Új privát üzeneted érkezett!

Hajrá,Twist!

Kamilla,
örülök a dobogó szívű kicsidnek!Kihez mész szülészhez?

Röpcsi,
várjuk a beszámolót az endokrinológusról!

Krisztike,még a macskagyökér tea is jó lehet,remélem,fogsz aludni!Biztos totál kimerültél ebben az egészben és attól vagy így túlpörögve.Jó éjszakát neked!

Köszi,Kamilla,egyelőre csak Deca van,mert hosszú protokoll,eddig jól bírom.
Vendég
 


Twist?

Kamilla:írtam privit.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Dr.Demeter Attila lesz a dokim.Ő a SOTEn volt 20 évig csak most váltott szeptemberben a Kútvölgyiben osztályvezető lett.
Ő amugy profi nőgyógyászati sebész is és nekem az a lényeg mert császáros leszek ez meg van beszélve.Az előző terhességem kimenetele miatt.Fejtartási rendellenesség volt a fiammal és térfogataránytalanság egyszerűen képtelen voltam megszülni 4200 gr. volt és 60 cm.Ezt sajnos annak idején nem fedezték fel időben és erőltették a sima szülést,16 óra vajúdás után császároztak meg amikor már a babámnak 50es volt a szivverése nagyon sürgős császár volt,rohantak velem mütőbe hogy ki a gyereket gyorsan...azonnal Gondolhatjátok...
De aztán minden simán ment és megnyitották a hasamat a kicsinek.Végig fent voltam csak érzéstelenitést kaptam.Hatalmas volt a kisfiam:)

KépKép KépKép
kamilla*
 
 

 
 

Csajok
Megjöttem.Azt mondta a prof normál terhesség.Van szívhang.
És lepasszolt úgy mint kamillát.Csak azt nem értem hogy
akkor minek van a papírra írva hogy 12 hétig ott van
terhesgondozás.Na mindeggy.Ajánlott nekem nőgyógyászt.
Patakyt.De én a Patkóshoz fogok járni.Már be is jelentkeztem.
Szimpi volt.Az az igazság senkit nem ismertem és őt soktól
hallottam hogy jó.Nem tudom jó választás volt-e.Remélem.
A hyperstimummal nem is nagyon foglakoztak.Azt mondták
a 12-edik hétig ennek le kell csengnie.Hát remélem.
Mert nagyon gyenge vagyok és feszít a hasam.
Én már nem értek semmit ezen a klinikán.Na mindeggy.
Baba jól van az a lényeg.Én meg majd csak kibirom valahogy.
Csak tudjak aludni,mert attól nagyon ki vagyok.Bár most
2 napja egy pár órát sikerült.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisz, Kamilla, gratula a dobogó szívecskékhez, nagyon megható lehetett.) Még akkor is, ha a prof rideg volt.

Én megvagyok, már puffadt a lábam és a szemeim, de ez természetes a terhesség végén. Kinyílt a méhszáj 1 ujjnyira, nyákdugó távozott.) Minden okés. Dokim szerint vasárnap talán szülök. De ha nem akkor hétfőn befektetnek és már babával jövök haza onnan. Tök lelkes vagyok!:))))))))) Imádom ezt a kislánykát, jó lesz meglátni végre az arcocskáját, kire hasonlít vajon:)
Most már minden nap van mellettem valaki a családból, vigyáznak rám 24 órában, mert bármikor megindulhat a szülés. Nekem igazából akkor vannak fájásaim, ha kocsiban ülök. A rázós út kihozza a dolgot:) Ha nyugiban fekszem, akkor nincs semmi.
Olyan álomkóros vagyok, hogy leteszem a fejem és alszom is, mint a mormota.

Puszi nektek és már nagyon várom a kiscsajomat.))
Vendég
 


twist
Jaj annyira jó már neked!Bár már én tartanék itt.
Nagyon boldog anyuka leszel meglásd.Édes kis
lánykád nemsokára rád pillant majd te meg elolvadsz.
Nagyon jó szülést kívánok neked! :D

Puszi

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Twist mindent bele,veled vagyunk.Remélem olvastad amit tegnap a szüléssel kapcsolatosan irtam neked:)Kb 2 oldallal előrébb.Fantasztikus élmény volt.
Puszillak

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla,
tegnap hallottam,hogy a Kütvölgyi júliustól magánkézben lesz és fizetni kell a szülésért,te tudsz erről?

