Új privát üzeneted érkezett!

Szösz:Szegény párod elhiszem hogy fáradt.
Én páromnak is mikor beindul a szezon elég sürün későn jön haza.

Anyany:Remélem minnél elöbb találtok lakást :wink:

Nem semmi hogy nincs nálatok melegvíz rendesen :shock:
Vendég
 


A párom kis cégnél dolgozik, addig kell dolgozni, amíg nincs kész a napi munka. Legtöbbször vidéken dolgoznak, az utazással is sok idő elmegy. De a jó benne, hogy nagy leépítésnél nem kell izgulni, hogy elküldik. Hárman dolgoznak, abból az egyik a főnök.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Réka születése óta nekem még nem volt mensim. Szerintetek ez még normális?

Szösz

KépKép
szosz
 
 

 
 

Szösz:Sokat szopizik még Réka?Ezt a spórolást :lol:

Az bizony nagyon jó hogy a párod munkahelye biztos!Főleg most amilyen helyzet van mindenhol.
Vendég
 


Jó reggel!
Mindjárt jön az ezermester mosógép szerelő! Várom nagyon......

Aztán védőnő, aztán Csongrád munkahely, háziorvos, anyu, utána délután nőgyógyi.
Holnap meg nagy Budapest, van az Elefáni és a Minimano, ahol szét akarunk nézni még.

Tünci, nagyon felöltöztetni a babát szerintem nem kell április, május környékén. Mire meg megint fel kell, már nem fog annyira szeretni mózesban, inkább nézelődik majd. Én valahogy igy logikáztam.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Tünci, 28. héten volt nekem 1100g a babóca. Ma fogják még lemérni, most 31. hetes, nem tudom mekkora lehet most.
Felfedeztük, hogy ha éjjel, vagy hajnalban dáridózik, párom ráteszi a hasamra félálomba a kezét és Baba lenyugszik. Hiába az apai szigor már most..... :D
Egyébként sem hajlandó neki mozogni, több anyukától hallottam már, hogy megérzi az idegen kezet. Szerencsésnek kell lennie, ha el tudja kapni.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Anyany, mi családi házban lakunk, és nincs 50ezer a rezsink, a tiétek eszméletlen sok! Remélem, találtok egy olcsóbb rezsijüt.

Szösz, ez teljesen normális, van, akinek addig nem jön meg, amíg napi egyszer is szoptat, van akinek pedig már 3 hónap vagy akár 6 hét múlva visszaáll. Teljesen egyéni.

Tünci, én 34 hetesen kérdeztem meg, mennyi lesz a szülés.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Betti,én tényleg arra gondoltam, hogy amikor a következő ősz lesz.De olyankor már nem szokott elfeküdni a baba, ha tologatjuk, elalszik ülve is?Végülis valójában fogalmam sincs..

Lara, Szösz, Any, na én jól bealudtam az este, mire Ti jöttetek.:)

Any, hát elég sok az biztos, de azóta el is telt több, mint két év, szóval simán lehet annyi..az a baj, hogy Mo.-on az albérlet ablakon kidobott pénz..sajnos itt nemigen van meg a bérleménykultúra..

Beze, igazából egyáltalán nem a pénzre gondoltam, azt nem is fogom megkérdezni, nem is hallottam még, hogy bárkinek konkrét összeget mondott volna.Szerintem az amúgy is nagyon gáz..ha konkrét összeget mond, akkor adjon számlát, nemigaz? :wink:
Pont tegnap hallottam egy riportot,óvatos becslés szerint a kórházi betegek 70% ad hálapőénzt, átlagban 30 ezret, s ez évente kb 75 milliárd forintot jelent..azért dúúúrva, nem?
Én olyasmire gondoltam, hogy mikor kell rákérdezni arra, ohgy hogy lesz az értesítés, ha mondjuk nincs bekapcsolva a telefonja, vagy altatás lesz, vagy nem..ilyesmik..

