Új privát üzeneted érkezett!

Bodzuska,
neked hogy is volt szülés, azt tudom, hogy császár volt, de mikor is, mennyi idős voltál akkor? és végig nagynak tűnt Esztike?
Az lehet, hogy 7 hete volt kb 2,5 kg, most meg csak 3????ennyire megállt volna? de akkor miért nagyobb a combcsontja 3 héttel? és a képeken olyan szumós ducimuci feje és testecskéje volt.....ezt én nem értem.....

hanyatka, nálunk csak a 36 héttől van ctg. ezen a szívecskéjének a lüktetése van rajta és ha vannak akkor a fájások is látszanak. van egy skála és méri, hogy hányas a fájás....

Kép
rencsi79
 
 


Chilikém! Hol vetted azt a "nem öreglányos" szoptatós pizsit???
Popókrém elküldve. :D

Kép
bodza2005
 
 


A kiírás napján született Eszti. Bár, mivel nem volt totálisan pontosan meghatározható a fogantatás, 2 nap még lehetett volna vissza, ha a 2 lehetséges időpont közül a másik volt a "nyerő". ;-)
4340g és 57cm volt a kicsiBaba. :D
Mennem kell, este jövök!!!! Puszikák!!!!!!!

Kép
bodza2005
 
 

 
 

Rencsike! Nem tűnt nagynak, teljesen korához mért volt végig, talán 1héttel volt "fejlettebb" egy-egy Uh alapján, illetve annyi, h mondták mindig, h szép nyúlánk lány lesz, teljesen a vége felé mondta már csak Apánk, h nagy baba lesz.
Ne félj, Domi is tökéletes lesz! , mint Eszti. Hihi! :D Nem is vagyok elfogult, ááá. :oops: :lol: :D

Kép
bodza2005
 
 


mennyi jóságot írtál Bodzim.
Köszönjük
jó éjt lányok,babók,pocaklakók!

Kép
hanyatka
 
 


:D Jò èjt PatriMami!!!
Nektek is Csajòczàk!

Kép
bodza2005
 
 


Lánykák!
Köszi, amiket írtatok, majd mindenkinek válaszolok, ígérem.

Sajnos délután a nagy háznézésben -inkább az autózástól- megint elkezdődött a komoly keménykedés, így pihentem eddig, most meg az alvás jön...

Remélem Apánk előtt még tudok írni mindenkinek holnap délelőtt. Attól tartok, hogy a 2X1,5órás autózás, + a 2-3 órás üldögélős várakozás megint beteszi az ajtót a keményedésemnek, így utána már nem biztos, hogy bírok írni. Kezdem kiismerni ennek a lüke keményedésnek a "szokásait". :(

Jó éjt és puszikák mindenkinek!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsi,
keddre kellett volna időpontot cserélned, akkor nincs tömeg. Talán megúszod hamar, hátha nem lesz sok műtét ma. Szerintem most évvégén már nem válalt annyit az ismert okok miatt.
Szerintem a vérvételes papíroddal sem lesz gond,nincs benne nagy eltérés. Ha meg sokat kéne várakozni szólj Ágikának ,hogy befeküdnél arra a jó kis nyugányra :))) de tényleg, majd apa szól, ha szólítanak!!!!
miciona
 
 


Képzeljétek Mici apu milyen leleményes!! Hadd dicsekedjek:
a kiscsajszi imádja a csillag születiket. Ő is pontoz ,írja a pontszámokat, kész kimutatása van. Az műsor producere már régi törzsvendég a hotelban és sikerült apának szereznie 3 jegyet szombatra a ICO-s vip páholyba a pasitól :)
Most küldünk egy levelet a lánynak, mintha a Miki írná, hogy készüljön szombat estére, szépen felöltözve stb... (anyukája persze be van avatva), aztán nálunk alszik, és mikor elindulunk akkor valamelyikünk még kikészíti a Miki ajit , hogy hazafelé jövet megtalálja. Persze vmit majd elhagy a Miki (egy kesztyűt stb.)
Érdekes, hogy elmúlt 8 éves és tudja, hogy egy csomó Miki beöltözött, de tavaly még belement a játékba, hogy hozzá az igazi jött. Vagy tényleg elhitte? Ezt nem lehet belőle kiszedni csellel sem.
miciona
 
 


Halihó!

