Új privát üzeneted érkezett!

Kép [img]Angéla%20szánkózásra%20készhttps://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1261907180.1998.jpg[/img] [img]Tiszapart%201%20héttel%20ezelőtthttps://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1261907204.1559.jpg[/img] [img]karácsonyi%20ünnepség%20a%20Gondozási%20központbanhttps://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1261907225.2585.jpg[/img] [img]a%20gyerekek%20szerint%20állatkínzó%20vagyokhttps://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1261907247.3888.jpg[/img] [img]karácsonyfánkhttps://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1261907275.1251.jpg[/img] Kép karácsonyi ajándék Apától

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Na akkor újra kezdem Kép Tiszapart 1 héttel ezelőtt
Kép karácsonyi ünnepség a Gondozási központban
Kép a gyerekek szerint állatkínzó vagyok
Kép karácsonyfánk
Kép Fruzsival
Kép karácsonyi ajándék Apától

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Siasztok,

Márti, szépek vagytok (na jó, a hal nem tetszik annnnyira...), nagyon édes a kis Fruzsi is, milyen nagy baba már!

Szami, majd bepótoljátok a pihit, fő biztonság! Remélejük nemsokára már csak emlék lesz, hogy ennyi szúráson, kórházon kellett átesnetek!

Judit, jaja, a dobozok és csomipapírok különösen jó "ajándékok", Bálintnak azok jöttek be igazán :)

KÉÉÉPEKET!!! TÖBBIEK IS!!!!!

Rólunk: nagyon eseménydús lett az utóbbi két nap, Bálint mászik most már ezerrel, és felállt!!! Azonkívül órákon át be sem áll a szája, 10000X elmondja, hogy dla-dla-dlaaaa.... :)
Viszont tegnap utolsó szopi volt :( Ennyi volt, nincs több... :( Fura érzés, hogy utoljára szoptattam életemben, ráadásul pont karácsonykor.... Még azért a telet szerettem volna kihúzni Bálinttal, annyival, amennyivel, de hát így alakult.

Kép
Kép
dorkáék
 
 

 
 

Most sikerült bepótolnom az olvasási hiányosságaimat...

egyenlőre képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
szolkata
 
 


Sziasztok!

De jó képek!! :):):)
Látom mindenkinél jól sikerült a karácsony! ;)

Szami, azért nálatok is ;) Még jó hogy előző nap volt nálatok az ünneplés! Örülök hogy Anna hazamehetett, az utazást meg majd bepótoljátok jövőre ;)

Judit, a te lányaid még az ajándék bontogatása előtt modellt álltak neked? :shock: Nekem esélyem sem volt őket a becsomagolt dobozokkal lefényképezni mert egyből nekiugrottak, már annyira izgultak :roll: :lol:

Dorka
, te pedig nagyon csinos voltál!! ;) És úgy látom a fáink nagyon hasonlóak :)

Nekem nem volt erőm eddig írni :oops: Nálunk 3napos karácsony volt, idén mindenkit mi láttunk vendégül (a kutya miatt, mert nem akartuk még itthon hagyni ;))
Úgyhogy ez az első pihis napunk, ami persze cseppet sem pihi nekem, mert ma már mostam, felmostam (százszor) és egy naaagy szőnyeget is kitakarítottam. De hát ez van :?

Amúgy jól sikerült minden, gyerekek nagyon boldogok voltak az ajándékaiktól, bár megbeszéltük apával hogy jövőre vagy nem szerelőset hoz a Jézuska vagy előre össze kell állítani a cuccot, mert most egy óráig csak az autópályát szerelte Bencének, Jázminnak a baba úgy bele volt drótozva a dobozba, hogy az megint egy félóra volt kibogozni, és addig várniuk kellett rá :roll: Mondjuk több dolgot kaptak, szóval nem unatkoztak addig sem ;)

A férjem nagyon kitett magáért, mert 3napon keresztül ő főzött a vendégeknek komplett menüsorokat, és majdnem mind olyan volt amit eddig soha nem csináltunk, de nagyon jól sikerült minden, elégedett volt mindenki :)

Rakok ide is pár képet ;)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Márti!
nekem nem jön le az ajándék apától! a körmöd, vagy gyűrű? a körmöd nagyon szépséges!

