Új privát üzeneted érkezett!

Andi!

Ari vagy. Már én is gondoltam, hogy valami hormonnyavalyám van, mert mostanában olyan erösek a premenstrus tüneteim, hogy ezt már kezelni kell...Kép
Egyébként mikor terhes lettem is ez volt a bajom, ezért nehezen tapadt meg a babó. De megmaradt, Ilang személyébenKép

Örülök, hogy örül a család ez tök jó!Kép
Mi még várunk, és ennek pusztán anyagi okai vannakKép
Na megyek altatniKép

Puszka, aztán írj, hogy mi volt a dokinál, ok?

Tündér
tündér
 
 


Tündér, hasonló események előzték meg Négyeskét. Még negatív teszt is volt, sőt, doki is megvizsgált. Mondjuk barnás pöttyök nem voltak. Oszt egy jó hónap múlva UH ellenőrzésen, hát nem vidáman integetett a feltételezett ciszta????
sofka
 
 


Te Sofka, ne idegelj!Kép

2 negatív tesztem is volt, az nem ér?????

Ja és olyan kósza néha rámjövö hányingerem is van de tényleg nagyon kósza. Fejfájás, meg ilyenek.

Nahát most aztán tényleg elbizonytalanodtam.....
Feltételezett ciszta=alias NégyeskeKép

Ja és a tejem is fogyóban.....
tündér
 
 

 
 

Tündér
hát izé... nekem csak az 5. teszt lett pozitív...
Andi
psandi
 
 


Andi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tündér
 
 


Ez egyébként, hogy lehet??????

Most csináljak mégegyet?
Ma még nem volt jele a mensinek, se pötty, se semmi..... ez egyre gyanúsabb...

Tényleg 5 tesz?????????

Jézusom!
tündér
 
 


Hirtelen terhesnek érzem magamKép

Magamba beszéltemKép (bár tudom, más módja van a gyerekcsinálásnakKép)

Kicsit OFF vagyok, bocsiKép

Ébredés van, mentem...

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Toffi!
Ez a betegség nem semmi lehetett. Elég ijesztően hangzik, jó, hogy már jobb Kép.
Jobbulást!

Norka!
Apának drukkolok ++++!
Bilizés aranyos Kép!

Tündér!
Szerintem várj mondjuk 2 napot és reggeli pisiből tesztelj. A HCG naponta duplázódik, tehát később valszínű, hogy pozitív, ha tényleg baba van a dologban Kép.

Gyerkőc szombat és vasárnap is szó nélkül elaludt az új ágyban, ma is sikerélményem van. Remélem ez így is marad Kép!

Van egy barátnőm, most 14. hétben van (egész pontosan 13+3) és már az eleje óta barnázik. Kapott Duphastont (progipótlást), szedi is, most kezdték csökkenteni az adagot, de néha még mindig van barnás folyása. Nincs benne rendszeresség,tehát nem akkor van, amikor rendesen meg kéne jönnie, hanem pár napig semmi, aztán újra kezdődik. Azt gondolta, hogy a munka miatt van (stressz, hajtás stb.), de a két hetes szabija alatt is volt. Az orvosa szerint nem kell aggódnia, a baba szépen fejlődik. Ő viszont mégis szorong, mert 1 év után sikerült a baba, és már nagyon várták (meg amúgy is).
Volt valakinek hasonlóan sokáig tartó barnás folyása? Én azt tanácsoltam neki, hogy nézesse meg magát egy másik orvossal is, több szem többet lát alapon.
Köszi ha tudtok valami infót adni Kép!
Pusza, Virág
virga
 
 


Tündér,
nalunk Zsombit elozte meg a barnasozas, kosza emelyges es 3 negativ teszt Kép
Milyen tesztet csinaltal? Nem arra gondolok, hogy terhessegit-e...KépKépKép
Gombóc
gombóc
 
 


Nem tudok vasalni az íróasztal miattKép (a hosszabbítónak se híre, se hamva). Pedig szívesen letudtam volna ma.

Tündér
Jobbulást Neked is!
ÁlmodozásKépKép Én egy jó kis spinningre vágyom, de ha eljutnék, belehalnék
PöttyözésKép, én is, negyedik napja, de csak csüt-re várható.

Bakker, én begolyóztam volna, ha 5 tesztet kellett volna bármelyik gyerkőcnél csinálnom. Nekem elsőre bika-pozitív lett mindkettő.
Egyébként ha belebeszéléssel is menne, nekem lenne már vagy 10 gyerekem (ha az is számít, ha más beszéli bele, akkor még többKép)

Andi
Reggel elfelejtettem irigykedni az émelygés miattKép
Dokihoz megy a drukk!!!
Mhely szinte tuti, egyiknek kivették tavasszal a méhét, másiknak petefészke nincs... Viszont szerintem aki visszament, csak a 180 nap miatt megy... Azt mondja, hogy nem akar több gyereket, de sose lehet tudni. Viszont én nem fogok ide-oda ugrálni. Vagy visszavesznek, vagy így jártam/jártak.

