Új privát üzeneted érkezett!

Fleur
18 perc, ez aranyos. :D
Lilla is a kiírt időpont után bújt elő? igaz? dáthád elmúlt már?

Évi
szerintem is jó a kép, közelről is. :wink:

Ma megyek tüsző nézőbe. :D Illetve fogom kérni, hogy az átjárhatóságira is tűzzünk ki egy időpontot.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak inkább olvasóban! Már 24 hetesek vagyunk! :lol:

Én biztos jövök a hírekkel, ahogy megtudok valamit Fleur-ékról!

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti
jó, hogy írtál és örülök, hogy minden rendben. gyerkőcök hogy vannak? betegség elkerült titeket? Kamilla? Fiúk várják a "legkisebb" öcsit?

Megvolt a dokilátogatás. Most három nagyobb tüszőt látott, 2-őt jobb oldalon, egyet bal oldalon. 13-15 mm-eseknek mondta őket. megbeszéltük, hogy január elején lesz a hsg (ő azt javasolta azt csináljuk, ne a lapart.) De addig még úgyis lesz egy pozitív tesztem és nem is kell. :wink: :D :wink:

Angie
jól vagytok? nem írtál pár napja.

Kacsa
nálatok minden ok?

Kép

Kép
syrynx
 
 

 
 

Syry
Nem Lillát nem hordtam túl :)
Nagyon drukkolok, jól hangzanak a tüszőcskék.

Márti előre is köszi. Vagy Eszti :) amelyikőtök gyorsabb lesz.

Mi meg szerintem babázunk holnap. Valami szivárog, de a szülésznőm azt mondta maradhatunk még. Jönnek a fájások is, de még teljesen viselhetőek.
Írom az smseket ha indulunk.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Húúú, Virág, itt lesz valami!! Drukkolok, és nagyon várom a híreket!

Syry!
Aranyos vagy, és jól esik, hogy érdeklődsz. A munkahelyemen most egy határidős nagy melón dolgozunk, és ezért nincs időm jönni. Otthonról meg nagyon ritkán ülök gép elé, mert ezer feladat van, na meg úgy-e végre egy kicsit a családdal együtt lehetünk, és Szilárdra koncentrálhatok.
Megvagyunk, szerencsére nem vagyunk betegek, Szilárd sem (az orrfolyásán kívűl), és jár oviba. Nagyon ügyes, és az óvónő azt mondja, hogy semmi rosszat vagy kritikát nem tud rá mondani. Szépen tud játszani a gyerekekkel, nem jellemző rá, hogy veszekszik a játékok felett. Részt vesz a foglalkozásokon. Tegnap épp táncoltak, és ő egy egyedi stílust mutatott be :) Mindeni fenékrázosan táncolt, de ő kijelentette, hogy ő nem rázza a fenekét, és mást talált ki :) És ami meglepő, a jól evő gyerekek közé sorolják, pedig otthon mindig botrány van a kajálással. Úgy kell beleveszekedni az ételeket. Pedig olyannal meg sem kínálom, amiről tutira tudom, hogy nem szereti. Védőnőhöz is vittük (7 hónapja méricskélte), és azóta majd 9 centit nőtt, és másfél kilót hízott. Tavaly tél óta pedig 4 számot nőtt a lába :roll: :shock: Épp most néztem, hogy 22-es csizmát hordott tavaly, most pedig 26-ost kellett vennem neki :roll: Máté hanyas lábakon jár? Én nagyonak tartom Sziszkóm lábát, de picinek is mindig nagyobb volt az átlagnál.
Nekem ma kellene megjöjjön, de nem fog, mert egy hete hétfőn amikor dokinál voltam, volt egy érett tüszőm, ami azt jelenti, hogy kitolódott az ovulációm. Ezért hétvégére számítok a mensivel.
Tetszik a pozitivitásod!!! Most én is valahogy hasonlóan érzek. Majd szépen párban pocakosodunk :wink: Egyébként mit mondott, hogy ezek a tüszők kb mikor érnek be, mikor kell együtt lennetek?

