Új privát üzeneted érkezett!

Krisztiről újabb hírek??

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lányok, tegnap este volt még egy kis barnázásom, aztán utána jelentkezett egy kis vérzésem. Nem sok és nagyon világos színű. Egyáltalán nem is görcsölök.
Tudom, hogy remény mindig van és egy lombikos barátnőm azt mondta, hogy neki is volt barnázása, utána meg egy kis vérzése, aztán persze feküdnie kellett és végül 9 hónap múlva megszülte az ikreit.
Mi a véleményetek?
Vendég
 


Röpcsi, a véleményem:nyugi és pihi!! Drukk++++++Sokan barnáznak, van egy barátnőm, akiből ömlött a vér és ma egy boldog anyuka!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Adri: Nagyon sok boldogságot kívánok szülinapodra!! :)

Twist: köszönöm, hogy hiányolsz! Január 7? De jóóó! :) Megvan

minden? Táska bepakolva? :)

Röpcsikém! Küldtem Neked privit!

Mary: nagyon nagyon sajnálom a rossz hírt. Tudom, sokan mondták, de ne add fel! Nem tudhatjuk mi miért történik így. Sírd ki magad, kicsit pihenj, pihend ki az elmúlt eseményeit. Jön az új év, az új reménnyel!

Babaimado: drukk a mai uh-hoz! :) Igazi csoda, hogy megfogant a babszi!

Krisztikének nagy drukk, hogy minden rendben legyen. Van róla vkinek újabb infója? Hazaengedték már??

Rena: adj időt a párodnak! Lesz nálatok is baba! :)

Mmzsó: hogy vagy??

Nekem 23-án megjött, számításaim szerint 3 nap késéssel. Nem teszteltem, úgy voltam vele, majd meglátom mennyiségileg mi a helyzet, aztán majd akkor. De a szokásos - normális havinak ítéltem meg a dolgot, így nem is idegesítettem magam. Betudtam a clostynak az egészet. Úgy döntöttem, nem hívom fel most a Kaálit. Férjem még szedi a fer14 vitamint majdnem január közepéig. Akkor bejelentkezik ismétlő vizsgálatra az andralógiára, megint megvizsgálják a hadsereget. Laikusként a két papírt össze tudom majd hasonlítani, de véleményezésre bemegyek a dokimhoz. Ha azt mondja ok a dolog, akkor adok még egy esélyt és kérek egy hónap stimut, hogy spontán baba legyen. Az andralógius azt mondta, be kell szedni az összes vitamint és csak utána hat. Számításaim szerint ez úgy fog kijönni, hogy január 18-án bejelentkezik az andralógiára, kap egy időpontot jó esetben február elejére. Nekem közben megjön, meg elvileg ovuláció is lenne, tehát az elúszik. Meglesz az eredmény, bejelentkezek drKhoz, és megbeszélem vele. Ha OK, akkor kérek egy havi 3x1 clostyt, amit február 20-tól kezdenék, és márc 3-án lenne elvileg az ovuláció. Ezt egyébként a ciklus.hu - n vezetem, emiatt tudom így a napokat. Szóval március elején lenne az ovuláció, aztán kiderül mi lesz. Ha nem sikerül a spontán, de jó a férjem eredménye, akkor meg kérek egy inszemet. Ha az se oké, akkor Kaáli áprilisban. Közben ráállok a súlycsökkentésre, persze ésszel, nem drasztikusan, tornával, és a 90 napos diétát gondoltam mellé. Kaptam jó kis összeválogatott recepteket. A januárt úgy kezdjük, hogy megyünk 6 napra pihenni, elverjük az idei üdülési csekket, amit a cégtől kaptam. Egyébként pont ovu lesz, úgyhogy még lehet esélyes. :) Vettem a cégnél egy könyvet, Kismamák nagykönyve fogantatástól 3 éves korig (http://www.libri.hu/konyv/kismamak-nagykonyve.html). Még nem olvastam végig, de sok okosság van benne a családtervezésről is. 2 évvel ezelőtt decemberben, amikor megbeszéltük, hogy jöhet a baba, nagy reményekkel a könnyű teherbeesés gondolatával megvettem a "Az a 9 hónap - Útmutató leendő anyáknak és apáknak" (http://www.libri.hu/konyv/az-a-9-honap-1.html) és mellé a Terhes naplót is (http://www.libri.hu/konyv/az-a-9-honap-terhesnaplo.html). Vártam mikor kezdhetem el írni. 2 év így nem tűnik soknak, de megélni a napokat, így, hogy körülöttem is sok a kisbabás, terhes, nem könnyű. Férjem optimizmusa, és drK, hogy vannak csodák és nem szabad feladni a reményt, valahogy megnyugtat, reményt ad. Várom, hogy elutazzunk, kettesben legyünk, munkától távol, nyugiban. Aztán majd vissza a mindennapokba, és akkor kezdem az életmódváltást. :) Nagyon sokat változtam az elmúlt 2 évben. A sok csalódás eléggé negatívvá tett. Mondhatni, szinte árnyéka vagyok önmagamnak. Az ünnepek egy kicsit felelevenítették valódi lényemet, magam számára se vagyok reménytelen. Csak idő kell. Ki tudja miért alakult ez így, miket kellett megélnem, megtanulnom, megtapasztalnom,és kell még annak érdekében, hogy megélhessem majd az anyaságot. Most azt mondom, új év, új remény, új lehetőségek. Összetépni a fájó lapokat életünk könyvéből,és tovább lépni az ismeretlen jövőbe.