Meg nézegettem kórházak honlapjait, érdekességekre találtam..tudtátok, hogy a Schwarcz. doki dolgozik a Telkiben???Vagy ,hogy a Magzati Diagnosztika Központban dolgozó hét orvos közül négynek alacsonyabb(kettőnek sokkal alacsonyabb) uh-os végzettsége van, mnit mondjuk az én dokimnak???Mégis tök sokan mennek oda, pedig elvileg egy vidéki kórházban simán jobb orvos dolgozik..

Fura dolgok ezek.

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Szösz, azért ez elég sok idő már,nem???Én úgy tudtam ,hogy cska napi többszöri rendszers szopi mellett maradhat el ilyen sokáig..dokinál mikor voltál?
tünci28
 
 
 


Még szoptatok, napi 2x-3x. De én is elgondolkodtam, hogy most már elég sok idő eltelt. De előtte sosem volt ilyen gondom. Majd lehet, hogy felhívom azért a dokimat.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok! egy sos kérdése lenne!

Adtatok már a gyerkőcnek stodalt köhögésre?Mennyi idő után használ?Én 2 napja adok neki és egyre rosszabb a köhögés most meg már az orra is folyik :( egyre jobban belekeveredünk :(
Vendég
 


Tünci: a dokid volt Olivérnél az orvosom. Én megkérdeztem az anyagiakat, de azt mondta, hogy nincs ki irva,a rendelőben, hogy mennyi egy szülés.Bla-bla. Mire én: Köszönöm a választ megkaptam. De útólag már bántam, hogy rákérdeztem. És végül nem is volt bent. Megbeszéltük, hogy pünkösdkor, lehetőleg kedd reggelig ne szüljek, mert elutaznak. Végig izgultam a hétvégét de hétfő estére már szarul voltam és éjjel bementünk. És kedden reggel fél 6-ra meglett Oli. :D De attól függetlenül nagyon kedves volt. Töbször bejött hozzám.

A férjem kapott egy új munkát,a régi helyén. Hetente egyszer Pesrte kell menni. Kiöltözve. Vettünk neki új öltönyt, meg ingeket. Hát tegnap este mikor hazaért és megláttam... Húú ujra beleszerettem. Piszok jól nézett ki. :)

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Szösz!
De irigyellek! Lottinál megjött 6 hét után és azóta is rendszeres. Olivérnél 6 hónap után jött meg ujra.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Szösz, nekem Lili 1 éves volt, amikor megjött, én addig nem nagyon aggódtam. Bár ő még akkor elég sokat szopizott. Natival meg ugye 2 hónap után, jól meg is szenvedtük, akkor kezdődtek a tejcigondok...

Lara, én stodalt még nem adtam, csak nagyon régen Lilinek. Mi most a lándzsás útifűben utazunk, egész jól beválik, az csillapít is, meg köptető jellegű is. Nati tegnap kapott végül antibigyót, mert nagyon piros a torka és még mindig csurog neki le a váladék. Szegény Hannus, lehet, hogy ő is hasonlót kapott el? Jobbulást neki.

Most csak ennyi, takarítás közepén vagyok, Nati meg bármikor ébredhet.

Kép
Kép
katinka31
 
 


Bende: boldog névnapot! :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Lara: én még nem adtam ilyeneket Rékának, de én is a lándzsás útifűről jókat hallottam

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Szösz, ezt neked kerestem. http://www.babazo.hu/szakertok/20061228szoptatas.html
Ha gondolod, hívd fel dokid, de szerintem teljesen normális, hogy még nem jött meg. Egy ismerősöm 16 hónapig szoptatta mind3 gyerekét, és napi 1-nél sem jött meg neki, csak miután teljesen abbahagyta.

Lara, a lándzsás útifű szerintem is jó. Hannusnak jobbulást, küldöm a gyógypuszikat!

