Új privát üzeneted érkezett!

Szia Woody! Szegény szüleid, csak nem kapták már el ezt a durvát..., de ha be vannak oltva... Mi családunk köhögős víruson ment át, csak a fiam lázasodott be egy napra, utána "csak" köhögtünk 3hétig, ilyen sem volt még! Átment az egész családon, még anyukámon is. A lényeg, hogy kismama ne legyen lázas!
Örülök, hogy azért jól telt a karácsonyotok, mégha el is húzódik apukádékkal a tali.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maccs01 2009.12.28 11:21-kor.

maccs01
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenek előtt békés ünnepeket, így utólag :oops: :lol: no és sikerekben (plusz babákban ) gazdag újévet.
Most is csak pár pillanatra tudtam jönni, mert megyünk Salgótarjánba.
A NETünk egész ünnepek alatt szarakodott, egyszerűen nem tudtam belépni. Se leveleket olvasni, se oldalt tölteni.
Ma bementünk az INVITELhez, lemondtuk az előfizetést. Tényleg állandóan baj van velük. És hoppá, most meg van net.
Mindegy. Megpróbálkozunk a mobil nettel, most meg elvileg a héten még működik a rendszer. ha mégsem sikerül, akkor jövő 7 7főn dolgozom már, jelentkezem majd.

Ma megyek UH-ra, remélem, minden rendben lesz, és remélem, tudok majd jelentkezni a hírekkel!

Puszi mindenkinek!
És az ÚJ BABÁSOKNAK külön sziasztok!!!
:wink: :lol:

szilvás76
 
 


Szilvi! Repesve várom a beszámolót. Reméljük, a szolgáltató is kegyes lesz! :)

maccs01
 
 

 
 

sziasztok!

csak füstjelezni jöttem. még megvagyunk :D :D
hosszu volt a Karácsony, alig vártam hogy vége legen :oops:
majd mesélek, lesz mit...

de most romeltakarítok a lakásban 8)


(Évi, nekünk van ilyen szék. Bence imádja! mi is :D :D. ha ujra kezdenénk most is vennénk... én egyáltalán nem bántam meg!)

Kép

Kép
timi1982
 
 


Mi is most elmegyünk, kb. 2-re érünk haza, addig jó sokat írjatok! :mrgreen:

maccs01
 
 


Szilvás,UH,drukk!!

Maccs,szuperek a bútorok.Kikában is láttam édes lámpákat.Itt sajna csak Kika van,Ikea nincs.

Mintha Csillagfény is ma menne dokihoz?...

Timi remélem csak jókat mesélsz.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Pár kép...
tegnapi vendégvárós
Kép

husi,mai ebéd is :)
Kép

Rockyval hintázós
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi
Még nem voltam a védőnőnél, még nincs kiskönyvem. Minek elkapkodni? :roll:
Majd januárban megkeresem, kihez tartozom. :wink:
Pihenőszékről én is jókat hallottam :lol:
Az a projektoros, altatós szerkezet :roll: :roll: :roll: :roll: .... nekünk olyan biztosan nem lesz...

Woody
Jobbulást a szüleidnek!
(H1N1 oltás mellett is elkapható....de reméljük, hogy valami más vírus fertőzte meg őket)

Maccs
IKEA... mi az????? Kb. 10 évvel ezelőtt voltam egyszer... :oops: :wink:
Nekünk nagyon messze van!

Szilvás
Nekem mobilnetem van, már több, mint 4 éve :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok Csajok!
Voltam ma Uh-n és hallottam babónk szívhangját...sírva fakadtam...el sem hittem.
Bár még nekem necces 6-7 hétig a dolog,de pozitívan állok már hozzá.
Anyósomnak a horoszkópja azt írta december elején hogy olyan karácsonyi ajándékot kap,amit 9 hónap múlva vehet a kezébe!!!
Ha nem a 2 szememmel látom,el sem hiszem :)
Nagyon örülök és bízok a további sikerekben is!.Mindenkinek millió puszi...holnap végigolvasom amiket írtatok,csak gondoltam dicsekszem egy kicsit...
:D :D :D :D :D :D :D :D
Ne hari érte :D
De nagyon boldogságos vagyok.
Mindenkinek sok boldogságot kívánok a várandóssághoz és pihenjetek sokat!
Puszi

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Csillagdruszám!!!!!!!

Nagyon örülök, már nagyon vártam, hogy gyere, kicsit aggódtam is, hogy nincs tán baj.. Éljen, éljen!! És továbbra is szurkolok neked, hogy ezután se legyen baj!
(Meg mindenkinek természetesen!)