Krisztike,
szuper hírek!És ne aggódj,a klinikán jó helyen vagyunk,nagyon profi csapat.Amit szakmailag mondanak,annak hihetsz!
Patkósról én is jókat hallottam.És hova jelentkeztél be hozzá?A sima terhesambulanciára vagy az alapítványi rendelésre?

Hujujuj,Twist,hajrá szülés!Nagyon szépen alakul az ügy!Szorítok,hogy simán menjenek a dolgok a maguk útján!
Vendég
 


A Patakit ismerem,egyszer vizsgált,nagyon kedves,vidám fiatal doki.
Vendég
 


Twist, hajrá :!: :!: :!: :D De jóóó, de izgi mindjárt szülsz! :D
Vendég
 


mmzsó,röpcsi
Felhívtam a Patkóst a klinikán és pont lent voltam a terhesam
bulancián,egyből kijött és behívott.Aranyos volt.
Elmondott mindent.Megbeszéltünk mindent.Legközelebb
jan 22-én megyek hozzá.De azt mondta bármi van hívjam őt
azonnal.Ha mondjuk annyira rosszul vagyok ilyesmi.
Hát remélem erre nem kerül sor.Azt mondta ennek a hyperstimunak
a 12 hétig le kell csengeni,meg hogy pihenjek ezzel nagyon
sokat,igyak stb...Pihenek én.Nem is birok semmit szinte olyan
gyenge vagyok.Tegnap is a klinikán annyit járkáltam hogy
nagyon fájt a hasam utána feszített meg a derekam is fáj.
De az meg attól hogy nem birok kiegyenesedve menni és így fáj.
Nagyon várom már hogy végre elmúljon ez a hyper-szuper dolog.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike, tegnap elmentünk vásárolni és azt hittem megőrülök, mire végeztünk, annyira felpuffadt és fájt a hasam. A pénztárnál már legszívesebben leültem volna a szalagra. Szerintem a sok ácsorgás és séta miatt fájt neked is + én majd bepisiltem. :oops: :lol:
Patkós dr.t onnét ismerem, hogy a műtét előtti konzin az én dokim mellett egy másik orvosnak is megkellett vizsgálnia. Nos ő vizsgált. Irtó kedves, figyelmes, óvatos volt vizsgálatkor. Nagyon bizalomgerjesztő orvos. Aki mellettem feküdt a kórházban, őt ő műtötte, tehát bent is többször hallottam, hogyan bánik a betegével és nagyon jó benyomást tett rám. Megbízható, kedves, figyelmes, alapos dokinak ismertem meg. Szerintem nyugodtan rábízhatod magad!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Igen Mmzsó hallottam róla ezt még majd megbeszélem a dokimmal ha igy van nem tudom vállalni.

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


baba
Nekem is szimpi volt nagyon.Hát remélem jól választottam.
Én is ugyanígy vagyok ahogy te.Ma is elmentünk vásárolni
és annyira kellett pisilni.Úgy görcsöltem.
De ami nagyon rossz az a szivem.Alig kapok levegőt,és olyan
mintha gombóc lenne a mellkasomba.És semmit nem birok
annyira gyenge vagyok.Borzalmas.És nem tudom hogy ez még
a hyperstimutól van vagy babás tünet.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


baba
Mennyi idős vagy te most pontosan?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok!

hú de rég írtam nektek...
de minden nap a héten fél 8-ra értem haza a melóból és nem volt erőm netezni....
Hú twist,de izgi.. :lol: :lol: jó szülést kívánok és problémamenteset :!: :lol: és képet várunk dorkáról ám... :!: :lol:
Kriszti örülök,hogy jol van a picibabád...és pihizz sokat :!: :!: :lol:
nekem tegnap kellett volna megjönnie.... :roll: jó lenne ha nem húzódna mert beakarok jelentkezni a profhoz,hogy most mi lesz :?: :roll:
ja Kriszti, te kihasználod az utikölcséges papírt úgy jársz ,pecsételnek Katiék???
puszi a többieknek is :lol: :lol:
megyek mert kocsonyát főzök :lol: meg rakotkellt.. :lol: :lol: :wink:

