Új privát üzeneted érkezett!

Jaj,de kis cukikàcskàk vagytok!!!!! Nagyon szèpen köszönöm a jòkìvànsàgokat ès kèpecskèket!!!!! :D :D
Moncsika! Èrtem. :D
Melike! Ez kèsz!!!! Halàli vagy!!! :lol: :lol:

Kép
bodza2005
 
 


Kitti! Koszonom az infot!!! Tovabbra is drukkkk!!++++++++ A sirossagot mar tunetnek veszem!!!!!!:D
Julcsikam! Pihenj szepen es citromot azet nyomj!!!
Labika???
Puszikalok mindenkit!

Kép
bodza2005
 
 


Hát sehol senki??? Mi van veletek ma???

Én ma bűnöztem, most nyomtam le 60 g császárszalonnát 60 g kenyérrel, 50 g paradicsommal, és 30g póréhagymával!
Adtam rendesen a kalóriáknak, de nem érdekel nagyon fini volt!!!!
Remélem a babámnak legalább annyira izlik. :D

Nem akarom elkiabálni, de ma éreztem az alhasamból valamit, amit nem tudtam beazonositani, meg volt egy olyan belső Ő AZ! érzetem is hozzá... De biztos csak annyira szeretném, hogy hallucinálok, pedig becs szó nem ettem maricskás sütit... :lol:

Kép
kislibus
 
 

 
 

kislibus:miért,nem lehet még huncutkodnotok????

bodzikám:örülök,hogy tetszik!!! :lol:

Csajok gyertek a beszámolóval ki mit vásárolt ma!

kislibus:én meg most ettem egy óriás hamburgert.Már erre vágytam több hete.Nyami.

Dokkerbát meglátogattam.Szépen növekszünk.Szeretem ezt a dokit mindig jókedvbe telik a rendelés.
És nem ajálja az oltást.Illetve azt mondta,hogy én döntöm el de ő nem adatná be.Pedig én már nagyon rákészültem hogy intézem a héten.Így nem tudom hogy mi legyen.

Szép álmokat mindenkinek! És ilyen pasis álmokat. :wink:

Kép
Kép
melánia
 
 


Melania!!! Jaj, a hamburgert ne is emlitsd!!!! Nyami-nyami...
Nem kaptunk engedélyt, mert még mélyen van a lepény, közel a méhszájhoz, ebből baj lehet. Úgyhogy nekem tényleg csak az álmodozás marad...
Az oltást Dévis szem javasolja különösebben. Engem nem is zavarna, csak nem tudom i tudnám-e birni egyész télen a 4 fal közt. Meg akkor semmi éttermi kaja, ital, orvoshoz meg csak muszály az embernek menni, ott meg töményen kapjuk a kórokozókat.
Uhut is csinált? Mekkora már a baba??

Chili, Julcsi! Beszámolót kérünk!

Kép
kislibus
 
 


Haligali!
Én csak terepszemlén voltam. Nem vettem semmit, viszont 2 órát sétáltam. Sokkal jobban bírom a sétát, mint az autót. Holnap Esztergomnak indulunk neki Petikémmel.
Melike, írj a babáról is! Megnéztétek?

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy megint betolakodom :oops: :roll: de bevallom, hogy suttyomban olvaslak ám Benneteket! 8)

Melcsinek-Marcihoz és Rencsinek- Domihoz! Gratulálok és nagyon jó egészséget az egész Családnak és sok tejecskét kívánok a Picurkáknak! :wink:

Pocakosoknak- Katának, Melániának, Hanyatkának, Kislibusnak, Chilikének, Moncsigának, Julcsinak és Csomeenak...remélem nem hagytam ki senkit, ha igen, BOCSÁNAT!!!, de akkor magatokat is vegyétek ide! :P.......jó pocakosodást és szintén jó egészséget kívánok az egész családoknak! :wink:

És végül, de nem uccsó sorban amiért még jöttem!

Bodzi!

Sok boldog szülinapot "ugyanazonnapos" :wink: Nyilaskám!!! :lol: :wink: Esztinek is pusszantások! :wink: Bár ahogy látom, átcsúsztam már 10-re! :oops: :roll: Bocsesz! De hát csak most volt érkezésem! 8)

Továbbra is drukkolok Mindenkinek! Puszi Nektek így ismeretlenül is! :oops: :roll: 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tigrincs! De kis cukisàg vagy!!! Viszont kìvànom!!!!!
Hogy vagytok mostansàg????
Jò èjt Lànyok!!!!

