Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

Sajnos a betegség ledöntött a lábunkról, de azért hoztam megint nektek valamit. Most épp jobban vagyok, gondoltam megmutatom. Ne kérdezzétek, honnan találtam ezt ki...Kép

http://babanet.hu/album/albumimages/3247/70817.jpg

ÁnizsKép
neked is köszönöm a dícséretet. ha nincs patina, az olajfesték is nagyon megfelel, és az olcsóbb is...

JubiKép
Apumám is szokott képkeretet csinálni, mert ő meg fest szabadidejéban..Ő is barkácsboltban veszi a képkeretnek való lecet. Méretre árulják.Kép

KrimoKép
Mizújs veled?

na megyek kúrálom magam tovább....

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Mi a bajotok? Megfáztatok vagy elkaptatok valami vírust? Gyógyuljatok meg hamar!Kép
Szép ez a kép, bár nem az én világom...ez szalvéta??? MÉg sosem láttam ilyet!
Jut eszembe: megkaptad az emilemet?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JubiKép
Nem tudom, hogy mi megy át rajtunk, de olyan, mint az influenza láz nélkül...

A kép nekem sem a világom, csak úgy csináltamKép Meg sem vagyok keresztelve, templomba se jártam x éve...A betegség ezt hozta ki belőlem. Meg a képkeretet akartam igazából megcsinálni.
És persze ez nem szalvétaKép

A javaslatod jó ötlet, bár én is csak kezdek ismerkedni a technikával. De ha tudsz 1-2 napot várni, csakhogy jobban legyek és összeszedjem a gondolataimat, akkor szívesen leírom amit tudok!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

 
 

Koda!
Ha te csak "úgy" csinálsz ilyen szépeket, az nem semmi! Látod, én meg vagyok keresztelve, meg gyülekezetbe is járok, mégsem a világom Kép De meg kell hagyni, ami szép, az szép! Kép Ha nem szalvéta, akkor mi? Nyomtattad a netről? És a keret az hogy készült? Ez is patina, vagy csak aranyfesték van visszaszedve? A keretnek milyen az alapszíne?

A patina leírással kapcsolatban szívesen várok rád, most az a legfontosabb, hogy meggyógyuljatok!!Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


off: Nézzétek csak milyen idő van most nálunk Debrecenben(18.00):
Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Koda !
A gipszkeret készítéséről szóló cikket még keresem.De találtam közben ilyet: Flóderozott képkeret. Sajna nem tudom ide feltölteni,valszeg nagy a mérete (?????)Ha netán mást is érdekelne: a
lényege: egyszerű sima gyalogsági széles fenyőlécből is lehet csinálni.Gérbevágni (45 fokos szögben ) sarkainál összeillesztve 2-3 mm vastag rétegelt lemezből kivágott derékszögű saroklapokkal összefogni. Festett műerezetet készíteni:szintelen lakk és színes alapozófesték összekeverése olyan arányban hogy közepes vastagságú,felkenve áttetsző,meleg tónusú színt adjon. Kell egy fogazott lap -műanyag vagy kemény karton -amibe 5-10 mm-ként 3szög alakú bevágásokat készítünk.Vagy cakkozóollóval végigsétálunk a szélén. A fogazott lap 10 cm széles és kb.18 cm hosszú legyen.Ezzel az eszközzel a frissen felkent festék-lakk tetejére hullámvonalakat húzunk. Ha nerm sikerül elsőre,hígítóval le kell mosni,majd pár óra múlva ismétlés köv. A sikeresen flóderozott keret belső élére 5x5 mm-es lécekből tehetünk belső üvegfogó keretet. De nálunk erre nincs szükség, mert ekkor már csak némi falapra van szükség - én szívesen használok laminált farostlemezt a képeknek (konyhabútorok hátlapját is készítik belőle,egyik oldala fehér színű )-kopácsolás -némi ragasztás a két fafelület összeerősítésére -kampó,szög - felakasztás. Ennyire egyszerű - leírni nem tartott tovább 5-6 percnél. De még nem csináltam én se. Kutakodás közben találok használható ötletet, elárasztom a topicot.Bocs - ha sokat pofiztam.