Mary! Ne add fel! Az esély még továbbra is ott van, ahogy a lehetőség is. Pihenjetek egy nagyot,és nem muszáj 3 hónap múlva ismét belevágni, lehet később is. Amikor a lelked készen áll az újabb megpróbáltatásra! Lesz babád, egy vagy kettő, vagy több, csak hinned kell és bíznod magadban!

Bocsi, jó hosszúra sikeredett! És még az ünnepekről nem is írtam... ;)

Az ünnepekről, meg a házigyári alkotásaimról a blogomon olvashattok: http://lunakreativvilaga.blogspot.com/
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

A bejelentkezésem után szépen eltüntem, mint szürke szamár......hát, kibabrált velünk a net, egyszerűen bármikor próbáltuk, fagytunk.
Aztán mostanra meggyógyult :-)
Szóval így utólag remélem, hogy mindenkinek szépen elteltek az ünnepek !
Válaszolatlanul hagytam egy-két kérdést, így most bepótlom:
kb. 3 éve járok az ARO-ra......fogalmuk sincs, hogy igazán mi a bajom.........korábban volt két spontán terhességem........az egyik sajnos úgy végződött, hogy meg kellett szakítani, mert az oviban ahol dolgoztam skarlát és rubeola járvány volt (ez még nagyon-nagyon régen volt). Meglehetősen rossz élményeim vannak akkorról..............egy jódarabig nem is akartunk gyereket............aztán 4 éve ismét terhes lettem, de valami nem stimmelt, mert véreztem....így aztán 2 hetet töltöttem a pavilon második emeletén. Az akkori orvosom (már kirúgtam azóta :-)) ) gyakorlatilag alig nézett rám és végül a hcg szint zuhanása miatt volt egy professzori bemutatás, ahol a Patkós docens mondta, hogy ezt bizony műszeresen be kell fejezni.
Az akkori orvosom, hiába voltam 35 éves, azt mondta, hogy ne izguljak, majd a következő. Egy évig nem küldött sehova és hiába voltam kiírva méhtükrözésre, azt mondta, hogy ne dramatizáljuk a történetet, biztos, hogy mindjárt terhes leszek.
Aztán az ARO-n kötöttem ki, a vizsgálatok jó lassan haladtak és végül annyit sikerült kideríteni, hogy nálam az a gond, hogy az egyik petevezető le van szűkülve, a páromnál pedig lassuak a "katonák".
Az első inszem sikeres volt, de elvetéltem a 7. héten.
A következő két inszem nem sikerült, akkor azt mondták, hogy a párom spermaképe annyit romlott és különben én pedig már majdnem 40 vagyok.
Erre mondta az Urbi, hogy nem baj, majd a lombik. Az első lombiknál minden OK lett volna, DE nem tapadtak meg rendesen a babák. Ekkor derült ki, hogy nekem bizony nem volt még méhtükrözésem és biztos mechanikus akadály van a méhben.
Kiderült, hogy a kartonomra az a drága-édes orvos (az előző) felírta, hogy a méhtükrözés negatív.
Az Urbi kérte tőlem a leletet, de aztán hamar tisztáztuk, hogy hiába alapvizsgálat, nekem olyanom nincs is.
Ősszel megcsinálta dr. Bokor (nagyon rendes, jó fej volt) és most nekiszaladtam a második lombiknak.
Nem sikerült. Amikor bementem az általam már fekete-szerdának nevezett napon az Urbihoz, akkor ő CSAK azzal érvelt, hogy hát igen, Ön 40 éves. Megkérdeztem, hogy de melyik eredményem rossz, mit csináljak.............mire ő, nem minden rendben, dehát Ön már elmúlt 40 éves és nagyon kicsi az esélye, hogy gyereke lesz.
Mondtam neki, hogy kérem szépen, amikor 36 évesen idejöttem és elkezdték a vizsgálatokat, akkor azért halványan lehetett tudni, hogy betöltöm előbb-utóbb a 40-et.
Erre nem mondott semmit, csak a statisztikát sorolta fel nekem.

