Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

...később jövök bővebben is, de Nyafinak , Drumkának.. és minden VIKTÓRIÁNAK
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Karácsonyi menü: egész nagy tyúkból húsleves, Rántott karaj, szűz, csirkemell és laska gomba, petrezselymes krumpli, ecetes krumplisali, gesztenyével töltött egész pulyka, salata de boeuf, sütik: bejgli, szarabella, mézeskalács, sajtos rúd, házi krémes. dec. 24-25 itthon leszünk, 26-án ebédre meghívott anyós a Trofeába. Idén nem szeretnék vendégeket, nyugis, pihenős ünnepeket szeretnék. :roll:

drumka
 
 


KIA
köszönöm szépen a köszöntést! :)

drumka
 
 

 
 

Drumka, nálad ilyen a pihenős ünnep? :lol: :lol: Tényleg le a kalappal!! És természetsen boldog névnapot a Viktóriáknak! :)

Kép
Kép
d0r0ttya
 
 


En is boldog nevnapot kivanok kedves Viktoriak!

Kép
tittina1982
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen nem voltam. Egyszerűen nem tudok, sokszor még visszaolvasni sem, annyi mást csinálok.

Rengeteg sk. ajándék készült az utóbbi hetekben, de Titti - a kedvedért majd csinálok egy picasa albumot, mert annyi képet nem tudok feltölteni...

Jól vagyunk mindannyian. A lányok már úgy várják az angyalt és az adventi naptáron minden nap megszámolják hányat kell még aludni. Hihetetlen édesek és okosak!
Persze mi is betegeskedtünk az utóbbi időben, de a rengeteg c-vitamin, meg a homoktövis-kivonat talán javít valami az ellenálóképességünkön.

Én egyébként az összes 2. trimeszteres hiperaktivitási tünetet produkálom. Egész nap pörgök, a baba meg meglepő módon, olyan kis finom... Teljesen más így belülről tapasztalva mint tankaranka nővére, Sári.

Utólag is Isten éltessen minden kislányt, kisfiút. Nagy dolog ez a 2 év!!!

És mivel már addig biztosan nem jövök:
Békés, boldog, gyerekkacajos, meghitt karácsonyt kívánok mindannyiótoknak!

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Sziasztok!

Békés, boldog karácsonyt kívánok mindenkinek.

Drumka:Boldog névnapot

Jó éjt nektek

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Békés boldog karácsonyt mindenkinek! Köszi a köszöntést!

Kép
nyafi
 
 


BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDEN KICSINEK ÉS NAGYNAK!!! Az idei biztos, hgy mindannyiunknak élmény lesz, mert úgy tippelem, hogy talán már most jobban felfogják a csöppek :roll:

Utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok Csillának (csodásak a képek Cas :wink: ) és Ritának és Barbinak (a Ti képeitek is nagyon jók)!!

Vikiknek is nagyon boldog névnapot!! utólag:oops:

Mi - tudom, hogy nem szép - de nagyon eltüntünk, most nézem , hogy a vonalzóink is megálltak :roll: Jól vagyunk, Marcus is kis "félIsten", annyira zabálnivaló, mond szinte mindent, mondókázik, s mellette iszonyat hisztis is tud lenni, de hát ez utóbbi a mi hibánk, mert hát nagyon el van kényeztetve :wink:
Képekkel tartozom, amint le lesznek kicsinyítve hozok...
Nálunk, mióta anyum itt van nagy a jövés-menés, most már anyósék is itt vannak, bár lassan egy hete jöttek, s a sógornőméknél alszanak, sokat vannak itt, de nem sokat beszélgettünk, mert valaki valakivel tuti, hogy vásárolni megy....ebből a szempontból nagyon nem szeretem a Karácsonyt :oops: Én mindjárt ellógok fodrászhoz, s utána a Kristóffal tornázni, majd még du. 4-re visszük Marcit oltatni (sima, szezonális influenza), s majd utána jön Angyalka....

..nem tuom, hogy volt-e szó róla, de ha még jön valaki erre, hogyan intézitek a fadíszítést??? Manókkal vagy nélkülük??

