Új privát üzeneted érkezett!

Nóci, én simán bemásolom a kép linkjét, de előtte és utána is nyomok egy kép feliratot. Nemrég jöttem rá én is, hiába, nem vagyok számítógépzseni... :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze
jövő hét pénteken, ha 28 nappal számolok, de mivel nálam nem lehet tudni, 35 napnál előbb nem tesztelek. :roll:
Vendég
 


Oké, hát akkor drukkolok, ezen biztosan nem fog múlni. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nóci,ez a tárkeresés elég rizikós mert sokan vissza élnek vele és sokat hazudnak az emberek csak azért hogy jobb színbe tüntessék fel magukat.Viszont volt akinek így sikerült párt találnia,próba szerencse,tudod szokták mondani :wink:
Szegény Regi :( Ha már jól van akkor az jó!
Nagyon szemetek ezek a villanyosok,ha nem úgy ugrálsz ahogy ők akarják akkor fenyegetőznek.Nálunk a gázzal nem szarakodnak csak kirakom az ajtóra a cetlit oszt annyi.
Mit ne mondjak elég sok helyre kell vinned ezt a kis lányt még vizsgálatra :shock:

Bridget,jaj de hülye vagyok hiszen már mondtad miért kell bogyót szedned :oops:
Hát ahogy olvastam mi történt veled,hát tudod az ember így legyen vallásos?Sokkal egyszerűbb lenne minden ha házasok lennétek,de úgy látom párodnak így kényelmesebb.Ne haragudj hogy ezt mondom,de nem lenne jobb neki is ha nem kellene annyi pénzt fizetni ha ott lenne az a papír?Persze őt nem zavarja hogy te milyen kellemetlen helyzetekbe kerülsz ez miatt és nem az ő arca ég ilyenkor.Nem teszi könnyebbé a helyzeted de elvárná azt hogy kezdj magaddal valamit.Jó őt nem érdekli a pénz de akkor is mennyivel több pénzt megspórolhatna ha végre oltár elé vezetne.Meg hát az országok közötti utazgatás is egyszerűbb lenne.De erre neki kéne rájönnie,szerintem.Bocsáss meg hogy ilyen őszinte vagyok de csak a véleményem írtam le :!: :oops:
Továbbra is ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Fürti,szegény Marci :( De látom ő nem ijedt meg annyira mint te :wink: Így megvolt az első púpja :wink: Sajnos lesz még egy pár de ez vele jár amint elindulnak te meg csak kaphatod az infarktusokat,legalább is én így voltam vele :roll:
Na azt jól tetted hogy beszéltél dokiddal!Reméljük nincs semmi baj veletek!

Kati,jaj de szépe volt a szentestétek :D Nagyon édes lehetett Levi ahogy örült az ajándéknak el is hiszem hogy elsírtad magad :!:
Elég szép ajándékokat kaptak a gyerekek :D
Hogy milyen szemét emberek vannak :evil: Még szerencse lementettétek a képeket :!:
Na szép apósod van :evil: Ilyen ajándékot nem lett volna pofám adni,ja és tiszteletlenség is :!: Tudod mindig az nem szeret adni akinek van,persze vannak kivételek,de ez nem az apósodék.
Hát azért sikerül majd forrást találni,anyu már szólt hogy ő is beszáll a ballagási vacsiba.Ajándék az nem lesz akkor mert most kapott egy pöpec telefont ami előfizetéses és hát persze hogy én fizetem,meg hát pont Áprilisban megy megint koncertre mivel jön egy Japán rock banda ide Mo-ra és ők pont a kedvencei.Neki más kívánsága nincs is,szerencsére :D

Kitty,köszi a drukkot :D Remélem sikerül neki és azt tanulhatja ami igazán érdekli és amiben dolgozni is szeretne.Ezzel ha elvégzi lehet tolmács,fordító,idegenvezető meg még valami de az most nem jut eszembe :roll:
Tényleg nálad volt valami vizsgálat hogy miért késik a menzid folyton?Volt hogy ki is maradt ugye?Remélem azért minél hamarabb beköszönt hozzátok is a kis gólya :!:

Beze,igazán tündéri ez a lány :!: :D Jé ti is neten keresztül jöttetek össze?Ez tök jó akkor ti azok a kivételek közé tartoztok akiknek sikerült így találni párt :!: :D

