Új privát üzeneted érkezett!

A manoba elszallt amit irtam, kezdhetem elorolKép

Nelli,
Gratula a javulashozKép
Ti allandoan hordtatok vagy csak ejjel. Ha meg van kicsi elteres inkabb add ra szerintem ejszakara, tudod jobb felni mint megijedni.
Mi egyebkent holnap megyunk, hat remelem ezt a reszet letudjuk orokreKép

Beu,
Aranyos Lorinc, mond hogy birod idegekkelKép

Elli,
KevinKép
Na Meg kevesbe fogsz unatkozni ezytan te isKép

Docika,
Gyerekmentes pihiKép

Tunder,
Gyors gyogyulas/fognovesztes IlangnakKép

Angi
angela2
 
 


Angi, Igen, hordtuk éjjel nappal 4 hónapon keresztül. Lehet, hogy megfogadom a tanácsodat, és felrakom éjjelre, mert tornáztatni már nehezen tudom. Nálatok mi a baj?

Nelli
hnelli
 
 


Nelli,
Mi fel eves korig hordtuk a terpeszpelust, igaz csak ejjel es nappali alvaskor. Kontrollra 2 havonta jartunk(Apukanak sulyos csipoficama volt szuletesekor) szoval jobban ellenoztel a lanyt. El kell mondanom sem oldalkulonbseg, sem kattansi tunet nem volt, szoval csak egy kicsit kotottnek tunt, az UH-s dokink csucs jo volt mar az elejen jelezte szerinte ketoldali csipoficamos a gyerek, de ugye tunete szinte nem volt, azert megbeszeltem a dokival a terpeszpelust.
Fel evesen mentunk ujra kontrollra amikor en is erztem, hogy a torna nem egyre nehezebben megy a pelus ellenere. Ekkor bar ellene vagyok a rtg.-nek megis meggyozott a doki, eredmeny 2 oldali csipoficam ami szinte semmit nem javult. Ekkor kaptunk tulkepp kengyelt amit ejszak es nappal alvaskor hortunk. 9 honaposan nagyon szepen javult es holnap megyunk ujra kontrollra.
Szoval ezert irtam, hogy szerintem ha kotott hasznaljatok meg ejszaka egy kicsit.

Angi
angela2
 
 

 
 

Hello csajszik!

Alakulunk mar! Kép Kezdem felfedezni a kornyeket. Es harmadik probalkozasra a Camponaba is eljutottunk (10 percre lakunk) Kép ... ma dokibacsit is megismertuk, mert Jazit ossze-vissza csipkedik ejszaka valami nemtommik Kép Pok, szunyog, egyeb? Mar mindennel probalkozunk,hogy eluzzuk oket...
Tunder
Igen, ide jottunk Tetenybe, ha jol lattam a hazunk elott megallo busz Diosdra megy Kép
Ilangnak hamarhamar gyogyulast!
Beu
Nemsemmi a pasi! Jol toleralod!!! Kép
Docika
Mi ujsag a fenylepezovel???
Nelli
Tyuhuuu, de jo,hogy vegre megszabadultatok a pelustol!!!
Franyo
Minnya irok mailt, jo? Kép
Gomboc
Hol tartassz pocissaggal? Le vagyok maradva Kép
Elli
Edes a pasi Kép
Na rolunk hirtelen ennyi, elvezem a kertes hazat NAGYON! Jazi is termeszetesen....ezert vagyunk ilyen ritkan gepkozelben..
S vegul1 mai kep:

Kép
Norka
norkini
 
 


nORKA!
tI A KÁD SZÉLÉN TUDJÁTOK HAGYNI A KENCÉITEKET? mI MINDENT EL KELL TÁVOLÍTSUNK, CSAK A SAJÁT JÁTÉKAI MARADNAK. (ja, nem írom át!)AMÚGY ÉDES A CSAJ!

Elli!
Szenvedő KevinKép

Köszönöm mindenkinek az együttérzéstKép
Szó se róla, a kezdeti időkben voltam ilyen fáradt estére, mint most. Gyerekfektetés, anyafürdés, aztán ágy. Ráadásul az akarata is egyre erőteljesebben jeleneik meg.