Márti!
Örülök, hogy minden rendben. Én is már 23 hetes lennék :(
Bírod a gyerkőcökkel? Oltást végül beadattad? Te átmentél az anyatanyára a többiekkel? Tetszik neked az anyatanya?

Jucmuc!
De jó, hogy jöttél!!!!!! Olyan régen jelentkeztél, már épp akartam írni, hogy mi van veletek? A képeket nagyon várom!!! Nagyon aktív a kiscsajszi?

Kacsa!
Nagyon eltűntél? Hogy vagytok?

Többiek?
Aki néha olvassa a topikot, csak két szót írjon, hogy mi van vele?

Nem tudom, emlékeztek-e rá, az öcsém felesége tavaly télen teherbe esett, és a 7. héten vészes hányással korházba került. Aztán végül szegény elvetélt a 10. hétben. Azóta most sikerült újból teherbe esnie, de most már az 5. héten be kellett vigye az öcsém, mert olyan rosszul lett, hogy állítólag a multkori kispiskóta volt ehhez képest. 5 napig egy falatot sem bírt enni, annyit hányt, hogy a végén már a torka is begörcsölt, és fulladozott. A lábai bemerevedtek teljesen. Már el akarták altatni pár napra, mert annyira kivolt, hogy azt sem tudta mit beszél. Olyanokat mondott, hogy vigyék le az osztályra, és vegyék ki belőle a babát. De hétfőn megfordult, és egy picit jobban lett. Kedden meg már nem hányt, de enni csak egy fé kekszet meg egy kis levest bírt. A baba pedig olyan pici, hogy hétvégén még csak a szíkhólyag látszott. Azt hiszem, ma 6 hetes. Nagyon durva dolog ez, és nagyon ritkán fordul elő, hogy egy nő szervezete ennyire küzdjön a befogadás ellen. Most meg félnek, hogy nehogy azért legyen ez a hirtelen jobbulás, mert az embrió feladta volna a küzdelmet. Nagyon izgulunk szegényért, mert 1-es típusú cukorbeteg, és még millió más egészségügyi baja is van, és nagyon félnek, hogy nem lehet gyerekük. Reméljük, ezennel minden rendben lesz a babával. Majd mondom, hogy mi történt.

Mindenkinek szép napot, és a világ szeme ma Virágon lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Fleurtól:

"Szülünk, bő 2 ujjnyi :lol: felén már túl :lol: szorítsatok!"




Márti
borossné becz márta
 
 


Virág!
Drukk-drukk!!!!

Márti
Köszi :wink:

szisszka
 
 


Sziasztok!

Fleur!

Hajrá!!!
Lehet, azóta már babázol is! :)

---

Velünk semmi különös, zugolvasgatok, nem igen hagy írni Timi, mert rákattant a you tube-ra, a TV-s mesék már nem jók, itt nézi őket többnyire angolul. :D

---

Angie!

Tesódéknak drukk!!!

Syry!

Neked pedig a petéknek drukk!

kacsa14
 
 


Fleur
már lehet meg is született Dávid! drukkolunk és várjuk a hírt!!!!!

Angie
reméljük minden rendben lesz a tesódéknál! majd írd meg mi újság. talán hamarosan haza is engedik a kórházból.

Kép

Kép
syrynx
 
 


55 cm és 4,45 kg!!!!

gratulálunk, Fleur! :D

puszi

eszter

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Jéééééééézusom, mekkora baba!!!!! :D

Fleur!
Gratulálok nagyon, és le a kalappal előtted!!! :) Nem Dani lett? Vagy rosszul emlékszem, hogy azt írtad?

Kép
Kép
norwell
 
 


Fleur gratulalok jo egeszseget es sok sok tejcsit:)

jo nagy baba :)

Kép
monyo83
 
 


Gratulálok Fleur! Jó egészséget Nektek és sok finom tejcsit!!!

kacsa14
 
 


Virág!
Hatalmas gratula. Ez gyorsan ment!!! Nagyon ügyi voltál. Részletekkel majd várunk, ha hazaértetek, és kipihentétek magatokat!

