Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

csak helyzetjelentés/panaszkodás. Úgy tűnik kislányom lusta én meg hajlamos vagyok a mellgyulladásra, de napok óta azzal küzdök, nehogy megint begyulladjon. Egyszer az egyik, másszor a másik és annyira fáj, hogy nem tudok elaludni se, fejnem kell, attól meg csillagokat látok :( És mindeközben kevés a tejem. Pedig már 6 hetesek vagyunk, nem kellene már ennek az egésznek rendeződnie???

na ennyi volt a szabadidőm

chardonnay
 
 


chardonnay vigyázz a mellgyulladással...én az elején majdnem kórházba kerültem.....:(
minden fejés előtt akár hogy is fáj jól masszírozd át!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szasztok, jöttem :P

Char,
szegényem, jobbulást az előnyeidnek :oops:

Jovana,
pedikűr? Lyány meg alszik ezalatt? :shock: Aztaaa, hát nem semmi! (nálunk ez elképzelhetetlennek látszik - még :roll: )

Pattogó,
gyönyörű a Kispasi :D

Kicsike,
gyógyulást a Párodnak :oops:

Babajóga:
engem is érdekelne :roll: (mi pénteken babamasszázsra megyünk :P -ha hisztis, jóóól megmasszírozom :mrgreen:

Mondókák, énekek:
2x naponta lenyomom a Gazdag Erzsi: Mesebolt és a Cini Cini muzsika nagy részét, meg rengeteg gyerekdalt, nagyon figyeli már most :P

Plázázás:
nem merem :oops: (tegnap előtt kimerészkedtünk, egészen a DMig jutottunk :mrgreen: - ketten voltak bent, a szamárköhögő pénztáros és egy hangosan orrot fújó vásárló, hát mint az őrült fizettem és menekültünk kifelé :? )

Anyabébi,
isteni szépek a Pasikáid :D

Nita, Zsriti
gyógyulást!!! :oops:

Őzike,
lencsim is óriásikat nyög és alpári hangerővel "termel" :lol: -mindezt általában szopás után :roll:
Szélcsövet hol lehet kapni??? patikában nem tudták :roll:

Eszti, Anyabébi,
felsírás nálunk is van, de tutira szél-bántalmaktól :oops: szegénykék! :(

Kkia,
őszinte részvétem :cry: :cry: :cry:

Eszti,
gyönyörű a Kiscsaj!!! :D :D :D

Csajok,
mindenkinek köszi! (Tegnap csak azért készültem ki, mert egész nap ölben volt Lencsim, és kivan a gerincem, de rendesen :oops: -háton aludni meg nem tudok, bakker, olyan érzés, mintha az agyamba csorogna a tej :shock: :mrgreen:

Na léptem, kajáért nyöszörgünk :P
(akinek nem írtam, annak dupla puszi :wink: )

tillidian
 
 

 
 

Sziasztok.Ma megyek H1N1 elleni oltást beadatni.(sikerült kiharcolni az ingyeneset,mert az jár azoknak akiknek max.6hónapos a babája)

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Senki koránkelő? :shock:

Gyorsan írok, aztán nekiugrok a beadandónak, még kettőt kell összedobnom 12-ig... Ajaj... 8)

Pattogó, én is imádok olvasni, rengeteg krimim van, egy másik kupaccal pedig mindig kiveszek a könyvtárból. Ha szereted a vámpíros könyveket, ajánlom Laurel K. Hamilton, Anita, a vámpírvadász-sorozatát. Én kb. 7 könyvet olvastam el ebből a sorozatból, szerintem veri a többi misztikus könyvet.
Most kölcsönkaptam a Jóbarátok teljes évadát, amit az új szopisfotelből nézek szoptatás közben. A puffot pedig kisasztalnak használom.
A KisBuddhád nagyon édes a komoly pofijával. :D :D

Jovana, amikor elmerengve vigyorognak, szerintem a jóllakott pocakjuknak örülnek ennyire. Vagy éppen pisilnek. :lol: :lol: :lol:
(oké, én nem nagyon hiszek a misztikus dolgokban... a macskám szétvágja minden halott, de mozgó izé pofáját, azért tartom)

Char, mellgyulladás esetén próbálj úgy fejni, hogy meleg vízzel borogatod. A cserimag-párna is jó borogatásnak. És a zuhany alatt is sokáig folyasd rá a meleg vizet. A sógornőmnek volt és ez használt.