Na csók, legyetek jók. Betegeknek jobbulást.
beu
 
 


Beu
Miket nem figyelgecc Kép Koppkopp eddig meg nem ontott ki semmit.Remelem nem olvassa a forumot....es ezentul sem fog Kép
Docika
Elfelejtettem kerdezni...gyakorolsz??? Kép

Norka
norkini
 
 


Andi, A dédi a határhoz kb. 30 km-re lévő faluban, Rilkén lakik. Ez Losonchoz van kozel. Balassagyarmatnál megyünk át.

Angi, Fel is adtam alváshoz már most a pelust. Biztos ami biztos.

Nem tudtok valami jó otletet, mit tegyek a picur fejére, hogy ne verje be mindig, mikor hátraveti magát, és nem bírom elkapni?

Nelli
hnelli
 
 


Kengyel nelkuliek lettunk!!!!!!!

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

HÁt nem sokat írtatok ma Kép

Tündér
jobban vagytok?

Docika
mozi klassz lehetett Kép

Elli
Kevin nagyon drága Kép gratu a járáshoz

Nelli
örülök, hogy Domcsinak szépen javul a csipője Kép

Norka
Jázi is nagyon helyes Kép de azt én sem értem, hogy maradnak ott a tusfürdők a kád szélén?? KépKép

Angi
ez nagyon jó hír, hurrá KépKépKép

Beu
végül jöttök holnap strandra? mi megyünk családostul, sőt, még anyám is jön Kép

Velünk most nincs semmmi különös, azon kívül hogy Dani egész nap anyázik (anya, anya, anya, ... percenként 20x Kép) kicsit fárasztó, de azért bírom

jó hétvégét
Andi
psandi
 
 


Andi,
Varjal a miert korszak meg jobb leszKépKépKép
Jo strandolast!

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Tündér: jobbulást, a nyaralás biztos jó lesz, és addig maggyógyultok! 100 %

Elli: neked is Szia! Kevin baba édi, a hisztis kép nagyon bejött ! Valahonnan olyan ismerős ez az arckifejezés! Kép

Nelli: Kép terpeszpelus-mentesség.

Norka: Nagyon édi a Jazi! Kép olyan nagy már! különben nálunk sem működik az, hogy otthagyjuk a tusfürdőket. Mindent beledobál a kádba a Balkó. ( különben ugyanilyen kádunk van ! Kép )
Nem, nem gyakorolok mostanában. Utoljára akkor fuvoláztam, amikor a szoptatás világhete volt, megkért a védőnéni, hogy játszak valamit az itteni rendezvényen. Nagyon megható volt, mert amikor elkezdtem játszani, a babák olyan csöndben hallgatták! Kép Azóta nem fújtam bele a hangszerbe, de márciusig ráérek még ! Te hogy állsz vele? Kipakoltatok már minden dobozból? Jól érzitek magatokat?

Angi: Kép de jó, gondolom megkönnyebbültetek.

A strandolóknak szép időt!!! Jó meleg lesz holnap!

Balázsnak ma vacsira odaadtam a kanalat, és szépen evett egyedül. Kép Eddig hiába próbálkoztam, annyira aktív a gyermek, hogy minden a falon kötött ki Kép ma úgy látszik egy kicsit fáradtabb volt estére, és nem lóbálta szét a kanálon lévő falatokat!!! Szóval haladás! A teába szépen egyre kevesebb cukrot teszek, és megitta ma is. Kép Csupa jó dolog történt ma, és még egy aranyérem is lett az olimpián!!

