Új privát üzeneted érkezett!

Na! Ha jövök, akkor meg mindenki eltűnik!!!! :lol: :lol: :lol:

Ennyire utáltok? :lol: :shock:
Vendég
 


Szia Ditke!

Én itt vagyok csak lakásokat nézek! :D :shock:
Hogy vagy?
Vendég
 


Kamilla, Szívből GRATULÁLOK a pocaklakóhoz/pocaklakókhoz :!: :!: :!: :D

Kriszti sajnálom, hogy bent tartottak a klinikán :( , de jobb így, nem lesz semmi baj, se veled se a picivel/picikkel :!: :D :wink: Neked is Szívből Gratulálok :!: :!: :!: :!: :D :wink:


De jóóó hírek :!: :!: :!:
Vendég
 

 
 

Drága Mary, nem lesz semmi baj, Te is hamarosan csatlakozni fogsz az előtted állókhoz, Nagyon Drukkolok Neked is :!: :!: :!: :D

Kép
Vendég
 


Ditke, ezer éve! Hol jártál eddig? Igen, 2010 a ti évetek lesz!!!
Adrika, a szülinapi peteérés jó jel, mindent bele!:) De főleg érezzétek jól magatokat, bulizzatok és ne törődjetek semmivel!

Röpcsike vigyázz magadra, ne emelj nehezet és pihizz sokat!

Én ma sem szeretnék szülni, mert ónos eső van! Majd ha jó idő lesz....
Vendég
 


Jó Reggelt!


Na, látom tegnap már nem ment el az utolsó üzenetem, ezért most a maival pótolom :!: :)

Kriszti
Remélem jobban vagy már és hamarosan hazaengednek :!: :D

Mmzsó
Nagyon sok sikert, jó eredményeket kívánok a vizsgálatokkor, kívánom, hogy a lombikprogramot, a leletek elkészülte után egyből eltudjátok kezdeni :!:


Kriszti, Mary NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKTEK :!: :!: :!: SOK BOLDOGSÁGOT, EGÉSZSÉGET, KISBABÁT/KISBABÁKAT, SZERENCSÉT ÉS SOK-SOK SIKERT KÍVÁNOK AZ ÉLETBEN :!: :!: :!: :D
Vendég
 


Vendég
 


Szia Twist!

Nagyon drukkolok, hogy a szülés még ma ne induljon el, csak ha enyhébb, jobb idő lesz :!: :D :wink:
Mennyire vannak jósló fájásaid :?: Érzed azért már, hogy a vége fele vagy?

Este elég rosszul aludtam, elég meleg volt! :oops: Pihenek, ülök, nem emelek semmit! Vigyázok! :) Észrevettem, hogy egy kicsit fájnak vagyis érzékenyek a melleim. :roll:
Vendég
 


Szeretnék az alábbi verssel mindenkinek nagyon boldog Karácsonyt kívánni!
Akik még babára várnak, nekik azt kívánom, hogy már ne kelljen sokáig várniuk!
Akik babásak, nekik kívánok egészséges kisbabát és sok boldogságot!
A boldog anyukáknak meg sok örömet kívánok a kis csemetéjükhöz!


A szeretet ünnepe

Meghitt, szép Karácsony, titoktól csillogó szemek,
Vajon a szeretteimnek mit is vegyek?
Lehet nagy ajándék, vagy csak szerényebb,
A család együttléte mégis a legszebb.

Együtt díszíteni a karácsonyfát,
sütni-főzni a finom vacsorát,
fenyőillattal teli a szoba,
megterített asztalon tányérok vannak sorba.

Örül a család apraja-nagyja,
ajándékát mindenki megkapja,
talán egy percre elkalandozunk,
olyan jó, hogy mi így együtt vagyunk.

Becsüljük meg hát, hogy együtt lehetünk,
ne múljon el soha a szeretetünk,
nem kell ide drága ajándék,
hisz a család, béke, nyugalom a legnagyobb érték.

Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Lányok és köszönöm mkinek!

mary80
 
 


Röpcsikém:)
Köszi, h. gondoltál rám is, de én nyári csaj vagyok:)
Mmzsó drága:)
Boldog Szülinapot!

mary80
 
 


Baba
Köszönjük szépen ezt a csodálatos verset, nagyon szép :!: :D

Mary
Írtam Kép :!: :D

Mary vagy Kamilla
Nektek a zselétől volt másnap f.-tok? Úgy értem olyan mintha látnám egy picit távozni! :roll:
Vendég
 


Röpcsi:)
Nem kaptam meg, küldd át még1x, légy szi!
Igen, pont mondtam Kamillának tegnap,h. nekem volt olyan másnap estém, h. az előző simán kijött:(Lehet, h. nem az egész, de sok távozott belőle.

mary80
 
 


Nekem is jön ki másnap,de szerintem nem gond.

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


az már felszivódott aminek kellett

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


csak igy részletekben irok,mert dolgozom :wink:
Puszi.Kriszitről van hir?

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Szóval, akkor MMzsó és Kriszti szülinapok vannak? Nagyon sok boldogságot kívánok nektek, fületek érjen bokáig!:))))

Baba, nagyon szép a karácsonyi vers, köszönjük szépen!

Röpcsi, a mellfeszülés isteni jó jel, csak így tovább, drukkolok!

Annak idején az utró is kifolyt nekem, de ott is az volt, hogy felszívódott, amennyinek fel kell, ne aggódjatok!:)

Hát nem tudom, hogy voltak-e jósló fájásaim, nem tudom milyenek azok. :oops: Szóval, mensis fájdalmam volt, a melegfront miatt és hogy hülyeségeket ettem (puffasztó ételt, amit nem szabad, babot). De aztán tegnap délután már salikat ettem és azok jót tettek. Főleg a vízhajtó hatásuk volt szuper:)
Vendég
 


Krisztivel az előbb sms-eztünk, és azt írta, h. azt mondták neki, lehet, h. biokémiai terhes.:(
Én pedig el kezdtem vérezni :cry: , de a melleim meg fájnak, én ezt már nem értem;biztos a hormonok miatt fáj.

mary80
 
 


Mary mindjárt elküldöm még egyszer csak Anya gépén van.

Bocsi, de mi is az a biokémiai terhesség? :oops:
Vendég
 


Ez a jelentése?

Biokémiai terhesség= amikor elindul a fejlődés, de nagyon korán megáll, UH-val nem lehet kimutatni, spontán elmegy).

Krisztinek is kezd megjönni? :oops:
Vendég
 


Azt nem tudom, arról nem írt.

mary80
 
 


Mary, pontosan mennyi a hcg, mennyi a progi és hányadik napon van Kriszti?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nem tudok semmi többet róla.

mary80
 
 


Neki a mensese is változó, nem 28 napos ciklusokban jelentkezik,hanem 25-60 nap, volt olyan is, amikor nem jött meg neki, ahogyan mondta.
Viszont én már magam sem értem, h.mi történik velem, most barnázom, nem piros;de nekem ez már a 36. nap,és nem tudom, h. mi lesz holnap.Vsz, h.nem sikerült a terhesség...

mary80
 
 


Köszönöm szépen a születésnapi jókívánságokat,köszöntéseket!

Kamillának gratulálok!

Kriszti,Mary,
értetek még nagyon szorítok!

most nem írok sokat,mert nemrég jöttem meg egy kimerítő főpróbáról,este koncert!Muszáj pihennem.
Ditke,
már épp hiányoltalak!Persze,hogy 2010 a mi évünk lesz!Mindenkinek sikerülni fog,így vagy úgy!

Nem tudom,mikor jövök,de addig is mindenkinek a legjobbakat! :wink:
Vendég
 


Mary, teszt?Vérvétel?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
nálam?
Vérzek megint, visszajött a progi, majdnem h. fekete színe van.
Már nem bízom a csodában...
de Értetek izgulok, és kívánok mkinek Kellemes Ünnepeket!

mary80
 
 


Mary küldöm amint tudom a privit! :D
A progitól fekete....... ezt nem is tudtam.
Vendég
 


Ok, rendben.

mary80
 
 


Sziasztok!

