Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Drága Csajok!:) Nagyon boldog Mikulást kívánok nektek!!!
Tök jók az új vonalzóitok!!!! És drukkolok nektek!

Én tényleg nem nagyon érek rá mostanában, kezdek pánikszerűen készülődni Dorka érkezésére, holnap már 35 hetes leszek. Dorka már 2700-800 g között van, már érett súlyú. Jövő héttől NST-re kell járnom és nemsokára megszületik. Rohangálok, ma is egy csomó mindent vettem.
Már képzeljétek, hogy napi egyszer vannak jósló fájásaim, de nem is tudom, hogy azok-e egyáltalán. Mintha csikarna a hiper, aztán elmúlik. Már a többi kismami is ilyeneket mesél a 2010 januári fórumon, onnan gondolom, hogy nekem is az van. Sokat kell pihiznem, hogy ne fájjon a pocim.
Szóval, ha ritkán jövök, ne aggódjatok, tiszta baba-lázban égek:)
Sok puszit küldök nektek!!!!
Vendég
 


Szia Drága Twist!


Örülök, hogy jelentkeztél és hogy jól vagy/vagytok :!: Gondolom milyen nagy készülődésben lehetsz már, hiszen csak úgy rohannak mostanában a napok és nemsokára itt lesz a Ti napotok :!: :D Olvastam és láttam, hogy lassan mindent beszerzel Dorottya megérkezéséhez, nagyon ügyi vagy :!: :wink:
Az NST milyen vizsgálat?
Twist, ezek a jóslófájások egyre izgalmasabbá teszik a várakozást, hűha már lehet, hogy nem is kell olyan sokat várnod és Dorottya megindul kifele! :D
Gratulálok, hogy a cukor értékedet kordában tudod tartani........milyen jó, hogy annó rájöttek és most is! :D

Bejelentkeztem a Mensmetis-be!:D
Kedden vagy szerdán reggel 6 és 7 óra között megyek majd!
Előzőnap 18:00 és 19:00 között ehetek még, akkor be is vehetem az insulin gyógyszeremet, majd utána éjfélig csak (sok) folyadékot ihatok majd. Másnap reggel első kortyaim tömör cukor lötyi lesz, amitől már előre undorotok :oops:, de ott mindig olyan kedvesek és aranyosak az asszisztensek, hogy egyből elfeledtetik a rossz érzést! :D
Vendég
 


Twist!
De jó, hogy minden rendben! :)

Röpcsi
Ez milyen vizsgálat lesz?
Vendég
 

 
 

Luna, láttam, hogy küldtél üzit, válaszolok majd rá! :D
Ez insulin (cukor) vizsgálat lesz! :D
Három, négy havonta mindig vissza kell mennem kontrollra, ellenőrzésre és most nagyon itt van már az ideje!:D Így most bejelentkeztünk rá! Húzós lesz, mert a vizsgálat 9.000,-Ft + a dokival a konzi 8.000,-Ft lesz! :oops: Azaz igazság, hogy ezt a vizsgálatot sehogy sem kerülhetem ki, mert enélkül nem lett volna lombik és enélkül inkubátoros babám születne, az biztos!
Vendég
 


Röpcsi remélem minden rendben lesz!
Előző oldalon írtam, hogy hogy állunk...
Vendég
 


Jaj igen olvastam ám, csak ki kellett mennem kiteregetni a ruhákat, mert délután már egyszer elindítottam a gépet, de olyan sok munkám, tennivaló volt, ügyfelek jöttek-mentek, hogy elfelejtettem kiteregetni, erre este újból kimostam a ruhákat, hogy nehogy büdik legyenek az állottságtól, erre most jutott megint eszembe, hogy már rég lejárt a gép :!: :evil: :? :oops:
Sajnálom, hogy a férjed eredményei nem lettek jók :!: :( A férjednek igaza van, bizakodni kell, én is ismerek olyan párokat, akiknél a pár férfi tagjánál volt probléma és inszemmel vagy lombikkal sikerült nekik a baba :!: :wink:
Örülök, hogy Te viszont jó eredményeket kaptál, hat a Closti, vannak szép tüszőid :!: :D Szerintem is nyugodtan meg lehet próbálni most a spontán próbálkozást, annak ellenére, hogy a párod eredménye nem jó, ki tudja, lehet, hogy most mégis csak sikerülni fog :!: :D Tudom, sok jó tanácsot hallottál már és a tanácsokat egy ideig az ember jól veszi aztán már csak maga ismételgeti, de én mégis azt mondom legyetek együtt, mindent bele, mert tényleg van olyan, amikor az ember egyáltalán nem gondol arra, hogy sikerül, aztán még is csak sikerül :!: :D
A Kaáliba utalt az orvosotok :?:
Vendég
 


Röpcsi a teregetéssel én is így jártam ma délelőtt... Egy picit ledőltem, aztán bealudtam...

