Új privát üzeneted érkezett!

Eszti: vasalás közben benyomok egy kedvenc sorozatot vagy filmet,így jobban megy az idő és elfelejtem,h mennyire is UTÁLOK vasalni... :lol:

Kép
jovana
 
 


Sziasztok:)

Sajna most nincs időm olvasgatni :(
Csak gondoltam hátha érdekel valakit...vannak eladó babacuccaink, ami itt érdekes lehet, az az etetőszékünk :)

Megtalálható vaterán is, de ha esetleg érdekel vkit, az írjon privit, mert sajna karácsonyig már nem nagyon lesz időm itt olvasgatni :(

Kellemes Mikit Babáknak, Mamáknak:)
Üdv, Panka

Kép etetőszék
panka80
Budapest XXII. kerület
 
 
 


Tilli, anyajegyekre én is ráparáztam :roll: de fura, hogy pont most írod, pont ma kérdeztem apukámat, hogy mi volt az a vizsgálat, mert Ő volt egyszer olyanon, hogy pucérra kellett vetkőzni és valahogy "átvilágították" és megmondták, hogy melyik anyajegye lehet "veszélyes". Csak nem tudom itt Győrben csinálnak-e olyat...
Nekem a terhesség alatt néhány anyajegyem megváltozott, de elég durván és nagyon félek, mert a bőrrák a legagresszívabb rákfajta és a leggyorsabban képez áttétet :shock: :roll:
Vendég
 

 
 

Zanikó, Eszti,
hát ez az! :roll: Nekem is egy pár anyajegy jócskán megváltozott (tusolás közben bele is akadtam az egyikbe :shock: :oops: ), télleg meg kéne nézetni, de mindet??? Atyaég, az meddig tart? :roll:
Szerintem normál bőrgyógyászaton megnézik, nem?

Jovana,
drukk az oltás átvészeléséhez!!!

tillidian
 
 


Sziasztok Mindenki!

Nemsokára díszítjük a fát, meggyújtjuk a gyertyákat és örömmel figyeljük majd, amint a gyerekek mohón bontogatják az ajándékokat.

Addig viszont még van pár hét! Nyitottam egy topikot, gyertek, ötleteljünk, készüljünk a Karácsonyra együtt! Mert biztos, hogy mindenkinek van legalább egy olyan remek ötlete, ami másoknak nem jutott eszébe.

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... t=&start=0

Üdv, és mindenkinek jó ráhangolódást, készülődést:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok,

Gina babának ma volt a kereszteloje :lol:

A napokban elértuk az 5 kg-ot..

A héten mi is kilovetjuk Georgina fulecskéjét, mert aztán jonnek az unnepek, januárban pedig már 4 hónapos lesz, nem akarom nagyon halogatni, jobb minél hamarabb túlesni rajta!
ginuska
 
 


Ginus: gratula nektek a keresztelőhöz. Akkor lesznel új képek is?

Anyajegy: énis évek óta akarom megnézetni :shock:

Én ma egész nap takarítottam meg ablakot pucoltam, meg voltunk a dédinél a miku ajiért a gyerekekkel.....
Az én uram már karácsonyig nem lesz szabadnapos :cry: , két ünnep között dolgozik de januárban itthon lesz egy hetet.

Kaptam ímélben 2 receptes cuccot de nem tudtam felrakni a gmailra, ha kell valakinek (Eszti?) akkor szívesen átküldöm, én karira az egyikből fogok süti husit, csirkemell őzgerincformában :), a másik Sütés nélküli sütik, pont nekünk való :mrgreen:

Eszti neked írok privit :)

Jóéjt, pusssssssz
anyabebi
 
 


Anyabébi, aha, rakok képeket a gmailre :D
ginuska
 
 


Ginuska: gratulálok a keresztelőhöz. Ki lett a keresztszülő? Rokon vagy barát? Mi tavaszra tervezzük, de már most agyalok, ki legyen a keresztanya, mivel az én családomban kilőve a lehetséges egyed (a fiamé a tesóm lett), a másik család meg nem nagyon tartja a hagyományt. Nyilván olyat nem akarok megkérni, aki azt sem tudja mi fán terem a keresztelő. :? Barát maradna, de nem tudom mennyire lenne halálos sértődés belőle a családokban. Igaz, még van idő, csak kíváncsi vagyok kinél ki a keresztszülő.

Anyajegy: a karomon az egyik olyan lett, mintha a régi nagyobb anyajegyben kijött volna egy kisebb. :shock: Na, én ezt akarom megnézetni mielőbb, főleg azért mert olyan helyen van, ahol napfény is bőven éri nyáron. Remélem minden ok vele.

