Új privát üzeneted érkezett!

mary,röpcsi,kamilla,ditke,mmzsó,twist,adry
Hol vagytok?Sehol senki?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Kriszti,
én munkába készülődöm...
Amúgy semmi különös nincs.Értetek izgulok!
Nem lehet,hogy túlstimus vagy?Esetleg betelefonálhatnál a klinikára,hogy be kell-e menned.Holnap.

Röpcsi,
neked pont Karácsonykor kéne vért venni?Hogy lesz nálad a tesztelés?
Vendég
 


Sziasztok,

Kriszti, bocsi, vásárlás és főzés van napirenden nálam:(
Egyébként én is görcsöltem éjjel:(
Álmomban véreztem is, de a valóságban szerencsére nem!A férjem szerint már agyamra ment már ez az egész vérzéses dolog:) :(
Ha ebből akarok konzekvenciát levonni, Ti babával álmodtatok, és én ezzel, akkor...azt hiszem, vége:( v. el sem kezdődött, amire vágyunk :cry:

mary80
 
 

 
 

mmzsó
Én is gondoltam a túlstimura.Majd holnap mondom a klinikán.
Úgyis megyek reggel vérvételre.Addig csak kibirom.
Hasmenésem is van egyébként.
mary
Te is ennyire nagyon görcsöltél éjjel?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Annyira görcsöltem, mint a 7en, azt hittem,h. megjön.

mary80
 
 


Ha a konzekvenciánál tartunk, ma mondta 1 bnőm, h. nagyon aggódik értem, mert fél, ha nem sikerül, nem fogom tudni feldolgozni:(

mary80
 
 


Sziasztok!


Kriszti sajnálom, hogy nem voltál vagy jól! :( Lehet, hogy tényleg túlstimu történt nálad! :oops:

Drága Mary ne aggód, az álmok sokszor csalnak!
Tudom két különböző dolgot írok most, de egy dolog mind a kettőből igaz!
Te ezt álmodtad: "Álmomban véreztem is, de a valóságban szerencsére nem!"
Én meg azt álmodtam amikor a leszívásra és a beültire mentünk, hogy elkéstünk.........mint régen az ember mikor diák volt az osztálykirándulásról, közbe meg nem is. Időben, mindig időben odaértünk! :D

Mmzsó, vigyázz magadra odakint, azt mondják nagyon csúszik!!! :D :oops: Én nem karácsonykor, hanem szilveszter előtt egy, két nappal megyek majd vérvételre és akkor tudom majd meg az eredményt ! :D
Vendég
 


Röpcsikém:)
Jó Neked,h. a nehézségek közt is optimista tudsz maradni!Tudom, így kell/ene ezt csinálni!
Tudod az ember elgondolkodik sokx, h. a legpocsékabb karácsony a szüleim nélkül volt, de ha a sors úgy akarja, sajnos akkor lehet ezt überelni! :cry:
Sajnálom, h. ilyen vagyok, és sztem csak akkor fogok +nyugodni, ha 1x végre már a karomban lehet/nek!
Bárcsak már ott tartanánk!

mary80
 
 


Kriszti sok folyadékot iszol?
Vendég
 


mary
Fel a fejjel.Látod nekem is milyen rossz.Annyi bajom van
hogy az csak na.Én is félek milyen karácsonyunk lesz
de muszáj feldologozni ha esetleg....
De erre nem gondolunk ugye? :D
Sikerülnie kell!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Mary, igen optimista vagyok, vagyis az próbálok lenni :!: :roll:
Tudod egyik felől legszívesebben holnap már mennék is veletek a vérvételre, hogy megtudjam az eredményt, de másik felől még várnék vele, mert igaz a bizonytalanság a legrosszabb, de van amikor az igazság a legrosszabb..........persze van amikor a legeslegjobb :!: :!: :!: :( :D 8)

