Új privát üzeneted érkezett!

Naggyal akartam, így sikerült. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


pakolás közben eszembe jutott, hogy meg sem dícsértem a képeket :oops:

Kriszti helyesek a gyerkőcök :lol:

Hannusnak nagyon jó lett ez a kép, látszik, hogy profi készítette :lol: :wink:

Csinálom a fának a helyet és azon tűnődök, hova legyen kikötve :D
Ma este feldíszítjük, kíváncsi vagyok reggel mit fog szólni hozzá :D

KépKép
winchi
 
 


nem lesz fánk, egyelőre nem lesz vészes az időjárás, úgyhogy megyünk haza.

hoztam én is pár képet.
Zsófinak kellett kötni copfot. nekem hosszú a hajam és talát egy hajgumit.

Kép hajat mostunk:D Kép Kép copfoska :D
Vendég
 

 
 

boldog szülinapot Lilinek és Lottinak!
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot Kislánykák!!Milyen szép így a két név együtt, nahát, pedig külön is csudaszépek!!! :D De jó lenne egy közös kép róluk!
Kép

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Jaj,Mancsa, nagyon-nagyon sajnálom a mamád..nem is mondok mást,próbáljatok vígaszt nyújtani egymásnak a családban és nagyon vigyázzatok a papára!!!
tünci28
 
 
 


Na, mostmár megint pityergek..csajok, köszönöm a Kicsi Angyalkám köszöntését... :cry: :cry: nem is tudjátok ez milyen sokat jelent.
:cry: áá, még akartam írni, de majd később..
tünci28
 
 
 


Lili!
Boldog szülinapot!

Köszönjük szépen a köszöntéseket! Egész nap vissza gondoltam, hogy hánykor mi történt. Megvolt a torta felvágás, hááát nem sikerült olyan jól mint gondoltam. Mikor vittem be eléje a tortát, már halálos komolyan, nagy kerek szemeket meresztett. Aztán mikor Oli elfujta a gyertyát eltörött a mécses. Nem nagyon érdekelte az ajándék sem. Kapott egy zongorát, egy kicsi babát és egy tili-toli játék babakocsit. Persze fáradt volt már nagyon. Ebéd után akarunk volna bulizni, csak éppen nem lett kész a torta.
Képeket majd hozok később.

anyany:
nagyon édes Zsófi!

Mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánunk!

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Lányok, anyósom mindjárt ideér, holnap délelőtt meg már utazunk haza, így most kívánok nektek Békés, nyugodt, csendes ünnepeket, finom vacsorákat, jó társaságot, pár pohár bort és minden jót még, amit ti szeretnétek.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon-nagyon boldog Karácsonyt kívánok! Remélem mindenki boldogan, békésen tölti majd az ünnepeket. Piciknek sok ajándékot, pocaklakóknak pedig sok-sok finomságot!

Szülinaposoknak sok boldogságot és jó egészséget!

Imádom az ilyen képeknek a hangulatát. Kicsit giccses, de Karácsonykor ez elnézhető.

Kép

Kép
jaffa4
 
 


Boldog, nyugodt és szeretetteljes karácsonyt kívánok nektek :)

Szösz: IGEN!!!

Tüncikém: írtam anno privit, de ma láttam, hogy nincs sehol :S:S

remélem jól vagy, amennyire csak lehet!

Holnap utazunk...majd jövök 28-29-én

puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Hihetetlen, hogy tényleg eltűnt a hó!

Lilinek és Lottinak Boldog Szülinapot!

Ancsi: Köszi a recepteket!

Betti: Alakul a pocak, de még sokat fog nőni!

Lara: Nagyon szép kép Hannusról, majd még tegyél!

Beze: Nagyon kis ügyes Lexi, pedig emlékszem nemrég még azon izgultál, hogy mikor fog már ülni.

Anyany: Zsófinak jól megnőtt a haja! Hol van már a kopasz barack?