Na, ez az én történetem.
Teljesen megértem Mary-t, hasonlókat érzek. Ami nálam súlyosbítja a dolgot, hogy egy tizessel még öregebb is vagyok ...........és ezt azért az ARO-n már néhányszor a képembe dörgölték...........
OK, számszakilag ez tényleg így van. De attól még én is szerethetnék gyereket..........................

na, most jól kipanaszkodtam magam................
nita-40
 
 


Sziasztok,
Röpcsi drága Drukk!++++++
Pihizz sokat, és ha tudsz ágyból írni, várom...
Krisztiről van hír?
Nita, de örülök, h. jelentkeztél!
Twist, Adri,hogy vagytok?
Rena drága hogy vagy?
Baba, UH?:)
Mmzsó,mindjárt kezdhettek!:)
Lunáról vmi hír?El van tűnve:(
Ditke, Kamilla?
Puszi

mary80
 
 


Fáziskésés, amint látom:)magamnál:)
Luna-Neked mik az előzményeid, ha kérdezhetem.

mary80
 
 


Nita! Nem szabad akkor se feladni a reményt! Nálunk a családban anyai ágon elég nehéz a teherbeesés. Nagymamám Anyukámmal 40 évesen maradt úgy, előtte sosem volt terhes, Anyuval meg félidős koráig menstruált, és csak akkor vette észre hogy terhes, amikor Anyu megmozdult. Keresztanyám 2-3 hónapig vérzett amikor unokabátyámat várták, ráadásul ő sem könnyen jött baba volt. Anyu unokahúga már elmúlt 40, asszem 42vagy 43 volt, amikor összejött a lányuk, akkor már 14éve vártak a babára! Nem volt lombik, se inszem, mind végül spontán babák voltak. Mi 2 éve várjuk a csodát.
A férjednek nem javasolták a fer14 vitamint? Itt elérhető: http://www.fer14.hu/

Mary: mi 2 éve szeretnénk babát, eddig nem sok sikerrel. Nekem volt hsg vizsgálatom, átjárható vagyok, de sajnos csak akkor van peteérés, ha stimulálnak. Clostyra a 3x1 dózisban 1-1 petét produkálok. Férjem spermája se tökéletes, neki ez a 4. fer14es hónapja, aztán kiderül mennyire hatott. A legutóbbi vizsgálatnál nem lett jó eredménye, így nem csinálta meg az inszemet se a doki. Kaáliba küldött, mondta e hónap végén, azaz mostanság kellene bejelentkezni, de adok még egy esélyt magunknak. Megvárjuk az ismétlő spermavizsgálatot.

Jó, hogy kiírod magadból az érzéseidet, gondolataidat!!
Én anno 2008. januárjában elkedztem egy kis lakattal ellátott füzetet, ami először azért indult, hogy mindent leírjak leendő gyermekünknek, családról, helyzetekről. Aztán mivel nem elmaradt a várva várt csoda, lassan átalakult olyan naplóvá, amibe a fontosabb eseményekről írtam - írok.
Vendég
 


Luna, köszi.Olvasom a naplód, de még le vagyok maradva, nem gyengén, de igyekszem pótolni.:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.30 12:26-kor.

mary80
 
 


luna81

köszi a biztatást.........nem szeretném feladni, de most nagyon gyomorszájonvágós volt a szerdai beszélgetés.
Nem ismerem a fer14-et, köszi a linket, elvolvastam. Szerintem most a napokban veszek ilyet.
Egyébként sokszor gondolkodtam, hogy miért csak a nőt stimulálják ???? A férfit miért nem ? Ezt pedig nem is én kérdeztem, hanem a férjem, amikor látta, hogy több héten át szurkáltam a hasam. Végig azt mondta, hogy egy hős vagyok és annnnnnnnyira szívesen levenne valamit a vállamról.