Kép
Zsóka
bizsóka
 
 


Jubi!
Itt is rettenetes volt. Semmit sem lehetett látni, olyan sötétség lett úrrá felettünk. És a szél...a teljesen vasból készült hintapadunkat alig találtuk meg az udvar másik felében! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kép és ha nincs patina, meg olajfesték... sima cipőkrém is megtesziKép Gyakorlásnak az is jóKép
És még jókat is lehet csinálni vele...még mielőtt anno patinát vettem, azelőtt azzal próbáltamKép
Hajni
hajnii
 
 


hmm..és hoztam én is valamit..
http://gportal.hu/picview.php?prt=12374&gid=40306&index=26
a pzs tartóm társátKép
hajnii
 
 


Hajni ez nagyon gyönyörű!!!!
De ugye nem volt idegzeted körbevágni?! Tépéssel meg nem tudok én olyan közel menni a kontúrhoz a krétával, mert hát ugye lezár a ragi. Kép Szóval hogy történt?

Az elmúlt másfél órát a földszinti vasalóállvány és a galérián lévő szg. között töltöttem. Egy kép elindít, gyorsan egy ing... Kép
De legalább mindkét kötelességgel készen lettem, meg az esti torna is megvolt.
Megcsináltam a nagyalakú képet! Elégedett vagyok vele, csak egy kicsit ráncos lett. Ma el is rohantam új, széles ecsetet venni és visszatértem a régi, csak felülragasztós technikához. Egyenlőre kevésbé ráncosítónak látom, de lehet, hogy csak jó széles ecset teszi.

http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=3072

Szóval ezen termékek azóta készültek, hogy okosságaitokból merítek. (meg még vagy kétszen ennyi nem túl extra), plusz Kodának megmutatni a vadászost Kép

Tényleg, Koda! A fémdobozról nem fog lekopni a festék a tetejénél? Nekem a gyári is kopik, igaz vagy 3 éve abban tartom a kávém, átlag napi 3 kinyitással Kép

Már csak azon kívül, hogy
MIRE JÓ A VÍZÜVEG??????

csak egy kérdésem van lakk terén. Én higitott Henkel faragasztót használok, és bevált, de azért a cserepekbe itt-ott beszivárog a víz.

Aki csónaklakkot használ árulja már el nekem, hogyan nem lesz napokig büdös, ragacs, néhány csepp mindenfelé. Vagy én lennék vele csak ennyire béna??? Kép Kép Kép
Egy darabig a vizes bázisú parkettalakk maradékát hsználtam, majd összeöntöttem a ragasztó-higítmánnyal Kép NNNNaaa, lett világ! Az az egy korty fehér gumis amőbává szilárdult!
Véletlenül meglévő kémiai szigorlataim ellenére most már végképp látom, hogy ez nem az erősségem. Kép
Jó éjt!
Paat
paat
 
 


Sziasztok!

Tegnapi sztori, csak elfelejtettem leírni:
lekentem egy cserepet kőhatású festékkel, megszáradt, megmutattam a páromnak. Mit mondott?
-Szép, de mi történt vele??

Még nincs szalvétázva, de az eredménnyel jelentkezem.

Hajni!
Nagyon szép a rózsás. Ha lesz rózsás pályázat, simán háttérben maradunk mögötted, és Koda mögött...

Koda!
Ha nem szalvéta, akkor mi?
Jobbulást nektek!!

Paat!
Sajnos nem tudom, mi az a vízüveg Kép


Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


SziasztokKép

Hajni!!!
Irgum-burgum! Hogy merészeltél ilyen lenyűgöző rózsás tálcát csinálni???? Veszélybe került a rózsás pályázatomKépKép Ez valami fantasztikus!
És a kérdésem ua. lenne, mint PaatnakKép Hogy tudtál közel menni a rózsához, hogy ne látszódjon a széle?