Mindenkinek jól hangzott a menüje, kívánok hozzá nagyon jó étvágyat!! Nálunk ma halászlé, rántott hal, krumplisali, somlói (ha a párom jobban van, s meg tudja csinálni), töltött káposzta..holnap ua., s csütörtökön anyós pulykát süt.....én a konyhából a takarítási funkciót vállalom magamra, mondtam, hogy ennyi nagymama mellett eszemben sincs beleszólni 8)

Kistesó - szerintem - nálunk is várat magára...tudja Ő, hogy mikor kell jönni (persze Kia megértelek, Neked több szempontból is jó lenne, ha elöbb jönne, mennek továbbra is a drukkok)

Nyafi - grat a munkához! Gem - a képek csodásak, a lányok nagyon szépek, s örülök Nektek, hogy jól/jobban vagytok!
Kia - ügyes fodrász vagy, Levi továbbra is nagyon szép!
Titti - Napsit is meglestem az előző oldalon, imádom a kicsi száját (is)!!! GRatula az ajándékokhoz! NÁlunk is nagy "divat" a számítógépes cucc :lol: Viki- továbbra is le a kalappal a háztartási tudományodért, erre soha nem leszek képes :oops:
Ancsa-drukk, hogy ne legyen több baj! Cas- hidegrázott Sebi sztorijától, nagyon remélem, hogy vele sem lesz több ilyen!!
Dorottya, Edit - remélem, hogy már jobban vannak a manók, s Karácsonyra nem lesz több baj! Kismok - ügyi vagy!! Lehet, hogy kimaradtam, de lehet már tudni, hogy három lesz a kislány, vagy lesz egy kukacos, akit kényeztetnek a csajok???

Nagyon ne haragudjatok, hogy ennyire kesze-kuszán, s röviden írtam, de fura mód, nagyon keveset ülök Babanet elött (ellentétben a régi időkkel), s nagyon nehéz utólérnem magam...ez nem magyarázkodás akart ám lenni :oops: :wink: 8)

..most rohanok, de ezt még szertném a végére:

"A világ bármely részén élsz és bárki vagy,
Szeretném, hogy légy ma este egy kicsit boldogabb,
Kívánj igazi ünnepet, kívánj igazabb életet,
Ahogyan én neked."
Piramis - Kívánj igazi ünnepet!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Nyafi,Drumka:Nagyon boldog névnapot nektek!!!!!!!!!!!!

Békés Boldog Karácsonyt Kivánunk mindenkinek!!!!!! Kép

Kép

Kép
ancsa03
 
 


MI is békés és boldog Karácsonyt kivánunk mindenkinek!

Szilvió

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
sszzilvia
 
 


Sziasztok!!

A hó alatt alszanak a házak,
az egész világ csupa varázslat.
S mint valami tündérálom,
jön el hozzánk a Karácsony!
Meseszép Ünnepeket!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kép

Boldog Karacsonyt Mindenkinek!

Kép
tittina1982
 
 


Egy pillanatnyi igazság megszépítheti, és meg is fogja szépíteni a világot. Egy pillanatnyi béke megmentheti, és meg is fogja menteni a világot. Egy pillanatnyi szeretet tökéletessé teheti, és tökéletessé is fogja tenni a világot.

Boldog, békés karácsonyt mindenkinek!

Kép

Kép
Kép
d0r0ttya
 
 


Nagyon boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!!! :D

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!
Remélem, mindenkinek szép Karácsonya volt! Nálunk végül minden jól alakult, Édesapámat kiengedtéka kórházból, ahová vasárnap hajnalban vitte a mentő és bár elég nagy a baj, azért együtt lehettünk az ünnepen.
A lányok nagyon örültek a karácsonyfáknak, ajándékoknak. :) Mi pedig örültünk az ő csillogó szemeiknek. :D

Éppen előtte ivott, magára öntötte a vizet és a szobájukba menet felfedezte a karácsonyfát. Már nem lehetett átöltöztetni. :)
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok, hogy teltek az ünnepek? Nálunk gyönyörű volt minden nap eddig, még holnap is jönnek vendégek!!!Edit édik a csajok nagyon! Látszik, hogy élvezték!!!
Kép Kép ehhez még kicsi vagyok Kép Kép tanulom!!! Kép ciróka maróka

Kép
nyafi
 
 


Nyafi, Abigél is olyan aranyos!!!:) A kis göndör fürtjei olyan édesek!:)
Boróka szülinapjára fog biciklit kapni, de még a kis háromkerekűt. Segédkerekest Kriszta fog szintén szülinapjára kapni majd tavasszal. :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk...
24-én nagyon örült Levi az ajándékoknak és a fának...
25-én voltunk Apa nagyiját meglátogatni, 26-án jöttünk Mándokra... ma pedig megyünk vissza Nyh-ra.