Krisztivel mi van ???? Jobban van ?
nita-40
 
 


Mary: oksi, köszönöm, hogy olvasol!! :)
Én is téged, csak privátban, tehát elvileg Te nem látod, hogy rendszeres olvasód vagyok. :)

Nita: nem tudom miért nem. Nekünk ezt a vitamint a nőgyógyom írta fel, hogy legalább 3 hónapig kell szedni, akkor lesz hatása. 2 hónapon jutottunk túl nem sokkal amikor vizsgálták a spermát, így rá kellett még egy dobozzal húzni. Olyat már hallottam, hogy férfinek is adtak clostyt. Egyébként nagyon korrekt a cég, 2x rendeltem tőlük - ez a biztos, mert kevés patika árulja, Bp-en csak egy, azt hiszem a Teréz körúton - először 3 dobozzal, aztán még egy kellett, 2 napra rá már meg is érkezett. Esetleg próbáljátok ki Ti is, elvileg 3 hónapig kellene szedni. Én amikor ezt felírta a doki, nem receptre, hanem egy cetlire, hogy ezt kellene szedni, akkor utána néztem fórumok, volt aki azt írta, hogy a felesége a 2. hónapban terhes maradt.
Vendég
 


De miért nem regizel?

mary80
 
 


Ezt hogy érted? Hová? Rendszeres olvasód vagyok, csak nem nyilvános, hanem privát módon. Az írásaid megjelennek nálam, hogy frissültek. Csak a rendszeres olvasók között nem vagyok fent. Twistet is így olvasom. :)
Vendég
 


Azt értem, de ezért kérdeztem, h. nincs kedved nyilvánosan is olvasni?Nem erőltetem, csak kíváncsiskodom:)

mary80
 
 


Lányok köszönöm a biztatást :!: :D
Barnázni, barnázok rendesen, de érdekes a betéten barnázás van, de ha pézsét használok akkor pirosas. :roll:
Kurva jó szilveszterünk lesz holnap ...............:!:
Lehet, hogy a megemelt insulin bogyóm is közrejátszik itt, mert olvastam, hogy volt akinek ettől voltak ilyen tünetei. Ki tudja?!
Holnap mindent megtudok, kíváncsi vagyok!!!
Szerintem sikerülnie kellett, ezeregy embernek megjött miért pont nekem ne sikerülne???
A beültetés napján már időpontot is kaptam uh vizsgálatra, ha sikerült, Krisztitől tudom, hogy Ő nem kapott így előre! :roll: Vajon miért? Lehet, hogy Urbi teljesen biztos abban, hogy sikeres lett nálunk a kezelés?!

Szia Nita!
Hát nem semmi a Te történeted. :( Én most dec.-ben töltöttem be a 28-at, de szívesen átvennék tőled egypár évet, baba sikeresség miatt! :wink:

Lányok olyan béna vagyok, valaki segítene az mns-t letölteni??? Szerintem vagy 1000-szer fent van, de nem tudom hol, meg végül semmit se tudok! :lol:
Vendég
 


Mary én próbáltam egy citromail-es e-mail címmel az oldaladdal bejelentkezni, de nem tudtam! :( Na, ehhez is béna vagyok! :lol:

Mary, olvastam a naplódban, hogy azt mondta a prof., hogy 3 mensit kell megvárni, ahhoz, hogy az alvó babák közül 2-tőt megint belehessen ültetni. A 3 mensi úgy van, hogy most ha megjön akkor azaz első, aztán a második és a harmadik megjövetele után be lehet már jelentkezni?
Vendég
 


Röpcsi! Csak nyugi, ne idegesítsd magad semmin! Tuti babszik, elküldtem, nálunk a családban hogy járt Nagymamám. :) No para!! :)

MSN-t szeretnéd letölteni?
http://download.live.com/messenger
jobb oldalon van egy olyan, hogy letöltés. Ha rákattintasz, feljön egy ablak, futtatja vagy menti, és akkor kattints a futtatás gombra. Aztán követni kell az ott leírtakat, azt a böngészőablakot ne csukd addig be, amíg fent nincs a progi!! :)
Vendég
 


