Új privát üzeneted érkezett!

Szintus
Aha, a pisit. Azért, hogy ne a pisibe üldögéljen. Tudom, hogy semmi baja nem lesz tőle, meg nyilván máskor is belepisil, amikor észre se veszem, de ha már így alakult, hogy sikerült...

Holnap délután diszítünk fát, addig Máté majd lemegy a nagyszülőkhöz. Ti?

Várjuk ám a pocis képet!
kittina30
 
 


Ha már nem tudnék jönni, akkor nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánunk!

Kép
kittina30
 
 


Sziasztok!!!

Holnap biztos nem jövök, így

Istenke éltessen Szintus!!!


és

Kép

Jók legyetek, pusssssssz!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!


Patri! Ez nem semmi! Tényleg teljesen egyforma az overál és a sapi is! Csak a színe különbözik! :lol: :lol: Úgy látszik hasonló az ízlésünk! :D

Az overált 2000+815 Ft postaköltségért vettem!

Patri! Ti újonnan vettétek? Mennyi volt?


Szintus! Mi is holnap délután díszítünk fát a gyerekekkel együtt. Nálunk a fát mi szolgáltatjuk és az ajándékokat hozza a Jézuska! Aztán megyünk vacsorázni anyósomékhoz!

Patri! Én a magyar filmeket nem nagyon csippantom!

Ma becsomagoltam az összes ajándékot! Több mint két órámba tellett! Még szerencse, hogy addig aludtak a gyerekek. Pont kész lettem, mire felébredtek. Maradt egy csomó csomagoló papírom!

Tegnap megvettük a fát is, sajna nem találtunk ezüst fenyőt, így Normandot vettünk. Kíváncsi leszek rá, hogy bírja majd.

Holnap már csak kenyérért kell elmennem a boltba. Nem kaptam mascarpone sajtot a tiramisuhoz, így vajkrémet vettem helyette. Azt mondták az is jó. Próbáltátok már vele?

Kép
szly27
 
 


Sütésben nem tudok tanácsot adni, antitálentum vagyok. :oops:

Ajándékcsomagolásról meg úgy leszoktam, hogy észre sem vettem. Gyerekekét nem szoktuk, a többit meg dísztasakba tesszük.

Reggel lesz a fadíszítés, by Zoli és Livi, én meg addig megcsinálom az ebédet. Ebéd után ajándékozás, aztán Nórinak alvás.

4 napra való cuccot kellett megvenni (27-ig minden percünk be van osztva, így ma le akartam tudni), pont 4szer fordultam. Piac, Rossmann, közért, utóbbi kétszer. Kocsi nélkül ugye szivatósabb, az ember meg két kézzel nem tud sokmindent hazacipelni egyszerre. De most 4 napig nem megyek a környékére sem boltnak, hála az égnek.

Azt mondja ma a szomszédom: - Híztál! - Igen. - Jön még egy?
Nem úgy mondta, hogy ugye nem, de a hangjában benne volt. Alattunk lakik, nem semmi lehet, amit hallgat, ha mindkét gyerek itthon van. :lol: :oops:
4 kilót híztam, ami örvendetes lenne, ha nem mind a hasamon és a csípőmőn lenne. :x

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska! Szerintem rádfér pár kiló! Egyébként akartok majd még babát?

Kép
szly27
 
 


Sztem is rámfér, azért is írtam, hogy örvendetes lenne, csak így nem az igazi, hogy mind a 4 kg a hasamnál van. :oops:

Ha nyernénk a lottón, és lenne egy inasom, akkor tuti lenne még gyerekünk. Ha ezek nélkül lenne, akkor a pszichiátrián kötnék ki. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kellemes karácsonyi ünnepeket
nektek és családotoknak! Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Szly!
Az én egyszerű tiramisu receptembe kimondottan vajkrémmel kell készíteni és nagyon finom, bár macarponéval még nem kóstoltam ugyanis egyébként nem nagyon szeretem csak ezt a receptet. Babapiskótából kell csinálni és nekem nagyon ízlik még Hounak is pedig Ő nem igazán süteményes. Pont tegnap este csináltam én is és ma egész nap rájártam. :lol:

Mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok!!!!!!!!!!!!!

Kép
havacska
 
 


Hali!

Gondolom már mindenki karácsonyi lázban ég 8) . Ez gáz, hogy én nem :oops: . Nem is értem :? .
Lehet, mert még mindig betegek a lányok, csupa nátha mindkettő, Bogóca tegnap lázas volt, bár nem magas, meg ez a ronda köhögés.