Monyó!
Sziszka!
Hogy vagytok?
Vendég
 


Fleur

Szívből gratulálok!!! Nem semmi súllyal született. Sok boldogságot!

Kacsa
én írtam el, Fleur Danit írt még pár hozzászólással feljebb. (én meg Dávidot... írtam. :oops: )

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syry!

Ez ma Neked nem igen megy! :lol: Norwell kérdezte. :)

kacsa14
 
 


FLEUR!!!Engedd meg,hogy én is GRATULÁLJAK a kisfaid (nagyfiad )világrajöveteléhez!! :D Sok-sok BOLDOGSÁGOT,sok tejcit,jó egészséget kivánok nektek! :)

Kép
bea27
 
 


Fleur!

Hatalmas gratula a hatalmas babához! nagyon jó egészséget, és gyors összeszokást kívánok!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Fleur,

Sok szeretettel gratulalunk Dani erkezesehez, jo egeszseget, gyors felepülest es sok tejcsit kivanunk! sok puszi!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Fleur!
Szívből gratulálok a hatalmas Dani babához!!!Jó egészséget, sok örömöt kívánok!

Természetes úton született meg?Ha vki kapott képet, felteszi?Köszi.

Évi!
Szerintem is nagyon jó az a kép, nincs azzal semmi baj, van rajta egy boldog anyuka, és 3 édes lurkó:D

Monyó!
De jó, hogy jelentkeztél!Hogy vagy?
Mindjárt te is babázol!!:)Majd értesíts minket is!;)

Syry!
Ez a beszéd, lesz addigra egy pizitív teszted:)

Angie!
Sajnálom tesódékat:(Majd írd meg, hogy vannak.

Mi most itton vagyunk, Emili megint lebetegedett, de most én is elkaptam a náthát, szerencsére csak 1 napig tartott, persze a taknyosság még megvan, meg a köhögés:(Majd 7főn mehet bölcsibe.
Tomi éppen bölcsis szülői értekezleten van:DKár hogy én nem tudtam ott lenni, ez az első szülői:(
pankaa
 
 


Sziasztok!

Virág,
Gratulálunk Dani érkezéséhez, szép nagy baba!
Sok boldogságot kívánunk az egész családnak!!!

Angie
Aranyos vagy, köszönöm, jól vagyunk :) Készülünk Marci szülinapjára, és már megbeszéltük, hogy lesz kistesó! De amig Marci szopizik, addig nem vágunk bele...
Amúgy meg suliba járok, ha minden igaz, februárban belevághatok az okj-be :D

szisszka
 
 


sziasztok.

Koszonom lanyok jol vagyunk.
Noemi igen kis aktiv picilany estenkent jokat szorakozunk rajta apaval.
Maga a terhesegem teljesen normalis ,minden ugy megy mint a nagykovben.

maj ide is megirom ha megszuletik:)

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Szisz!
De jó, akkor lesz kistesó!! Hajrá! Marcinak pedig boldog 2. szülinapot!

Lányok!
Sógórnőm, jelentem, jobban van. Tegnap sem hányt, és szerencsére enni is tud már. Mindent megkóstól, és van amiből tud is többet enni, és nem émelyeg utána. Én egy kicsit félek, nehogy baj legyen odabent, azért ez a hirtelen jobbulás, de a sógórnőm nagyon pozitív, és boldog, hogy végre egy kicsit saját maga lehet.

Én ma 5 percenként járok pisilni, és sajnos csíp is. 4 éve, Szilárd előtt volt egy durva holyaghurútom, életemben előszőr, és azóta most jön elő negyedszer. Még nem véres a vizeletem, de számítok rá, mert múltkor is ez volt. A doki azt mondta, hogy ha nem múlik el az antibiotikumos por után 1-2 nappal, és vissza jön pár napon belül, akkor menjek vissza, mert lehet, hogy vesehomok (merthogy hajlamos vagyok rá), de elmúlt, és nem néztük meg. Így most nem tudom, hogy mi lehet ez, mert a vesehomok is hasonló tüneteket okoz. Kicsit pipa vagyok, mert most, hogy végre próbálkozhatnánk, jön ez a nyavaja :twisted: :x :twisted:
Vendég
 


Fleur!