Tünci, értem. Én semmilyen részletet nem beszéltem meg vele, pedig jobb lett volna, a szülésznőt kérdezgetem, meg kipróbáltam a szülőszéket. Persze a szülés méás volt, a szék szóba se került, végig feküdnöm kellett háton, pedig nem volt jó. :( A következőt máshogy szeretném. A konkrét összegnek, amit mondott, viszont örültem, így tudtam, hogy nem lesz sértődés.

Kriszti, ez aranyos volt. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Tünci főnökasszony tegnap felhívta a figyelmemet, hogy mennyire eltűntem innen. Kicsit beleolvastam az írásaitokba és lám már van is miről írni...

Szosz: nekem 14 hónap után jött meg először az első szülés után. Most sincs még 7 hónap eltelte után. Szóval szerintem örülj neki, ezért nem kell izgulnod. Illetve akkor nem, ha még néha szoptatsz.

Lara: én szedtem Stodalt, a múlt héten. Mintha javultam volna tőle, de beszedtem egy üveggel és még most is szenvedek. Nem tudom milyen lett volna, ha nem szedem. Hétfőn meg megkérdeztem a gyógyszertárban a gyógyszerészt, adhatom-e 7 hósnak. Kiröhögött, hogy hát persze, nem árt a pici babáknak sem (szünet). Mondom nem árt, de nem is használ? Csak bólogatott. Ez a véleménye egy gyószerésznek. Aztán a lándzsás útifüvet ajánlotta. Végül nem vettem, de úgy látom az én gyerkőceim is inkább befelé, mint kifelé mennek a betegségből. Velem együtt.

Kép

Kép
hettuli
 
 


Krisztina, nekem megmondta az a doki a tarifát :))))

Kép

Kép
hettuli
 
 


Hettuli,ne mááár...akkor nekem mért mondja mindig,hogy:amennyit gondol...de a sima vizsgálatnál is... :shock: most akkor mégis van tarifa? :(

KépKépKép
tünci28
 
 
 


De végre már ,hogy jöttél!!!

:lol:
tünci28
 
 
 


Nemtom, de nekem a viziteknél is megmondta és rákérdeztem szülés előtt és ott is mondott egy szorzószámot, hogy mennyit szoktak. De gondolom, hogy te speciális eset vagy. Mivel tőled jött az ismeretség nem akadtam ki annyira, mert tudom, hogy azé rendes pali lehet, mert veled máshogy bánik.

Amin kiakadtam, hogy 7 hónapja szültem és ez alatt annyi változás volt. Még nekem is volt pelus, meg ruha, meg egyéb pipere a babának. Popsi törlő és krém kivételével. De az meg volt az ajándék pakkban, így még nem is kellett bevinni.

Kép

Kép
hettuli
 
 


és mennyi volt az a szorzószám?

még most,amikor bennt voltam is volt ruha,meg krém,csak pelenkát kellett vinni..de azért nem sokan vittek, gondolom nem hagyják kakiban a babákat... :?
tünci28
 
 
 


7-8 :lol:

Kép

Kép
hettuli
 
 


Sziasztok!

Köszi szépen a tanácsokat!Már szóltam páromnak hogy hozzon
lándzsás utifüvet mindjárt hazaér.Eléggé küzdeni kell a kisasszonnyal mire sikerül lenyelni a gyógyszert :(

Most mennem kell mert ma suli van.Majd este jövök!

Szia Hettuli!Hogy vagytok?Már 7 hónapos a kislányod? :shock: Hogy megy az idő.
Vendég
 


Bendének nagyon-nagyon boldog névnapot kívánunk :D :D :D :D :D Kép
Vendég
 


Hettuli,hát az korrekt.... :lol: :twisted:
tünci28
 
 
 


Lara, kicsit ziláltan és betegen hármasban...

Ráadásul még a vonalzóm sem látszik!!! Ezt a pofátlanságot!!!