Röpcsikém,
Dehogy vagy béna!Egyébként én a privi folytatást várom!:)
Kíváncsi vagyok az érzéseidre,mondandódra!
Ne törd most ilyeneken még a buksid!Egyébként, úgy van, h. amikor a 3. mensi kezdőnapja fel lehet őket hívni, és adnak ip-ot, de Neked erre nem lesz szükséged!
Én sem kaptam uh-ra ip-ot anno, úgyh. tuti sikerült Nálatok!

mary80
 
 


Na próbálkozok, már valamelyest megvan az mns, de még barikat nem nagyon tudok vele szerezni. :roll:
Köszi Luna! :wink:
Vendég
 


röpcsi,

köszi a virtuálisan átdobott pár évet :-))) ez tök kedves volt Tőled !
Hát, az van, hogy bármennyire is jönnek nekem ezzel a az életkor-dologgal, mégis azt kell, hogy mondjam, hogy BIZTOS vagyok benne, hogy születik gyerekem. Hamarosan.
Ha az Élet hallgatna a statisztikára, akkor most megnézhetnénk magunkat !!!

röpcsi,
nyugi..........bizti minden rendben lesz, a barnázás miatt nem lesz gond, csak ne idegesítsd magad, mert az jobban árthat.

mary
remélem már a vigasztalódás ösvényén lépkedsz.........tudom,hogy nagyon gáz, ami történt, de ez csak egy csata volt........tudod, a háborút még megnyerheted !

Most elhúzok, megnézem az Avatárt moziba.
Ha nem engedne fel a net, akkor nagyon nagyon boldog, sikeres 2010-et kívánok mindenkinek, sok új pici babát, sok pozítiv tesztet stb.

pusszantásom
Nita
nita-40
 
 


Nita drága:)
Köszi, Neked is.Ahogyan írtam is, az egyik nap ilyen,a másik olyan. Tudom, h. én képtelen vagyok az anya-szerepre, most ezt érzem, így gondolom, és nem vagyok elszánt,h.mindenáron gyermekem legyen. A melóhelyem is ott akarom hagyni, azt hiszem, nem ösvényen járok, hanem örvénybe kerültem...
Te hogy érzed magad?Nincsenek hullámvölgyek?
Puszi

mary80
 
 


Luna drága, nagyon jókat írtál, tele vagy tervekkel, ezt már szeretem:) Én is a Kismamák nagykönyvét olvasom éppen, tök jó! Nekem a többi anyuka ajánlotta, hogy ez valami szuper könyv, ezért szereztem be, szuper tényleg!
Jó lesz jövőre babásodni, mivel végre nincsenek szabadságolások, mindenki dolgozik rendesen, nyitva van az ARO, a Kaáli, minden. Nincsenek ilyen nagy kihagyások és nem kell izgulni, hogy egy-egy kezelést végig tud-e egy pár csinálni vagy nem (az ARO bezárása, vagy a doki szabija miatt).
Már csak pár nap és kezdődik az új év, amikor végre mindenki dolgozni fog rendesen (többek között az én dokikám is végre), amit nagyon várok én magam is!
(Sem a nyári, sem a téli szabadságokat sem bírtam annyira pozitívan elviselni, sok szorongást okozott).

Az üdülési csekkes nyaralás is biztosan jó lesz, mi ezer éve nem voltunk ilyenen. Régebben még igen, és isteni, ahogy masszíroznak, pezsgőfürdőzünk, finomakat eszünk és élvezzük egymás társaságát. SZép emlékek ezek:) És nektek pont ovu is lesz, szuper!:)

Baba, mi volt a mai UH-on? Visszaolvasok...
Vendég
 


Nita, üdv köztünk!:) Bíztatásként elmondom, hogy 37 éves vagyok, 38 leszek februárban. A lombiknál a statisztikák szerint nagyon kis esélyem volt, mégis elsőre sikerült (persze előtte 4 sikertelen inszemim is volt és 14 év otthoni eredménytelen próbálkozás). Szóval, a statisztikákat dobd a kukába!:) Csak bíztatni tudlak.

Hát sajnos itt senkinek sem sikerült egyből teherbe esnie, sok-sok csalódás van mögöttünk és lelki fájdalom. Aztán már az ember el sem hiszi, hogy végre sikerült. Babát kérdezd pl. neki igazi kis csodababája van, sok-sok-sok sikertelen kezelés után spontán jött a manócskája:))
Vendég
 


Csajok megnéztem a libri és az Alexandra könyveknél a kismamás könyvet és mindegyiknél más, melyikre gondoltok?