Maccs, régebben én is hatalmas IKEA rajongó voltam, a lakás 60%-a onnan van... (főleg az antikolt fenyő vonal, de a kanapé, fotel...)
xtina75
 
 


Sziasztok!

Végül nem mentünk sehova, csak játszottunk-játszottunk-játszottunk. Gyerekek nemrég lefeküdtek egy órára, aztán tovább játszunk :)
Kicsit későn keltünk, hamarabb szoktak aludni du.

Csillag! Nagyon örülök, tök szuper. Akkor most tessék kicsit megnyugodni.

Tina, hehe, Ikea :lol: Már annyira meg vagyok fertőzve, hogy vidékről is felugranék félévente bevásárolni. Gáz mi? Egyébként Bp. nem nagyon hiányozna, pedig itt születtem. Szívesen elköltöznénk vidékre, mert itt féltem a gyerekeimet. Nem tudom elképzelni, hogy egyszerű fociedzésre csak úgy elengedjem őket, mert annyi szemétláda él itt. Nem tartom biztonságosnak. Vidéki város sokkal nyugisabb. Páromat még ideköti a munkája, de nagyon gondolkodunk esetleges költözésen, de 2010-et még biztos ittlakva töltjük.

maccs01
 
 


Még mindig parázok az Uh-tól.

maccs01
 
 


KÖSZI LÁNYOK!!!!
IMÁDLAK BENNETEKET!!!!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Csillag :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Tina
Fogyáshoz nagyon tudom ajánlani a GI-étrendet, napi olyan 160g szénhidráttal... és mozgás!!!
(Esetleg, menj el egy terheléses vércukor+inzulin vizsgálatra! Érdemes megnézetni, hogy nem vagy-e IR-es, az akadályozhatja az embrió beágyazódását!)

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 



Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi, pont ma jutott ez eszembe (a vércukrot megnézetni)
Mondjuk az IR konkrétan nem, mert olvastam a tüneteiről, és rám nem jellemző:
Lehet tünete az inzulinrezisztenciának?
Igen, érdekes módon a kialakult inzulin rezisztencia többféle tünettel is felhívhatja magára a figyelmet.
Lehetséges, hogy étkezés után 3-4 órával a kialakult hatalmas inzulinválasz a vércukorszint esését eredményezi, ez megnyilvánulhat a koncentrálóképesség zavarában, gyengeségben, álmosságban, ájulásszerű rosszullétben, szapora szívdobogásban, verejtékezésben is. Általában megfigyelhető, hogy a tünetek édességgel jól szüntethetők.

Mozgás? Hát, még mindig nem tudom magam rávenni. Itthon minden házimunkát megcsinálok, koratavasztól későőszig a kertet bújom (akit érdekel: http://krisztinca.blog.hu/), az nem kevés meló, meg olyankor sokat járunk kutyát sétáltatni, de télen hagyjon mindenki mackóálmot aludni :D :lol:
xtina75
 
 


Tina
Vércukorszintet nézetni nem elegendő! Az az IR esetén is még lehet teljesen normális!
Nálam is normál tartományba eső vércukrok mellett volt nagyon magas az inzulin-szint!

http://www.pco-szindroma.hu/index2.html
(ezen a honlapon érdemes az IR-ről olvasni...sok okosság van :wink: )

Ez még egy új megközelítés, nem minden orvos foglalkozik ezzel. :cry:
Akinek súlyproblémái vannak, akinek a családjában fordul elő diabetes, érdemes megnézetnie!
http://www.mensmentis.hu/ (hozzáértő orvoscsapat van itt)

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Csillag,csodás hírek!!!
Gratulálok. Képet kaptál?
Mi anyósod csillagjegye? :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára evilany 2009.12.28 18:56-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Kép
Kép

Babáztunk :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


sziasztok!

holnap délután megyek dokihoz... úgy döntöttem sztk-ba... bejelentkeztem ahhoz a dokihoz, akinél volt hely... még sose hallottam róla...
csak azt nem tudom, hogy ilyenkor mi a helyzet... uh-ra beutal ő és oda is időpontot kell kérni? na mindegy, majd megmondja...
aztán választott orvosom lesz, már azt is tudom, hogy ki... de majd csak a 12. hét körül megyek hozzá... ráérek onnantól dellázni... :lol: :lol: :lol: :lol:
na meg arról nem is beszélve, hogy én biztosan szeretnék magzatvízvételt (a koromra való tekintettel), mert ezekben a kombinált szűrővizsgálatokban, sőt még a genetikain uh-ban sem bízok... ikább kibírom a három nap szigorú fekvést utána... :lol:
kezdem egyre jobban érezni magam a bőrömben... már nem parázok annyira...és kezd átjárni a boldogság!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Csillag gratula a szívdobihoz!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Tünde, szerintem a hüvelyi Uh-t ott rögtön a doki megcsinálja.

