Új privát üzeneted érkezett!

Szia!!

Igen nálad voltunk, tudod szőke 15 hós kis srác piros mikulással:)Balázs ha jól rémlik leordította fejed, tiszta szeretetből...szeret kiabálva kommunikálni a lelkem és tetszett neki a hintaszéled nagyon:) Apa nagyobbacska darab, anya szemüveges kisvörös:)...

Na rémlik?:) Ha rájövök hogy kell olyan kicsi képet csinálni hogy a babanet bevegye rakok fel.

Mesi

"kállai"
Sziasztok!

Mesi!

Én nem azonosítottalak be. :oops: (remélem nem égek most, és nálam voltatok).

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Jaj hát azt majdnem el is felejtettem!!!!!!!!!

Ha már te is megtalálható vagy itt a neten (nem nagyon tudom kivan a Vecsésiben)

Férjem ment a képekért múlthét vasárnap, úgyhogy itt tudom csak megköszönni. Tééényleg nagyok jók lettem, elsőre kétszer is megnéztem:)))))

Mesi

UI: amúgy borzasztó a névmemóriám, remélem te laksz Vecsésen a fő útnál :oops: ...ha nem akkor ezt mindketten belestük, ADRI stimmel? mindketten egyről beszélgetünk?:))))

KépKép

KépKép
msi22
 
 


 
 

Judit!

Boldog névnapot!



TASZ
kállai
 
 


Mesi!

Megtörtént az azonosítás :lol: . Balázs édes volt!

Örülök, ha tetszett...

Judit!

Hogy halad Tami? :P

a.
kállai
 
 


Köszi lányok, elraktározom a jókívánságokat júliusra, akkor tartom a névnapom:)
Hát én már nem tudom hogy halad Tamara...Éjjel 10-15 percenként fájdogáltam, de nem tartanak tovább 20 mp-nél. 3-6ig semmi, akkor aludtam. Azóta meg hébe-hóba rövidek...Meddig kínoz még nem tudom...
Vendég
 


Nem akar valaki a polc.hu oldalról rendelni valamit? Nagyon jó akciók vannak, és 10.000 felett ingyen házhozszállítanak (innen is).

Gyöngyi, a héten elfelejtettem elugrani a sóoldatért :oops: a jövő héten kereslek majd, jó? Hogy vagy az oltás után?

Judit, szerintem már nem sokáig! A fa alatt már biztosan ott lesz Tamara is :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Mesi!
Minden stimmel, már nagyon kivánciak vagyunk a képekre!

Judit!
Kitartás!

Kata!
Megnézem, s ha kell valami írok!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 



Orsi, hol csináltatjátok a fotós naptárt? Én eddig a www.digilabor.net-en csináltam (az asztali fekvő itt 1999 Ft), nagyon aranyos sablonok vannak, de évek óta nem frissítették a repertoárt, és nem akarok ugyanolyat ajándékozni, mint az előző években :(.

Szandra, Anett, van esetleg ötletetek?

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Judit,
továbbra is szorítunk Neked!

Kata,
nekünk az Évi ajánlott egy tök jót, csak úgy tudod megtalálni, ha beírod a google-be hogy falinaptár.hu, fontos, hogy "á" betűvel írd, mert így szerepel a webcímükben is: www.falinaptár.hu (ha rögtön ezt írnád be, akkor az "á" betű miatt nem tudná értelmezni...) Szerintem jók az áraik is :-)

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Ja, és azt el is felejtettem megírni, hogy ma Zoli lejebb rakta Levi kiságyát, mert már feltérdelt benne, erre ma este így már, hogy a rácsokban meg tudott kapaszkodni, fel is állt :lol:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Orsi!

Képzeld megváltozott a naptárasék webcíme /sztem max 4-5 napja/! Most :arrow: http://www.egyedifalinaptar.hu/

Ha jó nektek holnap délelőtt átdobok egy kütyüt, amivel le tudjátok szedni a vinyóról a képeket (meg minden egyebet, amit még akartok :wink: ) Uram el van havazódva, így be kell érnetek az én szak/barbár/ tudásommal :oops:

Kata!

