Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
Baba:)Grat!:)
Röpcsi,Kriszti,
Hogy vagytok?

mary80
 
 


S persze Boldogabb Új Évet mkinek!

mary80
 
 


babaimádó gratulálok a pocaklakódhoz......
Kép

Kép

Kép
Adri
badró1
 
 

 
 

Sziasztok! Baba, itt is gratula a 19 mm-es tündéri babádhoz, nagyon helyes baba!:))))

Hogy vagytok kismamik?

Röpcsi, Mary, Adri, Mmzsó, Ditke, Luna ez az év a tiétek, alig várom majd a jó híreiteket!:))

Én még egyben vagyok és szeretném a kis táblázatunkat frissíteni:

Kép
Vendég
 


Röpcsike, szerintem itt mindenki tekintettel van rád, mert szeretünk!:)
Figyi, úgy tudom, hogy van fagyi babád, tehát stimu nélkül azonnal beültetik őket, ha úgy szeretnétek, én úgy tudom. Szóval, ha lelkileg felkészültél, akkor nem kell 3 hónapot várnod és stimuznod. Aszem tavaly 50 000 Ft volt a fagyi baba, idén nem tudom. Hogy vagy különben, jobb egy picit?
Vendég
 


Twist, a mesim 2009,dec.12
köszike

Kép
Adri
badró1
 
 


Röpcsi, egyetértek Twisttel mindenben! Újra nem írom le ugyanazokat.

Mindenkinek köszönöm a dícséreteket.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!


A laptopunk a mai nap folyamán elromlott, így a másik gépről tudok csak írni, ami olyan lassú, mint a csiga, de a dolgok jó oldalát nézve, legalább van net! :? :D

Ezt a mondatot: „ Nagyon kevés ember van, aki ilyenkor tekintettel van a másikra!” nem rátok fórumos barátaimra értettem, hanem azokra az emberekre, akikről Mary is szokott írni. :?

Itt mindegyikünk tudja, mikor mit kell írni a többieknek, a másiknak vagy ha időként mégsem 1,2 perccel a leírtak után a másikra gondolva ír még egy, két sort a másikat bíztosítva a vele való együttérzéséről, érte való bíztatásáról. :D :wink:

Az elmúlt egy, két napban nem sok emberrel beszéltünk, de mégis volt egy, két olyan ember, akiről azért nem hittük volna, hogy nem tud egy kicsit sem körültekintőbb lenni felénk. :evil: :cry:
Aztán persze beszéltünk olyan emberrel is, akiről minden eltudtunk képzelni, de azt, hogy jelen helyzetben ennyire megértő, segítőkész, együtt érző legyen, azt nem. :D
Érdekesek sokszor az emberek! :roll: Van, hogy megsértődünk, megbántottnak érezzük magunkat, közbe meg lehet, hogy csak az illető nem tudta a szavakat jól használni és mi a jelen helyzethez való hozzáállását negatívnak éreztük, ítültek meg a részéről, pedig jót akart! :D
Nehéz ebben és sok más helyzetben jót mondani, ezért sokszor elég az, ha a másikat a mellette való állásunkról biztosítjuk! :wink:
Vendég
 


[quote="twist"]R írta:twistöpcsike, szerintem itt mindenki tekintettel van rád, mert szeretünk!:)
Figyi, úgy tudom, hogy van fagyi babád, tehát stimu nélkül azonnal beültetik őket, ha úgy szeretnétek, én úgy tudom. Szóval, ha lelkileg felkészültél, akkor nem kell 3 hónapot várnod és stimuznod. Aszem tavaly 50 000 Ft volt a fagyi baba, idén nem tudom. Hogy vagy különben, jobb egy picit?


