Új privát üzeneted érkezett!

Szétizgulom Adri miatt az agyamat!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Remélem jó hírekkel jön!!!! :wink: :D
Vendég
 


Na lányok ez most nem értem!
Ditke szerinted beültetés után is érdemes hőmérőzni ?
Én úgy gondoltam hogy akkor nem mert egyenletes a hő a progikésztmény miatt és nem megy feljebb egy idő után még a terhességnél sem mivel nics sárgatest abban a ciklusban

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla

Ezt írtam én is Krisztinek hogy felesleges hőmérőzni, mert a progi úgy is magasan tartja a hőt!!!! :wink:

Hogy vagy? :wink:
Vendég
 

 
 

De ha már valaki hőmérőzésre adja a fejét, akkor az alapszabályokat tartsa is be!!!! :wink: :lol:
Vendég
 


kamilla,ditke
írtam privit

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Na végre megtaláltam!!!! :lol: :D

A lombikosok 10 parancsolata
1. A kezelés alatt nem olvasgatunk internetet, „szakirodalmat", semmit, ami a lombikkal, meddőséggel kapcsolatos! Csak felesleges agyalásra ad okot.

2. A stimuláció alatt pontosan követjük az orvos utasításait, ha nem értünk valamit, rákérdezünk, és feltétel nélkül megbízol abban, amit az orvos mond, akármivel beszélték tele a fejed a fórumokon, a váróban, mert lehet, hogy Neked ez az első lombikod, de neki már a több ezredik, tudja, hogy mit csinál!

3. A stimu idején nem figyeljük a testünk minden rezdülését, hogy feszít-e a hasam vagy nem, van-e hányingerem vagy nincs, szédülök-e vagy nem, fáj-e a fejem vagy nem. Akár érzel valamit akár nem, abból nem lehet semmilyen következtetést levonni a tüszők éréséről. Erre való a vérvétel és az ultrahang.

4. Nem aggódunk az érő tüszők mennyisége, a nyh-a vastagsága miatt, és legfőképp nem foglalkozunk azzal, hogy a másiknak milyenek az eredményei. Ez nem verseny!

5. A punkciókor nem foglalkozunk azzal, hogy a többieknek hány sejtje lett. Egy gyerekhez elég egyetlen női és egyetlen hímivarsejt is. Ez nem verseny!

6. A beültetéskor nem foglalkozunk azzal, hogy a többiek hány sejtesen kapták vissza az embrió(ka)t, és milyen vastag volt a méhnyálkahártyájuk! Ez nem verseny!

7. A beültetés után nem keresünk tüneteket! Ha keresel, találsz is, és akkor az a baj, ha meg még sem találsz, akkor az a baj. A premenstruációs tünetek egyébként tökéletesen megegyeznek a koraterhességi tünetekkel, a megtapadást amúgy sem lehet érezni.

8. Az Utrogestan vagy más progeszetron tartalmú készítmény használatát akkor se hagyd abba a beültetés után, ha esetleg vérzés jelentkezik. A vérzés önmagában nem jelenti azt, hogy nem sikerült, viszont progeszteronhiány miatt megszakadhat az elindult terhesség.

9. A vérvételkor nem beszélgetsz a többiekkel arról, hogy ki mit érez, és milyen tünetei vannak, a hetes pontban már részletezett okok miatt.

10. Akárhányadik lombiknak futsz neki, nem latolgatod a statisztikai esélyeket a sikerre, ez nem matematika, hanem biológia!
Vendég
 


Már válaszoltam is!!! :lol:
Vendég
 


Mi van Adrival?Mikor jön?Adri írjál!!!

Kép
Kép
krisztike54
 
 


röpcsi
Még mindig a klinikán vagy?Írjál mi volt a profnál.
puszi

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok!

na,végre megjöttem.....
Tegnap délután és ma reggel csináltam tesztet....
mind kettő nagyon halvány csíkocska de a párom és anyám is megnézte látták ugyhogy nem képzelem oda....
de most,hogy hazaértem elkezdtem barnázni.. Kép ugyhogy szerintem megfog jönni... Kép szerintetek :?: :?: :?:
Nagyon drukkolok nektek Krisz, Mary küldöm a babatapaszokat..... :lol: :lol: :lol:
Ditke, korán volt a teszt nem :roll: :?: :?: amúgy ma teszteltél :?:
nem érzel semmit :?: nagyon drukkolok neked is..+++++++
Persze mindenkinek++++++++