Hihetetlen mennyit fogytál nagyon ügyes vagy!

Dorka!
Grat az ácsorgáshoz! én is szeretem a négyesben ünneplést, már olyan hulla vagyok estére, hogy nem szeretnék senkit körbeugrálni!

szopit sajnálom, de egyszer annak is vége szakad, és nálatok is, jó sokáig tartott!!!!

Kata!
Bence mintha a száján köpte volna ki Marcit, nagggyon hasonlít rá! Sokat nyúlt ő is! Te is nagyon csinos anyuka vagy!

Vera!
és képzeld el, hogy még ettünk is ajándéknyitás előtt. nálunk ez a szokás. és ettek rendesen, igaz a tortát egyik sem kóstolta meg, de meg kellett várniuk, míg mi befejeztük. nem nyűglődtek. Látom Jázminnak a baba telitalálat volt! édes, ahogy öleli!

Holnap vizsgázok 10-től lehet szorítani!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!De jók a képek,olyan jó nézegetni!Nagyon szépek a karácsonyfák na és a gyerkőcök milyen boldogok!!!

Olga:olyan este tíz körül díszítettem a fát,mert hozzánk reggelre jött a jézuska(a fotókon majd Virágot pizsiben látjátok,úgy ahogy ébredt és bontotta ezerrel az ajándékot)!

Szami:nem semmi ami Annával történt,milyen kis apróságból meg lesz a baj nem is gondoltam volna!!!

Nagyon szépek az ünnepi aztalok is,nálunk ez sajna étkező hiján kimarad!!!Tomi(férjem)mindjárt kicsinyít képeket és rakok fel én is csak hogy tudjatok mit nézegetni :D !!![/img]

Kati Kép
virag9
 
 


Na és a fotók... Kép Kép Kép Ajándék bontás Kép Csinisen az új ruhákban Kép Mamival Kép Kép Mami ajándékával Kép Apja lánya Kép Meg az anyáé is :D Kép Mi

Kati Kép
virag9
 
 


Kép Hercegnő ékszereiben.... Kép Varázspálcával!

Kati Kép
virag9
 
 


Judit:és tudtál tanulni holnapra???

Virág ma mamánál alszik,hogy ne legyen egyedül mama.Fater még kórházban van ,valszeg a véralvadásgátló nem volt jól beállítva(évek óta szedte) nála ez okozta a problémát de jól van hála.Most beszéltem a lánnyal azt mondta hogy szívből szeret és hogy mondjam meg apának is.Majd megzabáltam a kisdrágám!!!Most meg kezdek egy jó könyvet olvasni rmélem azért le tudom majd rakni időben :D !!

Kati Kép
virag9
 
 


Sziasztok
Olga vagyok, csak most tesomnál garűzdélkodom debrecenben
laptoppal
szar a billentyázet kiosztás, bocsi...
de jo, hogy ennyi képet raktatok
majd én is-... egyszer
Szami, jol gondolod, elkészult a fő muvem, tortám majd otthonrol teszek képet

Kati, apukádnak még mindig jobbulást kívánok

bbj Judit. drukk megy

majd otthonrol jelentkezem néhány nasp múlva, ha hazaértunk
juhász angéla
 
 


Sziasztok!
Vagyok, és baromi baromi ki sem tudom fejezni mennyire mérges!!!!

Nappalis hallgatókkal írtam ezt a szart, akik közig szervezés és vezetésből jöttek vizsgázni. csak én voltam, a közig jog alapvizsgából, és nem kaptam másik kérdéssort. Hogy jobban értésétek, valaki elmegy angolból nyelvvizsgázni, sé német kérdéssort kap. na szóval ennyi esélyem volt. azaz nulla. még tanultam szervezés vezetést a fősulin, de hol van az már!!!! totál kiakadtam, napok óta éjszakázom, 2 előtt nem kerültem ágyba, a nagy semmiért!!!!! Próbáltam elmagyarázni ennek az állatnak, hyog én nem ebből jöttem, ő csak azt hajtogatta, hogy miért nem voltam előadáson akkor tudnám a kérdésekre a választ!!!! és mivel katalógus volt, persze hogy voltam az előadásain, csak éppen másik tantárgyból!!!!!hihetetlen mekkora barom egy hapsi! :x :x :x :x :x :x :x :x :x

na mentem dühöngök tovább....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!!!