Micikém drága, ez nem cserélt időpont, ez az én sajátom. Nem nagyon volt reakció a csereajánlatomra :lol: .
Jaj, ez a mikulásos ötlet szenzációs!

Bodzuska, köszi a sok okosságot. Azért biztos van új benne nekem is!
Popikrémes recipét megkaptam köszike!

Katás, sajnos keményedem még. Ez már el nemigen múlik, csak hol jobb, hol rosszabb- azt hiszem.

Ez a kismamahalál nálam is lecsapta a biztosítékot! Szívem szerint rohantam volna azonnal beadatni az oltást. Úgy félek, hogy rosszul döntök. :? :?

Julcsika, de jó, hogy most te fogtad ki a szerencsés-keddet. (a múltkor én is kedden voltam, tök jó volt) Örülök, hogy Szonjababa jól van! (és nagyon várom, hogy megláthassam a férjecskéd ajándékát :lol: )

Hanyatka, de jó neked, hogy már a finisre készülhetsz! Már csak pár hét izgalom és Patribaba bármikor nyugiban kijöhet. Úgy szeretnék már a 35. hétben járni, hogy ne kelljen csak pár napot izgulnom, hogy korán jön ki a babám! Neked ez már nincs messze!

Rencsi! Úgy kiképeztél, hogy azonnal vettem két babaruhát 450-ért. :lol: Nagyon kell vigyáznom, hogy el ne költsem a "családi vagyont"! Húúú, a telihold nagy mágus! Bármire képes! Domibaba, várunk!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Sziasztok lányok!
Szeretném megkérdezni töletek,hogy aki nem oltatta be magát az hogyan dönt ,be kéne vagy mégsem.Én nem oltattam be magam és most ugy félek mivel állandoan riogatják az embereket,föleg azt ,hogy a kismamákra a leg veszélyesebb.Tegnap megnéztem a hiradót,aztán teljes para.Most ott tartok,hogy nem tudom mit csináljak.
Dévait kérdeztétek? és ö mit mondott?Ráadásul náthás vagyok igy még jobban félek.Kérlek irjatok.
Köszi
kikocsen
 
 


jóó reggelt :)

Miciona,ez a mikulásos meglepi nagyon tuti,teljesen odáig lesz a kiscsaj :)

Moncsi! Sajnálom,hogy újra erősebb a keményedés :(
Drukkolok,hogy ma ne kelljen sokat várakoznod.

Háát nagyon közeledünk és izgulok is ám rendesen.
Ne aggódj,biztos nem jön előbb Nimóci,nagyon jól el van odabenn.
Ilyenre még csak ne is gondolj,az sem jó ha ezen stresszeled magad.
Minden rendben lesz!

Szupi,hogy máris vettél 2 babarucit :)

Kép
hanyatka
 
 


Kikocsen, sajna mindenki épp ennyire van összezavarodva mint te.
Mindenki fél és nem tudja eldönteni,hogy mi lenne a helyes döntés.
A kismama halál nagyon kiakasztott,de sajnos elég sok rosszat lehet hallani azoktól akik oltattak.
Julcsikának Dévai tegnap nem ajánlotta,vagyis hivatalosan igen,de amúgy nem.
Én most németországban élek,itt ennyire nincs felfújva a dolog,aki influenzás rögtön szűrik.
Én nem oltatok,próbálom kerülni a tömeget,nem nagyon mászkálok és bízom abban,hogy nem kapok el semmit.

Kép
hanyatka
 
 


hanyatka-köszi szépen a választ
kikocsen
 
 


Kikocsen,

Hanyattka jól írja, nem hivatalosan nem igazán van oda az oltásért Apánk.

Sajnos itt nem lehet jó döntést hozni. Azt gondolom, mindkét oldalon vannak extrém esetek: nem oltott kismamák halhatnak meg a szövődményekben, de olyat is olvastam már a neten, hogy oltástól halt már meg magzat (csak ez nem kapott nyilvánosságot). Persze hogy ez utóbbiból mi igaz, nem tudhatjuk.

Az egész egy lutri, hiszen nem tudhatjuk előre, melyikkel teszünk rosszabbat, és mi lett volna, ha az ellenkezőjét csináljuk. Valahogy viszont dönteni kell. Azt hiszem ez egy azokból a sok nehéz döntésekből, amiket majd gyerekes anyukaként kell hoznunk....