Anyós-após ajándékötleteket várok!!!!!!!

Kép
Kép
tündér09
 
 


Anyabebi, válaszoltam!

Ginus, gratulálok a keresztelőhöz! Meg az 5 kilóhoz is!!! :D
Vendég
 


basszus csajok, épp ma hajnalban gondolkodtam azon, h megkérdezem, h tud-e valaki egy jó bőrgyógyászt valahol..
erre itt az anyajegy téma. Nekem az anyajegy tengeren kerül a két térdhajlatomban bazi száraz lett a bőr meg a combomon is vannak ekcéma szerű jelenetek. Azé ha vkinek van jó bőrgyógyija (akár magán is), küldje már el az elérhetőségét priviben.

Ginuska,

gratu a keresztelőhöz. Lép
:wink: :lol:

Tündér,
nálunk is tavasszal lesz keresztelő, a párom névnapját vettük célba. Náluk az a szokás, h mindkét szülő részéről állítanak keresztszülőket, tehát 2 keresztanya és 2 keresztapa lesz :roll: korábban ilyet nem hallottam, de hadd legyen..
így a sógornőm és a párom unitesója lesz + a barinőm és a pasija.

képzeljétek, úgy befosott a gyerek, h a csap alatt kellett lecsutakolnom, még a válla is csupa szar volt :shock: :shock: persze kölcsön body, amúgy ment volna egyenesen a kukába. Volt sika-mika rendesen.

Kép
screen
 
 


Screen, befosás :lol: múltkor Sophie is úgy befostizott, hogy a háta közepéig szaros volt :lol: mi ezért váltottunk 3-mas pelusra!

Csajom annyira dumál a babatornázóhoz, hogy elkezdett csuklani, megyek, segítek Rajta!

Most a H1N1 oltás ingyenes nekünk vagy nem??? A házidoki szerint nem, de én úgy tudom igen...
Vendég
 


Eszti,

az én házidokim szerint sem, de egyébként igen.
:lol: :lol:
röhejes ország vagyunk, az a helyzet!

Kép
screen
 
 


Eszti, igen. Az oltás ingyenesen jár, sőt a Férjednek is.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Basszus :evil: az enyém azt mondja, hogy mivel nem vagyunk krónikus betegek, nem jár ingyen :shock: nem baj, hogy itt van a 6 hetes baba?! A neten meg úgy olvastam, hogy 6 hósnál kisebb babával egy háztartásban élőknek is jár :roll: most akkor mi van?!
És a gyerekorvos is beadhatja? Mert Vele még nem beszéltem.
Nem mintha az a 3000 Ft zavarna, de ami jár az jár!
Vendég
 


Akkor kivel adassam be, aki ingyen beadja????????????????? Nincs kedvem a háziorvossal vitatkozni :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: de most már legalább megvan a véleményem róla.......................................................
Vendég
 


Próbáld a gyerekorvost, vagy, ha Ő nem, kérdezd meg kit javasol!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


nekem nem volt energiám küzdeni az elemekkel, így 3000-ért adattam be :roll:

Kép
screen
 
 


Lehet nálunk is ez lesz, de basszák meg azért milyen dolog ez?!
Most beszéltem a gyerekorvossal, aki megerősítette, hogy ingyen
jár, viszont Ő csak akkor adhatja be, ha viszünk oltóanyagot, felírni nem írhatja fel,
a hűtőjében meg csak 18 éven aluliaknak van ingyen oltóanyag.
Vendég
 


Na, felhívtam a Rolit, hogy hívja fel a háziorvost és intézkedjen.
Két perc múlva hívott vissza, hogy holnap 4-re mehetünk.
Ez milyen már?! Engem meg előtte simán elhajtott, menjünk
az oltópontra. Menjen az anyád az oltópontra. Mondja neki Roli,
hogy 6 hó alatti babásoknak ingyen jár blablabla,
erre: jaaaa, jó akkor
jöjjenek :evil: :evil: :evil:
annyapicsája!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja és gyerekorvos mondta, hogy az anyatejjel
nem "megy át" a babába a védettség!!!
Pedig én azt hittem!!!
Na, így az anyósomék még ha jönnek
sem fogják megfogni a gyerekemet az biztos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Hú de felidegeltem magam!!!!!!!!!!!!!
Gyorsan megfürdök míg alszik a kislányom.
Vendég
 


Eszti: ingyen jár!!! A háziorvos nézze meg a gépben ott benne van, mert ugye rögzíteniük kell ki kapott és milyen alapon és ott benne van a 6 hó alatti családtagjai!!! velem is vitázott de nem tágítottam!!! Igazad van ami jár az jár!!!!!!!