A fenti linken működnek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


December 10.-én 23 óra 16 perckor megszületett Tamara 58cm-rel és 4180grammal :D
Kép

Judit,
szívből gratulálunk, sok tejecskét és boldogságot kívánunk nektek!
Malyáék
Kép

Anita
putyu
 
 


Lekéstem... így jár, aki dorbézol :D

Judit, szívből gratulálunk! Nagyon szuperek vagytok! :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Judit, gratulálunk! :) :)

Orsi, nagyon ügyes Levi! :) :)

Jövő héten beadatjuk mi is a Fluval-t. Nem akartuk, de az ismerőseink nagy része oltat, és a gyerekeit csak oltott szülők gyerekeivel "engedi össze". őrület, de nem akarjuk h egy hülye oltás hiánya miatt ne mehessünk ill. hozzánk ne jöjjenek. Hétfőn megkapom. Ja, és ingyen kapjuk, azt mondta Róza h míg Fruzsi 12 hó alatt van, nem kell fizetnünk érte. Vagyis még egy hétig :D

Szandra, nagyon jók lettek a képek! :)

Szép napot mindenkinek!

zsu111
 
 


Judit!

SZÍVBŐL GRATULÁLUNK!!!


Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Judittal most sms-eztem
Jól vannak, éppen ott aludt rajta Tami. Este 8-ra értek be a kórházba, és 1/4 12-re meg is született, komplikáció mentesen :D

Judit,
Ez úton is gratulálunk!
Kép

Ákos, Maja, Tomi, Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Judit gratulálunk!!! Millió örömteli pillanatot kívánunk Tamarával! :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


áááá nem igaz, pirossal akartam :twisted: A lényeg benne van így is :-)

A Mikulás képek szuperek lettek, sajnáljuk, hogy kihagytuk :-( De majd jövőre és már két gyerkőccel :-)
Adri, Évi és még aki aktívan részt vett a csomag elkészítésében, köszönjük, nagyon szuper lett.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Adri,

Valamikor kiugrunk hozzátok és megmutatjuk, milyen tündér gyönyörűséges lett Balo a képeken ( ez nem anyai elfogultság, Balo tényleg szép:)))

Egyeztetünk mindenképen.

Mesi

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Juditnak gratulálunk!!!!!!

Milyen szép is az amikor először ismerkedsz meg a kisbabáddal:)))))Mindegyik egy külön csoda!!!!

Sok tejcit és kitartást;)

Mesi

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Judit, szívbôl gratulálunk itt is a hatalmas Tamihoz!

és jól látom, hogy majdnem Maja szülinapján született Tami?

ha igen, akkor Nagyon boldog születésnapot kívánunk Majának!:P

Viki és Eszter (akinek a vonalzóval ellentétben már vagy 1 hónapja volt :) )

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Maja,
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Judit, gratulálok! :)
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Judit!
Gratulálunk, és nagyon sok örömöt kívánunk az egész családnak!


Maja!
Kép

Mesi!
Gyertek!

Reni, Viki!
Gyertek a csomagért, nehogy megromoljon! Itthon vagyunk!

Szerintem Évi nevében is köszönhetem a sok dicséretet, örülünk, hogy tetszett a Miki csomag. Jó kis csapatot alkottunk mi ketten, de a véghajrában, azért a Zolim is besegített egy kicsit. Anikó rámhagyományozta a Miki szerelést, így most én örzöm a következő Mikulás jelöltnek! :P :P :P :P :P :P

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Nagyon boldog születésnapot kívánunk Majának mi is!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Sziasztok!

Judit! Nagyon jó egészséget kívánok és sok-sok boldogságot!

Adri, tegnap akartam átugrani, sajnos most néhány napig Ati és én nem vagyunk otthon. De majd jelentkezem.