Docika
docika
 
 


Szisztok,

Angi,
hurra, hurra! Kép

Elli,
Kevin nagyon dögös kispasi lett! Kép Gratula a jarashoz! Kép

Andi,
Anyazos Dani. Kép JO strandolast holnapra! melyik strandra mentek? Kép

Norka,
Jazi tovabbra is tunderke! Kép Milyen az uj lakas?
Hogy erzitek magatokat BP-en?
Nalunk se maradnak a tusfurdok a kad szelen. Kép Sot, Zsombi a furdoszobaban tarolt kislavort is belemartja a vizbe, majd a lavorban levo vizet a fejere boritja. Mindezt a kadon kivul, ruhaban teszi...Kép

HNelli,
bukosisak? Kép En nem adtam Zsombira semmit, szerintem a tanulas resze a potyogas. Engem nagyon sokaig vedtek a szeltol is a szuleim, meg kengyelben is voltam sokaig, szerintem ezert voltam olyan kis ugyetlen vilageletemben. Kép Sohasem tudtam jol esni, ezt a hibat nem akarom ZSombinal elkovetni. Kép

Tunder,
meggyogyultatok mar? Kép
Boldog szulinapot Ilangnak! Kép

Beu,
Lorinc is vagany kissrac mar! Kép

Docika,
csupa johir mara! Kép

Sofka,
mail ment...

En a hetemet a terhesgondozoban meg az orvosomnal, meg a vedononel toltottem (na jo, azert egy kis strandolas is belefert Kép). MAszatka 100%, hoyg fiu, ezert kicsit elszonytolodtam par orara, hogy nekem mar nem lesz lanyom (2 gyerkocot terveztunk). Aztan gyozott a ferjem ervelese, hogy en bevallalos vagyok, biztos ezert ajandekoz nekem a sors ket fiut. Kép Maszatka egyebkent mar majdnem 1500 gr, es eddig semmifele komplikacio nem volt (kopp-kopp-kopp) a terhessegem soran, igy alig ismerek magamra. Kép

Ma a vedono meg Zsombin lelkesedett be, miutan a fiatalur mini tanceloadast rendezett a rendeloben, majd szepen vegigmutogatta a testreszeit, meg a polojat is felhuzta, hoyg megmutassa a koldoket. Kép Olyan buszke voltam ra, a vedono szerint minden lemaradasat behozta, igaz, sovany, de nem korosan es irto edes kispasi lett (a buszke anyja szerint - is). KépKépKépKép

Holnapra jo unneplest meg tuzijatek nezest!

Sziasztok,
Gombóc

ui. Majdnem elfelejtettem, a hugom most jelentette be, hogy babat var. Illetve babakat. Ikrek. Kép Ahhoz kepest, hoyg csak 1 gyerkocot terveztek es a kisfia utan a tesora is ugy kellett rabeszelni, most nagy a dobbenet naluk.....KépKépKép
gombóc
 
 


Hali Csajok!

10 perc és indulunk a napos Itáliába, csak beköszönökKép. Csütörtökön leszek megint.

Tündér, Ilangot Istenke éltesse!

Menek is, Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok

Mi is megvagyunk. Jöttem bejelenteni, hogy tegnap Márk megengedte, hogy megnézzem a fogait és jelentem 11 fogunk van egy hónap alatt 4 fogacska bújt ki. És nem is szenvedett veleKépKépKépKép

Tündér: Illangnak Nagyon Sok Boldog Szülinapot
Kép

Gomboc: Hugodéknak gratula az ikrekhez.

Zsófi: Nagyon jó időt kívánok nektek és jó nyaralást.

Mindenkinek jó strandolást és kirándulást kívánok.

Docika: Gratula Balázsnak az evéshez.

Elli: Tündéri Kevin.KépKépKépKép

Na most ennyi
Sziasztok
Andy
És egy kép Márkról
Kép
andy78
 
 


Tunder,
Sok boldogsagot Ilangnak!
Kép

Gomboc,
Gratu a hugodeknakKép
Zsombi tanctudomanyaKép

Norka,
Jazi irto aranyosKép
Egyebkent nalunk is maradhatnak a flakkonokKép

Csucsuka,
Jo nyaralast!

Docika,
Ugyi BalazsKép, mi meg csak akarunk de nem mindig sikerul egyedul enni korszaknal tartunkKép

Andy,
Mark soforKép

Mi hetvegen megyunk az oceanhoz egy kicsit meg nyaralni. Mindenkinek jo hetveget!!!