Én a magam részemről továbbra sem oltom magam, bízom abban, hogy egy egyébként egészséges szervezetet nem tud annyira leépíteni a betegség. De pl. holnap megyek vérvételre, ha annak nagyon rossz lenne az eredménye, vagy bármi olyan alakulna ki (magas vérnyomás, cukorbetegség, toxémia, stb) ami veszélyeztetettebbé tenné, simán lehet, hogy hamar az oltás mellett döntenék.
vjulcsi
 
 


Julcsika,milyen volt az este? jól sikerült,finit ettetek?

Kép
hanyatka
 
 


Hanyattka,

Jaj nagyon jó volt! Azon nevettem, hogy ha Dévisz látta volna mit eszem :oops:
Tyúkhúsleves, sörben párolt csülök hagymás burival meg káposztával, és még csokis palacsinta :)
A durva az volt, hogy jójó, tele lettem, de azért annyira nem voltam rosszul.... és még aludni is tudtam. Szerintem Szonja csípte, mondjuk nem nagyon mozdult, szerintem csak lesett bent, hogy ez meg most mi a sok zöldség után??? :D
vjulcsi
 
 


hihi,hát sztem. kiugrott volna az ablakon az biztos :)
Egészségedre! néha belefér az ilyen is,hisz nem lehet mindig valamin parázni a fene egye meg.Én sem akarok úgy emlékezni a várandóságomra,hogy végig koplaltam.Ezért nem is teszem :) :lol:

Kép
hanyatka
 
 


amúgy egy jó kis csülök nekem is lecsúszna ;-)

Kép
hanyatka
 
 


Bocs, hogy beledumálok, de a csülök nem hízlal! A csokis pali az igen! No de néha nem árt egy kis csokis pali!
sajo
 
 


Sziasztok, ismét kérdeznék, mert eddig mindig olyan jó tanácsokat adtatok.
Ha van közületek XI. kerületi, megmondaná, hová kell/érdemes bejelentkezni? (Terheskönyv, ill. hogy az állami rendszerben megjelenjek, mert ugye Dévai magándoki.)
És tudom, hogy buta kérdés kilenc hetesen, de ha van jó tapasztalatotok a Szent Imréről, írjátok meg.
Előre is köszi.
És a tanácsotokra: én is kihagyom a magzatvíz-vizsgálatot. Keresem Hajdú Krisztina dr.nőt.
rozsafa
 
 


Rózsafa,én szt imében szültem Kocsis dr-nőnél.Neki a magánrendelése is a XI-ben van,meg csüt.a Bártfaiban is rendel.
A terheskönyvet a védőnőnél kaptam meg aki a helyileg illetékes,de minden kötelező vizsgálatomat a doki írta ki,és az itthoni sztk-ban csináltattam.(vérvétel,cukor)
Sztem azért mert magándokihoz jársz(a terheskönyves pecsét a lényeg),attól még az állami rendszer"számon tart",márcsak a védőnő miatt is(mert az is kötelező).
Azt kell megtudni(mivel a XI ker elég nagy),h a te helyileg illetékes védőnőd hol érhető el.
Remélem tudtam segíteni.
Amniot meg tényleg csak akkor csináltass,ha nem megnyugtatók az eredményeid:Nekem"muszáj"volt sajnos.
Rencsi,remélem ez a Miki beledugja a zsákba Domit,és elhozza nektek!!!
Julcsi,finit ettél,nem is csoda,h Szonjának is ízlett a menü..
Micikém,szuper ötletetek van!Kiváncsi vagyok a kislány arcára..
Moncsika,tessék pihenni!!!!!Gratula a ruhákhoz,látom hatott a gyorstalpaló!!! :lol:
Hanyatka,neked sem sok van már hátra!!!
Bodzi,Eszti is csodaszép méretekkel rendelkezett!!!! :D Nektek sem kellett sok 56-os ruha.. :wink:
Ikky,megvan már a babakocsi babával??
Puszi.Megyünk sétálni.

Kép
cs.andi
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, este majd még jövök!

Két pici pöttyünk van! :lol: :lol:
Egyenlőre nagyon kicsik, így apánk nem adott képet sem, de azt mondta, hogy hétfőn menjek újra és akkor már ad mind a kettőről.

Még nem olvastam vissza, de majd este azt is megteszem!