Összeraktuk a fánkat (idén műfenyőnk lesz). Hát nagyon szép, de nincs illata!

Akik utaznak vigyázzanak magukra!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Kép

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!!

Kép

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!

http://www.loonapix.com/images/34665107

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szösz, köszönjük. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok!

még nagy pakolásban vagyok!
ezer cuccunk van.
fél nap mire rendesen összepakolok...
de ma még ebédet is kellett főznöm...

na most jól kinyavalyogtam magam.
Vendég
 


ÉS NAGYON NAGYON KELLEMES ÉS BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDANNYIÓTOKNAK.
BABÁKNAK, POCILAKÓKNAK, ANYUKÁKNAK APUKÁKNAK!
SOK SZÉP AJÁNDÉKOT ÉS SOK SOK FINOMSÁGOT!!!
Vendég
 



Kép
jaffa4
 
 


Tünci!

Gondoltam rátok, mikor elkezdett olvadni a hó. Remélem sikerült eleget összegyűjtenetek! :lol:

Kép
jaffa4
 
 


Ezt a bátyám csinálta még évekkel ezelőtt. Minden Szenteste megnézzük együtt. Remélem ti is megnézitek.

Pussz

http://www.fehervar.tv/index.php?pg=vid ... oplay=true

Kép
jaffa4
 
 


2 percem, van, ez pont arra elég, amit mindenképpen szeretnék.

Először is, Lili nagyon szépen köszöni a jókívánságokat, Lara, a Hello Kittys kép nagyon tetszett neki, na meg hogy ő kapta, itt a fórumon. :D

Lottinak így utólag is nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!! :D :D :D

BOLDOG, BÉKÉS, MEGHITT KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDANNYIÓTOKNAK!!!!!
Kép

Rohanok tovább. :wink:

Puszi,
Katinka

Ui:Tényleg mindenki vigyázzon nagyon magára, aki utazik!!!

Kép
Kép
katinka31
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon boldog karácsonyt kívánunk :D :D :D :D :D :D :D :D Kép






Gégéé:Boldog névnapot kívánunk neked :D :D :D :D :D Kép

Beze:Szépek vagytok ezen a képen :D :D :D :D :D :D

Szösz:Réka nagyon kis tündér a képeslapon :D :D :D :D :D

Anyany:Zsófi nagyon édes :D :D :D :D :D :D


Vigyázzatok magatokra nagyon!Puszi
Vendég
 


Jaffa:Ezt a verset amúgy is úgy szeretem :wink: :D

Katinka:Örülök hogy tetszett Lilinek a kép külön neki kerestem mert tudom hogy szereti :D Nagyon aranyosak a képen a lányok :D :D :D :D
Vendég
 


http://www.dancingsantacard.com/?santa=2598390

Békés, boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!!! :lol:

KépKép
winchi
 
 


...

KépKép
winchi
 
 


Gégéé, boldog névnapot!

Zsófi nagyon szép!

Lara, köszönjük! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Remélem mindenkinek boldogan és békésen telt a Szenteste.

Nagy zabálás nálunk is megvolt. Milu nagyon örült az ajándékoknak. Meglátta a babakocsit és más innentől kezdve nem érdekelte. Ajándékot bontani imád. Ami benne van az annyira már nem izgatta.

Amit belinkeltem, hogy küldöm nektek, még annyit fűznék hozzá, hogy a képek Fejér megye falvaiban készültek és Szabó Gyula mondja a verset.
Tegnap mi is megnéztük a nagycsaláddal. Valahogy mikor így együtt ülünk és nézzük-hallgatjuk eszünkbe jutnak azok a szeretteink akik már nem lehetnek itt velünk. Mikor vége lett és körbenéztem láttam, hogy ugyanezek a gondolatok fogalmazódnak meg a család többi tagjában is.

Pussz mindenkinek!