Angi
angela2
 
 


Én egész héten dolgoztam - asszem komplett hülye vagyok. Ennek egy (jelentős) részét éjszaka,hogy a csajokkal is legyek, de mindegy is úgysem alszanak Kép
Szal, le vagyok maradva.
Angi, tudom,hogy Abigél lehetne rosszabb is, de már kezd elegem lenn az éjszakai kajáltalásból.

Gombóc,
Fúúú a tesódéknak... Hiába ember tervez...
Nektek meg gratula a tudományokhoz, na meg Maszatkához. Meglátod, az is alig fog föltűnni, hogy már szülni kell Kép

Nokra,
Üdv itt.
Mennem kell,
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Zsuzso,
Munka KépvagyKép
EjszakakKép

Par kep most scanneltuk be az anyukam gepevel keszitett kepeket.

Kettesben:
Kép

Ki kerget kit?
Kép

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Ilangnak Boldog Szülinapot!!! Kép ( egyébként gyönyörű a neve )

Strandolók hogy telt a nap? Jó meleg volt ma, mi is pancsiztunk kint a kertben.

Angéla: fúúú, de irígy vagyok az óceán miatt. Kép hová mentek? fényképek Kép)

Gombóc : akkor hajrá a harmadik babához is!!! Kép Húgod: Én is nagyon szerettem volna ikreket, de nagyon nehéz lehet kettővel !!

Zsuzso: nem lehet könnyű neked, ilyen melegben dolgozni! És éjjel is Kép

Andy: szerencsések vagytok a fogakkal! Kép Márknak nemsokára meglesz a jogosítványa ? KépKépKép

A láb Apáé, az enyém nem ilyen szőrös ! Kép

Képzeljétek a barátnőm 18.-án szült egy gyönyörű édes kisfiút. Ma bementem megnézni őket, annyira aranyos! Szinte én is kedvet kaptam egy kistesóhoz!! Kép ( na jó, azért majd egy kicsit később )

Docika
docika
 
 


TündérKép
Ilangnak nagyon boldog 1. szülinapotKép

GombócKép
Tök jó, hogy Zsombi ilyen szépen behozta a lemaradásátKép Tesódék azért jól fogadták az ikrek hírét?

AndyKép
Márk igazi pasi, akárcsak Gergő. Ha egyszer beengedtük a volán mögé, nem lehet onnan kirángatniKép Ja, és az egyik szó, amit kristálytisztán ki tud mondani, az a "kocsi".

Összes babóca nagyon édesKép Nem sorolom, mert véletlenül kihagynék valakit.

Kedden voltunk UH-n, és minden rendben van. Most "csak" 1 héttel tűnt fiatalabbnak, mint a számított. És valószínűleg kislányKép

Pussz
Tüni
tüni
 
 


Ilangnak boldog szülinapot!

Lányok, Zsuzsi még a jövő héten itthon. Lenne kedvetek egy összejövetelhez? Esteleg némi turkálással egybekötve? Kiselejteztem a 122 -nél kisebb kislányruhákat, mert úgy néz ki azokra már nem lesz szükség. Zsuzsi pedig nem tervez több babát, az ő cuccai is nálunk dekkolnak.

Szóval?

sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Tündér!
Isten éltesse Ilangot!

Mindenki másnak gratula akit illet.(csak futva pillantottam be).

Sofka!
Én mindenre nyitott vagyok!

Lányok!
S.O.S.!!!!!!!!!!!
Ti mit csináltatok, mikor befejeztétek a szoptatást? Már több mint egy hete nem szopizik Lőrinc, és a tejem nem fogy, inkább gyarapszik. Olyan, mint az első átaludt éjszaka után. Félek, hogy mellgyulladást fogok kapni.KépKépKép Ti csináltatok valami apasztást vagy magától véget ért a tejtermelődés? UUC30-at szedek, de nem segít.

Beu
beu
 
 


Beu,
Hideg vizes borogatas, plusz csak epp egy picit lefejni, hogy ne gyulladjon be.

Az anyasag temakorben, Anyatej elapasztasa-hogyan csinaljam esetleg szinten adhat otletet.