Remélem mindenki jól van!
Majd jövök bővebben.. és képekkel...

Edit és Nyafi
Sok szép ajándékot kaptak a lányok!
..és látszik, hogy nagyon örültek neki :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam Karácsony előtt jönni boldog ünnepeket kívánni, de remélem mindenkinek szépen telt.
Nagyon jók a képek, Edit két szőkesége és a kis göndör Abigél.
Jól is mutat a biciklin. Próbálja már hajtani?

Utólag is boldog névnapot a Vikiknek.

Mi a szülőknél karácsonyoztunk, 260 km-re laknak, szóval dönteni kell, vagy náluk vagyunk, vagy otthon maradunk hármacskán. Most a nagyobb család mellett döntöttünk.
A havat viszont nagyon sajnálom, tudtunk volna jókat szánkózni, de csak locs-pocs maradt belőle.

Előre is nagyon boldog új évet kívánok, bár előfordulhat, hogy még benézek.

ja és minden tiszteletem a tiétek, hogy micsoda karácsonyi menüket hoztatok össze!!! Én egyelőre nem is voltam rákényszerülve, mert otthon sem voltunk, de egyszer aztán majd nekem is össze kell szednem magamat.

Sziszi

Kép

Kép
szisz05
 
 


Kedveseim!
Karacsonyra kozepfulgyulladast kaptam, 6 napig nyomtam az agyat, ma keltem fel eloszor. Meg fogytam is, ami Karacsony alatt eddig meg sose jott ossze, nem hogy babasan...
Lanyok edesek, orultek mindennek, nagy volt a boldogsag. Kepeim nemigazan vannak, mert mindegyiken ott van a beteg fejem, es hat nem vagyok most egy tul szep latvany :cry:
Lazam is volt, antibion eltem, meg a fulemet is felszurtak ketszer.
Puszi mindenkinek
Gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Jajj Draga Gem,
szornyen hangzik es biztosan az is volt. Vigyazz jobban Magadra!
Remelem mostanra mar csak rossz emlek ez az egesz betegseg.
Azert 1-2 kepet dobhatnal fol, megigerjuk, hogy csak a Lanyokat fogjuk nezni. :) ;)

Nalunk is jol telt a karacsony. Napsit legjobban az ajandekok kibontasa hozta lazba. A mienket is o akarta kibontani. Sajna kepet szenteste nem keszitettunk, csak videokat.
A masik ket napon baratok jottek hozzank, es egyutt unnepeltunk, sutottunk.

Abigel es a ket szoszke csajszi, Kriszta es Boro is nagyon edesek!

Kép [/b]

Kép
tittina1982
 
 


Sziasztok!

Gem:Jobbulást neked,és nagyon vigyázz magadra.Antibiot lehetett szedned?

Abigél,Kriszta,Boró és Napsi is nagyon aranyosak.Most már azért jobban értékelték a Karácsonyt mint tavaly.

Réka is bontotta az ajándélot,és kiabált hogy anyaaaaaaaaaaaa ez babaaaaaaa.

Egy pár kép.

Kép
Csak mert ő is mindig velem akar vasalni
Kép
Kép
és ülve mert hát fárasztó meló ez a vasalás
Kép

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Ancsa,
van egy pont, sajnos a terhesseg alatt is, amikor az orvos ugy donthet, hogy rizikosabb nem szedni az antibiot, mint beszedni.
Az en fulemet ketszer is felszurta, es igy is azt mondta, csak akkor szedjem, ha felmenne a laz. Es hat a laz es maga a testben levo gyulladas nagyon veszelyes a magzatra :cry:
gem

Ui.: Orulok, hogy Rekarol le nem veszitek a szemuveget, nagyon okosak vagytok!
Van egy ismeros csalad, ahol semmibe vettek egyszeruen a szemuveg hordatasat, es egy ev alatt (nem viccelek), 2 dioptriat romlott a 4eves gyerek szeme. Most mar hordja a szemuveget :evil:

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


sziasztok!