Tegnap délután Milán már nagyon élénk volt, énekeltem neki a micimackót. Úgy figyelt. :D

És ma a teszkóba megyünk plázázni. Kenguruval (vagy ha ma megérkezik, az új mei-tai-jal).

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Kicsike, a szezonális influenza ellen is adasd be egyben. Én úgy kaptam ingyen mindkettőt. Az egyiket a jobb, a másikat a bal vállamba.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!
már csecsemők is intenzíven vannak lélegeztetőn!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tilli: hát most nem volt éppen csendben... :shock: máskor a hangját se hallani...na mindegy... :roll: az ölembe vettem,úgy bezzeg jó volt... :roll:

Kép
jovana
 
 


Jovana,
sebaj, próbálkozni kell :wink:

Csajok,
bugyuta kérdésem van:
a családi pótlékot 3-án decemberre kapjuk, vagy úgy van, mint a fizu, hogy december elején a novemberi jön?
Másik kérdés. október 12-én jött Lencsi, akkor októberre is jár csalpótlék, ugye? Mert idáig küldtek 1x 14.400-at, meg most 26.600-at
:roll:

tillidian
 
 


Tilli, köszi a dicsit :D
Mindig az előző havi cs.p.-ot küldik, tehát most a novemberit kaptad. Októberre szintén egész havi jár! :wink:
Én csak 12 200-at kapok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Eszti,

mert egy gyerek csak 12200-at ér :lol: :lol:
én meg még nem kaptam egy fillért sem :(

Kép
screen
 
 


Voltunk oltáson, szegény Milán úgy sírt... :cry: :cry: :cry: De gyorsan megölelgettem és megvigasztalódott. :)

És :!: :!: :!: Megjött a mei-tai :!: :!: :!: Kipróbáltuk, Milán legelőbb nagyon meg volt lepve és nem tettszett neki, de egy pici sétálgatás után már imádta. Nézelődött az ölemben és boldog volt. :!: A teszkóban is így voltunk, majdnem végig aludt. Tök kényelmes, kb olyan a súlyelosztás, mintha terhes lennék, csak magasabban van a baba, így még jobb.

Ja, a nap csúcsa, a tököli teszkó-soron nyílt egy sportdiszkont, a Koodza. Ahol a Decathlon saját márkás cuccait lehet kapni! IMÁDOM!!! :D :D :D

Kép
Kép
vcsibe
 
 


csibe,

szegény Milán!! Mi kedden megyünk oltásra, de már előre sajnálom szegény kicsikémet :(

Mostmár egyre jobban izgat a kendő téma engem is.. 19-én lesz a hordozó klub, elmegyek szétnézni.

Koodza, sosem hallottam. De szívesen megnézném. Majd ha szembejön velem egy :)

Till,

babamasszázsra hova mentek?

Kép
screen
 
 


Screen, igen, már rájöttem, hogy Vackorról elfeledkeztem :oops:
Vendég
 


jovana,
nem jöttetek jógázni :roll:
klassz volt ma is.
Szilveeaa Szonjácskája tök ügyesen emeli a fejét, sőt sokáig tartja is. Az én gyerekem hason kiterül, majd 1 perc múlva ordít. Basszus én ezen kivagyok. :oops:

Kép
screen
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsban ... köszönjük a jobbulás kívánásokat :)
Egyik gyerekem (a hányós fosós) jobban, másik még nem ... tegnap 40 fokos láz és lázgörcs ... nem influenza (be vagyunk oltva) hanem tüszős mandula gyuszi bakker ...
Zoé nem kapta el - remélem nem is fogja - minden óvintézkedést megtetettem ... remélem elég lesz.
(Na ilyenkor bánom csak igazán, hogy nem anyatejes - így nem védett a betegségektől :()

Till :) - Kitartááááááás!!!

Sziszkó :) - Jó hogy újra :) Martinnak puszi a lábacskáira - szegény :( olyan kis hős hogy így viseli a gipszet ...

Pattogó :) - gyere gyakrabban!! hiányzik a pozitivizmusod!!! :):)

Kkia - részvétem a barátnőd miatt!!