Kép

Kép
hettuli
 
 


lara!
köhögésre lándzsás útifű szirup!
elég jó az íze is, édes, és jobban beveszik a picik.
nekünk nagyon be is vált. ZSófinak 3X1 teáskanál, nekem 2X1 evőkanál az adag. nagyon gyorsan elmúlik a köhögés.

:oops:
nekem sem volt mensi, amíg legalább napi egyszer rendesen fejtem.
ahogy abbamaradt, egy hét múlva már meg is jött.

szosz ez teljesen normális.
a barátnőm 2 és fél éves koráig szoptatta a gyerekét. :)
aztán a gyereknek már nem kellett. szóval neki addig nem is volt.
de mindenki más, van akinek már a 6. hét után normálisan van szülés után.

hettuli rég hallotunk felőled!
tudsz képet hozni?
Vendég
 


Tünci, nálunk úgy van, hogy nem én szólok a dokinak, hanem irány a szülészet, csöngetés és az ottani ügyeletes szent és sérthetetlen, ő vesz fel, ő vizsgál meg és ha van választott orvos, ő szól neki, ha nem téves a riasztás, hogy szülsz, jöjjön be.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Mosógép király, jó lett! És nem fizettem érte!

Az én dokim is megmondja, mennyit gondol...

Most rohanok tusolni, mert 5-re vár a doki, délután már párommal belekavarodtunk a babakocsi fajtákba, ja kettő nem fér be a kocsimba, megpróbáltuk, még jó, hogy nem vettük meg....már zsong a fejünk az adatoktól, számoktól, fajtáktól, szinektől...párom még átlátja, abban bízom. :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


Tünci, nekem is a szülésznőnek kellett telefonálni, aztán pár óra múlva ő riasztotta a dokit. De császárnál ez nyilván másképp van. :wink:

Betti, jó vásárlást. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bende:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szisztok!

Hettuli: szia!!! De rég voltál! Kérünk ám képet Száva babáról, és persze Vencusról is! :) Jobbulást nektek, remélem hamar rendbejöttök!

betti: szerencse, hogy nem fizettetett veled, még az kellett volna.....
remélem megtaláljátok az ideális kocsit. :)

babakocsi: Nekünk egy használt Pierre Carden kocsink volt, nem mostani design-os, de a célnak megfelelt, és később vettünk egy esernyőre csukhatót(giraffe club-ost), mikor már nem akart feküdni a kocsiban. Szerintem nem érdemes nagyon drága kocsit venni, mert nem nem olyan nagyon sokáig használja az ember, mondjuk ha kiszolgál 2-3 gyereket is.....
De azt néztem némelyik vetekszik egy használt személyautó árával...durva!!!

szosz: nekem is csak utána volt mensi, miután Dorka már egyáltalán nem szopizott, de ez tényleg egyénenként változó, ha te még napi 2-3-szor szoptatsz, akkor ne aggódj ezen. Azért ha dokit felhívod, vagy elmész biztos tud okosat mondani.
Nálunk is így van, apa reggel fél 5-kor megy, és 6-7 óra mire hazaér.... :(

lara: gyógypuszik mennek Hannusnak! Remélem hamar rendbejön!

any: ez a rezsi nagyon durva!!!!! Mi is családiba lakunk, de azért nincs ennyi a rezsink.

Most december felétől kályhával fűtünk, nagyon bevált, befűti az egész lakást. Nem szép, mert régi, de a melege az tuti jó.
(Jövő hónapban lecseréljük egy kandallóra) Konyhában 30 fok, szobákban 25-26 fok van, reggel is még 22-23. Csak dél körül gyújtok be, akkor van kb 21 fok. A tüzifa 20 ezerből kijön, a gázzal meg 30-40-et fizettünk egy hónapba, és csak 22 fok volt, úgyhogy most míg itthon vagyok Dorcsival így fűtünk. Ma pl. már ablakot kellett nyitnom, mert nagyon meleg lett, és leizzadtunk mindketten.

tünci: akkor elég korrekt a dokid, és rendes is, lehet rádbízza, hogy mennyit szánsz neki, nem?