Nem tudom emlékeztek-e ránk? Még régebben írogattam errefelé. De aztán úgy alakult hogy nem tudtam jönni és írni. A kislányomat Nórának hívják. :)

Mindenkinek, akinek azóta babája született, vagy éppen azóta babát vár nagyon gratulálok!

ja és így előre is boldog új évet kívánok mindenkinek!!!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Szia Nini, hát persze, hogy emlékszünk. Hogy vagytok?
Gem nekem szülés után kellett antibigyót használni, lábam volt begyulladva, én is, mert nem tudtam, jó e ha a tejbe belemegy, de a dokik és a védőnő is megnyugtatott, hogy nagyobb bajt okozok, ha nem veszem be. Jobban vagy egyébként?
Ancsa nagyon édi a vasalós kiccsaj. Az én lányom porszívót kapott karira, szenteste azzal akart aludni...pojszívóka, pojszívóka...

Kép
nyafi
 
 


sziasztok!

Köszi a kérdést jól vagyunk!
Nóri olyan mint a hurrikán, rohangál egész nap. Nagyot nőtt mostanában. Folyékonyan beszél, és mindenkit rendre utasít. Igazi kis zsarnok.
Sajnos nemsokára kezdjük a bölcsibe szoktatást. Emiatt ki vagyok kicsit. De ez van, sajnos a melóhelyem nagyon bekavart.
Van valakinek valami ötlete, hogy lehet a legkevesebb sírással megúszni???

Gemini,
az antibiotikum miatt ne aggódj, a dokik tudják mit csinálnak. Nekem is kellett szednem, egy nagyon csúnya hasmenéses vírus után szerzett húgyúti fertőzésre. Nem volt semmi gond.
A magas láz viszont nagyon nagy gondokat tud okozni.

visszaolvastam, és nagyon édesek a gyerkőcök a képeken!

Ancsa:
Réka nagyon cuki a képeken, hozzám is jöhetne vasalni!!! :)

Nálunk Nóri a szülinapjára kapott porszívót, és ezerrrel takarít azóta is. Karácsonyra kirakót kapott, meg orvosi szettet. Na azóta mindenki beteg, és mindenkit vizsgálni kell. :)


Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!

Szilvia
Látom van új vonalzód... DRUKK 6 nap múlva! :P

Edit
Jobbulást Apukádnak!

Gem :cry:
Sajnálom a betegséget!
Remélem már meggyógyultál...

Ancsa
Jó kis ajándékok..
..és Réka ülve vasal - mint én :lol:

Szia - újra - Ninike!
Emlékszünk rátok! :P
Jöhet 1-2 kép a nagylányról!

Karácsony
Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kép

Boldog Uj Evet Kivanunk!

Kép
tittina1982
 
 


Boldog új évet mindenkinek!!!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Buék csajok! Megy ma valaki bulizni?
Nini a legkevesebb sírással akkor jár, nálunk pl nem is nagyon volt, ha TE tudod, hogy jó helyre kerül. Ha te sírsz ő is fog, mert megijed és rosszat érez a levegőben. Tehát a lényeg, hogy te legyél biztos benne. Ezt pedig úgy a legkönnyebb elérni, ha megismerkedsz a gondozónénikkel, kideríted neked melyik szimpi, beszélgetsz vele...rábízod a gyereked na!!!így már nem olyan félelmetes. És nagyon jó ott nekik. Komolyan. Szegény Gigikém másfél hónapja nem volt mert szalmonellája volt, most kaptuk meg a negatív eredményt, hétfőn mehet újra. Gondoltam kicsit elkezdem előkészíteni, mert lehet nehezen megy majd a visszaszokás. Mondom neki pont ma, hogy mész bölcsibe, erre a kiscsaj"Kati néni, Vivi" felkiáltással odarongyolt a bejárati ajtóba és nekikeseredett, mikor mondtam, hogy ma még nem, csak hétfőn.