Kép
bodza2005
 
 


Sziasztok.

Láttátok Vass dokit az előbb a tv-ben??? Máris elővették a Cirist.

Kép
Kép
melánia
 
 


Csajocskák nem láttam a babát SAJNOS!! Nincs uh-ja a dokinak.Kettő magánrendelője van,ahova engem hív ott nincs neki.A másikba meg nem tudom,hogy van-e.Megkérdezhettem volna.Azt hittem gond van a folyásommal de megvizsgált és közölte,hogy semmi baj.Ilyenkor természetes,hogy több van.

Rencsiék:üdv itthon!!! Majd jelentkez kicsit.
kislibus:mi is a 14 héttől kaptunk engedélyt huncutkodásra.De így is óvatosak vagyunk.

bodzi:hogy te milyen sokáig fent vagy! Hogy birod? Reggel mikor ébredsz? Vagy alszol egyáltalán?
moncsi:a séta jót tesz!!! Pláne még ha enyhe az idő is.Nálunk itt már süt a nap. :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Tigrincs:köszi a jókivánságokat!!! Hogy vagytok??? :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok!
Moncsiga:Köszi a felvilágosítást!Megtaláltam Szimbáékat és bocsi hogy bepofátlankodtam a siker szériába!Nem tudtam hogy külön váltatok.
Na mostmár képben vagyok!
Már csak egyet alszunk a csodára várva és remélem a gyönyörű szót!Petezsák látható!Ó!
Már nagyon izgulunk!Köszi mindenkinek a drukkokat!Viszem magunkal a batyuba mert nagyon kellenek!
Szép napoT mindenkinek! :lol:
kitti4
 
 


Jaj, Kitty, ne mondd már, hogy úgy érezted, hogy "kiutasítalak" innen!
Ez egy régi történet és írtam, hogy teljesen átjárható a két fórum.
Visszaolvasok gyorsan, hogy mit érthettél ennyire félre.

Na, megtaláltam. Én nem érzem, hogy arra utaltam volna, hogy "bepofátlankodtál"ide. Talán annyiban voltam tapintatlan, hogy nem írtam, hogy a Szimbáékkal együtt téged is ide várunk. (...és mindenki mást is! Az lenne a legjobb, ha kiürülne a másik fórum)

Nagyon-nagyon drukkolok holnapra! Sokan nem is hinnék, hogy milyen gyönyörű szó az, hogy petezsák... :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára moncsiga 2009.12.10 11:44-kor.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


jaj, csajok, annyira készültem a mai babacuccos-nézésre, erre megint a megsántulás határán állok. Nagyon késelget a bal oldalon a pocim alja, és még a drága gyermekem is azzal szadiz,hogy ott pisztergálja folyamatosan. Hát így hogy induljunk el?
Ja, felírattam a Ferrograd folgammát. Ma már be is vettem az elsőt. Kivi vagyok, hogy bírom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára moncsiga 2009.12.10 11:50-kor.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Melike, én nem láttam a Vass dokit! Elmeséled, miről volt szó?

Tigrincs, jól értem, hogy egyszerre ünnepeltél Bodzinkkal? Akkor Isten éltessen téged is!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Na itt vagyok...

moncsika
Átküldtem mindent, az egyiket itt a fórumon a másikat a freemailedre, ha valamiről még akarnál kérdezni irj nyugodtan!

Húúú csajok, tegnap voltunk vásárolni, hááát ez sokkal bonyolultabb, mint amilyennek elsőre tűnik, pedig nagyon próbálom leegyszerűsiteni a dolgokat!
Óriási a választék, hirtelen el sem tudja dönteni az ember, hogy mi a jó mi a nem, egy fajta dologból van 5 féle, az ember nem akar felesleges dolgokat megvenni, de nagyon nehéz eldönteni, hogy a választékból melyik az ami pont nekem ideális!
Pedig én alapjába véve nagyon határozott vagyok, vittem is a "bevásárló listámat", de igy se tudtam sok mindent venni, mert még le kell ülepednie a dolgoknak, amiket láttam, át kell gondolnom még1x, mit akarok megvenni. Egyetlenegy üzletbe jutottunk el(Minimanó) ott voltunk kb. 3-4 órát, mindenki tökre elfáradt és a végén már én is meguntam az egészet, úgyhogy el is napoltam...