Ma mondta Toncsi,hogy ő babakocsit és babát szeretne takaróval a Jézuskától, hát most nem tudom, odaadjuk-e, vagy csak az eredetileg tervezett szülinapra. Csak nehogy csalódott legyen holnap, ha nem kapja meg. No, még megálmodom.

Barátainknak minden évben szoktunk készíteni ajándékot, De most elszámoltam magam és nem lesz kész a sajt :shock: :x :evil: , akkora ökör vagyok mert csak futólag olvastam a receptet és egy "még 2 napig csöpögtetem" kimaradt. Így most fűszeres olajat készítek, bár az sem fog összérni, de legalább kész lesz.
Ez volt a terv:
http://www.fuszereslelek.hu/2009/03/fri ... abneh.html
Hát így majd mi esszük meg :wink: .

Mi végül vettünk egy műfenyőt, iszonyatosan drága volt, azt hittem dobok egy hátast tőle. Igaz pár éven belül bejön az ára (ha kibírja), bár ajánlom neki.

Én még holnap csomagolok mindent, inkább zacskózok.

Gabuska, elvileg ha légmentesen lezárod a mézeskalácsot, akkor lesz kemény, különben levegőn 1 nap alatt megpuhul, elvileg 8) . Tavaly az enyém is bazi kemény lett, de hősiesen megettük :wink: . Az idei egész puha lett, már amit nem égettem szénné, csak nem tudtam közben kiteregetni 8) . De én nem díszítettem.

Bogi szegény olyan nyüszike mostanság, már jó pár napja köztünk is alszik.

Mindenkinek nagyon boldogságos és nyugalmas, nem idegbajos :lol: karácsonyt!!!!

Ancsáék is jól vannak, 1-jéig maradnak itthon.

Pussz
Jó éjt!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert fiam nem hagy:

Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok Mindenkinek!

Legyetek jók!

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek békés, boldog, szeretetteljes karácsonyi ünnepeket kívánok!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Szintus!
Isten éltessen születésnapodon jó sokáig!!!!
Adri,ezt hogy csináltad? 2-szer ugyanazt a hsz-t elküldeni 12 óra múlva?? :shock:

Sly!
A mi overálunk ingyen volt,mert örököltem! :D 8)

CSilla!
Én sem égek Karácsonyi lázban sajna.Tegnap este,vagyis volt már vagy hajnali 2 megint úgy összevesztem anyuval,hogy ha nem lenne 2 gyerekem,(na jó,meg apu) akkor már nem lennék itt!!! :cry: :x Megint egy hülyeségről indult el,és akora patália lett belőle...
A másik Mira tegnap egész nap nem aludt,így 9 körül kidőlt az apja kezében.11-kor viszont felébredt,és kb. 3-kor!!!!!!!!!!!! aludt vissza! :evil: :evil: :evil: A férjem már az őrület határán volt,ráadásul most Márk is velünk aludt,hogy nem lássa a fát,ami reggelre lesz/lett? feldíszítve!Volt,hogy 4-en aludtunk, a tágasnak egyáltalán nem nevezhető ágyon! :evil:

A Tiramisu jó lesz natúr vajkrémmel is,biztos nem kolbászosat vettél,Sly,ugye? :lol:

Gabus!
Tök jó ez a csajos üdvözlőlap!!Hogy csináltad??

Szintus!
Az az a film, a Lillás,engem kikészített!! :evil:
De Tabánit nagyon bírom!!!Az a hang!!!!!!!!!!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Szintus,ez pirossal akart íródni!!! :evil:
DE a lényeg:

Mindenkinek békés,kellemes,szeretetteljes,boldog karácsonyt kívánunk!!!!

A sok aji meg csak legyen ráadás!!! :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ez a rendszer ma nem ismeri színeket!!! :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Nagyon boldog Karácsonyt kívánunk és az ideinél boldogabb, szerencsésebb Újesztendőt Mindenkinek! A karácsony előtti diliházhoz meg kötélidegeket! :wink:

Jolival beszéltem, ő is hasonlókat kíván, nincs netjük és utaznak haza Erdélybe, így valamikor 4-e táján jönnek vissza.

Sok puszi, megyek takarítani!
(Idén csak 4 rúd mákos kalácsot sütöttem, nem is kellett éjjel kettőig fenn maradnom jipííííííííííí )

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Boldog, békés Karácsonyt és boldog Új Évet kívánunk!

Jázmin, Roli, Szilvi, Gyuri

Kép

Kép
szly27
 
 


Mariann! Leírnád a Tiramisu receptedet? Én holnap akarom csinálni! Még sosem csináltam!