Nem tudom mi van ma de az enyém gyerek hajnal negyed 1-kor fosott úgy be, hogy meg kellett fürdetnem, a ruhája hagyján hogy hónaljig szaros volt, de a mózes, a pelenkázó még énis tiszta szar voltunk. :mrgreen:
anyabebi
 
 


Anyabebi, ma egyszerűen szar nap van :lol: :lol: :lol:
enyém meg nem nagyon alszik :roll:
de úgy látom elég tiszta az idő, lehet megtologatom a valagát
persze fürödni nem tudtam elmenni, felébredt :roll:
Vendég
 


Pár napja a Keni is tök bénán alszik, 10 perceket, de ha kézben van akkor többet. Tegnap pl. 11-től aludt 3-fél 4 ig már én keltegettem, mert húzott a csöcsöm. Szóval 1 vagy 2 nagyobbat alszik. Mi sem voltunk kint 2 napja ebben a takony időben (csak kocsival a mamáig) lehet az a baja.
anyabebi
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!
Eszti mázlista vagy hogy ennyi fincsi ételt csináltak neked :) :) :) :)
a H1N1 oltás nekünk ingyenes...nehogy fizess!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lányok:..anyajegy...ha baj van onnan veszed észre hogy az az anyajegy sebesedik begyógyul de újra kifakad..szóval teljesen ne fog meg gyógyulni és körülötte gyöngyház fényű a bőr!!!!!!!!

meg a bőrrákot eleinte össze lehet keverni az ekcémával........nagyon hasonlóak,......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitácska,

most nem nyugtattál meg.... :shock:

Kép
screen
 
 


Screen: nagyon száraz bőrre vegyél a patikában Lipobase nevő krémet. Ezt a babára is kenheted, ha úgy látod száraz a bőre. Illatmentes és gyorsan rendbeszed, hacsak nem valami egyéb oka van a szárazságnak.

Kép
Kép
tündér09
 
 


nevő=nevű :oops:

Kép
Kép
tündér09
 
 


Screnn nem ijesztgetni akarlak ám..ezt mind a tv-be mondta egy bőrgyógyász....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


koszi csajok a gratukat ! :wink:
Nálunk a bátyám és a felesége lettek a keresztszulok!

Fosás: Gina egy ideje márcsak naponta vagy 2 naponta egyszer kakil, na de akkor hatalmas adagot! Ha nem veszem észre abban a pillanatban, ahogy nyomja, akkor nyakig szaros még a ruhája is :roll: Úgyhogy résen kell lennem :lol:
ginuska
 
 


Sziasztok!

Gratula Ginuska keresztelőjhez!

Eszti!
Hát tényleg az any....p... a dokidnak. A szembeszomszédom fel is nyomta az övét azt hiszem az ÁNTSZ-nél!!!!

kaki:
Na nekünk csak akkor van, ha kibontom, megtörlöm és jön sugárba :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: és a legrosszabb, hogy hajnalban, mikor alig látok. Így nem is vagyok fürge :wink: :wink:

Bakker, hajnalban be voltam f..va, Liza állandóan egy pontot nézett!!!! Ki kezdte el a szellemeket mesélni????????? :evil: :evil: :evil:

A férjem jelenleg maszkban néz TV-t. Fáj a torka ............. :evil: :evil: :evil: :evil: a vérnyomásom ezer kb, nagyon parázok..........
Vendég
 


Sztercsi: én voltam szellemes :oops:
anyabebi
 
 


Máté megint beteg úgy néz ki...38.1 a láza....kemény 2 napot volt oviba....:((((((((((((((((...api is beteg........:((((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hahó! :P

Bef@sás:
nálunk is a csap alatt szok' kikötni a ded :lol: (ez a sárga fosi eccerűen kimoshatatlan :shock: bakker, hipózom és mégse jön ki, ti hogy csináljátok? :roll: )

Sztercsi,
gyógyulást a Párodnak!!!