Szandi összefirkálta golyóstollal a vadi új asztaltKép. Le sem jön, csak kenődik. Egy napot sem bírt ki. Ha az apja meglátja...

Megyek ebédelni, aztán keresek egy helyet, ahol hátha-hátha összejön a vasalás.

Toffi
toffifee
 
 


Gombóc!Kép
Ja az IQ teszt az nem terhességi teszt??Kép
Egy Gabrielt, meg egy nemtom márkájút.

Van ennek jelentösége?

Azért ma veszek egyet, mit tanácsoltok, milyet vegyek?
Andi légyszi nyilatkozzál!Kép

Virág!
Azért gyanakodtam és vettem korábban tesztet, mert én is majd 3 hónapig barnáztam, söt még az 5. hónapban is elöfordult egyszer-kétszer.
Kaptam én is valami bógyót, már nem emlékszem a nevére. Kímélnem kellett magamat. Nekem a barnázás, hemotoma (bevérzés), miatt volt, ezért veszélyezetett terhes voltam az elején, és folyamatos volt a vetélés gyanúm. A hormonjaimról nem tudok...
Aztán elmúlt, "kinöttük", és baba most itt rohangál a lábamnál.
Egy másik doki is nézze meg szerintem is, és vigyázzon azért magára, szerintem a barnázás az mindig valaminek a jele.., nekem legalábbis adokim ezt mondta anno. Kiváncsi leszek, most mit fog szólni, ha bejelentkezem...Kép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Tündér!
Köszi a választ Kép. Szorítok nagyon a barátnőméknek, ezért próbálok én is infót szerezni. Azért érdekes nekem, hogy mindenféle viszgálat nélkül kapott progeszteront és amikor nem múlt el akkor sem nézték meg a hormonszintet.
De a bevérzést UH-on látták volna, nem?
Pusza, Virág
virga
 
 


Virga,
Leszter barnasozott szinte vegig a terhessege soran. Ritkan irt az utobbi idoben, elkoltoztek Budapestrol (a kislanyukkal Kép), es ott azt hiszem, nincsen net. Kép
En csak az elejen barnasoztam, par hetig, es az Utrogestantol az el is mult.

Tündér,
IQ teszt Kép
allitolag a Clearblue meg a Medi-Lab a ket legerzekenyebb teszt. Es reggeli vizeletbol csinald, abban van a legtobb hormon. Kép
Most akkor minek drukkoljunk? Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Hát őszintén szólva már én is majdnem begolyóztam, amikor csináltam sorra a teszteket (2 naponta), és negatívak lettek. Na jó, a 3-on már lehetett látni valamit, a 4. már egyértelműen halvány volt, de csak az 5. lett az igazi. Aztán a biztonság kedvéért csináltam egy 6-at is Kép

Szóval Tündér, nyugi Kép A Clear Blue állítólag nagyon érzékeny, az ára meg elég húzós, 1700 Ft. De gondoltam, a második gyerekre már úgysem kell annyit költeni, így belefér Kép De tényleg mindenképp reggeli elsőből csináld, abban magasabb a HCG koncentráció

Toffi
szóval irigyekedsz... Figyu, ha úgysem vesznek vissza... Kép
próbáld egy kis acetonnal leszedni a golyóstollat (én fülpiszkálót szoktam belemártani az üvegbe, és így már szedtem le tollat a hűtőről, számítógépről, hátha az asztalról is lejön)

Andi
psandi
 
 


Gombóc
légyszi írd már le nekem, hogy mennyit eszik Zsombi... és hányszor, meg ilyenek. És ha éhes (vagy legalábbis régóta nem evett), akkor eszik rendesen? Mert Dani nem...
kösziKép

Andi
psandi
 
 


Andi,
mi leszunk a negativ etalon? KépKépKép

Reggel 8 korul 180-200 ml tapszer
aztan 10-11 ora koozott kb. 2x2 cm-es kenyerbel vagy! 1 szelet parizsi
13-14 ora ebed: kb. 3-4 evokanalnyi fott etel, pl. szaftos nokedli vagy! 1 szal fustli (fozelek, gyumolcs semmikeppen Kép)
16-17 ora kozott a babakocsiban bemajszol 3/4-1 banant
20 ora korul kb. 2 dl tapszer
Ez azokon a napokon, amikor jol eszik! KépKépKépKép