Igen, Twist, vannak fagyibabáink! :D Megkérdeztem a klinikán, amikor az eredményt megtudtuk, hogy mikor mehetünk, kezdhetünk újból és azt mondták a 3. mensikor lehet ismét bejelentkezni! Akkor a prof. eldönti, hogy a huszadik naptól vagy a ciklus elejétől indul majd a kezelés.
Hosszú vagy rövid lesz. Egyik barátnőmnek először szintén hosszút csináltak, majd utána rövidet, de hiába, hogy voltak fagyibabáik, friss babákat javasoltak nekik. :roll:
Az anyagi részét szerencsére megtudjuk oldani, akár 50.000,-Ft-ba, akár többe kerül! :wink:

Szerintem amiért most várnom kell, vagyis ki kell várnom a 3 mensit, az a cukorproblémám. :roll: Jövő héten megyünk az endokrinológusunkhoz, akivel sokmindent megszeretnénk beszélni, a kérdéseinkre választ kapni!

Köszi, már jobban vagyok, persze időnként elkap egy kicsit a sírás, tegnap pl-ul amikor a férjemnek megmutattam az új vonalzóimat és amit Ti írtatok az eredményünkre, elsírta magát, aztán persze én is! :cry: Elmondtam kivel mi újság és azt mondta Ő ezt nem érti? Kérdeztem mit nem értesz? Azt mondja, azt, hogy ebben a külön kis világba (babáért küzdő világba), ahol mi fórumosok vagyunk, ahol ennyire várják a babákat miért nem jön, jönnek a babák?! Mondtam neki mert az élet, sors sajnos ilyen, hogy annak aki a legjobban szeretne, vágyik rá, nem sikerül egyből. De ha sikerül, akkor azok a babák a legeslegjobb helyre kerülnek, mert már nagyon várták őt, őket! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Röpcsi, Mary

Annyira sajnálom hogy nem sikerült!!!!! :cry: :cry: :cry: Olyan sokszor vagytok eszemben!!!!!!! :wink: 8)
Bízom benne, hogy hamarosan csak arról fogtok panaszkodni hogy mennyire kínoz a terhességi hányinger!!!!!!!!!!! :wink: :lol:

Twist

Mindjárt itt a nagy nap!!!!!!!!! :wink: :D

Krisztike

Remélem nem sokáig kell bent lenni a kórházban!!!! :wink: De legalább van kiért!!!!!!!!!!!!!!! :wink: Gratulálok!!!!!!!!! :D

Baba

Nagyon cuki a kisbabád!!!!!!!! Gratulálok!!!! :D

Holnap folyt. köv.!!!!! :lol:
Vendég
 


Twist, tök jó, hogy nemsorkára szülni fogsz! :D Biztos, hogy minden rendben lesz a szülésnél, hiszen a terhességed alatt igaz nem egy probléma merült fel és Te mindig mindent nagyon szépen vetted/vettél, kezelted, tovább léptél rajta! :D Erős vagy és a babátok is nagyon erős, egészséges és nemsokára megszületik!!! :D
Egyik barátnőmnél se indult meg a tágulás, aztán egyszer csak váratlanul elkezdődött és mivel úgy mint nálad is a szülésnapja megvolt beszélve, akkor aznap már be is fektette az orvosa és rá 2 napra meg is szült! :D
Férjed is nagyon készül már, bent lesz a szülőszobában?
Anyukádék, család, biztos mindenki nagyon várja már a kislányt!
Twist, olvastam, olvasom a naplódat, de mégis megtudnád nekem mondani, hogy mennyi mindent szereztél be, vettél meg, hogy Dorottya érkezik és hogy ezek mennyibe kerültek összesen?

Mmzsó
Örülök, hogy készen vagy az összes onkólogiai vizsgálattal és hogy minden rendben van! :D :wink:
Januárban biztos, hogy elkezdhetitek az első lombik-programotokat! :D Drukkolok!!! :wink:

Vörösmacska
Üdv. itt közöttünk! :D Sajnálom a történteket! :( Biztos rossz érzés lehetett azért nem, hogy a leszívás után nem került sor a beültetésre?! :roll:
Drukkolok, hogy a fagyasztott petesejtekből eredményes terhesség, egészséges kisbaba/kisbabátok legyen! :D

Mary, köszi, megkaptam, megvagyok, csak érzem, hogy valami, valakik hiányoznak! :(

Kriszti, beszél majd az ARO-sokkal a történtekkel? Ne hagyd annyiban!!! :evil: Hogy vagy? Biztos nagyon várod már az uh vizsgálatot! :D

Nita, ti is 3 mensi után folytatjátok?