Köszönöm! :)

Inszem nem lesz, elvileg, csak lombik.

Tegnap elkaptam volna az Uram... de ellenállt... mondta, majd ha itt lesz az idő... :)

Igen. Ő ajánlotta, hogy oda menjünk, ad beutalót.
Vendég
 


Ott is nagyon sok baba sikerül a kezelésekkel, jó kezekben lesztek :!: :D
Twist is odajárt, biztos, hogy tud majd infót adni :!: :D
Vendég
 


Sziasztok,hű,micsoda termés!

Elsőként Kamillának gratulálok a sikeres punkcióhoz!nagyon drukkolok,hogy szép embriócskák legyenek!A Zsuzsa tényleg nagyon aranyos,végtelenül segítőkész!
Kamilla,
engem még az is érdekelne,hogy infúziót kaptál,úgy altattak,ugye?és utána rögtön átkísértek a "gyengélkedőbe"?És mennyi idő múlva mehettél haza?Sajnálom,hogy a zselét kaptad,de én annak örülnék jobban...

Mary,Kriszti,
ti lesztek a következők!Hű,de izgi!
Drukk-hegyek!

Röpcsi,
biztos rendben volt az a szuri.Amúgy izomba is lehet adni,tehát tuti felszívódik!Az NST vagy más nevén CTG a magzati szívhang vizsgálatát jelenti.36.héttől kell járni,de Twist írta,hogy a cukorgondja miatt neki már 35.-től.Egy övszerűséget tesznek a hasadra és az méri a szívhangot.
Remélem,rendben találnak mindent a Mensmentisben,drukkolok neked!
Vendég
 


Röpcsi, remélem, hogy jó lesz nekünk is!

Tényleg, Twist is oda járt?
dejó!
Vendég
 


Luna,
sajnálom a férjed eredményét.A mienk is vacak,összesen 1,2mill.spermiumot tudtak elkülöníteni inszeminációra.Most hétfőn volt.Ha nem sikerül,megyünk lombikra,ezt javasolták.

Ditke,
te kaptál Utrot?

Adri,
mensit mikorra is várod?Nagyon izgalmas!

Ma felhívtam egy volt ovistársamat,aki a mammográfián dolgozik,ahova kontrollra járok és megbeszéltem vele,hogy 2 ünnep közt készít egy felvételt becses kebleimről :lol: ,csontizotóp vizsgálatra is van már időpontom 28-ra,még az onkológussal kell beszélni,hogy írjon beutalókat és elmegyek mellkas rtg-re,hasi uh-ra és vérvételre is,így meglesz a teljes onkológiai kontroll,mielőtt kezdünk!

Twist,
örülök,hogy jól vagytok,vigyázz is magadra és készülj a nagy találkozásra!Azon gondolkodtam,milyen kabátot tudsz hordani?Jó a régi,vagy venni kellett egy bő fazonút?
Vendég
 


Ja,a beültetésről:valaki mondta nekem a klinikán,hogy az első 2 próbálkozásnál 2-t,a 3.-tól 3-at ültetnek be.
Vendég
 


JÓ REGGELT,SZÉP HÉTVÉGÉT!Lányok repülök a boldogságtól 8-ból 8 megytermékenyült,azt mondta az embriológus doki hogy gyönyörűek!
Később hivom a klinikát az időpont miatt vagy holnap vagy hétfőn beteszik Őket.
Úgy izgulok!!!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok! :D

Kamilla

Ezek nagyon szuper hírek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D
Ezt álmodtam meg az éjszaka!!!!! :wink:

Mmzsó

Nem kaptam Utrót! :(
Viszont vettem magamnak kéz alól!!!! :wink: Ezen már ne múljon alapon!!!!! :wink: :lol:
Vendég
 