Itt is nagy gratula!

Lányok!

Képzeljétek, ez az óriásbébi ráadásul gátvédelemmel született!


Angie!

Drukk, hogy gyorsan meggyógyulj! Igyál forrón sok csalán és zsúrlóteát és tőzeg-vagy vörösáfonyakapszula minden mennyiségben!
Oltást nem adattam be végül se magamnak, se a gyerekeknek!
Az az igazság, hogy a dokim az a típus, akii inkább mindent 2x ellenőriz és 6x átgondol, és biztosra megy, hogy a babát ne érhesse baj! Márpedig még senki sem szült meg, aki beadatta az oltást, így senki sem mondhatja biztosan, hogy semmi bajt nem okoz!
A gy.dokinkInfektológus szakvizsgája is van) meg elárult pár "ínyencséget" erről a vakcináról és azóta már tudom, hogy nem a higanytól meg az elölt vírustól kell igazán félni...

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti!
Priviben kérem a részletes 'inyencségeket' :)
Vendég
 


Virág!
Szuper csaj vagy :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok! :P

Angie, köszi szepen jol vagyunk csak rengeteg mindig a dolgom raadasul most betegek is vagyunk. Illetve Davide megy ki belöle en pedig ma kezdtem az antibiotikum kurat...harom napja ki sem mozdultunk a lakasbol annyira kutyaul voltunk. Igen, kiscsajszim nagyon aktiv, egesz nap boxol...de nem banom igy legalabb nyugodt vagyok, hogy jol van.
Nagyon sajnalom ami tesodeknal törtent, de az jo, hogy sogornöd mar jobban van!
Most pedig ez a felfazas...a fene vigye remelem hamar megoldodik! :P

Marti,

Mi sem oltattunk csak a szezonalist a ferjem es en. Az en orvosom sem ajanlotta a masikat szerinte nem megbizhato es nincs letesztelve kellöen. Itt eszakon egyelöre nincs jarvany bar azt mondjak majd karacsony körül erkezik. Hat remelem nagyon, hogy minket elkerül!

Panka,

Jobbulast nektek is! :P

Syry,

Nagyon drukkolok nektek is mar ehhez a tesobabahoz! :P

es akkor az igert kepek
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!
Gyönyörűek vagytok! És hát a hasad is elég szép méreteket öltött magára :wink:
Sajnálom a betegséget. Lényeg, hogy kezelve van, és hogy Davide már kint van belőle.
Fura ez a felfázás, mert mintha most jobb lenne. Csak egy pisilésnél éreztem valamit, és be is pánikoltam. De lehet, hogy mégsem az?!? :roll: Mindegy, iszom a folyadékot liter számban, azt rosszat biztos nem tesz, sőt, ha van valami, akkor legalább kipucol.
Vendég
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Köszönöm Angie, nagyon kedves vagy! :D Igen, a sok folyadek nagyon-nagyon fontos!
En evekig visszaterö felfazo voltam aztan egyszer csak elmult de en is nagyon felek ha egy kicsi gyanu is felmerül neha ezert megertelek! Remeljük csak ijesztgetett most!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Marti, engem is erdekelne az orvos milyen 'inyencsegeket' mondott.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Jucmuc!
Milyen helyes pasid van!!nagyon nagyot nőtt Davide, az avatar képen még kis újszülött volt:D
Méretes a pocid is, pedig van még pár hét!;)
Konyha is csini, jól látom, hogy IKEA?
Jobbulást nektek is.

Márti!
Engem is érdeklnek a részletek oltás ügyben!!

Angie!
Hátha nem is lesz semmi abból a felfázásból, reménykedjünk.