A vízüveget a cserepek belső lekenésére használják. Vízállóvá teszi, de van akinek kült a cserép másik oldalára....Az én falamon a lakásban is van vízüveg. Aranyport kevertek bele és ezt pacsmagolták a falra. A vízüveg átlátszó lett, és megkötötte az arany szemcséket.Kép

ZsuKép
A netről nyomtattam, de nem ragasztottam fel, hanem kétoldalú ragasztószalaggal tettem fel.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


hajnii
 
 


Jaj tényleg!

Patt!
Nem látszik a képKép

ZsókaKép
Köszi a szép, hosszú leírást!Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda, nem tudom Hajnii hogy csinalja hogy olyan kozel megy, de en is probalkoztam es asszem van 1 megoldasom... Miutan felragasztom a szalvetat, vekony ecsettel korbehuzom a mintat (akrilfestekkel) es rafestek a ragasztonyomokra. Megszara, es utana kretazom. Ugy tunt, hogy ez igy egesz jol mukodik.

A multkor asszem neked igertem, hogy elmondom hogyan valt be a Coras *800 forint/liter akrilfestek.. Hat felbontas utan szinre, szagra teljesen olyan mint a hobbiboltos, kicsit surubb, de ezen ugye konnyen lehetett segiteni. Kis mennyiseget kitettem edenykebe, higitottam, es azt hasznalom. Meg nem szineztem, de hetvegen az is jon. Szerintem ua az osszetetele mint a hobbiboltosnak *van egy diplomam kemiabol Kép*, megkockaztatom, hogy ugyanaz gyatja csak mashogy csomagoljak es potom 10x-es aron adjak.

Nelli
szkornelia
 
 


Ja, egy kep akkor tolem is, hogy alatamasszam az elozoeket.
Kép

Nelli
szkornelia
 
 


Sziasztok!
Úgy látom komoly nyomást gyakoroltok rám a rózsás pályázattal kapcsolatbanKépKép

Hajni!
A tálca szuper!! Gyönyörűűűű! Milyen lakkal kented le, hogy bírja a tisztítást?
Leírnád nekem a cipőkrém patinaként való alkalmazását? Kép De nehogy azt írd, hogy úgy kell, mint a rendes patinát, mert azt sem tudom Kép

Szkornélia!
Biztos szép ez a cserép, de bevallom, nem igen látom, ennél közelebb pedig már nem tudok menni a monitorhoz! Kép Nem lehetne egy kicsit nagyobb méretben??Kép
Én egyébként már rég nem használok akrillfestéket, diszperzitet veszek (650 ft/2liter) és azt színezem aquakolorral.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 



Sziasztok!

Találtam a pincében egy megsárgult műanyag ceruzatartót, ez lett belőle.
Csináltam egy kis dobozkát is, de egy nagy rózsánál többet nem akartam rárakni, nekem így tetszik.

Hajnii, gyönyörű a tálca!

A lányom felkente a teljes szalvit, ma megkrétázom a széleit és megmutizom.

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


hajnii
 
 


Juborka, bocs. Az oldalamon a munkaim kozott megvan nagyban. Be kellett volna inkabb linkelnem, de csak az a lenyeg, hogy nincs feher keret a kep korul. Kép

Nelli
szkornelia
 
 


Hajnii, klassz a talca, nekem is nagyon bejon!!!
szkornelia
 
 


KodaKép
Muti azt a falat.

szval, téptem a sz-t és elég távol a mintától. A fán nem fed le a ragancs így minden gond nélkül krétázható, de máson igen, ott én is ugy szoktam hogy szépen ujrafestem a sz környékét és ugy lehet krétázni.
Kronélia, ugyan olyan az a festék, már rég ezt veszem én is, szinezhető gond nélkül.