Nagyon szeretném, szeretnénk mi is a kisbabákat, minden álmunk Ő(k) :!: :D

Nagyon vigyázok magamra:
Pénteken feküdtem végig.
Szombaton is többnyire feküdtem, de járkáltam is a lakásban, üldögéltem, énekeltem egy kicsit a babyknek Micimackó - Hull a hó című dalát, elvégre hóesés közben érkeztek meg hozzánk!:D
Remélhetőleg mire megtudom az eredményt, megtanulom az egész szöveget is! :D :)
Ma délután 1 óráig feküdtem, aztán lassan összeszedtem a szennyes ruhákat azt a pár darabot, ami a szobánkba volt, kivittem a mosógépbe. A gép mivel megtelt elindítottam, de a fregolit a párom engedte le, vette le róla a tiszta ruhákat, ami jó sok volt, nem én. Bevitte a szobánkba az ágyra tette, ahol én ülve összehajtogattam őket. A teregetés jól ment, lassan, de biztosan teregettem ki a pólókat, fehérneműket, zoknikat. Jól esett egy kis könnyű mozgás, ennyi volt részemről mára.
A mellékhelyiségbe úgy megyek ki, hogy addig vagyok ott, amíg kell, nem erőlködök tartanak a dolgok amíg tartanak......ráérünk.
Ha valami nehezet arrébb kell tenni azt a párom arrébb teszi stb.
Vendég
 


Mary, Kriszti jól mondja SIKERÜLNI FOG :!: :!: :!: :D :wink:
Vendég
 


LÁNYOK, NAGYON DRUKKOLOK, SZURKOLOK NEKTEK HOLNAPRA :!: :!: :!:

Kamilla: Te holnap tudod meg az eredményt :!: :D
Mary, Kriszti: Ti holnap mentek az első vérvételre :!: :D
Vendég
 


Köszi lányok a drukkokat!
Mary,Kriszti reggel tali!!!
Puszi,nagyon fáradt vagyok.
Holnap irok amint géphez kerülök!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


mary
Hívtalak ma háromszor is.Na mindeggy,csak annyit akartam
mikor jössz reggel.De akkor majd találkozunk.


Puszi

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Bocsi, de garázsban voltunk, teló bent.Szokásos időben.

mary80
 
 


Röpcsi, köszi:)

mary80
 
 


Jöttem szurkolni Kamillának a mai eredményhirdetéshez!!!++++++++++++++++

Mary, Krisz nektek is drukkolok! Krisz, kérdezd meg a túlstimut. De én reménykedem benned, mivel a terhesség felerősíti a túlstimus tüneteket (nekem is ez volt).

Röpcsike, maradj is optimista, nagyon sok esélyed van a terhességre. Sőt, most terhes kismami vagy, azt tudd!!! Babák vannak a pocakodban! És kapaszkodnak! A lényeg, hogy ügyesen kapaszkodjanak. Beszélj hozzájuk, simizd őket. Én is hányszor beszéltem az én picijeimhez, hajjaj! Akárhányszor egyedül maradtam egy szobában, máris bíztattam őket:)
Vendég
 


Mary, akartam írni neked, hogy én nagyon-nagyon örülök, hogy blogot írsz))))) És csak így tovább! Jó érzés. Én is azért írtam, mert jó érzés volt és ha még terhes mamika leszek, akkor tudjam, hogy mi történik majd napról-napra. Írd is tovább és majd belekerül a kisbabód vagy babóid élete is szülése(ük) után:))) Én is így tervezem az enyémet.
Vendég
 


Lányok,nagyon drukkolok!

Mary,
nem is tudom,hogy írjak,mit írjak,hogy ne vedd okoskodásnak.De mégis arra biztatlak,hogy amíg nem tudod a biztosat,addig ne add fel!
Valaki nemrég azt mondta nekem,akinek az 5.lombik sikerült,hogy "hiába,ez egy türelemjáték"...Isten őrizzen,hogy akár még egyszer meg kelljen próbálnod,de erre gondolj,hogy nem tragédia,ha az első nem sikerül,majd a következő.Vagy az az utáni.
Nekünk ez jutott valamiért,muszáj a legjobban kijönni belőle.
Na,aztán úgy fogadd a biztatásomat,hogy ha én leszek ilyen várakozó helyzetben nemsokára,akkor te tudjál biztatni engem :wink:
Vendég
 