Virág!
Ez igen, szép teljesítmény!Gratula még1x.
pankaa
 
 


Sziasztok!

Jucmuc!
Gyönyörű kisfiad van, annyira szépséges, hogy kislánynak is beillene!!! :) A pocid pedig... ;) :) Jutottatok már előbbre név-ügyben?

Márti!
Engem is felcsigáztál... Megírod?

Angie!
A felfázás nagyon rossz dolog, én is hamar felfázom, de nekem olyankor a derekam is nagyon szokott fájni...

Lányok, Kende unokatesója valószínűleg h1n1-es... :roll: Lehet, hogy mi is elkapjuk, most Kende elég hurutosan köhög, ugyan láza nincs. Igaz, hogy egy hónappal ezelőtt volt neki egy elég komoly lázas betegsége, és akkor azt mondta a dokinő, hogy előfordulhat, hogy ez már az volt. Kíváncsi leszek...
Saci "csak" náthás...

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell,

Jaj-jaj nagyon remelem, hogy csak gyanu es nem lesz belöle influenza! Köszönjük szepen Davide dicseretet! Valoban sokszor neztek kislanynak...talan mostanaban mar nem annyira. :D
Nev ügyben meg semmi biztos, sajnos most nem olyan egyszerü mint annak idejen. Es nem is azert mert nem ertünk egyet hanem mert nem tudunk dönteni. Valoszinü Sofia (Szofi'a kiejtve) lesz ami magyarul Zsofia. Ezen kivül nagyon tetszik me'g a Linda es a Laura is.

Panka,

Nagyon köszi neked is! :P Igen, pocak az Davideval is hatalmas volt talan azert is mert pici vagyok.. :roll:
Jol latod, IKEA.. :D Sokan nem szeretik tudom, nekem nagyon bejön. Nem mondom, hogy minden tetszik mert nagyon sok giccs is van es raadasul dragan viszont sok jo dolgot is talal az ember sokkal olcsobban mint mashol. Legalabb is itteni viszonylatban igy van. Egy ekkora konyha minimum a ketszeresebe került volna ha konyhastudiobol rendeljük meg. Es igy meg a sajat tervezes öröme is az enyem, tenyleg ugy lehet kombinalni, ahogy nekem jo.
Emiliröl nagyon reg lattam kepet persze en ritkan jövök de a kepeket azert latni szoktam. :P Ha lesz egy kis idöd teszel majd?

Angie,

Hogy van sogornöd minden rendben? Remelem! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Norwell!
Húha, az komoly!De ki is mutattát a véréből a H1N1-et?Vagy csak "ráfogta" a doki? :roll:
Gyors gyógyulást Nektek is!!!!!

Jucmuc!
Én is szeretem az IKEA-t, úgy volt, hogy nekünk is onnan lesz a konyha, de mire kijött a végösszeg, rájöttünk, hogy csak pár ezer ft kölönbség van közte, meg az asztalossal csináltatott között, így az utóbbit választottuk:)
Képek:
http://www.scrapblog.com/viewer/viewer. ... id=2349351
http://picasaweb.google.com/fandika18/Haz#
A Sofia név nekem nagyon tetszik;)(magyarul is:))
pankaa
 
 


Sziasztok!
tegnap szomorú hírt kaptam. Képzeljétek egy ismerősöméknél november elején született meg az Öcsi, tegnap gyanútlanúl rákérdeztem, hogy hogy vannak, minden ok-e. Hát mondta az Apuka hogy sajnos nem, bebizonyosodott, hogy down kóros a kisfiú. A 12. heti uhn minden rendben volt és az afp is normál értékű volt. Egyéb vizsgálat nem volt, 32 éves az anyuka. Nem lehet könnyű most nekik. De hát a beteg baba is egy kis élőlény, egy kis emberke. Nehéz bármit is mondani.

