Új privát üzeneted érkezett!

BADRÓ!!!!NAGYON NAGYON ÖRÜLÖK NEKED!!!!
IGY FOG TELJESÜLNI ITT MINDENKI ÁLMA ÉS BABA-MAMA TÁRSALGÓ LESZÜNK!!!MEGLÁTJÁTOK!!!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla, köszi a zseléről írtakat. :D
Vendég
 


Röpcsikém, nagyon köszönöm!!!

mary80
 
 

 
 

Mary, szívesen nincs mit :!: :D
Tudod mindegy, hogy az ember mennyire szomorú vagy vidám, a lényeg, hogy amiatt ahogy érzel soha nem menjél el egy ilyen csapatból, mert mindegyikünk volt hasonló helyzetbe és lehet, hogy még lesz is, ezt soha nem lehet tudni, de azt igen, hogy egymásra számíthatunk! :wink:
Vendég
 


Ebben igazad van, tudom.Azt sem értem miért sajnálom magam...amikor az ember elveszít valakit, azt mondják, h.leginkább önmagát sajnálja, amiért az a valaki itt hagyta.Ezzel nem értek teljesen egyet. Tudod, amikor anyum elment, akkor értettem, miért, így lett belőlem önálló nő, és nem egyke kislány maradtam...

mary80
 
 


Mary, azért sajnálod magadat, mert emberből, érző emberből vagy :!: :D Én is sajnáltam saját magamat, hogy hogy lehetek ennyire nem teherbeeső ember, a sírásokkor meg ha már tükörbe néztem láttam, hogy mennyire elkeseredett arcom van és azon járt az agyam ugyan mikor lesz a tükörképem ismét vidám és erre a belső hang azt mondta, akkor ha majd kisbabám lett és újból sírni kezdtem. :(
Nagyon és nagyon mélyen tud fájni amikor az ember valakit elveszít és sokszor azt se tudja, hogy most azt sajnálja, akit elvesztett vagy azt aki nélküle maradt. Egyszerre is sír az ember és külön-külön is megsiratja magát és azt akit elvesztett. Egy szülő v. testvér hiánya felfoghatatlan és nagyon nehéz az embernek az érzéseit külön választania, mind azt, hogy nincs több, mind azt, hogy egyedül maradt.
A babákkal is valahogy így lehet. Sajnálod önmagadat, amiért nem maradtak meg, maradtak bent, hanem elmentek. És sajnálod őket, mert tudod, hogy tele vagy csupa szeretettel, amit már alig vársz, hogy átadd megoszd velük!
Vendég
 


Szóljatok ám ha hülyeséget írnék
Vendég
 


Röpcsikém, már megint bőgök:) :(
Nem írsz hülyeséget!
Tudod, írtam már én is itt, a többieknek, ha sok vagyok, csak szólni kell,hisz szóból értek én is!:)

mary80
 
 


Röpcsi!
Mondatokba öntötted a gondolataimat!

Mary!
Túl leszel ezen! Azért mert most épp egy hullámvölgy alján vagy, nem kell itthagynod a társaságot! Veszteség lennél!
Vendég
 


Tudod, sokat gondolkoztam.Volt időm...ahogyan a blogomban is írtam-fél,félünk, v. már nem is akarja;ahogyan ma az is megfordult a fejemben, h.nem azért akarok-e babyt, mert ki akarok szakadni a mhelyről?Sajnálom, ha most csalódást okoztam, de napi szinten gyomorgörccsel kelni, és tudni, h. mi vár rád, nem 1 leányálom... :cry:
Sajnos, nem az a típus vagyok, h. elengedjem a fülem mellett, hanem a lelkemre veszem! :cry:

mary80
 
 


Luna,köszönöm Neked is!
Higyjétek el, nem magam akartam fényezni, nem kierőszakolni akartam ezt, csak pusztán Titeket nem akarlak már terhelni!

mary80
 
 


Mary én szívesen cserélnék veled melót! :D
Totál le van mára szívva az agyam! :(

Látod, luna is azt írta, hogy azért mert a hullámvölgy alján vagy még nem kell, hogy elmenjél! :D