Kép
Adri
badró1
 
 


Kriszti, a vonalzómon ott a terhességi kor, gondolom azt kérdezted. :D
A mellkasi fájdalom a túlstimutól van, de ne aggódj, el fog múlni. Egyik lombiknál volt egy kis túlstimum és az erre emlékeztet.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


adry
Én nem pecsételtettem már utána.De te nyugodtan.
Ez csak az én hülyeségem volt,de te használd ki.
Én papámtól kaptam pénzt utiköltségre,és én meg olyan
vagyok hogy nem szeretek utánajárni a dolgoknak,így
meg kényelmes volt nem kellett semmit csinálnom.
Lusta disznó vagyok.Lehet nem is jön meg és te is babás leszek.
Csak pihenek,nem is birok mást.
baba
Igen tudom hogy a vonalzódon van az idő.Lehet most hülyének
is nézel de nem tudok rajta elmenni.
Már elmúlhatna a mellkasi fájdalom.De a nehéz légzés a rosz.
Így ha fekszem elvagyok,bár van amikor így is,de ha már lépcsőzök
úgy ver a szivem le kell ülni.És nagyon rossz mert itthon sem
birok semmit csinálni.Mert kifulladok.Ez is a túlstimutól lehet?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike,
sajnálom,hogy még nehezen vagy,de a fő,ahogy a nagy veszély elmúlt!
Figyu,angolul van odaírva a vonalzóra,lehet,azért nem érted.10w2d azt jelenti:10 week,azaz 10 hét,ill.2 day,azaz 2 nap.Szóval Baba a 11.hétben van már :wink:
Vendég
 


mmzsó
Köszi szépen.Bár már én ott tartanék.Nagyon várom már
a 12-edik hetet.Már nem kell injekciót sem adnom,meg
reménykedem hogy addig jobban leszek és felszívódnak
a cisztáim is.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok Csajok,
Csak gondoltam beköszönök,mert már relatíve rég írtam, bár már nem vagyok idevaló,hiszen azt sem tudom, h. mi lesz a továbbiakban...:(((((((
(és nem is hiányzom senkinek a nyafogásommal) :)
Puszi

mary80
 
 


BÚÉK Mindenkinek :)

Babaimádó: nagyon nagy gratula! Én nagyon - nagyon örülök, hogy leírtad, hogy jártatok. Nekem mindenképp egy pozitív megerősítés abban, ha egy babának eljön az ideje hogy megfoganjon, akkor meg is fog. :)

Krisztike nagyon nagy gratula!! :) Aggódtunk érted, hogy minden
rendben legyen. Olvasom, hogy még mindig rosszul alszol. Én sajna alapból nem vagyok túl jó alvó, általában többször felébredek éjjelente. :( Régebben a dm-ben vettem büdibogyót. Nem is kell bevenni, mert olyan büdi, hogy attól simán elkábulsz. :) Esténként 1 tablettát vettem be, simán végigaludtam az éjszakát. Teljesen gyógynövény alapú!!

Mary: most olvasom, hogy mindig kérdezik mi van a babával. Nos, ez nálunk is így van. FŐleg Anyósom barátnője kérdezgette egy időben. Volt hogy én is azt mondtam, nincs és nem is lesz, mert nem akarok. Erre meg elkedzett kérdezgetni, hogy miért és mitől változtam meg ennyire. Úgyhogy az se jött be. Hál'Istennek jórég találkoztam vele. :) Örülök, hogy jobb a hangulatod kicsit.

Mmzsó: ügyes vagy, hogy megcsináltattad a vizsgálatokat! :)
Gratula a lombikkezdéshez!! Dejó!! :)

Röpcsikém nagyon édes a Férjed :) Hogy vagy? Hová költöztök helyileg? Melyik városrészbe?