:cry: :cry:

Norwell,
én úgy hallottam, hogy a h1n1-et csak vérből tudják megállapítani, a tünetek tökre olyanok minta "sima" szezonális influenzánál. Gyerkőceid jól vannak? Saci miket mond? Már gondolom egész jól kommunikál Kendével.

Jucmuc
igazán csinos a pocid.

:wink: :lol:

Panka
jó hallani rólatok. Emilinek van egy cicája? látom nagyon szereti. Mi is szeretnénk kutyát, de majd csak ha végre tavasszal kész lesz a kerítésünk.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Panka,

Nagyon jok a kepek, a konyha is nagyon szep lett es persze az egesz haz! El is felejtettem mar, hogy ti költöztetek...szep tagas a nappali! Ezek ikerhazak? Mi is szeretnenk majd valtanai.
Emili szöke fürtjei pedig csodasak, nagyon szep kislany! :P

Syry,

Jaj, nagyob sajnalom! De az hogy lehet, hogy csak mostanra bizonyosodott be? :shock: En azt gondoltam volna, hogy rögtön a születesnel latszik ha a baba down...szegenyek gondolom milyen nagy sokk lehetett... :(
Nagyon remelem az en babam egeszseges lesz mert en is csak a kombi-tesztet csinaltam es az jo volt, 1:3075.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!
Köszi:)
Igen, iker házak.

Syry!
Hát ez tényleg szomorú!:(
Egyébként a cica anyukáméknál van, itt nem lesz állat, csak a hal az akváriumban:)

Nem tudom, hogy meséltem e már, de képzeljétek el, Emili leszokott a cumiról!Egyik pillanatról a másikra!Ő maga dobta ki a kukába!Én meg persze nem vettem ki, kihasználtam az alkalmat:D Persze este azért kérte, de nem volt semmi hiszti, semmi sírás!!!Nehezen aludt azért el, vagy 1 órába is beletelt, kellett ringatni is.De aztán másnap már kevesebbet emlegette, és a bölcsiben is elfogadta, hogy nincsen!Azért még emlegeti, naponta 1x 2x megkérdezi, hogy hol van, én meg mondom neki, hogy elvitte a kukásautó:D
Nagyon büszke vagyok rá, és nagyon megörültünk, hogy ez ennyire könnyen ment!!!Nem gondoltam volna, mert nagy cumis volt, 2-3-4 cumija volt egyszerre nála, ennyivel is aludt.
Most már csak a cumisüvegtől kéne megszabadulni vhogy, kb. ilyen könnyen és gyorsan:)
És azóta sokkal többet is beszél, nagyon belendült most a kis csőre, folyamatosan karattyol vmit, játék közben is folyton dumál a játékoknak:)
pankaa
 
 


Fleur
Szívből gratulálok Danihoz! Szép nagyra növesztetted! :shock:

Melus
48 óra meló után én is olyan lennék, mint akit kimostak. :? Nálam többet volt bent, mert nem akart engedni a méhszáj. Utána minden nap bejött, hogy hogy érzem magam.

Faul
Nem is tudtam, hogy Mira előtt ilyen "előzményed" volt. :(
Mira milyen nagy lány lett! :shock: Ez a tök nálatok termett?
Én se tudom M. teljes nevét, de nekem nem ő volt a szülésznőm.

Syry
Sajnálom, hogy ismét nem jött össze. :(
Gratula a rokonodnak! Remélem, a következő te leszel, aki jó híreket hoz. ;)
Szegény ismerősödék. :( Sajnos én is ismerek olyan családot, ahol a születés után derült ki, hogy súlyon down-os a baba. :(

Évi
Gyönyörűek a gyerekeid!

Angie
Örülök, a jó híreknek! Akkor decemberben start?
Huh, jó nagyot nőtt Sziszkó lába! :shock:
Sajnálom szegény sógornődet. :( Drukk, hogy ne legyen semmi gond a következő 7-8 hónapban.
Mielőbbi gyógyulást!

Kacsa
No, Timi már angolul is tanul? :D

Monyo
Lassan a célegyenesre fordulsz! :) Jucmuccal együtt. :D Gratulálok a kis nunishoz!