Kép
Adri
badró1
 
 


Adry
Nagyon örülök.A barnázás nem baj.Az nem jelent semmit.
Attól még lehet baba.
Nagyon drukkolok neked!!!!!!!Szerintem baba lesz meglátod.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


hát Krisz, nem tudom....nem merek reménykedni.... :roll: :roll: :cry:
többiek :?:

Kép
Adri
badró1
 
 


Tudom adry ismerős az érzés,de hidd el ha halvány
csík van és ha nem jött meg amikor szokott és neked
rendszeres akkor szerintem baba.
Úgyhogy várjál még erősödni fog az a csík.
Többiek nem tudom hol vannak.Olyan kihalt ez a fórum.
ditke fodrásznál van,röpcsi ügyfelezik gondolom,kamilla dolgozik,
mmzsó ritkán jön,mary meg egy darabig nem lesz.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


twist is ritkán van.De érthető a pocija miatt.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Adri, ne aggódj, ne szomorkodj, jól mondja Kriszti, a barizás nem jelent még semmit, sikerülhetett..........szerintem is sikerült :!: :D
Van akinek barizás van, de olyan is akinek megjön aztán kiderül, hogy mégis csak terhes! Fel a fejjel még semmi sem dőlt el! :D

Készítem a postát, aztán küldöm Nektek az olvasni valót csajok! :D :)
Vendég
 


Badró!Te bebabásodtál!!!
Ez tuti ha csak barnázol de nem sok és nem élénkpiros,akkor jön a bébi!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


hát csajok köszi a bíztatást :lol: majd párnap múlva csinálok megint tesztet....és meglátjuk.. :roll: :roll:
Kamilla, ezaz,hogy én mesi elött is szoktam barnázni..... :cry:

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok ismét!!!! :D

Adri

Nyugi, nekem is volt barnázásom!!!!!! :wink: Aztán már én is tiszta ideg voltam, hogy akkor jöjjön már meg rendesen aztán mehessek vissza a klinikára hogy jöjjön a köv. terminált, de nem jött meg!!!!! :lol: :D :D :D

Nem tudsz valakivel íratni Utrót? :wink:
Vendég
 


Adrikám

Úgy örülnék neki ha veled indulna el a topikban a babaeső!!!! :wink: :D
Vendég
 


de ari vagy Ditke :lol: :lol:
és nagyon örűlnék.... :lol:
nem nagyon akarok most csak úgy elkezdeni gyógyszert szedni...csak ha biztos már a terhesség... :roll:

Kép
Adri
badró1
 
 


röpcsi
gyere várunk :D

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Adri,ez szuper! :wink:

Pihenjél,amennyit tudsz és bizakodjál!Az egyik ismerősömnek meg is jött csak sokkal enyhébb volt és holnap megyek megnézni a kisbabáját,szóval minden lehetséges!

Képzeljétek,majdnem elfelejtettem,hogy ha hétfő reggel akarok tesztelni,akkor ma kell venni tesztet,mert péntek van.Szerencsére előbb vége lett a próbának,és gyorsan vettem egyet.
Vendég
 


mmzsó
Mikor csinálod?Írjál hogy mi az eredmény.Ok?Nagyon várom.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Csajok
Annyira fáj a hasam.Kezdek megint parázni.Meg olyan
nagyon érzékeny a hasam.De csak egypontban.
Hát én nem tudom mi lehet,de nem valami jó érzés.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


röpcsi
Megigérted jössz és mégsem.Mi van veled mostanába?
Nagyon el vagy foglalva.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Jó reggelt!

Csak bekukk!

No para csajok! Tegnap tökre kivoltam mint egy liba.. :S Ideges voltam, szar kedvű, mhelyen is jó szar volt a hangulat délelőtt. Aztán hazafelé vettem egy zacskó csilis - limes csipszet és egy kis doboz tejfölt. Hazamentem, ettem belőle, közben néztem a divattervezőket és jól bealudtam. :) Mire a Férjem hazajött, már jobban voltam..