Maja, boldog szülinapot!!! :P

Én is megnézném a képeket!!! Megadjátok az elérhetőséget? Köszönöm!!!
almi
 
 


Isten hozott legkisebb Tamara a "jófejTamik" társaságában!

Sok szeretettel köszöntünk! Minden szépet Neked!



Tami, Szonja, Anett
kállai
 
 


Drága Maja!

Isten éltessen!


TASz
kállai
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓ Évi!

Bocs, hogy kihagytalak, neked is köszönjük a szuper Mikulást!

:P :P :P
kállai
 
 


Drága Maja!
Nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!! :D
A képeket Botond "barátod" :D választotta Neked! :)

Kép Kép

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

JUDIT!
GRATULÁLUNK, VÉGÜL TÉNYLEG SZÉP NAGYRA NŐTT TAMI A POCAKODBAN :-) SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK HOZZÁ!


Drága kicsi MAJA!
Neked pedig mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk!


Évi,
nagyon szépen köszönjük a kütyüt, Adri ideadta :-) Tegnap már mi is akartunk egyet venni, de sem az Euronics-ban, sem a Tescoban nem volt, de így most megmentettetek minket, mert így talán még elkészülnek a naptárjaink karácsonyig :wink:

Mesi,
hozzánk már nem is akartok jönni???? Mi már meg sem nézhetjük a képeket :roll: :cry:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Zsuzsa,
magatokat és gyerekeket is beoltatjátok?

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 



Maja!

Boldog Szülinapot!



Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Orsi,

természetesen hozzátok is megyünk, de mivel ugye vagy 3 méterre laktok egymástól így nekem ti egybeforrtok :lol: így ha azt mondom megyünk Adriékhoz akkor abba ti is benne vagytok és fordítva is...

de ha szeretnéd:))) csak itt csak neked csak most.... :wink:

Orsi,
jövőhéten valamikor otthon vagytok? mert szívesen kimennénk hozzátok, meg kell nézzem hogy áll Levi és a képeket is megmutiznánk:) Egyeztetünk veletek és Adriékkal is....

Pusszantás Mesi

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Orsi,
jut eszembe megkaptad a privit?

Mesi

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Sziasztok!

Maja, nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!

Kép

(Anikó, ne haragudj, tegnap is ezért hívtalak elsősorban és ma is elfelejtettem. Javíthatatlan vagyok, tudd be az állapotomnak ;) )[/img]

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Mesi,
várunk Titeket szeretettel, egyedül a hétfő nem jó, mert akkor Szolnokra megyünk. Már nagyon kíváncsiak vagyunk a képekre :wink:

Ja, és nem kaptam semmit priviben :cry:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


[quote="mondokorsolya"]Z írta:mondokorsolyasuzsa,
magatokat és gyerekeket is beoltatjátok?


Csak magunkat. Emmát esetleg januárban, ovi előtt, meglátjuk.


Tényleg, nem is meséltem: Emma február elsején kezdi az ovit (árpád utcai ovi) :) :).
Hétfőn voltunk beszélni a vezetővel, jött velünk ő is, de unatkozott az irodában, ezért kérte h bemehessen a gyerekekhez. A kiscsoportosokhoz bement, úgy mintha mindig is ovis lett volna :shock: , nagyon tetszett neki. Azóta is mondogatja h menni fog oviba a gyerekek közé. Fura h már ilyen nagy...

zsu111
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon köszönjük a gratulációkat! Majának megmutattam a képeket és elolvastam az írásokat:-) Tavaly még nem értett belőle semmit, most meg nagy komolysággal mondta, hogy majd ha találkozik Veletek mindenkinek megköszöni :D

Boti barátunknak külön köszönjük, Majának nagyon tetszett a választása :lol:

Katus,
Megértem, ne butáskodj már! Én terhesség nélkül is zizi vagyok, de hát tudod :oops: :wink: :D Maja integetett a méhecskédnek. annyira édes volt :lol:

A vonalzó egy darabig ilyen marad, mert várom Anett csodás képeit :D

Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Helló!