Ditke, merre vagy, gyere mesélj mi újság van nálatok! :D

Adri, Te is most januárban bejelentkezel ugye?
Vendég
 


Sziasztok!Tegnap későn este értünk haza hazavittük a férjem gyerkőceit.Remélem mostmár többet tudok jönni.
Azt figyeltem éppen hogy az új évben sok mindenkinek lesznek előrelépések az AROn
Badrónak terminált Mmzsónak lombik.Ezek jó hirek.
Lányok,Röpcsi Mi történt a Krisztinél hogy azt irtátok neki hogy ne hagyja annyiban????Mit?Mi történt?Próbáltam újra visszaolvasni de nem jöttem rá miről van szó.
:?:
Igen Twist voltam UH n meg hcg n is és kaptam fotót is.
Szoritok neked,már nem sok van és jön a kincsecske!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat,hétfőn minden kiderül!Izgulok!

Röpcsi,
nem értem,miért nem javasolta neked a fagyibabákat,Marynak meg miért :roll: megkérdezted?Kihez mész legközelebb,Urbihoz vagy Murbihoz?
remélem,már egyre jobban vagy lelkileg,és Mary,te is!
most olvasom Bencsik Andrea:Várva várt babák c.könyvét,nagyon érdekes!
Minden lombikos pár arra biztat minket,hogy ne adjuk fel,türelem.Persze hozzáteszik,hogy ők már könnyen beszélnek,de ők is miken mentek keresztül!!!
A másik tanulság,hogy van Urbinál is rosszabb,legalábbis a én a Dévait nem bírnám,örökösen paráztatja az embert és mindig minden arról szól,hogy mi minden baj történhet.Szerintem tök korrekt volt,hogy itt a klinikán adtak egy papírt,abban címszavakban le voltak írva a kockázatok(többek között szegény Kriszti túlstimuja is),aztán az ember egyszer elolvasta és már szinte el is felejtette.
A másik meg,a Dévai minden lombikost amniocentézisre küld,de szerencsére a nagyját a klinikán "lebeszélik,"mert nagyobb a kockázata mint az értelme sok esetben.

Adri,Ditke,
ti mikor kezdtek?

Örülök a kicsi babáknak,az UH-képeknek!

Szegény Krisztit biztos bennt fogták,azért nem hallunk róla.Át is mennék meglátogatni,de hát tilalom van.

Hú,Twist,ez nagyon izgi már!
Vendég
 


Kamilla,
szerintem arra célozhatnak a lányok,hogy amikor Krisztike bement,hogy görcsöl és szeretné.ha Urbi megnézné,órákig váratta a folyosón,pedig nem volt nála senki.Emlékszel,te is ott voltál,akkor tudtad meg,hogy babás vagy.
Szerintem ez nagyon csúnya dolog volt,ráadásul utána közölték vele,hogy életveszélyben van :shock:
Vendég
 


Lányok!
Bocsi hogy nem sokat vagyok gépközelben de annyian
jöttek hozzám látogatni.Szinte egy percem sincs.
Reggel már megyek vissza.Nagyon nincs kedvem.De a babáért
mindent. :D Olyan érdekes tünetem van.Nem birok kiegyenesedni
mert húzódik a hasam.Szerintetek ez normális?Gondolom
ez még nem a terhességtől van.Na majd holnap elmondom
a dokinak.Remélem nincs semmi baj már megint.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


röpcsike
Igen várom már az ultrahangot.Bár szerintem ez sem olyan
jó hogy 2 naponta ultrahangoznak.Nem?
De ha muszáj muszáj.Most inkább ez a görnyedés idegesít.
Jól vagy?Hogy telt a szilveszter?
ditke
Köszönöm a gratulációt.
mary
Veled mizujs?Jól vagy?Voltatok valahol?
Többiek?Adry,mmzsó
twist
Te gondolom otthon voltál.Olyan jó hogy nemsokára már
jön a kis babóka.jaj de jó lesz.Nagyon sok erőt és egézséget
kívánok nektek!!!!!!!