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Tündér
Nagyon boldog első szülinapot Ilangnak Kép
Kép


Betörték a kocsink ablakát és ellopták a férjem mobilját ma este. Kép Észre is vettük , hogy nincs nálunk a telo, de azt hittük, itthon maradt. Ezek szerint nem Kép Rohadt mocsadékok, csak megkeserítik az ember életét KépKép

Beu
hideg vizes borogatás állítólag apaszt. Meg ha nagyon feszít, szerintem egy picit fejjél belőle, egy idő után csak elapad...

na megyek, jó éjt
Andi
psandi
 
 


Angi
látom, hasonlókat írtál Kép akkor biztos van benne valami Kép

Andi
psandi
 
 


Beu, nekem a vetélés után bromocryptint kellett szednem hasonló okból. Esetleg kérdezz rá. Bár engem kiütött, de sokan jól bírják. Viszont a tej elapadt.

Akkor randi? Jövő hét csüt körül?

sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Balázskám mindeig egyre kevesebbet szopizott, aztán elfordult a cicimtől. Ugyanaz a véleményem, mint Psandinak, és Angélának, ha nagyon feszít, fejjél egy picit, így a szervzet tudja majd, hogymár nincs szükség a tejcire, és elapad.

Docika
docika
 
 


Beu,
nekem doki mondta, hogy egyáltalán ne fejjem, mert ha kicsit is fejem, új termelödik. Hideg vizes borogatás, plusz jegelés, esti hidegvizes zuhany megtette a magáét, kb. egy-két hét para után nekem elmúlt!

Sofka,
mikorra tervezitek a talit? (Napszak, óra??)

F.
franyo
 
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek. Na, most fejjek vagy ne? Ma egy kicsit fejtem, a cicimnek mindenképpen jobb. Kép

Csüt.nekem jó.
Beu
beu
 
 


Beu!

Ha beleolvasol a Szoptatás topikba, látod, hogy ott is javasolni szokták a fejést, de éppen csak annyit, hogy ne feszüljön a melled. Bár nálam nem volt ilyen probléma, mert annyira lassan, fokozatosan ment az elválasztódás.

Pussz
Tüni
tüni
 
 


Beu
esetleg el tudnál minket is vinni a Sofka-talira? (csak kicsit vagyok rámenős Kép)
Andi
psandi
 
 


Sofka,
Mi is benevezhetünk, ha úgy jön ki?

zsuzsó
zsuzso
 
 


Hali Lányok Kép
Na megjöttünk, lány a kádban, gyorsan végigolvastam, de képek csak holnap, mert Apacuka a géppel együtt buliban van.
Irtó jó volt minden, Julcsi nagyon élvezte, etetett kecskéket meg kutyát kézből, éjszakánként és délutánonként is aludt nagyokat, úgyhogy hurrá!
Hétfőtől költözéspara, ja AFP-m normi lett.

Süvölt a lány, hogyg szedjem ki. Megyek.

Sofka Kép
Esetleges a benevezésem, a fentebb leírt költözés miatt. Majd ha kiderült, mikor lesz, akkor tudok pontosítani, de egyébként érdekelne!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Andi!
Persze!Kép

Kangi!
Eladtátok a lakást? Vagy anélkül költöztök? Most nem értem. Ha kell Julcsira vigyázni, bármi mást segíteni, szólj.

Beu
beu
 
 


Csütörtök nekem jó. Számítógépünk hldoklik, Beu, rádtestálhatom a szervezést? És dobsz egy smst. hogy hányan és mikor? Esetleg főzök rengeteg tésztát, és akinek van kedve hozhat saját specialitás mártást. (Nálunk milánói, de csütre költözés kezdete miatt már nem garantálhatom csak a sajtot meg a tejfölt. Kép
Ja, és MINDENKIT szíevesen látunk.
sofka
sofka
 
 


Beu Kép
Sajnos anélkül költözünk Kép Talán üresen elmegy szeptemberben, de már nem reménykedem. Segítségajánlatodat köszi, szólok, ha gáz van, a húgomat is próbálom beszervezni.