Most viszont ezt a filmecskét ajánlom Nektek soxeretettel a jobb hangulat érdekében!

http://www.youtube.com/watch?v=rx_msoS6pr4

Kellemes hétvégét!!
Vendég
 


Jó reggelt csajok!
Ma nem vagyok valami jól ezért nem fogok sokat írni.
Alig aludtam valamit az éjjel.Olyan erős mensis görcseim
voltak.Meg visszatért a mellkasfájásom is.De azt nem
is értem hogy hogy amikor már tegnap jól voltam.Már 2 napja.
Olyan mintha levegő szorult volna be a mellkasomba.
Valami nem ok nálam.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Szervusztok drágáim!Ma ilyen drágázos hangulatban vagyok magamhoz ölelném az egész világot :lol:
Na jó elég a hülyeségből...
Komolyra forditva a szót én semmit de semmit nem érzek :roll:
Csak nem tudom hogy kéne e valamit érezni vagy sem,már nem akarom a fórumokat bújni mert becsavarodok:(
Azt tudom és azzal nyugtatom magamat hogy a fiammal sem éreztem semmit csak a 4. héttől hányinger meg hánytam is.Addig semmit de azt sem hogy van egyáltalán méhem...semmit.
Ugyhogy ebbe kapaszkodom.
Ma megyünk a sógorom szülinapi partijára,jó lesz egy kis kikapcsolodás,táncizni azért nem fogok!
De mondtam a fiúknak este 20.30. ra haza kell érni mert lövöm föl a hüvelyzselét,a gyereknek meg a pizsamát :lol:
Puszi mindenkinek,szép hétvégét!
Ugy gondoltam mint más forumon is van jegyezzük be akik beültisek hogy ET+ hányadik nap Az ET a beülti napja
Tehát nálam ET+5 nap!
Pusza

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok!

Na, most már tényleg itt vagyok!!!
Vendég
 


Szóval, hétfőn mint tudjátok nem voltam valami jól, mert az aznapi vizsgálatkor, amikor megtudtam hogy egy, kettő tüszőm van (csak), egy kicsit elszomorodtam :( , aztán persze el is keseredtem, pedig tudtam jól, hogy még csak a stimu elején tartok, még csak ez volt az első vizsgálat, amikor megnézzük, megtudom, hogy hogyan reagálok a tüszőnövelő szurira, nőnek-e, vannak-e tüszőim :?: :!: :( :D És ha most kevés van, vagy még kicsik, akkor biztos, hogy írnak még fel stimu szurit, lehet, hogy többet, hogy legyenek és nőjenek a tüszőim :!: :D Tehát egy vizsgálat még nem vizsgálat, hiszen Ti is kedves lombikos társaim hányszor mentetek a klinikára? Sokszor, 3-szor v. 4-szer is :!: :D
Nem tudom, így utólag belegondolva lehet, hogy aznap volt bennem talán valami kis feszültség is, ami bujkált bennem, mert egy, két tüsző miatt nem szoktam kiborulni. :roll: :oops: Na, mindegy egyszer, kétszer sírtam egy jót, jól is esett, jól meg is nyugodtam, úgy hogy most már mondhatni jól vagyok. :D A kezeléssel, stimuval kapcsolatban még csak annyit, hogy aznaptól a doki felemelte a stimu adagomat, ami azt jelentetette, hogy már nem úgy kell beadnom, hogy reggel 2-tőt és este 1-et, hanem reggel is 2-tőt és este is 2-tőt + a decát!

