Új privát üzeneted érkezett!

köszönjük!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


80olgi
 
 


akkartam irni cik is érdekes :oops: :oops: :oops:
80olgi
 
 

 
 

tényleg érdekes a cikk....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, mi betegek vagyunk, a változatosság kedvéért, még most mek, majd sztem postára széklet mintát feladni.
Majd írok, csak...egyszer mindig akkor kezdi rá, ha leülök.

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi jobbulást!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok

nita
nagyon aranyosak a fiaid:)

fú annyit irtatok mióta nem voltam,egyszerűen ne, jutok nagyon géphez,változás nincs,várom a mensit..

kirus

veled mizujs?látom még nem tudni mi lesz a pici..

mia

rólad is rég hallóttam már...

szépek a babócák,sok kép van,ennek örülök,gyönyörködöm bennük:)

KépKép
bettike83
 
 


Vagyok, csak nem volt netünk a melóhelyen, otthon meg olyan fáradt voltam, hogy nem volt erőm a géphez ülni.

Kenyérrecept:
2-3 evőkanál tápszerből + 4-5 dl vízből készítek tápszert. Ez megy a kenyérsütőbe alulra. Erre jön 79-80 dkg liszt az alábbi megoszlásban: 60 dkg fehér, 20 dkg vegyes: tönköly, rozs, kukoricadara, ahogy tetszik. 1 zacsi szárított élesztő, teáskanál só, mokkáskanál cukor, 6-8 dkg Rama, 1-2 evőkanál olaj, és zutty, elindítani.Finom, sűrű, 4-5 napig puha, kalácsszerű kenyérke lesz belőle.

Melinda,
a cikket megnéztem, én nagyjából egyetértek a pasival, szerintem is manipulálnak bennünket, bár én laikus vagyok. Az tény, hogy gyógyszerlátogató rokonom volt, és rémtörténeteket mesélt arról, mi mindent megenged magának egy gyógyszerészcég, hogy egy-egy orvost megnyerjen magának. Nála pl. volt egy bankkártya, amit minden nap 400 ezer Ft-tal töltött fel egy bizonyos gyógyszercég, ha kellett, ebből tudott "nyomulni", ajándékot venni, ne adj isten megvesztegetni.
A nődokim szerint sem kizárt, hogy a mostani vírust mesterségesen hozták létre, a mutációról pedig már azért beszélnek (pedig szerinte ilyen gyorsan csak nagyon kivételes esetben mutálódik vírus), hogy már arra is legyen oltóanyag, az emberek pánikoljanak, oltassanak, költsenek.

Na, majd folytatom, jön a gőnök. :lol:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Hú lányok nem tudom nem elmondani erről a véleményemet. Szerintem ezek a videók a bizonyos "összeesküvés elméletről", nevetségesek, és csak a pánik keltésre van. Én is sok ilyen videót és cikket olvastam el, de tudományos tényekkel egyik sincs alá támasztva, mindegyik csak a levegőbe beszél. Azt is érdemes megnézni hogy a híresebb elismertebb dokik mind az oltás mellett vannak. És az hogy ki mennyire van megvesztegetve én ebben sem hiszek. Mindenkinek saját felelőssége, hogy beoltassa-e magát. Én meg a férjem beoltattuk magunkat. A gyermekeimet nem fogom mert nekik még most alakul az immunrendszere. Szóval Nita, Kicsi, Mucus és még sokan mások akik beoltattuk magunkat ne is figyeljetek erre a sok pánik keltő szövegre videóra. Nem hinném hogy népirtás lenne a védőoltások célja........ Azt is meg lehet nézni hogy milyen zavart elméjűek nyilatkoznak ebben a témában.
KépKép
KépKép
boganna07
 
 


Sziasztok!
Nyuszi!
Jobbulást Nektek! :? :wink:

Boganna!
Amióta a fiúk be vannak oltva már nem olvasok cikkeket az oltásról.Valahol nyugodtabb vagyok,főleg amikor a híradót meglátom. :evil: De az tény,hogy ebbe az országba vannak megvehető emberek és ezt a híres orvosokra is értem.
Az is elgondolkodtató,hogy a most megbetegedett doktornő miért nem oltatta be magát....vagy az az ápolónő aki a kismamát ápolta. :?: :roll:
Én csak imádkozni tudok,hogy Én ne kapjam el a fiúkkal kapcsolatba meg tiszta a lelkiismeretem így hogy be lettek oltva. :wink:

Kirus!
Voltál azóta dokinál?Tudjátok már ki lakik odabent?