Tálcán nevében kösziiiKépKépKép

Pat , nekem nagyon tetszk a kép!! Én a nagyot ugy ragasztom, hogy felső csíkot ragasztok, a sz tetejét rátezsem, és csíkonként ragasztom lefelé haladva...
Ja.. és én vettema festékboltban alapozót, amit fémre, horganyra kenek.. erre akrilt.. és nem pattogzik le a festék. Ezt még alapózó nélkül csináltam..pattog isKép
Így csak dísz..

Jubi, de ugyKép)
Egy ronyggyal felkened és hova nem akarsz az csak egyszerűen visszatörlödKép
ezt olvasd el

cupp
Hajni
hajnii
 
 


Hajnii! CSatlakozom a tálcád csodálók sorába! Gyönyörű!!
Koda! Gyógyuljatok gyorsan! Katinkám is efféle tüneteket produkál, sőt erre mifelénk sokan!
Gyönyörű ez az ikonkép! Kérlek, ha jobban leszel, fejtsd ki nekem ezt az olcsóbb akrilos patinázási módszert!!!
Paat! Te alkottad a gyönyörű nagy alakú képet?? Nem semmi!!! A szélekre úgy festetted a mintát, vagy az is szali???
Puszi mindenkinek, ha tudok jövök nézelődni! A babanetes oldalamra teszek fel néhány képet!
anizs007
 
 


NelliKép
Igen, nekem ígérted a leírást, és nagyon jól hangzikKép Ha arra járok, lehet, hogy meg is nézem itt nálunk.

ContiKép
Tök jó lett a megsárglut papírtartó!!!! És az a rózsás... én imádom a rózsás cuccokatKép

Akkor most kié is ez az egészképes pancsolós kisfiús kép? kit kell agyondícsérnem érte? jelentkezzen, mert baromira tetszik a munkája!!

ÁnizsKép
Lánykádnak jobbulást kívánok. Mi már egy kicsit jobban vagyunkKép
Az olcsóbb patinázásról holnap írok neked, de ma nem lenne még erőm, meg össze is akarom szedni a gondolataimatKép

Ezt csináltam ma, mikor jobban voltam:
http://babanet.hu/album/albumimages/3247/71311.jpg

közelebbről:
http://babanet.hu/album/albumimages/3247/71312.jpg

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Hajni!
Elolvastam Csi eszmefuttatását a patinázásról, és megértettem a lényegét. Azt hiszem először én is csak bagarolba ruházok be Kép

Koda!
Szép ez a doboz!...és akkor most jönnek a kérdések: miből van? Papírdoboz vagy fa? És mivel vontad be? És hogy emelted ki arannyal a gyűrődéseket a papíron? A szalvéta nagyon ismerős Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Paat, nagyon klassz lett a nagy kép! Én is mostanában szinte mindent csak felülről kenek le, max az első sor alatt is, aztán csak felülről, valahogy nekem így kevésbé ráncos.

Íme akkor az én nagy képem , amit tulajdonképp a nagylányom ragizott fel, én meg a szélét csináltam, de azért élőben jobban néz ki.

Koda, nagyon szép a doboz, én is kíváncsi vagyok hogyan készült!

Mindenkinek jobbulást aki beteg! Sajnos az én kislányom is tokokgyuszisKép

Puszkó, Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Conti!
Szép lett a közös képetek! Kép Nekem is van ilyen szalvétám, sőt van ilyen méretű gipszöntőformám is (már hónapok óta), de még nem vettem rá magam, hogy kipróbáljam. Ha jól látom ez fa alap, igaz?

