Új privát üzeneted érkezett!

De Mary küldöm, tegnap is küldtem volna, csak nem voltam valami jól az inzulin gyógyszeremtől és anyai ágról a mama ismét kavart........sajnos elég rendesen! :oops:
Persze aktuális és küldöm is ma már jól vagyok és nincs semmi baj, persze a mama egy másik tészta! :(
Vendég
 


Sajnálom Röpcsi:(

mary80
 
 


Sziasztok!

Sok szeretettel gratulálok, akinek mostanában sikerült, remélem marad/nak/ a baba/k/.

Akinek mégse sikerült, azokkal nagyon együttérzek. De ne adjátok fel, mert kell hogy sikerüljön.

Ha pedig valakinek sirni kell, az sírjon, segít a léleknek. De a bánat után örömnek kell jönni!

Ha tudtok valamit Krisztiról irjátok már meg, ha valaki beszél vele, említse meg, hogy vele vagyok én is! A kezére is vigyázzon, bár most nem ez a legfontosabb.

Még egyszer Áldott Karácsonyt, Twist mi is várjuk Dorka babádat

szeretettel mindenkinek

kispatak
Vendég
 

 
 

Mary, nagyon sajnálom.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,köszi.

mary80
 
 


Sziasztok!

Mary, nagyon nagyon sajnálom....én is elég szarúl vagyok,hogy nekünk se sikerűlt és megint elment egy év....bababnélkül..... Kép de kérlek ne adjátok fel..... :!: :!: :!: Jövöre sikerülnie kel és fog is :!: :!: :!: Kép
Kispatak, neked is békés karácsonyt :lol:
Röpcsikém, mizujs nem érzel semmit :?: :?: mikor is mész a klinikára :?: vigyázz magatokra :!: Kép
Ditke, nem tudom mit csinálok de Januárban a profhoz megyek vissza... :roll: :wink:
Krisztinek is sok puszi :!: :!: :!: vigyázzon magára és drukk.. Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok!

Nem ígérem,hogy jövök még,sőt,egész ünnep alatt lesz bőven családi program,így most kívánok nektek nagyon boldog Karácsonyt!
Aki örül,azzal együtt örülök,aki szomorú,annak kívánom,hogy az Ünnepelt hozzon vigasztalást.
Vendég
 


Adri, köszi.
Elhiszem, és sajnálom:(

mary80
 
 


MINDENKINEK!!! Kép

Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!!!

Kép
Adri
badró1
 
 


Csajok, én is kívánok mkinek Kellemes Ünnepeket!

mary80
 
 


Sziasztok!

Mary

Annyira sajnálom!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Annyira bíztam benne hogy sikerül neked is és a többieknek is!!!!!!!!!!!!! :? :( :( :(
Sírd ki magad, most ez lesz a legjobb, aztán pár nap múlva szebben látod a világot!!! :wink:

Addig is ezt küldöm neked:
Kép

Krisztike

Neked pedig nagyon szorítok hogy minden rendben legyen veled!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D A klinikán jó kezekben leszel!!!!! :wink:
Ha valaki beszél Krisztikével puszilom és nagyon drukkolok neki!!!!!!!!!!! :D
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Ditke, Neked is.és köszi.

mary80
 
 


Sziasztok !

Ezen a fórumon új vagyok, a témában sajnos már rutinos.............
Maryt ismerem, akivel a mai délelőtt "agyonütöttük" az időt, az ARO-n............hasonló eredménnyel.

Krisztinek szurkolok, hogy jól kerüljön ki a történetből.

Kamilla,
gratula..................vigyázz magadra.................legalább Te javitod a statisztikánkat !
nita-40
 
 


Szia:)
Örülök Neked!

mary80
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Kellemes Karácsonyi ünnepeket kívánok! Kép

Kép
rena85
 
 


Mindenkinek kivánok kellemes karácsonyt és boldog új évet!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kriszti nem is jöhet haza szegényke? :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek ezzel a dallal:

http://www.youtube.com/watch?v=iAH0qm6O ... L&index=25

puszi,
Luna
Vendég
 


MINDENKINEK KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK :!: :!: :!: :D

Kép
Vendég
 


Nita, nagyon sok szeretettel üdvözlünk körünkben!:)) Írj csak ide bátran, nagyon örülünk a sorstársaknak. Neked milyen kezeléseid voltak eddig?