Kép
jaffa4
 
 


Winchi: Ez nagyon jó! :lol: Nagyon jól ropja Matyi! :lol: :lol: :lol:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok Lányok!
Mégegyszer nagyon köszönjük a köszöntéseket!

Winchi: aranyos, nagyon a kis télapód!:)

Remélem mindenki degeszre ette magát, és nem csak én.:)

A szenteste jól sikerül. Olivérnek nagyon jól eltalálta mindenki az ajándékot. Lotti meg jobban elvolt a csomagolópapirral.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


hozok képeket
Lotti 1 napossan Kép
És 1 évessen
Kép

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok lányok!

Nincsen netünk, sógornőméktől írok most.
Boldog szülinapot Lilinek és Lottinak így utólag is, és mindenkinek kellemes karácsonyt. Ha megjavul a netünk jövök rendszeresen ígérem, addig csak rokonoktól tudok írni.

Köszönöm mindenkinek az együttérzést, nagyon vigyázunk a papára, egész jól van a körülményekhez képest, már tud aludni éjjelente és tervei vannak a jövőre nézve.
Gyerekek jól vannak, Levikét lelkileg megviselte, hogy nincs a dédi, hiszen mi ott laktunk velük illetve mellettük. Aranyos, mondogatja, hogy majd viszünk neki mindig virágot a temetőbe, meg megyünk majd locsolni.
Sok sok ajándékot kaptak karácsonyra, majd otthonról teszek képeket, ha már tudok.
Sok sok puszi mindenkinek, vigyázzatok magatokra.
Vendég
 


Nagyon boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!
Szülinaposoknak névnaposoknak nagyon sok boldogságot!

Kép

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok!

Tündériek a gyerekek(már nem is babák..:) ) a karácsonyi képeken.

Any, remélem biztonságos út volt és szépen ,vitamentesen teltek az ünnepek!

Beze,mit látok, mi kezdődik nálatok 2010 év elején??? :D :wink:

Mancsa+++++++++

Gégéé,Boldog Névnapot!
Priváttal én is így jártam, rá se ránts, azóta már elmúlt a hányingeres hét, úgy veszem észre megtaláltam mit nem lehet ennem.

Jaffa, vizsga :evil: Hülye tancsi :evil: :D Hogy is van ez egyébként,Most, ha megcsinálod mégegyszer és az ötös, akkor ötös a jegy ,vagy átlagolnak? :?:
Hó..hát igen, jobb lett volna öntözőnek felfogni, mint hogy a fal szívta fel..de tegnap olyan szép idő volt, napos és meleg is,úúúúúgy akartam volna sétálni..

Megvan a második laboreredményem, végülis jó lett,nem kell vaspótlás, felsőhatár lett a vasam! :lol: Voltam 23-án dokinál is, elvileg minden rendben, méhszáj zárt, baba nődögél..azt mondta azért nincs nagy hasam, mert magas vagyok..majdcsak megnő..szerinte nem is kell ilyen sűrűn mennem, legközelebb jan 20-án kell menni, addig meg ha bármi van, akkor hívjam..

Olvastam ,hogy mostanában mennyi cucc elromlott nálatok, hát tegnap végképp beadta a kulcsot a tévénk..még egy filmet se tudok majd nézni, még jó, ohgy a férjem itthon lesz még egy hétig..aztán elég nehezen mennek a napok majd.Most biztosan nem tudunk venni tévét, talán majd tavasszal, nyáron, ha minden meglesz a babának.

Azt meg ide le se írom, hogy mi történt 24-én.. :cry:

puszi mindenkinek!

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Tüncikém a legfinomabb gondolatom az volt, hogy törjön el az a testrésze amivel elemelte, ott ahol a legvastagabb :evil: Sajnálom!!!

És a tévét is! Volt egy felesleges de már továbbadtuk, most sajnálom hogy nincs már meg elvinnénk...

