Új privát üzeneted érkezett!

Marcinak nagyon boldog szülinapot!!!

Kép
jaimee1
 
 


Marcinak boldog negyediket!!
Kép

Rékának boldog másodikat!!
Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Marci!
Boldog Születésnapot!!!!!!!


Rékának pedig holnapra Boldog Születésnapot!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 

 
 

Marcinak nagyon sok boldog szülinapot kívánok! Kép

Kép
Kép
mongi
 
 


Rékának boldog szülinapot!!!
Kép

Tegnap nem sikerült intéznem semmit. A "kedves" illetékes hölgy épp nem ért rá, azt mondta visszahív, ha elment az ügyfél, de cseszett hívni :evil: úgyhogy hétfőn köv. fokozatba kapcsolok, engem nem lehet lerázni :P :evil:

Kép
pimelinda
 
 


PopiRéka!

Nagyon Boldog 2.Szülinapot Neked!

Kép

Kép
Kép
Kép
lucuska
 
 


Erika,Popinak nagyon sok BOLDOG SZÜLINAPOT kívánunk!:)
Kép

Linda,sajnálom,hogy nem tudtál intézni semmit sem,reméljük csak vmi félreértésről van szó!!!!
De azért ne idegesítsd ezen magad!!!

Szülinapokról képeket kérünk ám!:)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Köszönjük szépen a köszöntéseket! Fényképeket majd hozok :)

Popinak nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Kép
judit_79
 
 


KICSI LUCÁKNAK BOLDOGSÁGOS NÉVNAPOT!!!

Kép

(Mi a fenét csináltak ezzel a babanettel? :? )

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Tündi:Lucádnak Nagyon Boldog névnapot kívánok :) !!!

Kép

Nóri:Ti jól vagytok?Nagylány?


Hááátttt...alig bírtam bejönni,a régi beadta automatikusan a jelszavam,ez meg nem :( Utolsó variációm bejött,különben regisztrálhattam volna újra...
Na,menek töltöm a névnapi tortácskát a kisasszonynak :)

Kép
Kép
Kép
lucuska
 
 


Lucák!
Sok Boldog Névnapot!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseket! :)

Nóri,én is meglepődtem amikor beléptem :roll: sztem a régi verzió jobb volt!Mi avn veletek?Oviztok,melóztok?

Móni,Lucusodnak nagyon sok boldog névnapot kívánunk!:)
Kép
milyen tortája lesz?

Mi majd egy hét múlva fogjuk megtartani Zsombi keresztelőjével együtt!:)

Erika,szülinapi képeket ide is tessék ám feltenni!:)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Lucáknak nagyon boldog névnapot!!

Kép
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Lucáknak nagyon boldog névnapot!!

Szülinapos képek:
Kép Kép Kép Kép
judit_79
 
 


Lucáknak nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

Kép
pimelinda
 
 


Rékának sok boldog születésnapot kívánok! Kép

A Lucáknak boldog névnapot! Kép

Kép
Kép
mongi
 
 


Sziasztok!

Marcinak Boldog születésnapot!
Rékának is Boldog Születésnapot!
Kép
Lucáknak Boldog Névnapot!
Kép

Az elsősegély vizsgám sikerült. Az újraélesztést kellett megcsinálnom, sebellátást és egy gyalogos gázolónak az ellátását kellett elmondanom.
Holnap pedig délután ECDL vizsga fél5-kor drukkoljatok.

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Köszi, csajok, dobok képet!

Kép Kép
jaimee1
 
 


Tündi: De szééééép keresztelőtök lesz. Így Ádventkor!!! Hol lesz?

Judit: Nagyon helyes Marci, már 2 éve ezt mondom, de tényleg olyan nagy fiú már!

Kriszti: Gratula és drukk!