Enis,Hát nem irigyellek téged,szinte minden barátnődnek van valami problémája.Egy valamit azért ne felejts el nem oldhatod meg mindenki baját!Ne vedd magadra mások gondját mert azzal a saját életedet fogod tönkre tenni!Ilyen voltam én is és megtanultam azt hogy nem élhetem mások életét hanem a sajátomat kell hogy éljem és nem hordhatom a hátamon mások baját is a sajátoméval együtt.Meghallgathatod őket de ne te érezd magad ettől rosszul,az az ő bajuk nem a tiéd.Támogathatod őket abban hogy ott vagy mellettük amikor szükségük van valakire akinek a vállán kisírhatják magukat de ne te cipeld az ő keresztjüket!
Ne haragudj belekotyogtam de neked is csak a véleményem írtam le mert látom hogy össze vagy zavarodva rendesen :!:

Mindenkit puszilok!

Kép
anyci
 
 


Anyci, Alexandrának drukkolok!!! De biztosan sikerülni fog! :wink:

Enis, egyetértek Anycival. Nem szabad, hogy mások problémái miatt te készülj ki!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Na akkor megprobálom elöbb úgy ahogy Beze írta!!!

Kép

Fürti! A kis hercegnek nagyon boldogságosat!!!

Na most ugrik a majom a vízbe!!! :shock:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jaaaaaaajjjjjjjjjjjjj, de kis ügyi vagyok!!!!

Köszike Beze!!!!! Na asszem ezt fogom használni!
És gratu a laptetűhözzzzzzzzzzz! :D :D :D

Csajok! Én ma egy olyan lánnyal levelezek az iwiwen akivel megszakadt a kapcsolatunk! DE ma egész jól elbeszélgettünk! Remélem újra össze jövünk és nem lesznek gondok! Bár nem is vele volt gond anno, hanem a kedves párja eladott nekünk egy lopott autót amiből nekünk rendőrségi ügyünk lett, de aztán beigazolodott, hogy Ő sem tudott a dologról és Ő is pereskedett azzal aki Őt is átcseszte!
Asszem ez az évem olyan kibékülös lesz!!! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kép

Ez nagyon tetszik!!!!!

Most már csak az avatart szeretném lecserélni saját fotora! Azt hogy kell kicserélni?? van valami egyszerű tippetek???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, nincs mit, tényleg nagyon ügyes vagy! :D
A saját fotó kicsit nehezebb, mert bizonyos méretnél nem lehet nagyobb, nem is tudom fejből. A profilnál meg tudod nézni. Ha sikerül lekicsinyítened a képet, csak fel kell töltened, ha sikerült, jelzi a gép, hogy megváltozott a profilod.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Na és itt van 2 kép pedig 3 frisset tettem fel a gépre, de azt nem találom! Az egyik a kandalló kicsit sőtét, de remélem azért látható lesz a másik meg a kari ajándékom a kis Regi meg benne!!!

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1263069493.2921.jpg[/img] [/img]

Bömbike punnyad!

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1263069527.9171.jpg[/img] [/img]


Nos ez meg a cép kandallónk!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[img]http://files.blogter.hu/user_files/20905/szép%20álmokat.jpg[/img]

Szép álomkat!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok.

Nóci: Úgy látom képfeltöltésben mér profi vagy.
Kandalló szuper bár most hogy látom emlékszem mikor készítettétek.

Bridget: nem vagy még mindig könnyű helyzetben. Párod tényleg elvehetne már hisz neki is minden olcsóbb és könnyebb lenne.
De pasiból van úgy látom.
Nem is értem ha vitt magával Amcsiba akkor sokat jelentesz neki. Miért nem akar megnősülni?
A pasikat megérteni nem lehet.

Nekem ma megjött:( Pedig a múlt hónapban végre 28napos volt a ciklusom. Most már kezdtem reménykedni hátha csoda történt velünk. De ma a 33napon megjött. Mindegy ez van. Most januárban igyekszek elmenni dokihoz csináljunk egy új vérvételt meg amit kell még, hogy lehessen kistesó. Mondjuk valószínű az inszem jön most már. Hát meglátjuk bár annyira félek. Útálok dokikhoz járni.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok Lányok!