Screen - enyém sem emeli, ezért voltunk a Dévény tornán - azt mondta a nő, nem vészes --- mutatott 3 gyakorlatot amit napi 2x15 percben kell csinálni --- ha már talizunk végre megmutatom
:wink:

Hát nagyon bátrak akik mernek menni a gyerekkel --- én annyira para vagyok az influenza miatt hogy SEHOVÁ nem megyek vele (csak sétálni), sőt azt is kitiltottam aki nincs oltva (anyóst apóst is beleértve :))
mert aki oltva van annak elég egy alapos kézmosás ... aki nem az a levegőben is terjeszti ...

Nálunk egyik nap tök jó, a másik meg tök szar ... ennek függvényében az én hangulatom is változó :):)
de legalább vannak már jó napjaink Zoéval --- pláne ha nincs nehezített pálya a fiúkkal

R

Kép
zsrit
 
 


zsrit,

jobbulást a másik édeskének is +++++++
kivi lennék a gyakorlatokra. De Zoé sem szeret hason lenni?
biztos én csesztem el, h már korábban nem erőltettem a hasonfekvést... :( :oops: :oops:

Kép
screen
 
 


Screen, nálam ma volt a védőnő, rákérdeztem, hogy kellene-e hason fektetni a gyereket, azt mondta nem, sőt nem is javasolják a hason fektetést/altatást újszülötteknél. Persze ha hason szeret, akkor nincs mit tenni. Sophia el sem alszik úgy, csak háton vagy az oldalán. Napközben néha hasra teszem, azt mondta a védőnő, ez elég. Emelgeti is szépen a fejecskéjét. Iwiwen van is róla fotó :D

Már megint filózom a H1N1 oltáson, beparáztam :roll:
Vendég
 


Screen: köszi a hiányolást :lol: bevallom az én lustaságom miatt nem mentünk,mikor el kellett volna kezdeni készülődni,még mindig tök nagy köd volt és nyálkás gusztustalan idő volt,így nem volt kedvem semmihez :? na de majd jövő héten :lol:

Mi hétfőn kapunk oltást :roll:

Férjem tegnapra betaknyosodott,szaruk is volt,így likvidálta magát anyósékhoz... lehet,h hnap már hazajön...tök szar Nélküle :cry:
De nagyon fél,nehogy mi is elkapjuk...bár sztem ez csak egy szimpla megfázás,m fűtött kocsiból kiugrik kabát nélkül és nem hiszi el,h így is meg lehet fázni...

Betegeknek:+++++++++++++++++

Zsrit: én sem viszem szinte sehova Fédrát,csak nagy ritkán,közösségi életet szinte csak az utcán élek

Kép
jovana
 
 


Eszti,
igen, 1 gyerekre 12.200 jár, de ha 2 van, akkor fejenként 13.300...hogy mi ebben a ráció??? :roll:
Rágyúrtok a kistesóra és dől a lé! :mrgreen:
(köszi a csalpótlékos infót, akkor nem csaptak be :roll: :P )

Oltás: én továbbra sem oltatok, vitaminozunk. No para!!!!! (tömegközlekedést kerüljétek és -sajna egy ideig - a plázákat is!)

Screen,
minden védőnői központban (ahová tanácsadásra és oltásra jártok) a védőnők csinálnak babamasszázs tanfolyamot, kérdezz rá, ingyenes! :wink: Én Vackorral is voltam, jó kis csapat jött össze, azóta is tartjuk a kapcsolatot! :P

Vcsibe,
mei-taiba hogy ül a baba? A tappancsokat békamód maga alatt tartja? :roll: (csak mert ugye széttenni még nem tudják a lábakat, és nem tudom, mennyire kényelmes így nekik :roll: )

Zsriti, Screen,
enyém sem emeli a fejét :roll: - holnap rákérdezek védőnőnél...

na pusszancs, betegeknek gyógyulást, léptem mert nyöszörgés van...

tillidian
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok,"új" névvel...majd holnap elmesélem,miért.Lényeg:pancser vagyok

Kép
Kép
zanikóó
 
 


pedig már majdnem középhaladó voltam....most kezdhetem elölről

Kép
Kép
zanikóó
 
 


'estét!