Amiket sikerült beszereznem:
cumi a biztonság kedvéért, nagyon szép átlátszó és rózsaszin, éjszaka világit, fogszabályzós.
bodyk , az újszülött babáknak általában 56-méretet szoktak venni, de van, hogy nagy rájuk, én nem gondolom azt , hogy a lánykáim kis súllyal fognak születni, mert most is akkorák, mint az egyke társaik, de tök jó , mert találtam olyan bodykat amit lehet állitani a patentolásnál , igy a mérete lehet 50-es és 56-os is. Szépeket kaptam,én mondjuk nem akarom egyformába járatni a csajokat, igy minden fajtából csak 1-et vettem, fehéret, drappot, rózsaszinűt, átlagba 1200-1500 körül voltak.
mindjárt folytatom..
chilike1
 
 


Köszi Chilike! Megkaptam! Ezek szerint ennyi mindent vettél? Atyaég! Én ott tartok, hogy tegnap a Teszveszen vettem egy ágyneműgarnitúrát. (újat) Ez lesz a csere, "villantósat" meg úgy is kap Nimó a mamáéktól. (anyukámat nem tudom leállítani :shock: ) Kép

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Sziasztok ,

Tegnap nem jöttem,azt hittem lesz mit olvasnom,de hát mindenki csavargott :)
Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat.Mi már most szerelmesek vagyunk a kislányunkba :)

Julcsika! hogy kire hasonlít?a férjem elsőre azt mondta,hogy rám,hát majd kiderül :)

Kislibus, úgy keverem,hogy mondanám németül a mondatot,de elsőre angolul ugrik be az adott szó.

Bodzi, úgy értettem,hogy a hason alvós babáknál állítólag nagyobb a kockázat és olyan anyukák sem vettek itt,akiknek a babái végig hason aludtak.
Köszönjük a mikulinarucit,naon édes.

Chilike,na azért írtam én is,hogy ketten tuti ott vannak,ahol az egyke baba jóval előrehaladottabb korban.Teljesen megértem,hogy már neked is nehéz a poci.
A 11 kg. meg szerintem nem vészes.
Én úgy olvastam,hogy kb. a 30. héttől hetente híznak a babák 200 gr.ot,szóval akkor biztos jobban beindul a súly,de ez egy babára vonatkozott.
Kiváncsian várom én is a hétfői mérlegelésemet :)

Rencsi,örvendek,hogy otthon vagytok.Napról napra jobban megy majd minden.

Moncsi,gratula a betöltött 28.héthez ;-)
Remélem a kisfiad hamarosan elmászik a fájós területről és elindulhattok nézgelődni.
Én ma ki sem teszem a lábam,korom sötét van és szakad az eső :(

Várjuk a beszámolókat a tegnapi vásárlásról és Julcsikától a babarucis fotókat!

Kép
hanyatka
 
 


jaj nagyon cuki ez az ágynemű Moncsi :) igazi Nimócis ;-)

Chilike,meséjjj még miket?

Kép
hanyatka
 
 


Az én vonalzóm tiszta lüke! Két napig vagyok rajta 27+6 hetes. :shock: :shock:

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


nem is meséltem,hogy 7végén kaptunk az új barátoktól egy fürdető vödröt Patrikának.Mikor a kiskádat vettük nagyon gondolkodtunk,hogy vödröt veygünk,de féltünk,hogy hogy boldogulunk kezdőként a vödörrel,így maradt a kiskád és most már vödrünk is van :)
Párom kicsit forgatta a szemét mikor a srác mesélte,hogy "csak egyszerűen 2 újjal megtartod benne a fejénél" :)

Kép
hanyatka
 
 


hát ezt hogy csinálja?nemér

Kép
hanyatka
 
 


Erről a vödörről én is hallottam! Állítólag nagyon szeretik a babák!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


de hisz én is 33+ 3 vagyok,ő meg csak 33+2 mutat :(

Kép
hanyatka
 
 


igen,én is sok jót olvastam,de mégis féltünk azt venni...na majd elmesélem,hogy boldogultunk vödörkében :)

Kép
hanyatka
 
 