Dia!
Merre vagy :?: :?: :?:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Lyly!
Én is szoktam kenyeret sütni de tápszert nem teszek bele. :P
Az Lazábbá teszi a tésztát?Vagy mit csinál vele?

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus,
Bence tejfehérje-érzékeny, egyáltalán nem fogyaszthat tejterméket, és emiatt írtak fel neki gyógytápszert, ezért KÉNYTELEN vagyok ezzel főzni, sütni. Csináltam már vele gyümilevest, kelt tésztát (lekváros buktát), mondhatom, sokkal könnyebb, finomabb a tészta, mint tejjel. Ráadásul a gyógytápiban lévő tápanyagok és vitaminok hőre sem bomlanak. Szóval a kényszer vitt rá minket, és most kísérletezek, de egyelőre bevált minden eddigi kipróbált hagyományos receptembe. :lol:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok!

Bettike!

Semmi különös..jól vagyunk :D

Mucus!
Nem tudjuk még mindig a nemét..majd talán 7.-én :wink:
Kíránál is tök késön derült kis,ugyhogy miért is lenne akkora szerencsénk hogy idő nap elött megtudnánk most :lol:

Nita!
Arik a fiúk nagyon!!! :wink:

Szép napot mindenkinek!!!
Vendég
 


Nita: Boldog házassági évfordulót!!!!!!!!!!!! 8) 8)

Nyuszi: Gyors gyógyulást nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry:

Kírus: Majdcsak megmutatja magát :wink:

Betti: Jó hallani rólad :D

Lyly: Mi a táp konkrét neve? Hol szerzed be? Gyógyszertár, vagy tesco....

Velünk minden ok! Sómentes diéta.... Elég fránya.... De legalább nem kell befeküdnöm. Vérnyomim rendben. Minden ok.

Kép
kicsi80
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok, olvasok, csak ritkán tudok írni.

Nagyon szépek a babák. Jobbulást a betegeskedőknek. Szilárdnak is folyton folyik az orra. Egyelőre ennyive megúsztuk.
Mi apával tegnap beoltattuk magunkat. Én valahogy nem hiszek ebben a mutációban. Hogy mutálódhatott egy vírus 2 hónap alatt. Megtudta, hogy vakcinát gyártottak ellene, ő meg gyorsan termelt még egy gént magának :roll: Ez olyan hihetetlen számomra. Aztán lehet, hogy csak én vagyok naív, de nem amőbák, hogy naponta osztódni tudjanak.

Dius!
Te már az AFP-nél tartasz ?? :roll: Repül az idő!

Betti!
Neked ma van a punkció? Ez azt jelenti, hogy egy héten belül visszakapod az embrikéket? Jaj de izgi! Mennek a drukkok!!!

Lyly!
Már te is 16. hetes vagy!

Kirus!
Lemaradtam? Kisfiad lesz?

Dia, Királylány!
Légyszi jelentkezz!!!
Vendég
 


Kicsi!
Hát igen ha elöbb nem is de áprilisban megmutatja a lába közét az tuti :lol:
Pfúj együtt érzek veled,mikor be kellett feküdnöm Kírával akkor én is sómentes kajára voltam ítélve...egyik nap pont spenót volt,hát szörnyű íze volt :evil: ...

Angie34!
Szilárdnak is jobbulást!!
Nem maradtál le semmiről,nem tudjuk még mink lesz :wink:
Vendég
 


Köszönöm a drukkokat mindenkinek :!:
Megvolt ma a punkció, 12 db. petesejtet sikerült leszívni, szombaton telózok, hogy hogyan osztódnak...
Hétfő vagy kedd transzfer. :D

Puszi mindenkinek :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kicsi,
nekünk a doki írta fel 90 %-os támogatással, Sinlac és Milupa, egyébként elég drága. De sokáig tart! :lol: Ezt kell ennie a drágámnak.

Angie,
bizony, így megy az idő.

Vettünk magzati szívhang-hallgatót, a frászt hozta rám, mert nem hallottuk a szívhangot. Elmentem a dokimhoz, 3 mp alatt megtalálta, és megmutatta, hogyan kell használni. Na, ezt nem írták a használati utasításba, és ráadásul megdobott a dokim ingyen egy nagy doboz uh-zselével is. :lol:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Boganna engem se izgatnak az ilyen videók-cikkek!!!!!!!
Kicsi köszönjük!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

Mi apával beadattuk a védőoltást az új influenza ellen, Benin gondolkodunk még mindig.