Kép
nyafi
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!!!:)

Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Nyafi, mi itthon "bulizunk", a csajokkal. :) Végre, egyszer mi is itthon. A férjem ilyenkor az utóbbi években mindig zenélt.
Most megyek tortát díszíteni, majd pikk-pakk összedobom a vacsorát. :)
Szép estét, éjszakát miindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Mi is "itthon"
Apa már dolgozik... 04 óráig...

Szilveszter alkalmából az jutott eszembe,
Mi lenne, ha neked is jönne egy kis szerencse?
Búcsúztassuk együtt az óesztendőt,
S ünnepeljük együtt a sok jót, a jövőt.

Ünnepeljük meg azt, hogy egészségben élünk,
Ünnepeljük meg, hogy van akit szeressünk.
Gondoljuk végig ezt a régi évet,
Jövőre kívánjunk minden jót és szépet!

Éjfélkor millió sok pezsgődugó pukkan,
Petárda is szép számban: milliónyi robban.
Poharainkat egymással összekoccintjuk
És mindenkinek boldog új évet kívánunk!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


...azt nem is írtam... a héten Szakál Miki telefonált :P
Biztos ismeri 1-2 ember közülletek...
Lakáscsere ügyben :lol:
Hétfőn hív ismét..
Az iwiw-en látta a hirdetésemet :lol:
Ünnepekkor tényleg jobban ráérnek az emberek keresgélni :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Ancsa
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia:Köszönöm szépen a köszöntést....Már inkább nem számolom hol járunk :wink: :wink:

Mi a barátnőméknél voltunk az ő kislánya 1,5 évvel idősebb a Rékánál most értünk haza eddig birta a lányzó.A továábiakban a tollas bálban mulatunk apával :lol:

Mindenkinek Kivánunk Nagyon Boldog Új Évet!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
ancsa03
 
 


BÚÉK!!! :D

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

BUÉK még1x

Mi fent voltunk, éjfélkor volt puszi (Levinek) és megnéztünk 1-2 tüzijátékot (szomszédokban). Manónak nagyon tetszett.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet mindenkinek!! Én úgy érzem, nagyon jó év lesz, utoljára a 2005-el kapcsolatban volt ilyen érzésem, és az be is jött.

Gem, remélem azóta már meggyógyultál. Szerintem sem aggódj az antibio miatt, bár tudom, hogy mondani könnyű...

Ninike, jó, hogy jöttél. Kérünk néhány képet Nórikáról.

Mi is úgy döntöttünk, hogy bevárjuk az éjfélt Blankával, és ahogy sejtettem még jobban bírta, mint mi. Én őt még nem láttam este beájulni a fáradtságtól. Egyszer a déli alvás előtt volt, hogy ülve bóbiskolni kezdett, de ez egyetlenegy alkalom volt. Átjöttek a kertszomszédaink, Blanka kis barátnője a szüleivel, aztán mi hozzájuk, utána pedig kimentünk tüzijátékot nézni. Nagyoh sok háznál volt, ezért sem döntöttem az alvás mellett, úgyis felébredt volna. Az mindent megért, amikor 10 perccel éjfél előtt a két kiscsaj extázisban rohant felvenni a kabátot, hogy éljen, tüzijáték :lol:

Az új babaprojektünkben egyébként már második alkalommal néztem be az ovuláció időpontját, folyton lemaradunk, pedig van tesztem is, lehet, pont azért. Próbáltam tudományos alapon fiút :oops: , na nem mindtha nem örülnék lánynak is... de azt hiszem visszatérünk a természetes módszerhez :?

Sziszi

Kép

Kép
szisz05
 
 


NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK MI IS MINDENKINEK!
Most elutazunk három napra, s utána jövök ismét bővebben...

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziszi
..babaproject... én sem tudom, hogy mikor van a p.érés...
Csak dolgozunk rajta... :oops:
(most gondoltam rá, hogy felhozom én is minimikroszkópot - akkor legalább fogom tudni, hogy van-e egyáltalán :roll: )
(Nekem még a jan. lányos hónap :roll: )

Jó utat Szilvi ...és DRUKK!!! (3 nap)

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sziasztok!
Majd hétfőn tudok először képeket feltenni, csak mert az hosszabb idő, és a hétvégén nem nagyon jutok hosszabb időre a gép elé.
Drukk mindenkinek a babaprojekthez!!! :)

Nálunk még mostanában nem lesz, talán majd ez év vége felé. :oops:

Meg előbb még vár rám egy csomó kivizsgálás. Sajnos szeptemberben kiderült hogy gond van a pajzsmirigyemmel. Érdekes mert se a terhesség előtt se a terhesség alatt nem volt gond vele. Viszont most alulműködik.
Egyenlőre még nem lehet tudni, hogy a szülés utáni hormonváltozás része-e vagy valami gáz van.