Szegény Krisz, meddig tartják még bent?

Boldog Karit mindeninek!

Kép
Vendég
 


Sziasztok Csajok,

Életem legkeservesebb karácsonya volt...sokan kérdezték, h. mi a helyzet, és azt mondták mindennek oka van.Persze, tudom ezt én is.De könnyen vágják ezt az ember fejéhez olyan emberek, akik v. nem is akarnak gyermeket, v. nem járnak abban a cipőben, mint mi.Legalább anyós nem csesztetett...ez nagy szó, igaz mondtam is a férjemnek, ha elkezdi az anyja a témát, állítsa le, mert okoskodni, na, azt nagyon tud.Kaptam sms-t ismerősöktől, amelyben gratulálnak...de ezt már fel sem fogtam sztem...reagáltam rá, h. kedvesek, h. gondoltak ránk, de nem sikerült...
Aztán a nappaliban ültünk, és sorra vettük ketten, h. miért van ez így, mit ronthattunk el...

mary80
 
 


Kialakítottam magamban 1 ösztönös önvédő mechanizmust arra az esetre, ha nem sikerül...s mégis ezáltal sem lett könnyebb, padló alján vagyunk...

mary80
 
 


Adri
Köszi jól vagyok, nem érzek, nem tapasztalok úgy semmit!
Nekem jövő héten kedden és csütörtökön reggel kell majd mennem vérvételvizsgálatra :!: :D
Reménykedünk és nagyon bizakodunk, hogy sikerült most ez a kezelés :!: :D


nita-40
Szia :!: :D Üdv. közöttünk :!: :D


Krisztinek tegnap küldtem sms-t, de még nem válaszolt! :( Remélem minden rendben van vele :!: :D
Nagyon drukkolok, hogy semmi baja ne legyen és minél hamarabb otthon legyen :!: :!: :!: :wink:
Vendég
 


[quote="ditke74"]
Röpcsi

Most érted izgulhatjuk halálra majd magunkat!!!!! :lol: :lol: :lol: Remélem jól fogunk drukkolni és szép pozitív teszted lesz!!!! :wink: :D Vagy tesztelsz vérvétel előtt? :shock: :lol:
A ti lakásotokat eladtátok? És mikor kellene kiköltözni? 8) :D Találtál már megfelelőt amiben van több gyerekszoba, mert hamarosan szükség lesz rá!!!! :wink: :D


Egy picit már mi is izgulunk! :D Mi is nagyon reméljük, hogy pozitív lesz az eredményünk és sikerült ez a kezelésünk, sikerültek a babák :!: :wink:
Tesztelésen gondolkodtam, de nem tudom, hogy azokután, hogy olvastam is és hallottam is arról, hogy az első vérvételnél lehet, hogy pozitívat mutat az eredmény utána meg negatívat, van-e egyáltalán értelme a tesztelésnek :?: Habár az is eszembe jutott, hogy úgy emlékszem mintha Twist tesztelt volna, ugye Twsit?
Igen, a lakásunkat vagyis az irodát eladtuk, persze hivatalosan még nem, de vételi szándékot már kaptunk amit el is fogadtunk.
Január 13-án lesz a szerződéskötés és jan. 30-ig el kell költöznünk! Hogy hova azt még nem tudom, most nézelődünk! :wink:

Milyen volt a Szentestétek Anyóssal? Remélem jól alakultak a dolgok! :wink: Mi is Anyósoméknál töltöttük a Szentestét, nagyon jó volt, jól éreztük magunkat :!: :D
Vendég
 