Kedden reggel 6 és 7 óra között elmentünk az IR vizsgálatra, ami mint máskor most sem volt valami kellemes :!: :( Előzőnap ugyanis 6 és 7 között ehettem utoljára, akkor bevehettem a insulin gyógyszeremet, majd onnantól csak ihattam, de csak csapvizet vagy szénsavmentes vizet. Én a szénsavmentes vizet választottam, mint mindig. :wink: A rendelő érkezve láttuk, hogy szerencsére nem voltak sokan és ahogy levettem a kabátot már fogadni is tudtak. A vérvételes nő megnézte melyik vénából tudja levenni a vért, a jobból vagy a balból. Mivel a jobból Ő is és sajnos én is láttam, hogy onnan biztos, hogy nem fog tudni vért venni, a balból vett, ami azért fájt, mert előző nap a klinikán is onnan vettek vért. :( Rendes volt a nő, mert utána leragasztotta……sajna ugyanis eléggé vérzett is. :oops: Utána három tömény cukros folyadékkal teli bögre közül választhattam. Az egyiket elvettem majd leültem vele a váróba. Lányok úgy, mint máskor most is úgy fogtam a bögrét a kezembe, mintha forró kávét v. teát innék, még meg is szagoltam, persze semmi szaga nem volt, jó mondjuk egy kis cukor illatot éreztem, de mást semmit. :D :lol: :lol: :lol: Az asszisztens aztán utánam jött és elmondta azt, amit már én is tudtam, hogy ezt a tömény löttyöt 5 percen belül meg kell inni, nem lehet vele elüldögélni. Hát kb. 5 percen belül meg is ittam a lötyit, aminek az eleje nem, de a vége nagyon xar volt. :x Gondolhatjátok, hogy úgy, hogy éjféltől nem ihattok semmit és az első korty reggel, ami lemegy a torkotokon egy tömény cukros íz, lötty, milyen gusztustalan, undorító, fúúújjj!!!! :x :( :oops: A lötyi megivása után mondjuk engedhettem magamnak egy kis hideg vizet, de csak 2, 3 kortynyit, hogy azaz édes érzés elmenjen a számból, majd le kellett ülni és várni. Várni kellett 2 órát, majd szólnom kellett az asszisztensnek, hogy ismét vegyen tőlem vért. Hát jó vénám sajnos akkor sem volt, a jobbnál nem látszott semmi, így megint a bal karomat szúrta meg, amiből most aztán nem jött semmi. :oops: :( :cry: Háromszor tekergette meg az asszisztens a tűt a vénámba, persze tök normálisan, nem úgy, mint egy állat, közbe 2,3-szor is elnézést is kért. :cry: Utána kihúzta a tűt, leragasztotta mondta, hogy nézzük meg még egyszer a jobbat. Mivel a helyzet változatlan volt és segíteni akartam, meg már túl akartam rajta lenni, mondtam neki, hogy a kézfejemnél szerintem tudna vért venni, nézze meg mind a kettőt. Tudom, hogy ez a legxarabb megoldás :oops: :cry: , de már annyira menni akartam és láttam, hogy sok lehetőség nincs, sőt egy se volt, egyedül talán még a kézfejek. Na, a jobb kézfejből tudott aztán vért venni, nagyon fájt, de örültem, hogy végre sikerült :!: :( :D Utána még leültünk 1, 2 percre, aztán fizettünk 5.800,-Ft-ot, majd eljöttünk. Fél óra múlva már itthon vagyis az irodában voltam és most először éreztem, hogy túl sok volt a tűből, véradásból. :( :cry: Elkezdtek remegni a lábaim, a kezeim, teljesen kész voltam :!: :( :cry: Remegő kezekkel és lábakkal ettem egy kis reggelit, majd egy órára lefeküdtem, mert annyira megviselt ez az egész, de aludni nem igazán tudtam, csak forgolódtam. :oops:
Folytatom!
Vendég
 


röpcsi
Végre itt vagy köztünk.Én ma nem vagyok valami jól de
azért olvasgatlak ám. :D

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Kép nem lesz Kép
Januárban,kezdjük megint.....
azért szar,hogy a 2009-es év is elment baba nélkül... Kép beléptem a babaprojektel 4 évbe... Kép
:cry: de nektek szívből kívánom,hogy sikerűljön és persze fog is mindenkinek :!: :!: :!: Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


adri
Nagyon sajnálom
.Ténleg.De fel a fejjel majd januárba.
Ne keseredj el.Látod senkinek sem könnyű.
De sikerülni fog meglátod.Tudom most nagyon nehéz
de hidd el lesz ez még így sem. : :