Móni: Örülök, hogy nyerő nálatok ovi bölcsi!!! Ez nagyon szupi! Jobbulást mindannyiótoknak. ++++++

Linda: A tervek szerint mikor is kezdesz? Szeptemberben? Le vagyok maradva. :oops: A blogba nem tudok belépni, azt írja, hogy valami veszély fenyegeti a gépet, ha mégis megtenném. :roll: :shock:
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Na én ma is olyan vagyok,mint a mosostt rongy :( Ez az esti alvás egyre rosszabb lesz...ma éjszaka 3 órát aludtunk össz vissz.Éjféltől hajnal 3ig,se előtte,se utána nuku alvás.Na jó fél7-8ig :( Most meg persze alszik.
Fél1re megyünk oltásra,a mai nap így mégh húzósabb lesz azt hiszem.
Hétvégén volt vendégünk,és meg is jegyezte:"Tündi ,tiszta karikásak a szemeid"Na bum...
Van vmi ötletetek hogy mit vessek be?Éjszaka már azon gondolkoztam elviszem egy természet gyógyászhoz..Már több,mint egy hónapja cirkusz van éjszaka.
Az nem érdekelne ha felkelne enni és visszalaudna,de nem ez van...eszik és utána nem hajlandó visszaaludni,csak sír+sír+sír :cry:

Köszönjük még1x mindnekinek a köszöntéseket!:) Aranyosak vagytok :)

Judit,Marci tényleg jó nagy fiú!:) Milyen ízű volt a tortája?Nagyon klassz :)

Linda,majd írd meg a fejleményeket a telózással kapcsolatban!:)

Kriszti,gratula az elsősegélyhez!:) Az ECDL is sikerülni fog :) Meg a Kressz is,az holnap lesz?
Majd jöttök a babakocsiért!:)

Erika,nagyon szépséges Popijány:)Nagyon fincsi lehetett az a csoki torta :) Konyhát megkapta?Vagy azt karácsonyra kapja majd?Kistesó érkezését érti már vmennyire?

Keresztelő:a laktanyában lesz bent,ott is van lelkész.Református,de elvileg katolikusnak fogja keresztelni/ezt modnta apa/legalábbis nagyon remélem,hogy annak.Apa intézte a dolgot,úgyhogy... :roll: És azért ott lesz,mert a keresztszülők is mind2en katonák,a keresztapa és mi apánk se szívesen megy be templomba.De végülis én már annak is örülök,hogy egyáltalán megkeresztelik,mert Lucánál is nagy harcokat vívtunk..(ő templomban volt keresztelve)Úgyhogy belementem,hogy ott legyen megkeresztelve,csak legyen :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok

Szülinaposoknak és névnaposoknak sokat és boldogat!!

Tündi: Nálunk anno ugyanez volt Emmával, felváltva ringattuk Apánkkal, de akkor sem hagyta abba a sírást. Sajnos megoldást nem tudok mondani, ill. ami nálunk megoldás volt azt nem hiszem,hogy szeretnétek. Nálunk ugyanis csak úgy tudtunk mi is aludni,ha ott aludt közöttünk (egyedül így volt hajlandó elaludni), ez így ment 2,5 éves koráig. De még ma is nagyon rossz alvó, nehezen tud elaludni mindig küzd ellene.

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 


Liz,már közénk is tettük!Volt,hogy sgeített,de most ez sem vált be.Sztem ez nem normális dolog.Találtam egy oldalt ahol alvási problémákról írnak,sok anyuka küzd ilyen gondokkal.Van egy tanácsadó is,ő elsősorban homeopátiát javasol,vagyis hogy lássa egy olyan orvos,meg még sok mást.Írt alvásambulanciáról is..de a visszajelzések nem igazán jók.szervi,idegrendszeri dolgokra is utal...
Ma mindenkép megemlítem a doki néninek,és remélem ad rá vmit.
Talán a foga is bánthatja,de dologél nem használ,ma dentinox-t is fogok venni,meg az hiszem chamomillat is.aztán meglátjuk,mert ez hosszú távon nem lehet bírni,peidg én hozzá vok szokva a felkelésekhez Luca által.És sajnos mostmár őt is kezdi ez zavarni,ugyanis ha sír Zsombi,már fogja is be a fülét.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Kriszti! Gratula a vizsgához! Most akkor jön a rutin? Ilyen téli időben, jó is az, én is december-januárban csináltam, szakadó esőben vizsgáztam 8)