Nita komoly döntést hoztatok az örökbefogadással! Drukkolok, hogy az is és a saját baba is sikerüljön! Nem tudom, láttad e a Sex & NY mozifilmet. Az egyik csaj nem maradt terhes, így elindították az örökbefogadást és egy kis kínai kislányuk lett. (nem ez az
érdekessége a dolognak, bár nem elhanyagolható) Aztán ugye a kislány okozta boldogság nagy volt, meg is nyugodott a hősnő és egyszer csak spontán terhes lett. A vérszerinti baba is kislány lett. Így már két kicsi lány büszke anyukája lehetett. Remélem Veletek is minden rendben lesz.

Kamilla: Apukádnak igaza van, csak sajnos nálunk úgy tűnik mégse a világ legtermészetesebb dolga. Bennünket várat a gólya... :S

Mostanra sikerült végigolvasnom a kb 4 oldalt. :)
Köszönöm, hogy hiányoltatok! :)

Ma kezdtem a melót reggel 6kor. Jajj de kibírtam volna még egy pár napot otthon. :)

Szilveszter jó volt, jöttek a rokonok. Kb 1ig -1/2 2ig voltunk fent.
Elsején mostam, főztem, pár képet beszkenneltem tesómnak és már el is ment a nap. Du jöttek át, még dumcsiztunk egy ideig. Másodikán Férjem dolgozott, én meg átmentem szüleimhez, meg még a maradék otthoni dolgokat rendezgettem. 3-án meg mentünk telelni. Reggel gyors pakolás volt, reggeli, még kitettem Anyósomnak a kis dolgokat + cicának enni és indultunk is. Nagyatádra mentünk, 6nap - 5 éjszakára. Svédasztalos reggeli és svédasztalos vacsora volt, + 5 db napi belépőt kaptunk a helyi gyógyfürdőbe. Jajj de jó volt :) Vittünk elég sok játékot magunkal, monopoly utazót és a kockás változatot, 6az1ben csomagot, torpedót, könyvet, vettünk magazint és vittem egy xszemes hímzést is, nos ezeket egyáltalán nem használtuk. Viszont a kártya lemaradt, így vadászatra mentünk, hogy legyen egy pakli magyarkártyánk. Sikeres volt a vadászat, így minden nap a
medencében ücsörögve zsugáztunk. Közben volt ovum is, úgyhogy semmi sincs kizárva, de nem is élem magam bele semmibe. :) Nagyon jól éreztük magunkat, 6 nap csak kettesben, gondok - problémák nélkül élveztük egymás társaságát. Pénteken este érkeztünk haza. Mostam egy adagot, aztán mentünk aludni. Tegnap is gyorsan eltelt, délelőtt megnéztük az Avatart 3D-ben, délután mentünk Szüleimhez. Este jöttünk el, későn, úgyhogy szintén mást nem csináltunk már, csak aludtunk. Mától meló.

Új évi tervekből is van egy pár, már írtam, hogy szeretnék pár kilótól megszabadulni. Jézuska hozott egy szobabringuszt, vele fogok tekerni :) Átreformálom az étrendünket, közben pedig csináljuk a kis dolgokat. Férjem holnap fogja hívni az andorlógust, kiderül mikorra kap időpontot. Aztán ha az megvan, akkor a köv. ciklusban elmegyek a nőgyógyhoz úgy, hogy tudjon ultrahangozni, kiváncsi vagyok, látunk e tüszőt. Aztán kérek clostyt ha jobb az eredménye mint a mostani. Aztán majd kiderül mi lesz.

A Kaálit csak ezek után akarom felhívni. Addig pedig jó lenne pár kilótól megszabadulni. A terhesség alatt is tuti fel fogk szedni pár kilót, és úgy a kétszeres többlet súlyt nehezebben fogom leadni, mint ha most is fogynék. Velem/velünk ez van. :)

TWIST! 1ben vagy még???? :)
Vendég
 


Adri:)
Erre én is gondoltam, h. talán bebabásodtál!:)Bízom benne, és drukk ezerrel!:)

mary80
 
 


Luna:)
Végre, h. jelentkeztél!:)
Rena????
Adj már hírt magadról, Te is, légy szi!:)

mary80
 
 


