Új privát üzeneted érkezett!

Remélem akik nem piriznek most azok most gyúrnak és buliznak!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nekem azért meg volt az uccsó izgalom e évre!! Basszus majdnem sikerült felgyujtanom a konyhát!! Délután sikerült megsütnöm az almás pitét most akartam felvágni, de láttam az alja nem sült meg! Így gondoltam begyujtok a sütöbe és sütöbb még egy kicsit! De Mivel mi mindig az olajos serpenyöt a sütöbe tesszük így kivettem és valószinű kicsit kiboritottam a nagy kapkodásban! És felmentem kártyázni! Erre apa szól, hogy ég a süti! Mondom az nem lehet hisz még csak melegszik a sütö! Erre megyek le! És basszus hömpölyög a konyhában a füst! Sos lezárom majd nyitok ki mindent! Aztán nézzük, hogy kilöttyintettem a serpenyöből egy kevés olajat!!! Gondolhatjátok! Tiszta füst minden én meg tiszta ideg vok!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Enyém az év úccsó lap teteje!!!! :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

Remélem azért ti buliztok!
Holnap azért küldötök egy két jó kis élmény beszámolot! Nekem semmi extrával nem telik, bár azért ez a konyha majdnem felgyujtás pont kapora jött! No de nem ilyen izgalomra vágytam! Olyan mehetnékem van! kukac van a fenekemben! Meg budiznák is!!!

Dorka! Nálatok milyen azu ccso buli?? Mi lesz, ha nem kell a foszernek még se a kis kocsma??? Akkor marad addig a nyitva tartás???

Jaj mit írjak!???!
Unatkozom!

Brid! Sikerült lencsét venned???

Többiek?? Mi volt az Ó év uccsó vacsia??? Nálunk rántott sertés karaj volt mexikói rizzsel hasábburgonyával és apukám eltett savanyájával! Meg van még bejgli zserbó!
Én most élvezem ki az uccsó jó kis falatozásokat! Mert az az uj fogadalmam, hogy le akarok adni 30 kilot! Istenem de boldog lennék ha sikerülne! Bár már 10 nek is örülni fogok! nagyon nagy munbka lesz! Bár a megtartása nagyobb azt gondolom!

Jár itt feleslegesn a szám! Megyek telefonálgatok kicsit aztán még jövök!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


még negyed óra van az évből!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


már csak 8 perc!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


ez jó eddig csak tőlem hangos a topik! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


na addig igyekszem tele írni az oldalt, hogy azt hidjétek jó sokat kell olvasni!! hihihihihihi!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én már elő vettem a pezsgőt és a pezsgős poharakat! Mancipáte csicsmákol!

Apa tévézik és nagyokat rőhög! Én meg kábé 1 órát ültem a telon!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


már csak 3 perc

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Buék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kívánom, hogy az új évben naponta molesztáljon a szerencse, az egészség vegyen üldőzöbe, menjen az agyadra a gazdaság, s nyugton ne hagyjon a boldogság!!!! B. U. É. K. !!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


És itt a fini süti és én már nem ehetek belöle!!!!!!!!!!!!!! :roll: :( :o
De sebaj, mert nyárra csini mami leszek!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Tényleg én töltöm be ezt az oldalt!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Azért azt hittem csak jön valaki! 8)

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nos csak nem egyedül fejezem be ezt az oldalt! Én is elteszem magam késöbbre! Kezd fázni a szemem! Be kell takarni!
Legyetek jó rosszak és írjatok!!! Jó sokat!
Puszi mindenkinek Üdv Nóci

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Milyen volt az éjszakátok? És a piciké? Hát lehet, hogy nagyon antiszociális vagyok, de engem marhára zavart a rengeteg tüzijáték, hangra ez sokkal rosszabb, mint a petárda. 1-2 az is volt, azokat alig lehetett hallani. Azt hiszem, életemben nem örültem annyira a zuhogó esőnek, mint ma éjfél után, akkor végre abbahagyták. Némelyiknél még az ablak is beleremegett. Ahhoz képest, hogy állítólag szegények az emberek, minimum 3x annyian durrogtattak, mint tavaly. :evil:
Szerencsére Lexi így is végigaludta az éjszakát. :)

Nóci, csúcs vagy!!! Én már 3/4 10-kor lefeküdtem, pezsgő szopi miatt elmaradt, a vacsi pedig hidegtál volt.
Fogyókúrához sok sikert, tudod már, hogyan kezdj neki?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Örülök, hogy a konyhában nem történt semmi komolyabb, el tudom képzelni, mennyire megijedtetek! Én évekkel ezelőtt a mikróban égettem szénné a kenyeret, hát ott is volt füstszag napokig! :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK A 2010ÉVRE!