Erika! Látom ízlett Popinak a torta Nagyon kis csinos a képeken!
2 éves kortól már repül az idő... Milyen jó, hogy nemsokára megint lehet babázni :wink:

Tündi! A torta belül fehér piskóta volt csokikrémmel. Illetve nem csak volt, mert még mindig van belőle - nagyon nagy de finom is!
Keresztelő biztos szép lesz a laktanyában is!
Sajnos én sem tudok mit mondani a nem alvásra... :(
Marcival a legelején küzdöttünk sokat, mikor pici volt, de nála pont 3 hónapos kortól kezdett normalizálódni az alvás.
A tesóm meg egy mázlista, Botondja úgy alszik, mint egy kisangyal...

Egyébként megkaptam a karácsonyi ajándékomat :)
a Corában vettünk varrógépet, Anyuval be is üzemeltük a hétvégén, és tök jól működik. Tanulhatok varrni :)

_________________
judit_79
 
 


Túl vagyunk az oltáson :) Elég jól viselte :) 6900g és70cm.Szépen gyarapodott megint.
ELmondtam doktor nénike mi a helyzet az alvással,első lépsnek a külön szobában való alvást javasolta.
Így ma nekilátunk külön altatni...Azt mondta,hogy ők ebben a korban nem alszanak olyan mélyen,és érzi,hogy ott vagyok,többször kellene neki a cici.
A dentinox-ot is megvettem,azt is bevetjük..Remélem lesz megoldás,mert tényleg fáradt vok már.

Judit,úgyis készülnek majd képek,és remélem jók is lesznek!:)
Hajrá varrás!:)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi: Klassz paraméterei vannak Zsombinak. :P Sajnos nekem sincs ötletem alvás témában. Alapvetően "sírnahagyni" párti volnék, de ez puszta elmélet maradt nálam, mert 1. Réka jó alvó volt kicsinek, amikor meg mégsem volt az, akkor is az lett, amikor közöttünk kezdett aludni. 2. Ha nekem nem volt hajlandóságom ringatni éjjel ,akkor felpattant az apja, mire jött a rosszanyavagyok szindróma és mégis ringattam. SZóval....

Ez a református pap keresztel katolikusra érdekesen hangzik, de katonáéknál tán még ez is lehetséges. :lol:

Judit: Ízlett neki, kár hogy az én gyümis túrótortám lett volna az első számú torta, abból csak kitúrta a krémet. :lol:
Varrógéphez gratula, varrjál vele sok szépet!
jaimee1
 
 


Sziasztok!
Köszönöm, aki velem izgult, végülis nem arról van szó, hogy vissza kell menjek dolgozni, hanem letelt az 1. év a gyedből, és azért újították meg a kinevezésem. Elég furán hangzik ez, dehát ők tudják... Amúgy júniusban megyek vissza dolgozni, ugyanis 2011.dec.31-ig be kell fejeznem a rezidensképzést, különben a hátralévő hónapokért nemhogy fizut nem kapok, de még fizetnem is kellene :evil: tiszta szívatás az egész :evil: úgyhogy addig kistesó sem lehet......

Tündi, szépen nől Zsombi, és a súlya is jó, nem panaszkodhatsz, erre legalábbis :wink: nálunk az együttalvás volt a megoldás a sírós éjszakákra...

Judit, milyen gépet kaptál? nekem tavaly brother ls-2125-öt hozott a Jézuska, és nagyon szeretem!

Erika, nem tudom, mi lehet a blogon, ami nem tetszik a gépednek... Réka nagyon csini, sokat változott is, amióta utoljára láttam.