Kriszti helyes Lotti :wink:

Mi is sokat ettünk, ma csak egy kis borsólevest főzök, lightos kajákat eszünk most jódarabig.

Matyi nagyon élvezte a karácsonyt, voltunk Fehérváron és anyuéknál is tegnap este jöttünk haza, szerencsére könnyű utunk volt ebben a melegben. Rendszerezem majd a képeket és hozok én is.
Szuper ajándékokat kaptam én is, ami óriási meglepetés volt az az hogy januárban elmegyünk 5 napra telelni Pécsre :lol: Miután a nyaralás kimaradt így nagyon nagyon örülök neki, párom megszervezett mindent :lol:

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Tünci:Mi kezdődik Bezééknél?Én nem látom :( vagy vaksi vagyok :oops:
Remélem kistesóproject :wink: :D :lol:
Én is olvastam a másikba hogy mi történt :cry: :cry: :cry: hasonlókat kívánok neki mint Winchi :evil:
Eszméletlen milyen emberek vannak :cry: :cry: :cry:
Örülök hogy jó lett az eredményed és hogy a Babó is növöget :D
Sajnálom a tv-t :cry:

Winchi:De jó hogy mentek pihizni :D :D :D Párod milyen ügyesen leszervezte :wink: én párom szerintem nem szervezne ilyet nekünk :(

Ancsi:Dorka nagyon édi a képeslapon :D :D :D Doki bácsinál minden rendbe volt?Én szerdán megyek vissza.

Mancsa:Nagy-nagy ölelést küldök neked!!!!!!!!!!!Levi arany szive :( elhiszem hogy őt is hogy megviselte.

Kriszti:Lotti nagyon édes mindkét képen :D :D :D :D Kész kis hölgy már :D

Majd én is hozok képeket de még kicsinyíteni kell.Hannusnak nagyon tetszett a karácsonyfa 24-én hajnali 2:30-ra diszítettük fel a fát nagyon szép lett :wink: úgyhogy reggel felkelt Hannus és vagy 1 órán keresztül térdelt a fa elött beszélgetett a diszknek meg levette a fa vonatot aztán azzal játszott.De azért az ajándékoknak is örült :lol:
Vendég
 


Winchi,köszi,párom barátja ígért egyet kölcsönbe.de ilyenkor mindig betojok,nehogy aztán az is nálunk romoljon el.. :roll: amilyen a szerencsém mostanában.
mondjuk előtte nem is voltam nagy tévés,de azért így hiányozna.

nagyon várom,hogy mindenki tegyen képeket,én csak a fát fényképeztem,elég rossz hangulatban voltunk,de már jobb egy kicsit.

Pécset naaaagyon irigylem,olyan elképesztően gyönyörű hely..ha vmikor eljutunk lehet vissza se jövök!!
tünci28
 
 
 


Lara,hááát láttam egy másik topikban... :oops: :wink:

húú,ahogy írjátok a Ti karácsonyotokat,hát annnnnnnyira szeretném már jövőre,ha nekünk is ki kellene kötni a fát....
tünci28
 
 
 


Tünci, megjavítani nem lehet a tv-t?

Mi is hazajöttünk tegnap anyutól, anyósom még itt van, majd délután megy. Összességében jó volt, megúsztam plusz kiló nélkül... :D , én voltam a fő téma meg a várandóság, persze ez ilyenkor természetes, de azért nem szeretek előre örülni, még erős 10 hét hátra van, jövő héten kezdem a 30 hetet, akárhogy is 10 hét az 10 hét még.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Tünci:Nálunk is ki van kötve a fa :) Teszel majd képet a karácsonyfáról?
Jövőre majd ti is kiköthetitek már :wink: :D