Szép reggelt Csajok:)
Kriszti:)
Hogy vagy?
Képzeld, már bőgtem reggel, mert nem érzem, h. fáj, ill. annyira fáj a torkom, fejem, sztem +fáztam;nem vagyok lázas, de mi van, ha pont emiatt nem fogják +csinálni?Tudom, van még 2 nap,és nyomom magamba a gyümit, teát, de mégis...pont most fogok elbukni???
Na, jó, már a könnyeimtől alig látok... :cry:
Röpcsi:)
Megy a szuri?
Kamilla:)
Úgy örülök,h. ilyen ügyik voltatok!:)
De jó Nektek...ne értsd félre, nem vagyok irigy!lcsak lehet, h. én el sem jutok a punkcióig sem! :cry:
na, befejezve a panasznap!
Twist:)
Remélem jól vagytok!
Mmzsó:)
Hogy érzed magad?
Adri:)
Holnapra várod?
Ditke:)
Jól vagy?
Baba:)
Te hogy érzed magad?
hcg érték?
Luna:)
Ne keseredj el!Ismerek én is olyanokat, h. csak spontán jött, nem számítottak rá!és megjárták előtte a hadak útját!Kitartás!
Tudom, könnyű mondani...

mary80
 
 


Mary!A punkciót akkor is megcsinálják ha valaki náthás.A köhögés az gond de az is csak altatás miatt,olyankor ébren csinálják vagy érzéstelenitenek.A tüsszőket nem hagyhatják benned!!!!Hidd el nekem,le fogják szivni,ez nem lesz akadálya!!!Akkor ezzel az erővel minden 2.nőnek elmaradna a punkciója mert most mindenki benne van ezekbe a megfázásokba,mindenki az orrát fújja meg tüsszőg!
Vegyél glycoseptet toroköblőgetőt a patikában,nekem az vált be a legjobban meg algopyrint mert az megelőzi még a belázasodást is!Ezeket nyugodtan szedheted és nem lesz baja a tüsszőcskéidnek sem!Hétfőn vigan mész a klinikára csak ne gondolj a rosszra mert akkor azt generáljuk,én is mindig ezt ismételem magamnak hogy csak a jóra gondolunk és akkor bevonzzuk!

:wink:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Mary

Nyugi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Biztos meglesz a punkció!!!!!!!!!!!
Gyógyulj meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Mézes tea is jó a torokra! :wink:
Vendég
 


Adry

Suttyomban nem csináltál tesztet?????
:wink:
Vendég
 


Kamilla

Majd írd meg hogy hogy kell elképzelni a punkció folyamatát!!!! :wink: Az elejétől a végéig!!! :wink:
Vendég
 


Kamilla,
szuper!Akkor lesz kistesónak való fagyibaba is! :wink:
engem is érdekel a punkció folyamata.

Mary,
ne aggódj,biztosan úgy lesz,ahogy Kamilla mondja!mézes hársfateát ajánlok én is!

Ditke,
te kis huncut :wink: én sem kaptam utrót,de állítólag csak az kap,akinek az ösztradiolszintje nem megfelelő,úgyhogy ez jó jel.
Vendég
 


Helló Lányok!

Jelentem tegnap nagyon jól ment a szuri beadás, bőr alá ment :!: :D
Viszont ismét kérdéssel fordulok hozzátok! A menopurt csütörtök óta szurom és a baloldalon majdnem mindig érzem, hogy fáj, de jobb oldalon szinte semmit sem érzek! :( Nem fáj, se semmi. A baloldalon mióta szúrom a menot, közepesen mindig fáj! :D Ugye nem lehet az, hogy csak az egyik oldalon nőnek?
A baloldalam átjárható, a jobb nem de itt, ennél a kezelésnél ez lényegtelen nem? Tehát a jobb oldalon is biztos, hogy nőnek?
Vendég
 


Röpcsi

Tuti hogy nőnek a jobb oldalon is!!!! :wink: :D

Mmzsó

Támogatásnak jó lesz az utro!!!! :wink: :D Én részemről megteszek minden tőlem telhetőt!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mmzsó