Kép
pimelinda
 
 


Erika,ezt én sem igazán értem :roll: de az is lehet,hogy apa nem figyelt oda rendesen/mert amugy sem érdekli ez a téma egyáltalában/,de vasárnap úgyis kideürl,amjd nézek nagyokat :P Megv mi olyasmit is mondott,hogy a későbbiekben mindegy,hogy vcki katolikus vagy református...Egyébként én azért gondolom,hogy keresztelhet másnak is,mert hogy csak egy lelkész van,és ugyebár nem mindneki református,sőt inkább ők vannak kevesebben sztem.
De igazándiból a keresztség a lényeg.AMugy apa református én katolikus,Luca is katolikus.Így Zsombi lehetne református,mert anyósom erről regélt nekem anno,hogy nálunk ez így szokás...de nálunk nem lesz szokás,ha nem muszáj :wink:

Linda,huu megnyugodtam.Izgultam érted nagyon,nehogy elvesszenek az éveid!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Végre lementek a vizsgák. A kreszt 3db 1 pontos hibával teljesítettem. Nagyon tartottam tőle. Az ECDL vizsgának pedig 1 hét múlva tudom meg az eredményét de majd megírom.

Tündi:Köszi a babakocsit remélem hamar küldi a szervíz a miénket. Iszonyat mérges vagyok a szervízre. Zsombi szépen gyarapszik. A rendelőbe voltatok oltáson vagy tanácsadáson? Jövő héten hétfőn lesz még tanácsadás nem tudod? Alvás ügyben sajna nekem sincs ötletem mert Dávid 2 hónapos korától végig aludta az éjszakákat, az elmúlt héten volt olyan, hogy reggel 6-kor felkellt és 7-kor visszaaludt és 10ig aludt újra. Írd meg milyen volt az éjszakátok. Remélem ma többet tutsz pihenni.

Linda: Örülök, hogy minden oké.Elég furcsán fogalmaztak de a lényeg, hogy nincs gond.

Judit: Holnap hívom fel az oktatómat, hogy mikor kezdhetem a rutint remélem minél előbb. Az oktatóm azt mondta, hogy aki hóba megtanul vezetni az előtt nincs akadály hát majd kiderül. :lol:

Erika: Nagyon csini Réka a képeken. A torta pedig Rékán láttszik, hogy milyen fini volt.

Most már megyek alszok hajnal 3-kor kelltem tanulni.

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Kriszti,ma éjszaka nem volt üvöltés! :) Én is 3 1pontossal mentem át a kresszen:) És hóban vezettem először.Amikor megláttam,hogy esett a hó,kétségbeesetten hívtam fel az Adrist,hogy kell-e mennem vezetni.Erre ő:ha meglesz a jogsim és esni fog a hó,nem fogok vezetni? :roll:
De ne izgulj,mellette biztosngában vagy :)

Az ECDl- is sikerülni fog!:)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Leesett a hó - reméljük, fehér karácsony lesz!

Tündi! Majd csak alakulnak az éjszakák :)
Mikor is lesz a keresztelő?

Kriszti! Oktatódnak igaza van, hajrá!

Melinda! A brother jó márka, úgy hallottam. Anyunak is olyan van.
Nekem igazából egy noname-et vettünk, E&R classic van rá írva.
De jó kis gépnek tűnik, sokféle öltés van rajta, gomblyukvarrás, cippzárvarrás, stb, szóval amire nekem kell, arra jó lesz.

Erika! Te nem mész mostanában UH-ra?
judit_79
 
 


Sziasztok!

Tündi: Hogy vagytok? Iccakák? Karikák? :wink:

Judit: Miccccsoda csini avatar! :-)
Nekem azt mondta a barátnőm, hogy aki nem tud varrni még, vagy kezdő, annak teljesen jó a no-name. Te nem tudom hogy állsz, de a barátnőm még csak ágynemű huzatot mer varrni, abroszt ilyesmit. Neki asszem tescos van és boldog vele.