Kép
Kép
krisztike54
 
 


kamilla
Te jól vagy?Hányinger stb...?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Semmi bajom nincs,Kriszti azért görnyedsz mert feszül a méhed mert nő.Nekem sokat nőtt a hasam.A cicim bimbóudvara barnult és nagy duzzadt.Ezen kivül semmi.Puszillak.Te még mit érzel?

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


kamilla
Ez tuti hogy attól görnyedek hogy nől a méhem?Másnak
is volt már ilyen?Te is görnyedsz?Nekem még annyi hogy
nagyon fájnak a melleim.Főleg éjjel.Más nincs.
Csak ez a görnyedés megijeszt.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Kriszti, a méhszalagok nyúlása miatt fájhat, görcsölhet a hasad. A mellfájdalom is a terhességet igazolja. (A ciszták is hasfájást okoznak.)
Aztán jön majd a hányinger, émelygés, aluszékonyság!Nyugi!!Drukk.++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


baba
Igen fájhat,de én nem bírok csak görnyedten menni.
Szóval nem birok kiegyenesedni?Neked is volt ilyen?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


TAlán a túlstimu és a ciszta okozhatja. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


baba
Hát lehet,annyira szeretnék már túlleni ezeken a cisztákon
és végre élvezni a terhességet.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok!
Röpcsike, nagyon szépeket írtál, szomorúan olvastam, hogy szegény párodat is hogy megviseli a csalódás (de tudd, hogy ez csak átmeneti állapot!!).

A babucinak nagyon sokmindent kaptunk a sógornőméktől és a húgomtól, sőt a férjem fiútesójától is. Szóval, pl. drága babakocsira nem kellett költenünk.
Volt babamérlegünk már régóta, de az 10 000 Ft lenne.
Én használtan beszereztem mindent, ami még kellett, hordozót, pihenőszéket nagyon olcsón, de tök jó állapotban. Fürdőkádat, utazóágyat, ágyat, ágyneműt, nekem való hálóinget stb. kaptunk. Ami még picit húzós volt, azok a tisztálkodó szerek, pelenkák, popsikrémek és teát, mellápoló cuccok. Bár a fejőt is kaptuk.
Ezek még azért húzósak, mert dupla adag kellett mindenből, mivel a kórházba is kötelező vinni pelenkákat (textil és sima is és törlőkendőt) és azt használják a picimnél majd. Kellett körömolló, orrszívó (kézi és porszívós) és sok-sok fürdetőkrém. De még így is lehet, hogy kelleni fog néhány dolog.
Na, majd ügyesen beszerzünk mindent.
- Van a DM-ben a bababónusz program, ott árengedmények vannak.
- Vagy pl. az egészségkártyámra is sokmindent tudok venni.
- És nagyon olcsón tudok a piacon nagy kiszerelésű pellust venni stb.
Majd kitalálom szépen sorban a dolgokat, szeretem a feladatokat megoldani!:))
Vendég
 


Ja, és nem tudtam, hogy a SOTE-n így vannak a fagyi babás dolgok. JÓ, hogy leírtad őket, ezek szerint mindenhol máshogy zajlik ez.
Vendég
 


Sziasztok,
Mmzsó,
nekem sem magától javasolta a prof., hanem én kérdeztem rá, h. a fagyibabákkal kellene folytatni?Akkor mondta, h. a 8-ból tuti lenne 2, akik túlélik a fagyasztást, és be lehet ültetni őket;ellentétben Zsuzsa pedig azt mondta, h. a stimu a biztosabb újra.
De most 1 másik fórumon ezt találtam, ahol 1 csajszi ezt írja:"Nekem az a véleményem, hogy sokkal erősebbek, mint a nem fagyasztott sejtecskék. Nekik túl kell élniük egy fagyasztást, egy olvasztást. Nekem az ismerőseim közül nagyon sok mindenkinek a fagyis beültetés sikerült."
Legyen úgy!ÁMEN!:)

mary80
 
 