Nóci!De édes a kis trónoló Regi!! :) Ügyi vagy a képekkel, jól begyakoroltad!még azért gyakorolj!!!! :wink:
Hát ez a kandalló.....de hangulatos :)

Csucsu!
Ez azért tök jó, hogy valami konkrét most már következik!Csak legyen eredménye! :wink:

Nálunk talán megvan a rossz éjszakák oka:a túlöltöztetés.Tegnap végigaludta az éjszakát Marci, megszabaditottam a hálózsáktól :lol: az is lehet, hogy a forgolodásban zavarta. :wink:

Nagyon aranyosak vagytok a Marci köszöntésekkel!!Köszönöm szépen Marci nevében is!! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Jó volt titeket végigolvasni, rohanok is tovább, csak gondoltam írok, hogy még megvagyok.

Beze, Nóci olyan édesek a csajok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fürti, Marcinak így kicsit megkésve is , de Boldog Névnapot!

A kocsmával kezdenek kirajzolódni a dolgok, kicsit már minden jobban áll, újra jókedvem van, babaprojekt leállítása meg annyiban merült ki, hogy nincs lábemelgetés szex után, de többet vagyunk együtt, és jobb is!
:D

Megyek, keletem Andrist, mert még alszik, sok dolgunk van ma!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Nóci, de édes Regi! :D Oda én is szívesen beülnék! :wink: Szép a kandallótok is. :)

Dorka, köszönjük szépen. Örülök, hogy alakulnak a dolgaitok, a baba meg tuti idén jelentkezni fog!!!

Csucsu, ne félj az inszemtől, ha az kell, hogy kistesó legyen, akkor hajrá! Egy kicsit kellemetlen, de a babáért megéri! Remélem, jó orvosod van.

Fürti, erre nem is gondoltam volna, de jó, hogy rájöttél! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ma szépen megfőztem csináltam frankfurti levest meg vadast tésztával szal ma bünözök ezerrel!! Aztán a kis Regike belázasodott, de már levittem neki! Most már semmi baj! Szerintetek létezik, hogy azért, mert csütörtökön kapott szurit?? Bár attol max aznap este kellett volna nem??? Holnap elvigyem dokihoz?? Mit tegyek????

Csucsu! Elhiszem, hogy utálsz dokhoz járni! Én semszeretek!!!! Bár a nemes cél érdekében mindent!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


KÖszönjük a képdicsiket!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci :? szerintem azért mutasd meg holnap dokinak Regit.
Eléggé punnyad szegény ott a fotelban is.Lehet, már lappangott benne.Más baja nincs?
Gyógypuszikat küldök a Hercegnőnek! :wink:

Beze :) te miben altatod Lexit?Milyen a hő nálatok?
Vendég
 


Nóci, 2,3 napig még lehet az oltás után láz, de biztos ami biztos alapon azért vidd el orvoshoz, inkább potyára menjetek, de ne legyen baj! Gyógypuszik mennek!!!

Fürti, Lexi hálózsákban alszik, és alá is van öltöztetve, mert pont az ő szobája a leghűvösebb az emeleten, takaró meg esélytelen, hogy rajta maradjon. Mondjuk a zsákot nem tudom, miért hívják így, gyakorlatilag pamut rugdalózó.
Piri megjött? Vagy teszteltél azóta? Marci mit kapott?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Fürti!
Ott még nem volt semmi baja csak max anniy, hogy megilletödött, hogy a nagy fotelben van! Az volt az első reakció!
Tényleg nem is mesélsz, hogy Marcika mit kapott tegnap???

Beze! Oké holnap viszem! Még szerencse, hogy a tesom holnap délutánra megy így el visz minket és nem kell a hidegben sétafikálni vele!

Amugy nálunk a szobában a hőmérő szerint 27-28fok van! És én adok a manóra egy hosszu ujju badyt és egy ujjatlan rugit! Vagy rövid ujjú bady és hosszú ujjú rugi vagy csak bady és egy zsák! ÉLs nálunmk átalussza mindig az éjszakát! DE szerintem esni fog a hó megint, mert eléggé olyanja van! Ezt már kitapasztaltam!
És akkora köd van már nálunk basszus!!
Jaj csajok én ennyi lányt még az életben nem nézegettem!! Basszus lasan áttérek lezbi leszek vagy csak bisexuális! Ennyit udvarolni???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, basszus, de lökött vagy :lol:
azért puszikaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: óóóóóóóóóóó
hehe :lol:

Marci kapott egy könyvet, olyant hogy ki lehet a formákat szedni belőle, ilyen keménylapos.Van már neki ebből a sorozatból:első könyvem a tanyáról-itt háziállatokat lehet kiszedni, amit most kapott meg tengeres, itt meg halakat lehet kiszedni, meg tengeri állatokat.Imádja a halakat egyébként :lol:
Vendég
 


jajj, csajok, volt egy anyósos sztorim:
Tegnap apa elment Fvárra, hogy makettfestéket vegyen(makettozik)és bement az anyjához.Én már vártam, mert közben elküldtem őt a lidl-be is, hogy hozzon krumplit ebédre.9-kor már elment, 11-kor még sehol nem volt.Hivtam, és az anyjánál volt.Hú, de kiakadtam!!!Aztán az anyja küldött Marcinak 3 db csokimikulást :twisted: normális ez?Ez a lökött Zoli meg nem mondta, hogy a Marcinak nem adok csokit, főleg nem ilyen no name mikulásokat :evil:
na, mindegy, ugye nem beszélek vele már egy ideje és azt mondta a páromnak, hogy tudja hogy én nem megyek, de azért a Marcit vigye majd el.Szerencsére páromnak volt annyi esze, hogy mondta, hogy nélkülem sehova!
Őhozzá?Csak a testemen keresztül! :evil:
Úgyhogy ennyi volt, jól felb@sztam magam tegnap.
Vendég
 


Sziasztok!

Tudom, hogy már nagyon régen voltam. Remélem, mindenki jól van.

Bridg!
Nagyon drukkolok!!!!

Nóci!
NAgyon édes Regi a fotelben, és nagyon hangulatos a kandallótok is!!! Remélem, nem lett beteg Regi!!!

Fürti!
MArcinak nagyon boldogságos névnapot kívánok!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csucsu!
örülök, hogy itt olvashatlak!!!! Kihez mész dokihoz??? R-hoz??? Én imádom!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Esetleg valaki küld valami összefoglalót, hogy kivel mi történt mostanában??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Fürti! Ne harizz, de kétszer olvastam el amit írtál! No, de nem vágom, ha egyszer nem beszélsz az anyosoddal akkor minek küldted el Őt a lidl-be krumpliért??? Meg a dédmami csak jó szándékból küldte a mikulásokat! Hisz már tuti elmult 80 éves nem?? Vagy csak én értelmeztem félre valamit??? Ha igen bocsesz! És ne idegeskedj nem ér annyit! MIt főztél amugy?? Mihez kellett a krumpli???? Nem tudtad volna rizzsel helyettesíteni??
Bizti jó az a mese könyv! Én is vettem már mese könyveket a kis Reginek!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Fürtöske: én sem megyek Anyóshoz sőt míg élek nem is szándékozok menni. Mi két éve vagyunk fasírtban.

Nóci: Oltás után több nappal is lázasodhat a baba. Ne izgulj de azért mutasd meg a dokinak- Ártani nem árt.

Zus: elhiszem, hogy kisbaba mellet nehéz netezni.

Kép
csucsu05
 
 


Nos én most ki vagyok kicsit akadva! Ha esetleg látta rajtam kivűl valaki az rtl klubbon a hiradot akkor az tudja! De röviden az ég csak hadján, hogy egy kisbabát egy Új szölöttet a korház lépcsöén hagytak, de hogy a járokelök találnak a szemétben egy zacskoban egy halott kisbabát????!!!!! érdem én ha nem kellet neki akkor miért szülte meg????????????????????????????? Mért nem vetette el?? Vagy jobb esetben mért nem adta örökbe?? Miért ölte meg????? Az ilyen akkor dobja el a saját életét is!!!!!!! Az állatok nem ilyen drasztikusak! Hányan várnak örökbe adandó babára mert sehogy nem lehet kisbabályuk valami betegség miatt! Fel vagyok az ilyenen háborodva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne haragudjatok tudom ez sokszor megtörténik sajna, de akkor is kiakadok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci :lol:

Nem értetted mit írtam? :shock:
Apa az a párom!Őt küldtem a lidl-be, mert ment be Fehérvárra, és az anyja is ott lakik :lol: Nem az én apám, te!!!!! :lol: :lol:
Az anyja meg az anyósom :lol: A párom azért látogatja a saját anyját, csk én nem :? mert szarban vagyunk.És Marcinak meg a nagymamája.De semmit nem küldött Marcinak, csak 3 db csokimikulást....Mikulás meg már rég elmúlt
Szerintem te apára azt hitted, hogy apukám? :lol:

Hát iszonyat ez a lépcsőre rakott csecsemő.De találtak egy halott csecsemőt is kukában :twisted: Az ilyentől forr az agyam :twisted: :twisted: és no comment!!!!!!Az ilyen nem érdemli meg, hogy éljen!!! :twisted:

Ja és rizs volt már előtte 2 napja is.Marcinak meg az már sok lett vcolna.
De most komolyan.Ilyen hülyén írtam volna le :roll: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Beze
köszi, neked mikor kell drukkolni?