Sziasztok,most jövök a klinikáról.Vittem egy kis mézeskalács-csomagocskát Katinak,Andinak,Zsuzsának és Ákosnak :lol:
Nagyon örültek.
Ott volt Kamilla,nagyon izgi a helyzet! :lol:
És Krisztike is ott volt,szeretné megtudni szegény,hogy a görcsei normálisak-e vagy túlstimuról van szó,de a prof csak váratja a folyosón.Egy lélek sincs az osztályon eközben :twisted: :twisted: :twisted:
Nagyon haragszom a profra,igazán félretehetné egy percre a tudományos munkáit,mert biztos azokat csinálja.Remélem,mire ezt leírta,Krisztike már megnyugodva ballag hazafelé,Kamilla meg megtudta,hogy babát vár :wink:

Jelentkezzetek,Lányok!
Vendég
 


Köszi az infót Zsó :!: :D
Jajjj, én is nagyon kíváncsi vagyok már, hogy mi lehet a Lányokkal :!: :!: :!: :D
Vendég
 


Bekukk, de látom még nincsenek hírek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Reggel lementem a boltba, jó volt kint a friss levegőn! :D Sajnos nagyon csúszik még itt a központban is, de lassan, óvatosan mentem, nehogy elessek. :oops:
Vettem 4 zsömit, papírzsebit, egy kisüveg vizet, 2 kis aktimel innivalót és 2 kis sajtot. Nem volt nehéz kb. akkora súlya volt, mint egy nagy üveg víznek. Jólesett a mozgás, kell is egy kicsit mozogni, jó lesz tőle a vérkeringés, de délután már a postára szerencsére nem nekem kell majd elmennem! :) Most még adminisztrálok, aztán délután 2 után lefekszek pihizni estig!
Vendég
 


Babaimado, hogy vagy, picurka???
Vendég
 


Drukkolok csajok!
Mmzsó, köszi szépen a híreket, jó, hogy meséltél a lányokról, mert már nagyon izgulunk!!!
Vendég
 


Drága Twist! Köszönöm szépen a kedves szavakat! :D Nagyon aranyos vagy! :D Igen, péntek óta terhes kismami vagyok már, 2 kis baby van a pocakomba, akikre mindennél jobban vigyázok :!: :D :wink: Kicsit most fáj az alhasam, de a prof. azt mondta és a papíron is ez van, hogy ez normális, így gondolom minden a legnagyobb rendben van velük! Biztos helyezkednek és a beágyazódásra készülnek! :wink: Én is szoktam hozzájuk beszélni, akárcsak Te Twist, hiszen két kis emberkéről van szó! És simogatni is szoktam a hasamat........jaj az olyan jóóó!!! :D
A porf. is és Zsuzsa is azt mondta, hogy nagyon szépek a picik, szépen fejlődnek! :D
Vendég
 


Sziasztok Csajok!
Krisztit bent fogták túlstimu miatt, de nagy vsz.kismami:)
Szép a hcg-je azt mondta a telóban.
Kamillának is szép az 1.hcg-je, ennyit tudtunk meg reggelről:)
Én végigsírom a napom, mert el kezdtem barnázni, Zsuzsa szerint ez lehet az erőlködéstől,a megemeléstől, a stressztől!
Nem nyafizom, pihenésre ítélt.
Drága Twist:)
Nagyon köszönöm a soraid.
Mmzsó,
Nem vettem okoskodásnak!csak sajna én már többet nem tudok végigcsinálni-psychésen!
Az 1. terhesség elvesztése is fáj az embernek, de nekem ők már nem az 1. terhességem, amint tudjátok.Tudom Lányok, most mondjátok kórusban:nem feladni!
Sajnálom,ha eddig is önsajnálatba temetkeztem, nem teszem ezentúl, de sajna nem tudok pozitívan hozzáállni
:cry:
Puszi Nektek

mary80
 
 


Látod Röpcsi, az álmom mégis igaz lett:(

mary80
 
 


Röpcsi, ez nagyon jó hír, hogy ilyen szépen fejlődnek, mert akkor odabent is jól tudnak kapaszkodni:!))
Most jön a karácsony, pihizz, ha tudsz minél többet, dolgozni sem kell:)

Én nagyon izgulok magam miatt, mert hogy a nagy szabadságolások időszaka van, és valahogy nem tudom összeegyeztetni, hogy a dokimmal találkozzak. Na, majd megszervezzük, csak olyan elárvultnak érzem magam, jobb lenne azt tudni, hogy minden nap csak rám vár a dokim, hogy elláthasson. Jó, tudom, a dokiknak is szükségük van szabadságra és pihenésre.
Vendég
 


Mary, sajnálom:(( De már meg is jött, vagy csak barnázás van?