Nem nagyon van mit írnom. Holnap megyünk a görény "anyósomhoz", de megmondtam hogy kb. 10 percet vagyok hajlandó ott tölteni, ha tetszik ha nem. Már előre letargiában vagyok emiatt, annyira de annyira utálom, hogy el nem tudom mondani. :cry:

Én úgy tudtam, hogy a családit az adott hónapra adják.
Csibe: örülök a mei-taiodnak :), meg hogy tetszik. Én is beleraktam ma kis időre mert nyöszörgött, aztán bámult rám és nagyokat mosolygott, tetszik neki, bár a lábát én is féltem :shock: , megpróbáltam ma kétoldalra kitenni neki de mjdnem kitörtem aztán inkább gyorsan visszadugtam :oops:

1 hós adatok: 55 cm, 4100 gr, fej 38, mell 38 cm :) ilyen nagyok vagyunk már. Asszem a védőnő imád engem, szoptatáspárti és a környéken kb. én szoptatok egyedül :lol: :lol: :lol:

Na jó éjt, mindenkinek puszi :)
Holnap már könnyebb lesz a lelkem Kép , gondoljatok rám.
anyabebi
 
 


ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ Zanikóó!!!
Ez gáz :shock: :lol:
anyabebi
 
 


Kenéz babám az 1 hónapos kislegény :)
Kép Kép
anyabebi
 
 


Csibe jó hogy mondtad....majd én is elnézek oda:)))
Kenéz baba annyira gyönyörű!!!!!!!!!!!
anyósainkat ültessük fel egy repülőre és vezettessük neki egy üres toronynak!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló csajok!

Ezt a mai napot nem volt nehéz visszaolvasni... Mindenki punnyadt, úgy látom...

Nálunk minden OK, az elmúlt pár napban elég sokat mászkáltunk, de már én is ráparáztam a malacvírusra, úgyhogy sehol sem tudtam maradéktalanul jól érezni magam, mert fél szemmel állandóan azt néztem, van-e betegnek tűnő egyed 5 méteres körzetben...

Ami az én parám mostanában: Szonja párszor úgy megijed, hogy nem vesz levegőt... Pár napja anyámék lakásában ébredt fel és mivel ismeretlen volt a hely, döbbenten nézet, elvörösödött a feje és nem kapott levegőt... Persze azonnal felkaptam és akkor jobban lett (mondjuk még ordított egy kevéskét), de hát nem részletezem, hogy min megyek át ilyenkor... Mi lett volna, ha nem vagyok ott????? Valakinél volt ilyesmi?
Amúgy meg eddig tök békés volt, most mitől lett ilyen parázós hirtelen? :shock: :shock:

Screen
Nekem amúgy a kórházban a csecsemős mondta, hogy hason altassam, úgyhogy Szonja sokat volt úgy... Azt már én is csak utólag tudtam meg a védőnőtől, hogy amúgy a háton altatás javasolt... :roll:

Anyabébi

kitartás anyóshoz... de mondjuk téged nem féltelek... :lol: :lol:

Csibe
Tegyél fel mei tai-os fotót!!!

Zsrita
Jobbulást a kis tündéri fiaidnak!

Pattogó
télleg gyere gyakrabban!

Kép
szilveeaa
 
 


Szil,
ilyen megijedős-levegőtnemvevős történet nálunk is volt már - a frász jött rám :oops: Hiába, MINDIG ott kell lennünk, és kész!!! :P

Amúgy mindenki mást mond, hogyan altassuk a babát: az ortopédián rám parancsoltak, hogy csak hason szabad...

Na szép álmokat, kajcsi jön :P

tillidian
 
 


Altatás: Till igaz. Az altatásnál egyik azt mondja, hogy háton vagy oldaldalt a csecsemőhalál miatt, a másik meg azt, hogy hason a csípője miatt. Na, most légy okos. Amúgy nálam a fiam hason volt hajlandó aludni és a mai napig is így alszik el, aztán éjjel forog ahogy neki tetszik, a kiscsaj meg oldalt vagy háton szeret, hason üvölt, mint akit nyúznak. Minden baba más-ki kell tapasztalni.

Mellgyulladásra: meleg vizes zuhany alatt alapos masszírozás utána szopi vagy fejés. Körbe körbe masszírozd mindenhol ahol és amíg érzed benne a csomót.