Kép
szly27
 
 


Patri! Magyarossal jó lesz? :lol: :lol: :lol: :lol:

(natúrt vettem)

Kép
szly27
 
 


Boldog karácsonyt Nektek is!!!

Nemcsak a színeket, a betűméreteket sem ismeri.

Remélem, már kibékültél Pat anyukáddal :roll: .

Puszi mindenkinek!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Szintus! Boldog születésnapot kívánunk!

Kép
szly27
 
 


Évinek pedig boldog névnapot!!!

Rohanok, holnap jövök!

Mindenkinek boldog tudjátokmit! :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok!
a következő kép mindent elmond,én evvel kívánok mindenkinek nagyon boldog karácsonyt!!!! :lol: :lol:

Kép
berni1
 
 


Kép
:lol:

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Anyuék mindjárt itt vannak, csak képeket hoztam.


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

A csillagaszóró, és a hatása :lol:
Kép
Kép Kép

Pat, a képre paintbrush-sal tettem a feliratot.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

De édesek a gyerekek!

Hoztam én is néhány képet!

Kép Pedagógus gyerekek! Jelentkeznek! :lol: :lol:

Kép Kép Kép Kép

Kép
szly27
 
 


De drágák! :lol:

Látom valamilyen pacit eddig mindenki kapott. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Csak gyorsan, én is Nagyon Boldog Karácsonyt Kivánok Mindannyiótoknak!
Képeket majd később.
Szly! Majdnem pont ilyen zenélő kisszéket kapott ÁRtemisz is :) De a főnyeremény nálunk a tologatható babakocsi.
A Hszt úgy küldtem el kétszer, bocsi, hogy amikor újra beléptem, akkor csak azt láttam, hogy nincs elküldve, és mégegyszer rányomtam, de ezek szerint már nem kellett volna... :oops:

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Kicsit késve, de én is mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!

A fényképek gyönyörűek!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szly!

Csak most olvastam bocsi, gondolom már elkéstem a recepttel, de talán legközelebb megcsinálod. Egy barátnőmtől kaptam:

1 csomag Gála vanília pudingot 1/2 l tejjel keményre verni, külön tálba 1 habtejszínt (2,5 dl elég) szintén jó keményre verni.
1 kis dobozos natúr vajkrémet 10 dkg porcukorral jól kikeverni majd ezt a 3-at óvatosan összekeverni és bele 1 csomag vanília cukor.
A piskótákat rumos kávéba belemártogatni (én 3:1 -bent szoktam venni 2 csomaggal és vagy 1 rumaromát vagy igazi rumot bele) és egy tálba egy sor piskóta majd rá a krém és így tovább....
A tetejét pedig megszórni kakaóporral és be a hűtőbe
Nekem nagyon bejött és elég hamar készen van!!!!!!!

Jó éjt mindenkinek!!!

Kép
havacska
 
 


Mariann, hogy sikerült a Karácsony? Biztos vagyok benne, hogy a körülmények ellenére szuper ünnepet rittyentettél Áminnak. :wink: :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Minden kép csúcs,bár én már megnéztem a többit az iwiw-en is!!!Igen,valahogy ezek a pacik mindenkinél előjönnek! :lol: Mira My Little Ponyt kapott motorosat,távirányítóval! :shock:

Gabi!
Félre ne érts,de Livi azon az első képen olyan kis konszolidált! :wink: Olyan komoly,rendes kislánynak tűnik,szépen fésült hajjal! :D Látom te meg balkezes vagy,de ahogy látom Livi arcát nem 2bal! :wink:

Jolinak és családjának akkor jó utat,várunk vissza!!!

Évinek pedig nagyon boldog névnapot!

Képzeljétek egyik ismerősömnek 24-én van a szülinapja,és Ádádmnak hívják..és természetesen ott a Kari! :lol:

Mariann!
Mesélj valamit a Karácsonyról! hogy telt nálatok? Azért gondolom a jó kis Kari-lakomának Hou is örül!!!

Sly!
Szerintem azt kérdezték a jelentkezős képen a csemetéidtől,hogy:
-Naaaaa,ki kér ajándékot a Jézuskától??? Mira nagyon rá van kattanva arra a hasonló játszóasztalra,amilyet most Jázmin kapott!Csak ehhez szék is van? Nagyon szupiiiiii!!!Mennyibe került???

Csilla!
Hát békülés nem volt,csak mintha mi sem történt volna...