Az utobbi hetekben bevezettem azt, hogy minden nap kap egy kis 2 dl-es gyumolcslevet, foleg 100%-osat, ezt a nap folyaman megiszogatja, igy probalom csokkenteni a gyumolcsundorat. De erdekes, mert a gyumolcsot nem eszi meg, viszont ezt a kis gyumolcslevet megissza. De ha en gyumolcscentrifugazom, akkor azt se. Kép

Ha mar 2 etkezest is kihagy egymas utan, es latom, hogy szedeleg megint az ehsegtol, akkor jonnek a tiltott csodaszerek, kap turo rudit, ropit, sajtos tallert....Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Gombóc
köszi Kép hát attól tartok ,mi sem eszünk többet... MOndjuk Dani legalább a gyümölcsöt szereti, de főtt ételt egyre kevesebbet eszik Kép A husiról meg nem is beszélve...
Bezzeg ropin ellenne egész nap Kép

Andi
psandi
 
 


Andi
Félek, hogy lejön az asztal színe. Azért megpróbálom, köszi a tippetKép
Már célozgattam jó párszor Apának, de nem járul hozzá (azt mondja, alig várja, hogy normálisan végig tudjuk aludni az éjszakákat)

Toffi
toffifee
 
 


Toffi
óvatosan csináld, csak épp hogy hozzáérinted az asztalhoz. Azért írtam a fülpiszkálót, azzal lehet finomkodni Kép
Andi
psandi
 
 


Virág!
A bevérzést természetesen lehet az UH-n látni, ne izgulj! A barátnödnek ha nem mondták ezek szerint ezzel nem kell számolni.
Azért érdekes a dokija....

Gombóc, Andi!
Köszi a tippet megyünk Clear Bule-t venni... azért remélem nem kell az 1700 ft-os tesztböl még vagy 4-et vennem....Kép
Azért ha a 3. is negatív akkor az már elég?
Vagy menjek még egy tesztért?
Csajok!
Le a kalappal elöttetek ami a fiúk evését illet. Én már biztos idegbajt kaptam volna..

Toffikám!
AsztalKép Most mondanám, hogy nekem vannak nagyon jó tisztitókendöim, de ez itten nem a reklám helye..., és még vegyszer sem kell hozzá..Kép

Egyébként ha meg összejön a babó-dolog akkor meg marad úgyis, ezt Apával megbeszéltükKép
Mostmár csak össze kéne magunkat szedni és elkocogni a Camponába.Kép

Eszem valamit aztán megyünk.

Még benézek.

Pussz
Tündér és a folyamatosan mosolygó Ilang
(mióta felkelt mosolyog és kacsingatKép) - lehet Ö már tud valamitKép
tündér
 
 


Tündér
mosolygó Ilang Kép
Képzeld, Dani folyton puszit ad a pocakomra, hát nem édes? Kép

Na megyek körmöt festeni, mégsem mehetek kopott lábkörmökkel a dokihoz Kép

Andi
psandi
 
 


LábkörmökKép

Akkor én meg megyek felveszem a Plázázós szerkómat, kész égés, ha nem rittyentem ki magam a Clorox-vásárláshozKép

Na tényleg léptemKép

Pussz
T
tündér
 
 


Tündér,
vegyel Medi-LAb-ot, abbol a 2 db-os csomagolasu olcsobb, mint 1 db Clearblue. (Hatha kelleni fog megegy teszt. )Kép
Most mar kezded sejteni, miert paraztam en allanodan, amikor a topic-on olvasgattam a tobbi gyerek kajaigenyet? Kép (amit leirtam, az mar egy egesz jo mennyiseg a felevvel korabbihoz kepest! Kép)

Ilang lehet, hogy mar tud valamit??? KépKépKép

Andi,
jaj, nagyon edes lehet a Danid. Kép

Mi Zsombitol kerdezgetjuk sokszor, hogy hol a teso, es akkor jon es simizgeti a pocakomat. Ugy el tudok erzekenyulni olyankor. KépKépKép

Gombóc
gombóc
 
 


Jaj lányok, 4 óra múlva ilyenkor már széttárt lábakkal fogok a vizsgálón feküdni... úgy izgulok Kép

Tündér a plázacica Kép

Gombóc
pocaksimiző Zsombi is nagyon drága lehet Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Mariann! De jó, hogy újra itt vagy!Kép

Toffi!
MunkahelyKép
Te szegény, hogy nem tudsz vasalni. Nekem a múltkor itt volt a mamám, kivasalt mindent. De már megint gyűlik a gaz. Folyton vasalni készülök. Ehelyett itt netezek. 11-én jön a mamám megintKép
Szandi eleven gyermek.Kép
beu
 
 


Andi
Lejött-lejött-leeejöttKép arclemosó tonikkalKépKépKép egy kis helyen látszott a szegélyen, az kapott acetont. Köszi!Kép
Doki biztos a lábkörmödet fogja nézniKépKép

Tündér
Na, nem semmi lenne, ha tényleg + és Ilang érziKép
Kendőkről majd egyszer beszélünk, jó?
El is felejtettem írni, tudom ám a "szöszös" fátokat, hogy micsoda. Te is tudod?