...na újra itt

aztán vettünk kis sapikat, ezek a legédesebbek, olyan picikék, el sem tudom képzelni, hogy fogom majd megfogni a csepp testüket, fejüket :lol: :lol: , ezekből rózsaszin-fehéret vettem, van amelyik vastag kötött, van amelyik plüss, báránykás, stb sállal együtt nagyon édik.
Nagyjából azt hiszem ennyi..
Viszont megtaláltuk a fürdetőt, meg kell rendelni, de kiszállitják ingyen, pár nap alatt. Cumisüvegből azt a Dr.Brown- félét fogom venni, amibe cső van belül és elvezeti a levegőt, igy a baba nem lesz hasfájós. Ja vettem melltörlő kendőt, szopizás előtt csak át kell törölni vele a cicit.
Meg néztem mellszivót, igaz azt lehet, hogy kapok a sogornőmtől, de ha mégse akkor kézit veszek, sztem az is elég lesz a két baba mellett.
Kinéztem az Angelcare légzésfigyeőt+ bébiőrt+ ajándék pelus tároló itt 42ezer körül volt, de máshol láttam 35-ért is.
Illetve az aventnek vannnak azok a kezdő csomagjai amibe van talán 6 cumisüveg+sterilizáló 9900, amibe kézi mellszivó is van az 21000 körül van. Viszont én, mint irtam azt a légelvezetőset veszem az 6600 és annyi féle cumisüveg van benne ami jó a babák 1 éves koráig.
Szóval legalább már elképzelésem van a dolgokról...
Ja és az ágyakról is van már elképzelésem, nem veszünk olyat ami később átalakitható, mert a babák 2 éves kora körül igy is, úgyis lecserélném a bútorukat, szóval most csak olyan kis kiságyat veszünk ami praktikus, nem túl nagy.
A fa járókák nem tetszettek a páromnak, az utazóágyak viszont igen, szóval ebben még nem tudtunk megegyezni :wink:
Egyébként magát az üzletet ajánlom, nagyon kedvesek, nem akarnak mindent rábeszélni az emberre és adnak kedvezményeket is(igaz igy is harminc felett fizettünk)...
chilike1
 
 


A sapikat én is imádom.Mi nem is vettünk sapit,mert a kolleganőmtől sokat kaptunk,vékony,vastag,kötött,plüss,fodros,hímzett van minden:) na meg a falatnyi zokniktól vagyok kész :)

Örvendek,hogy sikerült tájékozódni és már több dolgoról is van elképzelésed,hogy milyent szeretnél.
Akkor a járóka ügy nem lesz egyszerű ;-)

Kép
hanyatka
 
 


Külön kiságyban lesznek a lányok?
A fürdetőről mit lehet tidni?

Mi is Avent mikrós sterilizálót vettünk,többen dicsérték.

Kép
hanyatka
 
 


Kép
chilike1
 
 


Kép
chilike1
 
 


Kép
chilike1
 
 


na úgy látom sikerült feltöltenem a képeket.
szóval... ez egy fürdető , ami olyan, hogy van hozzá ez a kád, ebben van egy ilyen tapadós rész szóval elvileg nem kell benne tartani a babát, mert nem tud lecsúszni(nyilván azért nem engedem el benne) , aztán fürdetés után van az oldalán az a cső amivel le lehet engedni a vizet , tahát nem kell emelgetni a nagy kád vizet mire kiöntöm. a tetejét egy laza mozdulattam rá lehet csukni akkor van az az eperkés pelenkázó, arra meg csak rárakja az ember a babát , megtörölgeti, felöltözteti a hálózsákba és úgy viszi az ágyába, szóval nem kell a fürdőből a szobáig vinni a vizes babát, hanem ott helyben fel is lehet öltöztetni. Vannak ezek a tárolói oldalt, alul, oa mindent el lehet helyezni ami a fürdetéshez szükséges..
Na mit szóltok?
Nekem nagyon tetszik.
Még azt nem tudtam csak eldönteni, hogy van olyan is aminek alul csak 1 polca van, sztem az is elég lenne, de annak meg nem ilyen a lába(ez stabilabb, de lehet görgetni, fékezni, stb. a másik meg fix), szóval inkább maradunk ennél. :wink:
chilike1
 
 


Hasonló a mi kádunk is,ilyen tapadó rész van benne és az alján van egy dugó szerű,csak rárakod a wc-re kinyítod a dugót és annyi.
Álványunk nincs,majd a mosógép tetején gondoltuk.
Cuki az eperkés feltét.