Mi is csendben ünnepeltünk. És 10,30kor Kolával koccintottunk. Majd elaludtunk. Ez van átaludtuk az éjfélt :)
Ilyen szilveszterünk sem volt még.
De igy volt jó pont.
Semmi fogadalom nem volt !
Eddig minden évben fogadkoztam aztán sosem valósult meg. Most nem fogadtam meg semmit és így lesz jó :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy vagytok voltatok!
Én ma már kipucoltam a sütöt pedig nem találtam benne igazán semmit! Lehet addigra már odakozmált az olaj!

Amugy mi kint az erkélyen koccintottunk megvártuk a himnuszt végig áltuk addigra apa felhozta a kabátokat majd kint durrantotta el a pezsgöt! És ott néztük a tűzijátokakat! Mi szeretjük! Mi is vettünk eddig minden évben meseszépeket, de azért nem száz ezrekért csak ugy finoman, hisz vesz itt minden szomszéd nézzük azt, de most idén azaz tavaly nem fért bele a keretbe! Ez van!
Manocska szépen végig aludta az éjszakát sőt reggel 8-ig aludt! Én fél 3-kor döltem ki apa meg fél 4-kor! Szal egész jól aludtunk! Nem sokára megyünk enni anyuékhoz át lencsét! Nekem 2-kor kell ennem!
Amugy nállunk a zuhogó eső ellenére se hagyták abba! Én nem bántam én szeretem!
Petárda nálunk se nagyon volt szinte csak apa petárdázott, de ezt is csak azért tudta mert apámnak volt dugiba, mert ami az ővé volt azaz apáé azt fogtam azt mind kidobtam! A petárdát utálom nagyon, de a tűzijátékot azt szeretem!

Beze! Mi is csak kölök pezsizünk, mert mi nem iszunk! Ahoz nagyon nem is tudom mi kell, hogy alkoholt ígyunk, de gyüjteni imádom a piákat! Van már egy jó pár!
A konyha meg szerencsére nem égett le! Nálaok se lehetett semmi a mikro! Mit tettél be amit bentfelejtettél???
A fogyokura nem nehéz, bár az elején most nagyon! Én a erhesség elött kapőtam egy inzulinos diétás füzetet amiben nagyon jó dolgok vannak! Napi 225g CH-t eszek és szépen lemennek a kilok! A lényeg a rendszeres táplálkozás! Azaz be kell tartani a napi minimum 6xi evést és kötelező 3 óránként! Ha ezt betartom akkor remélem úgy mint 2007-ben 2 hónap alatt lement a 10kilo és még mozognom sem kellett! Csak amennyit muszály volt itthon és a munkahelyemen! És ez nekem bevált és remélem eztán is be fog válni!!!

Csucsu! Ti is jó korán ágynak estetek amit nem csodálok! Ti kolával apukám meg tejjel koccint!
Amugy lehet te teszed jól, hogy nem fogadkozol! Lehet azt kellett volna tennem nekem is!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Még egyszer boldog, sikerekben, örömben, békességben gazdag új évet az egész topiknak!

Mi megint hajnali 4ig voltunk fent. Itt volt bátyám, meg egy ismerős pár, ettünk virslit, meg iszogattunk, beszélgettünk. Aztán éjfélkor jött egy haver, csak elég ittas volt, így gyorsan haza tessékelte párom :oops: Utána még jöttek át 1kor barátok a szomszédos városból, velük is pezsgőztünk, beszélgettünk.

11kor keltünk, gyorsan rendbe vágtuk a kecót, és párom mamájánál ebédeltünk. Húsleves és sült csülök volt :P
Vendég
 


Nóci, kenyeret akartam felolvasztani, de persze nem olvasztóra tettem... :oops:
A ch-diéta tényleg nagyon jó, hasonlóval fogyóztam én is még bőven Lexi előtt. Hajrá, ügyes vagy, sikerülni fog!

Csucsu, én nem aludtam éjfélkor, de semmi humorom nem volt felkelni a jó meleg ágyikóból. :oops:

Kitty, jó lehetett a virslis-beszélgetős buli. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nóci: elküldenéd nekem ezt a diétát. Lehet kipróbálom biztos jó.Vagy a neten ez fent van szerinted?