Gombóc
Ez már nem rossz Zsombidtól, amennyit eszik. De enyémét azért nem írom megKép
PocaksimiKép

Még nem is ebédeltem...

Toffi
toffifee
 
 


Andi,
hajra, hajra! Aztan ennyi keszulodes utan ki ne gyere egy szep 6-7 hetes terhesseg igazolasa nelkul! KépKépKép
Gombóc
gombóc
 
 


Lanyok, hogy ti hogy beindultatokKép

Virag,
Nekem elsovel volt barnasozas.
Szoval elvileg a 12.het utan a mehlepeny atveszi a progi termelo tuszo szerepet, ezert szoktak ezutan csokkenteni a hormonpotlast, de nem szabad hirtelen abbahagyni, hanem szep folyamatosan. En kb. a 16. het utan mar nem pottyoztem.

Tunder,
Ilanga a kis josKépKépKép
Tenyleg ujra friss kismamak-kisbabak topik leszKép


Gomboc,
Egesz turheto ez a kajaadag. Enyem fiunal en azert szivtam, mert a tapszert sem ette megKép
Tegnap visszajott a kedvenc ovonom es ures volt a fiam ebedes doboza, gondolom sutyiban megint megetetteKépKépKép
Es o mar 4 eves!!!!
Zsombi pusziKép

Norka,
Drukk apanak!!!!!!

Andi,
Mi volt a dokinal????
Na tetszett a koromfesteked szineKép

Toffi,
Elveszett baranykaKép
Javulast neked!!!
IroasztalKép
En szombaton egy napig szonyegtisztitoztam, este lany lepisilte, fiu kiontott valami kek lotyotKépKépKép

Momo,
Minden oke???
Szuleshez apa be tud menni? Van aki vigyaz a boszikra?

Koszi a lakas miatti egyutt erzest. Nincs hatarido az eladasra, csak az epitkezes miatt jol jott volna ha hamarabb kezben a penz, de azert igy is elkezdjuk, remenykedem, hogy kozben sikerul eladni.
Ma van a lanyom elso napja a babyszitterrel, tegnap meg en is ott voltam, igaz a hatterbe huzodva, mar amennyire ezt a csajszi hagytaKép
Fiamra rajott az iskolaba menesi lazKépKépKép
Itt ugyanis az iskolaelokeszitosok mar iskolabusszal mennek minden reggel a suliba, es ugye az milyen vonzoKépKépKép

Na eldugulok, bar mert a fonok a heten szabin, szerintem gyakrabban bejelentkezekKép

Angi
angela2
 
 


LÁnyok!

Nem tudok töletek elszakadniKép

Toffi!
Mi a szösz, a szöszi-fa??????Kép

Andi!
Hajrá a dokinál, azért a lábtárást, nem irigylem, azt azért kihagynám..Kép
De az igazolást kérjükKép

Beu!
Majd reggel referálok az eredményröl, ígérem, Ti lesztek az elsök! Na jó a másodikakKép
Rohangálás, ügyintézésért nem irigyKép

Na mostmár tényleg megyünk...

ez a gyerköc még mindig vigyorog... ilyetKép

Tündér
tündér
 
 


Ja en luke,
Mariann,
Udv ujra itt!! De jo, hogy Marcival minden rendbenKép
Ha van idod es nem tolakodas en szivesen hallanek rola, hogy sikerult a visszarazodas, mostanaban elenken erdekel ez a kerdes.

Toffi,
Arclemoso tonik mint csodaszerKép

Beu,
Egyeduli setaKép

Ja, tenyleg kinek van meg szokos gyereke, ti mit csinaltok. Enyem fiu sose csinalta, a lany meg katasztrofa ilyen szempontbol.

Tenyleg leptem dolgozniKép
Angi
angela2
 
 


Angi
ne dolgozzál, a főnök úgyse tudja meg Kép
dokihoz csak este megyek (már csak 3 óra... Kép), majd utána jelentkezem!

Bementem Danit betakarni, hát nem felébredt?? Kép Jó lenne ha még aludna egy kicsit, még nem száradtak meg teljesen a körmeim Kép

Andi
psandi
 
 


Enyém Zsombi aludt 3,5 órát. Bezzeg tegnap csak kettőt.

Angi
Pisi még csak-csak, nade a kékség?Kép
Iskolába-menési lázKép Majd elmúlikKép
Arclemosó: de mi lehet benne? Most ezek után kenjem magamra?Kép

Andi
Na de miért tetszik takargatni?