Kép
hanyatka
 
 


na mi van mostmeg mindenki lelépett :roll: , mindegy addig irogatok magamban :lol:

reggel beszéltem melcsikével, jaj nagyon cuki dolgokat mesélt Marcikáról, már 5,5kiló :lol: , nagyon jó kisbaba, melcsi is jól van szerencsére. Beállt nekik 1 hét után a rend, úgyhogy azóta mindig ugyanabban az időben eszik, alszik Marcika, éjjel is csak 2x kell fel. Van teje Melcsinek, szóval tényleg minden rendben! :lol:

Én ismét kiborultam ezen a rohadt tapétázáson, már az előbb jól kibőgtem magam idegembe, de előtte még mindenkit elküldtem az anyjába, sajnos ettől viszont nem oldódott meg a dolog!
A helyzet az, hogy ugye meséltem hogy kellett még 1 tekercs tapéta , mert 4 csik kimaradt a szobába. Eddig kergettem a festőket, nekik is volt máshol munkájuk nem tudtak jönni csak most, erre ma elkezdték felrakni a tapétát és az első csik után kiderült, hogy hiába egyezik a cikkszám, nem ugyazan a tapéta, mint eredteileg. Szóval ettől jól bepörögtem, eleve nagyon nehezen viselem a munkásokat, kerülgetni kell őket, itt lenni velük, kávét főzni, stb-tudom, hogy bunkó vagyok, de most a hátam közepére nem kivánom, hogy mást kiszolgáljak, arról nem beszélve, hogy fel kell jönnöm a ragsztószagba megnézni, hogy most mi legyen(szerintük nincs szag, de nekem már most fáj a fejem, persze a párom szerint csak amiatt, hogy ilyen ideges vagyok), szóval szó szerint ki van a tököm az egésszel. Már úgy vagyok vele, hogy akármennyit is fizettünk ezért a szar tapétáért, már egyáltalán nem is érdekel, hogy fog kinézni!
Még a férjem ki akarta használni az időt amig ő is itthon van velem és meg akart csináltatni dolgokat, például konyhapultot kicserélteti, falat iszkövezni, de én tuti nem csinálom ezt végig, inkább átköltözöm anyuékhoz addig.
Tudom, hogy én dramatizálom túl a dolgokat, de most akkor se birom elviselni ezeket...
chilike1
 
 


én itt vagyok,de nemsokára lépek is,mert főznöm kell,holnap vendégeink jönnek,vörösboros marhapörit csinálok.Na meg a német is...:)

Sajnálom Chilike,hogy ennyire nem akar sikerülni ez a vacak tapétázás.Próbálj megnyugodni és bízd a párodra,neked nem szabad idegeskedni.
Ilyenkor nyügösebb az ember,érthető,hogy nem érik jól az ilyen felfordulások.
Te csak a babáidra koncentrálj,hagyd a munkásokat a férjedre ;-)

Kép
hanyatka
 
 


hát azt próbálom, de most is el kellett menni venni valami takarólécet, itt hagyta nekem a munkások felét, akik folytatják a munkát, de most jut eszükbe, hogy nekik kell a kalapácsuk, ami persze a kocsijukba van, ahhoz nekem is le kell mennem, elzárni a kutyákat, aztán vissza velük, stb, utánna eszükbe jut , hogy elszivnak egy cigit, akkor megint lemenni elük, kinyitni az ajtót kienegedni - beengedni őket,szóval nem egyszerű.
Arról meg nem is beszélve, hogy ez a tapéta már nagyon sokban van, nem is irom le, hogy mennyibe és nem igaz, hogy ennyi pénzekért az ember nem várhatja el, hogy legalább olyat adjanak amilyen kell.
Ááá, mindegy is.
chilike1
 
 


Melikém!
Melikém! A fene, h nem volt Uh!!! grrrrr
Mi volt a tv-ben?? (Én nem nézek 10 hónapja, csak az indexet olvasom nagy ritkán. Nem hiányzik.)
Alvás: Eszti 19.30-kor furdik, utána szopi és aluka 20-07 vagy 08ig, közben 1 szopi van éjjel, ha fogzás van, akkor több.
Én éjfél-01között kerülök ágyba, de tegnap, kivételesen előbb is szívesen megtettem volna, másra hagyva a dagadt ruhát :wink: , de nem lehetett. Az utcafronton, a járdáról nyílik egy fiú lakása, na onnan, este 20tól iszonyatos tamtam zene szólt dübörögve, úgy, hogy remegett a padló még nálunk is. Eszti, aki amúgy simán elalszik zajban is, ebben nem, mert ezt a zenét nem kedveli :cry: , én is képtelen voltam így aludni, őrjítő volt 5 óra!!!! kínlódás. A Párom hívogatta a srácot, de nem vette fel a mobilját, lement, kopogott, semmi, végül már verte az ajtót, megint semmi. Ekkor Férjecske beütötte az ajtót az öklével, betört és látja, h ott fekszik kiterülve a fiú, semmire nem reagál. A testvére az emeleten lakik, felhívta Őt, h van-e kulcsa, mert valami nem stimmel az öccsével. Innen 1óra volt, mire reagált a srác. Kiderült, h mélyen aludt... Köszi...
Hát, ezért volt, h későn írtam, mert akkor már nem tudtam elaludni egy ideig.

