Új privát üzeneted érkezett!

Kicsi meglepetések mindíg vannak:)))
Melisch örülök hogy minden rendben volt az uh-on!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na, itt vagyok, jönnek a receptözönök, készüljetek! :lol:
Egy jópárat a régi, zárt topikos barátnőimtől "oroztam el", remélem, nem haragszanak érte.

Ez itt a házilag készült marcipános szaloncukor receptje:
http://fozzunkolaszul.blogspot.com/2008 ... goran.html

Aztán jön a karamellás szaloncukoré:

30 dkg cukor, 20 dkg vaj, 20 dkg fehércsoki, 6 dkg cukrozott narancshéj. A cukrot világosra kell karamellizálni, bele a vajat, lehűteni 60 fok körülre, ekkor bele a fehércsoki csoki és a narancshéj. Lapos formába kiönteni, hűtőbe vele , majd kockákra felvágni.

Ezt követi a pihentetés nélküli mézes

1kg finomliszt
3 kiskanál szódabikarbóna
1 evőkanál mézesfűszerkeverék
30 dkg porcukor
30 dkg Rama margarin
2,5 dl méz
3 tojás

összedolgozzuk közepesen kemény tésztává, 3 cipóra osztjuk, így nyújtjuk ki kb. 3 mm vastagságúra. 180 fokon sima, 165 fokon légkeveréses sütőben 8-10 percig sütjük. , ne tovább, mert akkor kiszárad.

Ez a görög citromos húsleves receptje:
http://recept.paradicsom.info/receptek/ ... sirkeleves
Ettől nem kell megijedni, valami isteni könnyű, mediterrán ízű, enyhén savanykás leves, ha valaki már nagyon unja a "sima" (egyébként nagyszerű) magyaros, zsíros húslevest.

Jó étvágyat nektek hozzá!

Tegnap a hosszúban Nyuszi neked írtam főleg, hogy a piciteket én két helyre vinném el: egy valóban JÓ neurológushoz, és egy nagyon JÓ gasztroenterológushoz. Csináljanak teljes koponya és hasi uh-ot, vérképet, mindenféle allergiavizsgálatot (esetleg egy JÓ allergológus vagy klinikai immunológus is sokat segíthet ebben), és írjanak egy részletes szakvéleményt A további teendőket ez kellene, hogy meghatározza, mert szerintem eddig csak olyan vaktában ide-oda találgatás ment, ami egyikőtöknek sem jó. A normaflore-nál van egy sokkal hatékonyabb és jobb bélflóra-védő, ezt nekünk is a gasztrós doki írta fel, kérdezz rá!
Nekünk Bence nagyon későn kezdte el művelni a "kötelező" mozgásokat, csak 5 hónapos korában volt hajlandó hosszas erőlködésre hasra fordulni, akkor, amikor más baba már a felülést gyakorolta. Mindenben ilyen kis lassú volt, kényelmes, a mai napig ilyen habitusú gyermek. :lol: 16 hónaposan indult el először, a legtöbb gyermek ilyenkor már vígan szaladgál, legalábbis döcög, ő pedig csak négykézláb volt hajlandó közlekedni. Mi is megijedtünk, voltunk neurológusnál, uh-okon, aztán megnyugtattak, minden rendben vele, Ő egyszerűen ilyen, legyünk türelmesek. Ma már örökmozgó nagy csibész, de óvatos duhaj a mai napig. Szóval ha orvosilag nincs gond, akkor nyugodj meg, ilyen a kicsi és kész.

Én nem hiszem, hogy az örökös idegeskedésed a terhesség alatt ilyen "károkat" okozott volna, persze nem is használ(t), de ezt verd ki a fejedből. Igaz, most már nagyon jó lenne egy nyugodt, laza állapot, mindkettőtöknek előnyére válna. Ezért nem szabad magad agyonhajszolni, semmi mással ne törődj, csak kettőtökkel, mert ezek a hete, hónapok pótolhatatlanok! Tudom, hogy rossz a bezártság, az állandó betegség-rossz idő-alvás ördögi köre, de előbb-utóbb vége lesz ennek is, ha lassan is, és javulni fognak a dolgok, meglátod! Még egy kis kitartás, meghálálja magát az élet!
Most próbálj meg karácsonyozni, nem agyalni a jövőn, örülni a kicsinek, nagyokat enni, aludni, olvasni (ha tudsz).