Tündér
Cserszömörce. Fogdokinál láttam egy 2003-as kertkatalógusban. Van kb. 3 színben.
Ilangról tehetnél fel mosolygós képetKép

Tud valaki nekem küldeni tuti bevált padlizsánkrém receptet? Van vagy 5 receptem, az egyiket megcsináltam, de nem igazán ízlik és még van 3 db padlizsán itthon. Előre is köszi!

Megyek gyerekezni, holnap jövök megint.
PusziKép
Toffi + Zs + Sz
toffifee
 
 


Most beszéltem anyámmal, megint megkérdezte, hogy nem vagyok-e terhes, meg hogy mikor kell megjönnie, meg mikor szeretnék... Össze-vissza hadováltam, mégse telefonon szeretném elmondani...

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!
Nem tudok most visszaolvasni,csak KOSZONJUK a drukkokat! Apa hetfon megy probanapra! Kép Kép Kép
Tsok
Norka a nagyonboldog!
norkini
 
 


Csak bekukk!!!

Andit most vizsgálja a dokibácsi, és biztos ellenörzi a lábkörmeit isKép

Norka!
Gratula!!!!!!Kép

Puszi, Tündér
tündér
 
 


Tunder,
Vettel tesztet?

Andi,
O nem, de a kis besugoja tudja ellenorizniKép
AnyukadKép, latod-latod azert erzi hogy mi vanKép

Norka.
Gratula!!!!!

Angi
angela2
 
 


Angi!
Vettem, de majd reggel élesítem beKép

Na megyünk, mert ma korán fekvés lesz, mert a lánynak elfogyott a mosolya, Apa meg kezd megfázni....Kép

Pussz
T
tündér
 
 


Na sziasztok! Kép

VAn egy 1,4 cm-es petezsákom méhen belül Kép Viszont a doki szerint csak 5-6 hetes, én meg már azt hittem, hogy 7 is van Kép Emiatt egy kicsit csalódott vagyok, de túlélem Kép
A lábkörmeimet meg szó nélkül hagyta, még ilyet? Kép
Mondjuk kicsit padlót fogtam, amikor benyögte, hogy 60 rugó lesz a szülés... (tavaly 40 volt) Pocakosok, tőletek mennyit kérnek? (jöhet magánban is, ha nem akarjátok nagy dobra verni, persze, ha nem titok)

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!
Andi! Nagy gratula! KépKépKép A doki is csak holmi petezsákokkal tud törődni?!Kép
Én már az elsőnél is többet fizettem. Igaz nem kérte kifejezetten.
Beu
beu
 
 


AndiKép

Már tövig rágtam a körmeimet, hogy mit mondott a doki. Legalább így nem kell festeniKép Tök jó, hogy minden rendben vanKép Az én dokim is uennyit kér most a szülésért.

TündérKép
Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz az eredmény holnap reggelKép

NorkaKép
Apának gratula, hétfőhöz meg sok sikert, hogy tényleg meg is kapja az állást.

ToffiKép
JobbulástKépKépKép

GombócKép
Örülök, hogy leírtad a menüt, mert ezek szerint van még olyan gyerek, aki uannyit eszik mint Gergő. Azt hittem, csak nálunk is sz.r a helyzet evésileg. Egyébként nálunk az a különbség, hogy Gergő semminemű főtt kaját nem eszik meg, viszont barackot eszik, és gyümölcslét is iszik minden mennyiségbenKép

Tüni
tüni
 
 


Mariann,
De jó, hogy újra jelentkeztélKép
VisszarázódásKép

Toffi,
Szomszédokkal mi is megelégszünk ennyivel.
Voltunk kint a Semseyben mindkét nap. Nem túl sokáig (szombaton délután), de vasárnap (délelőtt) babajátszóztunk is.
MunkahelyKép
AsztalKép
Évnyitó milyen volt?

Padlizsán: (krém receptet egyszer próbáltam, de nem annyira izlett ezért is kérdezem) mit lehet még padlizsánból készíteni?

Andi,
PetezsákKép

Tündér,
PöttyözésKép

Virág,
Barátnőd ügyében szerintem Leszterrel kommunikálj, úgy emlékszem ő járt ilyen cipőben. Látom Gombóc is írta már.

Tényleg, mi van Azúrral, Klárral, Leszterrel, Miszikével, Urszilával, Zsuzsival, és a többiekkel akik régen írtak, tudtok róluk?

Képzeljétek, Roni éjszaka csak egyszer ébredt. Igaz nehezen aludt vissza, de 9-ig aludt!Kép Kár, hogy nekünk hamarabb kellett kelni.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok csajszik!!!
Sikerült a KRESZ vizsgám!!!!!!!!!!
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a drukkot és
a névnapi köszöntést Bencémnek.KépKépKép

Bár újra itt vagyok, még nem sikerült visszaolasni..., de azt látom, hogy Tündér tesztelKép

Tündér,
drukk a holnapi teszthez!!!!+++++++++Kép

PsAndi,
hatalmas gratula az 5-6hetes pocaklakóhoz!KépKépKép
Nem semmi tarifával dolgozik a dokidKép, a vizsgálatokért is kér pénzt?