Anyci
igen, volt amikor kimaradt, meg sztem ha nem szedek gyógyszert, akkor több is kimaradt volna :roll: Nem volt vizsgálat, a doki lerendezte azzal, hogy írt fel gyógyszert :roll: De ha most sem lesz baba, meg mensi sem, akkor kérni fogok egy sztk-s orvostól beutalót uh-ra.

Nóci
megy neked ez a képfelrakás :lol:

Csucsu
mensit sajnálom :( Inszemtől meg ne félj, lehet egy is elég belőle, és lesz babátok :wink:

Bridget
hogy telt a hétvégéd?

Fürti
anyósod nem semmi, ilyenkor összeteszem a két kezem, hogy nekem normális van (még jó, mert csak két utcával arrébb lakik).
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy tegnap így eltűntem, de feljöttek a barátiank, aztán fürcsi volt, hami, altatás, vacsi, mosogatás, lementem a mérlegért a másodikra, megfürödtünk, fejtem és mentünk is aludni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Engem is nagyon felháborítanak azok a nők, akik megölik a csecsemőjüket.... meg tudnám őket folytani :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

A tegnapi híradó engem is kiakasztott!

De van egy jó hírem, babaprojektnek nincsen vége!!!!!!
Ez csak sejtés, de apósomék tegnep utaltak rá, hogy kifizetik a mínuszunk nagy részét, és akkor Andris tesójáéknak a javára lemondunk az örökség azon részéről. Így is marad bőven mínusz és fizetni való, de 1 év alatt teljesen rendbevágjuk magunkat, ami azt jelenti, hogy folytatódhat az " édes munka" a kisbabáért.
De a másodállást, ha kapok rá engedélyt bevállalom, amíg nem leszek terhes. Ez így pont ok lesz, vagy kénytelen leszek lekarni vmi nagyobb összeget a kaparós sorsjegyen :wink:

Csajok, sajnállak titeket, após anyós téma miatt, nekem szerencsém van, és Andrisnak is az én anyukámmal.
Andris apukájának kicsit nehéz a természete, de attól függetlenül én nagyon szeretm.

Nóci, Regibaba hogy van? Láza? Voltatok orvosnál?
Fogyókúra?

Brid, hol vagy? Hobbyk?

Fürti, Csucsu ti miért lettetek rosszba anyóssal?

Beze, Lexi külön szobában alszik?

Közben dolgozom egy picit, de még ma jövök!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Fürti, én értettem, mire gondoltál. Teljesen meg is értelek, énis utálom az anyósomat, de most jó, mert májusig Ausztriában dolgozik. Ideális távolság. :lol:

Nóci, mit mondott az orvos?

Dorka, de jó hírek, örülök nagyon! :D Igen, Lexi a saját szobájában alszik 4 hónapos kora óta.

A híradót én is kiakadtam, elég lett volna betenni a babát egy inkubátorba! Az ilyen esetek miatt sajnálom, hogy már nincs halálbüntetés! :evil:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Igen voltunk a dfokinál!! Hát lehet, hogy az oltás, de sajna lehet virus is! Nos elküldött mnket gégészetre ott a bal fülecskéjében volt fülzsir azt leszivtak és azt mondta , hogy lehet hogy" nyulladásban van+!! Na kérdem én mi az hogy lehet?? Ő az doki nem?? Akkor most mondja meg frankon! Ma reggel 38.2 mértem és az imént 38.6-ot! Kapott lázcsillapitot és tők kasán lement!

Bocsi, hogy nem voltam csak mára lett kész a netem és apa elvitte vissza a csere készüléket és hozta az ujjat! Azaz a régit!

Zsuszu! Nálatok is jó sűrűek a progik! :lol: :lol: :lol: :lol: Én egyébként nem to mért, de tök ugy emlékeztem, hogy kölcsönöztétek a mérleget!!!

Dorka! Örülök, hogy végre van valami kis remény a sok satnyálásból kifelé! Bár csak én is látnám már az alagut végét! De nekem van még addig 2 évem! Utána már könnyebb lesz!
És ami a legjobb híred, hogy a babaprojekt ujra akcióban!!

Fürti! Sorry! Szerintem tegnap a Regi miatt totál máshol járt az agyam!!