Sofka Kép
Csütörtök nálunk a nagy kipakolás napja, elvileg. Lehet, hogy Apacuka örül majd, ha egyedül pakolhat ki. Meglátjuk!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Sofka,
en apajatol fuggok, ha o hajlando elvinni es hazahozni minket, akkor mennenk. Vezetni nem merek (sokszor kemenyedem Kép), BKV-val meg nem merek olyan messzire elindulni. Kép

Kangi,
azert csak gratu ahhoz az AFP-hez es koltozeshez! Kép

Beu,
okosabbat en sem tudok tejapasztas temaban, szoros ruhadarabok viselese, hidegborogatas, bromiciptin (vagy valami iylesmi, minndenki csak bromonak hivta a kornyezetemben Kép), idonkent kicsi fejes.

Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok LÁnyok!!

Nagyon drágák vagytok köszönöm Ilang nevében is a köszöntést, meg a macikat, tüzijátékokat, stb!!!!KépKépKép

Megvolt a nagy szülinapi zsúr, az összes nagyi-nagyapi itt volt, ez nálunk azért nagy szám mivel mindkettönknél elváltak a szülök...Kép
Szóval 3 nagyi+4 nagyapiKép
Képem egyenlöre nincs, de holnap egy "ilyen volt-ilyen lett"-et felrakok és reagálok mindenkinek!

Egyébként a lényeg, hogy Ilangnak még 3 foga van áttörés elött, de már egész jól megszokta, most a változatosság kedvéért megfázott, de a kedve szerencsére jóKép

Na megyek, fürdés meg hasonlók, holnap jövök részletesen!

Jó éjt és puszi
Tündér&Ilang
tündér
 
 


Sziasztok Lányok!

Ilyen volt: (nem kell mondanom itt mennyi idösKép)
Kép

Ilyen lett: (kicsit csaltam mert itt 1 héttel a szülinapja elött lett lekapva)
Kép

Na most csak ennyi aztán még jövök napközben, csak olyan a ház mint ahova bevágott egy kézigránát (lsd. hétvégi szülinapi családi banzáj), úgyhogy Apa balra el, mi meg nekiállunk rendet rakni, takarítani, stb.

Pussz, du. jövök ám!Kép

Tündér&Ilang
tündér
 
 


Sziasztok! Sajnos nem tzudtam jönni 3 nap. 20-án strandon voltunk, szombaton ültük Domcsi névnapját és az én szülinapom, vasárnap pedig nagyon fáradt voltam.

Tündér! Ilangnak nagyon sok boldog szülinapot kívánok! MegfázásKép

Gombóc! A bukósisak csak vicc volt. Nem teszek a fejére semmit. De Ő nem csak a tanulás részeként esik napjában többször, hanem a terpeszpelenka miatt későn tanult meg ülni, így mindig mögötte ültem, mikor felültettem (mert már nagyon akart, és a kora megvolt hozzá), és megszokta, hogy mögötte vagyok. Szerette csak úgy hátravágni magát. Most már tudja, ha döl, akkor fájni fog a buksi.

Elkezdte mondogatni, hogy ma-ma-ma-ma, erre a nagymamák elaléltak, hopgy mondja már, hogy mama.

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Hozzánk is bekopogtatott a Gólya Kép
Kitaláljátok ki vagyok? Kép

Kép
Friss_baba
 


Aszta paszta újra friss kismamis topic leszünkKép

Tippjeim:
Réka
Psandi
Andy
Timici
Elli
Évi
Norka
?????????????????????????????????????????

Nos?

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Tunder
Ilang nagyon eeedes! Kép

Beu
Apasztas passz...remelem mihamarabb sikerul!

Docika
Kepzeld ebben a lakasban tudok olyankor gyakorolni,mikor Jazi alszik!!!Regi lakasban meg az is athallatszott,ha gepeltem Kép Szoval 2 napja nekialltam KépAllati nehez... Bocs tobbieknek az offert.

Sofka-Beu
Nalam is Apatol fugg,hogy el tud-e vinni.Idopont van mar? De., du??

