Új privát üzeneted érkezett!

röpcsi
A leszívás után derül ki hogy szurit kapsz vagy zselét.
Mi nem kaptunk tablettát.Miért te fgosz?
Én csak szurit kaptam,

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Szerintem is könnyen lehet, hogy most a kapott hormonokkal teljesen felborították a szervezeted működését, hiszen nem kevés hormont kapunk ilyenkor és Neked ráadásul nagyon sok eredménye is lett, mármint úgy értem tüsző és ez szerintem rendesen meg is viselte, viselhette a szervezetedet. :(
Megkérdezted aztán, hogy mennyi idő múlva ürülnek ki a hormonok?

Tudom azt írtad, hogy Mary, most egy ideig nem jön, gondolom egyfolytában fekszik! :roll: Remélem jól van, neki nincsenek panaszai?
Ha beszélsz vele telcsin, mond meg légyszi, hogy puszilom és nagyon drukkolok a kislányokért, kisfiúkért :!: :wink:

Kriszti és mikor mész dokihoz, mármint pszichológushoz?
Vendég
 


A tüszőleszívásról szóló papíromon ez van írva, hogy amikor a leszívás van, akkor aznap este ezt az Utrot kell majd használnom.
Tegnap volt vérnyomásmérés meg súlymérés, neked is volt?
Vendég
 

 
 

Most egy kicsit nem leszek, mert elmegyünk a Tescoba. Jaj, már előre látom, hogy hogyha karácsonyi számokat játszanak majd, biztos, hogy kicsordulnak majd a könnyeim az elérzékenyüléstől. :cry: :D
Vendég
 


Voltam kineziológusnál,de ha nem fogok javulni akkor
elmegyek pszichológushoz.Jóvőhéten elmegyek a háziorvosomhoz
Nem beszéltem maryvel de ha beszélek megmondom neki.
Nem tudom mennyi idő múlva ürülnek ki a hormonok.
Te sem tudod?De ha ez így fog menni akkor nagyon gáz.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Igen nekem is volt.Nekem is az volt a papírra írva hogy
Utro de az csak oda van írva.Nem fogja adni a prof.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Jó vásárlást röpcsike :D

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Rüpcsike! Fel a fejjel! Kedden leszívás? De jó!! :) Minden rendben lesz!! AZ IR-rel is!!

Adri!
Tesztet akkor nem is csináltál? Azért még ne add fel!Vagy nagyon megjött? Nálunk a családban Nagymamám Anyuval félidős koráig piroskázott, Keresztanyám unokabátyámmal 2 hónapig..

Krisztike hogy vagy?

Mmzsó!
Marad a hétfői tesztelés?

Ditke! Megjött? Vagy miből goldolod, hogy nem lesz semmi? Még bízni kell! Amíg nincs piroska, addig még bármi lehet! Sőt!

Kamilla érezd jól magad!! :)
Vendég
 


luna
Nem vagyok jól.Állandóan nyom a mellkasom,meg ég
a pulzusom állandóan 110 körül mozog.Szóval gáz.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Kriszti,
jobbulást neked!!!

Adri,
sajnálom,de ne keseredj el,arra gondolj,hogy most,hogy megműtöttek,pár hónap múlva biztos sikerül!
Akiknek sosem volt semmi baja,azoknál is szükség lehet több hónapra,hisz a legjobb esetben is csak 30% az esély egy baba foganására.Hajrá tovább!

Röpcsi,
sajnálom az IR-t meg a tortúrát,a tüszőidnek viszont nagyon örülök!Hajrá kedd!

Luna,
igen,marad a hétfő reggel.
Vendég
 


Kriszti, remélem, jobban leszel, mertnagyon aggódok már miattad!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek mi történt délután! :?