Sajnos nem kaptam időpontot, későn kértem, így 18 heti uhu kimarad, lesz kettő 20 heti. :roll: És te hogy vagy, mi újság? Tudjátok már esetleg a nemét? 4D?

Linda: És hol tartasz a rezidens képzésben egyébként?

Katlina: TI hogy vagytok?

Hiányzók?

Mi jól vagyunk, nagyon gyorsan telik az idő.... :shock: :shock:
jaimee1
 
 


Sziasztok!
Ma voltunk tanácsadáson, Réka megkapta a 18 hós szurit is, jól viselte.

Erika, még csak 8 hónap ált. csecsemő- és gyermekgyógyászat gyakorlatot csináltam meg, szülés előtt, úgyhogy még szinte sehol... valahogy teljesen kilátástalannak érzem néh, hogy nekem szakvizsgám lesz egyszer... egy kisgyerek mellett hogy csinálom meg például a kötelező klinikai gyakorlatot Szegeden?? leköltözünk 6 hónapra? be tudok pánikolni emiatt is :roll:

Kriszti, én is hóban tanultam vezetni :wink: nem is félek azóta sem télen.

Tündi, majdnem úgy volt, hogy mi sem megyünk szerdán, de aztán felébredt Réka :) és mit csináltál, hogy nem volt üvöltés? külön altattátok és bevált?

Judit, hát az enyémen is ilyen alap dolgok vannak, mondjuk én még gomblyukat varrni nem próbáltam...

Kép
pimelinda
 
 


Judit,mi is nagyon örültünk a hónak!:) Szánkóztunk is tegnap Lucussal az udvaron,meg a ház előtt! :)Nagyon élvezte!

Erika,én most szeretném ha gyorsabban telne az idő, már szeretnék egy kicsit túl lenni ezen az időszakon,met már lassan élő hallott leszek...26hónap átalvatlan éjszaka :roll: Persze nem panaszkodni,akrok,csak jól esne már egy kis alvás!:) :wink:

Linda,remélem januártól már rendesen tudunk járni zenebölcsibe,és talán már Zsombit is el fogom vinni!:)
És meg lesz a szakvizsgád,én tudom!!!Hisz te nagyon jó tanuló voltál mindig is,és Szegedre is ki fogtok találni vmit biztosan!

Éjszakáink:ismét üvöltés volt fél1-fél5ig :( Már tényleg fáradtak vagyunk,és szinte mindegy mit csinálunk,csak kapálódzik,rugdosódik :(
Külön alvás sok sikerrel nem járt,mert nem volt erőm ott állni az ágynál és fél percenként a szájába tenni a cumit.
Ma volt itt a védőnő,ő is tanácstalan volt.Találtam itt a neten egy gyerekpszichológust,írtam neki,várom a válaszát.0-3éves korig alvás zavarokkal foglalkozik.Remélem tud vmit ajánlani.
Ma este újra adtam neki infacolt és schüssler sót...hátha hatnának.

Egyébként már elkezdtem készülődni a hétvégére.Remélem jól fog sikerülni a keresztelő!:)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi: Marci nálunk 3 hónapos korát betöltve kezdett éjszakai műsorokba... csak kézben, később csak sétálgatva vele volt hajlandó aludni... mi meg apával néhány hétig szórakoztattuk így... persze, hogy Bence tudjon aludni, ne keltse fel. Lehet, hogy durva lesz amit írok, de mi a következőt csináltuk: Bencét átvittük magunk közé, Marci maradt a szobájukban egyedül. Este amikor letettem aludni mondtam neki, hogy jó éjszakát, reggel találkozunk, ne kiabáljon éjszaka, hogy sétálgassunk vele, mert mindenkinek az ágyában a helye. Biztonságban van, vigyázunk rá, de meg kell, hogy értse, az ágyában kell aludnia reggelig! Letettem. Éjszaka persze ébredt kiabált.... nem mentünk át.... kelt, kiabált.... nem mentünk át.... néhány éjszaka alatt megtanulta.... És azóta átalussza az éjszakákat. Nekem mondjuk szerencsém van, mert a férjemmel borzasztó következetesek vagyunk a gyerekekkel.