Na majd jön Beze aztán kifaggtajuk :lol:
Vendég
 


Betti:Hogy megy az idő :shock: Örülök hogy jól tellt az ünnep :D
Vendég
 


Beze lányt elolvastam.....én már tudom! :D :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Drága Tünci, nagyon figyelmes vagy! :D
A szüleimnél van a padláson egy tévé, anyát megkérdeztem, nekik már nincs rá szükségük, elhozhatjuk. Ha meg tudjátok oldani a fuvart, nagyon szívesen odaadjuk, végleg. Kb 50 centi átmérőjű, semmi különös, de jól működik, távirányítós.
Jövőre tuti ki kell kötni a fátokat, meglátod.
Poci miatt ne aggódj, én 174 centi vagyok, széles csípőjű, több ember szerint is kicsi volt még a végén is, aztán Lexi 3300 grammal és 55 centivel született. Szóval nem mérvadó.

Lara, jól tippeltél, kistesóproject indul jövőre. Bár van egy olyan érzésem, hogy amíg szoptatok, nem fog sikerülni. :roll: Hát, meglátjuk...

Ancsi, nagyon édes Dorka. :D

Képeket majd én is hozok, még nem raktam gépre.

Betti, lehet, hogy már csak 7, ki tudja. :wink: Én januárban azt éreztem, hogy Lexi hamarabb kibújik, aztán a kiírt napot követő napon született meg. Végülis 9 óra 42 percet húzott rá. :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze:Nagyon örülök neki :D :D :D :D sokat szopizik még Lexi?
Lehet hogy egyböl kismami leszel,ezt nem lehet tudni :wink:
Januárba mész a doki bácsinkhoz?
Vendég
 


Beze, a mi baráti körünkben van olyan, aki szopi alatt lett babás, és még az első 3 hónapban szopiztatta a terhesség alatt a picit. 8 hónapos volt a kicsi, mikor terhes lett újra, és már csak egy hónap és szül is. Szóval hajrá.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Anyany, tényleg, milyen volt anyósnál, hazajöttetek már?

Betti
Kép
betti0412
 
 


Nektek volt olyan, hogy csuklott?
Délután ütemesen rángatózott a hasamon belül és legalább három percig tartott, de ez nem rugdosás volt, olyan összerándulás érzésem volt, és azonos időközönként.
Olvastam, hogy szoktak csuklani. Lehet ez az volt?

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Furcsa, hogy milyen gyorsan elmúlt a Karácsony. Megint kezdek visszaszámolni. Jövőre megbeszéltük Apával, hogy mi is 23án éjszaka díszítjük a fát, hogy ne legyen az egész nap rohanás. Ide megyünk-oda megyünk. Alig volt időnk "elmélyülni" az ünnepben. Plusz nem hetekkel előbb fogom kidíszíteni a lakást, hanem egy héttel. Így nem válik megszokottá.

Beze!

Tesóprojekt? Nagyon drukkolok!!! Elkezdtél már szedni folsavat, terhesvitamint?
Hány lépésnél tart Lexi?

Tünci!

Tv-t én is fel tudnék ajánlani. Van egy porosodó a szobánkban. Nem kell semmire. Gondoltam már arra, hogy eladom Vaterán, de eddig még nem szántam rá magam. Jó látni, hogy halad a vonalzód!

Képzeljétek, anyukámtól megkaptam a Katedrális-t. Elképedtem, hogy milyen vastag. Most a vizsgaidőszak alatt nem merek nekiállni. Majd februártól.

Egyre biztosabb, hogy el kell tűnnünk a városból. Az átellenes szomszédunk bulit tart. A mentalitásukat ismerve nem Vivaldi fog szólni és nem ásványvizet iszogatnak majd egész este. Egy őstulok-bunkó-tahó népség. Lerí róluk, ha ránézel.

Most mennem kell. Ha valaki tud kiadó házat szilveszterre, akkor szóljon!

Kép
jaffa4
 
 


Betti!

Igen! Őket nem zavarja, sőt inkább a későbbiekben felkészíti majd az önálló légzésre.

Kép
jaffa4
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?