Új privát üzeneted érkezett!

ditke
de hogy?
krisztike54
 
 


Elküld gombra kell kattintani! :lol:
Vendég
 


hol van ilyen hogy elküld?Nem értem
krisztike54
 
 

 
 

Itt csak az van a vonalzónál hogy másoljam be ahova szánom.
Nade mindig nem fogom bemásolgatni.
Ezért nem tudom hogy mentsem el.
krisztike54
 
 


Az oldalszámozások fölött van olyan hogy Topikok-Segédletek! A keresés rublikában rámész a profilra, ott pedig lentebb találod majd ahová bemásolod a vonalzót, és elküld gomb!!!!! Remélem sikerül! :wink:
Vendég
 


Na????? :wink: :lol:
Vendég
 


Az aláírás rublikába másold be, hagytak neki sok helyet!!!! :wink:
Vendég
 


Na itt tök jól elszórakoztattam magam!!!! :lol:

http://noiportal.hu/josda/cimlap.html
Vendég
 


most nézem a videót hogy csinálja.Pill
krisztike54
 
 


Lányok egyszerűen nincs alternativa!Azt mondta a prof. hogyha a fizetős progeszteront kérem akkor biztos hogy hüvelytablattába kapom.Jó mi!
Csak ha a tanulmányba részt veszek akkor van 50 % esélyem az injekcióra.Tehát még fizetősre sem kérhetem az injekciót.Punktum.
Ugyhogy túl sok választásom nincs!
Egy biztos professzorúrunk nem túl humánus.

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


ok ditke megvan.Majd csinálok egy szebbet valamikor
és megcsinálom.Köszi szépen
krisztike54
 
 


kamilla
Mondom hogy odadom az én szurimat. :D
krisztike54
 
 


na most próbálgatok. :D

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Ó nagyszerű.Most ez marad egyenlőre aztán majd
változtatok.Köszi ditke a segítséget.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike

Honnan van neked progi szurid? :lol:
Jó lesz az a vonalzó!!!! :wink:

Kamilla

Hát sajnos a prof. valóban nem egy humánus ember!!!! :(
Vendég
 


Valamit írhatnál a vonalzódra!!!! :wink:
Vendég
 


ditke
Nekem még nincs progi szurim,de azt mondtam kamillának
ha én szurit kapok ő meg zselét akkor odaadom a zselémet.
:D

Kép
Kép
krisztike54
 
 


ditke
Hát ezaz nem tudom még hol tudok írni.Itt bénázom

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Na jól van most nem bajlódom ezzel.Megyek szurizni
aztán beveszem a bogyómat és alvás.Reggel korán kelek.
Jó éjt mindenkinek.

Szép álmokat

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Na milyen lett? :wink:

Mindenkinek drukkolok holnap!!!!! :wink: :D
Vendég
 


Sziasztok Lányok! :D
Most végeztem csak a melóval! :(
Nagyon elfáradtam, ülve eltudnék aludni, megyek is, csak Mindenkinek sok szerencsét akartam kívánni :!: :!: :!: :wink:

Adri, nemsokára itt a nagy nap :!: Nagyon drukkolok :!: :wink:
Mary és Kriszti, megakartalak Titeket hívni hozzánk, hogy ne kelljen 8 óra és délután 2 óra között a városban v. a klinikán várakoznotok, de sajnos holnap reggel fél 8-ra Hivatalba kell ismét mennem és ahogy végzek az ügyfelek már az irodában fognak várni, lenni, jövés, menés lesz, így sajnos a tervem befuccsolt, hogy esetleg a várakozási idő alatt megnéznétek nálunk valami dvd-t. :roll: Persze lehet, hogy rossz terv, ötlet volt ez tőlem bocsi, csak eszembe jutott........ :roll:
Nagyon drukkolok, hogy holnap már megmondják Nektek mikor lesz a leszívás napja :!: :D
Kamilla, nagyon sok szerencsét kívánok a holnapi leszíváshoz :!: :D Drukkolok, hogy minél többet letudjanak szívni és hogy jól viseled majd az egész beavatkozást :!: :wink:
Várjuk a részletes beszámolódat :!: Örülök, hogy a fiad is jól van már :!: :D :wink:
Mmzsó és Ditkekét inszemes barátném, nagyon drukkolok Nektek, remélem Babaimado és Adri után Ti jöttök majd a babás hírekkel :!: :D :wink:
Babaimado, , szívből örülök, hogy sikerült a kisbabátok, nagyon vigyázz magatokra, gratulálok kismama :!: :wink:
Twist, már biztos nagyon készülsz Dorka érkezésére :!: :D Örülök, hogy jól alakulnak, mennek a dolgok, szurkolok, hogy ne kapjál el semmi bacit és kitartást kívánok a még hátralévő időhöz.........amiből már tényleg nincs sok hátra :!: :D
Rena drága ne haragudj, megkaptam az üzidet, de annyira felgyorsultak körülöttem a dolgok, kezelés, lakás és bútor eladás, meló meg minden, hogy eddig még válaszolni nem válaszoltam vissza Neked, de most majd azon leszek, hogy egypár sorban azért írjak majd Neked! :wink:
Remélem jól vagy, írjál, hogy mi van veled akár jó, akár rossz dologról van szó :!: :D

[size=7]Lányok, Mindenkinek küldöm ezt a szerencsehozó mackót :!: :D [/size] Kép
Vendég
 


Röpcsi:)
Köszi, nem volt uncsi ötlet!Ez van,majd eltöltjük az időt.
Sajnállak, amiért ennyire a pörgés körülötted!

mary80
 
 


A cigány elmegy külföldre muzsikálni! Következő héten felhívja a feleségét, hogy küldjön neki 2000 Ft-ot, mert nem megy a muzsikálás és meghal éhen. A nő küld neki! Pár nap múlva megint felhívja, hogy küldjön neki még 5000 Ft-ot mert éhenhal, ugyanis nem megy a muzsikálás. A nő megint küld neki pénzt! Újra eltelik pár nap és most már 10000 Ft-ot kér, amit a nő ismét elküld! Az ember kíváncsi, hogy a felesége honnan tud pénzt küldeni, ezért hirtelen hazamegy és látja, hogy az ágyon egy meztelen férfi alszik! Odamegy a feleségéhez és azt kérdezi tőle:
- Ez adta a 2000 Ft-ot?
- Igen.
- Ez adta az 5000 Ft-ot?
- Igen.
- Ez adta a 10000 Ft-ot?
- Igen.
- Akkor gyorsan takard be, nehogy megfázzon!

Az apa nyitogatja a gyerek ellenőrzőjét.
Matek egyes, durr egy pofon.
Olvasás egyes, durr egy pofon.
Ének ötös, durr egy pofon.
A gyerek méltatlankodva így szól:
- De apa, ének ötös, miért kaptam a pofont?
- Mert két egyes után még volt kedved énekelni.

Bemegy a szőke nő egy Suzuki kereskedésbe.
Megnéz egy kis Suzukit, látja hogy az elején egy S betű van.
Megnéz egy nagyobbat, még nagyobbat, azokon is látja az S betűt. Végül megnézi a legnagyobb Suzukit, azon is rajta van az elején az S betű. Odamegy a Suzuki kereskedőhöz és megkérdezi tőle:
- Ez a sok kocsi itt mind szép és jó, de nincs valamelyik M-es méretben?
Vendég
 


A tanárnő miniszoknyában megy be dolgozatot íratni. Egyszercsak az egyik gyerek odasúgja a padtársának:
- Látom a tanárnő combját!
A tanárnő meghallja:
- Szemtelen kölyök! Menj haza, és 3 napig ne lássalak!
Kicsit később egy másik gyerek is odasúgja a padtársának:
- Látom a tanárnő fenekét!
A tanárnő ezt is meghallja.
- Szégyeld magad! Menj haza, és egy hétig ne gyere iskolába!
Erre Móricka feláll, és elindul az ajtó felé.
- Móricka, Te meg hova mész?
- Tanárnő, én olyat láttam, hogy az idén már nem jövök iskolába!
Vendég
 


