is le kellett mondanom.
franci
 
 


Sziasztok!

Üdv franci... :lol:
Kriszti,te nem jársz sokat pisilni.... :?: :lol:
Röpcsi,Mmzso,Ditke: nem cigizek.... :lol: :wink:
csajok jön valaki Hétfőn az Arora :?:

Kép
Adri
badró1
 
 


adry
Én sokat pisilek de szerintem azért mert nagyon sokat iszom.
Napi 4-5 litert.Muszáj a hyperstimu miatt.
Neked feszül a melled?Mert nekem nem.Nem is nőtt.És ezen
aggódom hogy akkor most mi van?

Kép
Kép
krisztike54
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?