Baba itt gügyög és nevetgél a játszószőnyegen egy idétlen vigyorgó figurának. Remélem nem velem téveszti össze. :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
Kép
tündér09
 
 


NAhát, én vagyok ma az első? :shock: Hol vagytok csajok? Mindenki szundikál? 8) Irgum-burgum. :wink:

Kép
Kép
tündér09
 
 


tündér,
tényleg Te vagy a legfrissebb :D

csajok, tegnap kikészültem teljesen.
1 héten egyszer mérjük Teot a védőnő parancsára, ez történetesen tegnap volt. 5 azaz öt dekát hízott egy hét alatt. Most mi a szart csináljak??? :oops: :oops: :( :(
nem ordít, h éhes, nyugodt, alszik. Mattot kaptam, fogalmam sincs, h mi van ilyenkor!
Segítséééééééééééég! :shock: :roll:

Till,
de jó, h az én védőnőm a babamasszázst meg sem említi.. Jellemző. Hogy ne vegyünk félbevágott dinnyét nyáron, azt bezzeg mondta.

Kép
screen
 
 


anyabéjb,

gratula az 1 hóhoz!
Keni egyre vagányabb pasi! :lol: :lol:

Kép
screen
 
 


Sziasztok!

Pár nehéz nap után újra itt!

Tegnapi nap volt a csúcs: szopi+büfi+altatás+nézegetés+sírás....szopi és kezdődött előlről egészen pontosan regel 5.40 től a 18.30as fürdetésig. Akkor lila fej, hatalmas bömbi. Szopi+ nézegetés+apához odamentünk a tv elé és apa hangjára 1 perc alatt beájult a mellkasomon. 5 órát aludt egyhúzamban. Volt mit bepótolni!
Ezt a F.... időt megérezhette. Tegnapi ködben kinek volt kedve bármihez?

Eszti!
Szerdán megkaptam a szurit. Kedden meghalt az egyik kismama és azonnal telefonáltam a dokimnak. Szerdán a rendelési idő végén, mikor már nincs senki(nehogy elkapjak én vmit is) mentem.Nem is fájt.

Altatás: Ha rajtam alszik, akkor hason, ha nem, akkor kiterülve! A bölcsőhalál miatt nem javasolják a hason alvást. Régen ilyen nem volt.

Kiütések: Húh de régen voltam fent ezek szerint.
Tejallergia. Majd elmúlik....de annyira csúnya, úy zavar :(

Vigyori pattanásos kép:

Kép
Vendég
 


jajjjj, de vagány Lizababa :lol:
csábos mosolya ééééédes!

Sztercsi, az altatásnak ezek szerint nem lett eredménye??? :lol: :lol:

Kép
screen
 
 


ja, és mindig elfelejtem: elmúlt a november! Juhhhhéj. Mingyá itt a karácsony (semmit nem sikerült beszereznem :oops: )

Kép
screen
 
 


Anyabébi: anyóshoz kitartást!

Screen, úgye nem parázol komolyan, hogy Teo csak 5 dekát hízott :?: :?: :?: Ne mááááááááá! Egy hónaposan már 5 kiló volt! Most nem sokat hízott a héten, hanem nyúlt. Majd a jövő héten többet hízik és kevesebbet nyúlik. Gyerekorvos nekem mindig azt mondta, hogy ráérek akkor aggódni, ha két egymás utáni mérésnél nem változik a súlya (havonta történő mérésnél) és a hossza sem. Nyugi! Ne csinálj semmit, majd szól, ha éhes!

Zsrit, örülök, hogy Bence jobban van! Balunak gyors gyógyulást, Neked pedig hatalmas adag +++++++++++++++energiát ehez a nagyon fárasztó időszakhoz!

Szilveeaaa, isten hozott a klubban! Ijesztő a helyzet, de látom nagyon jól kezeled. Kitartás! Hamar kinövik ezt az állapotot.

Zanikó, én olyan szinten le vagyok toprongyolódva IQilag (őszinte elismerésem azoknak, akik mostanság tanulásra képesek /Zsrit, Vcsibe/), hogy észre sem vettem volna, hogy már Zanikóó lettél, ha nem írod. Kíváncsian várom a sztorit!

Altatás: Bene hason szeret, légzésfigyelő van alatta.
Oltás: megkaptuk családilag, állítólag így anyatejen keresztül a kicsi is védett. Azért így is parázok. Maradt még a H1N1-en kívül is jó pár vírus és baci.

