Új privát üzeneted érkezett!

Kriszti,biztosan tudnak segíteni,ettől ne félj!

Lombikozó Lányok,
hogy működik ez a kezdés?Bemegyek a 20.napon aztán elkezdjük és kész?Azért kérdezem,mert ugye jan.4-én vannak először,pont az lesz a 20.napom,ha szerdán jön meg,ha kedden,akkor 21.és akkor már kezdeni kéne.
Nektek hogy volt?Röpcsi,te bementél nov.17-én és simán kijöttél egy vagon recepttel és kész?
Vendég
 


Na, most már mindjárt szabad leszek :!: :)

Mmzsó, igen pontosan a cik. 20.-dik napján kezdődik a kezelés, mármint ez a hosszú kezelés. Én nov. 17-én voltam a 20. napon, akkor, aznapra kaptunk időpontot. Volt egy uh vizsgálat, aztán már kaptam is a recepteket, az összeset, persze azokon kívül múlthéten még kellett 2 doboz szurit kiváltanom, amire egyáltalán nem számítottunk. :oops:
Vendég
 


Kriszti,
Azt írta, h. 3 hónap kell, mire kiürülnek.Ezért várnak 3 mensest, ha nem sikerül, azután lehet kezdeni.
Röpcsi,
várom még a délelőttit, majd, ha lesz időd.

mary80
 
 

 
 

Mmzsó,
én a 18. napon mentem-17-20. nap között kell menned, te választod ki mikor, jelen esetben érthető miért akkor mész.

mary80
 
 


Sziasztok!

Mmzsó

Sajnálom hogy neked sem sikerült!!!!! :cry: :cry: :cry:
Viszont nektek már kezdődik is a lombik szerencsére, nem sok időd lesz agyalni!!!! :wink: :D Mire észbe kapsz, már babás leszel!!!!! :wink:

Röpcsike

Nagyon-nagyon drukkolok neked!!!!!! Sok szép petikétek lesz, aztán azok szépen elkezdik a fejlődést, majd 8,5 hónap után pedig a karodban tarthatod őket!!!!!! :wink: :D

Kamilla

Mizujs veled???? Ma még nem írtál!!!!!!!!!!! :shock: :wink:

Luna???????????????

Mary

Te jól vagy???????? :wink:

Krisztike

Ezek a fránya hormonok!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
De azért én a pszichológushoz csak elmennék, mert csak jobban tudja milyen bogyót lehet szedni kismamiknak!!! :wink: :D
A hormonok erősítették fel nálad a pánikbetegséget, nekem ez a meglátásom!!!!! :? :roll: 8)

Twist

Nem írtál! :shock: Minden rendben veletek?????? :wink:

Baba

Pulzáló kicsi szívet kívánok neked az UH-ra!!!!!!! :wink: :D :D :D


Hozott a szombati hízóvágásból kóstolót!!!!!
Kérdezte a párom hogy: Hogy-hogy? Mire az anyós pityeregve: Ti is ugyanolyan gyerekeim vagytok!!!!!!!!!!!!!

Hát elég sokáig tartott a felismerés!!!!!

Nem ért ide 2 órára. Azért késett, mert még pakolászott mosogatott, felmosta a teraszt, és 1/2 3 körül hívta fel a párom, hogy otthon van e már? Ő meg azt mondta 1 óra múlva!!!! 1/2 4 után jött is!!!!
Azt mondta hogy eljön máskor is, ha eljöhet!!!!!???? Mondtuk neki hogy eddig sem volt megtiltva!!!!
És azt mondta az anyós, hogy milyen szar helyzetben van, mert ő van a két tűz között!!!!!!