Te érzel valamit? :shock: :wink: 8)
Vendég
 


Mary
Tudod, hogy nagy járvány van most, sokan lázasak, fáj a torkuk, fejük mindenük és éppenséggel Te is mi is bármikor elkaphatjuk ezeket a bacikat :oops: , de mondok valamit :!:
Te nem fogod elkapni, talán csak picit megközelíted :!: :wink: És miért :?: Mert Mary vagy, szépen eljutottál a punkcióig, hétfőig szépen kikúrálod magadat. Teák, fürdők, torokra (fokhagyma), vitaminok, gyümik stb. és csak arra gondolsz, hogy nemsokára mennyi petikét fognak majd leszívni, aztán hány "picit" fognak visszaültetni. :D Tudom, nagyon nehéz sokszor pozitív dolgokra gondolni, de itt állunk mindannyian mögötted, melletted, mi a fórumos csajos csapat és persze a 2 kiskorú és mindannyian nagyon szurkolunk, hogy sikeresen befejezd a kezelést :!: :D Nem lesz semmi baj :!: :D
Mary ne sírj, én is sírtam tegnap, most én jövök majd! Egyébként a bermuda háromszögből tértek vissza egészséges emberek! :D :lol:
Vendég
 


Szia Ditke!Puszillak!Punkció menete:
Mentünk nyolcra az osztályra.
Mire felócsudtam már engem hivtak be a műtőbe pedig apa még nem is volt a "kishelyiségbe".Bementem teljesen le kellett vetkőznöm kaptam egy fehér hálóinget amit úgy kell felvenni hogy elől legyen nyitva.A zokni ami maradhat egyedül,arra lábzsákot kell húzni.
Aztán mondták feküdjek fel a popsit NAGYON le kellett csúsztatni szerintem most jobban mint inszemnél.
Aztán bemutatkozott az anesztes doki el kellett mondanom szedek -e rendszeresen valami gyógyszert.Az anesztes nővér vénát szúrt nekem csak 2.ra sikerült a kézfejembe.Aztán mondták Nubain mehet,és hogy az altató is jöhet,és mondták jó éjszakát szép álmokat.Tüneményesek voltak.Hamar lehúzták a rolót mély álomba szenderültem,annyira jó volt hogy nagyon:)
Aztán keltettek hogy készen vagyunk.Egyből azt kérdeztem hányat sikerült leszivni,mondták éppen számolják a petesejteket mindjárt megtudom,mondták utánna egyből ahogy a Zsuzsika visszajött a mikrószkoptól.Izgis pillanatok voltak:)
Utánna egyből felültettek és átöltöztem egyedül!
Vigyorogva mentem ki a folyósora ahol a férjem várt és mentünk a pihenőbe,ott 1 órát feküdtem,de követeltem hogy apa hozzon nekem kaját mert majd éhen haltam.Aztán kaptam hamar enni mert se hányinger se semmi tünetem nem volt,de még a hasamat sem éreztem mintha nem is nőgyógyászati beavatkozás után lettem volna.Határozottan jól éreztem magamat.Aztán utánna Mary meg a Krisz bejöttek hozzám annyira jól eldumcsiztunk.Utánna szólt a Katika (olyan aranyos ugy szeretem)hogy keljek ki az ágyból meg mellettem a másik hölgy is mert éppen kongresszus volt a klinikán és jönnek a főmuftik megnézni az osztályt és nem lehetünk ott.
Ugyhogy angolosan távoztunk a férjemmel a büfébe kávézni,a lányok meg csavarogni.És kb.2 re kellett visszamenni a prof.hoz hogy mindent elmondjon meg a progeszteronkészitményt odaadja.De nem jött 2 re a kongresszus miatt csak 3 körül,ha jól emlékszem .Addig ott pletyiztünk a csajokkal,olyan jó volt.Aztán behivott és hazajöttem.
A progeszteronkészitményről annyit hogy az applikátorban maradt a hatóanyag fele ugyhogy egy nagy szar konstrukció.Aztán ujra felgyőmtem hüvelyembe és megint megnyomtam a ballonját a hüvelyzselé adagolónak de nem ürült ki teljesen.Nem értem miért nem fecskendő elven oldották meg miért ilyen ballonosan???
Na nem baj én már rájöttem hogy oldom meg a problémát szerkeztettem egy fellövő egységet :lol: Mindent dokumentálni kell a felnyitott applikátor papirtasakját is gyüjteni kell és minden alkalommal az egész dobozt vinnem kell magammal.Pussszi

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


LÁNYOK HÉTFŐN TALI!!!!
Most hivtam újra az embriológiát hétfőn 9 re kell mennünk!!!
Puszi mindenkinek,akinek kérdése van a leszivással kapcsolatosan kérdezzetek mert lehet hogy valamit kihagytam.