Norka,
drukk a párodnak a próbanaphoz!!!++++
Holnap írok mailt isKép

Most csak ennyi, megyek visszaolvasni.Kép
Jó éjt, szép álmokat, rózsás csókokat! pusza,
Timici
timici
 
 


Andi,
GratulaKép, lesz o meg nagyobb isKép

Timici,
Ugyi voltal, mikor kezdesz vezetni?

Maci,
Ugyi RoniKép Elarulod hogy csinaljatok?(halkan mi meg mindig 3x kelunk)

Angi
angela2
 
 


Sziasztok,

PsAndi,
hurra, hurra az orvosilag is igazolt pocaklakohoz! KépKépKép Es nahat, hogy a labkormeidet szo nelkul hagyta...KépKépKép
Enyim doki MArgit Korhazas, ev eleje ota teljesen maganzo, de azt mondta, nincs fix tarifaja. Masoktol ugy tudom, hogy a vizitdij kb. 10x-eset illik adni, igy mivel iden o 6000 FT-ert rendel, ezert en 60eFt-ot fogok adni. Zsombinal meg csak 5eFt volt a vizitdija, igy akkor 50eFt-ot kapott. De masoktol tudom, hogy ha kevesebbet kap, akkor sem erezteti az illetovel.
Jol tudom, hogy te a MAV-ba mesz? A hireim szerint ott az egyik legmagasabb a tarifa, egy baratnomtol 120eFt-ot kert ott az orvos....Kép

Norka,
drukk a parodnak a holnaphoz! Kép

Timici,
nagy nagy gratula a KRESZ vizsgadhoz! Kép Mikortol kezdesz vezetni? Es merrefele fogsz kozlekedni? Csak hogy tudjuk, merrefele kell majd vigyaznunk...KépKépKépKép (Bocsi, ezt poennak szantam. Kép)

Tündér,
akkor egy kalappal a holnapi teszteleshez. Kép Mihez drukkoljunk, minek orulnetek jobban, egy csiknak vagy ket csiknak? Kép

Mariann,
de jo, hogy ujra elokerultel! Kép Sok sok erot es kitartast az itthonlethez! Kép

Angi,
akkor tovabbra sem veszunk szonyeget a lakasba. Majd csak nagyobb gyerkocoknel. Kép Csak nem Ti is jottok haza? Kép Szökős gyerek? Nem tudom ez jo megoldas-e, de en kiabalok. Kép BAr Zsombi ilyenkor mindig megall. Viszont a hugom kisfia esz nelkul el tud rohanni, na, ilyenkor hugom csak ugy trappol utana. Kép

Toffi,
jo, hogy lejott az asztalrol. Most este jutott meg az eszembe, mi a nem megfelelo filctollal osszefirkalt Visual tablat Olimpos citromlevel mostuk le. Ilynekor en is elgondolkodtam, mi lehet a citromleben. Kép

Tüni,
es mint irtam, ez mar egy szuper allapot, fel evvel ezelott ennek a toredeket ette. Volt, hogy egy napi kajaja osszesen 3 dl tapszer volt. Kép Az biztat, hogy vegulis nem halt ehen, es egyre jobban rendezodik a mozgasa utan az evese is. KépKépKép

Zsombit egyszeruen nem birjuk agyba dugni. MEg mindig itt kukorekol. Most az apja probalkozik. Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Helló LÁnyok!

Andi!
Hatalmas gratula az 5-6 hetes pocilakóhoz!!!Kép
TarifaKép Csendben jegyzem meg, ez még nem is annyira hajmeresztö...

Teszt:
Nem csináltam meg ugyanis, mikor elkezdtem kibontani a dobozt, elöntött, aminek el kellett volna már napok óta....Kép így nem használtam el, de ha elmúlik a menstru elsö dolgom lesz dokihoz menni, mert ez azért így elég gázos...

Hát sajnálom, hogy nem szolgálhattam izgibb infókkal, de eljön majd annak is az ideje.