Tudod Mary, a mai világban meg kell becsülni, ha valakinek munkája van, de én azt mondom, hogyhogy ha Te úgy érzed magadat, mint hónap végén, akkor ha még mindig akarsz változtass a munkahelyeden! :D
Nézd nálunk eddig mi a bátyámmal laktunk majd most ide bent és most elköltözünk. Lehet, hogy nekünk is azért nem jött össze, mert nem tudtunk egyedül közösen túl jutni, előre lépni a saját magunk urai lenni!
Vendég
 


Jaj Röpcsikém:(

mary80
 
 


Mary, nem terhelsz :!: :wink:
Jó lenne talizni! :D
Vendég
 


Ja, jut eszembe, hülyének néztek, de ma láttam 1 gólyát.vagyis 1 másik koll.nőmmel láttuk, akkor már ketten vagyunk dilisek :D

mary80
 
 


Jó volna tényleg!

mary80
 
 


Hát nálunk most két hétig teljes káosz lesz, de utána szívesen megmutatnám az új fészkünket!
Vendég
 


Rendicsek,majd még értekezünk róla!:)

mary80
 
 


Esetleg megnézhetünk egy filmet amin jól kisírjuk magunkat, aztán megkönnyebbülten elbeszélgetünk.
Festés most nem lesz nálunk, csak nyáron. Én szerettem volna most januárba, mert akkor jól megtudta volna dobálni a falat mindennel és akkor utána meg úgyis lefestettük volna! :lol:
Vendég
 


:)

mary80
 
 


Röpcsi mivel dobálóznál? :)
Vendég
 


Mondjuk paradicsommal! :lol:
Vendég
 


A lámpa marad! :)
Vendég
 


Oké :)

házavató buli?
Vendég
 


Én elköszönök lányok.Jó éjt!Aztán, ha rossz lesz az alvókám, jövök vissza:)

mary80
 
 


Hát lehet az luna! :)

Jó éjt Mary, álmodj szépeket és Te is Adri! :D
Vendég
 


Köszi.Ti is!

mary80
 
 


Adri!!!Szuper!Látod,az a műtét kellett és már itt is a baba!!!!Nagyon örülök!

Nagyon aranyos a Dorka,én is megnéztem a blogot!

Röpcsi,
ezt nem tudtam,hogy a bátyáddal laktok!Gyorsan elköltözni és szerintem hozzátok is beköszönt a baba,akár egy spontán hónapban,hisz nincs is semmi bajotok!
Vendég
 


mmzsó
Tavaly júniusig együtt laktunk egy 75 nm-es lakásba, majd Ő a sajátjába, mi az irodába költöztünk. Most az irodát eladjuk, ahova 2 dobozzal érkeztünk és egy lakást veszünk, egy irodát meg bérlünk.
Szerintem nekünk ezt az utat kellett megjárnunk és szerintem is most fog majd sikerülni! :D
Hogy vagy? Holnapután mész a klinikára.
Vendég
 


Biztosan rengeteget számít,hogy saját otthonotok lesz,kis fészek,ami nem munkahely egyben és csak magatok lesztek!

Köszi,jól vagyok.Bizony,megyek.Aztán meglátjuk,milyen lesz az ösztradiol.Meg LH-t is néznek,mert az nekem picit magas szokott lenni a kemoterápia miatt.Örülnék,ha elkezdődhetne a stimuláció!
Vendég
 


Mary,
remélem,szépeket álmodsz!

Luna,
olvastam,hogy mennyit kell andrológiára várnotok.Maszek nem akarjátok?Persze rohadt drága minden maszek,mi a Rusz dr.-nál otthagytunk egy 20-ast szeptemberben... :?
Vendég
 


Sziasztok!

Adri!Nagyon örülök neked,hogy pozit teszteltél!Jól kezdődött az éved! :wink: Kellemes pocak növesztést kívánok és nagyon vigyázz magatokra!!!!!!