Mi apával a kisszobában neteztünk, a nappaliban ment a tv, és ott tette fel a párom a telefonját is tölteni. Beszélgetünk, megy a tv, mondom, csörög a mobilod, alig hallhatóan. :shock: Azt mondja tényleg! Kimegy, ránéz: magántelefonszám! :shock: Azt mondja ő ezt nem veszi fel. Mondom és ha fontos???? Újrahív, és majd felveszi ha kiírja a számot!!!!! :? A kollégái sem veszik fel a "névtelen" telefonokat!!! Mondom anyukádék telefonját sem írja ki!!!! Azt mondja: De nem is hívnak!!!!!!!!!!! Mondom: és ha most fontos!!!!!!!!
Na mindegy! Én közben kimentem a konyhába, és eszembe jutott hogy barátnőmnek ma van a névnapja, ezért gyorsan fel is hívtam, majd nem sokkal később jön a párom!!!! :wink:
Azt mondja: Vegyél lottót, és töltsd ki!!!!!!!!!! :shock: :roll: Mondom mi van?????????? :shock:
Hát tudom e ki volt a telefonáló? Az anyukája!!!!!!!!!!!!!! :shock:
Na ezen eléggé meg voltunk lepve, hiszen kitagadtak a családból, nem hívnak, nem beszélünk, csak köszönünk, de még azt sem nagyon, mert szinte sosem futunk össze!!!!! :?
ÉÉÉÉÉÉÉSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!! Ő holnap délután 2-kor el akar jönni hozzánk!!!!! :shock: Évek óta nem volt nálunk!!!!! Egy fél évben egyszer jött, majd amikor nyugdíjas lett, és az öreggel otthon maradtak ketten, onnantól kezdve pedig egyáltalán!!!!! :shock: Merthogy addig hazudott, hogy ha hozzánk jött el, nem mondta el nyíltan hogy ő ide jön!!!!! :shock:

Nem tudom hogy milyen szándékkal jön, mert hogy van valami, az tuti biztos, hót ziher!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :shock:
Csak az a kérdés, hogy jó vagy sem!!!!! :shock:
Csak emlékeznék hogy mit mondott a sorselemző, mert mondta hogy látogatás lesz nálunk, de én elengedtem a fülem mellett, a babára koncentráltam!!!!! :wink: :lol:
Vendég
 


Ditke, remélem, valami jó dolog fog ma történni.Drukkolok.Majd gyere és mesélj!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Csajok!

Végigolvastalak Titeket szerda óta.
Bocsi, ha nem emlékszem mindenre, de szerencsére sok volt az olvasnivaló!:)
Mindenkinek köszönöm a drukkokat!
Krisztikém:)
Remélem jobban vagy már!
Röpcsikém:)
Köszi, Kriszti átadta.
Sajnálom, h. ilyen rossz dolgok történtek, de lesz jó is, hidd el!
Luna:)
Köszi, kitartás Neked is!
Kamilla:)
De jó Neked, h. tök jól viselsz mindent!persze, nem irigykedem!
Adri:)
Kitartás, még nincs veszve semmi!
Mmzsó:)
+értelek, hidd el!
Baba:)
Pozitivitás!Mikor mész?
Ditke:)
Ne csüggedj!
Röviden rólam: még 1 petesejt +találta a párját, tehát 10 lett összesen, 8 a fagyóban!:)
8-10 sejtes baby-ket ültettek be!
Görcsölök nagyon, naponta bőgök, de felhívtam Annát, és azt mondta, h. az én esetemben ez belefér a normálisba, sőt a vérzés is!hisz én mensens közelben vagyok!!!
Remélem kapaszkodnak a picik, mert már nem bírnám ki, tudjátok miért!
Na, megyek is kajálni, aztán dőlni vissza!
Puszi Nektek!

mary80
 
 


na elveszet amit írtam.... :evil: :evil:

Sziasztok!

Hú de megváltozott a Babanet.....szerintem a régi jobb volt nekem az tetszet de lehet csak azt szoktam meg...... :roll: :wink:
Csajo nekem annyira megvan....úgy görcsölök.....szedem az Algofelx-m-et..... :cry:
Kriszti,jobban vagy már :?:
Mmzsó, köszi remélem úgy lesz..modtam is a páromnak,hogy a 2010 év lesz a milyenk.... Kép
Ditke, majd írj,hogy mi volt... :!: :lol:
Baba,hogy vagy mit érzel :?:

Kép
Adri
badró1
 
 


Helló!