Anyabébi,
Lencse is öszzevissza alszik :roll: , összehozhatnánk őket :lol:
(szombaton 5x 10 percet aludt egész nap, vasárnap meg szinte átaludta a napot - éjjel meg kukorékolt, óránként keltem :oops: ...ma dlután 1ig hisztizett folyamatosan, se ölben, sehogy nem tetszett, aztán bekómált a cicin. Egész 50 percet aludt :? Most fél4 óta alszik a pihiszékben úgy, hogy lököm lábbal - ha abbahagyom, szem kinyit :shock: )

Tettem képeket én is a g-mailre :P

Ginuska,
gratula a keresztelőhöz :P
(mi is tavasszal tervezzük, mert ahhoz pénz is köll - 25 főt klne megetetnünk :roll: )

tillidian
 
 


Lányok,
szellemirtást vállalok :mrgreen: :lol: :lol:

Nitácska,
szegénykém, gyógyulást!!! :oops:

tillidian
 
 


Űgy néz ki a mi Barnink is beteg. Egy hete köhög, 2 napja már szem is könnyez, orr is folyik. Egyenlőre még próbálom formába hozni de lehet hogy a héten már nem megy suliba, reggel meglátom. Amikor még ovis volt ilyenkor már nem vittem, de a suli azért más. :shock:

Tillike
: DM-ben Gallseife (gallszappan) néven fut egy csodás termék, anyatejes kakit kiöblítem és ezzel bedörzsölöm és csodás, szarnak se híre se hamva. Ja és 179.- pénzbe kerül. Legalsó sor a mosószappan Caola mellett, rózsaszínes dobozban sajátmárkás!!!!!!
anyabebi
 
 


Anyabebi.....én is megveszem ezt a szappant..mert van pár ruha ami sárga szaros........ :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anyabebi: Dm-es ölet megjegyezve :)
Vendég
 


Én eddig Vanish szappant használtam...
Most vettem Lidl-be hatszázvalamennyiért nagy doboz folteltávolítót, mondom ennyiért megveszem kipróbálni és képzeljétek az áztatós vízben állva kivette a sárga fost a ruciból!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De a 3-mas peló tényleg megváltás :D

Tilli, csoda édesek a gyerekek!!!!!!!!!!!
Én is tettem új fotókt a gmail-re, Mikulásost is :D :D
Vendég
 


na barnikám épp az imént okádta tele az ágyát, szép éjszaka elé nézek :shock: :cry:
anyabebi
 
 


Anyabébi,
kitartáááás!!! :oops: (gyomorrontás vagy benyalt valamit?)

Eszti,
milyen ügyes Sophia, leesett az állam, hogy tartja a buksiját :shock: :D :D Valld be, hogy edzetek 8) :lol: -és persze csodaszép!!!!!
(Enyém Kölkök köszönik a dicséretet! :))

(nálunk még a hasaláskor fejecske átfordítás is problémás :roll: , lehet, Dévény lesz belőle? :oops: )

Anyabéb, Eszti,
köszi, kipróbálom a fosi-űzőket! :mrgreen: (clorox-on röhög a folt, már domestossal is próbáltam kínomban, de így meg kiöblíthetetlen fertőtlenítőszaga lett :? )

tillidian
 
 


Anyabébi, Barninak jobbulást, Neked pedig kitartást! Barni pasisan nyomja a betegségeket vagy férfiasan viseli?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziszkó, Isten éltessen!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


hello Csajok,

SZISZKÓ, boldog szülinapot!

Till,
fosos foltra én is a DM-es szappant javaslom, amit Anyabébi írt. A mi fosfoltunkkal is elbánik :lol:

Anyabébi,
jobbulást Barninak!
meg Nitáéknak meg Sztercsi férjének.

Nálunk is beteg anyukám, apukám + a nagyim a Kútvölgyiben fekszik, ahol látogatási tilalom van. :cry:
Húúú, csajok, ezt azért szerencsére megúsztuk, időben szültünk. Sztem már a szülészeteket sehol sem lehet látogatni.

Éjszakánk gázos volt, estétől ment a hasfájás.
Ma megyünk dokinénihez oltásra + 2 hós mérlegelésre :roll: a leggázabb időben ofkorsz :roll:

7végére havat jósolnak :roll: :roll:

Zsrit, Csibe hol vagytok?

Kép
screen
 
 


Till, Eszti,
megnéztem a képeket, tündériek a babák!

Vackor és Lencsi hasonlítnak!! Nagyon!!

:lol:

Teo se tartja a fejét nagyon, uh ma megemlítem a dokinéninek..

Kép
screen
 
 


Sziasztok!