Kriszti:)
Remélem már jobban vagy azóta, de azért holnap említsd meg.
Mmzsó:)
Kezdhettek holnap, de jó!
Röpcsi:)
Várom majd, bocsi, h. nem reagáltam vissza.
Twist:)
Küldtem privit:)
Nita:)
Hol vagy?
Vörösmacska:)
Üdv köztünk:)
Rena:)
Hogy vagy?
Luna:)
El vagy Te is tűnve:(
Baba:)
De jó Neked:)
Adri:)
Mikor kezdhettek?
Ditke:)
Köszi, lesz ez még így sem:)
Kamilla:)
Küldhetnél picit a + kisugárzásodból!köszi:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2010.01.04 18:53-kor.

mary80
 
 


Érdekes ez a fagyibabás beültetés! :roll:
Nálunk az ismerőseink egyik fele ezt, a másik fele meg azt mondja!

Kriszti
Remélem nem lesz semmi baj, veled se és a picivel se! :( Sajnálom, hogy nem vagy jól! :( Holnap mindenképpen mond el a dokinak a hasfájásodat, biztos tud majd segíteni! :wink:
Annyira sajnálom, hogy az egész kezelés alatt ilyen rosszul vagy! :(
Vendég
 


röpcsi
Hát igen nekem van mindig valami.Nagyon bízom benne
hogy mostmár jól fog alakulni minden.Ha bent maradok
akkor majd felhívlak,és ha tudunk talizni meg ha van kedved
akkor bejöhetnél hozzám.Ok?

Én el is köszönök egy időre megint mindenkitől.
Mindenkinek babás boldog új évet kívánok.
Majd jelentkezem ha hazatértem.

Puszi

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Oké, Kriszti szólj, ha tudok és ha lehet, akkor szívesen bemegyek hozzád meglátogatni! :wink:
Vendég
 


Kriszti,
remélem,hogy csak épp megmutatod magadat és már mehetsz is haza!Remélem,ez a hasfájás a méh növekedésétől van.De biztos idő kell a petefészkeknek is,hogy megnyugodjanak...

Röpcsi,
most én vagyok úgy,mint te nov.17.előtt,hogy izgulok,hogy ugye tényleg elindulunk?!

Ez a fagyibabás téma engem azért is izgat,mert ha van bennem pici fenntartás a lombikprogrammal kapcsolatban,ez éppen a szám feletti embriók sorsa.Ugyebár emiatt ellenzi az Egyház is(én katolikus vagyok).Szóval én szeretném úgy csinálni,ha lehet,hogy ha nem sikerül 1 lombik,akkor a következő próbálkozáskor engedjük fel a fagyibabákat és őket ültessük be,hogy minél kevesebb embriócska maradjon csak úgy.Ha több próbálkozásra kerülne sor,és mindig fagyasztunk és nem használjuk fel őket,akár 30 vagy több embrió is maradhat,és nekik akkor eélyük sem lenne még kistesóként sem.Szóval ilyesmiken töprenkedem :roll:
Vendég
 


Kriszti, remélem, hazaengednek!++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


mmzsóNAGYON DRUKKOLOK, HOGY ELKEZDJÉTEK MA A LOMBIKOT :!: :!: :!: :D :D :D :wink:

kriszti
NAGYON DRUKKOLOK, HOGY MINDEN RENDBEN LEGYEN ÉS HAZAENGEDJENEK :!: :!: :!: :D :D :D

Nekem valahogy ma nincs valami jó kedvem! :(
Vendég
 


((Röpcsikém))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Röpcsikém,
ha van rá lehetőséged,menj el egy jót sétálni mondjuk a Gellérthegyre,nekem múltkor csodákat tett egy ilyen séta!

Elkezdtük,Lányok!Nagyon izgi!Már be is adtam az 1.Decapeptylt!Nektek is felpúposodik egy icipicit a bőr alatt,mikor belenyomjátok az anyagot?
Egészen kedves volt a prof!14-én megyek legközelebb,ill.holnap az altatóorvoshoz.

Krisztike,drukk,hogy délutánra otthon légy!
Vendég
 


Sziasztok Lányok !