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Bende: boldog névnapot!

Kép

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Megjöttünk.
1700 g most. Minden rendben, be van fordulva, már ott a feje nem messze, ahol ki kell jönni....

Védőnőnél is voltam ma, szokásos.

Hát nem tudom megyünk-e holnap Pestre, a sztrájk miatt akkora dugók vannak....

Babakocsiban több gyerekre tervezem, párom aranyos volt, azt mondta idén szeptemberben összehozzuk a 2.-at és utána a 3.-at míg 40 éves nem lesz..... :D :D :D . Kiröhögtem, szabályosan.
Előadtam az én variációmat is, de úgy látszik most először nem evezünk egy csónakban.

Betti
Kép
betti0412
 
 


ancsi!
ez így van, némelyik tényleg már egy használt autóval egyenlő.
de a velveten olvastam, hogy a babakocsi is már olyan státusszimbólumnak számít, mint egy bmw, vagy egy merci...

nekem a bergon nagyon jó volt, de túl hamar odaadtam a tesóméknak. még most télen jól jönne. amúgy mi is több gyereknek terveztük. és hát több gyereké is lesz, a családban jól jön.
nyáron egy kis pierre cardin sportkocsit használtunk, mert pici, nem főtt bele, és tettem rá egy napernyőt is.
aztán most már kevés volt. még egy pierre cardint vettem, ezt is használtan. egész jó, csak be kellett állítani a kerekeit. meg majd apumnak hazavisszük szervízelni. kicsit beállítani, csavarokat meghúzni, mert próbáltam, de nem ment.
Vendég
 


voltunk ma 18hós oltáson.
kötelező diperte emlékeztető megspékelve a gyerekbénulás ellenivel meg valami influenza ellenivel, ami agyhártyagyulladást okozhat.

kiváltottuk a meningococcus ellenit is. és jövő hónapban azt is megkapja.

délután nagoyn(3óra) aludt, de adtam neki nurofent is.
most nyüszít mennem kell.
Vendég
 


Helló, úgy néz ki megy a netem, kihasználom.

Ani, megkaptad a privit? Délután írtam neked, de utána se kép se hang, így nem tudom elment-e.

Enternetünk van, de baromira belassult nemrég. Délelőtt még elmegy, meg talán így este, de délután katasztrófa.

Dorcsi is oltást kapott ma, a 15 hósat kicsit késve az ünnepek miatt.

Bende: boldog névnapot!

Tünci: aha, nekem Schwarczinger doki volt már Levinél is és akkor még ő is azt mondta, hogy amennyit tetszik gondolni, barátnőmet odavittem, neki már mondott összeget a szülésre. Úgy látszik húztak egy "vonalat" és onnantól mondanak összeget, a régieknek meg nem. Vagy nem tudom, de végülis mindkettőnek megvan az előnye. A régi kicsit barátságosabb, az újnál meg nem kell aggódnod, hogy vajon eleget gondoltál-e. Ja és írtad Telkit, én tudtam, hogy ott is van, mert 1x jártam úgy a nővédelmiben, hogy sokat kellett várnom rá, mert éppen Telkiben vezetett szülést. Az összes kötelező uh-ra a nővédelmibe kellett mennem, de ott nem fogadott el pénzt.

Betti: én csak az első fél évben mostam külön a ruháit. Dorcsi 1x nagyon kiütéses lett az öblítőtől, akkor újított a lenor sensitiv és valami mandula kivonatot tettek bele, na azóta figyelek a mandulákra, de mással eddig nem volt baj.
Még jó, hogy nem kért pénzt a szerelő megint...