Beze: Lányod nem kelt fel a tűzijátékoktól?

Kitty: Ti is jó sokáig fent voltatok. És ezek szerint jól is telt az éjjel.

Bridget: ti mi jót csináltatok szilveszterkor?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Kitty! Örülök, hogy jól sikerült a buli! Bár csak ná
lunk is lett volna egy ilyen hasonló! Én nagyon örültem volna neki! De majd legközelebb remélem lesz valami!

Beze! Még azért jó, hogy a kenyér olvasztásból nem lett komolyabb baj!
Igen nagyon jó ez a CH-s diéta csak nagyon nehéz! Én imádok enni mindenféle földi jót! És sajna a csokit sem vetettem meg mostanában! Így most szenvedek! DE mindent a cél érdekében!

Csucsu! Nem tudom, hogy fent van-e a neten, de a helyzet az, hogy már baromira szégyenlem, de már legalább boritékban van a könyved majd hozzá teszem a lefénymásolt példányt a CH-s diétás könyvből és akkor meg lesz neked is!

Én olyan lusti vagyok! Semmihez semmi kedvem! Vettem a teszveszen a manonak egy pihiszéket! A régiek pláne Brid tudja a a régi barátnőm storyát na ők pont pápán voltak ahol a pihiszék volt így ők elhozták és ma vagy holnap megyünk érte! Ha lesz kép akkor majd hozok róla! Mondjuk ez nem igazán pihiszék, hanem rezgős hintaszék néven szerepelt! 5000Ft-ért vettem! Szerintem tők jó árban van-volt! Meg nem kimondottan csajosat vettem, mert ha lesz kistesó akkor és ha netán fiúcska lesz akkor pont jó! Már alig várom, hogy belecsücsültessem!
Épp az imént volt szó a tévé kettőn a baba világban a csecsemők hallás károsódásáról és elég jó esélyt látok magunknak, hisz mi időben felfedeztük a dolgot! Látta ezt a müsort valaki??

Csucsu! Most nézem a vonalzid! A kicsi Szabinának utolag nagyon boldogságos szülinapot kívánok! :D

Kéne valamit föznöm, de most aztán igen csak fel van adva a lecke, hogy mit!!??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csucsu! Itt egy hasznos oldal addig is! Amugy ez a cukor betegségemből adodoan ismertem meg ezt a diétát! A lényeg, hogy rendszeresen 3 óránként kell enni!

http://www.andrea78.eoldal.hu/cikkek/be ... eg-etredje

Nézd meg ingencsak hasznos és okos dolgok vannak benne!!

Brid! Ez neked is hasznos!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Csucsu
utólag is boldog szülinapot Szabinának!
Ti most hogy álltok a kistesó témával? Szedsz valamit?
Jól emlékszem, hogy Te is szedtél clostyt? Én most kezdtem ebben a hónapban.

Nóci
képet várjuk a hintáról!
én is lusta vagyok, ma is 10kor keltünk :oops:

Bridget? Pendi? Kati? Fürti? Zsu?
Vendég
 


Szia Kitty! Irigyellek a késői kelés miatt! De ez majd megváltozik!! :lol: :lol: :lol:
Bridnek most netementes a hétvégéje!
És hogy állsz a gyogyival?? Meg van még a mellékhatás??? És akkor most mikor kell eksönöznötök??? Vagy nálatok ez most így spontán megy majd?? Vagy időr ekell?? Vagy hogy van ez??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci
hát remélem, jövőre bizonyos okból kifolyólag nem tudunk majd sokáig aludni :lol:
Tegnap szurkált a jobb petefészkem, meg is tettünk minden tőlünk telhetőt :oops:
Igazából nincs megszabva, hogy mikor kell eksönözni, csak mondta a doki, hogy ha bevettem az utolsó szem bogyót is, utána két- három nap múlva sűrűn legyünk együtt. Hát mi betartjuk, meg jelek vannak ugye a pé-re, kíváncsi leszek, mi lesz.
Ti védekeztek, vagy nem?
Vendég
 


Kitty: Hú akkor már ti babára gyúrtok?, Jól lemaradtam.
Miért kell szedned a clostyt??Voltál dokinál és nincs Pé-d spontán?