És kaptunk elég sok kóstolót. Mire este megbeszéltük a párommal, hogy ma elmegy ő is, és visz nekik vadhúst.
Hát elég sokat beszélgettek, persze az após saját magát jó fényben akarta állandóan feltüntetni magát, de a párom mindig tényekkel megcáfolta!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Ja! És engem 100x jobban szeret mint a másik menyét, mert velem olyan jól el lehet beszélgetni, és jól kijövünk egymással!!!!!!!!! :shock: Mondtam is a páromnak: Na most gondolj bele mi lenne ha utálna!!!!!!!!:lol: :lol: :lol:
Hát ezt is megcáfolta a párom, és emlékeztette arra, amikor is kígyót-békát rámkiabált meg stb.....! :?
Aztán mondta a párom neki, ha annyira szeret engem mint menyét, akkor most van mit bepótolnia, mert nem áll túl jól a szénája nálam!!!!! :lol: :lol: :lol:

A többit nem szeretném kiteregetni!!!! :oops: :lol: Csak még annyit, hogy a drágalátos sógoromnak(bár én ezt eddig is tudtam), elég sok köze van ahhoz, hogy mi nem beszélünk 5 éve!!!!! :?
Vendég
 


mary
köszönöm
ditke
Te mit csinálnál a helyembe?Szednéd a nyugtatót,úgy hogy
tudod a babának lehet baja,vagy megbolondulnál?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


jó az igaz hogy még nem biztos a baba,de akkor is

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok Drága Csajok! Bocsi, hogy nem írtam, de nagyon el vagyok foglalva. Ma is sok-sok dokilátogatásom volt. Készülődöm a szülésre, a szülésznőtől tanulgatok:)
Ma már a cukros doki is jókat mondott, a magzatvíz csak 1 dl-rel több, mint kéne, tehát tök normális, gratulált.) És a baba is pont jó méretű. Most már a szigorú dokinál is átmentünk a vizsgán. Hetente járok NST-re (=CTG), ma is voltam. Dorka szépen rugdosott:)

Visszaolvasok, hogy nálatok mizu: puszi mindenkinek addig is!
Vendég
 


Valerianat írt fel az ideggyógyász.Este 2-őt.
Vagy Sedacur forte drazsét 1-2-őt

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Csajok, úgy tudom, hogy a TB-s lombiknál kell csak 3 hónapot kivárni, mert csak így finanszírozza a TB. Ha a fagyibabákért mentek, az 50 000 Ft és ha kifizetitek, akkor nem TB támogatással megy, de mégis meglehet a lombik. Tehát akár a következő hónapban. Én így tudom, és tuti, mert mindenhol így van, tehát ne csüggedjen itt még senki:)

Mmzsó, akkor lombikozni fogtok? SZuper, hogy beleegyeztek ebbe is. Ditke, örülök, hogy az apóssal, anyóssal békülőfélben vagytok, akármilyen nehéz ez. De hát biztos itt a karácsony szelleme, azért akarnak békülni. Gondolom.

Jaj, képzeljétek, hogy tanulnom kell a babagondozás alatt, mert kötelező a továbbképzés a munkahelyen és jövő novemberig le kell vizsgáznom, ez a foglalkoztatás feltétele. De szívás:( Na, ez van. Kértem, hogy legalább a baba 6 hónapos koráig ne kelljen tanulnom, mert szoptatni szeretném őt és ehhez nyugi kell.

Én is érzékeny vagyok, tök rossz. Ma egy pár kisbabát vittek haza hordozóban a kispapik a mamival együtt és néztem őket, milyen picik és édesek és potyogtak a könnyeim. Úgy kellett álcáznom, mert sokan jártak arra. Ja, meg a szülőszoba előtt kellett várnom és fel-felsírt egy-egy baba, hát kész, elsírtam magam. Egyfolytában sírtam valamiért, nem akarok ennyire érzékeny anyuka lenni, normális szeretnék lenni. Engem is biztosan a hormonok zavarnak meg.