JUBI

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi, igen ez fa. Most kiraktuk a konyhába, nagyon jól mutat. Csak épp már tele a konyha képekkel, és még sokat szeretnék csinálni, annyi jó Sz. van. Gondolom nem egyedi a problémámKép

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Hi!
Jelentkezik a nagy pancsolós kisfiú "szülőanyja", de azért ismeretlenül isa gyorsan bezsebeltem Koda Művésznő 5-ösét a bizimbe Kép

Köszi Hajni a vízüvegkeresést, bár egyenlőre nagy ERROR-ok jönnek, de majd folytatom.
Meg azt is köszi, hogy tolmácsoltad a linkelésemetKép Kép
Roppant bénának kezdem érezni magam számítógépileg...
Hogyan csináljátok, hogy egy mutatószó mögé kapcsoltok címet?
Na akkor újra próbálkozva itt vannak a műveim:

http://babanet.hu/album/main.php?album=3072

Conti társképéről jutott eszembe, hogy ma ismét segített 2,5 éves Áron fiam festeni. Már teljesen átszokott a mi festékeinkre, mert:
"ANYA NEKEM IS ABBÓL ADJ EGYET, MERT AZZAL GYORSABBAN LEHET FESTENI!!! - és száguld át vele a papíron. Makulátlanul festi vele a maradék gipszekből öntött apró formákat, csak kinyílt a csipája: Már a kereteimet nyúlja le sorbanKép
Most ha tudnék szóhoz linkelni, megtenném, de így csak azt mondom: ez is ott van az oldalonKép Kép

Ánizs!
A keretet festettem, mert hát ugye a szalvinak alapból volt egy kicsi, én meg igyekeztem folytatni a mintát. Egész jól bejöttKép

Hajni!
Reméltem, hogy írsz valami nagy titkokat a "minta mellé menésről", de én is csak erre jutottam a pipacsos vázánál: ráfesteni a ragiszélre, hogy tudjuk krétázni, csak kicsit vastag és nem olvad az alapfesték textúrájába. Mindegy, majd gyakorlom! Kép

Tök jól jártam!
Anyu tanárnő és az éves tecnikaórájának anyagszükségletét vásárolni, meg persze ötletelni hívott el. Hát ugye nem kell mondanom, hogy olyan öntőformákat vettünk, ami nincs nekem és egy rakás új szalvit, amik helyett majd beadok cseréket?! Kép

Ja és meg is szivattam magam: azonmód egész este kupáltam, barna színező nélkül kevertem barnát lámpafénynél, majd döbbentem reggel, hogy szárazan és nappal MÁLYVA!!!
(ma vettem barna szinezőt - no comment...)
paat
 
 


Ja felülről kenés téma:
Vagy 3 éve voltam egy tanítós hobbidélutánon a művészboltban és ott azt okosították, hogy csak felülről kell kenni. Csak ezek a kis füzetkék tanítanak két oldalról - gondolom nem kevés anyagi megfontolás miatt.
paat
 
 


Conti!
Nekem is több az ötletem, mint a hely a falon Kép

Paat!
Megénztem a munkáidat, a két utolsó sikerült a legjobban Kép...egyébként nagyon tetszik a pipacsos kép repesztése, a pipacsos váza (a tulipán mellett a pipacs a kedvenc virágom), na meg a tengerparti macis duó, és a hóvirágos kerete is...Kép

Felülragasztás? Próbáltam, de nekem nem sikerült Kép Összeráncolta a szalvétát, az egészet le kellett vakarnom...de ha valaki lenne olyan jó, és adna nekem egy részletes leírást a felülragasztásról, akkor lehet, hogy újra megpróbálnám.Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Paat, megnéztem a műveidet, remekek. Nagyon tetszik a pipacsos kép, a repesztése tökéletes. A gyerekmintás kaspó is szuper. A főműveid az utolsó képenKép

Így kell a szó alá tenni a linket:
newurl {url,szöveges leírás}
nem kell szóköz!!! az url helyére írod a linket és a vessző után a szót ami alatt lesz. A próbaterületen próbáld megKép

Jól jártál anyuddalKép Nekem is itt volt most két hétig anyám, hát mondanom sem kell, hogy sz-val, ragasztóval meg gipszkeretekkel felszerelkezve ment hazaKép

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Na majdnem egyformán dicsértünkKép
C.