Hettuli: de jó, hogy benéztél te is! :wink:

Babakocsi: bébégo legszélesebb változatát vettük anno Levinek, 28000 ft-ért, azt nyüstöljük Dorcsival is. Az az egyetlen baja, hogy lapra csukható, tele van vele a csomagtartó, így nyáron vettem egy esernyőre csukható peg perego utánzatot a teszveszen, az az utazós kocsink. Nálam fontos volt, hogy forgatható tolókarja legyen, és ne a legkisebb kerekei legyenek. Levinek is megvan még az esernyőre csukhatós kis rohamkocsija, igaz eléggé kivan, de még az is jó arra, hogy ha megunja a kismotort beleül, a motor meg hátulra akasztható. Ami használható állapotban marad nálunk is megy a tesómékhoz, vagy férjem tesójához, ahová előbb kell.

Megpróbálom elküldeni, ha sikerül le sem lőhettek.
Vendég
 


mancsa!
nem jött t a privid!
de lehet, hogy máshonnan kapunk fa kiságyat és mégsem kell.
de a férjem intézi, úgyhogy majd meglátjuk. 1-2 hét és eldől...
Vendég
 


Ancsi: mi is fával fűtünk, apa jár erdőre, ahol megjelölik amit ki kell vágni, és hazahozhatjuk tök jó áron. Tavalyelőtt 80 ezerért hozott fát, még most is azzal fűtünk, a tavalyihoz még nem nyúltunk, de most is megy majd, ha szól az erdész. Szegény jó sokat dolgozik érte, de muszáj, így tudunk spórolni a fűtéssel.

Lara: jobbulást Hannusnak.
Tök ügyes, hogy így beszél. Ez hiányzik nekem nagyon. Dorcsi nem akar beszélni, csak mutogat, meg hümmög. Jó, tudom nincs elkésve, meg azért mond már sokmindent (mindenkit nevén nevez, az összes tesómat, sógornőmet meg a férjét, mamákat, dédiket, Levit, minket, meg van kakas, cica, vau, búbú-tehén meg ilyenek) csak ha beszélgetünk, akkor megmakacsolja magát és csak hümmög.

Beze: Dorcsi már csak 1x alszik 1 órát dél körül. Hiába kínlódunk nem alszik többet. Éjjel meg még mindig tejet iszik. Ha vizet, vagy teát adok neki kiabál, hogy hamiiiiiiiiii, néha sikerül becsapnom és vizet iszik aztán visszaalszik, de akkor 5 körül jó reggelt van. Így alszik 6-ig általában, néha fél 7-ig is.

Rezsi: nálunk 65 nm kb a lakás, 40 a rezsi a telefonnal együtt. Igaz a tévét nem mi fizetjük, csak áthúztuk a kábelt a papáéktól. 85 a két hitel,+ negyedévente a biztosítások (lakás, kocsi).

Nem is írtam a legnagyobb dolgot: kibújt az ötödik foga Dorcsinak! Komolyan, olyan lassan jönnek és úgy szenved vele, szerintem Betti és Tünci fia is beelőz majd minket, mire kint lesz a 20 tejfog.

Valamit még akartam, ja, nekem pont az volt a szimpi a dokimban, hogy nem kellett a kórházba menni és majd az ügyeletes értesíti a szülésnél, hanem egyből őt kellett hívni tök mindegy, hogy éjjel vagy nappal és mire beértem ott várt.
Barátnőm megszívta, mikor szült, nem szóltak időben a fogadott dokijának, és így nem ért be a dokija.