Krisz, jó, hogy szedhetsz gyógyszert, ismerek olyan lányt, aki folyamatosan gyógyszert szed a szorongásai miatt. De ha nem mondja, észre sem vettem volna, egyáltalán nem látszik rajta. Csak nyugodt és jókedvű:)
Vendég
 


Twist
Hormonok biztos.én is itattam ma az egereket 1folytában, de nálam tudom az okát:(

mary80
 
 


Kriszti, nincs mit!
Most én paráztam be:(

mary80
 
 


Drágáim nem tüntem el csak én dolgozom meg a család leköti a szabad időm,de nem feledkeztem meg rólatok.
Nagyon jól vagyok,azon kivül hogy iszonyatosan dagadt a hasam egyszerűen nem értem miért eddig nem volt annyira de most... Ma már nem tudtam azt a gatyát begombolni amit még tegnap simán.Szerintem a rengeteg hormon...
Mindenkit puszilok!
Mary vettél plantago ovátát?
Kriszti jobbulást,szerintem ha "megbolondulsz"azzal többet ártassz a magzatodnak mintha beszeded azt a tablettát,de ez az én véleményem és nem akarlak befolyásolni!A pszichés állapot kihat a magzatra is!Pusza!
Ditke puszillak,nálatok mi a köv. lépés?
Röpcsi,szerintem minden simán fog menni!
Luna köszönöm a jókivánságot:)
Twist fent vagy iwiwen?
A többieket is szeretettel üdvözlöm!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


mary
Miért parázol?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


kamilla
Igazad van,de tudod milyen vagyok.Muszáj lesz
valamit csinálnom.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike,
a doki mondta,hogy nem szedheted,ha baba lesz?

Most,hogy megvoltak a beültik,Kamilla,Mary,Kriszti,
tájékoztattak titeket a fagyasztásról és a lehetőségeitekről?Nyilatkoznotok kellett a fagyasztott embriók sorsáról?

Egyébként az egyik ismerősöm Tapolcán lombikozik,ami a Kaáli testvérintézete,de teljes mértékben OEP támogatott,vagyis a világon minden ingyen van.Ott úgy van,hogy a sikertelen lombik után rögtön lehet próbálkozni a fagyibabákkal.A rendes lombikkal várni kell 3 hónapot.Szerintem szakmailag is indokolt a várakozás,nem árt egy kis pihenő szervezetnek,én legalábbis nem fogom bánni,már most tudom,és lelkileg is ki kell pihenni ezt a tortúrát.

Twist,
teljesen érthető,hogy elpityeredsz a picik láttán,hisz már minden porcikád ésidegszálad készül a szülésre,a nagy találkozásra.Péterfy,ugye?
Örülök,hogy minden rendben,gyönyörű egészséges babád lesz! :wink:
Vendég
 


mmzsó
Igen a prof mondta.Na meg a doki is

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Kriszti, írtam:(
Mmzsó-igen, 3 példányban írtuk alá.

mary80
 
 


Sziasztok Csajok!


Gondolok rátok és a biztató szavaitokra! :D
Még fent vagyok, félni nem félek, tartani nem tartok a holnapi naptól.........na jól van talán egy kicsit, de tudom jól, hogy minden a legnagyobb rendben lesz :!: :D
Reggel megpróbálunk időben beérni, mert a biztonságiak csak úgy engednek majd be, hogy felszólnak az ARO-ra és ha ők igazolják, hogy mi vizsgálatra jöttünk, akkor mehetünk csak fel. A járvány miatt nagy szigorítások vannak, mondjuk szerintem nem is baj! :D
Lányok egyszer időben érek be a klinikára......remélem! :oops: Két sarokra lakunk mégis mindig úgy esek be! :lol:
Vendég
 


röpcsi
Nagyon drukkolok neked.majd írj mi volt.Puszi
Csajok
Tegnap nagyon nem voltam képben,bocsi ha senkinek
nem reagáltam a dolgaira.
ditke
Olvastam anyósodat.Ők már csak ilyenek.De ha már így
megtette a lépést felétek próbáljátok meg a békülést.
Itt a karácsony is meg minden.Aztán majd meglátod milyen lesz.
Teszteltél és negatív lett?
mmzsó
Nagyon sajnálom a negatív tesztet de fel a fejjel a lombik
biztos sikerülni fog.Megérdemled.Nagyon bátor csajszi vagy :D
mary
írtam privit

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok Csajok!
Röpcsikém:)
Drukk ezerrel, ha jobban leszel, jelentkezz!
Krisztikém:)
Láttam, elintézek pár dolgot,és írok majd!
Baba:)
Helyzet?
Luna:)
Jól vagy?
Mmzsó, Adri:)
Jól vagytok azért?
Kamilla, Ditke?

mary80
 
 


Mindenkinek nagyon köszönjük a drukkokat!A baba méhen belül :D , mi pedig nagyon boldogok vagyunk!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


babimado
Jaj nagyon örülök!!!!!!!!!!És szívből kívánom hogy egézséges
babátok legyen!