Hanyim! Ige, utána még 1x elolvastam és megértettem. :lol:
Kérdezted, honnan van a ruci, Angliából hozta a Barátosném.
Nagyon szívesen! Cuki lesz benne a széparcocskájú Patribaba. Annyira kedves, szép, kis bájos arca van a fotókon.

Moncsikám! Aranyos a macis szett!! Tegyetek fel még ilyesmiket, olyan jó látni!!!!!!!!
Ne fájjon a poczikád Bébikém!!!!!!!

Chilikém! Te is tegyél fel mindent, úgy megnézném!!! Szerintem az 56-os lesz jó!!! Nekünk az már kapásból kicsi volt. :D
Azért vigyázni kell a méretezéssel, nagyon nagy baromságot tudnak ráírni a rucikra! Vettünk már pl. 18 hónaposnak valót a mi kis 10hónaposunknak. A 3-6 hó és hasonló okos tóligok sem igazak mindig, érdemes centivel vásárolni!
A H&M-es bodyk pl.nagyobbak, mint a méret és jó minőségűek, sokáig tudod őket hordani (mármint a Babákok)!

Julcsibaba??????
Ikky???
Andika???

Kislibusom! Lyóóóóóó étvágyat Kicsikém!!! :lol:
Én is sült császárszalonkát ettem tegnap. Nyami. Anyum hozta "reggelire"... :lol: :lol: Szülinapi bűnözés... :D

Kép
bodza2005
 
 


Chilim! Vazze... :-( Èn is gyûlölöm az ilyen dolgokat ès helyzeteket!!! Lehet, h a front miatt fàj a fejed. Jò sokat ìrtatok,mire èn leìrtam a hsz.-t. Ìrtam a gèprôl, du.elküldöm! Cupppppàkok addig is!!

Kép
bodza2005
 
 


na már nagyjából sikerült megnyugodnom, nem foglalkozok már ezzel a tapéta témával...
a munkásokkal egyébként nincs úgy bajom, nagyon rendesek segitőkészek, csak maga a helyzet felidegesitett és ők voltak kéznél(szegények), :lol:
chilike1
 
 


Na, ide vergődtem végre. A nagy bevásárlás elég rövidre sikerült, mert megnyomorodtam közben. Egy db süsüs törülközőt vettünk a babcinak, meg néhány gigantikus bugyit nekem. (hol vannak már a régi szép S, vagy M méret lesz a jó dilemmáim?! :oops: )
Amióta hazajöttünk kb.2 órája fertengek, annyira szúrkéselfáj a hasam alja, meg a szokásos bal combhajlatom. Nem fogjátok elhinni!!! Nagy kínok között kimászoka retyire pisilni, alig bírok ráülni,pisi után meg úgy pattanok le róla, mintha soha semmi nem fájt volna. Nooooormális???

Úgy tűnik vége a házprojektnek egyelőre (amíg Nimóka meg nem emberesedik kissé). Amit most akartunk megvenni (jó kis ház, udvar, kert,minden szupi!), annak a szomszédja egy közös udvaros ház, ahol egyre több család lakik a szapora barnabőrű fajtából. Így talán mégsem annyira szeretnénk ott lakni. Még jó, hogy lenyomoztuk a szomszédságot a keserű tapasztalatainkból tanulva....

Csilikém, no stressz! Te nem vagy idegeskedős, e felejtsd el!

Szerintetek vegyek bundás-meleg rugit a pl.hazaszállításhoz? Azért február végén, márc. elején még tud nagyon hideg lenni, nem? (feltételezve, hogy ez a szépség bírja bennem addig.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára moncsiga 2009.12.10 17:52-kor.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Nekünk ilyen pelenkázónk van, édes betétek kaphatók hozzá, moshatóak. Tudom ajánlani, szuper minőség.
4e Ft volt, a neten nem találom, hol lehet kapni, mi Dunakeszin vettük a Kenguruban.
Olyan, mintha bőr lenne, iszonyú finom, guszta anyag, vastag, puha, kényelmes, most is simán elférünk rajta.
Nekünk ez a sárga van, mint a második link, benne olyan mintás betét, mint az első linken, de nem ilyen színekben.

http://www.kuster.co.uk/jellybaby.html


http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/sto ... 0001_14056

http://www.fitpregnancy.com/buyersguide ... 11462.html

Kép
bodza2005
 
 


Rencsike! Hogy vagytok??? Várjuk a beszámolót is!!!! :D

Mucikám! Szuper hírek felőletek!!!!! :D

Kép
bodza2005
 
 


Chili! Fa járóka: egy szép járókabetét és máris tetszeni fog a Zuradnak. Az utazóágyban nem lesznek el a Babák, az biztos, ezért hiába szép.
Cééééép a kádacska, pelenkázó, fürdető!!!