Először is BOLDOG BABÁS ÚJ ÉVET Mindenkinek !

röpcsi: nagyon sajnálom...........:-(
Már sajnos vetéltem párszor, így tudom, hogy olyan, mintha elvennének valamit az embertől...........merthogy ha pici is, de kezdődött egy Élet a hasadban.

krisztike: vigyázz magadra nagyon és persze gratulálok ! Ha mégis bent akarnak tartani, szerintem inkább maradj még pár napot.

A férjemmel átbeszéltük keresztbe-hosszába a dolgot és arra jutottunk, hogy tök mindegy mi van, nekünk KELL gyerek. Épp ezért elindítjuk az örökbefogadást is, meg próbálkozunk tovább, mert a sajátról sem szeretnénk lemondani.
Perpillanat elkezdtem méregteleníteni (3
hét), aztán pedig elfogok menni homeopatához alkati szerért, és mellesleg a férjem is szedi a javító-vitamint.
Hirtelen ennyit tudtunk tenni ! De mostanra már nem látom olyan gyászosan a dolgot.
Azt hiszem, hogy nem megyek át a BMC-be, vagy Kaáliba, mert ha végig kell minden vizsgálatot csinálni, akkor tényleg kicsúszok az összes időmből és legfeljebb nyugdíjas koromra lesz babám :-)
De most viccen kívül: szakmailag szerintem nem rossz az I.-es női, meg az ARO, ugyanaz a statisztikája mint a többinek.....30%..............
szóval, idáig jutottam !

Mary: remélem jobb már a hangulatod, vagy legalábbis nem liftezik ! Vigyázz magadra és ne foglalkozz a kiváncsiskodókkal !


Pussz mindenkinek, figyelek időnként, de mától már dolgozom és jó nagy havazás van nálunk !
nita-40
 
 


mmzsó
Nagyon örülök, hogy elkezdtétek a programot! :D Sok sikert és babás eredményt kívánok! :D
A Decá-nál nekem is felpuposodott egy kicsit a bőr. Akkor neked is hosszú kezelés lesz!

Igen, én is gondoltam rá, hogy elmegyek sétálni, de itthon egy csomó mindent meg kell még csinálnom, mert ugye ahol most lakunk az egyben iroda is! :(


Nita
Szerintem nagyon jó, hogy folytatjátok tovább a kezelést és az örökbefogadást is elindítjátok! :D :wink:
Az örökbefogadás elindítása két éve nekem is eszembe jutott, aztán utána meg a páromnak, majd mindkettőnknek, de végül nem indítottuk el csak beszéltünk róla!
Folytattuk tovább a kezeléseket, akárcsak most, várjuk a következő lombikot! :D
Nagyon köszönöm a soraidat, nagyon jólestek! :D Én tudom, hogy vannak akik párhetesen vagy hónaposan vesztík el a babáikat, ami biztos feldolgozhatatlan lehet valahol a számukra, de ugyanakkor én is így vagyok ezzel, ahogy Te is írtad, hogy igaz picik voltak, de még is csak elindult egy élet a pocakomba és komolyan mondom olyan jó, érdekes, érzéseim is voltak. :roll: Végülis ők a megtermékenyítéstől már valamelyest éltek, életképesek voltak már, nem? Mert valami elkezdődött?!

Legszívesebben már ma elkezdtem volna ismét a programot, de érzem, hogy lelkileg még nem állok készen rá! :roll: :oops:
Fáj legbelül, hogy nem sikerült és nagyon hiányzik azaz érzés, amit akkor éreztem miután beültették őket! :( Azt is tudom, hogy ez most normális dolog, hiszen egy 32 napos kezelésen vagyok túl, aminek végülis nagyon szép eredménye lett, petesejtek, megtermékenyültek és beültetés szempontjából, mégis a tudat, hogy elmúlt azaz érzés, hogy bennem voltak rosszul esik.
Tudom, hogy előre kell nézni és most nehéz, de hamar elmegy ez az idő, hiszen az első mensim már meg is jött és már csak a következőt kell megvárnom, ami január vége fele jön meg és az azutáni mensikor már be is lehet jelentkezni. :D Addig megtörténik nálunk a költözés is és lelkileg is megerősödök és újjult erővel kezdhetjük majd el! :D
Na, most meg azért folynak a könnyeim, mert ilyen jó emberek vesznek körül! :cry: :lol:
Vendég
 


Nita, nagyon jó ötletet találtatok ki, örök-baba és ARO is. Így lelkileg megnyugszol, hogy mindenképpen lesz baba, sokmindenkinek így jött össze:)

Mmzsó, nagy gratula az indításhoz és az első szurihoz! Jaj, de drukkolok!