Kép
Kép
krisztike54
 
 


baba
Nektek is volt lombikotok?Bocsi hogy így kérdezek
de nem mindig tudok mindenkit nyomon követni

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Annyira örülök hogy végre valakinek sikerült itt a fórumon.
Legyetek ténleg nagyon boldogok baba :D

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike, 2 inszem és 5 beültetés (4stimu+1 fagyis) volt és most spontán csodababánk van!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, örülünk Veletek együtt:)
Csajok,
Az előbb bőgtem ki magam már megint-kioktattak, h. miért vagyok kint az udvaron-etettem a kutyákat táppal-nem tudom, h. nem szabad emelnem?(kb.2 kg-os lehetett a táp.)Mellesleg a kutyáim + már az ajtót kaparászták.
Ja, és h. ne idegeskedjek!De könnyű ezt mondani!:((
Baba,
Te mennyire kímélted magad a nem spontánoknál?
Na, nem fárasztalak tovább Titeket!

mary80
 
 


baba
Ez nagyszerű!Megkérdezhetem miért kellett a lombik?
Mi volt a probléma?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Twist, Te már biztos nagy készülődésben égsz:)
Kriszti, írtam:)

mary80
 
 


mary
Nem kaptam semmit

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Mary:én mindig nagyon kíméltem magam a lombikoknál. Most meg épp nagytakarítottunk mielőtt kiderült. Sóval semmit nem tettem, nem figyeltem, stb, még épp a folsavat sem szedtem, mint máskor, csak a teszt óta.Nem tudok tanácsot adni, mi jó, mi nem, de most aztán én is kímélőre vagyok állítva. Semmit szinte nem csinálhatok! Nyugi és ne aggódj! Drukk.+++++++++++++++

Kriszti: nem derült ki. Ismeretlen eredetű meddőségnek titulálták a Kaáliban. De másutt kiderült PCOS, IR, THS magas volt. Gyógyszereket szedtem.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


baba
Értem.Akkor végülis nektek így is volt esély a teherbeesésre.
Mert nálunk a párommal van gond,és szerintem ez rosszabb.
De ez érdekes hogy ismeretlennek titulálták és utána
meg kiderül a többi.Hol derült ez ki?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Mensmentisben.

Legutóbb egy andrológussal megnézettük újra a férjem és azt mondta, csak lombikkal lehet esélyünk. Nos, pont akkor estem teherbe.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ez nem semmi Baba.

mary80
 
 


baba
Hát én már ténleg azt mondom hogy ha akar az a pici
jönni fog.Nagyon örülök szívből hogy így sikerült nektek.
Mensmentis az hol van?Vagy az micsoda?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


mary
írtam

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Röpcsi,
ma rajtad a világ szeme,hogy sikerült?????

Baba,
gratulálok!Remélem,megnyugodtál,csuda aranyos kis babuci lehet...

Kriszti,
képzeld,én már olyat is hallottam,hogy ilyen esetben is mint a mienk,összejött a baba magától.Irtó ritka és eléggé csodaszámba megy,de létezik ilyen!
Vendég
 


Baba drága, itt is gratulálok neked, annyira örülök a jó helyen lévő ügyes manócskádnak!:))))))))))))))) Juhéj:)))

mary, milyen kutyusaid vannak? De jó, én is kutyás vagyok:) Nekem három spánielem van. 2 kg-ot azért emelhetsz, nem lesz semmi bajod:) Ne aggódj!
Jaj, ez a hormonális sírás rémes! Ugyanolyan érzés, mintha tényleg szomorú lennél valami miatt, mintha tényleg megbántottak, leráztak volna, kiközösítettek volna és ha rossz hangulat elmúlása után visszagondol az ember, akkor kiderül, hogy meg sem történt, csak én láttam sötétben a dolgokat. Ezek csak rossz érzések.