Mi nem védekezünk de a clostit már nem szedem. Szedtem 7hónapig és semmi nem történt.
Igy abba hagytam. A clostitól nekem nagyon fájt a hasam. De általában a closti kitolja a Pé-t azaz később lesz Pé-d. Nekem úgy a 16-18napra tette.
Most closti nélkül pont a 14napon volt Pé.
Tettünk érte persze de nem tudom sikerül e hisz olyan rég szeretnénk babát.
Most már fáj a pocim ma vagyok a 26. napon. Elvileg 2nap a mensiig
A múlt hónapban volt előszőr 28napos a ciklusom. Előtte 31-32nap volt. De volt 36nap is.
Szóval most a 28napnak is örültem.

Nóci: Én lemaradtam valamiről innen is látszik , hogy sokáig nem voltam.
Mi van Regivel??
ja és Pendiről van híretek?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Kitty! Hajrá! Én nagyon szurkolok! Nagyon bizom benne, hogy minnél hamarabb összejön a kis manócska!
És hajrá nem alvás! Bár, ha annyira jó alvokája lesz a ti kis manocskátoknak mint a miénknek akkor egy szavatok sem lesz! nÁlunk minden tul jól klappol! Este 9-től reggel 8-ig csend van csak alvás van! Iszonyat ritka, ha még este 10-kor nem alszik! Szóval kivánom, hogy mindenkinek ilyen jó kis csemetélye legyen!

Csucsu! Pendiről hoztam hirek néhány héttel ezelött felhivtam! Szegénynek nagyon összejöttek a dolgok és pánikrohama volt! Még most is szed rá gyogyit! Sajna a baba projekjtük áll, mert Ő gyogyit szed és a párjánál vannak gondok a kiskatonákkal! És nem bizti, hogy lehet gyermekük! :( :( :( De bizom benne, hogy akár így akár ugy de lesz közös manocskájuk!
Regike jól van! Most sajna úgyí tűnik a hallásával probléma van! Február 25.-én megyünk a Heim Pálba egy komoly hallás vizsgálatra ahol elaltatják és úgy csinálnak nála agytörzs vizsgálatot! És lehet, hogy ez miatt kiabál nagyon, mert csak ugy halja a saját hangját és valószinű, hogy ezzel köthető össze, hogy a korigált korához képest sem megfelelő a figyelme! Sürün járunk kardiologiára, meg endoklinologiára meg a Margit korházba fejlödés neurologiára! És most februártól vinnem kell pszihologushoz! Szerencsére sikerült kiharcolnom az emelt csp-t, mert már nem birm anagilag hogy ennyi fele hurcibáljam szegényt! Mert sehova nem visznek el ingyen! Sajna! De már azt is megtudtam, hogy van ez az uti költség téritéses papir is szal azt is kihasználjuk! Már csak a közgyogyot akarom kihasználni, mert amit most eszik tápit az 1500Ft és egy doboz kábé 4 nap! Számold ki mennyi az egy hónapban! És ehez még hozzá lehet adni az ilyen olyan gyogyszereket! Lehetne még ragozni, de nem teszem! Már ebbe belefáradok! Elegem van!

Mi ma megyünk a hintáért! Tők be vagyok sózva! Vettem ki a mélyhütiből csirkecombit azt fogok sóban sütni! Apának lesz, hozzá sült krumpli, de, hpgy én mit eszek hozzá köretnek még dunsztom sincs! Szerintem csalamádét! Ezekben nincs CH csak elenyésző!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Még egyszer nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek!!!

Mi jól vagyunk, csak az alvással van gondja négy napja manónak. Nap közben nem akaródzik neki szundizni. Csak levegőn. Estére persze ki van. És bealszik evés közben. Így hamarabb kell és többször is.

Nócikám!
Szegény ti.... gondolom, mennyire elegetek van az örökös dokihoz járásból :? :? :? :? :?


ööööööööööööö.... elfelejtettem, mit akartam írrni.

Szilveszter: manó elaludt negyed nyolckor, apa fél tízkor, én tizenegykor. Kocc csak reggel volt. Este mi kalácsot ettünk felvágottal.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Még egyszer nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek!!!

Mi jól vagyunk, csak az alvással van gondja négy napja manónak. Nap közben nem akaródzik neki szundizni. Csak levegőn. Estére persze ki van. És bealszik evés közben. Így hamarabb kell és többször is.