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla, Gratulálok a 8 megtermékenyített petikéhez :!: :!: :!: :D
Elolvastam a punkció leírásodat, annyira meghatott az egész leírás, hogy itt folynak a könnyeim :!: :cry:
Vendég
 


Sajnálom Kamilla,amiért ezt kaptad;de tudod Katika +mondta,eszünk ágában sem legyen cserélni!
Ismerem a vonzás trv-t,volt már benne részem...
Drága Röpcsi:)
Nagyon szépen köszönöm!Sírva-mosolyogva olvastam a soraid, annyira jól esett!
Nem Te jössz a sírással!:)

mary80
 
 


Mary, nagyon szívesen :!: :D
Áááá, szóval akkor arról van szó, hogy én tegnap sírtam, te meg ma és szerinted ha nem én jövök most, akkor már csak egy variáció lehetséges :!: Az, hogy együtt sírunk :!: :cry: :cry:
Vendég
 


:) :lol:
Vendég
 


Csajok

A sírás szerintem most érthető, hiszen nagyon nagy utat tettetek meg, hogy idáig is eljussatok!!!!! :( :wink: Deeeeee, sínen vagytok, és innentől kezdve már csak jó dolgok történhetnek veletek!!!!!!!!!
Na meg a sok hormon is elősegíti a pityergést!!!! :lol:

Annyira örülök nektek, és továbbra is drukkolok!!!!!!!!!! :D

Kamilla

Köszi a punkciós infókat!!! :wink:
Jó sokat kellett várnotok??? :shock:
Nem feküdhettek ott? :shock:
Ezek zizik, hiszen egy meddőségi kp-ról van szó, ahol mesterséges megtermékenyítéseket végeznek!!!!! :shock: Punkció után rögtön kelljen fel a leendő anyuka???? :shock: A főmuftik is lehetnének empatikusabbak!!!!!!

Nagyon jó megérzésem van veled kapcsolatban!!!!! Én két kismanót érzek!!!!!! :wink: :D
Vendég
 


Én egyébként béres+c vitamint szedek hellyel közzel, persze rendszeresen kellene, de van, hogy elfelejtem. :oops:
Ja és esténként 2-2 db narancsot mindig megeszünk a férjemmel.
Tegnap mondjuk a mamám felhívott, hogy látott valami riportot a megfázásokkal kapcsolatban és most azt mondja szedjek még centrumot is. :(
Szóval nálunk a gyerek neve már megvan: Vitamin :lol:
Vendég
 


Bocsáss meg Mary,nem akartalak megbántani semmivel sem,még egy olyan tanáccsal sem ami esetleg a kis szivedet érzékenyen érinti.
Nagyon szeretlek és elnézésedet kérem ha valamivel fájdalmat okoztam.

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla
Küldtem privit! :)
Vendég
 


Mondom én nektek hogy a hormonok miatt túlérzékenyek vagytok!!!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Igen,holnapra nem várom a mesit..... :roll: :?
teszt még nem...... :roll: :wink:
de jó,hogy nagyon pörögnek az események..... :lol: :lol:
Kamilla, Gratulálok a 8 megtermékenyített petikékhez.... :lol:
Krisztivel mi van :?:

Kép
Adri
badró1
 
 


Adri

Mikor akarsz tesztelni? :wink:

Hát ez az!!!!! :shock: Hogy Kriszti tegnap sem írt hogy mi van vele!!!!! :shock: Remélem nincs semmi gond!!!!! :roll:
Vendég
 


Na megyek, mert a gazdasági válság miatt nem jön a bejárónőm!!!!! :lol: :lol: :lol: És nekem kell mindent csinálnom!!!!!!!!!!!! :lol:

Ez csak vicc volt!!!!!!!!!!!! Nem volt sosem bejárónőm!!!!! :wink:
Vendég
 


Ditke drága milyen vicces hangulatban vagy,ez nagyon tetszik legalább Te vidits fel minket tartsd bennünk a lelket.Borzasztóan bánt hogy megbántottam Maryt a hülye tanácsaimmal vonzás törvénye meg stb.
Inkább fognám be a pofámat.
Köszönöm a megérzéseidet hogy kettő babyt érzel.
Az meg nagyon tetszett hogy lesznek sitáborosok is:)))).Ditke Te nagyon poénos vicces anyuka leszel!
Puszillak

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Drága Kamilla:)
Dehogy bántottál +!Eszedbe sem jusson ilyeneket gondolni!!!
Csak a hormonok...
Úgy izgulunk Értetek, itt mindannyian!

mary80
 
 


Még1x:NEM BÁNTOTTÁL MEG!!!

mary80
 
 


Ditke jó takarítás :!: :D Takaríts, de ne terheld túl magadat :!: :wink:

Én a hét közepén kitakarítottam Kép Kép Kép
Vendég
 


Mondtam én hogy a hülye hormonok!!!! :evil: :lol:

Én annyira örülök hogy ilyen jó kis csapat vagyunk!!!!!!!!! :wink: :D


Anyukám mindig mondta hogy én vagyok a családban a "legerősebb"!!!! :wink: :D Azt hiszem ezért is szoktak keresni a barátnőim is a problémájukkal, mert nem csak meghallgatom és tanácsot adok, de meg is nevettetem őket, és mindjárt szebb színben látják a világot! :D
Vendég
 


Most már tényleg lépek!!!!!! :D

Nem tudom tudok e jönni még ma, mertha a párom hazajön kicsit vele töltöm az időmet!!!!! :wink: :D
Vendég
 


Mary,köszönöm.Jaj de jó!Annyira fájt hogy akit szeretek megbántok.De akkor nem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaj de örülök,már várom nagyon hogy újra találkozzam veletek!!!
Krisztike jól bealudt a Frontintól :lol:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla, igazán nincs mit!:)
A vonzás trv-e már pozitív értelemben is sikerült,nyugi!:)
Krisztivel, nem tudom mi van!Jelentkezhetne!Izgulunk érte is!

mary80
 
 


Kriszti merre vagy :?: Gyere Te is mesélni mi volt veled pénteken :!: Csajok lehet, hogy alszik, tudjátok, hogy az utóbbi napokban nem sokat tudott aludni! :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Hát mary ezt nem hiszem el!!!!!!!!!!!!Mi ténleg együtt vagyunk
nagyon.Nagyon szarul vagyok.Este bevettem a frontint és
csak 3 órát aludtam.Azóta majdnem hánytam.Taknyos vagyok
fáj a fejem,torkom még nem.Én is nagyon kivagyok,mert
félek hogy nekem is ezmiatt nem csinálják meg a punkciót.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Miért történik ez velünk mary?De figyu én próbálok arra
gondolni hogy nem lesz semmi gond.Lehet valamit
összeszedtünk.Nem?Jó lesz minden erre gondolj.Kaptam
C vitamint azt szedem.
Kamilla
Nagyon örülök hogy mind a 8 megtermékenyült.Annyira
örülök!!!!!!!!!!!!!!Nagyon drukkoltam neked.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Pénteken azt mondta nekem a prof hogy 7-7 tüsző
van mindkét oldalon.Azt mondta jó sok és lesz mit
bőven leszívni.Érzem is.Olyan már mintha lufikkal
szaladgálnék.A derekam is fáj.Az mitől lehet szerintetek?
Nyomja a tüsző :D
röpcsi
Én is általában a jobb oldalamat éreztem és látod van
mindkét oldalamon bőven.Ne félj ez nem jelent semmit.
mary
Neked sem baj ha nem érzed,a prof azt mondta neked is
van minkét oldalon.Ettől ne félj.Egyébként szerintem
a hormonok nagyon odanyomtak nekünk,meg mi amúgyis
érzékenyek vagyunk.Azért sírsz te is én meg nem tudok
aludni.De hidd el a kisbabánk mindenért kárpótól majd.
Meglátod!!!!!!!!
kamilla
Nekem is 9-re kell mennem.Együtt lesz a leszívás,neked
meg a beülti?Tök jó lenne!!!!!!!!!!

Kép
Kép
krisztike54
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?