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok,

kikocsen,
a többiek leírták a lényeget az oltással kapcsolatban....én vagyok az egyetlen aki beoltatta magát kismamiként innen a fórumról, mert már elegem volt a rettegésből és olyan embereket kérdeztem meg, aki jobban értenek hozzá mint én ( anyósom és apósom is orvos és őket kértem meg, hogy érdeklődjenek szakmai körökben, + amikor már a körzeti a védőné és a nőgóygász is azt mondta, hogy mindenképpen oltani, akkor rászántam magam) Nem volt könnyű döntés....de még be sem pirosodott. Szerintem lehet védekezni, pl szájmaszk stb, de ahogy a szkorvosok is kimondják a sok vitamin gyümölcs sajnos semmit sem ér. Én azóta sokkal nyugodtabb vagyok és újból az oltás mellett döntenék. De egy valami csak a biztos, hogy nagyon nehéz kérdés....

Rózsafa,
én úgy kezdtem, hogy jelentkeztem a védőnőnél, ő nem választható a lakcím alapján tartozol valakihez és amikor találkoztunk ő már mindennel kiokosított...

Julcsika,
csokis pali...nyami :D

Moncsika, nagyon rá lehet szokni, az biztos, nagyon ügyike vagy a 2 ruhácskával! A postaköltségre figyelj még érdemes egy embertől több mindent venni, akkor lehet spórolni rajta.

Kép
rencsi79
 
 


Csomeekám,

annyira örülök nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
rencsi79
 
 


Csomee! Gratulálok Nektek!

Rencsi,hogy vagytok ma?

Kép
hanyatka
 
 


Rencsi,tegnap nem reagáltam,de akkor ez a ctg is hasonló,vagyis sztem. u.az mint az otthoni,csak mivel még nincsenek fájások, most a szívecske lüktetése van a papíron.

Kép
hanyatka
 
 


Ùgy örülök Csomee-kàm!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D : D : D

Kép
bodza2005
 
 


Andikàm! :D
Moncsika! Vàrunk este a hìrekkel Nimòciròl! Ha Eszti felèbred,megnèzem az sms-t.
Hanyim! Ott nem fùjjàk ìgy fel?
Julcsika! Ha bàrmi van, veszèlyes lehet az oltàs!!!
Tudod,pont egèszsègesen kevèsbè. Minden rendben lesz Veled ès Szonjussal!!!!! Ne aggòdj!
Domika! Dec.9., oksika? ;-)

Kép
bodza2005
 
 


Tettem fel sok ùjabb fotòt az iwiw-re, majd folytatom este,mert van mèg. :lol:
Szia Sajòka!!!! :D

Kép
bodza2005
 
 


Köszi lányok a választ nagyon aranyosak vagytok.
cosmee nektek gratula
kikocsen
 
 


Sziasztok!

Engem is kiakasztott ez a haláleset, én meg még ezzel a hülye virussal viccelődtem tegnap... :cry: :cry: :cry:
De a férjem nagyon nem akarja, hogy oltassam magam, én is félek, hogy mi van, ha a babának baja lesz, mi ugye még nagyon az elején vagyunk oltani csecsemőket pl. nem is lehet. Baromi nehéz kérdés, de a 16. hétig még alszom rá. Most az oltás felé hajlok...

Csomee! Akkor itt is graatu, meg további drukkok a babákért!!!

Bodza! Szeretem olvasni amiket Esztiről irsz, mert ilyenkor ideképzelem magam elé!!! Annyira édes lehet!!!!

Moncsiga! Remélem házat mostmár tényleg találtok, mert nem jó ez a bizonytalanság! Szegény, nem irigyellek, ha úgy jársz mint Rencsi! És még most kéne Nimródnak cuccok után is bóklászni!!!

Julcsi! Örülök, hogy jól vagy és hogy jól éreztétek magatokat! Majd megmondod mit csinált neked a párod??? Nekem az egyik évfordulónkra (akkor még nem voltunk házasok) varrt egy pici sziv párnát és befújta fini illatú kölnivel. Ennek már 7 éve, és a párnácska még mindig illatozik! :D

Rencsi! Remélem a telihold és a Mikulás együttes erővel meghozzák neked Domit!!! :)

Ma ismét súlyrekordot döntöttem. 46 kg-ot mutizott két mérleg is!!! :shock: :shock: :shock: :shock: Ezzel már 4 kg. pénteken megyek apánkhoz, szegény tényleg kiugrik az ablakon....
Pedig szigorúan napi 5x eszem, kétszer csak gyümölcsöt, kenyérfélét csak reggelire egy fél szeletet... Nem szeretnék a totál zöldség-húsra visszatérni, azt annyira nem birta a bélrendszerem, agyon ki voltam tőle...
Meg a háziorvos elküldött haematológushoz, hogy ő mondja meg a tutit, hogy kell-e valamit kezdeni a thrombocitámmal. Ide megyünk Kistarcsára....