Twist, hogy vagy?
Nézd csak mit találtam :!: :D
Ezt a bejegyzést 2009. április végén írtad, amikor már túl voltál a beültetésen, de még nem tudtad, hogy sikerült-e a program vagy sem:

"„Jaj, el akartam mesélni, hogy csodálatos álmom volt! ) Álmomban kislányt szültem. Sétálgattam nagy hassal a szülőszoba felé és anyukám is ott volt és azt mondta, hogy a hasam formájából azt látja, hogy kislányom lesz. Nagyon könnyű Epidurális érzéstelenítést kaptam, nagyon jól elnyomta aszülés volt fájdalmat és meg sem éreztem, amikor a kisbaba feje, válla és kezecskéi kibújtak. És utána már szépen kihúzták őt egy pillanat alatt. Odatették a mellkasomra és ő rámnézett, fürkésző aranyos tekintettel. Hát, csodálatos volt! Most először szültem kislányt álmomban! Eddig csak kisfiút. Na, végre „van egy lányom is”!!!”
Vendég
 


Sziasztok,
Krisztiről nincs hír?

mary80
 
 


Nincs Mary, nem küldött sms-t én meg nem nagyon akarom felhívni, hátha zavarom :!: :roll: :(
Az sms-re neked mennyi időn belül válaszolt?

Hogy vagy?
Vendég
 


Mikor hogy tudott, de biztos nem zavarnád, mert örül, ha beszélhet vkivel, szerdán ezt mondta nekem.
Köszi kérdésed, nem javultam...ahogyan írtam az este is itt kint.
Ha akarod, nyugodtan küldd el a kihagyott/átfogalmazott gondolataid.
Remélem jól vagytok.
Puszi

mary80
 
 


Lányok most beszéltem Krisztivel! :D :(
Szegénykém nagyon rosszul van :cry: , sajnos túlstimulálták! :cry:
Az ultrahang vizsgálatkor a petefészkeiben sok-sok cisztát láttak, találtak!:cry: Infúziót is kapott! :( Jelenleg nem mondanak neki semmit, lehet terhes is meg nem is, a hcg szintje magas, de nincs jól, a ciszták ott vannak és most mikor hívtam azt mondta nagyon nehezen kap levegőt! :cry: Elvileg jövő hét elején hazaengedik! :(
Mindenkit puszil, de beszélni is alig tudott, annyira nehezen kap levegőt, gyenge! :cry:
Vendég
 


Szegény Kriszti :cry:

mary80
 
 


Mary, ma mentek valahova vagy jön valaki hozzátok?
Vendég
 


Mary ha ma nem jutok vele egyről a kettőre elküldöm ami megvan már belőle :D
Vendég
 


Röpcsi,nem megyünk,és nem is jönnek.
Ok, majd küldöd.
Puszi

mary80
 
 


Röpcsike, igen, emlékszem erre a bejegyzésre:) Ez biztos Dorka üzenete volt.) El sem tudom felejteni:))) Nemsokára megvalósul!
Vendég
 


Juj, szegény Krisz!!!! Nagyon sajnálom, ami vele történt! Bárcsak megérné mindez és terhes lenne igazán!!!++++++++++++
Vendég
 


Rena, de jó, hogy jöttél! Hogy vagy? Jó az új munkahelyed? Próbálkoztok a pároddal babásodni?

Mary, sajnálom, hogy még rosszul vagy:(

Mmzsó, neked indították a lombikot? Nem igazán vagyok képben.

Ditke, nálad mi újság baba ügyben? Nem sok időm van visszaolvasni, de drukkolok!
Vendég
 


Sziasztok!

Twist Drága!Hogy vagy?Hogy telt a karácsony?Gondolom már nagyon várod Dorkát. :D Mindennap felnézek ide,hogy van e valami hír rólatok,már én is várom,hogy mikor kezdődik a szülésed.Drukkolok!!!!
Köszönöm én jól vagyok most már,mert nemrég eléggé meg voltam fázva.A munkahelyem szuper szeretem ezt a munkát! :lol: Babásodni,áááááááááááá mi nem,még mindig nem,nekem ez a sorsom. :cry:

Röpcsi!Te,hogy vagy?Remélem jól vigyázol a kis bogyókákra!Nagyon drukkolok!!!!!!