Nócikám!
Szegény ti.... gondolom, mennyire elegetek van az örökös dokihoz járásból :? :? :? :? :?


ööööööööööööö.... elfelejtettem, mit akartam írrni.

Szilveszter: manó elaludt negyed nyolckor, apa fél tízkor, én tizenegykor. Kocc csak reggel volt. Este mi kalácsot ettünk felvágottal.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nócika: Ha ahallásával lenne gond akkor legalább korán észre vettétek. Igy nagyon jó esélyeitek vannak a teljes gyógyulásra. Képet nem teszel fel Regináról?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Zsu! De őrülök, hogy jelentkeztél!!! Sajnálom ezt a nem alvós témát, de rendeződik majd! Nálunk is volt, hogy napközben nem ment és ez a kajcsi rovására ment!

Csucsu! Igen tudom, hogy korán észre lett véve, de én félek! Mert mi van, ha még sem lesz teljes a gyogyulás?? Mert féltem, hogy majd csufolni fogják vagy akármi! És hát te is tudod milyenek a gyerekek! És féltem és félek ettől!!!
Képe teszek fel!

Jaj haza jött tegnap hinta azaz haza hoztuk! Nagyon kis szupi! Tegnap már abból ette itthon a papit! Basszus mit csináljak, ha nem izlik neki semmilyen gyümi?? De a zöldségeket annál jobban megeszi! Nem értem! Bár én is inkább zöldséget eszem mint gyümölcsöt! De neki a kaki miatt kéne, hogy egye a tőköt meg barackot szilvát és semmi!
Ja amugy a nagy örömömben elfelejtettem mesélni mi volt szombat este! Basszus apa bement a kádba mi oda ültünk hozzá és ugy nézte a manó mondom be akarsz menni?? Errre apa mondja tegyem be de maradjak ott levetköztetem és jövök megyek hozom a ürcsijét tők jól elvannak meg minden aztán el sem hiszem még most sem, de apa meg fürcsiztette végre a lányát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Csucsu
igen, babára gyúrunk már szept. óta. Nekem nem jön meg sose rendszeresen, gyógyszerrel lett meghozva az utolsó két mensim. Aztán mondtam a dokinak, hogy babát szeretnénk, és arra adta a clostit. Nem figyeli uh-n, úgyhogy nem tudom van-e hatása. De gondolom van, mert eléggé érzem a petefészkeim, meg néha nagyon szurkál.

Nóci
jó alvókája van Reginek! Mondjuk nekem is :oops:
A hallásával meg minden rendben lesz, ne aggódj!

Zsu
sajnálom a nem alvást, Bence alvás órákat vehetne Regitől :lol:

Bridget
vége a hétvégének, tessék írni!
Vendég
 


Szia Kitty! Nagyon bizakodom, hogy minden rendben lesz a hallásával, de bevallom néha úgy érzem, hogy nem! Olyan rossz ez a kétely! Senki nem tud semmi biztosat és ez kikészít!!!!
Amúgy te hogy vagy? Vissza mész dolgozni??

Beze! Te merre csavarogsz te jány???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


MIt fözzek ma apának?? Én a változatosság kedvéért ma is csirkét eszem, mert abban nincs CH! De szerintem apa megnyugvaszt, ha ma is azt csinálok neki! Olyan furi, hogy már ment dolgozni! Olyan jó volt mig itthon volt! :?

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci
köszi, én jól vagyok, már amennyire lehet.
Munkát keresek, nem akarok visszamenni oda, ahol tavaly voltam (több okból sem). Így keresgélek :roll:
Apósod hogy van? Rég írtál róla!
Vendég
 


Sziasztok!

Én is visszatértem, de látom azért zajlottak az események.
Jó híreim nekem sincsenek, életem legszarabb napjain vagyok túl.
A kocsmát visszaadtuk az redeti bérlőjének, jó nagy balhé volt nrm tudtunk megegyezni, na nem is részletezem.

Úgy néz ki van másodállásom! :D Ennek nagyon örülök, mert most minden pénzre szükségünk van.Sajnos. Csak fél évet kell kibírnom, aztán minden ok lesz, helyrerázódunk anyagilag.
A babaprojektek leállítottuk :cry:



Nóci, ma én még szabin vagyok, szezámmagos csirkét fogok készíteni brokkolival.
Csajok, tegyetek fel képeket a manókról!!!