Ezt a keveset, amit mostanában termeltek, nem lenne nehéz visszaolvasni, de a tegnapi 2*10 perc + séta alatti 1 órás alvással kissé nehéz bármit is csinálni a ringatáson kívül. Este már bőgtem, de főleg azért, mert a férjem megjött 6-kor, kezében elaludt Kristóf, majd fél8kor vissza kellett mennie rakodni a raktárba, mert útban volt a kamion a rampán. Fasza volt, fürcsi elmaradt, csak letörölgettem babcit, megetettem, aztán beájult szegény a fáradtságtól. Én dettó. Nem is szóltam apához reggelig, pedig szegény nem tehet róla, hogy ennyire f...szok a raktárban és hogy karácsony előtt vagyunk. Nagyon várom már a januárt :cry:

Ma megyünk uh-kra + ortopédiára, 16:30 és 17:30...addigra, ha így folytatjuk, megint k.o. lesz a gyerek...Éjjel felkelt 3kor enni és azóta még mindig alszik :shock:

Szisz - Boldog szülinapot :D

Tilli - nekünk szinte minden szopi után kell pótlás, mert 50-70 gramm szopi a maximum. Sajna a dokinő is mondta, hogy ezt már pótolni kell. Utána fejek, de szinte nulla, ami még kijön. Kristóf simán megeszik 110-et (szopi + tápi együtt), de néha még utána is nyújtogatja a nyelvét és rágja a kezét. Haspókocskám :roll:

Eszti - mi lett az oltássztori vége? Nekem hozta a doktornő egy kis hűtőtáskában az ingyenes cuccot, de én addigra már megvettem, mert azt hittem, hogy az ingyenes receptjéért is külön sorba kell állni, ezért felírattam a gyerekorvossal, amikor itt volt...

Bakker, apósom jön haza pénteken...Az uram nem áll vele szóba, csúnyán összevesztek...szerintem az öreg, ha hazajön ki fogja magát csinálni....

Kristóf felébredt :?

Kép
kkia
 
 


Kkia, ma megyünk 4-re oltatni a házidokihoz. Roland intézkedett :twisted:

Köszönjük a dicsiket!

Tilli, :D nem edzünk, magától csinálja! Böfiztetés közben is ez a sláger, emelgeti a fejét és nézelődik, cseszik böfizni :D

Rita??? Már megint eltűntél!!!
Vendég
 


Bakker nem egyszerű 2 gyerekkel.
A kicsi itt nyígott amíg el nem aludt, a nagy nincs olyan szarul épp legózik.
Most sikerül ennem de már majdnem összehánytam magam.
Tilli:Szerintem csak megfázott, mert persze felöltözve rohangál aztán meg szakad róla a víz, amúgy is bazi izzadós, nem olyan fagyosszent mint az anyja. Ja és azért hányt mert nagyon köhögött, hallgattam és már tudtam, hogy ez lesz a vége. :shock:
Dat: Hála istennek ritkán beteg és akkor nagyon jól viseli, nem tipikus pasis meghalok típus. Most röhög a markába hogy nem kell suliba menni. Sebaj tanárnéni leteszi a portán a leckét tehát tanulni kell!!!

Sütök aranygaluskát a kis betegemnek, az a kedvence. Délután meg jönnek a volt anyósomék megnézni a babát és hoz nekem rendes kaját :), csirkepörit :).

Megyek a konyhába, este jövök :)

Kkia: kitartás!!!, vagány csaj vagy te még ha egy kicsit fáradt is. Annak meg örülj hogy apátoknak sok a dolga legalább lesz mit elvernek a plázában :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: MOndjuk énis örülnék, ha egy kicsit többet lenne itthon, na nem sokkal :mrgreen:, de mégis.
anyabebi
 
 


Anyabébi
Hogy vagytok reggelre? Mi kb egy hete zöld hasmenéssel küzdünk, ráadásul a 7vg-n nagyon megijedtem, annyira átható ecetszaga lett a kakinak, még a gyereknek is... valami vírusos hasmenés a doki szerint...nincsenek túl jó napjaink...

Eszti
Kislányod nagyon ügyes :shock:

Till
Szerintem nem lesz gond, elvileg 90 fokos szögben 3 hónapos korára kellene emelni a fejet... nekem nem mondta a doki, hogy baj lenne, és ő se emeli nagyon..

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Óóóóóóóóóóó betegeknek jobbulást!!! Én halálra parázom magam, meg ne betegedjen Sophia!!! Tegnap általam ismeretlen ok miatt rájött a sírás, egyedül voltam itthon, férjem edzeni volt, nem tudtam megvigasztalni csak nagyon nehezen, mintha fájt volna valamilye, a végén már én is sírtam, mire Roli hazaért, persze minden oké volt, csak én voltam totál kész :cry: :cry: :cry:

Este előterjesztettem a férjecskémnek, hogy menni akarok megint tetováltatni az utolsó előttinél megfogadtam, hogy az volt az utolsó, aztán csináltattunk "egyentetkót", akkor az az utolsó :lol: és nem is tiltott le :D :D :D de ez már csak jövőre lesz... milyen érdekes a tetoválótűtől nem irtózom :lol:
Vendég
 


Őzike, köszi :D

Már megint enyém lett a laptetőőőőőőőőő :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?