Röpcsikém:)
Mizus Veled?
Krisztikém:)
Olvasom, h. mi van Veled.Remélem ennél több kínt már nem kell átélned!
Twistről tudni vmit?Bent fogták?
Mmzsó:)
Hogy bírod a szurit?
Kamilla:)
Olvastam mit írtál, és jó Neked, h. így tudsz hozzáállni!Amikor már elvesztettem apám után anyám is, akkor azt mondtam, h. ilyet nem tehet meg Isten, v. az ég...s látod, még többet tett rám, és elvette a gyermekeim is!Szóval ennyit a nagy hitről...számomra!!!Bocsánat, nem +bántani akartalak, csak leírni az érzéseim!:((
Nita:)
Hogy vagy?
Ditke:)
Meló ezerrel?Te mikor mész az ARO-ra?
Baba:)
Jól vagytok?

mary80
 
 


Sziasztok!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok!

Igyekszem minél előbb ide is és a privikre is írni, csak most már elkezdtük a dobozolást. Most viszünk el egy adagot! :oops: :D

Twist, bevagyok kapcsolva éjjel-nappal, ahogy jelentkezel, írsz, hogy mi újság, egyből hozom a nagy hírt a csajoknak!!!
NAGYON DRUKKOLOK ÉN IS :!: :!: :!: :D :wink: MINDEN RENDBEN LESZ :!: :!: :!: :D :wink:
Vendég
 


Luna,
jó,hogy jelentkeztél!Drukkolok a vizsgálatokhoz!Hátha nem kell lombikoznotok.

Röpcsi,
jó nagy munkában lehettek!Nem írtad részletesen,mit mondott az endokrinológus...vagy csak én nem olvastam? :roll:

Mary,
örülök,hogy jöttél!Van egy mondata Origenésznek,azt hiszem,ő egy középkori egyházatya."Sokminden történik Isten akarata nélkül,de semmi sem gondviselése nélkül".próbálj ebbe kapaszkodni,hátha megvigasztalódsz egy kicsit.

Krisztike,
másról is hallottam már,hogy koraterhes korában úgy lihegett járás közben,mint egy 9 hónapos terhes.Szerintem nagyon megterhelte a szervezetedet ez az egész,ráadásul még babás is lettél,ami orvosi értelemben igenis terhesség...idő kell a szervezetednek,hogy hozzászokjon ezekhez az új helyzetekhez.Próbálj megnyugodni,lehet,akkor gyorsabban megy,sokat számít a lelkiállapot.Ez a Patkós egy sokat látott "öregróka" már,úgyhogy biztonságban érezheted magatokat!

köszi a kérdéseket,jól bírom a szurit,semmit nem érzek.az a kezdeti rossz éjszaka atóól lehetett,hogy nagyon túlspannolódtam lelkileg a kezdéstől.Jó lenne,ha csütörtökön jók lennének a hormonszintek és kezdhetnénk a stimut...
Vendég
 


luna
Mi a neve a büdibogyónak amit a dm-be vettél?
mmzsó
Hát igen jól megterhelte a szervezetem a sok hormon meg
minden.Remélem jobb lesz nemsokára.
Nyugtatom magam folyamatosan.
mary
De jó megint köztünk.Jól vagy?
Képzeljétek előbb olyan jóízűen ebédeltem,és az előbb meg
kijött belőlem.Hát én nem tudom,mindent visszaküld ez a gyerek :D
Semmi sem jó neki.Na jó csak vicceltem.Egész nap szenvedek
a hányingerektől,néha hányástól.Mondjuk ez nem annyira zavar,
mert úgy gondolom ez természetes terhességi tünet.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


röpcsike
Veled mizu?Azért megdöbbentett amit a telefonban mondtál
a hüvelyzseléről.Nagyon durva.
A következőnél ne vállald be a zselét nem?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Csajok,ha nem titok, mi volt a zselével?

mary80
 
 


mary
röpcsi majd leírja neked.Én elmondanám,de nem tudom
hogy hogy venné,úgyhogy inkább majd ő elmondja.Jó?
Biztos elmondja neked.Hát elég durva szerintem.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike: 10 hét + 2 nap.

Most meg a torkom fáj megint. Mikor leszek végre egészséges?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Nem jelentkezik Twist: nem szül véletlenül? Tud valaki róla?