Mary, hát igen az érzelmi hullámok és örvények ismerős! :oops: :roll:
Vendég
 


mary80,

Ne csináld már, Te lány !
Méghogy képtelen vagy az anyaszerepre ?!?
Megmondom, hogy mi van: kaptál egy csomó hormont, amitől rohangál a hangulatod, plussz a szervezeted is már kezdett felkészülni az anya-üzemmódra........aztán valami miatt a Természet úgy döntött, hogy a Kisbabátoknak nem most kell megfogannia és leszületnie, hanem később.
Marha nagy csalódás, ez egyértelmű. Dehogy honnan vetted azt, hogy képtelen lennél anya lenni, hát ezt nem tudom. Ezt most csak a rossz hangulatod mondatja.
Szerintem ezt most el kell fogadni, hogy egyszer ezt érzed, máskor azt.
Hidd el, hogy kb. két - három hét múlva már nem lesz ilyen hullámvasút Nálad !!!!

Dehogy a kérdésedre válaszoljak: de, nekem is ingadozott a hangulatom.........de aztán egy hajnali rémes felébredéskor (amikor is bevillant, hogy mi lesz ha nem lesz gyerekem) megbeszéltem magammal, hogy nem akarom a bajt tetézni azzal, hogy még magamat is kicsinálom a negatív gondolataimmal. Aztán most ehhez tartom magam.
Ha jönne a hullámvasút, akkor pedig megint tisztázom magammal, hogy mit is határoztam el. Ha kell, akkor naponta emlékeztetem magamat.

A melóhelyedet meg lehet, hogy érdemes átgondolni..........de azt se most döntsd el, várj még egy picit.
Ha mondjuk egy hónap múlva is azt gondolod, hogy unod, vagy szívesen csinálnál mást, vagy eleged van a jópofa megjegyzésekből és váltanál, akkor meg lehet, hogy érdemes utánaásni, hogy mik a lehetőségek.

Mary, hidd el, hogy bármilyen pocsékul néz ki a dolog, Te akkor is egy erős és stramm csaj vagy, aki igenis nemsokára anyuka is lesz.
Szóval : TÚLÉLNI !

pussz
nita-40
 
 


twist, helló !
köszi Neked is a biztatást.........persze, tudom, hogy itt már mindenkinek meg volt a maga kis pokoljárása..........:-(((
Nehéz pillanatokban majd Rád és a baba nevezetű sorstársra gondolok.
Nagyon szurkolok Neked erre a kis időre ! :-)
nita-40
 
 


Vendég
 


Twist már csak 9 nap Dorkáig :) De izgi! :)

Ugye milyen jó a könyv? Nagyon tetszik nekem is. :)

Jövőre jó lenne, majd meglássuk mi van a nagykönyvben megírva, lesz babszink, vagy sem. :) Remélem igen.

Az utazás nagyon ránk fér, nagyon húzós évünk volt ismét. A következő se lesz galoppjárat, de remélem elkerülnek a negatív hullámok, és társai.
Vendég
 


Na Csajok, ismét nem bírtam olvasni soraitok Sírás nélkül, pláne a Tiéd-Nita:)Ez van, lesz rosszabb is.Mint ahogyan mondtad is, megjárja mki a poklok poklát...

mary80
 
 


mary,

nem megríkatni akartalak..............
Most tök normális, amit érzel................de ez VÁLTOZNI fog, hidd el.
Még hihetetlen, de amikor majd azért nem alszol éjszaka, mert a gyermeked belázasodott és pöttyös, akkor ez a mostani dolog, icipicire fog zsugorodni.
Kívánom, hogy hamar túllegyél ezen a völgyön !

Vigyázzatok magatokra lányok, most már tényleg szaladok !
nita-40
 
 


Nita,tudom...semmi rossz szándék nem volt Benned!

mary80
 
 


Mindenkinek Nagyon - Nagyon Boldog Új Évet Kívánok!
Egészséget, Boldogságot, Szeretetet és Sok- Sok Kisbabát mindenkinek
!


Kép

Kép

Holnap már nem biztos, hogy tudok jönni, jönnek hozzánk, ezért ma kívánok minden jót!
Vendég
 


Luna, Neked is:)

mary80
 
 


Sziasztok!