Melisch,
nagyon jó hírek, ügyesek vagytok! Minden rendben lesz, ne emeld meg magad, és ha fárasdt vagy, azonnal pihenni, tudod, a baba jelez! :wink:

Nita,
remélem, ti is rendben vagytok!

BOLDOG KARÁCSONYT, LÁNYOK!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Ja, a szaloncukrokat olyan fényes, sima, vékony csomagolópapírba csomagolom, amit úton-útfélen lehet most kapni! A lényeg, hogy vékony legyen, viszonylag könnyen hajtogatható!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 

 
 

Nita: írtam privit!

Kép
nyuszifül16
 
 


Isteniek a receptek.........kösziiiiiiiiii!!!!!!!!!
Nyuszi írtam én is:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Jelentem a genetikán minden ok,volt picurnak semmi baja,már 350g. :lol: :lol:
Mindenkinek Békés,Boldog Ünnepeket Kívánok!Millió puszi
Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!!!!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Kiskarácsony, nagykarácsony,
angyal csókja rátok szálljon.
Hozzon nektek minden jót,
ne csak almát, mogyorót.
Boldogságot, békességet,
szép jövőt, melegséget.
Boldog, Békés Karácsonyt!





Kép

királylány
 
 


Kellemes űnnepeket kivánok mindenkinek:)

KépKép
bettike83
 
 


Mucus: Milyen nagyszerű hír..... :wink:

Én tegnap voltam dokinál, de azt mondta, nem valószínű, hogy a héten Zoé kibújik. Hétfőn ctg. Remélem kihúzzuk 2010-ig. Hamár eddig bent maradt.... Semmi jelem egyébként. Csak a derekam fájdogál, ha sokat állok. méhszáj jól tart, a külső két újnyi, a belső bő egy. Szinte semmit nem változott egy hét alatt. De a doki mondta, hogy be van kapcsolva végig. Hívjam, ha a frontok miatt elfolyik a magzatvít, vagy bármit érzek.

Kellemes Karácsonyt Mindenkinek!!!!!!!!!

Kép
kicsi80
 
 


Na mi van csajok? Sehol senki? Jó, én könnyen beszélek. Idén már nem dolgozom. Dec. 21-től itthon vagyok. Ma Apa dolgozik, kettesben vagyunk Bencével. Itt olyan szép, de hideg idő volt, délelőtt sétáltunk egy kicsit a városban. Most pedig társasozunk. Tesóm jön a barátnőjével este.
Semmi különös nincs velünk. Nagyon nem volt időm jönni fórumozni, mert estére mindig kidőltem. Most gyakrabban benézek, hogy itthon vagyok.

Dius nagyon örülök, hogy minden eredményed jó. Domi egy igazi kis nőcsábász. Hehe.

Kicsi neked kitartást! Nem sok van már hátra.

Melisch neked nagyon örülök, de ezt tudod, már megbeszéltük.

Nita remélem már mindenki jól van nálatok.

Bettike szerintem mindenképpen fordulj orvoshoz, mert ez nagyon nem jó, hogy ennyire hosszú a ciklusod. Igaz, n mikor Bencével estem teherbe akkor minden második hónapban jött meg. Most beállt 33-35 napra, majd a tavasszal megbolondult, de a nyár végére beállt 29 napra. Igaz újból elkezdtem aerobicra járni heti 2x, nem tudom mitől, de egyre kevesebbet ettem és ennek hatására - szerintem -rendeződött, pedig már dokihoz akartam menni.

királylány
 
 


Sziasztok!!
Mizujs veletek???Ki hol szilveszterezik???Mi a helyi kocsmába megyünk,hova máshová,jaj,már úgy várom...Tejet fejek,anyum lesz Melcsivel,anyósom Pityesszel...
Na bealtatom,mert nyűglődik,és jövök is....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!
Így utólag nagyon boldog Karányonyt szeretnék kívánni Nektek és CSaládotoknak!
Aki írt bocsi, h nem tudok válaszolni üziben, csak elromlott a telefonom!
sok-sok puszi

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!!!!
Kicsi mizu?
Nyuszi i a baja a telódnak??