Ditke!Remélem te is jól vagy,bár olvastam,hogy mennyit dolgoztál mostanában,ne hajszold túl magad!Neked is DRUKKOLOK!!!!!!

Adri!Érted is szorítok!

Mary!Sajnálom,hogy nektek nem sikerült!De remélem a következő sikerül!Drukk!!!!
Krisztiért is szorítok!!

Kép
rena85
 
 


Kriszti nagyon szoritok értetek!Akkor még nem is biztos hogy biokémiai?Jaj de jó lenne.+++++++++++++++++++++++Istenem!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok!


Tegnap este beszéltem még Krisztivel, akkor már azért jobb volt a hangja, mint délután! :D Azt mondta hullámzóan van rosszul és jól! Az orvosok azt mondták neki, sikerült, de Kriszti attól fél nehogy méhen kívülije legyen! Én mondtam neki, hogy biztos, hogy nem lesz az! Vigyáznak rá, meggyógyítják és szép egészséges kisbaba fog fejlődni a pocakjában! :D :wink: Kap nyugtatót és valami gyógyszert még. Jövő héten lesz majd ismét vizsgálat, akkor többet tud már!
Ja, és ott az intenzíven azt is mondták neki, hogy nagyon jó, hogy ott bent van, mert ha nem kapott volna orvosi segítséget akár tüdőembóliát is kaphatott volna v. még ki tudja mit :!: :shock: :evil:
Kriszti ügyes volt, mert ha hétfőn amikor ment az arora nem harcolja ki, hogy vizsgálják meg, otthon vagy valahol másutt lett volna rosszul és ki tudja, hogy akkor mi történhetett volna vele is és a picivel is! :evil: :(
Mindenkit purszi!!! :D
Vendég
 


Szia Rena!
De örülök, hogy jelentkeztél! :D Örülök, hogy jól vagy! :D
Vendég
 


Képzeljétek el, hogy van egy barátnőm, akiről már írtam Nektek, hogy a tükrözésemkor rá se kérdezett, hogy mi van velem, csak a vizsgájával kapcsolatban írt nekem.
Na és karácsony előtt küldtem neki képeslapot boldog karácsonyt kívánva és ma Ő is viszont kívánt kellemes ünnepeket, majd egy új üzenetben megírta, hogy 4 és fél hónapos terhes! :shock: :shock: :shock: Szívből örülök, hogy neki gyorsan és spontán sikerült a kisbaba, de ugyanakkor óriásit csalódtam benne, nagyon rosszul esett, hogy nekem nem szólt. :( Tudja az elejétől kezdve, hogy nálunk mi, hogy megy kérdezte is és én le is írtam, hogy hol tartunk az érzéseimet, gondoltaimat, örömömet, bánatomat stb. Tudta azt is, hogy utálom, nem szeretem ha valaki mint egy, két családtagunk azért nem szól mert, hogy akkor biztos, hogy rosszulesik, hogy nekik sikerül, nekünk meg nem! :( Beszéltünk erről nem egyszer és azt is megbeszéltük, hogy ahogy sikerül valamelyikünknek szólunk egymásnak! De Ő négy hónapig nem szólt semmit, ennyit jelentek akkor neki? Én meg megosztom vele a dolgaimat. :cry:
Egy picit sírtam, de nemsokat, csak talán 4, 5 korty víz mennyiséget, remélem evvel nem ártottam a piciknek. :roll: Úgy gondoltam erre szükségem volt, mert így legalább kiadtam magamból a csalódottságot, nem?
Vendég
 


Szia Rena,
Köszönöm.

mary80
 
 