Hanyim! Avent mikrós tutijó!

Kép
bodza2005
 
 


Sziasztok!

no látom, többeknek nem volt fényes napja... :(

Chili! Igy kell hozzáállni, tojni le az egészet! Meglesz, oszt kész. Nem tudom ezt milyen lehet terhesen megélni, én még nem terhes állapotban is hülyét kapok a lakásfelújítástól... Persze örüljnk, hogy van mit felújitani.
A fürdető egység klassz, nekem tetszik, de akkor ezek szerint, a tetején vetkőzteted a babát, utána cuccok le a polcra a kád alá, baba fel az ölbe, fél kézzel pelenkázó felhajt, baba bele a kádba, fürdet, utána csúszós baba az ölbe, pelenkázó fél kézzel lehajt, törülköző fél kézzel a tetejére tesz, baba bele, és megtöröl, majd öltöztet...
Gondolom ez a menet egy ilyen egységgel, de nekem ebben túl sok a "fél kézzel". Erre gondoltál?
Viszont keresztlányomnak is ilyen volt, ők esküsznek rá, hogy milyen jó.

Moncsiga! Nekem is feszül a pocim, amig a hólyaom ki nem üritem, de nem is mindig. Viszont a hólyagüritéssel megoldódik. Nem tudom mi az oka, mondjuk hál' Istennek nekem nem fáj annyira!
Sajnálom, hogy emiatt nem tudtok felhőtlenül nézelődni! :(
De az rácsvédő nagyon édes!!!

Bodza! Nem semmi a szomszédotok!!! De hogy nem szimplán aludt mélyen az a srác, az tuti....
Szülinapra belefér az a császárszalonna!!! :D

Kép
kislibus
 
 


Moncsiga! Tudod mi jutott eszembe a bundás rugiról??? Bundáskenyér.... :lol: Nagyon gáz vagyok.... :lol:

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!

Én is megvagyok még, csak nekem sem ez volt a legjobb napom :(
A reggel borzalmasan indult, nagyon összevesztem a párommal, iszonyat kikeltem magamból :( Reggel kimentem kutyát etetni, és mind a két kutya (egyik 40, másik 25 kiló) futásból a hasamra ugrott. Nagyon megijedtem, nem esett jól, és felidegesítettem magam, hogy ezt miért nekem kell csinálni??? Annyira mérges lettem, utána nagyon fájt a hasam.
Aztán szerencsére leléptem itthonról: a sógornőm elment ma Brüsszelbe egy napra, és anyukám vigyázott Zsófikára (tudjátok, 2 hós), úgyhogy átmentem oda és gyakoroltam a babázást. Na ez nagyon jó volt, pelenkáztam többször is, etettem, csitigattam, 'beszélgettem' vele, és nagyjából láttam, hogy telik egy egész nap. Na azért nem volt semmi: mondjuk fél óra kaja, utána büfi, majd egy kis nyügi, egy kis alvás, megint nyügi, és kezdődik az egész előlről.
Nemrég értem haza, és nagyon szép látvány fogadott, mert a férjem az egész házat totálisan kitakarította, ennek nagyon örültem.

Chilike,
Nekem is fájt ma a fejem! Lehet, h mindkettőnknek az idegeskedéstől?
Nagyon szépeket vettél. Ez nagy előrelépés volt, hogy elmentetek egy boltba, és 3-4 órát eltöltöttetek ott, még ha még sokmindent kell is venni!
A fürdető nagyon édes, mondjuk mi csak az egyszerű kád+állvány összeállítást fogjuk venni, a fenti fürdő mellett van közvetlenül a gyerekszoba is, meg a mi szobánk is, szóval majd ott a pelenkázón fogjuk öltöztetni, pelenkázni, popsit kenni.
Jaj de édesek lehetnek a sapik, majd tegyél fel képeket!