Szerdán voltam nőgyógyásznál harhetes kontrollon, minden rendben. Kérdezte, hogy spirált akarok-e felteteni, mondtam, hogy nem, ő meg azt, hogy a negyediket (mármint gyereket) majd megbeszéljük.
Ma jön Anyukám, én meg megyek vásárolgatni (amit nagyon utálok, de így ünnepek előtt muszáj).

Bcg oltás: Bene egy hós korában szép piros mugli volt a helyén, most meg olyan, mint egy jó nagy gennyes közepű pattanás. Felhívtam a védőnőt, mondta, hogy sajnos egyre több ilyen túlzott reakcióval találkoznak, nem tudják mitől van és akár a gyerek egyéves koráig is ilyen maradhat, akár ki is fakadhat. Szerencsére azon kívül, hogy nem szabad feláztatni, meg néha Bepanthennel át kell törölni más teendő nincs vele.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Helló csajok!

Szilvia: nem azért utálom, mert nem merek beszólni, hanem azért mert ránézni sem bírok. A közelében mintha epe került volna a számba. :cry: Alkoholista (de ezt erősen tagadós), szarházi, sírós-rívós, magát sajnáltatós, okoskodós, hátam mögött pofázós így egyben. Rühelem az ilyeneket.
Nita: lőjük ki az űrbe őket, megkockáztatom én még a mamát is csatolnám hozzá :shock:
Hason alvás: ha a hátára teszek le felkel egyből, a hasán órákig alszik. A gyerekorvos azt mondta folyamatos felügyelet mellett lehet hason nyugodtan. Én éjszakára a hátára teszek ha tetszik ha nem. Éjjel nem tudok felügyelni :shock: .

Ha sokáig nem vesz levegőt én picit meg szoktam fújni az arcát, akkor vesz egyből :wink: .

Sztercsi: nálunk már a nyaka is tiszta ragya nem csak a képe, tiszta kamasz :mrgreen:

Megjött ma a családipótlék kiegészítés november hóra :), +14400. Dőzs van, megyek is a boltba :mrgreen:

Screen: és mit mondott a védőnő az 50 gr-ra? Sztem az nem annyira gáz, lehet, hogy jövőhéten többet hízik. Próbáld meg többször szoptatni, ha elfogadja.
Szegény, tök para lehet a helyzet :shock: , de azért még ne aggódj. Kép
anyabebi
 
 


Egyébként Sztercsikém, ha ilyen rózsaszín bocis pelus lenne a fejem alatt énis vigyorognék egész nap :), látod ő is tudja, hogy rózsaszín boci nem létezik :mrgreen:
anyabebi
 
 


Szép jó napot!
Screen
Én gyerekem is utál hason lenni, mondjuk az én hibám, mert félvén a bölcsőhaláltól, nem is erőltettem... és nem igen emeli a fejét hason ő sem....de szerintem egy, Szilvi kislánya már "idősebb" és itt hetek is számítanak (elvileg 3 hónapos korban kell tudni emelni a fejet), kettő, a lányok hamarabb tudnak mindent :lol: többnyire 8) Egyébként próbálkozni kell, tedd többször hasra, és az érdekes dolgokat tedd elé... én most ezt próbálom.
Súly miatt akkor kell aggódni, ha fogy a gyerek, ha a hízásban néha stagnál, az nem számít.

Szilvi
Ez az apnoe sok gyereknél van, később is ha nagyon sír...de ezt kinövik..

Datolya
Én is hallottam , hogy van aki szerint átmegy a védőanyag az anyatejből oltás után, de más doki meg azt nyilatkozta nem... a fene legyen okos..

Sztercsi
Édik vagytok :lol: Nálunk is ment este a nyűgösködés, legújabb, hogy már meg sokat kakil és jó folyékonyat..lehet hasmenése van.. :cry:
Csibe Nálatok volt már kaki azóta?

Tündér
Nálunk egy kisegér a kedvenc amire nagyon vigyorog :lol: ... hát csak nem tévesztik össze 8)

Anyabébi
Hamar túl leszel a mai látogatáson meglásd! Pasik egyre helyesebbek :lol:

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


kösziiiiiiiiii csajok, komolyan megnyugodtam!!!!!!!!!!
húúú, de jó, h vagytok.
10000000 köszi
8) 8) 8) 8)

Kép
screen
 
 


Sziasztok!