Hú, de fura ahogy megváltozott a babanet :shock: :? :lol:

Maja drága! Boldog születésnpaot kívánunk!
Kép

Judit! Grataulálok a "kicsi" lánykádhoz!! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Képzeljétek! Tegnap elment a fűtésünk! :twisted: :twisted: Valami elment a cirkón. Ez egy dolog, de nem sikerült szerelőt találnunk. Az összes létező éjjel-nappal működö szervízt felhívtuk, de a legtöbb fel sem vette. Ha felvették, akkor sem akartak kijönni: úgyis alkatrészt kell benne cserélni, majd hétfőn. De a legjobb az volt, amikor azt mondták, hogy csütörtök :lol: :? :twisted: :twisted: És addig?????
Még szerencse, hogy vegyestűzelésünk van, így fával tudtunk fűteni, de az nem az igazi - éjjel is többször kellett rakni a tűzre. Szörnyűűűű volt. Ma sikerült (Anita által, amiért örök hála) egy szerelőt hívni, aki úgyan már kétszer kint járt, de legalább van fűtésünk - bár hogy meddig az bizonytalan. Tavaly karácsony előtt a bojlerünk döglött be --ha ezt tendencia , nem tudom jővőre mi következik! :roll:

Kata!

Kedd délután fél 5 felé be tudjuk dobni a sóoldatot - ha nektek is jó! Akkor megyünk a csajok balett fellépésére :lol:


Zsuzsa!

Már a mikulás bulin is látszott, hogy milyen jól eljátszik a nagylányod a többi gyerekkel!! :lol: Bár Fruzsina is tüneményes volt!

Adri, Orsi, Évi!

Köszönjük a mikulás partyt - nme tudom köszöntem-e minegyikőtöknek! nagyon jól éreztük magunkat! Lehet ez volt nekünk az utolsó - Marit már nem lehetett "átvágni" :lol: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Orsi,

nem kaptad meg?:( pedig kétszer is elküldte ( első privim volt a babaneten, gondoltam biztos ami tuti...de ezek szerint nem jött össze) Na de most megint nekiveselkedem...

Puszi Mesi

UI: ha nem menne át megint, a lényege az lesz hogy jövőhét szerdán otthon vagytok-e, mert akkor kiugranánk hozzátok sé Adriékhoz is, nekik jó...

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Orsi,

elvileg most átment a privi.

Adri,

olyan lekvárt tudnátok nekünk szerezni szerdára? ami Balonak jó. köszi előre is, ha nem az se gond, akkor majd januárban.

Majának én is boldog szülinapot kívánok!

Mesi

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi,
ez igen, jó kis szériátok van.... de remélem azóta már nem fagyoskodtok!

Mesi,
jó nekünk a szerda, bár Zoli nem lesz itthon, mert 15.00-tól dolgozik, de ettől még mi várunk Titeket szeretettel :D
Átjött a privi is, válaszolok rá!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi, Mesi,
Köszönjük a köszöntést :D

Gyöngyi,
ez nem semmi! De most már remélem jó a fűtés!

Rakok fel pár képet Maja többfelvonásos szülinapjáról :D

1. Tesómékkal
2. Az oviban + a választott labdával
3. Tomi családjával

Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Gyöngyi,
:S Nagyon sajnálom, emlékszem a bojleres sztorira is :( Ugye már minden klassz???

Anikó,
de szép, főleg az utolsó képen tetszik, de mindenhol nagyon édes. Mekkora haja van! És milyen nagy lett. Ákos is cuki, örülök, hogy jól éreztétek magatokat!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Gyöngyi, jó a holnap, köszi előre is! És hasonló esetekben: http://gyorsszaki.hu/ :)

Szandra, ISTENNŐ vagy, szuperek lettek a képek! :lol:

Anikó, Maja nagyon szép a képeken, és mekkora már a haja!!! :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?