Nagy családozás közepette telt az ünnep. Nagyon jó volt együtt lenni. Kép nem sok készült, de majd rakok azért, ha előkerítem a gépet.

Szami: remélem jól van már Anna. És hogy Jázminnak is milyen hosszú a haja... Az Annáé is mesés, és Máté pedig igazi nagyfiú.

Minden képen gyönyörűek a gyerekek, a fák, mindenki.

Kata: te is nagyon csinos vagy!

Dorka: Maja is ilyentájt hagyta abba a szopit.

Vera: még nem írtam mennyire ééédes a kutyátok! Majának meg sem merem mutatni... biztos, hogy ő is ilyet szeretne.

Judit: nagyon együttérzek veled a vizsga miatt! :evil: Nekem az volt a kedvencem amikor két vizsgámat egy időpontra tették így az egyikből kapásból egyest kaptam, mert a másikra mentem el.

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Képek fantasztikusak,látom mindehol jól teltek az ünnepek!

Judit sajnálom a vizsgád!!!!!!


Dorka!
Azért jól kihúztátok ezt a szopi dolgot,de azért lehetett volna hosszabb is :(
Mászáshoz feláláshoz gratula!!!!!


Vera!
Hát ez a kutya!!!!!!!Nagyon aranyos!!!!!!Egy ilyet én is elfogadnék!!

Szolkata!
Nagyon aranyosak a fiúk,és tényleg nagyon hasonlítanak egymásra!

Kati!
Annyira szép lányod van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És nagyon szépek vagytok a férjeddel is a fotón!


Olga!
Várjuk a képeket!!!


És persze a hiányzóktól is!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Na lehiggadtam, úgy ahogy, de a lelkem berzenkedik továbbra is....köszönöm a bátorító szavakat!

Kati!
Nagyon helyes család vagytok, húúú de hasonlítasz anyukádra!

Andi!
jók az új vonalzók!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!Kata:most nézem az iwiwen(bejelöltelek :D ),hogy mi meg majdnem egy időben jártunk a Tiszapartiba???Mik nem vannak???

Dorka:Jó az a 7hónap nagyon,már gondolom elég sok félét eszik a kis legény.Húsos dolgot már adsz neki???

Judit:ne bosszankodj,majd januárba megcsinálod.Azt nem lehetett volna hogy nem írod meg???

Vera:kutyus neve???Vagy csak én vagyok vaksi :oops: ???

Kati Kép
virag9
 
 


Judit, ez eszméletlen! :twisted: Pedig gondoltam Rád ma!

Na, Olga, most már aztán megint nagyon kiváncsi vagyok! :wink: Alig várom, hogy hazaérj!

Olyan jó képeket nézegetni! :lol: Jöhetnek még, lányok! :lol: :lol: :lol:

Anna jól van, holnap megint labor, aztán doktor bácsi. De szegény úgy visít, azt mondja: "nem akarok vérvételt kapni" :? Olyan édes... Jázmin meg biztatja, hogy majd ő is megy vele, hogy fogja a kezét, hogy ne féljen. Na, az ilyen pillanatokért (is) éri meg szülőnek lenni! :oops:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok!

Idén karácsonykor mi nem igen fotóztunk, de azért némi ízelítő a termésből.

1. RÉka kötényestül, amit alig lehet róla leműteni lefekvés előtt
2. A babakonyha, az egyik kedvenc ajándék.. Öhöm...bocs a rumliért, igazából nálunk így néz ki a rend....
3. TEstvérek...:D

Kép
Kép
Kép
jaimee1
 
 


Nagyon szépek a fotók egytől egyig, olyan jó nézegetni őket!!!

Szami: Eszméletlen szépek a képek, főleg Anna haja...hát simán lepipálja az esküvői frizumat. :lol: :lol: Most olvastam mi történt Annával a fürdőszobában... :shock: Jobbulást neki és most már több labort ne...a holnapitól eltekintve...