Sajnos el kell búcsúznom tőletek 31-ig,mert holnap a férjem megy vissza Bükre,és viszi a gépet,mert az egyik szilveszteri vendégnek internetet ígértem!!! :evil: :evil: :evil: Csak akkor még azt hittem megyünk vissza mi is,és hébe-hóba odaadtam volna neki...Bár lehet nem bírom ki,és elmegyek valami net-caféba! :oops:

Csilla,Ancsa akkor valami tali??? Írjatok ide,valahol csak me gtudom nézni!!!
Még hozok képet!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Márk reggeli aji-bontása,egy sarokcsiszoló...

Kép

Mircsi,álmosan, a NEMBEJÖVŐS fűzősjátékkal :?

Kép

Gyönyörűim együtt a fa alatt!!! :) :) :)

Kép

Mira pacija! :lol:
Kép

Mira kapott egy ágyat a babájának....
Kép

Jelenlegi abszolút kedvencem!!!!

Kép

Márk KEDVENC szerszámai... :lol:
Kép

Ez jó választás volt Mirának!!!

Kép

Ennek a pórázas kuytusnak Lili lett a neve,de Mira kapott még egyet,az nagy,plüss,foltos,és Berni pásztor fajta, így a BERNI névre esett a választásom!
:lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ja,Sly,tudom hogy azzal magyarázod,hogy el van állítva a dátum a géepn,de azért ez túlzás,hogy nálatok 2 nappal korábban van Kari!!!!! 8)

Ja,az uccsú képen ne nézzétek Mira zokniját, a harisnyája sajnos kakás lett :oops: :oops: :oops:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


A képek csodaszépek! :D
Minden gyerkőc csudi édes! :wink: :wink: :wink:

Pat ezb a hello Kitty-s ruci csúcs!!!!
(én is szeresse a h.Kitty-t) 8)

Hozok én is pár képet:
Fruzsi gyorsan megbarátkozott a télapóval :wink: Kép Kép
Szüleimnél a fával :D Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Hali!

Nálunk a lányok még mindig náthásak és köhögnek is néha, de akkor csúnyán.

Nagyon édesek a képek, azok a csillogó szemek.

Nekünk nem hozott a Jézuska pacit :oops: , nagyon felelőtlen voltam :wink: .

Majd én is nézek képet, csak le kell tölteni őket.

Puszi
boldog névnapot az érintetteknek!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Patri! Nagyon cukik a gyerekek! Jázmin asztala csak magában volt! Nincs hozzá szék! 6 ezer valamennyi volt!


Szintus! Nagyon cuki Fruzsi!


Csilla! Jobbulást a gyerekeknek!

Mariann! Köszi a receptet, elmentem. Majd kipróbálom! Az enyém kicsit más,de fincsi lett!

Ja és a gépen nincs beállítva az idő és a dátum! Utólag vettük észre!


Évinek boldog névnapot kívánok!

Kép
szly27
 
 


szaisztok!
pat!
ezt a megtiszteltetést! :lol: Dorkó is kapott fűzős játékot,neki sem jött még be,annak a teteje lett kivágva,úgy viszont imádja!!!!!!!!te nem tudsz rá vmi lyukszerűt vágni,amin formabedobóként rakosgathatja a belevalót?

bocsi,ma csak ennyi,hosszú volt a nap :(

Kép
berni1
 
 


Mi viszont pont ilyen fűzőst kértünk Livinek tesóméktól, és annak ellenére, hogy elküldtem neki egy fotót róla, és elmondtam, hogy azért ilyen nagyszemű kell, mert Nóri miatt nem lehet apró játék stb., milyet kapott? Naná, hogy aprógyöngyöst. Komolyan mondom nem értem néha az embereket. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!


Ma reggel Jázmin megivott egy üveg cukros tejet! :lol: :lol: Hurrá! Eddig semmilyen formában nem akarta meginni a tejet!

Szintus! Jó az új vonalzód, már épp mondani akartam, hogy jobb az ilyen, mint a visszaszámolós, mert eddig nem látszott hány hetes vagy! A Hanna nagyon szép név!

Kép
szly27
 
 


Szintus, nekem is nagyon tetszik a Hanna. :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Női logika :oops: :lol:
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nekem is nagyon tetszik a Hanna név :wink:
Meggyőztem a férjemet :!: :lol: :D

Csilla jobbulást a lányoknak! :wink:

Gabus!Női logika :lol: :lol: 8)

Kép
Kép
szintus
 
 


Jó reggelt!

Ma megint nem itta meg a tejet a kisasszony! Nem értem én ezt!

Inerke! Jól vagytok? Nagyon régen voltál erre és a blogot sem írjátok! remélem minden rendben van!