Nita, Máté megkapta már?
Angie34, és Szilárd kap védőoltást? Lehet írtad, de most nem olvastam vissza. Jobbulást neki!

Azt mondta a gyerekorvos, nyugodtan adassuk be, több 2 évesnek is adta már, ő mellette van.

Lyly, tök jó lehet hallgatni, amikor csak akarod a szívhangját!
Milyen rendes a dokid!

Kirus, nem baj, meglepi lesz sokáig a neme! Bár magamat ismerve, én meghalnék a kíváncsiságtól! :lol:

Hoztam pár képet:

Kép Kép Kép Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


jaj, megeszem ezeket az ennivalóan édes babákat, tesókat!
Hihetetlen, milyen gyönyörűek!

Én sem tudom, mit csináljak, engem is oltatna a nődoki.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Angie még nem kapta meg....a hülye ovónők nekem meg a páromna se adtak ilyen nyilatkozatot hogy aláírjuk kérjük az oltást........így ne rendeltek oltást annyit.....a doki azt mondja receptre felírja....mondom én nem veszem meg mert ingyenes!!!!!!...fogalmam sincs mit tegyek most?????? :roll: :(
gyönyörűek a tesók!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Én az oviba aláírtam,hogy nem kérem aztán mégis beoltattam Domit. :wink:

Kirus!
Nem baj ha szégyellős,bár engem megenne a kiváncsiság. :D :D

Angie!
Jaj de szépek a fiúk! :) Már alig várom,hogy Nálunk is együtt legyenek. :wink:

Angie!
Bizony,repül az idő. :wink: Már akkorákat rúg,hogy hányingerem lesz tőle. :twisted:

Lyly!
Á így már értem.Azt hittem ez egy titkos recept. :wink:

Többiek puszi

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus nekem a gyerekdoki mondta hogy mivel nincs aláírv a nyilatkozat így nem rendelt oltóanyagot Máténak de felírja és akkor váltsam ki.....a jó annyját azt!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!!
most beszéltem Nyuszival.....Beni kórházban van.......elkapta a ROTA vírust.....infúziót kap...... :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj, szegény Nyuszi és Benike! Gyorsan gyógyuljatok!!!! Gyógypuszik és manók repülnek!!!!

Mucus,
elég titkos, most próbálgatok mindenfélét vele. Majd megosztom veletek. :wink:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok!!
Szegény Nyuszi!!Még az ág is húzza....Gyógyuljatok meg!!!!!

Úúú Lyly, hogy rohan az idő???!!Már a 16. hétbe vagy????

Angi,szépek vagytok!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli pont most akartalak hiányolni!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Mi ma elmentünk sétálni a Váci utcába és sült gesztenyét ill.kürtöskalácsot enni a Vörösmarty térre.Annyira jó volt mert igazi karácsonyi hangulat volt mindenhol. :D :D Kár,hogy szemerkélt az eső így csak 3 órát bóklásztunk. :wink:
Hoztam két képet.Mindenkinek szép estét!
Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus gyönyörűek vagytok!!!!!!!!
Domi jó nagy már!!!!!!!!
pocak kép várható???? :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mucus, nagyon jók a képek!

Meli,
bizony, már itt tartunk, nagyon mennek a napok, bár én még tolnám is egy kicsit, olyan jó lenne már itthon! A pocakom ezerrel nő, úgy nézek ki, mint egy hathónapos...

Lányok,
akik próbálkoznak, vagy nincs baba, gyertek, írjatok, beszélgessünk most a karácsonyról, az ünnepekről, vagy amiről szeretnétek!
Ne maradjatok el, nagyon hiányoztok!!!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


jaj csajok én olyan beteg vagyok...... :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!
Mizu veled Nita??Hol fáj??
Nekem múltkor elkezdett fájni a torkom,és vettem bioparoxot,hát majd 3 ezer forint volt,de aki kitalálta aranyba foglalnám a nevét.Isteni!!!!Ugye se acc-t,se neo citrant,se semmit nem lehet szoptatósoknak,de az helyi antibiotikum,nem megy át a tejjel....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


fáj a torkom de nagyon.nyelni se tudok..folyik az orrom.fájt a fejem-gyomrom..hőemelkedés is volt.... :cry:
apival akarok vetetni neo citrant.....áldom aki kitalálta.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
amit Meli írt, a Bioparox tényleg nagyon jó, mi is azt használjuk Bencénél. Gyógyulj meg minél hamarabb!!!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Én azért nem voltam, mert pénteken 11 óra körül telefonált a férjem, hogy meghalt sógorom anyukája. Mivel ő úton volt egy barátját kérte meg, hogy vigyen el engem sógoromékhoz és ő is oda jött. Így gyorsan indulnom kellett csomagolni és randira a srác várt rám több mint 1 órát míg hazaautókáztam meg vissza.