Jucmuc
Gyors gyógyulást!
Micsoda szép pocakod van! Davide nagy huncut!

Norwell
Ugye nem röfihapcisok vagytok?

Panka
Szép házikótok van!
Nagyon ügyes Emili a cumival, remélem, nálunk is így lesz.

Nálunk apa gondolkodott az oltáson, végül úgy döntöttünk, hogy nem adatjuk be, inkább hisztikeltésnek tartjuk. Sok vitamin, folyadék... Még a sós vizes öblögetést javasolták. Ha mégis benyesnénk a betegséget, akkor szigorúan feküdni kell.
Vendég
 


Tegnap végre hazajöttünk a kórházból. Apa most elvitte Lillát kicsit játszani, gondolom már várjátok a képeket :)

http://picasaweb.google.com/gikan76/Dan ... directlink

Amúgy Lilla egy tündér, nagyon jól fogadta Danit. Persze nincsenek hiú reményeim, h nem lesznek zökkenések, de remek kiscsaj.

Én amúgy szuperül vagyok és tök jó, h tudok ülni. Örök hála a szülésznőmnek :)
Na majd jövök valamikor születéstörténettel is.

Puszi nektek.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Fleur!
Gyönyörű a "kicsi" fiad!!! :) Még egyszer nagy-nagy gratula!!!

Jucmuc!
Nagyon szép név mindegyik! :)

Panka!
Nem, nem nézték meg, be sem oltották, és már teljesen meggyógyult, holnap mehet közösségbe is.
Gratula Emilinek, hogy ilyen ügyesen leszokott a cumiról!!! :)

Syry!
Borzasztó, hogy milyen tragédiák vannak... :( Nagyon nehéz lehet feldolgozni ezt...
Háááát, nem akarok dicsekedni (pedig de is... :oops: :twisted: :lol: ) de Saci már nagyon régóta nagyon szépen beszél, mondatokban, teljesen jól lehet kommunikálni vele, mindenre rákérdez, és most már sokszor a "miért" is felmerül... Kicsit pösze a drágám, mert ha megkérdezem, hogy hívják, aszongya, "Téji Sajóta Csende" :lol: , de nagyon közlékeny, állandóan énekel és mondókázik. :)

Enyémek köhögnek csúnyán, holnap doktornéni...

Kép
Kép
norwell
 
 


Syry!
Nagyon szomorú vagyok! Nekem ez a legérzékenyebb témám, és most megszakad a szívem!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Norwell!
Saci nagyon ügyes. Nagytesótól biztos sokat tanul. Szilárd is másfél évesen már rengeteg szót mondott csak még nem párosította. Aztán két éves korára folyékonyan beszélt, nem fiúkra jellemző módon. Ma is rengeteget csacsog, de volt kitől örökölnie :lol: :wink:

Jucmuc!
Ezeken a képeken Davide tiszta apukája. Főleg a szája. A kacsintós kép besz*ás :lol: Bármelyik név mellett is döntötök, nagyon szép lesz. Szofi nekem is kedvenc!!

Maci!
Már megkaptuk az orvosi engedélyt a próbálkozásra, úgyhogy innentől kezdve bármikor. Remélem, minél előbb!!

Virág!
Nagyon ügyesek vagytok. Kicsi fiad jól megalapozta a kilóit már odabent. Szépek és boldogok vagytok!!

Panka!
Én is egy ilyen hirtelen leszokásban reménykedek. Szilár nem nagy cumis, sőt, ő csak az elalváshoz kéri. Még nem volt szívem elvenni tőle. Az ágyból ki sem hozza, de én ennek sem örülök. Este és reggel ő is cumisüvegből issza a tejet az ágyban. Ez is szertartás nála. Ehhez sem volt még eddig szívem hozzányulni. Valahogy nem hiszem, hogy ennyitől deformálódna el a foga.