Tud valaki valamit Krisztiről. Már napok óta keresem a híreket felőle semmit sem látok. Aggódom érte és mindenkinek szorítok.

üdv

kispatak
Vendég
 


Köszi luna Neked is :!: :D :wink:

Mary, küldtem üzenetet:!:

Kispatak
Én annyit tudok, hogy krisztinek sikerült, csak cisztái vannak. Nem tudom, hogy hazaengedték-e már?!
Remélem jól vannak! :D
Vendég
 


Megjöttünk. Van egy 19 mm-es, dobogó szívű kisbabánk!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimado, szívből Gratulálok :!: :D :D :D :wink: 8)
Vendég
 


Baba, de örülök!:)
Küldtem üzit!

mary80
 
 


Röpcsikém:)
Holnap várunk a hírekkel!
és köszi:)

mary80
 
 


Kispatak!
Én 7főn beszéltem Krisztivel!Megtalálod a híreket róla.Többet azóta én sem tudok!

mary80
 
 


Köszönöm a gratulációkat!Remélem, senkinek nem okozok fájdalmat! (Tudjátok, nekem is 13 évig kellett várni a csodára!Szeretnék nektek bíztatást adni és példát, hogy igenis sikerülhet!!)

MARY:nem jött üzi tőled! :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babus!Nagy nagy gratula a picinyhez aki már nem is olyan kicsi:)Szépen növekedik!Hány hetes vagy most Baba?Mikor volt az utolsó mensid?Csak ugy viszonyitásképpen mert majd én is megyek UH ra.
Nagyon boldog új évet lányok!
Beszéltem a Krisztivel jobban van csak a pf. ciszták aggasztják mert hogy azt mondták neki hogy a terhesség még jobban fokozhatja a cisztanövekedést az ösztrogéntermelődés miatt.
Bizom benne hogy felszivódnak.
Puszi!Majd jövök!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok lányok.
Hazakérettem magam pár napra.Bár nem akart a főorvos,
de meggyőztem.Olyan rendes doki.Azt mondta de semmi
orgia és hétfőn vissza spuri.Nagyon örültem.Orgia?
Mondtam én.Úgy le vagyok gyengülve olyan vagyok mint
egy kis .....A véreredményem jó,csak azok a fránya ciszták
még mindig nagyok.Egy picit már húzódott vissza,de azt
mondta a főorvos,hogy csak egy picit,és ez még semmi.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Lányok amit én átéltem az elmúlt hetekben nem kívánom
senkinek.2 nap intenzív.Az nagyon kemény volt.Főleg amikor
azt mondták életveszélyben vagyok.Szóval idegileg kikészültem.
De azért van jó hír is.8 mm a kis petezsákom.És 2500 a hcg.
Igaz még szívhang nincs de annyira boldog vagyok.
Bár nem kiabálok el semmit,nyugodt majd akkor leszek ha
megszületik egézségesen.Azt mondta az endokrinológus
hogy hát igen a hyperstimulációnak ez az előnye hogy sikerül
a baba.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Köszönöm mindenknek aki aggódott értem.
Mostmár sokkal jobban érzem magam.Remélem így is marad.
Az alvásom visszatért,bár még nem az igazi de így már jó.
Nagyon bízom benne hogy felszívódnak a ciszták is.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Kamilla, a vonalzón pontosan rajta van. Én is ezt szoktam: viszonyítgatni másokhoz. :D Drukk neked!

Röpcsikém+++++++++++++++++++++

Kriszti+++++++++++++++meglátod, nem lesz smemi baj!Jobbulást és örülünk neked!


BÚÉK!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


baba
Gratulálok neked!!!!!Most olvastam a nagy hírt.Ez nagyszerű.
19 mm.Én is már alig várom hogy dobogjon a pici szive.
Buék neked is.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


KRISZTIKE UJRA KÖZTÜNK HÁT MEGGYÓGYULTÁL NAGYON NAGYON ÖRÜLÖK KISMAMI!!!!!!!
Bocsi Baba figyelmetlen voltam:(
PUSZI!!!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok!

MINDENKINEK BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!!!!!!

A következő évre:

Twistnek és Dorkának nagyon jó egészséget és sok tejcsit kívánok!

Akik már babát várnak kellemes pocak növesztést kívánok!!

Akik még babára várnak,nekik pedig HATALMAS BABA ESŐT KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi! Kép

Kép
rena85
 
 


Kamilla, semmi gond, csak szólok, hogy ott van. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?