Judit: Hát ez tényleg nagy bunkó egy tanár volt! :twisted: :twisted: :twisted: A tortád viszont tökéletes...igencsak nyálcsorgatóan néz ki!

Vera: Hűdeszépek vagytok!! Mit is mondtál te egykor holmi pocakról????? Naneeee....Klassz az új szemüveg!8) SZobatisztaságról: de, többnyire van RÉkán bugyi, ám a barna macinak sokszor az nem akadály, hogy alsóbb régiókba, mondjuk térd magasságba jusson.

Balwin: És mit hozott a Jézuska Lucusnak? A "tűzijáték" nálunk is menő.

Kata: Arra a darura bizti rázizzent volna RÉka...

Dorka: Mászáshoz, felálláshoz gratula!!!!

Rólunk: Réka imádja a babakonyhát és a legót, amit kapott, viszont hozzá sem nyúl egyik babájához sem (HÁRMAT kapott :roll: , egyet sem tőlünk persze) Sőt megfigyeltem , a hajas-beszélő modellektől egyenesen rosszul van, hozzájuk sem nyúl. Az unokatesók közül is mindig a fiúkkal játszik. Legózik. Vagy rajzol. :shock: :shock: Baromira bánom, hogy nem vettem neki egy jó kis távirányítós autót.....A Müllerben láttam egyet....Lassan felfogjuk másságát. :lol: :lol: :lol:

Kistesóval jan. elején 2 UH is lesz, talán kiderül, hogy kisleány lesz vagy kisfiú... :D
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Jaimee!
Leti közölte az első képre, az én vagyok??? Olyan mint én, a kis Leti! Na igen, ezt már mi is beszéltük....

Jajj de kis helyes pocid van de a fejed hova lett??? :lol:

Jön még Barbie korszak, azért ne hidd, hogy megúszod! Különben is, nehogy már jobb legyen nektek, mint másnak! :lol:

Szami!
eredmény mit mutat?

Többiek?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Újra itthon! :)

Na, néhány kép, de addig is: Judit, sajnálom, hogy ilyen birka volt a tanár...

Hát igen, az ajándékbontást már pizsiben nyomtuk... :)

Kép

Itt segít a drágám anya ajándékát is kibontani! :)

Kép

Szabászcentit remélem észreveszitek a fán, mint "díszítőt"! :)

Kép


Kép

Húgi 19. szülinapja, plusz a Playboy-nyuszis tortája
Minden dekorációt rajta (virágok, masnik, levelek) én csináltam...

Kép

Kép

Babó csak egy részét kapta meg itthon az ajándékoknak, vittünk még mamához is bőven... :) Meg nem is mind látszik a képen... Na nem magyarázkodok tovább... :oops:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Máténak sok boldog szülinapot kívánunk!

Kép

Olga!
nagggggyon ügyes vagy! az a masni! hát cukrászokat meghazudtolsz! belül milyen ízű krém volt? hányan voltatok rá?

Balázs is édes, ahogy nagy szakértelemmel bont! látszik mennyire koncentrál! Mit kaptál a philipstől?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Máténak nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Kép

Judit: Háát... távirányítós ótó, legó és egyáltalán a pasis játékok sincsenek ingyé, ahogy látom. :roll: :D
jaimee1
 
 


Szia Judit!

A rúdmixerem mondta fel a szolgálatot néhány hónapja, és egy kicsit komolyabbat kaptam fűszerdarálóval, mittudoménmivel.

Tortadicséretet köszi. :oops: Hát még egyszer tuti nem fogok torta oldalát díszíteni... Sok idő elment vele "felragasztani" a leveleket, a virágokat.

Torta maradt bőven, én az Egész családra számítottam, de végül...1+3+1+1+3+2+1=12-en voltunk rá, de másnap még vittünk exsógórnőmékhez is belőle, meg Tündi húgom is vitt a családnak belőle.