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ma voltam ctg-n. Még mindig semmi.... Holnap kell terheléses ctg-re mennem. nagy élvezet :evil: Ott kiderül mi a helyzet. Méhszáj alapján nem szülünk a közeljövőben. Lehet akár január is...

Kép
kicsi80
 
 


Kicsi az lenne igazán szép ha 2010 első babája lenne Zoé!!!!!!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Esély van rá.... Magzatvíz tiszta, méhszáj alapján doki szerint még nem várható. remélem a frontok sem tesznek keresztbe, mert ugye szeretnénk, hogy 2010-es legyen a t-gyás magasabb összege miatt... De a guta üt meg, ha dec. 31 éjjelén kibújik picike....

Kép
kicsi80
 
 


Ismét futólag jöttem és az idén talán utoljára :cry: Holnap dél körül megyünk nagyimékhoz és ott már a mobil net sem mükődik, igy nem tudok majd jönni csak miután 4-5-én hazaérünk.

Ezért szeretnék mindenkinek NAGYON BOLDOG UJ ÉVET és egy ennél sokkal szebb esztendőt kiváni!!!!

Mi jól vagyunk amugy. Kicsi kivánok gyors és könnyü szülést nektek!!

Mindenkinek nagy ölelés és nagyon szeretelek benneteket!!!

Kép

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!
Én is ideértem végre. :lol:
Mindenkinek Boldog Új évet kívánok, ha nem tudnék már jönni.
Királylány, jó hogy jöttél! :wink:
Láttam a szánkós képeiteket iwiwen, aranyosak vagytok! :wink:
Melisch, vigyázz magadra!
Minden kismamának egészséget kívánok!
A 2010-es évre pedig sok babaesőt!

Kicsi neked januári Zoét és könnyű szülést kívánok!
Láttam iwiwen, szép, nagy hasad van már! :wink:
Várjuk a híreket!!!!!!!!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziazstok!

Nita: apa véletlenül benyomta a telóm tetjét. Van még rá gari, és nem extra vmi 19 forint volt előfizu miatt, csak az bosszant, hogy az összes szám benne volt.
Kártyám az él, de a csere telóm az nagyon szar.

Én is csatlakoznék Angihez, ha nem jövök, Akkor MINDENKINEK NAGYON BOLDOG, ÖRÖMTELI, SZERETETBEN ÉS ANYAGI ÁLDÁSBAN IS BŐVELKEDŐ ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNOK!
ÖRÜLÖK, HOGY VAGYTOK, ÉS REMÉLEM MARAD A TOPIK JÖVŐRE IS!

puszi

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!

Angie én is szoktalak nézegetni titeket az iwiw-en. Pasik nagyon édesek! Remélem jól vagytok.

Kicsi láttam ám én is a pocakodat. Remélem teljesül a vágyad és 2010-ben születik meg Zoé.

Melisch amint tudsz légyszi feltétlenül jelentkezz!

Én előre nem kívánok semmit, majd ha itt lesz az ideje.:wink: Most viszont vonulok a konyhába, mert holnap megyünk a barátainkhoz és bevállaltam a sajtos kockát. Már csak meg kellene sütni...

királylány
 
 


Sziasztok Csajszik!
Kicsi!
Neked megy a drukk,bár lehet,hogy már babázol is. :D :D

MINDENKINEK BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!MILLIÓ PUSZI
Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!

Ma Barni meg kóstolta az alma-barack babkaját.....nem győztem kanalazni..nagyon ízlett neki!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok :!: :!: :!:
Kép

Remélem mindenki jól van!!! :wink:
Aki megy bulizni annak jó szórakozást!!! :D
Vendég
 


Csokiból van a punci
cukorból a pénisz,
Boldog új évet kívánok
moszt én isz!