Viszont a ma reggeli mérleg, Apa dögrováson van, még dolgozni sem megy, (ez azért nagy szó) feje fáj, a torka, veri a hideg-meleg, szóval tisztára kész, és szerinte hála nekemKép Én meg Ilangnak köszönöm, de most ezzel nem vagyunk elörébb nem?Kép
A gyerek még mindig szörcsög, mostmár másfél hete, úgyhogy ma dokinéni és gyógyszertár a program és ápolom a családom.
Ja és már eltörtem az orszívó végét, azt az üveg fityfenét. Persze gondolom, olyat külön nem lehet kapni. (mérgesfej)

Na léptem reggeliz(tet)ni, aztán még benézekKép

Timici!
Gratula a vizsgádhoz!!!Kép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Tündér,
sebaj, majd eljön az ideje a zebraságnak isKép Egyébként nekem mindíg 5-6 teszt fogyott el, mire halovány két csíkot fedeztem fel rajta...hiába, aki nem bír a kíváncsiságávalKép
Kis családodnak jobbulástKép

Timici,
gratula a vizsgáhozKép Én mostanában nem járok gyalog Pesten, csak száguldozz nyugodtanKép

Gombóc,
nem is tudod, mekkora kő esett le a szívemről, mert én már hetek óta ki vagyok borulva Zsebi táplálkozásán. Timi nem volt ennyire rossz evő, pedig neki is lyukat kellett beszélni a hasába evés közbenKép De a kicsi sokszor tényleg nem eszik mást, csak reggel meg este 2 dl tápszertKép

Andi,
gratula a pocilakóhozKép TarifaKép Én nem vagyok annyira képben, mert az én istvános orvosom sose volt hajlandó fix tarifát kinyögni (igaz, csak most tette le a szakvizsgáját, így még nem befutott), de én tavaly 50.000-et adtam neki úgy, hogy munkaidőben zavartuk le a szülést 1,5 óra alatt. Azt azért hozzáteszem, én a szülésig egy fillért sem fizettemKép

Toffi,
Zsombi láza tényleg nagyon ijesztő lehetett, én kb 2 hete jártam hasonló cipőben Zsebivel, nem is tudtam az idegességtől egy percre se lehunyni a szemem, csak szorongattam a nagy pocimon a tűzforró gyereketKép
Íróasztal tollmentesítéseKép
Telekrendezés ezek szerint jól haladKép Viszont arra ne számíts, hogy a tervezést képesek lesztek nagy viták nélkül megúszni, valahogy a férfiakból kiveszett a praktikus szemléletKépKép

Angi,
igen, elvileg van kire hagyni a csajokat: ha még anyósom itt lesz nálunk, akkor ő vigyáz rájuk, ha már nem, akkor gyerekestől vajúdgatok majd Pest felé a kocsiban és anyáméknál kihajítjuk őketKép Nekem egyik verzió sem túl szimpi, előbbi azért, mert anyós kicsit nehéz természet és a gyerekek sem kedvelik annyira, a másik meg a nehezített akadály jellege miatt, hiszen én max 1,5 óra alatt megszülök...de hát evvanKép Férjemhez ragaszkodok a szülés alatt, legalább valaki beszélni is tud helyettem, mint érdekvédőKép

Ma megyek megint ctg-re, remélem, nem hat rám megint úgy a kórházi levegő, mint múltkorKép Igaz, tegnap tiszteletemet tettem még egyszer a fodrásznál, így már akár Emese is megláthatKép


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Egy pár napot Isaszegen voltunk, így nem tudtam jönni. Nagyjából visszaolvastam.

Andi! Gratula a kis pocaklakóhoz! Ne aggódj, nemsokára már ki is jön odabentről a pici, úgy elrohan az idő!

Timici! Gratula a KRESZ vizsgához! Tényleg, merre is fogsz közlekedni?

Evés: az én lányom ma még nem is evett. És ha leírnám, mit eszik napközben, Ti megnyugodnátok. Pl. Üres tészta paprikával.
És emiatt járhatok vele orvoshoz. A hajam már ősz.

Gombóc! Nemsokára megláthatod a babád. Jaj de jóKép

Padlizsán: lehet belőle muszakát készíteni.
És a krém: meg kell sütni minden oldalát pléh-n (nem tudom, hogy kell írni). Utána Lehúzni a héját, összenyomni, ízesíteni ízlés szerint sóval, hagymával és olajjal. Apu szokta csinálni, nagyon finom.

Nelli
hnelli
 
 


TündérKép
Akkor minden halad az eredeti tervek szerintKép Egyébként inkább csalódott voltál, vagy megkönnyebbültél? Családnak jobbulást!

TimiciKép
Gratula a vizsgáhozKép

NelliKép
És nektek mondott már valami értelmeset az orvos? Mert nekünk miután a vérvétel eredménye is jó lett, csak annyit tudott mondani, hogy "Pedig valahogy kéne ennie, főleg húst". Na, ő főleg azt nem eszik. De már túl vagyok a parán, már azt is nagyon sajnálom, hogy úgy megkínoztattuk a vérvételen. Egyszer majd csak elkezd enni.

AndiKép
Családnak megvolt már a bejelentés? Mit szóltak?