Amnióra én is megyek. Enzónál elégnek éreztem a kombinált tesztet, de most, hogy elmúltam 35, bevállaljuk az amniót.

maccs01
 
 


maccs01 szerintem nincs minden doki rendelőjében uh itt az sztk-ban, de holnap kiderül... :)

Kép
gtunde75
 
 


Szerintem lesz... remélem lesz. Itt nálunk van - Kispest. 2 rendelő, 6orvos különböző időbeosztásban, egyazon műszereket használnak. Kell lennie. De majd számolj be! Sima ultrahangon voltam, mikor a vérképemből úgy nézett ki, hogy érdemes ránézni a májamra. Ott a nőci mondta, hogy ott a helyiségben néznek babát, de csak hasi uh-val. Szóval ezért gondoltam, így lenne logikus, hisz az Uh helyiségbe nem kimondottan csak nőgyógyászati páciensek mennek - bár tényleg, csak azt tudom mondani, ami felénk járja.

maccs01
 
 


én örülnék a legjobban!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: már nagyon kíváncsi vagyok!!! :)

Kép
gtunde75
 
 


Ircsi,
Az én súlyproblémám az csakis a túl jó kosztra vezethető vissza... sajnos imádom a saját főztöm :D Meg a téli mackóálom...
Ha visszafogom magam, mindig lefogyok.

De majd meg fogom nézetni... lesz úgyis 3 hónapom... csak nem most, annyit szurkáltak mostanában. Majd 1-2 hónap múlva. Meg majd akarok Gynevac kúrát, állandóan összeszedek mindenféle fertőzést (pl uszoda - régebben tökre imdtam az aqua-fitnesst), valamint most is fel voltam fázva peteérés előtt. Lehet, az tett be.
xtina75
 
 


Xtina én is imádom a főztöm
:lol:

Tünde,melyik rendelőbe mész?? A Veres endrében csak 1 UH van azt tudom.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Tina,avatar :wink: most karácsonyi kép?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Aha :D , ezek vagyunk mi, tegnapi:

Kép
xtina75
 
 


evilany igen, a Veress-be megyek... :)

Kép
gtunde75
 
 


Csillagfény, gratula az uh-hoz :D
Tünde, azt akartam kihozni az egészből, hogy még korábbi negatív tapasztalat nélkül is nekem sikerült egész nap idegeskednem, hogy vajon lesz-e baba az uh-on, a Te esetedben meg szerintem abszolút érthető. De lehet, félreértettem valamit.
Maccs, igen, eltaláltad csatlakozási szándékomat :wink:
Köszi mindenkinek a kedves fogadtatást! :) :) :)

bekri
 
 


Kép

Ő babócánk!!!
Már most Imádom!!!

Párom szerint jó nagy kukikája van :D
Még jó hogy nem is látszik :)[/img]

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Csillagfény! Szép a kismanó :) Jó apának, hogy már látja :):):)

maccs01
 
 


Csillagfény, párodnak nagyon jó szeme lehet :lol:

bekri
 
 


Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Tina
Gynevac... próbáltuk mi is... úgy, hogy mindkettőnk kapta a szurikat... hát.... :roll: :cry:
(mindenféle feltfázásra, fertőzésre nagyon jó a tőzegáfonya :wink: )
8 év alatt én már a tyúkkakit is kipróbáltam... :oops: :cry: :evil:

Csillagfény
Gyönyörű! Tiszta apja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi,
A tőzegáfonyát szedem. Minden télen egy csomaggal.
Szóval nem jött be a Gynevac? (Én is úgy gondoltam, h mindkettőnknek...)
De egyébként unokatesóm mondta, hogy ő havonta fel van fázva télen, mégis van 3 gyereke. Mondjuk nálam nem durva, egy esti hosszú, célirányos meleg vizes zuhany reggelre elmulasztja, meg nincs véres vizelet, ilyesmi, de csak nem kéne... (mert attól, h elmúlik a tünet, a bacik még ott vannak)

Csillag, nagyon szép!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!:
xtina75
 
 


jó reggelt!

csillag gyönyörű baba!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bekri sztem nem értettél félre semmit és én is csak leítam, hogy mi történt velem... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
reméljük ezúttal mindekivel minden rendben lesz!
bár ma éjjel alig aludtam és amikor sikerült aludni akkor is rosszat álmodtam: üres petezsák...
de "szerencsére" igen erős hányingerrel ébredtem!!! ami jó jel!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hihetetlen, hogy van olyan, amikor az ember örül a rosszúllétnek!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

szép napot mindenkinek!!!