Köszönöm lányok mindenkinek az együttérzést a papámmal kapcsolatban és anyukámmal is, kezd már beletörődni, hogy egyedül maradt. Sokat sírdogál, de már tök jó tervei vannak, mit akar átépíteni, meg hétvégén kolbászt csinálunk és ő füstöli majd, igyekszünk lefoglalni, meg tudatni vele, hogy fontos nekünk.
Anyukám is jobban van, idegileg kimerült, nagyon kemény volt neki az elmúlt pár hónap, őrá jutott a neheze, meg a papára.
Bent akarták tartani a kórházban anyut 2-3 napra megfigyelésen az ájulás után, de figyeljetek, nem volt hely! Így hazaengedték. 4 osztályt kérdezett végig a sürgősségin a doki, akihez került és nincs hely. Igy délután 4- este 9-ig tartott, mire kivizsgálták, de nem találtak semmit.
Vendég
 


Ani: akkor ide írom, ha nem baj. Nyugodtan gyertek akármikor az utazóágyért. Már alig várom, hogy találkozzunk. Megvan még a számom? Elküldöm priviben, ha nincs és ha mégis kell az ágy csak megcsörgetsz mielőtt jöttök, általában nincs programunk, ha van, azt meg ide is írom előtte, már ha van netünk.
Mostanában annyi a programunk, hogy anyuékhoz vagy anyósékhoz megyünk, onnan meg 10 perc alatt hazaérünk.

Ez meg milyen feleségek? Basszus egy egész évadot ismételnek?
Hú, nagyon álmos vagyok.
Vendég
 


Mindenki alszik?
Vendég
 


Asszem én is megyek aludni, nem bírom nyitvatartani a szemem. Jóéjt.
Vendég
 


itt vagyok még, játékokat nézek Zsófinak a teszveszen, meg a brendonban az eredeti árakat.
van aki képes a használt játékot az eredeti áron feltenni.
megáll az eszem.

meg páromnak is találam meglepit. gyereknek játékot. :P
Vendég
 


meg találtam 9 albérletet, a kb 200 megnézettből, amit holnap felhívunk.
a többit meg majd meglátjuk.
visszaemlékezve, az előzőre, ott is kb 40ezret fizettünk összesen rezsiért. 10emeletesben a sziget utcában, a régi gólyafészek mellett.
Vendég
 


Any, én két héttel ezelőtt azt sem tudtam, milyen babakocsi márkák léteznek...egy a lényeg, a 3 az egyben, szakszerűen travel system, és hogy beférjen a Polo csomagtartójába, így kettő fajta már ki is esett tegnap.
Ma Pestre azzal megyünk, hogy tudjuk próbálni, remélem nem lesz dugó.....
Észen kell lenni egyébként mit adnak vele, mert van, ami tök olcsó, már megörül az ember...mikor kiderül, hogy a bekkattintós doboz, amit bekötsz a kocsiba, ja, hát az külön kell venni, és az még 30 ezer, ja meg ez, meg az sincs hozzá.....

Any nem irigyellek a lakáskeresés miatt, mi tavaly hát nem is tudom mennyit néztünk meg, használtat, épülőt, napi kettő-3 munka után biztos jutott. Már tiszta profik voltunk. És annyi rossz elrendezésű lakást láttunk, hogy komolyan elbeszélgettem volna a tervezővel néha....

Betti
Kép
betti0412
 
 


betti!
hát itt is van jó néhány. nem csak rossz elrendezésű, hanem amit megnéztünk mocskos volt. olyan helyre azért mégsem...
100éves tapéta, mállik lefelé, az ajtók már erősen sárgák... stb.
Vendég
 


Sziasztok!

Anyany, mikor mentek albérletet nézni?

Mancsa, Dorcsi mikor fekszik le? Nálunk változóak az éjszakák, mindig negyed és fél 9 között fekszik le, esti szopi után, tegnap már felébredt 6-kor, aztán kukorékolt. Ma jobb volt, felsírt fél 7-kor, de visszaaludt 7 40-ig. Ez ritka, általában negyed 8-ig bírja. Párszor fent van éjszaka, de már nem kell hozzá átmennünk. 5-ik fogacskához gratula! Mi megálltunk 8-nál.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lara, Hannus jobban van? Mennek a gyógypuszik!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?