Kép
kislibus
 
 


Láttam a képeket Bodzus!! :lol: Fürtöske... :D
Csomeeee...Nagyon örülök nektek,meg a Kitti tesóknak!!!
Na Rencsike,lehet válogatni az időpontok közül..Bodzus dec.9-et írt.. :lol: Hogy vagytok??Bírod még?
Moncsi,várunk a hírekkel ha végeztél,remélem írsz!!!

Kép
cs.andi
 
 


Kislibus,vigyázz el ne hízz!!! :lol:

Kép
cs.andi
 
 


Rozsafa! A Szt. Imrében én sajnos nem szülni voltam, de jó emlékeim vannak Dr. Tasi Róbertről (sztk-s és magánrendelése is van, de az egyik a 22 ker-ben)
Fehérvéri uti Szk-ból nem vagyo jó véleménnyel Dr. Baloghról, a Dr. Nyulasi meg szerintem hentes lehetett előző életében.... Vizsgálat nekem még úgy nem fájt sem előtte, sem azóta...

Kép
kislibus
 
 


Andi! Háát van rá esély, a csládban mindenki huszonkilókat hizott terhesen....
Petivel mi újság, gyakorol valami új mozgásformát??? Alvásotok rendeződik???

Felhivott az Elekes doki asszisztense, hogy ugyan a kombinált teszt nega, de a 16. héten szeretné megint látni a babát.... No most már tényleg nagyon remélem, hogy ez csak valami paciensfogó dolog tőlük. Már olyan sokta vártunk erre a picurra, (jó jó, tudom sehol sem vagyunk a legtöbb dévaishoz képest) nem akarom, hogy baja legyen.... :( :( :(

Kép
kislibus
 
 


meg vagyok az elmúlt 1-1,5 órában folyamtosan görcsölt a hasam(1-2 percenként), de ez még mindig nem az a fájás, ami jajgatós nyilalós úúúúúúú, ez csak mensis és nagyon rövidek, erre mondta apánk hogy ez a jósló....bár lehet hogy még belehúz estére, aztán lesz valami....bár nem érzem hogy itt az idő.....

Kislibus,
majd írd már meg, mit mondott a körzeti a trombocitáidra! Még így is annyira vékonyka vagy, bár APánknak ez nem számít, neki csak a bűvős 10Kg lebeg a szeme előtt....ha esetleg leszíd ,akkor csak ígérj meg mindent, akkor nem kapsz akkorát....max beírja a kiskönyve nagy betűkkel, hogy DIÉTA!!!

Bodzus,
megkaptam a popsikrém receptet, köszike és láttam a képeket!!!! zabálni való Esztike!!!!! :D

Kicsit lefekszem mert leszakad a derekam, majd még jövök.
pusz

Kép
rencsi79
 
 


Libuska,

biztos nincs semmi baj, a doki meg csak nézgesse gyönyörködjön a babucidban!!! A kombinált teszt mutatná ha lenne valami, de az meg tökéletes!!!!

Kép
rencsi79
 
 


Rencsi! Ez a folyamatos görcs nem lehet jó!!! De remélem már nem kell egy hónapot igy töltened!
Csigabiga mintára Dominak szeretettel:
Domi baba gyere ki!
A helyed már túl kicsi!
Kapsz tejet sokat!
Holnapra is marad!

Rmélem én is, hogy nincs baj...

Kép
kislibus
 
 


Libuska, köszi édes vagy!!!! Elénkeltem neki, remélem nem hiszi, hogy az esti altatódal volt, mert csak azt szoktam neki énekelni... :wink:

Kép
rencsi79
 
 


Rencsi! Hát remélem, hogy nem altatónak gondolja! :lol:

Kép
kislibus
 
 


Kislibus!
Ne szomorkodj,tuti ez csak afféle pácinesfogó telefon volt.
Semmi baja a babának!Majd 2,5 hét múlva ők is megnyugtatnak.