De jókat röhögtem a vicceken! :lol:

Mary,Kriszti,
nekem is van egy javaslatom holnapra,a Vörösmarty téren nagyon szép kézműves vásár van.Meg kaja,forralt bor is(persze jó drágán :? )Ma voltam,nagyon tetszett!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Sokat gondolok rátok!!!!! :D Majd gyertek írjatok hogy kivel mi történt!!!!! :D

Kamilla már biztos pihizik otthon!!!!! :wink:


Aki használt Utro-t, ti is fel voltatok tőle fúvódva????? :shock: Már most úgy nézek ki mint aki 3-4 hónapos!!!!! :shock: Nem mintha baj lenne, csak remélem nem kell magyarázkodnom majd az embereknek!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Adri

Mindjárt tesztidő!!!!!!
:wink: :D
Vendég
 


Kamilla, Kriszti, Mary várjuk a híreket :!: :D

Inszemesek, babásak pihengessetek azért! :D

Lányok jelenleg most a decát és a menopurt szúrom.
A menopur összeszerelése tegnap kicsit nehezen ment, de végülis sikerült, ma már azért sokkal jobban ment!:D
A beadással kapcsolatban, ugye az van írva, hogy a bőr alá kell szúrni. A kérdésem az, hogy nagy baj az, hogy ha nem nagyon csíptem össze a hasamon a bőrt, de a tűt tövig beszúrtam és az utolsó cseppet is befecskendeztem? Mindenképpen bőr alá kell szúrni? Így is hatott nem, ahogy beszúrtam?
Vendég
 


Lányok túl vagyok rajta 8 petesejtet szivtak le.Semmiség volt az egész,az altatás meg egyszerűen csúcsszuper!Holnap reggel telefonálok "gyerekügyben" hogy vasárnap vagy hétfő-e a beülti napja.Hát persze hogy hüvelyzselét kaptam....a francba...húúúú de mérges vagyok,marha jó lesz az érzékeny p......nak a mindennapi zseléfellövés.
Maryvel és Krisztivel voltam egész nap,tüneményesek és rengeteget nevettünk együtt!Ők még ott voltak amikor eljöttem.Megyek lepihenni,később bővebben irok!
Puszi!!!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Szia Kamilla!!!

8 petesejt? :lol: Ez igen!!!!! :D Lesznek még itt sítáborosok is!!!!! :wink:

Pihizz!!!!!!!!

Hogy-hogy egész nap együtt voltatok Maryvel és Krisztikével? :shock: Nem mentek csavarogni? :wink:
Majd írj bővebben hogy hogy kell elképzelnünk egy punkciót! :wink:
Vendég
 


Na, itt vagyok! :D Hát ez nap megint olyan pörgős volt, hogy úgy elfáradtam :!: :(


Kamilla
Örömmel olvasom, hogy 8 petikét sikerült leszívni :!: :D Jaj de jó, nagyon örülök, hogy ilyen jól viselted a leszívást és hogy ilyen eredményes volt :!: :D Jövő ilyenkor már kis kamillákkal fogsz majd itt a monitor előtt ülni, nagyon drukkolok, hogy mind megtapadjon! :wink: Ügyes voltál, most a picurokon a sor, hajrá picik nemsokára költözhettek egy 9 hónapig tartó albérlet pocakba:!:

Ditke, nagyon szép vonalzód csináltál :!: :D
Vendég
 


Sziasztok Csajok!
Kamilla:)
Tök aranyosak vagytok, jó volt Veletek:)

Röpcsi:)
Jól vagy?