Kép
gtunde75
 
 


Hellóbellóka :)
Mindjárt megyek tusolni, aztán huss. Már alig bírok ülni a se..emen. Tök rosszul aludtam, ez a 3. nap, hogy fáj a bal oldalam. Nem a hasam, hanem szerintem a belem. Anyámnál voltunk kajálni, nem esett jól, de megsérteni sem akartam, azóta kész vagyok!

Én annó láttam erről évekkel ezelőtt egy riportot, gynevac, de csak most, hogy olvastam az ismertetőt emlékszem rá. Ártani nem árt ugye? Előtte kell kivizsgálás v. mindegy? http://www.gynevac.hu/ismerteto.html

maccs01
 
 


Maccs, szorítok!!!!!!
xtina75
 
 


Csillag, nagyon szép a babád. :D

maccs, várunk a hírekkel. Drukkolok, tuti minden ok lesz.

Tegnap beszéltem a szülőkkel, már apukám nagyon jól van. Anyunak még egy kicsit fáj a torka. Apu volt csak 1 napig lázas szerencsére (pont 24-én). Ha minden igaz, akkor hétvégén már mehetünk karácsonyozni!

xtina, én a mensmentisbe voltam. És csak ajánlani tudom. A nyári sikertelen lombik után mentem el, mivel itt a neten hallottam az IR-ről és a Meddőségi központban nem nézték meg, mivel teljesen jó a cukrom.
A vércukrom ott is tökéletes volt, de az IR nagyon enyhe eltérést mutatott. Így diétát és gyógyszert kaptam. És rá 8 hétre a következő inszeminációm sikerült is. Tehát én azt mondom, hogy aki babát szeretne és nincs tünete, (nekem sem volt, és 50 kg. vagyok) annak is érdemes megnéznie. Sajnos ez egy népbetegség már, csak sokan nem is tudnak róla.

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Fifth Birthday tickers

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Second Birthday tickers
woody
 
 


Sziasztok!
Megérkeztem, bár nem volt egyszerű, mivel 1órát csúszott a rendelés. Telt váróterem fogadott, kicsit pánikba is estem, hogy estére sem végzek, de szerencsére a fele kismama vérvételre várt. Lassan fogytak az emberkék.

Tehát van petezsák, abban baba, látható szikhólyag és szívműködés (utóbbit hallottam is).

Azonban 6nappal kisebbet mértek. Amíg én most 7+1, addig a baba 6+2-nek felel meg. Remélhetőleg csak később ágyazódott be, vagy termékenyült meg a petesejt... tényleg csak remélni tudom. 2hét múlva újabb uh már az én nőgyógyászomnál. Akkor, ha fejlődött rendesen és dobog a szíve, akkor nem kell besz.rni! Megnéztem előző terhességeimnél az adatokat. Ricsinél 2004-2005-ben nem voltak napok, csak heteket írtak az uh-s papíromra, kép is csak már 12. héttől van, így nem lehetett mérvadó, Enikőnél pedig magándokihoz jártam és semmiféle papírt nem kaptam tőle, hiába kértem annó, úgyhogy ezért mentem a Magzatdiagnosztikához a 12. hetesre. Így nem tudok előzőekhez viszonyítani, ezért rajtam van a para most rendesen. Enikővel, mint írtam 12. héttől magzatdiagnosztikához jártam, azokon mindig volt mért- ill. számított terhességi hét, azokon a mért mindig idősebbet mutatott, mint a számított... Mindenesetre mostani uh-s doki "megnyugtatott" - én forszíroztam és kérdezgettem -, ha nem egészséges a baba, akkor két hét múlva már nem lesz meg, valószínűleg észre fogom venni, vagy az uh-n mindenképpen kiderül. 100-ból 10 terhesség vetéléssel végződik az első trimeszterben.
Nagy izgalom még két hétig, aztán a 12. hétig és így tovább :) Mindenesetre inkább az elején derüljön ki, hogy nem egészséges, mint utólag. Nehéz elengedni, de később még rosszabb.

maccs01
 
 


Köszi a drukkokat, jöhetnek még :)

maccs01
 
 