Krisztike: Hát akkor tényleg a terhességi tünetek is itt vannak, majd azért fog az mulni idővel.

Mary: Lesz minden jobb is, bizni kell de nagyon. Örökbefogadás, hosszu idő, de ha valaki el sem kezdi, akkor sohasem jön el! Aztán lehet még spontán baba, hallottam én már ilyent.

Röpcsi: Most hová mentek végül?

Vigyázzatok magatokra, ha tud valaki Twistről irjon

üdv
kispatak
Vendég
 


Mmzsó: köszönöm! Jó lenne elkerülni... de ha máshogy nem megy, akkor majd úgy! :)
Hogy megy a szúrkálás? Nem vagy rosszul a tű látványától?

Krisztike! Otthon megnézem és megírom a büdibogyó nevét. Most még melóban vagyok. Dejó hogy már ketten vagy :)

Baba egyél sok hagymát ha bírod, meg fokhagymát! :)

Föld hívja Twistet! Twist jelentkezz! :)

Röpcsikém merre vagy??
Vendég
 


luna
Köszi szépen.
baba
Szegénykém.Ténleg egyél fokhagymát az jó.Vagy van még
jobb.A hagymatea.Az tuti helyrehoz.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok ismét itt vagyok.
Megnézem, hogy ezen a gépen van-e, amit Marynek leírtam és a Krisztinek elmondtam a zselével kapcsolatban. Ha megvan bemásolom nektek is.
Vendég
 


röpcsi
twistről semmi hír még?Jaj lehet hogy már Dorkában
gyönyörködik.De izgi.Nagyon drukkolok neki :D

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Röpcsikém, akkor már értelek.

mary80
 
 


Fokhagymakapszulát szedek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Elkeseredtem. Láttátok a Híradót?Ha nem, annál jobb. Mi itt szenvedünk, h. legyen gyermekünk, mások +...nem találok rá szavakat, és nem is lehet minősíteni ezeket az embereket, akik a gyermeküket kidobták.Nem 1 tárgy volt, könyörgöm, amit csak úgy ki lehet hajítani.Még az állat is jobb ezeknél az embereknél:(A másik eset, h. a Bethesda kh.elé tette a baby-t,jó,mert legalább nem ölte + a gyermekét, és gondos szülőkhöz kerülhet.Még a könnyem is kicsordult. :cry:

mary80
 
 


LÁNYOK :!:
TWIST ÍRT :!: :!: :!:
MEGSZÜLETETT DOROTTYA BABA :!: :!: :!: :D :D :D



SZÍVBŐL GRATULÁLOK TWIST, SOK ÖRÖMET, BOLDOGSÁGOT, EGÉSZSÉGET, TEJCIT KÍVÁNOK :!: :!: :!: :D :wink:
Vendég
 


Most beszéltem Twisttel! Anya és kislánya jól vannak :!: Dorka baba 3400 gramm, 51 cm. Sok boldogságot kívánunk!
Vendég
 


Sziasztok!

Micsoda örömhír!
Twist drága szívből GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jó egészséget és sok tejcsit kívánok nektek! :D :D :D :D

Kép
rena85
 
 


Lányok sikerült feltöltenem a képet Twistről és kislányáról Dorottyáról :!: :D

Kép
Vendég
 


De jó hír!
Gratula Twist!
Sok boldogságot, gyönyörködést Dorkában:)
Köszönjük Röpcsike, h.+osztottad velünk!:)

mary80
 
 


Hű,micsoda hír!Gyönyörű baba!Gratulálok én is !!!! :wink:
Vendég
 


Szia Twist!

Tudtam én, ha nem vagy itt, akkor ma szülsz. A csoda beteljesedett!

ISTEN HOZTA DORKA BABÁT! Hosszú boldog életet kívánunk!

Lányok tudja valaki, hogyan lehet ez a képet megnagyítani?

üdv

kispatak
Vendég
 


TWIST!

Nagyon sok boldogságot, egészséget, szeretetet és minden jót kívánok Neked, Dorkának és az egész családnak!! :)

Puszi!! :)

Röpcsikém köszönöm, hogy megosztottad a képet és a hírt!! :)
Vendég
 


Twist, szívből gratulálok!

Köszönjük a híradást!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?