Moncsika,
Ez olyan érdekes, mert nekem is sokszor van, hogy pl. reggel arra ébredek (de máskor is előfordul, ha háton fekszem), hogy bekeményedett a hasam, és nagyon kell pisilni, fáj is olyankor rendesen. Aztán kimegyek pisilni, és utána nincs semmi bajom. Nekem ez már kb. a 16. héttől így van, igazából nem nagyon foglalkoztam vele, valahogy úgy voltam vele, hogy a hugyhólyagomat nyomhatja valami, és azért kemény a hasam....
Amúgy tegnap kaptam egy kis ízelítőt, milyen lesz majd a végén, amikor folyton pisilni kell: kicsilányom egész este a hólyagomat rúgdosta, és kb. 15 percenként jártam pisilni, de ez nem vicc! Komolyan legalább 20-szor pisiltem, és ami a fura hogy mindig volt mit. De hogy honnan? Azért ennyit nem ittam...

Kislibus,
Bundáskenyér :D Nekem is volt egy idő amikor mindenről valami kaja jutott eszembe, de ez is elmúlt :)

Bodzika,
Hú ez elég borzalmas lehetett. Én is csodálkoznék, ha csak úgy a fáradtságtól aludt volna így be a kedves szomszéd... :(
Képzeld megveszem azt a mellszívót a neten, 7800-ért :) Szerintem az nem rossz ár, és nem teszveszen vettem, hanem csak simán, szóval megnézem, és ha nem tetszik nem is vagyok köteles megvenni. És itt van a szomszéd kerületben.

Moncsika,
Szerencsre, hogy megnéztétek a szomszédokat. Nekünk voltak ilyesmi szomszédaink még régen, először nagyon rosszban voltunk (rajtunk akartak behajtani előttünk lakó valami tartozását), majd amikor megtudták, hogy anyu ügyvéd, nagyon jóba lettünk :) Onnantól kezdve egész hasznos volt a szomszédság, pl. volt, hogy éjjel a szomszéd űzte el a betörőket, akik éppen anyu kocsiját törték fel a ház előtt, persze a kutya végigaludta az egészet, meg mi is :)
Na de azért necces az ilyen szomszédság tényleg.
Most már úgy sincs sok idő, szerintem jobb is lesz majd akkor költözni, most lehet, hogy már nagyon idegeskednél, hogy minden meglegyen, elkészüljön- és arra most nincs szükséged.

Melike,
Jaj de kár hogy nem volt UH!

Tényleg mi vasárnap megyünk a genesisbe :)
Na próbálok képeket feltenni azokról, amiket eddig mi vettünk teszveszen.
vjulcsi
 
 


Ez egy zenélős bocika :)
Kép

Ez egy felhúzhatós zenélő forgó, életben nagyon nagy! És mivel nálunk sárga-piros a babaszoba szín, nagyon szép lesz (remélem:))
Kép

Ez egy 40cm-es, szintén zenélős maci:
Kép

Na ezek meg a ruciképek :). 56-os méretűek többségben (bízom benne hogy Szonjika nem lesz óriásbébi:))
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Na és ez a babaerszény:
Kép
vjulcsi
 
 


Moncsika,
Nem is mondtam hogy gratulálok a betöltött 28. héthez! Ez már olyan jó!
Nem ti hogy vagytok vele, de nekem vannak olyan 'határok' a terhességemben, hogy éppen mit szeretnék elérni. Először volt ugye a 12. hét, hogy addig legyen minden rendben. Aztán jött a félidő, hogy hú, csak azon legyünk túl. Aztán a 28. hét... és utána szerintem majd jön a 36. betöltött, hogy hát addig bírjuk ki egyben.
Neked Moncsika meg Chilike már csak az utolsó lépcsőt kell megugrani (meg persze a szülést), nekem még a 28. is hátravan. Na de nem sokáig, pont karácsonyra már az is meglesz :)
vjulcsi
 
 


Julcsi! Nem csodálom, hogy megijedtél, ahogy két kutya a hasadra ugrott.... Az elején nekem is produkált egy ilyet az enyém, akkor én rácsaptam a tomporára, pedig ennek nem vagyok hive, viszont asszem megértette a célzást. Azóta is örül, ha megyek, de nem ugrál.
Nagyon helyesek a babarucik, meg a játékok is! Az erszény jónak tünik! Felcsatolni kell?
28 hét mindjárt itt van neked is!!!

Kép
kislibus
 
 


Csak bekukkantottam!

Bodza: Utólag is boldog születésnapot!

Kitti4: Holnapra nagyon-nagyon drukkolok, hogy 2 csíkod legyen és apánk lásson petezsákot! Egy nagy kalappal!

A többieknek drukkolok!

Jó éjszakát!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?