Mary, de jó, hogy jobb kedved van:)))))))) Hála az Égnek! És a fagyi babákat is érdemes megpróbálni, főleg ha a doki javasolta. Igen, megkaptam a privit, köszi szépen és válaszoltam is.

Nálam semmi újság, nem indult még be a szülés. Néha fáj a pocim, az is valami.
Vendég
 


Röpcsike, küldök egy nagy ölelést neked! :wink:
Vendég
 


Hello Lányok!

Érdekes és szép téma örökbefogadás:

Nem egy olyanról olvastam mostanában, hogy meg lett az örökbe baba és aztán spontán teherbeesés.

Az örökbefogadás min 3-4 év!!

De azért az ARO-s dologhoz is szurkolok, sikerüljön minél gyorsabban!

üdv
kispatak
Vendég
 


Szia Mary!Krisztikéről van hir?
Neked nagyon boldog új évet szeretnék kivánni és tudom hogy sikerülni fog!!!Puszillak!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Csajok, köszi:)

mary80
 
 


Kamilla
Kriszti ezt írta tegnap: "röpcsi
Hát igen nekem van mindig valami.Nagyon bízom benne
hogy mostmár jól fog alakulni minden.Ha bent maradok
akkor majd felhívlak,és ha tudunk talizni meg ha van kedved
akkor bejöhetnél hozzám.Ok? "

Még nem hívott! :(
Vendég
 


Sziasztok csajok!
Képzeljétek hazaengedtek.Örültem neki,de számomra
érdekes,mert a cisztáim ugyanolyanok maradtak,de
egyszerűen annyira feszül a hasam hogy csak görnyedve
birok menni.Mondtam a dokinak azt mondta ez lehet
a hyperstimutól igen.Csak akkor azt nem értem hogy engedett
haza?Na mindeggy nem értem.Ja meg semmi kontroll vizsgálat
semmi.Pénteken megyek a profhoz.Remélem ő mondd valamit
nekem.Ja meg annyit mondtak hogy ha rosszabbul vagyok
menjek vissza.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


A jó hír az hogy már látszódott a kis édes babám
szívhangja.Olyan érdekes volt.Mutatta az ultrahangos nő,
hogy nézzem hogy pulzál.Hát ez nagyon nagyon jó
érzés volt,de ez a hasfeszülés nem nyugtatott meg.
És hát úgy érzem egyre jobban feszül.
Nincs valakinek hyperstimus ismerőse hogy megkérdezze
ez természetes ez a feszülés?És hogy ez el fog múlni?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike, el fog műlni. Mennyi folyadékot iszol?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


baba
Általában 4 liter de van amikor 5 is.Ez elég nem?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


mary,röpcsi,többiek?
Jól vagytok?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike,
jaj,de jó!Nyugi,a klinikán rém alaposak,ha egy csöpp okuk lett volna,benn tartottak volna!Biztos szegény petefészkeid nyugtalankodnak még,jól megnőhettek!

Figyelj csak,te mikor kezdted rosszul érezni magad?
Mert én tegnap szúrtam először Decát,és este olyan ideges voltam,nem bírtam elaludni sokáig.Most is adtam magamnak,mondjuk rossz helyre szúrtam,fájt,meg sok a lötyi benne és baromira feszít,mikor benyomom és púpos is tőle a bőr meg piros.Szóval fél órája adtam be és megint olyan ideges vagyok,szorongok,éhes vagyok,de noncs étvágyam...
Te jó ég,mi lesz????
Pedig úgy örülök a kezdésnek.Esküszöm,nem beképzelem.
Mondjuk 2 napja picit megy a hasam,lehet,ettől van,remélem is!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?