3 féle krémmel volt töltve: az alsó az diókrémes, a középső az cappucínos, a felső pedig tejszín ízű pudingos. A bevonat egyébként nem csokimáz, hanem fondant, amit kakaóporral színeztem meg, mert úgy néztem itt neten, hogy ez a Playboy nyuszi általában fekete alapon piros nyuszi, de nem akartam feketére színezni a tortát, így maradt ez a nagyon sötét barna. A nyuszi körül pedig kicsi rózsák vannak. Balázs azt mondta a tortára, hogy húsvéti nyuszi! :lol: (Micimackó-Tavaszolás)

Máténak nagyon boldog szülinapot!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Szia jaimee! Jaj, én is akartam írni, hogy szépen gömbölyödik a pocakod! A fejed nekem is hiányzik ám róla!
Na, ja, lego és társai bizony nem kevés pénzbe kerülnek... Egyébként Balázsnak is van két hajas babája, mert ő szeretett volna.

Mondjuk a távirányítós daru az hihetetlen mennyire bejött Balázsnak. Nálatok Kata Bencének?

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Megvan Anna mai laboreredménye és még mindig nem jó :cry: Pedig már 5 nap is eltelt... A gyerekorvosunk szabadságon, majd csak januárban lesz újra. Mivel egyébként Anna teljesen jól van (nem köhög, nem folyik az orra, nem lázas, nincs kiütése, nem bágyadt, nem sápadt, nem csípi a pisi, nem eszik kevesebbet, mint máskor, nem fáj a pocakja, nem hányt, nem ment a hasa, nincs székrekedése) nem akarok vele a helyettesítő orvoshoz menni, amíg nem feltétlenül szükséges.

Olga, eszméletlen, milyen ügyes vagy! Most Máté is kapott egy picike tortát, majd hozok róla képet. FC Barcelonás, nagyon bejött neki :lol:

Jázmin kapott most legót, s nagyon élvezte ő is. Szeret autózni, Máté mikroszkópja is lekötötte, fél órán át csak a "bjutális" , "ejképesztő", "jujj, janda" felkiáltást hallottuk tőle. :lol: De persze ő nagyon jól eljátszik Annával mindenféle babás dologgal, vagy éppen a babakonyhával, orvososdival.

Jaimee, én is nagyon hiányolom a fejed, de a pocakod olyan helyes :lol: Kiváncsi vagyok, milyen nemű tesót hoz Rékának a gólya :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Jaimee!
fiús jellegű játékot még nem vettem, de azért itthonra is került már tűzoltóautó-állomás, és egyebek, de abban totál igazad, van, hogy bárkinek vesz az ember, ki kell gombolkozni. A barbie őrületre céloztam, ami minket is elért. Leti egyszerűen bele van pistulva a ruhákba, a babákba, kiegészítőkbe...öltözteti, vetkőzteti fésüli egész álló nap őket.

megkíséreltem elpakolni az ajándékokat a fa alól, hát arra jutottam, hogy a nagyon bébisek kikerülnek a netre, börzékre, szóval fel vagytok hatalmazva Ti is árulásra, ha valakinek kellenének, fisher price dolgok, csörgők, kockák, bödön, piramis, zenélő elefánt, és egyebek, szóljatok, hogy férjünk! ez most már katasztrofális!


Olga!
azért ha magamból indulok ki, nem csak az oldala volt a nehéz!

Annyi képen láttam ezt a darut, nem tudom mennyit eladhattak belőle, de az iwiwes képeken ahol fiúk vannak, ott tuti akadt egy a fa alatt(mellett).

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szami!
nem jó hír, de hétfőig talán tényleg kibírja. én sem szeretek helyetteshez menni mert ő nem ismeri a gyereket, a kórtörténetét, és nem is feltétlen azt a terápiát írja fel/javasolja, amit a mi dokinénink, spec ránk ad.

Micsoda szövege van Jázminnak! gondolom a nagyok "hatása" :lol: Én már nagyon régen hallottam azt a szót, hogy brutális...

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Hát persze, Judit, mert nem néztél mostanában mikroszkópba! :lol: :lol: :lol: Ha tudnád, miket lehet ott látni! :wink: Azóta is sokat emlegettünk, nagyon jó ötlet volt. Főleg, hogy vettünk hozzá 75 előre elkészített és érdekes preparátumot, így nézegetni is van mit.