Beze! Mi ujsi a kis szaladgálos kiscillaggal???

Amugy nem is baj, hogy nem volt netem ma! Legalább kicsit utolértem magam a házi munkával! Meg a babanaplóval! Mert ugye én azt is vezetek! Már csak néhány dolog van hátra pölö fogzás gyermek betegségek meg a fényképek! De majd egyszer talán a képek is meg lesznek! Ja meg a szüléstörténetet innen fogom belerakni, ha egyszer végre eljutok odáig, hogy elküldjem email-ba anyumnak, hogy Ő kinyomtassa és hazahozza én meg szépen beleragasztom! Mert ugye azt a sokat nem lehet 15 sorba leírni!!! Az túl tömör lenne!!

És többiek merre vagytok????

Brid! Vérvétel mikor lesz meg?? Már nagyon izgulok!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócikám!
Mi a mérleget nem kölcdönöztük ki végül. A másodikról szoktam elkérni egy mérés erejéig. Már nem eszik Bencus olyan sokat. Ma pl. csak négyóránként kért enni, akkor viszont a 120-at ette, egyszer evett séta után 210-et. Estére 180-at csináltam, remélem, elég lesz neki. És nem akar fél 12-kor már felkelni, hogy éhes.
REgit csókolom és jobbulást neki!!!! Ja, meg apjuknak is!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok en csak este tudok jonni! :oops: De jovok! 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Lánykák :)

Brid :? nem jöttél.........

Nóci :? szegény kicsi Regi :( biztos nagyon kellemetlen lehet neki, a fülbaj az egyik legkellemetlenebb dolog :? Mi újság van ma?Hogy van?Nem lehet, hogy lappangott már benne valami és az oltás kihozta?
Hát az a doki meg.....no comment :evil: nem vizsgálta meg rendesen?
Ja, anyós: amikor babaás voltam, iszonyú rosszul álltunk anagilag.Az anyós meg el sikerült adja a nagymama házát, amiért 12 millát kaptak, 4-en vannak tesók és ugye 4 felé ment a pénz.Neki is jutott 3 milla.És azt igérte, ha sikerül eladni a házat, akkor páromnak egy részletét kinyomja, ami volt kb.600ezer ft.Na, mármost, ebből semmit nem láttunk, így vett magának az anyós ebből egy garázst meg felujitotta a lakását, amiben nem is lakik, mert a pasijánál lakik Érden.Szóval bárhova menjen a pénz, csak ne kelljen nekünk-ill. a fiának adnia.Így anyámék nyomták ki ezt a 600 ezret.Gondolhatod.....nekünk nem volt mit ennünk, ő meg élte világát....meg még nagyon durva dolgok derültek ki....páromnak van egy most már 17 éves nagyfia, aki amikor 2 éves volt, leöntötte télviz idején hidegvizzel, mert nem birt vele.A párom exe helyében én megfojtottam volna....meg meglopta egyszer a volt pasiját is.

Dorka :) de mitől függött, hogy a babaprojectnek vége lesz vagy nem?

Zsu :) Bencusról kérünk képet!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Ma nagyon jó éjszakánk vlt. MAnó 1.30-kor és 7-kor kelt. Most épp kint alszik az erkélyen. Én meg mosok, retigetek, meg össze rakom a játszószőnyeget.

Új képek:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bocsi, kicsit sok voltam :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu :D Micsoda helyes a kispasid!!!Már annyira látszik rajta, hogy fiúsodik egyre jobban :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Na a mai napom nem volt valami fényes! Basszus! Tegnap este mondván nem rakom fel neki a vízelet gyüjtő zacsit mondván, ha megy el apa reggel arra ugy is meg szoktam ébredni! Hát ma nem és ugye a m,anó sem! Na fél 9-kor nyilik a csipám látom manó még édesdeden alszik! Erre hipp hopp kiugrom az ágyból hhogy hátha pössent addig és elszaladunk apuval és leadjuk! Na ezekután azaz elött gyorsan mérném a lázát, de ahogy leráznám a hőmérőt faszán eltörtem! Na akkor lázmérésből nem lett semmi! Na akkor gyorsan adok neki egy kupot, mert kissé melegnek éreztem és gyorsan ráadtam a pisi zacsit! Aztán fél 10-kor elindultunk na majd addigra lesz benne pisi, de nem! Váruk! Már megivott addig majdnem 15ml teát, de még mindig semmi! Még szerencse, hogy joban vagyok az egyik laborossal mondta fél 3-ig leadhatom ha lesz Ő megcsinálja nekem fél óra alatt! DE a manó fél 1-kor már nagyon nyügi lett! Ja és úgy összekakilta magát, hogy nagyon! Aminek örülök csak a pisizacsi lemálott és a zacsiban egy szikányi vízelet se lett! Na akkor irány haza, majd holnapra már rutinosan még ma este felteszem és akkor holnapra lesz benne pisi! MOst alszik mint akit fejbe vertek! De azért délután vissza megyünk a háziorvoshoz mert azt mondta ma mennünk kell vissza! Remélem nem fog megdorgálni bár mikor mentünk akkor taliztunk és kérdezte, hogy hogy van meg minden!