Kép

Kép
szolkata
 
 


Sziasztok!

Erika! Én jól vagyok, köszi. Még nem tudjuk a babó nemét, majd hétfőn megyünk dokihoz, aztán hátha kiderül :) 4D-re is megyünk majd valamikor, kicsit később, ha már nagyobb lesz.
Ti sem tudjátok még a nemét?
Most már nagyon kíváncsi vagyok. Sógornőm is most volt a 18. hetes UH-n, náluk, úgy néz ki, megint kisfiú lesz.

Igen, varrásnál én is az abrosz szélének felhajtásánál tartok :)

Tündi! Azért így kemény lehet az éjszaka :( Napközben sem pótolja be Zsombi az alvást? Gondolom Luca miatt akkor sem nagyon tudnál pihenni :(
judit_79
 
 


Szolkata: Egyetértek, de saját tapasztalat híján nem akartam okoskodni. :wink:

Tündi: Nem sejtettem, hogy ez ennyire borzasztó...majd írok privit.
Addig is: ((((((((( ))))))))))))

Judit: Hallod, én csak kapkodom a fejem, olyan sok félidős kismami tudja már a baba nemét. Én csak 28 hetesen tudtam a "tutit". Most a 4D miatt egy kicsit hamarabb fog ez bekövetkezni, talán...egyébként lányra számítunk.

Varrsz még mást is, meglátod! Valahol el kell kezdeni! :wink:
jaimee1
 
 


Szolkata,köszönöm,hogy írtál!És enni sem adtál neki éjszaka?Lehet ki fogjuk próbálni..Amikor már nem bírtuk,hogy sír,át vittük a gyerekszobába a kiságyba és ott álomba sírta magát vagy ép a babakocsiba.

Ma éjszaka viszont nem raplizott,2 óránként kelt,evett és visszaaludt.etetés előtt kapott infacolt,utána schüssler sót.Vmikor fél7körül kezdett nyüszögni,akkor jött egy pár puki,és utána aludt negyed 9ig.
Álomba etetés eddig nem jöt be...este megint próbáltam,nem ébredt fel evésre,de utána úgyanugy kelt 2 óránként.

Erika,várom a privit! :) Mikor mentek 4d-re?:)

Judit,gratula sógornődéknek!:)Nálatok férfi uralom lesz,ha nektek is kisfiú lesz megint!:)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Megvagyunk mi is!

csak készülök a karácsonyra,szombaton írom a modulzáró vizsgát arra készülök,habár Robika mellett nem nagyon lehet.

Voltunk tegnap cukor terhelésen,majd szerdán megyünk dokihoz


Tündi!
Nagyon sajnállak,anyám öcsémmel volt így,de ő csak babakocsiban és tologázva aludt 2éves koráig,tudom milyen fárasztó-főleg hogy Luca is ott van-gondolom így napközben sem tudsz lepihenni egy kicsit sem!

Kép

Kép
katlina
 
 


Tündi: óóó most látom, hogy amit ebéd után írtam, az nem került be, elszállt.... Szóval nem szopizott éjszaka, rájöttem, hogy nem azért ébred... csak mert jobb neki kézben lenni... Ez egyszerű, kipróbálod...