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Dani tiszta takony, Kép éjjel egy csomószor felsírt meg köhögött, de szerencsére vissza tudott aludni magától.

Tarifa: tudom, hogy van aki többet kér, de akkor is felháborító, hog ymilyen órabérrel dolgoznak ezek a dokik Kép ja és vizsgálatonként ugye 6ezer...
Közben gondolkodtam, hogy én tudom, hogy mikor volt peteérésem, és aszerint is idősebbnek kell lennie a Picinek, mint 5-6 hét. Totál azt hittem, hogy már lesz szívhang is, erre még a gyerek sem látszott csak a petezsák...Ez nem baj szerintetek?

Anyámék még mindig nem tudják. Tegnap gondoltuk beugrunk hozzájuk hazafelé menet, erre apám nem volt otthon. Vessenek magukra Kép

Tündér
jaj, akkor apának is jobbulást.
na ,akkor legalább nem kellett felhasználni a tesztet Kép

Timici
gratu a KRESZ-hez Kép

NOrka
apának gratula és drukk a próbanaphoz Kép

Andi
psandi
 
 


SziasztokKép

Ennél szebb napot képzeltem mára...

Reggel Zsombi lázasan ébredt, én magamba roskadtam, hogy mitől már megint. Erre jön Szandi, hogy nem lehet Zsombi is lázas a szuritól? Így már okés, múlt hétfőn kapta a 15 hósakat, de azért este leviszem a dokihoz. Azt nem is írtam még, hogy Szandit kiütötte a múlt héten a Menjugate, a doki is csak pislogott.

Elvittük Szandit a suliba. Majdnem megszakadt a szívem, bőgtem, mint a záporeső. Nem sok idő volt rendbe tenni magam, pont 10 percig tartott az évnyitó. Délben megyünk érte. Azért a csaj hozta a formájátKép. Amikor odaértük, jó sokan voltak már a teremben, ketten ültek egyedül, egy kisfiú és egy kislány. Na ki mellé ült?Kép

Beu
Kivasaltam tegnap, a konyhában. Alig fértem el + pár darabonként kellett rohangálni ide-oda, így kb dupla ideig tartott. De előszedettem Apával a hosszabbítót (azt hitte, nem kell, ezért rakta el, én meg nem találtam meg)
Az én anyukám nagyon ritkán tud hozzánk jönni, várhatnámKép
Igen, Szandi elég eleven, és látom szomorú sorsomat, Zsombi is azKép

Andi
Gratula a csöppséghezKép
LábkörömKép
Én dokim nem mondott árat (uaz a helyzet, mint Gombócnál)

Tüni
Köszi, javulgatok, de egyre rondábban köhögök

Maci_2
Akkor pont váltottuk egymást az újpesti napokonKép, mi szombaton délelőtt és vasárnap délután voltunk kint.
Itteni szomszédok közül is csak az alkoholistákkal nem vagyunk jóban...
Évnyitó: rövid, tömör. Tovább tartott levonulni és visszavonulni.
Padlizsánt passzolom, pedig kezdenem kellene valamit, mert rám romlik.
Zsombi is egyszer szokott ébredni, de nem alszik, csak 6-fél 7-ig, jó esetben 7-ig.

Timici
Gratula a sikeres vizsgához!!! ÉS utólag is boldog névnapot kívánok Bencének.

Gombóc
Letiltottam Szandit a filctollakról és a golyós tollakról. Most egy ideig úgyis ceruzával tanulnak.

Tündér
Tesóm is így járt a teszttel annak idején
Jobbulást az egész családnak!!!

Momo
FodrászolásKép
Tervezés: számítok rá, hogy nem fogunk egyezni, mert a legszuperebb tervét rögtön megvétóztam, hogy 1. miért a garázs mellett van a hálószoba, 2. miért kell 30 nm-es nappali. Volt még pár kérdésem, erre megsértődött, de azt nem mondta, hogy én rajzoljakKép. Pincét sem akar(t), én meg kivártam, mert muszáj lesz alápincézni, ugyanis lejt a telek Kép
Emeséhez megy a drukkKépKép

Nelli
Gázégőn is meg lehet sütni a padlizsánt? Az egyik receptben azt írják, hogy büdös lesz, mármint a konyhában (vendégek jönnek). Én sütőben sütöttem és joghurtot is írt hozzá a recept. Kevesebb hagymát tettem, mint amit írt, de szerintem túl hagymás, amúgy meg mintha ízetlen lenne. A franc se tudja, én eszem, Zsombi eszi, a többiek rá sem néznek.

Megyek, mert Zsombi szólt, hogy bekakiltKép (fogja a seggén a pelót és mondja, hogy pű-pűKép)
Tornazsákra is kellene nevet hímezni, meg ilyenek, de azért talán még jövök.

PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?