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


ContiKép
Csodás lett a nagykép, amit a lányoddal készítettél! Én nem nagyon mernék ilyenbe belevágni...Kép
A torokgyuszis kicsinek mielőbbi gyógyulást!!Kép

Jubi, ContiKép
Örülök, hogy tetszett a doboz. A pontos leírását az elkészült összefoglalóban találhatjátok, ami a patinázásról szól.(Jubi kéréséreKép ) hamarosan el is küldöm neked Jubi, remélem fel tudod majd rakni az oldaladra..
Ebben mindent pontosan leírtam.

PaatKép
Úgy döntöttem, visszaadom a Művésznői rangomat! Aki ilyen csodákat tud művelni gyerekmintás szalvétákból! Jubinál láttam még hasonló remekműveket. Nekem semmi tehetségem, ötletem, sem semmim nincs ilyen jellegű dolgokhoz...Lehet, hogy az a titka, hogy 2 fiút kell szülnöm?KépKép Egy már megvan..Kép
Nekem amúgy a kaspók és az a libás kép tetszik nagyon!!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Köszi mindenkinek a dícséreteket, most csak egy percem van.
Koda! Gyerkőcök Áron és Virág, tehát a 2 fiút azért gondold át! A gyerekszoba tényleg kezd megtelni, most kényszerítettem át magam konyha-témára Kép
paat
 
 


Sziasztok!
Itt van néhány finom fűcsomó a netről a hétvégi szemlegeltetéshez Kép
ebben szívesen tartanám a "kincseimet"
egy régi szekrény felújítva
mediterrán narancskavalkád
ettől pedig aludni támadt kedvem

Jó legelészést!!Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


PaatKépKép
Akkor én mi a csodát láttam, mire emlékszek??Kép Bocsi, lehet, hogy ez a betegség utóhatása........Akkor viszont nem működik az elméletem..mármint a két fiú..Kép

Jubikám!
Neked meg az oldalad nem szuperálKép

koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda gyógyulj meg!

Jubi, ez a füstölés után is műxik, csak félek, hogy nem sokáig Kép

Csajok!

Minden gyönyörűséges, ha két napig nem kapcsolom be a gépet, itt tölthetem a fél napom mire elolvaslak titeket!

Előbb utóbb megmutizom mit csináltam, csak egy cserép, csak kőhatású helyett sót használtam Kép

A vízüveg: aszonták nekem, hogy a cserép belsejére, de utánna lakkozam le. Csak azt nem értem, hogy akkor minek kell alá... Kép

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!

Mindenki jókat alkotott, csak gratulálni tudok!!

Koda!
Jó az az oldal, csak a link nem tökéletes.
Innen keződik:
http://gportal.hu/picview.php?prt=3083&gid=7667&index=34

üdv. Melinda
szokolka
 
 


Sziasztok!
Ha valaki szeretne belelátni a patinázás rejtelmeibe, akkor figyelmébe ajánlom a honlapomat (www.gportal.hu/portal/juborka), ahol a technikák címszó alatt Koda igen részletes, mindenre kiterjedő tanulmányát olvashatjátok ebben a témában!!Kép
KÖSZÖNÖM KODA!!! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
Jubi nagyon szépeket válogattál nekünk én jól tleettem magam ezzel a jó féle fücsomóval!Kép És a mediterrános nagyon tetszett! Vajh miért?!Kép
Segítség! Is kellene! ha már vízüveg...mit csináltok a cserepek aljával? A kis alátétekkel? Csak kivülröl vagy belülröl is festitek? Mivel lakkozzátok? MI lesz a sorsuk aztán? lehet bele majd vizet önteni? Légyszi írjatok! Most ez igen nagy problémám!
Köszi
abby
abby
 
 


Abby!