Kép

Kép
szolkata
 
 


Tündi: Még nem holnap, majd februárban talán?
jaimee1
 
 


Zsombornak kívánok sok szépet és jót keresztelője alkalmából!
Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Tündi: Milyen volt a keresztelő? Fotók? Beszámoló? Szerettel köszöntjük Zsombit a nagy nap alkalmából!!! Privi remélem, átment...most ezzel az új babanetes rendszerrel nem vagyok benne totál biztos....
jaimee1
 
 


Sziasztok!:)

Csak bejelentkezek...mert még romokban minden..puccba kell vágnom a lakást,utána jövök!És hozok képeket is!:)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk UH-n. Még mindig kislánynak néz ki a baba :)
Nagyon aranyos volt. A doki alul kezdte nézni, egyszer csak megjelent két talpacska. Szóval lábbal lefelé van. Az arca is jól kivehető volt. Végig izgett-mozgott, aztán hátat is fordított nekünk.

Majd legközelebb 4D-re megyünk, valamikor a 27. hét környékén.

Tündi! Zsombinak sok boldogságot keresztelője alkalmából!
Várjuk a képeket és a beszámolót!
judit_79
 
 


Judit!
Kislány-de jó!!!
Apa gondolom örül!


Tündi!
Várjuk a képeket és a beszámolót!!!!!!


Elin!
Nagyon szótlan vagy mostanság!!!!!!!!!!!!!!!!


Megvolt az írásbelim,szerintem sikerült mind-vagyis bízom benne.
Januárban meg már végre vége lesz,most már elég fárasztó a dolog!

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Ja-ja, Katlina :lol: Olvasni napi szinten szoktam, de írnom nem nagyon van mit :roll: ....zajlik az élet, jól vagyunk (kisseb náthát leszámítva). Kreatívkodunk, ügyintézünk, sütünk-főzünk (Kosár Karácsonyon voltunk, mint szegény rászorulók 8) és kaptunk sok-sok disznóságot).
Tegnap még melóztam....meg lehet, 2 ünnep közt is bemegyegetek :?

Robotgépem most ment tönkre.... :evil: mikor is, ha nem most :?:
De megyünk anyumhoz, elhozzuk az övét, de remélem, az enyém is javítható...

Most miből vizsgáztál? ECDL? Vagy a másik? Sz.gépes nem nagy cucc :wink: attól nem kell félni.

Na, megyünk is, mert hosszú még a mai listám :)

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Csak ide érek mán :roll: Tegnap mire kitakaríttotam,meg mentünk apánkért+corába.
Fiús cuccok nagyon jó áron vannak!:) A csajosakat most nem nagyon néztem :oops:

Keresztelő jól sikerült,végülis református lett..de ha szeretne elsőáldozó lenni ,akkor csak kell kérni vmi papírt és mehet a katolikus templomba..

És akkor pár képecske!:)
Kép keresztapával
Kép keresztanya is
Kép család+keresztszülők

Engem ne nézzetek,mert ahelyett,hogy fogynék inkább dagadok :roll:

Judit,gratula a hugicához!:) Nevetek van már? :)

Erika,fogok válaszolni a privire!:) De végülis ide is írhatom!:) Javulnak az éjszakáink 3óránként kel,eszik és vissza alszik.Fektetés későbbre kitolva fél9re.És újra kapja az infacolt+shüssler sókat.Lehet ez segített...
Kata módszerét egyenlőre nem próbáltuk ki..3 óránként kelesét kibírok még :wink:

Nóri,mi fincsiket sütsz? :)

Tényleg kinél mi lesz a karácsonyi menü?:)

Kép
Kép
tundi24
 
 


És köszönjük szépen a keresztelős jókívánságokat! :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi: Nagyon szépek vagytok! Luca micsoda nagylány, Zsombi nagyon aranyos!!! :lol: :lol: Jól bírta a procedúrát?
jaimee1
 
 


Nóri!
A munkavédelmis modulzáróm volt a java majd januárban :wink:

habverőt tettem tönkre :oops: ,mért ne most :oops:


Erika!
Ide írom most jutott eszmbe,holnap megyek be az eredményemért remélem jó lett

Tündi!
Nagyon csinos kis család vagytok!!!!!
Luca nagyon nagy és persze Zsombi is nő mint a gomba!

Kép

Kép
katlina
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?