Tudom, hogy nekünk is sikerülni fog :!: :!: :!: :D Annyira szeretném és vágyunk már a picikre :!: :!: :!: :D Erős vagyok és nagyon boldog leszek, mert Nekem vannak a legjobb barátaim, Ti :!: :!: :!: :D
Vendég
 


Látod Röpcsi, mondtam én-bermuda 3szögben egyedül maradok...
Rena-Rólad mit lehet tudni?

mary80
 
 


Luna,
El vagy tűnve!
Baba,
Jól vagy?
Többiek?

mary80
 
 


Tudod Röpcsikém,
Fura az élet...
Ma nálam járt egy nagyon jó bnőm, akivel lassan 14 éve ismerjük 1mást, jól kisírtam neki magam, és mondta is, h. ő anno 1 életvidám csajt ismert meg, aki már nem én vagyok...érthető, h. miért hozzátette...de néha szíve szerint jól megrázna...
Mondtam is neki,h. tudom, 1 ideje önsajnálatban élek...
Néha kell a sírás, nyugodj meg, h. nem ártottál a Piciknek.

mary80
 
 


Rena, de jó, hogy klassz a munkahelyed, biztosan jobban érzed most már magad:))) Hát, még 24 éves vagy csak, ráértek a babával. Én ezt azért merem mondani, mert már mindjárt 38 leszek és csak most lesz első babám és most sem késő. Sőt 40-43 évesen sem, akár később sem. Majd eljön a ti időtök is:) Beoltattad magad H1N1 ellen?

Krisznek sikerült, juhéj:-))))))))))))))) És kár, hogy rosszul van, de annyira örülök a babájának:))

Röpcsi, az az érzésem, hogy neked is sikerült!!!++++++++++++

Mary, tudod ebben a nehezebb babásodás dologban van pici jó is, mégpedig az, hogy közelebb hozza a párokat egymáshoz. Olvasom, hogy ti is együtt sírtok és nevettek a pároddal és ez nagyon klassz. Majd jön a baba, ne aggódj, el sem kerülheted:))

Puszi mindenki másnak is, megyek mosni, kaptam ma gyönyörű kislány rucikat és illatos finom mosószerrel átmosom őket.
Vendég
 


Szia Rena!

Nagyon örülök, hogy jelentkeztél! :D Örülök, hogy meggyógyultál és hogy már nincsen semmi bajod! Influenzás voltál?
De jó, hogy az új munkahelyed ilyen jól bevált, szereted a kollégáidat, rendesek és szeretsz ott dolgozni! :wink:
Szomorúan olvastam, hogy a párod babát még nem szeretne, lehet, hogy csak idő kell neki Rena, nem!? Biztos, hogy hamarosan Neked is lesz kisbabád :!: :!: :!: :D :wink: Egyébként jól vagytok a pároddal?

Köszönöm én jól vagyok, mi jól vagyunk :!: :D Nagyon vigyázok a bogyókákra, picikre és kezdek már azért nagyon kíváncsi is lenni, hogy vajon mit fognak mondani :!: :D Szerintem is most sikerülnie kellett :!: :D
Vendég
 


Mary, hát igen néha vagy sokszor nagyon furák a barátaink, barátnőink! :roll:
De tudod én mindig azt mondtam, hogy könnyű mindent a másik oldalról és a mi helyzetünkből nézni! Én is sajnáltam magamat, közel talán 2,5 évig! :roll: Szomorú, elkeseredett és valahol nagyon mérges voltam a világra, aztán ez nagyon lassan és fokozatosan elmúlt. És most már más szemmel nézem azért a dolgokat! :D

Én a barátnőmnek tegnap este írtam egy e-mailt. Nagyon jólesett, hogy megírtam neki a dolgokat, amik bántottak és egy percig sem bánom, hogy elküldtem neki :!: :!: :!:
Ha megkérdeznék tőlem, mi volt ebben az évben a legnagyobb csalódásom azt mondanám, hogy Ő volt, az Ő viselkedése :!: :cry:

Hogy vagy Mary?
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?