Na nem biztos hogy fogok mindenre emlékezni..... :oops: :lol:

Krisztike

Én azért remélem hogy nem biokémiai terhességről van szó, hanem igazi, életerős baba/babák vannak a pocakodban!!!! :wink:

Mary

Én azért nagyon drukkolok neked, és tiszta szívemből kívánom hogy pozitívan csalódj, és örömkönnyek hulljanak a holnapi napon!!!!! :wink: :D

Kamilla friss kismami hogy vagy?????? :wink: :D

Baba

Megvannak még a rosszullétek?????? :wink: 8)

Twist

Már megvannak számlálva a napjaid 2 in 1!!!!!! :wink: :lol: :D
Gyors, és könnyű szülést kívánok neked!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Röpcsi

Most érted izgulhatjuk halálra majd magunkat!!!!! :lol: :lol: :lol: Remélem jól fogunk drukkolni és szép pozitív teszted lesz!!!! :wink: :D Vagy tesztelsz vérvétel előtt? :shock: :lol:
A ti lakásotokat eladtátok? És mikor kellene kiköltözni? 8) :D Találtál már megfelelőt amiben van több gyerekszoba, mert hamarosan szükség lesz rá!!!! :wink: :D

Mmzsó

Nagyon sok boldog szülinapot kívánok neked!!!!!! :D
Ma estére a koncertre pedig egy nagy kalappal, de biztos ügyesek lesztek!!!!! :wink: :D

Adrikám

Veled mizujs?????
Gondolkodtál már azon hogy átjössz te is Murbihoz? :wink: :D

Luna

Hogy vagy? :wink:

Rena

Remélem nálad is jól alakulnak a dolgok!!!!!!!!!!! :wink: :D

Kedi miért töröltette magát nem tudjátok????? :shock: :( :cry:
Vendég
 


Hát rólam...... :lol:

Szóval sok a munka, itt a karácsony, takarítás, bevásárlás, sütés-főzés!!!!!!!!!

Anyósék meghívtak 24-én estére vacsorára, együtt lesz a család!!!!! 8) Na olyan feszült is lettem hogy nem bírtam aludni az éjszaka, most meg olyan vagyok mint a mosott sz@r!!!! :? :( De remélem probléma nélkül fog lezajlani és nem a múlt felhánytorgatása lesz a téma, mert én felállok és eljövök! :?

A "kedvenc" főnökasszonyom is hozta a formáját megint!!!!! :evil: :evil: :evil: Múlt hét szerdán reggel azzal a főnököm hogy kedden délután amikor mi már eljöttünk (és a főnökasszony volt a délutános), el kezdett a főnöknél rólam negatívan beszélni, be akart "sározni". De mivel a munkámba nem tud belekötni, így olyan apró-cseprő dolgokba kapaszkodik, hogy nevetséges!!!!!!!!! :? :evil: De ugyanakkor bosszant is a dolog!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: Mert nem ül le velem négyszemközt megbeszélni, mert ahhoz nincs gerince, hanem a szemembe bájvigyorog!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: De szét tudnám rúgni az a nagy valagát!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
Szerdán 12 óráztam, csütörtökön délelőtt temetésen voltam, aztán mentem délutánra dolgozni, pénteken munka után bementünk Egerbe lőszert+ezt-azt venni, úgyhogy el is telt szépen az idő.
Szombaton nagytakarítás+bevásárlás. Vasárnap főzés, kanapét kitakarítottam a takarítógéppel, csináltam kókusztekercset+angol krémest amit lefagyasztottam. Tegnap munka után még elmentünk egy pár jó ismerőshöz, és azoknak vittünk karácsonyra fácánt, mert a kedvesem a hétvégi vendég vadászatról hozott 11 db-ot!!! :shock: 8) Ma is munka után itthon a sok dolog, holnap délutános leszek megint, elmegy a délelőtt nagyon hamar, este pedig ki tudja mikorra érek haza! :? Éééééééééssssssss....... :D itt a KARÁCSONY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Közben még hóseprés, hólapátolás, mert a nyavalyás csak akkor szokott esni ha a párom nincs itthon, vagy éppen 24 órás szolgálatban van!!!!! :evil:
És gondolom nem kell mondani hogy ebben az időjárásban kicsit megnőtt a betegforgalmunk!!!! :? Úgyhogy kivagyok mint a sezlonyrugó!!!!! :lol:

Nade majd kipihenem magam az ünnepek alatt, vagy nem!!!! :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok Csajok,
Elérkezett ez a nap is, és csak köszönni tudom mindnyájatoknak, h.mellettem álltatok.A legnagyobb nehézség az lesz majd a prof.szemébe nézni sírás nélkül, amikor közli az eredményt.
Vigyázzatok magatokra.
Puszi

mary80
 
 


Mary, én azért még drukkolok neked!!!!!+++++++++++várunk a hírekkel!