Együtt érzek veled maccs...ezzel én is így vagyok!!!
De nem lesz semmi gond!!!
Kívánok mindenkinek problémamentes babvárást!!!
Puszika

köszi a bókokat :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Maccs,

Szívhang, érted, szívhang!!!! Ez számít!!!
Nézted egyáltalán, mikor volt peteérésed? Vagy csak számolod, h kb mikor szokott? Lehet, hogy csúszott 1-2 napot
Peteérés után még akár 1-4 nap is eltelhet a tüszőrepedésig. Utána 12-36 órát még megtermékenyülhet. A beágyazódás 10-14 nap. Simán összejöhet 6 nap!
De én szurkolok neked egészen a szülésig, ezen ne múljon. :D


woody, meggyőztetek, elmegyek IR-re, csak ezen legyek túl, meg kicsit gyógyuljon a lelkem.
xtina75
 
 


Maccs, tuti minden ok!

xtina, persze a lelked az első. Tudom, nagyon nehéz most neked.

Csak azért írtam, hogy szerintem fontos, mivel ha én itt a fórumon nem hallok erről a dologról, akkor még mindig próbálkoznánk az inszemekkel és nem lenne eredménye.
Ezt az IR dolgot próbálom több embernek elmondani, hátha valakinek segítek babásodni és persze megtartani.

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Fifth Birthday tickers

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Second Birthday tickers
woody
 
 


Csillag, Tina, Woody, de aranyosak vagytok! Köszönöm. Féljünk együtt :)

Erről az inzulinrezisztenciáról itt, ebben a topicban olvastam először. Végigfórumoztam az előző terhességeimet, de soha senki nem említette. Ennek is legalább akkora publicitás kéne, mint a cukorbetegségnek!

Van egy volt kolléganőm és évek óta próbálkoznak babával. Mivel nem sikerült nekik, nekem azóta kettő is született, valahogy leépült a kapcsolat. Nincs benne semmi irigység, csak fájdalmas erről beszélnie. Nem is tudom, hogy hozzam szóba esetleg ezt. Egyébként nagyon kedves házaspár, mikor elkezdtek babát tervezni, vettek egy sokkal nagyobb lakást, ahol már lehet babaszobákat berendezni... én annyira kívánom, tényleg, ha valaki babát akar, LEGYEN! Most állnak üresen a szobák, olyan szomorú.

maccs01
 
 


Tina, külön megnyugtattál a matekoddal :), de tényleg!

maccs01
 
 


Tina
Vizelettenésztés kellene! Akkor meg lehet határozni, hogy milyen baci van a vizeleltben, milyen antibiotikumra érzékeny.

Woody
Igen, sajnos az IR még nem ment át a köztudatba. Még sok orvos sincs tisztában a jelentőségével! :cry:
Én is igazából azóta tudom, azóta foglalkozom ezzel, mióta én is érintett vagyok benne!

Maccs
Ha dobog a szíve, nagy gond nem lehet!
Bízzál a picurodban!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Hallottatok már a Flavon "cégről"? Lekvár mindenféle gyümölcsflavonnal. A gyerekorvosunk ajánlotta, általa hozzájutok egy Flavon Kid max-hoz és egy Flavon plus max-hoz (férjemé lesz). MLM-rendszerben árulják, ami elég riasztó lehet sokaknak :) Kiderült, hogy egy ismerősünk hozta be az országba és nekem a gyerekeknek-valót ajánlotta. Tehát, gyerekdokink úgy ismerkedett meg vele, hogy van egy mozgássérült kis betege. Egyik nap, megy a kisfiúhoz és feltűnt neki, hogy mennyit változott jó irányba a mozgása. Kérdezte, hogy mit tettek ezzel a gyerekkel? Mondják a szülők, hogy lekvárt eszik :) Erre már ők is otthon ezt eszik :) Nekünk is ajánlotta, mert a gyerekeink állandóan valami felsőlégúti szír-szart benyalnak, úgyhogy jan.04-én megyünk a porciónkért. Majd eszem együtt a kölkökkel és beszámolok. Beszéltem az MLM-es csajjal - a dokinénk is csak vásárló, nem eladó -, ő nagyon ecsetelte mennyire jó és a gyereke már azért nem akarja enni a lekvárt, mert nem akar egyedül játszani az ovis csoportjában, mikor mindenki beteg és otthon van. Hát, ha a fele igaz, már megérte. Alig várom, hogy kipróbáljuk :)
Ez nem a reklám helye, de pont az IR-ről jutott eszembe, hogy na, erről sem hallottam még...

maccs01
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?