Sokat gondolkodtam azon,
Mit kívánjak neked e napon:
Asztalodra jó sok nasit,
Az ágyadba két jó pasit,
Orális és anál szexet,
A zsebedbe jó sok stexet,
Vegyenek körül a barátok,
Boldog Új Évet Kívánok!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Még egyben!!!!!!!!!!!!! Jóslók már vannak, de ha fekszek, elmúlik. Méhszáj tágult, de tart. Azt mondta, megindíthatná, de nincs semmi kényszerítő körülmény, ezért nem teszi. Doki szerint jan. 2-3 is elképzelhető szölésnek, de azért szilvesterkor nem iszik majd....
Holnap délben kell mennem ctg-re.

BÚÉK mindenkinek!!!!!!!!

Kép
kicsi80
 
 


Kicsi rendes a dokid hogy nem iszik inkább!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Boldog Új Évet Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!

Kicsi, szorítok, hogy most már bírja ki Zoé ezt a pár órát! :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


BÚÉK!!!!!!!!!!!!

Jelentem, KIBÍRTUK!!!! :lol:

Hamarosan indulunk ctg-re, a szülőszobára. Nem tudják mikor tudnak feltenni, mert folyamatosan csász ároznak....

Ha még hazajövök írok, ha nem majd Nita jön a híreinkkel :lol:

Kép
kicsi80
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Nagyon Boldog új évet kívánunk!!!!

Mi tegnap nagyot buliztunk, házibuli volt, és nagyon jól sikerült. Mindenki alszik csak én tartom a frontot. Félek ha elalszom reggelig nem tudok felkelni :roll:
Nálunk jól teltek az ünnepek, még a betegségek ellenére is. Levit januárban itthon tartom mert ez a fránya hörghurut, mindig jelen van a bölcsiben, és ez a téli időszakban el sem múlik. Addig marad a kert, játszóház és tárasai. Szóval ha valakinek van kedve akkor szívesen megyünk talizni pl. játszóházba is.
Rakjatok fel képeket az ünnepekről!!!
Kicsi hatalmas drukkk neked, nemsokára kibújik a kis Zoé:-))
Néhány kép az ünnepekről:
Kép Apa kari ajándéka!
Kép Kiscsajszink
Kép Levi és az ő karácsonyfája!
Kép Pancsa ajándéka
Kép Ajándékbontás
Kép Karácsonyi éneklő boci:-)))
Kép Séta 15 fokban, IMÁDTUK!!
Kép Pancsa is kidőlt
Kép Levike tanítja a kishugit.

Kép
Kép
boganna07
 
 


Boganna én szivesen találkozok veled.........persze meg kel tudnom előbb api mikor van itthon.mert egyedűl a Mátéval elindulni felér egy öngyilkossággal....... :)
Kicsi várom az sms-ed:))))))))))))))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!
Boldog új évet mindenkinek!!!
Nita,te már adsz kajcsit Barninak???
Nekem Melcsi nem eszik...szopná,aztán csak kitúrja a szája szélére....Pityesszel ilyen gond nem volt....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok csajok!

HAZAJÖTTÜNK!!!!!! Holnap 10-re kell mennünk. Akkor valszeg megindítja. 6-7 perces fájásaim vannak, de nem akar sűrűsödni, bár kicsit erősödik. Nem vészes. Ctg-n délben 6 percreseim volta. 60%, 80%, 130%-osak. Igazán egyiket ssem éreztem. Magzatvíz még megvan. Doki mondta, ha változik valami, induljunk. De igazán nem tudom mikor kellene. Még jól vagyok, kb 3-4 ujjnyira nyitva. A féjésoktól tudok aludni, nem ébresztenek fel. De ugye a sporttól nekem magasabb a fájdalom küszöböm... Jó lenne már túl lenni rajta. Egyre jobban befordulok....

Bocsi csajok, de 40+3-on nem nagyon tudok pozitív lenni.

Kép
kicsi80
 
 


BÚÉK!!!