Kép
hanyatka
 
 


de cuki a csigabigás mondóka Domikának :)
Rencsike,remélem már nem szenvedsz sokáig.

Chilike!milyen volt a 4D????

Kép
hanyatka
 
 


Sziasztok!
:lol:

Csomeekám! Úgy örülök! :lol: :lol:
Lányok szedjetek béres cseppet, kérdezzétek meg Déviszt, de kismamák is szedhetik.

Julcsikám, nagyon örültem Nked! :D Micsoda szép pocakod van!
Nagyon cuki volt rajta az a három cica! :lol: :lol:
Elmúlt a cisztám aminek nagyon örültem, de 1szem tűszöm van ami igencsak csökkenti az esélyeim. Szoba került a petesejt donor is. De egyenlőre maradnék a sajátomnál.Januárban rögtön indulunk. Ez nagyon jó. :D

miciona: Ez a miki meglepi nagyon ügyi! Az a jó ha egy gyermek, minnél tovább tud örülni a Mikulás létnek!
Miért nincs Mikulás? :roll: :D

puszi mindenkinek! Már védett vagyok,remélem, így kocamentes!
emerenc
 
 


Sziasztok!
:lol:

Csomeekám! Úgy örülök! :lol: :lol:
Lányok szedjetek béres cseppet, kérdezzétek meg Déviszt, de kismamák is szedhetik.

Julcsikám, nagyon örültem Nked! :D Micsoda szép pocakod van!
Nagyon cuki volt rajta az a három cica! :lol: :lol:
Elmúlt a cisztám aminek nagyon örültem, de 1szem tűszöm van ami igencsak csökkenti az esélyeim. Szoba került a petesejt donor is. De egyenlőre maradnék a sajátomnál.Januárban rögtön indulunk. Ez nagyon jó. :D

miciona: Ez a miki meglepi nagyon ügyi! Az a jó ha egy gyermek, minnél tovább tud örülni a Mikulás létnek!
Miért nincs Mikulás? :roll: :D

puszi mindenkinek! Már védett vagyok,remélem, így kocamentes!
emerenc
 
 


Na ez jó, 2xis! :shock:
emerenc
 
 


Micikém, csak most olvastam a mikis ötletet, ez annyira szupi, nagyon kis kreatívak vagytok! Majd kérjük az élménybeszámolót!!!

Emerenc, akkor hajrá január!!!!!!!!!!!!!

Kép
rencsi79
 
 


chilikém,
hol vannak a 4d-s képek???? már olyan régóta várjuk a képeket a csajszikról!!!!

Moncsikám,
hogy vagy? délután is keményedtél?

Kép
rencsi79
 
 


Hali! Megjöttünk, és micsoda jó hírekre! Csomeenak gratula és éljen-éljen!

A méhszájam remek formában van, Nimóka pihenő üzemmódban volt, de Apánk szerint minden rendben van vele is.
Éééééés!!!! Kaptam egy szép DIÉTA!!! beírást a kiskönyvembe. :lol: :lol: :lol: Már csak egy kilót hízhatok. Ezt hogy oldom meg? :shock: Mondtam, hogy a babának még legalább 2,5 kilót kell híznia. Erre ő, hogy oldjam meg. :lol: Jól elviccelődtünk. Ja, és nagyon komoly fenyegetést kaptam! Szó szerint, hogy "kis véres cafatokra" fog szétszedni, ha túllépem a 10 kilót. Persze mindezt mosolyogva. Szerintem már ő is tudta, hogy nyert ügye van, reszelheti a körmeit, meg a fogait, mert úgyis átlépem.

Libuska, persze, hogy nincs baj!

Rencsim, gondoltam rátok hazafelé, mikor a telihold vigyorgott be a szélvédőn... Szerintem holnap kijön Domika!(vagy nem...)

Chilike, fogadjunk ünnepeltek valahol! Így szoktátok, nem? Egy jó kis csavargásssal ünneplitek az ilyen alkalmakat, mi meg rágjuk a kefét, hogy hol vagy már!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Persze, Rencsike! Most is éppen azt csinálom. Annyi nyugtat, hogy azt mondta Apánk, hogy ha eddig nem nyílt ki a méhszájam a keményedésektől, akkor ezután is bírni fogja.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?