Zsuzsu! Nagyon kis husi Bencus! És de hogy voltál sok!!!!Sőt! Micsoda donhuán!!!!!!!!!!
Van azért huzattja Bencusnak! De ez meg is látszik rajta!!!!!!! Ami nagyon jó!
Akkor a mérleges story val majdnem jól emlékeztem!!!! :lol: Reginek és apának is átadom! És én is sok puszit küldök a család mind 2 férfi tagjának!! meg persze neked is!!!!

Fürti! Na ez nem semmi anyos story!!!! Valahogy megértem a dolgot!!!!
Hát lehet, hogy lappangott már benne valami, de mielött meg kapta a szurit meg vizsgálta a dokinéni és nem talált semmit!
De nagyon reélem, hogya fülbajt azt hamar elhdjuk! Bár szotuk neki a fülikéjénél nyomogatni ovatosan és sosem reagált rá semmit! Szal én nem hiszem, hogy nagy baj lenne nála!

Kitty! Jó jó, hogy jössz csak melyik este????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Brid! Csak nincs valami baj????????????? Kérlek adj jelet magadról!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci, jaj istenem, hát ez murphy valóban. Jobbulást Regikének, puszi nektek!

Fürti, szép anyósod van! :evil:

Kitty, a drukk majd szopi után jöhet. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Tegnap reggel 6kor keltem :x apacska minden hetfon koran megy dodozoba aztan 8-ra jott a takarito neni es mint egy gyorsitott felvetel nyomult itt na de csak beszedbenaz itt...aztan elment es fel 2re jott vissza...en meg mentem egy boltba volt elinteznivalom vissza aztan farasztott a neni ...aztan atjott Eva aztan meg elsem ment hazajott apacska jaah es tok almi voltam ugyhogy mar este 10kor agyban voltunk :oops:
Huhhh ugyhogy egyszeruen nem tudtam jonni :x de ma jovok csak most elmegyek postara szoliba es vasarolni meg vacsit is kell fozni :oops: Na jo vacsit kesobb...edzeni is kene menni :oops: szal ma mar jovok kivgyok aludva :lol: Bar akkor nem lesz sneki de visszaolvasok es irok mindenkinek 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Zsuzska édes a kismanó! :D Jöhetnek az ilyen képek, minden mennyiségben, legalábbis én örülök nekik mindig nagyon!!!

Nóci, hogy van Regi?Mit mondott a doki?
Szegény kis nyuszi, de most már tuti minden rendben lesz!!!

Fürti, az anyagiak miatt volt úgy, hogy leállunk a babaprojkettel, de az Andris szülei most besegítenek egy kicsit, mert nagyon szeretnének már unokát, meg szerintem amúgy is segítenének.
Nem annyira vészes a helyzet, mint nálatok volt.
Az a legfőbb probléma, hogy nincs semmi tartalék, ami azért szokott lenni, a fizetésünk telibe elmegy a sok fizetnivalóra, de csak fél évet kell kibírni, addigra a nagyját kinyögjük valahogy, bejjebb leszünk 40. 000,-al. Utána még fél év, és eltűnik még egy csomó dolog.
Azért akarom elvállani a mellékállást, mert akkor ezeket az időtartamokat lerövidíthetnénk.
Na, mindegy most már újra pozitív vagyok :D :D

Úgyhogy nekünk valamivel szerencsésebb volt a helyzetünk, mint nektek, de hála a te szüleidnek nektek is megoldódott a dolog.
Annyira érdekes 600. 000,- a mai világ ban nem is olyan sok pénz, de mégis hosszú hónapokat dolgozol érte, ha mondjuk van 600.000,- hiteled, évek, mire visszafizeted!áááááááááá
Már unom az állandó számolgatást!
De most már úgyis csak a kisbabám érdekel!