Kicsi, ha 3-4 ujjnyira nyitva vagy, akkor miért nem tartott bent?!?
Én végig zárt voltam, aztán befektettek, mert egy héttel már én is túl hordtam, aztán éjjel két ujjnyira kinyíltam, és 1,5 óra alatt megszültem. :)
Vendég
 


Szerintem még az este megszületik Zoé :D
Vendég
 


Boldog Új Évet kívánok én is!

Kicsi,
3-4 ujjnyival már sehová nem kellene menned, az az 5. ijjnyi már pillanatok alatt "elsimulhat", aztán jön a baba!
Nekem is ilyen fájásaim voltak, de nálunk elment a magzatvíz egy része is, ezért már bent tartottak. Nagyon drukkolok, könnyű szülést kívánok Nektek!

Melinda,
miért akarod már hozzátáplálni Melcsit? Szopizik, nem?

Boganna,
nagyon szépek a képek!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly! még meg sem köszöntem a receptet.köszi! :)

Boganna! Nagyon szépek vagytok! Abba a nagy dobozba milyen ajándék volt? :) :oops:
Vendég
 


szerintem ma éjjel megszülsz....
tudni fogod,mikor kell menni....hidd el......

ki akartam próbálni,tudunk-e enni....én 2-őt szoptatok,+ fejek 3 óránként,a melleimen 1,5 óránként csüng valaki.....pityesz kéri a maradékot mindig...a tejem meg tiszta zsír,a fiam 4 hósan 10 kiló volt,Melcsi most 8 kg,megérteném ha táptól püffedne,de a tej is így nyomja őket....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Köszi lányok!!!!!!!

Nem tudom miért engedett haza... Én is azt hittem bentart, és szülünk.... No majd holnap. Lehet, már hamarabb bemegyünk mint 10. Ha tudok, még jelentkezem.

Kép
kicsi80
 
 


Meli igen már adok....úgy eszik a kanálból mintha így született volna..és 2 kanál között fülig ér a szája...... :) :)

Máté annó meg kiköpte...ahogy te is mondod..kiturta.....
Kicsi engem 2 ujjnyinál haza se akartak engedni....nekem is 7 perces fájásaim voltak akkor..:)szerintem 1-2 nap és szülni fogsz....de lehet még az éjjel..:)))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Boldog Új Évet!




Kép


Boganna nagyon tetszenek a képek.

Melinda hogy sikerült a buli?

Kicsiről valami hír?

királylány
 
 


Sziasztok!!!
Nem éppen 2 gyerekes családanyához méltón,de le...-om,mert már mióta erre vártam!!!!(Szépen viselkedtem,sokat ittam,de nem látszott rajtam,csak táncoltam,amit nagyon ritkán szoktam.Volt házipálesz is,a fiúk úgy röhögtek,beleittam,mert összekevertem az én poharammal,nézik a fejem,ök rázkódtak,mikor itták,én meg ránéztem,mondtam,hogy:ááááá,ez jó,olyan mint a tic-tac...)
Jövő ilyenkor úgyis megint terhes leszek!!!Úgyhogy 2 évig megint nem megyek sehová...

Ú,de berágtam,az év első gyereke,háááát mi más megint büdös cigány!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda ha jól érezted magad, akkor egészségedre!

királylány
 
 


Dunakavics,
neked is nagyon szívesen!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Melinda!
ne is mondd!!! olvastam olyat, hogy a nyolc éven aluli gyerekek fele cigány... :evil: mi lesz így a milyeinkkel?!?
Vendég
 


:oops: :oops: akartam írni:" mieinkkel" :oops: :oops: :P
Vendég
 


Meli ne idegeskedj......a cigányok szaporodnak mint a ........................................... :x :x :x :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!!!!!
2010.január. 2-án megszületett a mi kis "örök életünk" Dorogi-Szarka Zoé.
3770gramm és 50 cmrel....
mindannyian jól vagyunk,és nagyon boldogok!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT LELJETEK A KICSIBEN,JÓ EGÉSZSÉGET,APÁNAK SOK FELEST ESTÉRE,NEKED MEG SOK TEJET KICSI!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


DE MIÉRT NEM ÓRIÁSIVAL ÍRJA,MIKOR ÉN ÚGY AKAROK!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?