Írok majd részletesebben mindenkinek csak most takarítgatok! :D
Kép Kép Kép
Tegnap elvoltunk a Tescoba, hát mit mondjak nem volt valami jó!:oops: Úgy volt, hogy a kaja vásárlás után elmegyünk a Lurdy-ba, mert apa ott szokott halakat venni az akviba. El is mentünk, persze már elég későn indultunk el a tescoba és a nézelődés közben úgy elrepült az idő, hogy apa egyre jobban kezdte sürgetni a bevásárlását, csakhogy a halashoz odaérjünk. Nézelődés közben vettem egy kis kaját amit ott elkezdtem enni, majd mondtam, hogy a felét egye meg Ő. Erre persze mondta, hogy nem kéri, csak siessünk mert lekési a halast. Erre én nekem könnyek szöktek a szemembe, pedig normálisan szólt hozzám, szerintem a hormonok hatása miatt és azt mondtam haza megyek, mert én így nem tudok vásárolni, csak ha jól szétnézek, különösen ilyenkor karácsonyi zenét hallva nagyon szeretek nézelődni és vásárolni (mondjuk ez most nem nagyon lesz, de sebaj). Fogtam a kabátot majd elindultam a kijárat fele, de a babaruháknál persze megálltam, és mindent megnézegettem, közbe persze fojtak a könnyeim. De ezek a könnyek nem úgy jöttek, hogy óóó jajjj, de kár, hogy nincs babák, fájna belülről az a tudat, hogy nincs gyerekünk, nem, nem, nem, ezek a könnyek öröm könnyek voltak, hogy nemsokára 2 kis csöppség lesz a pocakomba, teljesül a legnagyobb álmom és már alig várom a leszívást (amitől be vagyok tojva) és a beültit és olyan lökött vagyok, hogy most felkaptam a vizet, pedig a páromnak igaza van, mert tényleg én húztam el az időt, miattam indultunk későn stb. stb. stb.
A párom aztán felhívott, hogy hol vagyok, mert ugye ott hagytam kosarastul........szegénykém nem nagyon értette miért fakadtam ki, miért sírok.:cry: Mondta, hogy már lent van a kocsinál, de visszajön, hol vagyok?! Mondtam, hogy a kedvenc helyemen. :D
10 percen beül ott is volt mellettem és mondta, hogy miután elmentem Ő is ide a babacuccokhoz jött, csak biztos mindegyikünk úgy állt, hogy nem láthattuk egymást. Megnéztük a ruhákat, meg mindent, jót nevettünk a játékokon, a ruhácskákon aztán hazajöttünk :!: :D Aranyos volt, mert azt mondta, hogy kár, hogy nem érezheti most azokat a dolgokat amiket én, mert akkor tudná, hogyhogy segítene. :D Mondtam neki, ha érezné azt amit én akkor ő is sírna és akkor mi lenne velünk?! :lol:
Vendég
 


Most éppen alszik a drágám, szegénykémnek mindennap korán kellett kelnie a meló miatt! :(

Lányok, nekem olyan érzékeny lett a hasam.
Ha olyan fehérneműt veszek fel, ami az alhasamig ér, akkor zavar, hogy ott megy el a csík, ezért olyat veszek fel ami köldökömig ér.
A másik meg, hogy tegnap este úgy mint máskor bele huppantam az irodai székembe, ami eddig jólesett, de most úgy éreztem, mintha leszakadna az alhasam. Most ha leülök akkor csakis lassan ülök le, mert érzem, hogy fájna ha csak úgy gyorsan leülnék. :(

Kriszti, Kamilla, Mary, aki itt van kérdeznék!
1. A klinikára amikor megérkezünk akkor a páromat hívják be előbb vagy engemet?
2. Amikor én bemegyek, akkor már ott van az altató doki? Kik vannak ott?
3. Az altatás előtt a prof.-al találkoztatok vagy Ő már csak akkor jön be amikor alszik az ember?
4. A gyengélkedőbe mindenkihez bemegy a prof. és az embis hölgy?
Vendég
 


Röpcsikém:)
Te bemész a műtőbe Katival, azalatt hívják be a párod.
Az altatódoki és 1 koll.nője/talán asszisztense/van ott.
Az altatás előtt +jelenik a prof.
Gyengélkedőbe Zsuzsa, és Kati jött be.

mary80
 
 


Mary, örülök, hogy jelentkeztél :!: :!: :!: Kép
Köszönöm az infókat :!: :D
NAGYON DRUKKOLOK :!: :!: :!: :D
Vendég
 


Kicsit esett ma a hó, így gondoltam felteszem ezt a számot:


http://www.youtube.com/watch?v=K-ZZL67b6As
Vendég
 


Nagyon szívesen máskor is!Tudod, ha tudok,segítek!:)
Köszi a drukkot!
Örülök, h.örülsz nekem!:)

Kamilla, azt hiszem, Te írtad az erőlködést.Én alapból székrekedéses vagyok, örülök, ha 1 héten 1x eljutok!
Nem segítenek a népi gyógymódok, most glycerines kúppal fogok próbálkozni:(

mary80
 
 


Sajnálom Mary, hogy székrekedéses problémáid vannak, szívesen felajánlanám Neked az insulinra felírt bogyómat, amitől olyan könnyen megy minden, hogy észre se veszed és már készen is vagy. :lol: Persze ennek is van hátránya :( , ha nem vagy időben wc v. bokor közelében akkor elég gáz! :oops:

A betadintól lehet pirosas foly.?
A műtőbe mielőtt bemegy az ember le kell venni a nyakláncot, gyűrűt?