Azon felül, hogy egészséges legyen, mindig azt mondtam, hogy nekem lányom lesz, de tök azt érzem, hogy 2 fiam.

Ja, még ezt gyorsan elmesélem.Nem szedhetek fogamzásgátlót, Andris anyukájáéknak már mondtam. Tegnap meg mondták, hogy hagyjam abba, és jöhet is a baba!
Azt hiszik, csak így megy!Bárcsak!

Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Jó reggelt! :)

Dorka :) így már értem a dolgot....milyen aranyosak az Andris szülei!!Akkor te hálás lehetsz nekik.De jó ez a fogigátló-abbahagyása dolog :lol: ismerős a helyzet.
Én ahogy láttalak a képen, kislányt képzelek hozzád pedig.
Mondjuk és is kislányt vártam, és megálmodtam még babaásan-amikor még nem tudtuk a nemét-hogy kisfiú lesz :lol: Csak máshogy nézett ki Marci az álmomban, mert egy kopasz-kerek fejű pufi baba volt.Na, hát Marci épp az ellentétje volt :lol:

Egyébként nekem tegnap megjött 39 napra :? hát, igen, a szopi rendesen bekavar még.Úgyhogy a vonalzómat felesleges nézni, mert így akkor nem hiteles, amig be nem áll a ciklusom :)
Vendég
 


Ja, Brid, elfelejtettél jönni :? Ugye nincs baj?
Vendég
 


Sziasztok!

Na ma végre leadtuk azt a fránya pisit és a tegnapi nagy kinlodásunk miatt kb 20 percet se vártunk és meg lett az eredmény amiben persze minden negatív!!!!!! És tők ugy emlékeztem, hogy a doki néni 7-30-tól rendel és közben nem! Ha nem 11-30-tól! Na sebaj! Már mijá meg is fől a füstölt csülök és annak a levéből csinálok bab levest! És mire kész addigra meg idő és megyünk vissza! Egyébként tegnap délután is voltunk a dokkernál azért lejelentkeztünk és arra a megállapitásra jutottunk, hogy valószínű ez csak a szuritól volt! Azóta csak hőemelkedése volt a manónak! Ugy hogy a 6 hós szurit meg 4 hét mulva megkapja, de elötte ad a doki valamilyeny homeos cuccot ami pot erre van, hogy a szurinál ne okozzon problémát ezért szuri elött 2 nappal kap olyat meg szuri után 1 órával! Remélem ez segít! Én már most előre hiszek benne!

Brid! Örülök, hogy nincs baj és végre tudtál jönni! Várunk ám már nagyon!

Dorka! Nagyon bizom abban, hogy nálatok is rendeződik most már ezek a rohadt anyagiak! DE annak őrülök, persze jó értelemben, hogy nem csak én számolgatom már a vissza lévő hónapokat! De nekem van egyszer 2 évem amivel bejebb leszek 50ezerrel van 3 év ami az autó szintén 40ezer és van 14 év és 11hónap a házhitel ami 70ezer! Szal anyagilag mi is ugymond a padlon vagyunk! Meg néha azaz elég sürün kiakadok, de ezek csak hullám völgyek és tudom, hogy ha egyszer vége akkor többet nem kezdem előről!!!

Beze! Murphy menjen a francba! Elegem van belőle!!! És mi újság a kis Lexikével??

Csucsu?? Kitty???? Merre vagytok???Zsu??????? Tudom nem nagyon van időd jönni, de azért hiányollak!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nekem is hiányoznak Brid beszámolói :(

Igen, én tényleg hálás vagyok nekik a segítségért, nekem csak anyukám van, ő is segít, ahogy tud, de neki nincsen pénze, legalábbis felesleges. Ő mással segít, ami még talán fontosabb is.
Bár azért ő is mindig előteremt valahonnan valamicskét, hogy honnan azt nem tudom .

Nekem sem jó a vonalzóm, ugye most decemberben elég sokat késett, úgyhogy lehet le is veszem.
Bevallom őszintén, ma nincsen kedvem dolgozni, olyan borús az idő....hazamennék.....

Az ember megérzi, hogy ki lakik a pocakjában. Igaz?

Te, Fürti, most azt a jelet, a megjött után, hogy értelmezzük?
Azt írtad, hogy még várnál, most meg szomorkodsz.
Jó lenne, igaz?

Mit csinál Marci?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?