Mmzsó:)
Köszi, de most olvastam az üzidet:)

Adri, Ditke Veletek mizus?
Kriszti,7fő, végre!:)
7fő punkció!!!:)))
Ma még megy a Fostimon, holnap 1 Deca, és este 8-kor Ovitrelle!

mary80
 
 


Szia Mary!
De jóóó, tudtam, sejtettem, hogy a mind a kettőtöknek hétfőn lesz a punkciója :!: :D
Tüszők, hogy vannak, gondolom szépen növögetnek :?: :!:
Köszi jól vagyok, csak fáradtan, de most már pihizhetek! :D :(

Nemrég jöttem vissza a városból, ahol kétszer is elindultak a könnyeim, a karácsonyi csillogástól, zenétől! :cry:
Nagyon várom már én is a leszívást és azt, hogy amikor beültetik a piciket végre félig-meddig terhes legyek, na és persze 9 hónapig az is maradjak :!: :wink:
Vendég
 


Mary

Hétfőn punkció! :D Jaj de jó, végre, végre!!!!!!!!! :D :D :D Akkor Krisztikével lesztek együtt? :D Szuper!!!!!

Hány tüszőt számolt a prof.? :wink:

Röpcsi

Köszi a vonalzó dicsiket! :wink:
Hamarosan nálad is eljön a punkció ideje nyugi!!!! :wink: :D
Vendég
 


Beültetni hányat ültetnek be? 2-tőt vagy 3-at?
Vendég
 


Röpcsi:)
Tüszők növögetnek, de nem tudom mennyi van.azt mondta 4-5,de hogy összesen-e vagy külön-külön, nem tudom:(
annyit mondott még, h. 7főig még lehet több apró

mary80
 
 


Röpcsi:)
Sztem jól adtad be a szurit, ne izgulj!
amikor először a bőr rétegei közé sikerült adnom, én megijedtem,ezt elmondtam Annának s Katinak is, azt mondták felszívódik, ne izguljak!
2-őt ültetnek be, 35 év alatt!Trv-i szabályozás!
Bent voltunk Kamillánál, bejött Zsuzsa, és rengeteget kérdeztünk tőle.Nagyon aranyos volt!Azt mondta Kamillának és Csillának, megpróbálnak mindent, h. sikerüljön a megtermékenyítés:)
Úgyhogy nekünk is ezt mondja majd 7főn biztos!

mary80
 
 


Köszi, én is úgy éreztem, hogy amikor beadtam felszívódni, biztos, hogy felszívódik!
Csilla ki csoda? Bocsika.....de Ő is felszokott írni?
Örülök, hogy szépen növögetnek a tüszők :!: :D Párodat biztos megrohamozzák majd a (ha) fiúk (lesznek), hogy mindegyiknek legyen egy kisverdája! :D A kislányok is nagyon aranyosak lesznek, ha azok lesznek!:D
Vasárnap estétől lehet még enni, mik a beavatkozás előtti készületek? Mikortól lehet enni vagy nem enni, inni? Hány órára kell menni?
A gyengélkedőbe mentetek be Kamillához ugye?
Zsuzsa mit mondott?
Akkor hétfőn a pasik is találkoznak, Tiéd is és a Krisztié is?
Sajnálom, hogy nem lehetek majd veletek, de annak örülök, hogy aznap talizni fogunk! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Jóideje nem voltam, besűrűsödtek a napjaim... :S

Még sajnos visszaolvasni se tudtam, de remélem mindenkinek jól alakulnak a dolgai! :)

Kellemes hétvégét!!
Vendég
 


Csilla, Kamillával volt 1 szobában,és azt mondta nekik Zsuzsa, h.mindent +tesz a siker érdekében,ugyanis Csilla már 40 éves,érted?
Mi is sokat kérdeztünk tőle a lombikról.
Köszi,Röpcsi, az a lényeg, h. egészséges/ek legyen/ek!
Vasárnap éjfél után már semmit!inni sem!
1/2 8-ra kell mennem.
Előkészület még a 2 fajta kúp, no házasélet!:)

mary80
 
 


Röpcsi, hamar eljön a Ti időtök is, ne keseredj!
Igen, a pasik is talizni fognak.
Te is korán jössz 7főn.

mary80
 
 