Kriszti, remélem jól vagy, látom még ma nem írtál! :D :roll:
Vendég
 


Nem tudom,h. lehet-e,hülyeséget nem akarok mondani!
Mindjárt itt a nagy nap!:)
Igen, le kell venned!De a beültinél már nem, ott a felsőd is maradhat, akkor 1 köpenyszerűséget kapsz, a leszívásnál mindent le kell venned!
Kriszti el van tűnve tényleg:(

mary80
 
 


Sziasztok csajok!
Ma nem voltam ithon anyuméknál volt disznóölés és ott
nem volt net.Nem nagyon csináltam semmit,de tök jó volt
mert nem unatkoztam itthon.Meg ma jól voltam.
Olyan érdekes ez hogy egyik nap jól vagyok egyik nap nem.
Bár azért néha vannak erős mensis görcseim.
mary neked nincsenek?Nekem nemhogy székrekedésem hanem
szinte hasmenésem van.De semmi különöset nem érzek
egyébként.mary te?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Mary

De jó hogy írtál! :D Sokat gondoltam rád!!!!Biztos rendben lesz minden most!!!! :wink: :D

Krisztike

Jól vagy????? :shock: Ma még nem írtál!!!!!! :shock: :roll:

Baba

Mindjárt itt a nagy nap az első UH-ig!!!!! :D Jól vagy? Hányinger, szédülés? :wink: Már lehet lesz pulzálás is!!!!! :wink: :D

Twist

Ti jól vagytok?????? :wink: :D

Röpcsi

Nagyon aranyos a párod!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D
Neked is lesz hamarosan kisbabád!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D

Luna???????????

Adri

Sajnálom hogy ilyen erős menzid van és fáj!!!!!!!! Átkéred magad Murberhez?????? :wink:
Egy terminált beleférne még az ünnepek előtt? Vagy már nem dolgoznak?????? :shock:
Vendég
 


Na látom Kriszti előkerült míg én írtam!!!! :wink: :lol:


Kamilla

Ti hogy vagytok????? :wink: :D
Vendég
 


Most hívtam a Kaális barátnőmet azt mondja hogy neki
fáj a feje émelyeg,meg mensis görcsei vannak.
Előttem volt pár nappal a beültije.Hát nem tudom
nekem semmi ilyen tünetem nincs csak a mensis görcs.
Mondtam neki te tuti terhes vagy.Én meg.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


csajok
A nagyon erős mensisgörcs normális?Mert
az előbb kb 10 percig annyira erős görcsölésem
volt hogy leizzadtam.Nagyon durva

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Enyém teszt negatív!!!!!!! :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


((((((((((((((((((((((((Ditke))))))))))))))))))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ditke, anyóssal mi volt?

Kriszti, lehet mensis görcs, sőt szinte mindenkinek van akkor is, ha babás. A sárgatestektől fájhat a has, görcsölhet, szúrkálhat.Ezt egy kaális kedves asszisztens barátnőmtől tutira tudom, mert ő is mindig ezt mondta nekem és igaza volt!Nyugiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii és drukk.++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babaimado 2009.12.14 10:22-kor.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Csajok
Ma nem aludtam egy percet sem.Nem hazudok.
Most hívtam a háziorvosomat hogy küldjön valahova
mert nagyon ki vagyok merülve.Ettől a kimerültségtől
van minden problémám.Bocsi hogy én mindig ilyen hírekkel
jövök,de ez van.Szerintem nekem nem igazán tolerálja
a szervezetem a hormonokat.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Mostmár csak azt nem tudom mi lesz ha ténleg babás
vagyok?Ha akkor sem fog javulni.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok Csajok!
Kriszti, jól vagy?

mary80
 
 


Krisztike,,szerintem,ha babás leszel,megnyugszol és jókat fogsz aludni,de azért keress szakembert,aki tud segíteni neked!

Ditke,
kezet foghatunk virtuálisan,az enyém is negatív.Hát,nem úszom meg a lombikot.