Krisz-nek és Kamillának is nagy-nagy gratula a szép HCG-hez! Ha jól értem, akkor babásak lettek? De jóóóóóóóóóóó!!!!
Vendég
 


Jaj,de örülök Kriszti szép hcg-jének!Annak kevésbé,hogy bentfogták!Reméljük,meglesz az eredménye.

Remélem,kamillának a mai hcg-je is szép lesz :lol:

Mary,
akkor most még jobban szorítok neked!Sikerüljön!!!!!
Vendég
 


Mary, ezt nem igaz értem! :shock:

Az első vérvételnél már megmondják, hogy magas-e vagy sem a hcg érték :?: :!: :roll:
Vendég
 


Mmzsó,
nagyon köszönöm, ígérem, biztatni foglak!
Twist,
csak barnázás, az is jelentéktelen mennyiségű, csak én vagyok túlparás.
Röpcsi,
Zsuzsa Kamilláét árulta el reggel,mert kérdeztem, h. akkor tuti, h. 8 kistesó lett nálunk a fagyóban?Természetesen Krisztinek is elmondta a kistesókat, és ahogy el kezdtünk beszélgetni(én egész délelőtt sírni, és könyörögni, h. árulja el, de nem tette, mert nem teheti!), akkor mondta el a Kamilláét.
Kriszti pedig azért tudja, mert bent fogták, de ahogyan írtam az előbb is, nem mondják meg!!

mary80
 
 


Sziasztok

Kiváncsi voltam én is az eredményre, gratulálok a kismamiknak. Még csak most jön az izgalom, nyugi minden lombikos izgul addig a percig amig meg nem születik a gyermeke. Én akkor voltam a legboldogabb, amikor megtudtam, hogy kivették már a gyereket. Felszabadultam megkönyebültem és csak onnantol kezdetem igazan elevezni a helyzetet

Túlstimu miatt ha nem került Kriszti az intenzivre akkor nincsen gond, mert csak megfigyelik par napra.

Első vérvétel után azért nem szokták megmondani az erdeményt mert volt már olyan akinek elindult, a másodikra meg csökken, ezért van a 2-ik vérvétel. Nekem az első vérvételemnél
Már olyan magas volt az érték, hogy megmondták. Barnázás esetleg rózsaszínezés még nem jelent semmit

Pusz nektek

Mindenkinek kívánok kellemes KARÁCSONYT
fibyke
 
 


Mérhetetlen boldogság amit érzek,és köszönök mindent...
Azzal fogadott a prof. Gratulálok Ön terhes.Eszméletlen érzés volt,most is nyelem a könnyeimet azok után ami mögöttem van...
Pénteki hcg 130
Mai hcg 587
Azt mondta magasabb mint az átlag ugyhogy vagy egy erős terhesség vagy kettő bébi pihen a hasiban.
Január 06.án Uh és akkor kiderül.
Boldog vagyok.
A Kriszti is babás???Ezt Ő mondta?
Jaj nagyon örülök!
Mary semmit nem jelent a barnázás!!!
Most dolgozom de ma még jelentkezem!
puszi!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Nekem meg azt fogja mondani, sajnálom, jöhet legközelebb, persze, rezzenéstelen arccal.
Ne haragudjatok,már +int rólam szól, biztos unjátok már, de nagyon el vagyok keseredve. :cry:

mary80
 
 


Kamilla, annyira-annyira, de annyira örülök! Sok szeretettel gratulálok!!! Igen, ez a magas HCG ikreket is jelenthet (nekem is 638 volt a Hcg-m anno). De jó!!

Krisztinek meg jobbulást és ugye, hogy megmondtam, hogy a túlstimus tünetek a terhességtől vannak, hogy a terhesség felerősíti ezeket a tüneteket? Ha-ha! Megmondtam! Neki is millió puszi és gratula!