A szilveszter este nagyon jól sikerült. Teszek fel egy képet Andrisról és rólam.
Kép

Mindegy, együtt túlvészeljük ezt az időszakot. Remélem nem olyan lesz ez az év, ahogy kezdődött!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok Lánykák :)

Nahát Csucsu!!Előkerültél?De jó!!!Nehogy eltünj megint :wink:

Nóci :) Ne aggódj már, minden rendben lesz!!Elhiszem, könnyű mondani :? Tejpépet próbáltad már Reginek?Ha abba belekevered a gyümit.....esetleg úgy megeszi

Bridg hol van?

Dorka :) Ngayon-nagyon helyesek vagytok!Párodnak mintha enyhe keleties vonásai lennének.... :wink: Sajnálom a kocsma-ügyet :(

Na Kitty, hol tartasz?Vonalzit nem teszel erről a clostis hónapról?

Hát csajok, nekem meg 1.-én kellett volna megjönnie, a cicim úgy fáj, hogy a szopi egy gyötrelem, a hasam ugyan fájdogál mensisen, de ez volt amikor teherbe estem is :roll:
hát, nem tudom......ha hét végéig semmi, akkor teszt!!!!! :wink:
bár most úgy vagyok, hogy kicsit várhatna a tesó, Marcival elég nehéz, hisztis, akaratos lett, igaz amióta anyuéktól hazajöttünk, mintha kicserélték volna... :wink:
Vendég
 


ja, és az alsó vonalzim nem jó, az nem hiteles, csúszás van
Vendég
 


Kitty! Gondolom, hogy oda nem szándékozol vissza térni hisz ott éjt nappalá dolgoztál! És azért az sok!
És mit keresel?? Vagy amit találsz majd?

Dorka! Nagyon szomoruan olvasom amit írtál! miért áll le a baba projekt?? Még csak most kezdteteke bele?? És innen is elmész?? ne hagy itt minket! És a tulaj nem értette meg, hogy nem birjátok üzemelteni?? Vagy miért volt a vita? Nagyon helyesek vagytok a képen!

Fürti?! Csak nem?????
Amugy írt fel a dokinéni pépet csak nem volt a patikában csak holnapra igérték! Szal majd megyek érte!
Amugy akkor most drukkoljunk vagy sem??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


No sehu senki???

Brid! Ébredezel már????

Épp ma beregisztráltam magam egy csomo munkahelyre mármint ilyen itthoni munkára, de szerintem lófütty az egész! Vajon létezik még ilyen?? Régen mi csináltunk azaz anyuék én csak némi aprópénzért csináltam, de ma már másról se hall az ember mint átkurásról! Pedig most se jönne rosszul egy kis zsebpénz!

Na jó, ha nincs itten senki akkor megyek! Legyetek jók pusz

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nócika, dehogyis tűnök el, jövök én. Továbbra sem fogunk védekezni, de nem számolgatunk, nem emelünk lábat stb.
Én is próbáltam ilyen otthon végezhető munkát, de szerintem mindegyik jó nagy átvágás.
Nekünk most a anyakunkon van a Kft., azt kellene eladni, vagy kezdeni vele valamit, de nincsen tőkénk, amit befektetehetnénk.
A tulaj egy buta, pénzéhes ember, mindenféle pénzeket követel rajtunk, ami nem is létezik, nincsen alapja. Össze- vissza fenyegetőzik, mindennel.Félek is egy kicsit, de ami nem jár, azt miért fizetnénk ki.

Fürti, én is ugyanígy voltam decemberben, de sajnos megjött. Kívánom, hogy úgy alakuljon minden, ahogy azt szeretnéd.
Andris anyukája orosz, lehet, hogy azokat a vonásokat látod benne.
:D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Hú, Fürti, hát, drukkolok nagyon!!! :D Én nem vagyok ilyen szerencsés, tuti nem leszek szopi alatt várandós, nyilván a kistesó sem lesz könnyű menet. :roll:

Nóci, itt vagyok, csak nem tudok mindig mindenhová írni. Reginek tuti rendbe jön a hallása, én érzem, nem lesz baj!!! Puszi nektek!

Zsu, kitartást, nagyon nehéz egy rossz alvó baba anyukájának lenni, én sajnos tudom. Bár most már istenes a helyzet...