Baba,
mikor is mész UH-ra?Drukkolok neked!
Vendég
 


Lányok tudom, hülye kérdés, de lehet porszívózni leszívás előtti napon? Mert nekem nem megterhelő, habár most két széket leporszívóztam a macsek szőr miatt és érzem azért, hogy nehezemre esett. Nagyon fel vagyok fújódva, puffadva! :oops:
Vendég
 


mmzsó, hogy haladsz a vizsgálatokkal? Írtad, hogy egy csomó vizsgálatra el kell majd menned.
Vendég
 


Röpcsikém:)
Sportolni is lehet addig a napig Andi mondta.
De csak azt tedd, ami nem esik nehezedre .
Tegnap látod, már én is felkeltem, de csak mosogattam, muszáj volt már.
Küldök mindjárt vmit Neked.

mary80
 
 


Oké, köszi Mary! :D

Ditke, nagyon sajnálom :!: :( A francba..... És ez már teljesen biztos? A tesztek is szoktak tévedni! :D

Mmzsó, te tesztelni már teszteltél?

Kriszti, sajnálom, hogy nem vagy jól!:( A nem alváson kívül a mellkasod még fáj v. már nem?
Vendég
 


MMZSÓ:HOLNAP.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimado, jaj, ne haragudj, kérdezni akartam, hogy melyik nap mész uhu-ra? Hogy érzed magadat???

köszi az mmzsó infót
Vendég
 


Mary én is mindjárt küldök Neked valamit, csak most mindjárt jönnek hozzánk ügyfelek..........elvileg! :(
Vendég
 


Röpcsi, ok!

mary80
 
 


Csajok!
Azt mondta az ideggyógyász hogy a hormonoktól
teljesen felborult mindenem.Meghogy ez szinte mindennapos
náluk hogy Meddőségiről oda járnak hozzájuk.
Szóval nekem ennyire felborított mindent a hormon.
Most is nagyon rosszul vagyok.Az ágyból írok.Írtak fel nekem
nyugtatót.Választhatok megbolondulok vagy ártok a babának
ha van.Jó mi?Elég durva.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Ennyit erről hogy a hormonoknak nincs hatásuk.
Fogalmam sincs mitévő legyek.Szednem muszáj lesz
szednem valamit mert így nem maradhatok,mert megbolondulok.
Már ott tartok néha.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Kriszti,
Hívtam-nem vette fel,küldtem sms-t, még nem válaszolt.
De remélem még ma fog.
Megyek, próbálom kikapcsolni az agyam kicsit.

mary80
 
 


koszi mary
majd írjál vagy hívjál.jó?köszi

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Na, még vannak, de csak jelzem, hogy most már a reggeli állapothoz képest, jobban vagyok! :D

Kriszti valahol én is olvastam most a napokban arról, amit írtál, egy orvos írt evvel kapcsolatban, de most nem ugrik be, hogy hol is láttam. :roll: :?
Vendég
 


Röpcsi,
holnap Nagy Nap! :wink: Szerintem is nyugodtam porszívózz!
Köszi kérdésed,teszteltem reggel és az a véleményem,hogy ezek a tesztek azért elég megbízhatóak,ha jókor használjuk őket,szóval én úgy gondolom,hogy ez már biztos.
Egyébként Babaimádó magáról írta,hogy mikor megy Uh-ra,csak nekem címezte,mert reggel én kérdeztem tőle :lol:
A vizsgálatokkal nagyon jól állok,reggel felhívtam az onkológusom asszisztensét és megbeszéltem vele,hogy dec.28-ra van időpontom csontizotópra,másnap megyek mammográfiára,ez protekció,a volt ovistársam ott asszisztens,ő fog megröntgenezni.
Szintén 29-én vagy 30-án megyek vérvételre,mellkas rtg-re,és az onkoasszisztens megpróbál időpontot kérni nekem hasi uh-ra is,tehát mindennel kész leszek,ha Isten is úgy akarja!Mindez Pécsett,mert ott kezeltek,úgyhogy külön jó,hogy egyszerre meglesz,emiatt nem kell utazgatni.És a profnak meg egy friss rtg-leletet tudok lobogtatni :lol:

Tényleg,lányok,milyen volt a proffal ez az egész?Azért nem volt vészes,ugye?
Na persze az kár,hogy Krisztikével ilyen érzéketlen volt!
Remélem,Krisztike,hogy sikerült most és nem kell többet szenvedned!Nagyon kívánom neked!

Mary,
azért picit sétálgatsz is?Mert az jót tesz a vérkeringésnek!

Baba,
hol lesz UH?Kaáliban?Drukk!
Vendég
 


mmzsó
Köszönöm aranyos vagy.Csak nagyon félek hogy ebből
a hormonproblámából nem fognak tudni kigyógyítani.
Sajnálom a tesztet.Ténleg.Bocsi ha nem tudom most úgy követni
a dolgokat ahogy szeretném de eléggé rosszul vagyok most.
Tüneteimet már nem is akarom leírni.

Kép
Kép
krisztike54
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?