Ja, a szuri.azért bőr alá add,ha lehet!

mary80
 
 


Ja, így már értem Csillát! :D Ismeretlenül is drukkolok Neki is! :wink:
Igen, a lényeg, hogy egészségesek legyenek!:D
Köszi az infót!:D
Igen, most majd a bőr alá adom a szurit! Csak kicsit kell összefogni a bőrt, úgy nagyobb az esélye, hogy sikerülni fog, ugye?! Te tövig szoktad benyomni?
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Szia luna81 :lol: de rég voltál itt ...... :wink:
Képzeljétek elkezdtek fájni a cicieim...... :roll: most vagy megjön vagy........ Kép jó lenne...... :lol:
a tesztel még várok nem akarok csalódni...... :roll:
Ditke,szép a vonalzód :lol: :wink:
aztán mindenkinek menek a drukkok.... Kép Kép Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Mary és Csillának van már gyermeke?
Vendég
 


Tövig szoktam igen a Deca-t, a Fostimonosat majdnem tövig.
Sztem nincs gyerkőce még.
Valójában Kamillára figyeltünk leginkább:)

mary80
 
 


Szia Luna!

De jó, hogy jelentkeztél :!: Hogy haladtok a kezeléssel?
Kellett szedned a Clostit és mondtad, hogy inszemetek lesz, megvolt aztán?


Adri, remélem a tüneteid egy picurka érkezését jelentik :!: :D

Kép
Vendég
 


Csajok, megyek vacsit készíteni,és dőlni.
Jó éjt!

mary80
 
 


Jó éjt, jó pihizést :!: :D
Vendég
 


Szia Röpcsike!

Nagyon édes ez a kis Mikibabszi :)

Férjem volt az andrológiai vizsgálaton. Nem lett fényes az eredmény, az andrológus ráírta a leletre, hogy ICSI nem ajánlott jelenleg. Januárban ismételni szeretné a vizsgálatot. Elküldte vérvételre is, a hormonjai teljesen rendben vannak.

Közben elkezdtem a stimulációt a clostyval 3x1 mennyiségben a 3. naptól 5 napon át. Most csütörtökön voltam a nőgyógynál, vittem Férjem papírjait is. Ez a 12. ciklusnap volt, nagy örömünkre láttunk 1-1 tüszőt, a bal oldalon 17mm-es volt, a jobb oldali 18,6mm-es.

Inszemináció elmaradt, nem is lesz. A spontán teherbeesés ezekkel az adottságainkkal esélytelen. Sajnos az inszemmel is ez a helyzet. A hónap végén kell bejelentkeznünk a Kaáli intézetbe, január végére kell időpontot kérnünk konzultációra. Nem tudom mi minden fog még történni ténylegesen a lombikig. Gondolom ott is fognak vizsgálatokat kérni. Dokim mondta, hogy ott majd olyan stimulálót kapok, amivel nem 1-1 tüsző, hanem 6-8 lesz. A konzultációig meg még meglesz Férjem újabb vizsgálata. Kapott még egy havi Fer14 vitamint.

Persze Férjem, az örök optimista, még mindig úgy gondolja, hogy spontán terhes maradhatok. Elvileg vasárnap lenne az ovuláció, addig hozzám se akar érni, hogy tuti jó kiskatonákkal induljon a bevetésre. Irigylem az optimizmusát. :)

3/4 órát voltam a dokinál, átbeszéltünk elég sok mindent. Többek között a védőoltásokat is. Elmondta az álláspontokat, és mondta, hogy mindketten oltassuk be magunkat. Én ingyen megkaptam, mert a várandósok, és a babatervezőknek ingyen jár. Férjemnek fizetnie kellett érte. Én tegnap, Ő ma reggel kapta meg. Nem vagyok rosszul tőle, nem lettem - eddig - lázas sem. Remélem nem lesz semmi bajunk tőle, és a vírusokat se kapjuk el...

Te hogy vagy? Igazi HŐS vagy, hogy ilyen ügyesen hasba szúrod magad!!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?