Mary, drága, akármit hoz a sors, úgyis el kell fogadni, feldolgozni. Az örömet is és a bánatot is, nincs mit tenni. Reméljük, hogy inkább öröm fog érni++++++++++++!!!! Veled vagyunk, bármi is lesz!
Vendég
 


Fibyke, jól mondod, én is lombikos vagyok és még mindig izgulok, hogy jól van-e a baba és minden okés lesz-e vele. Én is csak akkor nyugszom meg, ha már kint lesz, önállóan lélegzik, eszik-iszik, kakil-pisil és sír:)))) Már csak kb. 2 hét és babusgathatom. De végig idegeskedtem az egész terhességet, nehogy baja legyen, nehogy elmenjen, jaj ez-jaj az. Jól mondod.

Fibyke nagyon boldog karácsonyt kívánok neked is!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Húúú mikre jövök.... :lol: :lol:
Gratulálok Kamilla.....nagyon örülök neked,hogy sikerült és lehet,hogy 2 babyke.... Kép [img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1261405885.8892.gif[/img] http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 69.676.gif[/img]

Krisztinek is drukk és nagyon izgulok érte..... Kép sikerűlni fog és nem lesz gond :lol: :lol:

Mary, nem feladni :!: :!: :wink: még nincs semmi veszve pihizzél sokat és neked nem is mindtak semmit :?: az jó ha a barnázás nem sok... :roll:
Röpcsike, te mikor is mész :?: nagyon nagyon drukkolok neked is.... Kép
Twist, ti jól vagytok :?: már a célegyenesben vagytok...drukk....... :lol: :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


Adri, köszi

mary80
 
 


Mary, a 2010 év lesz a mienk.....
a páromnak is eztmondtam..... :lol:
és úgy is lesz...higy benne.... :lol: :lol: Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Kriszti, Kamilla, grtaulálok! Most mondjam azt, hogy ugye megmondtam? :lol: Uh mikor lesz?

Köszönöm a kérdéseket, jól vagyok. Kicsit émelygek, álomkóros vagyok, de nagyon örülök és nem panaszkodok!Mindenkinek ugyanezt kívánom!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 



Kép
Adri
badró1
 
 


Adri, lesz még idén peteérésed? Hátha elér még idén a babaeső téged is, szívből kívánom!:)

Baba, szuper hírek, hogy ilyen kismamis tüneteid vannak:)
Vendég
 


Adri, ez a Kaáli és az én doktornőmet is mutatják:)))) Jaj, de hálás vagyok nekik!!!!
Vendég
 


igen Twist ez a Kaáli.... :lol:
és igen most lesz hétvégén peteérésem.....pont a szülinapomon 27.-én.... :lol: ugyhogy reménykedek majd,hogy nem kell a kezelést újra kezdeni Januárban..... :roll: :wink:

Kép
Adri
badró1
 
 


Twist, köszi Neked is és persze a többieknek is, h.mellettem álltok!
Nem Adri, én többet nem megyek...ebbe is majd belehalok, de ezt pont Nektek mondom, akik ugyanúgy szenvedtek,mint mi?
és hol van még a szerda? :cry:

mary80
 
 


Lányok, múlthéten kedden volt a leszívás és szerdán a megtermékenyítés. Akkor szerdán lesznek 1 hetesek a kis életek?:roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Holnap ígérem írok!!!!! :wink: De......... :D


Kamilla

Szívből gratulálok!!!! A lombikosban már olvastam hogy pozitívat teszteltél!!!!!!!! :wink:

Kriszti

Túlstimu= babásodás!!!! :wink: :D
És nagyon boldog szülinapot neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Mary

Hidd el, én is elveszítettem már 2 babát a 11. héten! :( Nem könnyű, de muszáj tovább mennem!!!!! :wink: Nem szabad ezen keseregni, mert nem tesz jót a lelkednek!!!! :? :wink:
Bízz a babáidban! :wink:

Twist

Mindjárt itt a nagy találkozás napja!!!! :D

Röpcsikém

Vigyázz magadra nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: És mennek a drukkok!!!!!!!!!!!

Baba

Örülök hogy jól vagytok, mert ezek a tünetek csak jelzik, a kis pocaklakó igenis létezik!!!!! :wink: :D

Mmzsó, Adri

Jövőre mi is babásodunk!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Puszi!!!!!!!!!!! :D
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?