Lányok!Ditke,Röpcsi,Mary és a többiek most ti jöttök!Kívánom,hogy minél hamarabb nektek is ilyen szép pozi tesztetek legen mint Adrinak!

Pussz mindenkinek!

Kép
rena85
 
 


mary
Most olvasom miket írtál.Eszedbe ne jusson eltűnni.
Én teljes mértékben veled vagyok és megértelek.
Nézz meg engem,én is csak panaszkodom,mert ez van.
Nem írhatom hogy jól érzem magam mert nem így van.
Azóta már megint van 2 problémám csak már nem írom ide
a fórumba mert én is azt érzem csak nyűg vagyok néha.
De látod én nem érzem azt hogy te nyűg vagy. Teljesen
érthető a viselkedésed amiken keresztülmentél már.
Úgyhogy ne tűnj el kérlek jó?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


röpcsike
Olyan szépeket írtál.Olyan jó hogy elköltöztök.Ez a másik
nagy álmom.Az egyik már teljesült.
adry
Én sem megyek Vácra.Nekem ez a hyperstimuláció adta
a döntést.Mert most hogy bent feküdtem nekem ez egy jel
volt,hogy itt kell maradjak a klinikán.Ezzel ami nekem volt
Vácon nem tudtak volna mit kezdeni.Szóval nekem egyértelmű
Pest.De ez minenkinek a saját döntése.Én a Patkóshoz járok.
Ha akarod megadom a számát.Nagyon rendes doki.
Meg ami fontos nem kell hozzá magánba járni,mert a klinkán
rendel és annyit adsz neki amennyit gondolsz.Nem lehúzós.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike,
mi az a 2 probléma?Ki vele bátran!
Csajok,én képtelen vagyok ezekre az udvariassági körökre.Vagy érzitek,hogy szeretünk benneteket és mindig várunk és biztatunk,vagy megette a fene az egészet.

Adri,
ha érdekel,utánakérdezhetek Vácnak,az egyik ismerőseim váciak,és ott született 2 gyerekük.Mondjuk ott is magánba járt az anyuka.De én is egyre erősebben kötődöm a klinikához...nehéz kérdés.
Micsoda erős pozitív teszted van!
Vendég
 


Most nem olvasok vissza, de láttam egy zebrát!!Badró, gratulálok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Mmzsó: nem, ezt kivárjuk. Már annyit vártunk minden félére, hogy ezen már semmi sem múlik. Meg ez igazából ismétlő vizsgálat.

Viszont ez az IR nagyon motoszkál bennem, úgyhogy ma úgy indulok melózni, hogy beugrok a körzetihez egy vérvizsgálatra és megkérdem van e valami jó endokrinológus a közelünkben. Illetve hogy ők tudnak e kérni IR vizsgálatot.

Közben az jutott eszembe, hogy amiket lehet kapni cukormérő teszteket az ezt is figyeli? Bocs, ha hülyeséget kérdeztem, de nem vagyok ebben a témában jártas.

Még egy kérdés: ha IR-es vagyok, és közben várandós is, akkor a baba is örökli ezt, vagy ,meg tudja úszni a cukorbetegséget?

Köszönöm a válaszokat! :) és bocs, ha hülyeséget kérdeztem!

Krisztike mi történt? Mi az a 2 dolog? Meséld el, ha publikus!! :)
Vendég
 


Én is ugy gondolom hogy azért vagyunk hogy egymást erősitsük és hogy amit reménytelennek látunk eredményes legyen.Mert az lesz!Akik most bebabásodtunk évekig szorongtunk vajon lesz-e a sok küzdelemnek eredménye nekem pl. nagyon jót tett amikor bátoritottatok nagy erőt adtatok ne adjam fel.
Akik azon gondolkodtok hogy elmentek,kérlek ne!
Ha valaki megért benneteket és szorit azok mi vagyunk!!!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Luna
Remélem, hogy el sikerül intézni az IR vizsgálatot :!: :D
A gyógyszertárban kapható cukormérő nem mutatja ki ezt a betegséget.
A gyerek is örökölheti.
Vendég
 