Ma reggel megvolt az első orrszívásunk; Sophia bukott, míg kiszaladtam a konyhába és telement az orra, utána meg köhécselt, mert nem kapott az orrán levegőt, úgyhogy vettem egy nagy levegőt, előkaptam a porszívót meg az orrszívót és kiszívtam. Azt hittem ordítani fog, mert megijed vagy ilyesmi, de látszólag örült, hogy megkönnyebbült :D én kis okos lányom :D

Tegnap mi nem voltunk sehol, még sétálni sem amiatt a rohadék idő miatt :roll: nyűgös is volt a drágám...

Lehet, hogy hülye kérdés, de kíváncsi vagyok mit gondoltok: mindenképp akarok fülbevalót Sophienak minél hamarabb, mert -ugye- az ikreknél nagyon megszívtuk a kései kilövést (Lilikének a mai napig nem lehet kicserélni a fülbevalót, nem engedi), viszont nem tudom eldönteni, hogy én lőjem ki, vagy vigyem el kozmetikushoz :roll: őszintén a legjobban a saját kezemben bízom, viszont tudom, hogy fájni fog+megijed és ordítás lesz (lőttem már elég kisbabának ), akkor viszont kikészülök. Ugyanez lenne idegennél is (+még azon is aggódjak, hogy rosszul lövi), viszont akkor nem nekem kell "bántanom" a kicsikémet. Szerintetek ha én lövöm ki neki, azt úgy "veszi", hogy bántottam? Emlékezni fog rá? Nem akarom, hogy sikítófrászt kapjon utána, ha közelítek felé :roll: félek magam kilőni!!!!!!!!!!! SZERINTETEK???
Vendég
 


Anyabebi, édes az egy hónaposod!!! iWIW-en is megcsodáltam, még hozzá is szóltam :D
Anyóssal kapcsolatban maximálisan együttérzek. Az alkoholistán kívül enyém dettó ugyanez. ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚTÁLOM!!!!!!!!! Remélem nem jönnek Karácsonykor! Nekem is gyomoridegem van már előre, ha találkozni kell vele. Fúúúúúúúúj!!!
Vendég
 


S[b]ziasztok!

[b]PLázázás:
én is paráztam nagyon a baciktól, de végül nem bántam meg, hogy kimozdultunk. Hétköznap délben alig voltak, a gyerek közelébe nem került senki sem, úgyhogy szerintem nem volt veszélyben. Nagyon sok kismama sétálgatott egyébként (az Allee-ban voltunk) hasonlóan pici babákkal, ez megnyugtatott. Az autózás is tök jól sikerült, a ki-bepakolás is. Kávéztunk, dumcsiztunk egy órát a barátnőmmel és a kislányával (10 nap van a két baba között). Aztán a H&M-ben és a C&A-ban vásároltunk, kizárólag a babáknak..még ilyen sem történt :roll: Be kell valljam, azért nem egyszerű babával vásárolni, így aztán majd inkább egyedül is visszamegyek valamikor, hogy a karácsonyi vásárlás is sorra kerüljön.

Pattogó - a vámpírokat én is imádtam! De az Újholdat még én is csak olvastam, filmet még nem láttam. De állítólag jó!
A takarításról írt szösszenet nagyon igaz...

Vcsibe, továbbra is le a kalappal előtted, hogy a sulira is van időd...[/b][/b] Én nemrég reggeliztem, de fogat mosni még nem volt időm...helyette írok nektek :roll:

Zsrit - jobbulást a gyerekeknek! Neked meg kitartást...

Eszti - rémisztőek a hírek influenza ügyben...én nem bántam meg, hogy beoltattam magam. Némi karizom fájdalmon kívül semmi mellékhatása nem volt. Az vajon tényleg igaz, hogy az anyatejjel a baba is védetté válik???

Anyabébi
- szép egyhós adatok, gratula! Hogyhogy csak te szoptatsz a környéken? Nálunk a védőnő azt mondta, hogy ez szegény falu (?), itt mindenki szoptat, mert nincs pénz tápszerre...basszus...mintha azon múlna...Pont ez stresszel, hogy a szomszédunk is egy tök csóró család, kaja is alig, tutira nem eszik 6,000 Ft-os kapszulákat, meg csodateákat, mégis ömlik a teje a csajnak 6 hónapja...Ja és a csaj vaságyastól 35 kg :roll:

Tejci ügyben tegnap jól betojtam...a barátnőnk halála és egy ronda afta miatt, ami a számban egy kenyérhéjtól keletkezett, két napig alig bírtam enni-inni...tegnap délután nulla tejem volt :shock: De aztán este erőt vettem magamon, bedöntöttem egy csomó húslevest, teát, mandarint és reggelre lett 70 g tejci egy ciciben. De most megint csak 40 g volt :evil:

Sztercsi - Liza édeske :D

Kép
kkia
 
 


Sziasztok!