Dorka, sajnálom... Nagyon szépek vagytok! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Noci igen ebredezem mar visszaolvasok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mi kinai disznot ettunk en csinaltam :wink: (Char Siu) rizzsel es brokkolival aztan 10kor nekialltam a lencsefozeleknek naon fini lett mondjuk kicsit suru :roll: azt meg ejfel utan ettunk bar parom ngyon nezet,hogy ez mi :roll: :roll: etejere meg tukortojas volt 8) ejfelkor meg en fantaval parom meg icetea-val koccintottunk itthon voltunk es neztuk a visszaszamlalast ahogy New Yorkban az utcan allja vegig x millio ember azt hogy leessen a labda :shock: aztan 20perces tuzijatek volt itt a park mellett ugyhogy mi pont ralattunk marha latvanyos volt az otthoni 20-ai ehez kepest...na hat nekunk igy telt :)

ujevi fogadalom...hat sokmindent szeretnek pl uj hobbit talalni eljarni edzeni...valtoztatni a felfogasomon es kicsit nyitottabbnak lenni a vilag fele(nem csak a virtualis vilag fele :roll: )Es elni elvezni az eletet :)

Kitty
Mikor te irtad,hogy hetfo van jojjek mar itt meg csak hajnal 5volt :shock: lehetetlenseg akkor irnom most is epp a hobbik utan kene nezelodnom nem babanetezni es nekem olyan delutan 5-6-7 a kenyelmes bnetezesre akkor meg ti mar alszotok mert az otthon 11-12-hajnal1 :? :roll: De majd meglatjuk...meg a blogom is potolni szertnem na az nem lesz semmi :shock: 2hete nem irom :oops: Orulok,hogy jobban vgy akarom mondani,hogy jol tartod magad :!:

Noci
Fotokat kerunk Regirol es a hintarol is 8) Egyszer en is majdnem leegettem a lakast :shock: olajat ottfelejtettem a gaztuzhelyen aztan a egett es osszekormoltam az egesz konyhat :oops: Otthoni melok hat jah regen meg ment en nem tudom manapsag mi megy otthon :?

Csucsu
Iwiw-et nem kovetem csak gondoltam oda is irok ha esetleg ide nem jonnel :roll: Februarban mehetne a kovetkezo lombik de egyenlore nem tudom hazatudok e menni...en mennek de meg nincs vizumom az USA-ba es ha hazamegyek kesz ideg visszajonni a hataron baszogatnak meg az is megeshet vissza sem engednek :roll: De ha apacska belemegy akkor megyunk februarban ha nem akkor itt szeretnek egyet :roll: (fizesse ki nem erdekel :twisted: )En nem adom fel a lombikban bizom csak nekem kikell fogni egy jo honapot amikor szep petek ernek ennyi :roll: Viszont marhara megvisel a dolog lelkileg :roll: Amcsi nem jo baratok nincsenek ugy ngyon igy parom se jar el sehova gondolhatod igy mindig engem baszogat mert annyi ideje van :roll: amugy meglennenk csak kicsit hagyna mar beken es ne akarna,hogy mindent ugy csinaljak ahogy o elkepzelni :?

Beze
Hat gondolom ha gyerekem lesz engem is zavarni fog a tuzijatek de most ngyon elveztem 8)

Anyci
Meggyogyultal? :roll:

Enis
Merre vagy?Tan meg mindig unnepled az uj evet :lol:

Dorka
Szepek vgytok :D sajnalom a sorozot :roll: de tudod minden valamiert tortenik csak kikell varni ennek mi volt az ertelme :wink: Fonok nem utazott el :roll: Ugy volt egyutt megyunk aztan megsem kellett menjen :roll: Nagy baj nincs azon kivul hogy cseszeget ezzel a csinaljak valami hobbit dologgal meg hogy ne uljek itthon egesz nap :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Itthon vagyunk már, csak közben nem volt net. Ma már van, de ma is vitte a gépet a férjem mert valaki megpróbálja újratelepíteni a programokat.