Lanyok
En kilovom magam a Friss pocakosok sorjabol! Majd kicsit kesobb...de tippjeim..haaat Timici asszem meg nem, de a tobbi nev akar szoba is johet ,mar akiket Tunder idelsorolt! Kép Remelem hamar feny derult itt a titokra!!!! Kép
Kerdesek kovetkeznek:
Regi lakasunkban nem volt laminalt parketta.Ti mivel tisztitjatok???
Szokott valaki Sarkanyvarba jarni? Milyen? Nem tudtok veletlen berlet arakat? A honlapjukon nincs feltuntetve.
Egyebkent Jazi pottyei fogynak vegre, az arcan volt vagy 35-40db Kép De most mar Kép Kicsit hisztis,de egyre tobb szot mond.Tegnap elesett es mondta,hogy "fáj" KépMeg mondja,hogy epp husit vagy reptat v borsot ker...De a leg edesebb akkor is ahogy pöszén mondja,hogy "koszos" Kép na nem untatlak itt tovabb titeket.
Szep napot mindenkinek!!!
Norka
norkini
 
 


Estig találgathattok még, akkor felfedem kilétem Kép
Friss_baba
 


Friss_baba,
Az en tippem Psandi, Evi vagy Beu? Kép

Norka,
a laminalt parkettat egy sima enyhen mososzeres vizzel pucolom. Kép Sarkanyvarrol meg nem is hallottam, mi az? Jazi mulo pottyei es dumalo Jazi hurra-hurra! Kép

Tunder,
Ilang nagyon kis KIS-Tündér. Kép Nagyon edes! Kép

Nelli,
azt hittem, komolyan kerdezed a bukot? Ki tudja, nem vagyunk egyformak, lehet, hogy valaki tenyleg adna a gyerekere...Kép

Zsombi alszik, en meg palacsintat sutok. Nutellasat, kakaosat, fahejasat es lekvarosat...ezt csak hergeleskepp irtam le...Kép
Tegnap este moziban voltam, a "Tavasz, nyár, ősz, tél...tavasz " c. filemt neztuk meg egy baratnommel. Aki szereti a kulonleges, szep, filozofikus es a keleti buddhizmushoz kozelallo filmeket, annak nagyon ajanlom! Kép

Gombóc
gombóc
 
 


GombócKép
Ez övön aluli volt (mármint a palacsinta). Tessék gondolni szegény 150 gr CH diétán tengődő kismamákra isKép

Friss_babaKép
Én Psandit tartom a legesélyesebbnek, de bennem is felmerült még Beu is. Kíváncsi vagyokKép

Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Az én tippjeim megegyeznek Gombócéval Kép. Szerintem Andy nem, mert eladták a rácsos ágyat, meg láttam mást is árult (ha jól emlékszem bébikompot, bébitaxit, ilyesmiket).
Friss_baba fedd fel kiléted Kép!
Üdv, Virág és Levi (aki ma megkezdte a bölcsis "kóstolgatást")
virga
 
 


Gomboc
A Sarkanyvar a Camponaban az egyik jatszohaz Kép
eeeennn is akarok palacsintaaaattttt.Ugyan tegnap volt,de nem volt eleg! A pasim meg "a gyerek" mindig eleszik elolem... Kép Kép

Virag
Es,hogy tetszett Levinek a bolcsi??

FrissBabaspocakos
Ne csigaaaazzzzz!!!!! Valami tampontot legalabb.... Kép
Norka & alvo kiscsalad
norkini
 
 


Norka, támpontot akarsz? Nos, már elhangzott a nevem... KépKép
Friss_baba
 


akkor Andi, Te vagy az, ugye? Kép
Gombóc
gombóc
 
 


Hahó, hahó itt vagyok!!!!

Na nem én vagyok a titkolózós, de Gombóc ez nem volt szépKép!!!

Na jó akkor mi meg bogácsban fött borjúpaprikást ettünk nokedlival és sopszka salival, és jómagam még egy kis somlóit ettem utánaKépKép (persz saját készítésüt)

Összegzem a Friss_baba állását:Kép

1. Andi
2. Réka
3. Elli
4. Évi

Timici, Andy, Norka kiestekKép

Na azt hiszem eleget küzdöttem, nos???????

Tündér
tündér
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?