Pont jövök mutizni a cserepem, hát én eddig nem csináltam alátéteset, csak most. Ezt jól lefestettem mindenhol, és lelakkoztam. Aztán meg odaajándékoztam Kép Ha lejön a víztől... hát így jártam.
Szóval sót szortam a festékbe, és a tetejét azzal kentem, meg kicsit sötétítettem is a festéken, de ez egyáltalán nem látszik rajta. a só is alig...
http://gportal.hu/picview.php?prt=22588&gid=80238&index=8
a hátulja:
http://gportal.hu/picview.php?prt=22588&gid=80238&index=9
És a kép utolsó variációja, amit ekkora már a 3. féle ződdel kentem le...
http://gportal.hu/picview.php?prt=22588&gid=80238&index=4

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!

Abby, én a lyukas aljú cserép belsejét nem festem ki, csak pár centire. Az aljat lefestem és lelakkozom. Nálam már van ilyen használatban pár hete, és még semmi baja. De ha lenne is, időnként át lehet festeni majd.

Jubi, jókat válogattál nekünkKép Van is ilyen narancsos szalvim, a lányom egyből rápattant a témára.

Mutizni is szeretnék, csináltam egy képet és végre rászántam magam, hogy nyomtassak szalvétára. Teljesen odavagyok az egyiptomi témákért, így ilyen képeket csináltam. Azt hiszem lesz folytatása...

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Krimoka!
Sajna nem látom csak az utolsó képet! Az viszont szuper!Kép Pedig irtó kíváncsi lennék a cserepedre!
abby
abby
 
 


Conti! Ez nagyon szép! Eszméletlenül ötletes vagy!Kép ennyi...nincs mit többet mondani hozzá! Szép és kész!Kép
abby
abby
 
 


MelindaKép
Köszi a linkelést!! Kicsi bébid hogy van? Rég írtál róla!!Kép

JubiKép
Nagyon szívesen a leírást és köszönöm a cuki képeslapotKép

KrimoKép
Sajnos tényleg nem látszik az elsó két kép. De a rózsának szuper aez a sötétebb zöld!!Kép

ContiKép
A köcsögös szuper lett!
Az egyiptomi is nagyon tetszik! Akkor ez most nyomtatva van?? Ügyes vagy!Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Nahát, nem értem mit vacakol ez a portál velem Kép
akkor újra próbálkozom:
http://gportal.hu/picview.php?prt=22588&gid=80238&index=5

http://gportal.hu/picview.php?prt=22588&gid=80238&index=6
Ha most se műxik, a portálom nyitóoldalán vannak.

Conti!
A kedvencem az a szalvi avval a köcsöggel Kép Nagyon tecc. Az egyiptom örületből, én már kinőttem, de régen nagyon bele voltam zuhanva, tecc az is! Kép

Kodám!

Ez már most világositva volt a köztesállapothoz képest Kép de nem csodállom, hogy már nem lehet követni a dolgaimat... néha én sem értem Kép

Kép
krimo
 
 


Szia Koda!

Köszönöm a kérdésedet, a "kicsi" fiam 3 hónaposan volt 6730 gr, most már lassan 4 hónapos. Még nem volt 3 hónapos amikor hasról hátra megfordult, mosolyog folyamatosan.

Nem tudom mi van velem, de most nem nagyon van ihletem, majd csak meg jön.Kép Ezért most a család honlapját csinálgatom, de elég mazohista módon, kézzel programozok, majd ez is meg lesz.

Olyan szépeket alkottok, hogy csak NA. Kép A patinázás nekem is tetszik, bár én már csináltam olyat ami repeszetett volt és a repedésekben volt patina.

További jó alkotást.

üdv. Melinda
szokolka
 
 


Lányok!
Ti aztán mindig gyönyörűeket alkottok! Sosem érlek utól benneteket!!! Kép

Azért én is hoztam valamit mutiba! Kép
A kép lényege, hogy a maradék Sadolin borovifenyő fapáccal festettem le a keretet. Ez lett belőle:
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=31
Nekem tetszik!
És közelről is egy kép:
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=32

Nem kaptam a Jubi féle sienát! Ugye jól írom? Kép Ez pedig egy picit hasonlított rá. Mi a véleményetek???


Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?