Én nem gondolkodok hogy elmegyek,csak néha ténleg
úgy érzem én is hogy fárasztó vagyok.
A 2 problémám.Nos az egyik az az hogy a hónom alatt
meg vannak duzzadva a nyirokcsomóim.Éjjel még szúr is.
Nagy piros dudlik vannak a hónom alatt és fájnak.
A háziorvosom nem tud vele mit kezdeni.Azért ez is jó nem?
A másik ha leülök olyan érdekes hogy olyan fura érzés
olyan mintha a méhemen ülnék és nyomná.De lehet a petefészkeimet
érzem.Nem tudom,de néha alig birok leülni,mert olyan érzésem
van mintha ki akarna esni belőlem valami.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Ez lehet a méh növekedéstől?Akinek volt már ilyen
írja már le mi ez?
baba
Neked nincs ilyen tüneted?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Annyira szomorú vagyok lányok.A Kaális barátnőm
ma volt a 8 hetes ultrahangon és azt mondták neki
nincs szívhang.Szegény ő is annyit szenvedett már.
És most meg mehet műtétre.Nagyon sajnálom őt.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Ill annyit szeretnék még kérdezni hogy nekem egyáltalán
nem feszül a mellem meg nem is nőtttek.Éjjel fájnak de
szerintem az injekciótól.Szerintetek ez baj ha nincs mellfeszülés?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Röpcsi! Elszuttyogtam az időt, nem érek oda a dokihoz... holnap felhívom őket délután, hogy tudnak e ilyen vizsgálatot kérni.
Az történt, hogy felmentem az emeletre teregetni, és átmentem a kisszobába ahol a játékok és a mesekönyvek vannak. Elkezdtem megnézegetni a mesekönyveket, aztán eszembejutott, hogy régebben nyitottam egy blogot, ahová a meséket szerettem volna összefogni. Aztán most aktiváltam a blogot és elkezdtem feltölteni...

Úgyhogy kicsit mérges vagyok magamra, hogy nem érek oda a dokihoz. :(

Krisztike, nekem még nem volt ilyen, de nem lehet hogy tényleg attól van? Illetve a hónalj alatti duzzadások is emiatt vannak?
Sajnálom, hogy így alakult a Kaális barátnőd esete. :(
Vendég
 


luna
Mitől attól?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike,
ha a háziorvos nem mondott semmit,akkor azért valakivel csak kéne beszélned a nyirokcsomókról.a helyedben vagy az ARO-ra telefonálnék,vagy inkább a Patkósnak!

A hasi tüneteid szerintem biztos a túlstimuval vagy a terhességgel függnek össze.
Mellfeszülése sincs mindenkinek,ezen ne aggódj.
Szegény barátnőd... :cry:
Vendég
 


Meg lehet nézni ezt a blogot?
Vendég
 


Krisztike: attól, hogy babát vársz. De mindenképpen kellene beszélned a nőgyóggyal!! Szerintem... :)

Röpcsi!
http://lunamesetara.blogspot.com/

Folyamatosan fogom töltögetni mesékkel, mondókákkal, rajzfilmekkel, zenékkel.

Ha van kedvenced, írd meg - írjátok meg és akkor azt is felteszem.
Vendég
 


Luna, megnéztem most egy pillanatra, nagyon klassz, de édes :!: :D

Kriszti, szerintem is szóljál a nőgyógyászodnak :!: :!: :!:
Vendég
 


mmzsó
Már nem merek telefonálgatni,mert olyan gáz hogy nekem
mindig van valami.Még várok egy kicsit hátha elmúlik.
De szerintem a progi szuritól van.Azt meg azt mondta a prof
hogy akármi történik ne hagyjam abba.
De legalább a hasfeszülésem már megszünt.Bár nem kiabálom el.
Remélem nem azért érzek ilyeneket mert nőnek a ciszták.
Mindig aggódom.

Kép
Kép
krisztike54
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?