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Másnap, azaz szerda reggel ismét mentem a klinikára, reggel vérvétel, egyik véna se volt jó, csak a bal, így megint abból vettek. :( Aztán vártam négy órát, elbeszélgettem közbe 3 csajjal, majd sorra kerültem. Az ultrahang vizsgálatkor nagy örömömre jó híreket kaptam, mert az egyik oldalon 4-et a másikon meg 3, 4 látott már a doki és azt mondta szépen alakulnak :!: :D :wink: A stimut folytatnom kellett aznaptól, reggel vagyis aznap délben (mert akkor végeztem) 2 Menopur és este is + deca, meg csütörtökön reggel is 2 Menopur és este is + deca. :D
A klinika után visszajöttem az irodába, megnéztem, hogy megküldték-e már az insulin eredményemet. Megküldeni megküldték, de sajnos nem lett valami jó :!: :D :(
Felhívtam az endokrinológus, belgyógyász orvosomat, aki mondta, hogy ebben az évben már fogadni nem tud, csak január első napjaiban. :? :( Megkérdezte azért a vizsgálat eredményét, elmondtam, de azt mondta, hogy ez az eredmény sajnos nem valami jó, így január első napjaiban mindenképpen el kell mennem majd hozzá :!: :( Mondta, hogy szedjem az általa felírt gyógyszert 3x1-es adagban, mire én mondtam neki, hogy májusban amikor voltunk nála, akkor igaz azt mondta 3x1-et szedjek a gyógyszerből, amit én 1,5 hónapig rendesen be is tartottam, rendesen be is szedtem :!: :D De utána olyan erős rosszulléteim lettek (hányinger, hányás, hasmenésem, volt, hogy hányinger és hasmenés egyszerre volt), hogy akkor párnap után fel is hívtam Őt, mert már majdnem kiszáradtam, semmi erőm nem volt és Ő azt mondta vegyem vissza az adagot 2x1-re és azóta így szedem a gyógyszert. :oops: :( :cry: Mondta, hogy most ismét 3x1-et kell szednem, mert az érték elég magas :!: Mondtam rendben van, de megszeretném kérdezni, hogy nálunk most jelenleg lombikprogram zajlik és nem tudom, hogy ezalatt a kezelés alatt én ezt a gyógyszert szedhetem-e, nem-e árt a kezelésnek, nekem vagy majd a beültetett babáknak? Azt mondta ártani nem árt, a gyógyszert, mindenképpen szednem kell ( :!: :!: :!: ) a kezelés alatt és a továbbiakban is, mert emellett az érték mellett a vetélés veszélye is fennállhat :!: :oops: :cry: Kérdeztem, hogy akkor szerinte csak a leszívásra mennyek el és a babákat fagyasztassam le és ha jó lett ez az értékem akkor ültessék, ültettessem csak be őket :?: :roll: Azt mondta nem, ez az érték magas, de nem vezet mindenféleképpen vetéléshez, de emellett az érték mellett megvan rá az esélyem, ha most nem kezdem el az általa mondott, tanácsolt emelt adagban tovább szedni a gyógyszert + nem tartom be még szigorúbban a diabetikus diétát :!: :( Rendben mondtam, akkor emelet adagban tovább folytatom a gyógyszerszedését és január első napjaiban meg megyek majd hozzá :!: Hát Lányok ennél jobbra számítottam, mert nem elég, hogy egy egészséges emberben is benne van, hogy a beültetett babái nehogy elmenjenek, ne maradjanak vele, még a tetejébe itt van nekem ez az IR probléma is, ami miatt még külön aggódhatok, hogy az rendbe legyen és amennyire csak lehet, minden tőlem telhetőt el kell, hogy kövessek, hogy nehogy emiatt ne maradjanak velem a babák. Basszus, ez „hiányzott” még nekem :!: :oops: :cry:
Lányok, ne haragudjatok, mert igaz a meló miatt is és igen emiatt a rossz hír miatt is nem jöttem most a napokban, mert azért eléggé bántanak ezek a dolgok, amiket a doki mondott, de tudom, hogy nagyon jó orvos és ha a babák még komolyabb veszélyben lennének, akkor azt mondta volna, hogy csak a leszívás legyen meg és ha az értékem jobb lesz, akkor csak akkor ültessék be őket. :( Bízom az orvosomba és nagyon remélem, hogy ez az emelt adag segíteni fog a picik megmaradásában :!: :D
Vendég
 


Sziasztok!

Röpcsi

Amit eddig olvastam elég szarul hangzik!!!!!!!!!!!! :( :( :( Remélem a folyt.-ás jobb lesz!!!!! :wink: :wink: :wink:

Krisztike

Sok a savad megint? :( Rágcsálj háztartási kekszet!!!! :wink:

Adri

Annyira sajnálom hogy megjött!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


A pozitiv tesztsorozat sem velem fog elkezdődni úgy érzem!!!!! :( :( :(
Vendég
 


Látod Röpcsikém én megmondtam hogy nem állsz meg 1 tüsszőnél!!!!
Gratulálok!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


röpcsi
jaj mindenkitől csak a rossz hírek.Hát nem is tudom mit mondjak.
Mindenkivel van valami ténleg.Adrinak megjött én szarul
vagyok,neked meg a cukor.Engem is idegesít a mellkasfájdalmam
hát még akkor én nem is mondok semmit hozzátok képest.
Neked is csak azt tudom mondani röpcsike hogy fel a fejjel
és tudom nehéz most neked,de hidd el jobb lesz.
Szeded a gyógyszert és rendbe jön hidd el.És lesznek szép
babáid én tudom.Mert megérdemled.
Miért kell ennyi rosszon keresztülmenni az embernek :?:

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Ezek után ugye elkezdtem szedni a gyógyszer 3x1-es adagban, amit csütörtökön még nem, de péntektől már kezdem érezni az emelt adag hatását. :oops: Időnként van hányingerem és erős hasmenésem, ami közül a hasmenésnek valamelyest örülök, mert ugye a lerakodott salakanyagot a bogyó kihajtja belőlem anélkül, hogy bármi erőlködésembe kerülne. :D Ha a továbbiakban ez így is maradna nem is szólnék semmit, de a görcsöktől és a többi rosszulléttől egy kicsit félek, mert amikor már a babák velem lesznek, nem akarok erőlködni, nagyon rosszul lenni :!: :(

Csütörtökön nem mentem sehova még hivatalba se, örültem, hogy az irodában dolgozhatok :!: :D
Pénteken reggel ismét voltam a klinikán, reggel vérvételen (bal véna ismét :cry: ), utána meg dél fele ultrahang vizsgálaton. A vérképem jó, az ultrahang vizsgálatkor pedig a doki azt mondta, hogy a jobb oldalon is és baloldalon is vannak tüszők és mikor rákérdeztem, hogy pontosan mennyi, azt mondta, hogy a jobb oldalon 4 + a kicsik, a baloldalon pedig 3, 4 van :!: :!: :!: :D 8) Mondtam milyen érdekes, mert én állandóan a baloldalamat éreztem. :roll: A doki mondta, hogy folytatnom kell a stimut, reggel vagyis aznap már dél volt 2-tőt és este is 2-tőt + a decát kell beadnom és másnap szombaton is reggel 2-tőt, esete 2-tőt + a decát, vasárnap már nincs stimu, csak este a deca + tüszőrepi. Holnap reggel kell 1-et a Klionból és hétfőn este pedig 1-et a Betadinből használnom.
Lányok Nektek is így kellett? Csak 1 db-ért vettünk egy dobozzal? Nektek is egyik reggel 1-et kellett a klionból, utána való napon este meg 1-et a betából?
A leszívás kedden lesz, előtte hétfőn éjféltől nem ehetek semmit. Szóval este még bevehetem akkor a bormot és a cukor gyógyszeremet.
A tájékoztatóban az van, hogy a leszívás előtt 2 nappal már nem lehetünk együtt, de nekem azt mondta a doki, hogy péntektől nem lehetünk együtt, akkor ez most hogy van? :roll:
Vendég
 


ditke
Nem tudom mi van de lehet nem sav.Fogalmam sincs már.
Kicsit unom már hogy mindig van valami bajom.
Tudom hogy ti is hyponak néztek már,de nekem jobb ha leírom.
De nyugodtan szóljatok ha zavar titeket.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


röpcsi
Nekünk úgy volt hogy szombat tüszőrepi
vasárnap reggel Klion 1 este 1 betadin.
.De a papíron rajta van.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Jaj Röpcsike annyira sajnálom ezt a sok rosszhírt!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:
De azért jó is van!!!!! :wink: Nőnek szépen a tüszők!!!!! :wink: :D

Kedden már punkció!!!!!???? :D Nagyon drukkolok ám neked!!!!!! :wink: :D


Ezt az IR gyógyszert nem lehet másfajtára cserélni? Az egyik lánynak is kb. a 3. fajta vált be úgy emlékszem, ő is állandóan rosszul volt!!!!!!!!!!! :( :shock:
Vendég
 


Várjál röpcsi megnézem pontosan neked.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


röpcsi
Nem találom de szerintem így volt ahogy leírtam.Bocsi
de úgy elraktam a papírt hogy nem találom.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Az előbb lefagyott a gépem, újra kellett indítani :!: :evil: :?