Ja és hogy nehogy minden okés legyen, más hormonproblémám is van.
Nóri 23 és fél hónapig szopott, majd 1 hét alatt magától elválasztotta magát. Azóta teljesen felborult a hormonháztartásom. A Nőgyógyászom szerint a szoptatás befejezése miatt a mensi előtt nagyon vészesen leesik a hormonszintem és ez mindenféle tüneteket hoz elő.
Szóval először ezekből kéne kikeverednem. :(

Fné Kia,
azt megkérdezhetem te mivel nézed a p.érést? Én még Nóri előtt próbálkoztam hőmérőzéssel, de nekem össze-vissza mért. Szóval nem lehetett hőmérővel meghatározni. :oops:

Szisz05,
Érdekelne milyen tudományos módszerrel szeretnél kisfiút?
Én is azt szeretnék másodikra.
Na persze ha megint kislány lenne, azért azt sem adnánk vissza és nagyon örülnénk neki. :)

Szóval Drukk mindenkinek aki babaprojektben van!!!

Kellemes hétvégét, még ami hátra van!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok Csajok!

Remelem, Mindenkinek jol teltek az unnepek!
Gem, ugye jobban vagy mar?

Nalunk nagy sikere lett a csuszdanak, imadja. :)
Plusz a keresztanyjatol kapott egy kis konyhai keszletet, azt is nagyon szereti.

Viszont van egy ujabb hulyesege. :roll: Egyreszt nagyon orulok, hogy mar egydeul le tud vetkozni, csak az a baj, hogy a pelust is leveszi, akkor is ha kaki van benne. Es nem tudom, hogyan magyarazzam el Neki, hogy ezt nem szabad. Hogy olyankor Anya veszi le a pelust, amikor nem ures. :( Ugy sajnaltam szegenyt tegnap. A delutani alvasnal is ez tortent. Csak azt hallottam, hogy valamit szoszmotol, de nem mentem fol hozza, mondvan mindjart alszik. Aztan kijott a szobajabol, es folmentem. Ugy sirt, mikor magyaraztam Neki, hogy nem szabad es a tobbi...

Mi szilveszterkor itthon voltunk. Virsliztunk, filmet neztunk, osszegyurtuk a lepedot ;), olvastunk. Napsi idoben agyba kerult - ugy gondoltuk Neki ez a szilveszter nem sokat jelenthet meg. :)

Valaki tett valamilzen fogadalmat az uj evre, amit megosztana itt mindenkivel?
En csak annyit, hogy egeszsegesebben fogok elni/enni es minden tolem telhetot megteszek, hogy elerjem a regi versenysulyom...

Gyertek, meseljetek!

Kép
tittina1982
 
 


Titti
Nem lehet, hogy zavarja a kaki a pelusban, azért veszi le? Sőt, maga a pelus zavarja? Hogy álltok a szobatisztasággal? Lehet, hogy már megérett rá, azért gyűri le magáról a pelust? :roll:
Csillát is nagyon zavarja a kaki, azonnal szól, és azonal ki is kell venni, különben balhé van. A pisi után is szól többnyire, csak akkor nem zavarja a pisis pelus, ha nagyon elmélyedve játszik.
Viszont előtte még nem tud szólni... napjában hülyéskedünk a bilivel meg a fellépővel, de még messze a szobatisztaság, úgy látom...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Titti,

lehet tényleg meg kéne próbálkoznotok a bilivel. Talán ez a jele hogy kezd megérni rá.

Nekem Nóri nem tud még vetkőzni,ő inkább öltözik. ügyesen felveszi a pizsigatyát,felsőt.
Viszont haladunk a szobatisztaság felé ezerrel: most már kb.1hónapja hogy kizárólag bilibe kakilunk, mindig szól előtte. Viszont a pisit nem jelzi mindig. Néha eszébe jut és akkor szól,de inkább játszik.
Viszont ha egyszer mégis eszébe jut és a bilibe pisil akkor alig lehet leszedni róla. Ha hagynám szerintem órákig ülne rajta.