Datolya:nincs sztori.Egyszerűen idióta szétszórt vagyok,aki még egy jelszót sem tud megjegyezni,aztán amikor a gépünket újratelepítették elveszett minden mentett jelszó.És ezt már nem először játszottam el.

Screen:ugyanez volt nálunk.Tamara 7 dekát hízott egy hét alatt a giga-mega hízások után.Persze elkezdtem parázni,mire a férjem leállított.Kíváncsi vagyok a héten mi lesz hízásilag.

Eszti,én a helyedben saját magam lőném ki.Ha a közelben laknál,még Tamit is hozzád vinném,mivel elhatároztam,hogy minél előbb kilövetem a fülét.Panninál sajna mindig elodáztuk,így várhatjuk,hogy ő engedélyezze a dolgot....

Alvás :hason.Most már egyre több helyen ajánlják inkább a hason alvást,mint háton.

Kép
Kép
zanikóó
 
 


Üdv.

Potyognak a könnyeim...oka.
A Hoxa weboldalról idézek...


"Sosem foglalkoztam a szellemvilággal, csak épp annyira, amennyire egy átlagember eltöpreng a dolgon. De mostanában furcsa és számomra ijesztő jelenségeknek vagyok tanúja. Nem különös léptek, vagy recsegő bútorok rémítenek meg, hanem a kisebbik, 20 hónapos lányom időnkénti viselkedése. Még nem tud úgy beszélni, hogy értsük is, de produkál különös dolgokat. Például ha játékból etet engem, sokszor odakínálja a játékkanalat valakinek, aki mintha mellettem ülne, és éppúgy nevet, mint amikor én fogadom el, amit "főzött". Vagy néz a levegőbe és mutatja, vegye fel valaki, de nem rám néz, hanem el a szoba üres részébe. Egyik nap a vállam felett kukucskált át, és hol hozzám bújt, hol kacagott és közben folyton mutogatott valahová, persze én nem láttam semmit. . . Tegnap állt a szobában, és a játékát nyújtotta valakinek, aztán visszavette és mondta:nem!, persze szintén senki nem volt körülötte. . . és mindig vannak ilyen jelenségek. . . lehet, hogy ez csak számomra különös?"


És azért félek, mert a pici fiam is szokott nézni a szekrény felé, és egyéb dolgok...és fosok...
hajnalocska
 
 


Lehet nevetséges vagyok, de nem merek itthon maradni este egyedül... :cry: :roll:
hajnalocska
 
 


Sztercsi Liza tüneményes kis csaj!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
alvás:Barni születése óta csak hason alszik.........
Anyabebi akkor keressünk ürhajót :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hajnalocska, ne parázz! Ha van is szellem, az azelőtt is ott volt, hogy Pantika felfedezte! Eddig sem volt baj, ezután sem lesz! Nyugi!!!
Vendég
 


Nita én anyósomat nehogy lehagyjátok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


kukucs :lol:

kkia: az alkonyatot megnéztem. Imádom. Az újholdat 2 nap alatt kiolvastam. Imádom! Most megnéztem itthon. És áááááááááááááááááááááááááááááááááááááá..... Mikor lesz már kész a 3. része????? :roll: :lol: :lol: Soha nem rajongtam ennyire valamiért. :D Nagyon brutál. :)

szellemek.. Vannak. De ez szerény véleményem. Khm.. temető mellett nőttem fel. :roll: Amúgy meg a pici babák nagyon sokszor elbambulnak egyfelé. Élesedik a látásuk, valószínű ennyiről van szó. Bence pl az ablakot bámulja fél órákat és közben nevet. Pedig tetőtéri ablak és csak az egyszínű eget látja. Ki tudja mit lát ott olyan érdekesnek és viccesnek. :)

anyós... Az enyémet már egy éve nem láttam. Nem is nagyon hiányzik... :oops:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?