Jázminon, s főleg a szókincsén, érezni a nagyok hatását, nem is kicsit! Szerencsére a nagyok sem beszélnek csúnyán, így ez még (gondolom, az ovikezdésig) nem téma, de egyébként mindent mond. És nem csak szajkózza a dolgokat, hanem érti is. Ja, és 20-ig számol! :shock:

Ma megint jönnek a tesómék Marcival, úgyhogy holnaptól ismét babázunk egy kicsit. Mi is karácsony előtt szedtük össze a "kinőtt" játékokat, sógornőm örült is nagyon!

Tényleg, Dorka, a ruhák is jók lettek, a tesómnak a kis kord kabát tetszett a legjobban :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Judit: Jah, közben eszembe jutott a keresztlányom, akinek két "gyereke" van, azaz két játékbaba....hát már egy vagyont költöttek tesómék arra a két kölökre. :lol: :lol: Most karácsonykor is csak pislogtam, hogy olyan csimma volt a babák lábán, amilyet még Rékának sem vettem (olyan kocsicipő féle csizma, de baromi divatos)
Szóval értem, mire gondoltál.... :wink:

Őőőő...a fejemet nem fotózzuk, nem én vágtam le a képekről. :) Pocakfotó készül 2 hetente kb. ugyanott, ugyanúgy....

Olga: Előtted megemelem minden sapkámat! 8) 8)

Szami: Édi Jázminod...:lol:Rékán a mi hatásunkat érezni, nem mondja, hogy igen, viszont az "aha" és az "ühüm" széles és változatos skáláját produkálja. Nem hiába értelmiségi szülők gyereke, na. :D Ketteske meg lány lesz, ide a rozsdás bökőt. :lol: :lol:

Lányok, privi szemorvost keresek, aki kiadná az igazolást, hogy szülhetek hüvelyi úton. Sztkban mindig tömegnyomor van. Ismertek valakit?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2009.12.30 16:57-kor.
jaimee1
 
 


Ja, nálunk beköszöntött a kőkemény hisztis korszak. Minap idő előtt távoztunk a játszótérről (Réka szerint), hát ott volt minden, belevetem magam a sárba, hempergés a homokban...amit akartok. :lol: :lol: Szerencsére ketten voltunk Tibivel, így megbirkóztunk a helyzettel, bár eleinte csak azt hajtogattuk, hogy "fogd meg ezt", "nem, te fogd meg ezt", "fogd már meg eeezt"....(táskám, kamera, kamera tokja, kesztyűk) Addig csereberéltük a cuccokat egymás között, míg végül minden nálam landult, kivéve a hisztérikus Rékát...De addigra már hétrét görnyedtem a röhögéstől attól, amit ott bénáztunk.... :roll: :roll: :roll:

Hát érdekes dolog a pocakosság kombinálve egy temperamentumos kétévessel, nem mondom. Kíváncsi leszek, hogy bírja majd a strapát a méhszájam....
jaimee1
 
 


Szami!
az az én ötletem volt??? húú de ügyes vagyok! :lol:

20-ig? de ügyes! Leti is elmondja 10-ig, de utána a tizenharminc jön.

Jaimee!
Gombos doktornő az optirexnél? a piaccal szemben? fiatal, talán egy pont mellette...

Hát nagyon kíváncsi vagyok a nemére, de mondani nem mondok semmit, én Katlinának is kislányt gondoltam, mag úgy mindnekinek lehet az én agyam ,csak arra jár...

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!


Új billentyűzetem van és totál kivagyok tőle :( Holnapvisszateszem a régit és majd akkor írok...

Most csak annyi hogy Szami,
Máténak nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Máténak boldog születésnapot kívánok!!!


ÉS...


Boldog új évet kívánok minden kedves babanetesnek!!!

Kati Kép
virag9
 
 


Sziasztok!

Lassan elkezdünk készülődni, így most:

Kép

Mi is nagyon boldog új évet kívánunk mindenkinek!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Tündihúgom és Norbika

Kép

Tündiék hóembere a házuk előtt (Tündi+Norbika+Norbi+ Norbi bátyjának ikrei)

Kép

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Na, nem sokat írtatok!

jaimee! Szemorvos ügyben nem tudok segíteni sajna.

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert ezer éve nem írtam.