Adri
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült, pedig olyan biztos voltam abban, hogy most sikerülni fog, hiszen az októberi műtétedkor kiderült, hogy mi akadályozhatta eddig a baba érkezését és annak orvoslása utána szinte meg mertem volna esküdni, hogy 1000%, hogy most sikerülni fog Neked :!: :(
Nehéz ilyenkor jót mondani, én se találok nagyon szavakat, de mégis csak azt mondom, légy erős, fel a fejjel, próbálj megnyugodni, előre nézni és hinni abban, hogy egyszer igenis sikerülni fog :!: :D Nem tudom miért ilyen igazságtalan velünk az élet, de biztos van rá valami magyarázat!
Annyira sajnálom és látod a többiek is, mind tudjuk mit érezhetsz most :!: :( Kép Kép
Vendég
 


Köszi mindenkinek Röpcsike neked is.... :lol: :oops:
nembaj, új hónap új remény.... :lol: :lol:
Nektek meg sikerűlni fog nagyon szorítok értetek++++ Kép Kép Röpcsi, veled is minden rendben lesz és jönnek a babák..... Kép Kép Kép
és mindenkinek ilyen szép pocija lesz..... Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Kriszti
Sajnálom, hogy nem vagy jól! :( Olvastam a tüneteidet, mellkasfájdalom és mensis szerű görcsök.......ijesztő és nagyon rossz lehet :!: :( Kép Pedig már kezdtem örülni amikor a napokban azt olvastam, hogy már jobban vagy, jobban érzed magadat! :D Vajon mitől lehetnek ezek a tünetek? :roll:
Elhiszem, hogy unod már, hogy mindig valami bajod van, de szerintem nyugodtan írd csak le mit érzel, mit tapasztalsz, mert ha segíteni nem tudunk, legalább megnyugszol, hogy valakinek elmondhatod és lehet, hogy még segíteni is tudunk, meg egyébként is ki ha mi nem állnánk melletted, amikor rosszul is vagy?!

Megnéztem a papíromat és az van ráírva, hogy
12.13-án
reggel 1 db Klion
és kell.
este 1 db Betadine
12.14-én
Össze van kapcsozva a 13-ka és a 14-ke. Ja, most kapcsolok, hogy akkor:
13-án reggel 1 klion, este 1 beta,
14-én reggel is 1 klion és este 1 beta kell.
Vendég
 


Vendég
 


röpcsi
Nekünk is így kellett a hüvelykúp.Igen ez engem is elborzaszt
hogy ennyi bajom van.Nagyon rossz érzés amikor nyom a
mellkasod és alig kapsz levegőt.2 napig most olyan jól elvoltam.
Ma meg megint gáz van.És az a borzasztó hogy nem tudom
az okát.Szerintem nekem nagyon fel lett borítva a hormonháztartásom mert előtte soha nem voltak ilyen gondjaim.
Világ életembe nagyon jó alvó voltam.Sosem tudtam milyen az
ha valaki nem alszik nem kap levegőt meg fáj a mellkasa.
A pulzusom sok egyébként mértem.A vérnyomás az jó.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


[quote="ditke74"]J írta:ditke74aj Röpcsike annyira sajnálom ezt a sok rosszhírt!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:
De azért jó is van!!!!! :wink: Nőnek szépen a tüszők!!!!! :wink: :D

Kedden már punkció!!!!!???? :D Nagyon drukkolok ám neked!!!!!! :wink: :D


Ezt az IR gyógyszert nem lehet másfajtára cserélni? Az egyik lánynak is kb. a 3. fajta vált be úgy emlékszem, ő is állandóan rosszul volt!!!!!!!!!!! :( :shock:


Igen, Ditke, én is sajnálom, hogy ilyen rossz hírt kaptam, jobbra számítottam :!: :(
Nagyon örülök, hogy nőnek a tüszőim :!: :!: :!: :D 8)
Igen, kedden már punkció :!: :D Köszi, én is drukkolok Neked :!: :D :wink:
Vendég
 


[quote="kamilla*"]L írta:kamilla*átod Röpcsikém én megmondtam hogy nem állsz meg 1 tüsszőnél!!!!
Gratulálok!


Köszi, Kamilla, igen, igazad volt, nem álltam meg 1 tüszőnél :!: :D
Érezd magadat nagyon jól, kapcsolódjál ki a szülinapi partin :!: :D Vigyázz magatokra :!: :D
Én is aláírtam azt a papírt, ami a tanulmányról szól. Mikor derül ki, hogy mit kapok? Szurit vagy zselét?
Utrogestan tablettát Ti is kaptatok?
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?