Ditke, te aztán jól kicsináltad magad az ünnepre!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Én is nagyon drukkolok Mary :!: :!: :!: :D Kép

Krisztinek is nagyon drukkolok :!: :!: :!: :D Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Mary

Én azért még mindig nagyon-nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Baba

Kicsináltam magam? 8) :lol: Hát az én szakmám már csak ilyen!!!!! :lol: +a karácsony előtti őrület!!!! :lol:


Na hogy az azért teljes legyen a tegnapi napom is, este még 3/4 10-kor mondom rakok a kazánra fát, megyek a pincébe, látok egy víztócsát! :shock: Mondom ez honnan jön? :shock: Felnézek a plafonra, látom hogy a padlásfeljáró létra(plafonról lehajtható) mellett csöpög a víz! :shock: Hirtelen nem is tudtam mire gondolni, mondom a kazán túlfolyója kilyukadt vagy valami ilyesmi!!!!! :shock:
Lenyitom a létrát, hát majdnem a nyakamba zúdult a hólé!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: Felmentem a padlásra, na ott aztán fél óráig szedtem 3 nagy edénybe a havat, hogy ne a padláson olvadjon már el, ill. ne follyon lefelé a lakásba a hólé!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
A cserép között befújta ez a marha nagy szél a hétvégén a havat!!!!!!!!!!!!! :evil: Na ilyenkor szeretnék panel lakásban lakni!!!! :lol:

Most megyek, mert csinálok még makaróni salátát+még kisütöm a 3. féle süteményem tésztáját, és este ha hazajöttem megcsinálom a krémet+a többit.

Hát nem hiszitek el, de tegnap hazafelé jövet 2 boltban is megnéztem a rumaromát, és sehol nem lehetett kapni!!!! :shock:
Hétvégén ugye megcsináltam a két fajta sütit, mkettőbe kellett rumaroma, így hát el is fogyott!!!!! :shock: De hogy nem lehet kapni!!!!! :shock: :shock: :shock: Most még kajtathatom azt is!!!! :lol:
Vendég
 


Mary nagyon drukkolok neked,várunk hogy mi volt.
Krisztiért nagyon aggódom.
Elkértem a férjétől a telefonszámát majd felhivom csak nem akarom zavarni biztos teli van mindennel...
Babaimádó hogy vagy?
Röpcsi drukk!
Badró+++++++++++++++
Ditke+++++++++++++
Mmzsónak utólag kivánok nagyon boldog szülinapot!
Twist készülsz már a nagy napra?

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla kérnék tőled tanácsot :!: :D
Vendég
 


Sziasztok!

Békességet, boldogságot, csengőszót és gyertyalángot-, ajándékot, szeretetet, s mindent, ami fontos Neked. Békés, Boldog Ünnepeket!

kispatak
Vendég
 


Röpcsike kérjél nyugodtan ha gondolod priviben is!Lehet hogy később irok mert dolgozom de válaszolok amint tudok!
Kispatak neked is szivből kivánom,köszönöm!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Krisz-szel vajon mi lehet?
Mary, megjött a mensi? Arra gondolsz? Nemár:((((((((((((((
Röpcsi drukkolok neked is!
Ditke, a családi körben veszekedés, kellemetlenkedés szokott lenni? Szegénykém! Én nem tudom, hogy megyek át anyósomékhoz holnap, mert csak feküdni tudok napok óta. Meg fájdogálok, másra nem telik. Terpeszben tudok járni:)))) Elég vicces vagyok. Én már bármikor gondolnám, hogy jön a kislányom. Minden hasfájásnál azt hiszem, meg derékfájásnál. De valójában a folyamatos hasfájás nem számít szülési előjelnek. Majd ha ütemes fájások lesznek. Az vigasztal, hogy akik szültek eddig a 2010 januári kismamis fórumról, viszonylag hamar letudták:) Hamar jön a baba, csak az ember előtte 1 hónapig izgul.
Vendég
 


Én is nagyon izgulok,reméltem,hogy mire jövök,már lesznek hírek!

Twist,
ezek a legizgalmasabb napok!