Röpcsi, nagyon drukkolok neked!!!! Nem semmi ez a látogatási tilalom, hogy ennyire szigorúan veszik. Azt hittem, hogy csak a Péterfyben van ilyesmi. Múltkor egy apuka beszökött, hogy megnézze a pici gyerekét, az anyuka kihozta neki a folyosóra. Egyszercsak kiabálást hallottam, a nővérke üvöltve küldte ki az apukát, mintha egy bűnöző lett volna szegénykém. Jó piros volt a feje, amikor kijött és sűrűn kért elnézést. Szívszorító látvány volt:(
Bezzeg a munkások mocskos ruhában bemehettek, nekik szabad.
Meg hát a dokik is az utcai ruháikban mennek be (lehet, hogy viszik a hátukon az utcáról behozott vírusokat, ki tudja....)
Vendég
 


mmzsó
De jó lenne a spontán baba.Nagyon jó lenne ténleg.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


röpcsi
Mi van veled?Jól vagy?Írjál

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok.
Röpcsi:)
Jelentkezz!
Twist:)
Roti-kutyulék, és boxer:)
Igen,a hormonok rémesek,mármint a sírás miattuk.
Sajna, még délután is emeltem mást, muszáj volt!,és az több volt, mint 2;de remélem, h. nincs baj, hisz nem véreztem, nem barnázom azóta sem-kipp-kopp!!!

mary80
 
 


Sziasztok :lol:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok! :D :) Köszönöm Mindenkinek a Drukkot meg mindent, nagyon aranyosak vagytok!
Vendég
 


Tegnap megvolt a peti leszívás, 14 petikénk lett és most hívtam a klinikát, hogy 10 petike találta meg a párját. :D :D :D
Vendég
 


Ejha,ez igen,Röpcsi!Mikor lesz a beültetés?Pénteken?

Én is hívtam Katit,hogy ma megjött.
Még nincs jövő éi naptáruk,de jan.4-re tervezem,hogy megyek,az a 20.nap.
Képzeljétek,ma telefonáltak,hogy ne menjek csontizotóp vizsgálatra,mert nincs izotóp!Mondtam,hogy máskor nem jó,ha nem sikerül a lombik,akkor majd elmegyek,de remélem,sikerül!

Kamilla,te vagy a következő,akiért izgulni kell,ugye?18-án mész vérvételre?
Vendég
 


Röpcsi:)De jó!:)
Olvastad?

mary80
 
 


Igen Mmzsó pénteken vérvétel!!!
Nagyon várom már!
Röpcsike gratulálok a gyöngyszemeidhez!Ez igen!!!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


röpcsike
Nagyon örülök ténleg!!!!!!Szép eredmény.
Nemsokára pocakban a babyk

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Bocsi Lányok azért nem jelentkeztem, mert annyira fájt a hasam, hogy kényelmesebb, jobb volt feküdni, mint ülni. :oops: :D
Most is időnként még lefekszek, mert fekve jobban érzem magamat, meg tudjátok ünnepek előtti hajtás van itt az irodában, ügyfelek jönnek-mennek és feküdni csak az ügyfélfogadó szoba melletti szobában tudok, ahonnan csak akkor jövök ki, ha nincs senki. :(

Köszönöm szépen Lányok, olvasgattalak Titeket, látom mindenkinél alakulnak a dolgok!

Kamilla tudnál nekem segíteni a zselével kapcsolatban?

Próbálok mindenkinek írni amint tudok! :)

Mary, olvastam! :D
Vendég
 


Kamilla, most kapcsolok, hogy mi pénteken talizunk! :D :) Jajjj, nagyon drukkolok!!! :D :wink:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?