Gabuska! Női logika! Hát nehogy már egyszerű legyen a dolog! :lol:

Mióta szünet van, olyan kipihent vagyok, este alig tudok elaludni, mert nem vagyok álmos! Gyuri meg ugye aludna, mert megy dolgozni, így nem tévézhetek a végtelenségig!

Jázmin összefirkálta a falat! A sarokülőt tollal! :twisted: Bemászik a szekrényekbe! Tépi, marja Rolit! Irtózatos egy nőszemély! Sokkal elevenebb, mint Roli volt.


Szintus! Ismételten várjuk a pocakfotót! Írd meg, ha van valami oka, hogy miért nem raksz fel! Biztos nem vagy kövér, minden kismama szép! Szóval hajrá!

Csilla! Javulnak már a lányok? Remélem igen!

Megvan már, Patri miért nem ír.

Adri! Jázmin is imádja a játék babakocsiját! Csak bolygós a kereke és nem mindig boldogul vele! Így ki is raktuk, mert sokszor csak mérgelődik rajta.
Hozol képet a gyerekekről? Nikit már meg sem ismerjük, gondolom annyit változott.

Réka! Hogy telt nálatok a karácsony? Kérünk képeket is!

Kitti, Évi és Mariann is lógnak még karácsonyi képekkel!

Berni! Az az egy kép meg kevés volt tőled! Te nem így szoktad! Hajrá!

:lol:

Kép
szly27
 
 


Pár napja nem kukkantottam be és azt hittem, hogy most nem győzök visszaolvasni erre sehol semmi!
Mindenki elfoglalt.

Gabus!
Csalódást kell okoznom, nem rittyentettem sajna semmit.
24-én feldíszítettem a fát, gondoltam amíg Ámin alszik ebéd után megcsinálom. Hát nem felkelt a kellős közepén, így segédkezett a szaloncukrokat adogatni. A karácsonyfa izzónk pár óra elteltével megadta magát (talán azért mert volt egy áramszünet az egész házban). Kettő volt persze egyik sem működött úgyhogy világítás nélkül maradt a fánk.
Nagy sütés-főzést sem rendeztem, mert nem szoktunk magunk miatt, régebben karácsony egyik napján meghívtuk a barátainkat vacsorára és olyankor Hou főzött rengeteg finomságot, de ez is már csak a múlt.
Másnapján jöttek Hou gyerekei és Ő főzött nekik, szintén megúsztam.
Kalácsot és sütit csináltam, de szinte csak én járok rá.
Úgy volt, hogy 3 napot lesznek itt a gyerekek, de a kislány annyira sírt (12 éves), hogy nem érzi jól magát, így tegnap hazamentek. Pedig próbáltam programokat szervezni, de őt semmi nem érdekelte. Utólag kiderült, hogy csak a fiú akart jönni, de egyedül nem akart így a lánynak is jönni kellett. Mindegy gázos volt, mondtuk a fiúnak, hogy legközelebb jöjjön el egyedül hiszen már 15 éves, mitől fél?
Folyt köv.

Kép
havacska
 
 


Mariann! Mostanában rákattantunk a kínai kajára! Egzotikus csirkét és szezámmagos csirkét ettünk, ami nagyon ízlett! Nem tudod véletlenül, hogyan készítik őket?

Kép
szly27
 
 


Mariann,
és Ámin? Mit szólt a fához? Gondolom azért ő is csillogó szemekkel bontogatta a csomagjait. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kép Kép Kép Kép

Kép
szly27
 
 


Szintus most látom, hogy már milyen közel vagy ahhoz, hogy kibújjon a kis Hanna! De jó, hogy megegyeztetek a névben! Hogy érzed magad amúgy? Én már nagyon türelmetlen voltam 34 hetesen!

Szly! Falfirkálás nálunk is volt, azért csak volt, mert én elkoboztam az összes iróeszközt amikor ez előfordult, és nagyon mérges voltam érte, úgyhogy most ha ceruza van a kezében, akkor árgus szemekkel figyelek, de mostanság nem próbálkozik. Használd ki, és pihend ki magad!

Igazad van, teszek fel én is képet! Olyan jók a tieitek!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Helló!

Továbbra is nagyon jók a képek, édesek a gyerkőcök.

Szerencsére már egész jól vannak a lányok, még kicsit folyik az orruk, de már színtelen.

Szly, nálunk is Bogi az életrevalóbb, ha már vmi nem úgy van, ahogy ő szeretné, rögtön csapkod, kiabál, karmol. Csépeli Toncsit rendesen.

Na, egy gombnyomással átállította minire a betűket, mivel is kell visszaállítani :roll: ?

Na pussz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csillala 2009.12.30 21:37-kor.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?