Holnap megpróbálok bővebben irni!
Boldog újévet mindenkinek!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy a végére így összejöttetek!
Basszus az éjjel azt álmodtam, hogy 74kg vagyok ami marha jó lenne, de rohadt lehetetlen! Mivel 90 körül vagyok, de inkább több mint alatta! És az a baj, hogy nem áltam mérlegre pénteken, pedig akkor tudnám, hogy honnan is indultam! De majd ma ráálok!
Basszus hihetetlen, hogy ma megedtem 2 tojásból rántottat! Meg látszik éhes ember mindent megeszi! Mert eddig utáltam, de mára azt írt elő a füzetem! Ja és a kefirt sem szerettem eddig, de tegnap az volt a vacsi az fért bele a CH számba! És basszus jól esett!
Most lassan elsétálunk a manóval a közértbe veszek fogyis kenyeret paprikát meg apának kell csinálnom bolognanit szal ahoz tésztát! Minden más van itthon hozzá!
Képzeljétek a manó tegnap megedte az adagját ami 140g és kért még hozzá 40-et!! :shock: :shock: :shock: Csak ámultam és bámultam! Ilyen még nem fordult vele elő! De boldog voltam! És simán lehuzta!!

Dorka! Lehet, hogy ha nem görcsöltök rajta akkor így lesz ez a ti évetek! De az a baj, hogy szerintem hiába mondod, hogy nincs számolgatás lábemelés meg stb, de figyeld meg tutdtodon kivűl ugy is mindig figyelni és tudni fogod és mindig várni fogod pirit! Ezt nem lehet kitörölni! Sajna! De ez így szép!!!!!!! :D :D :D

Beze! Nem baj, ha sok felé írsz, de akor nézz ide is sürübben!
Amugy mi zujs Lexikével???

Brid! De jó nektek akkor ti premier plánba láttátok a tűzijátékot és még ki se kellett mennetek a hideg utcára! Jó nektek!
Ujévi fogadalomak jók! De nekem sok lenne egyszerre enyi! De kívánom, hogy neked mind bejöjjön! És miért is ne jönne be!
Apa meg mondjon le! :x

Kati! Aztán ha végre minden klappfol akkor várunk téged!

Nos én lépek, de késöbb jövök!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci
irodai munkát keresek, mert ha megint azt csinálom, hogy ami lesz, akkor ugyan oda lyukadok ki, mint tavaly :?
Jó az étvágya Reginek! Te meg ne szigorú diétát csinálj!!!

Fürti
nem akarok vonalzót, ha már eddig nem volt. Amúgy ma vagyok a 19. napon.
Drukkolok, remélem, baba van a dologban!

Bridget
és milyen új hobbit szeretnél? Én mostanában olvasok, ez legalább leköt, és élvezem is :wink:
Tsh-d milyen lett? Drukkolok a februári lombikhoz!

Dorka
szépek vagytok! Sajnálom, hogy leáll a babaprojekt, és kívánom, hogy mielőbb rendeződjön az életetek!
Vendég
 


Hello Lánykák! :)

Beze :) Nem nagyon írsz Lexiről, mi újság van vele?
Én sem biztpos, hogy szerencsés vagyok, most meg eltüntek még a mensis tüneteim is

Nócu :) Most te fogyózol vagy a cukor miatt is eszel kevesebbet?Nekem is kellene tartanom a terhesség alatti ch diétát, akkor biztos lemenne még 5 kg.Hülye vagyok mi, hogy ezen az 5 kg-on idegelek.Tavaszra jó lenne kicsit leadni, ugyan vékony vagyok, de a hasam nagy, hájas, igy hülyén nézek ki a piszkafa lábaimmal-kezeimmel :roll:

Brid :? Sajnálom, hogy apa ilyen....nem gondolkodtál még valamilyen munkán?Vagy azt sem vállalhatsz?Az tutira lekötne téged is, és apa sem b@szogatna talán, hanem láthatná hogy a magad ura vagy egy kicsit.Engem mondjuk zavarna, ha tényleg jó az élet, de nem vagyok a magam ura :?
Mi van a magyar barinőkkel? :?
Vendég
 


Sziasztok!

Fürti, ne haragudj, nem akartalak megbántani, a szerencsések alatt azokat értettem, akik simán, észre sem veszik, és szopi alatt teherbe esnek.

Nóci, Regi étvágya nagyon jó, de örülök neki!!! :D

Bridget, a tüzijátékok, a folyamatos durrogtatás engem zavart, nem Lexit. Korán lefeküdtem, aztán hamar fel is ébresztettek. :evil:
A porszívót nem írtam: szóval, köszön, hogy hello, szia, még találkozunk, viszlát, illetve: hoppá, azt hiszem, felszívtam egy kis port, a koszt felverem, én meg megeszem, gyere szippancs, takarítsuk fel a padlót, illetve tisztítsuk ki a függönyöket. Van még pár mondat, de most ennyi jutott eszembe.

Kati, várunk!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?