Takarítok,más dolgom már nincs,ezért időnként benézek!!!
Vendég
 


Sziasztok,
Röpcsi, nem kaptam privit!
Kamilla, hívd nyugodtan, hidd el, örülni fog neki.
Intenzíven van, hcg-je emelkedik, de nem zártak ki nála semmit/lehet biokémiai, méhen kívüli/.Azt mondta az egyik doki ezt mondja, a másik azt.ha kismami, veszélyesebb lehet ettől is még az állapota.
Mkinek köszi a drukkot, azzal kezdte, nincsenek jó hírei.Mondtam neki, tudom, hisz vérzek.Hcg-m nem volt mérhető, tehát meg sem tapadtak, de az okát, nem tudni.Azt mondta, majd 3 hónap múlva fagyibabykkel!
Szar nagyon csajok, és pláne, h. itt a Karácsony!
Azt sem tudom, h. h. fogok visszamenni abba az empatikus környezetbe dolgozni, szeretnék más munkát.
Kispatak, pont eszembe jutottál.Te szenvedsz, nekem meg az állásom nem kell!
És nem vagyok abban sem biztos, h. megyünk még1x, v. h. örökbe fogadnánk, bár férjem tegnap már ezt is felvetette, pedig eddig ő volt, aki azt mondta, h.kiaknázunk minden lehetőséget, és ha akkor sem...marad az a +oldás, de már szt sem szeretném.
Sajnálom, össze vagyok zuhanva,az egyik pill-ban tartom magam, a másikban sírógörcsöm van...

mary80
 
 


Ja, és hozzátette, sajnálom!Ki sem néztem belőle.

mary80
 
 


Twist, én is nagyon drukkolok Neked :!: :D
Szerintem ha úgy érzed, hogy neked jobb a fekvés, mint a járkálás, akkor feküdjél Twist, pihengesetek Dorottya babával, hiszen van mire felkészülnötök mind a kettőtöknek. A szülésre és nagy-nagy találkozásra is :!: :D
Vigyázz magatokra és csak azt tedd ami Neked/Nektek jó :!: :D
Fantasztikus, hogy nemsokára a mi kis kismaminkból, Anya lesz :!: :D
Vendég
 


Kispatak, köszönöm! :D
Viszont kívánom Neked is :!: :D
Vendég
 


Mary,
nagyon sajnálom :cry: és veled vagyok!
Szegénykém,nehéz karácsonyotok lesz.Ne tartsd vissza a könnyeidet,sírd csak ki magad.Aztán majd meglátjátok,hogyan tovább.
Csodálkozom,hogy a fagyibabás verziónál is kell a 3 hónap.Tapolcán pl.rögtön megcsinálják.Kár,bár neked most lehet,hogy jobb lesz egy kis pihenés,ha úgy is döntötök végül,hogy próbálkoztok még.

Krisztiért meg aggódom,akkor most bent tartják karácsonyra?

Kispatak,köszönjük a jókívánságokat,neked is boldog ünnepet kívánok!
Vendég
 


Mmzsó, igen,és köszi!

mary80
 
 


Na, elszállt amit az előbb írtam! :evil:


Drága Mary, nagyon sajnálom, hogy a babák nem maradtak veled/veletek :!: Kép
Veled vagyok én is és bárcsak ennél többet is mondhatnék Neked, gondolom most nagyon nehéz percek, órák és napok következnek számodra és mondhatnám, hogy légy erős, amikor az ember ilyenkor egyáltalán nem tud. De Mary nem is kell :!: Sírjál nyugodtan amennyit csak tudsz, szomorkodj, ne tartsd vissza a csalódottság érzésedet, könnyeidet, hiszen 2 picurka kis életről van szó, akiket Te már nagyon, de nagyon vártál :!:

Mari! Egyet viszont nagyon jól jegyezz meg :!: :!: :!: Mi a barátaid vagyunk és mindig készek vagyunk veled együtt érezni, meghallgatni, vigasztalni, örülni :!: Kép Kép
Vendég
 


Röpcsikém, drága, nagyon köszönöm Neked is!
Tudod, az a legrosszabb az egészben, h.ilyen még egyik terhességemnél sem fordult elő...mindig elindult valaki, csak sajnos a sors másként akarta,ők pedig el sem kezdhették piciny életük...
Privi-már nem fontos?

mary80
 
 


Nem tudom, h. Nektek honnan van erőtök újból talpra állni?
Azt hiszem ennél szarabb karácsony már nem lesz, übereli a sors a szüleim elvesztése utáni karácsonyt, az is nagyon rossz volt, de ez...

mary80
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?