Ha már arra jártunk nagyimék maradtunk vasárnap délig. Így nem volt időm se bejelentkezni, hogy elmentem se onnan írni, mert nincs térerője a Vodafonos internetnek.

Jobbulást minden betegnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyuszi kitartást gyógyuljatok meg!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch részvétem....... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita!
Boldog évfordulót!!! Még sokszor ennyit!! :wink:

Melisch!
Sajnálom :( részvétem!

Mucus!
Arik vagytok a képeken nagyon :wink:
Vendég
 


Kirus köszönjük!!!!!:))))
nagyon rohan az idő...már túl vagy a félidőn :lol: :lol: :lol: :lol:
poci kép? :roll: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszi szépen!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Hát igen megy azért az idö,de felölem mehetne gyorsabban is :)

Kép

Mondjuk azt hozzá teszem hogy én így nem látom ekkorának a pocakomat :D ,de ezek szerint már ilyen hordóm van :!: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Melisch: Részvétem!

Tényleg rohan az idő kismamik. Hamarodsn mindneki túl van a felén...

Én tegnap voltsm dokinál. Velünk mindenok. Karácsony előtt nem várható Zoé. Aminek nagyon örülök, mert talán lehet januári, mint HOGY SZERETNÉNK, MEG TUDJA VÁRNI A KONYHA építését. Viszont már szeretném a kezemben tartani... No de se baj. Fejméret 95 mm. Egy hét alatt 2 mm-t nőt. Ma én is taknyosan ébredtem... Be volt dugulva az orrom egész éjszaka. E miatt horkolhattam, amikor végre aludtam. Ettől fáj egy picit az torkom, sokan vannak a fejemben... Tehát náthás tüneteim vannak. Meleg teázni fogok, de délelőtt dupla órára jön a tanulóm, utána indulok CTG-re, majd jönnek barátaink, és pakoljuk el a régi konyhát, mert elméletileg holnap szétverik a falakat a villanyosok :cry: Pihenés tehát nem sok lesz, pedig most ollyan jó lenne....

Kép
kicsi80
 
 


Sziasztok!!
Kicsi,nekem utolsó uh-on 10 valamennyi volt a feje,a combcsont mekkora??Azt olvastam 7 cm körül születnek....nekem az bejött,72 volt...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


sziasztok!!!!!!
reggel Barni is lázas volt már.....este nekem nagyon magas lázam volt.most már jobb......

Kirus szép nagy pocakod van már!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Melinda: Nem tudom a combcsontja mekkora, nem szokta mondani a doki... :roll:

Nita: Jobbulást nektek :(

Velünk minden ok! Jövő szerdán kezd a villanyszerelő. Náthám stagnál. Addig is legalább pihenek...

Kép
kicsi80
 
 


Kicsi köszi...neked is jobbulást!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nyuszi!
Jaj drágám gyógyuljatok nagy puszit küldök Beninek!
Tudom min mész most keresztül Én is átéltem Domival a rotát.Picurt tuti beoltatom ellene. :?

Nita!
Jó a bioparox mi is használjuk,jobbulást! :wink:

Kirus!
Szép a pocid. :wink:

Melisch!
Részvétem. :(

Többiek puszi.Jól vagyunk csak be vagyok havazva így az ünnepek előtt.Szombaton szülinapozunk majd hozok képeket. :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Nita kérésére. :wink:
Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Én is megvagyok :lol:

Tegnap itthon voltam, nálunk most volt a nemzeti ünnep :lol: :lol: persze ha hétvégén kóborogtunk tegnap takarítás, 2 túra mosás, főzés és még este sütöttem egy tésztát magamnak....ma névnapom van :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.12.02 18:02-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Hu Mucus kerekedsz te is :roll: :roll: :roll: jó babavárást. Mondjuk azt olvastam a 2. babával már sokkal hamarabb nő a pocid :!:

Melinda Isten éltessen benneteket is (ha most tartjátok ti is ha nem ez van :oops: )

Kép

Kép
Kép
melisch
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?