Szami: Máténak boldog szülinapot! Sajnálom Annát nagyon. A kevés fehérvérsejt az ütéstől lehetett azt mondták? Jázmin pedig nagyon édi lehet!

Olga: Az a torta! Eszméletlen ügyes vagy! Bjutális, ahogy Jázmin mondaná!

Jaimee: Mostmár én is tudom nézni a blogodat! És nagyon tetszik, olyan élvezetes olvasni az írásaidat. Kitartás a hisztikhez! Kata is rendesen produkálja. Dorka pedig extra sértődős nálunk.

A képek mind nagyon jók, mindenki nagyon szép és aranyos.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Kép A családom és jó magam nevében minden babanetezőnek és családjaiknak B.Ú.É.K!!!!!!!!!

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Nagyon boldog újévet kívánok minden babanetesen anyukának apukának gyerköcnek!!!!!


Máté!

Nagyon boldog születésnapot kívánok
utólag is!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kbernadett 2010.01.01 18:58-kor.

Kép
kbernadett
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!!! :D

Kép

KépKép Kép
76vera
 
 


Hola.

Máténak Nagyon Boldog Születésnapot kívánunk!

Kép

És persze B.Ú.É.K. Mindenkinek! :)

Kép

Többet majd ha nem rohanok...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Máténak Boldog Születésnapot!!!!



Sikerekben gazdag új évet kívánunk minden babanetes családnak!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Boldog új évet kívánunk mindenkinek!!!

Kép
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Kinek hogy telt a szilveszter???Mi házibuliban voltunk(Virág mamánál,már apum is otthon van a kórházból)olyan beszélgetősre sikeredett nekünk a buli 4pár voltunk,actyvitiztünk,iszogattunk,nevettünk sokat elvoltunk fél4re értünk haza.

Katlina nem is írtad
mi volt még karácsony előtt a dokinál???


Hol vagytok elveszve?????

Kati Kép
virag9
 
 


Igen voltunk dokinál,apa is bejött és hát Vencel baba megmutatta milyen kis izgága odabenn-még a doki is megjegyezte hogy milyen mocorgós 8)

Amúgy minden rendben,szépen növöget,és már nem is olyan sok van hátra :shock:


Szilveszter jól telt nálunk is.A nyaralós bandával voltunk,Robika is jött velünk,jól érezte magát ő is a többi gyerekkel táncoltak szaladoztak,és még én is el billegtem ott de csak is tyúkanyósan :oops: :D


Ajándékot is kaptam szilveszterre,na nem olyan igazi jót kijött az aranyam :twisted: ,soha nem volt még,szóval ha valaki valami befutó tuti ötlettel rendelkezik szivesen várom :roll:


Olga!
Hát szerintem te pályát tévesztettél!!!!!!Nagyon jó a torta-nem gondoltál még arra hogy megrendelésre is csinálj???
A képek is nagyon klasszak, Norbika nagyon szép szál legényke,na de Balázs sem panaszkodhat!

Erika!
Hát igen a fejet én is hiányoltam a képről,szép nagy pocakod van.Mi volt uhun??Tudjátok már a nemét???Kislányra szavazok amúgy!
Réka is nagyon aranyos,sokat nőtt!
Várja már a kistesót???

Nálunk Robika már meg is mondja hogy az ő kistesóját Vencelnek fogják hívni és már nagyon várja!(na erre kíváncsi leszek),ja és hogy nem az anya pocakjában van hanem az övében :lol:

Kép

Kép
katlina
 
 


Boldog új évet kívánunk mi is Mindenkinek!

Kép

Kép
szolkata
 
 


Na rakok pár képet az elmúlt két hétből, ha már írni nem ír senki, végül is én sem tudok semmiről beszámolni....


Kép

Kép

Kép szilveszter Abonyban a baráti társasággal

Kép

Kép

Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok,

először is boldog szülinapot kívánunk Máténak, és
Boldog Új évet mindenkinek!!!


Hozzátok a képeket, olyan jó nézegetni!!!

Katlina, nálunk is Szabi pocakjában növögetett a kistesó :)

UH-k?? Kismamik???

Kép szilveszter :)
Kép egy reggel :) Kép pizsiben Kép Maminál a középsők

Kép
Kép
dorkáék
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?