Szóval így hogy bilibe kakil egy csomó popsitörlőt megspórol. :) :D
De félek tőle,hogy ha jövő héten elkezdjük a bölcsit akkor vissza fog fejlődni ezen a téren,és újra a pelusba fog kakilni.

Hát én tettem fogadalmat:
1. Le fogok fogyni a terhesség előtti súlyomra. (Erre kb. két hónapom van, mert bele kéne férni a kosztümjeimbe,mire megyek dolgozni. :) )
2. igyekszem jó képet vágni a munkahelyemhez... (ja és hogy sok-sok időt fogok Nórival tölteni még a munka mellett is,de ez azt hiszem nem is fogadalom hanem egyértelmű dolog)

Na kb. ennyi,ezt mind megfogadtam. :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!

Ninike
..én jelenleg semmivel nem nézem, hogy van-e p.érésem.
Van egy ilyenem (ezt akarom ismét elővenni)
http://www.gyerekabc.hu/Johet-a-golya-A ... teszt.html
- még Levi előtt vettem... akkor 1200 Ft volt a gyógyszertárban.
(ezzel még a "kiskatonákat is" megnézheted... )

Remélem minden rendben lesz (hormonháztartás és pajzsmirigy).
A szopihoz Gratula - jó hosszú ideig volt...! (nekünk csak 21.5 hónapig)
..és a bilihez is!

Vetkőzés..
Levi öltözik és vetkőzik egyedül..
De az utóbbi csak este fürdés előtt.
Egyedül húz fel minden szandit, papucsot (én nagyon ritka a kacsaláb) :lol:
Szereti felvenni sapinak a bugyijaimat, Apa gatyáit :lol:
Mostanában Após ruháit pakolja ki a szekrényből... néhány ruhával törölgeti az asztalokat, polcokat :P
Nem unatkozunk mellette. :wink:

Előre mondja, hogy kakájok, de a bilibe még nem akar...
..oda csak pisi ment eddig. :roll:

Titti
A nagylánytól kérdezgeted, hogy nem akar a bilibe?
(Anya és Apa is WC-be szokott, stb)

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek utólag is Boldog Új Esztendőt kívánunk!
Mi is itthon voltunk kb 20 vendéggel, a létszám folyamatosan változott :D
A gyerekek nagyon jól birták. Bari különösen szereti a tüzijátékot.
Új évi meglepetés is volt. 2010.01.01-jén 18:45-kor 2850grammal és 51cm-rel megszületett a sógornőm kislánya. Jót nevettünk, mert Ő is január 6-ra volt kiirva mint én Karesszel. Anyósnak meg ugrattuk, hogy milyen jó lenne, ha Arabella is megszületne 1-jén, nem kéne sokat szervezni a szülinapokat :D A baba meg szót fogadott. És ami nekem nagyon kedves, hogy a neve Molnár Arabella Viktória lett. :wink:

drumka
 
 


Sziasztok!

Szobatisztaság:Nahát azzal mi még nagyon sehogy nem állunk.A pisis pelusban akár egész nap is el lenne,ha kaka van akkor szól hogy anya beszartam cseréld ki.De szó szerint igy....

Vetkőzés:Réka vetkőzik,öltözik több kevesebb sikerrel.van hogy egy szárba megy két láb stb.

Gem:Azt még akartam de lemaradt,hogy azért némi küzdés nálunk is van.90%-ban van rajta a szemüveg.Mondtuk,hogy alváskor meg fürdéskor lehet csak levenni.Na most azóta állandóan aluszikálni akar ő igy mondja.A napokban viszont megtanulta le-fel venni,és egész nap ezt csinálja.Nem győzöm takaritani a szemüveget.

Drumka:Gratulálok a sógornődnek.Nagyon szófogadó kislány.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Na öltözés, ma pont lekaptam, majd felteszem a gépre, megkaparintotta a kardigánját és felhúzta a lábára...Irtó édi volt.
Drumka gratula az új unokahughoz. És a nevéhez is. Karesznak meg utólag boldog szülinapot.

Kép
nyafi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?