Végül nem lett semmi a felfázásomból. Igaz, három napig napi 4-5 liter folyadékot ittam (többek között kamilla és cicka teát), lehet, az pucolt ki.
Sógórnőm is jól van. Hétvégére kiengedték, tegnap visszament még kivizsgálásokra. A baba jól van, szépen púlzált pénteken. Émelyeg, de nem hányt szerda óta.
Vendég
 


Panka,

Nagyon kis ügyi Emilid, ez igazan siman ment igy! :P

Macika,

Köszi szepen! :P En Levikeröl is szivesen latnek ujabb kepeket! :D :wink:

Fleur,

Gyönyörüek vagytok Danival, nagyon ügyesek voltatok szep nagy baba! :P

Norwell,

Sacika tenyleg nagyon ügyes, :P az en Davidom meg csak mamma, apa, nem, ezeket mondja. Amugy mindent megert mindket nyelven es halandzsazik is olyanokat, hogy csak nezünk de beszelni azt meg nem. Azt mondjak a fiuk kesöbb kezdik..

Angie,

Köszi szepen neked is! :P Nagyon örülök, hogy vegül nem lett felfazas belöle! Gondolom nem volt egyszerü a sok folyadekbevitel de szerintem az segitett. En a lombik alatt kellett, hogy rengeteget igyak hat nem volt egyszerü...

Szep napot mindenkinek! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk!
Mióta dolgozom semmire nincs időm!

Fleur!
GRATULÁLOK! Nagyon édes Dani!

Kép
faul
 
 


Peti töltött fel újabb képeket. Tesós is van.
http://picasaweb.google.com/gikan76/Dan ... directlink

És gondolom már vártátok :)
Születéstörténet:
Próbálok valami rövidített verziót.
Szóval megittam a bába koktélt kedden, aminek volt is hatása. De nem éreztem rosszul magam. 10 után folyt a magzatvíz (majdnem tuti) és elkezdtek jönni a fájások is 6-8 percenként. De nem voltak vészesen erősek.
Mindenesetre aludni nem bírtunk. A szülésznővel folyamatosan kapcsolatban voltunk. Fél 2 körül fáradtság tört rám és el is aludtam, így fél 3kor abban maradtunk a szülésznővel, h majd reggel 8ra bemegyünk és megnéz.
Fájdogáltam, de azért csak elaludtam.
Reggel arra ébredtem fél 7kor, h nem fáj semmi. Már kezdtem pánikolni, h megint ennyi volt, de akkor felkeltem és jöttek az 5 perces fájások.
Elmentem fürödni és nem múlt el. Még hajat is mostam, és megbeszéltem Lillával, h mi fog történni.
Kicsit dugó volt, így fél 9re értünk be. Ekkor már erősebbek voltak a fájások. Egy egy fájáskor meg kellett állni.
Amint felértünk CTGre raktak és mutatta a fájásokat. Nagyon boldog voltam :)
Kiderült szülőszoba az nincs szabad, telt ház van.
Közben a szülésznőm dokija megvizsgált és már bő 2 ujjnyi voltam. 2 fájás között intéztük a papírokat, meg a többi formaságot. Aztán vissza a bába szobába vajúdni.
Olyan fél 11 kor kezdtek durvulni a fájások ekkor már 3 percenként jöttek és majd 2 perc hosszúak voltak. Végszóra a doki is megérkezett és valami félig ágyon fekve félig a földön térdelő pozícióba talált rám.
Ő is megvizsgált és már majd 4 ujjnyi volt. Így burkot repesztettek. Na ekkor az történt mint Lillával, jöttek a tolófájások, annyi különbséggel, h már voltam olyan tág, h a baba is elindult.
Eta átvitt egy ideiglenes szülőszobába, labdára ültem és CTGre tettek. Mondta, h még ne nyomjak, de kellett. A harmadik ilyennél megint másik szülőszobába vittek, ami közben felszabadult és ott megint mondtam, h nyomni kell, így felsegített a szülőágyra és negyed 12kor elkezdődött a kitolás.
Azt éreztem, h jobban kell erőlködnöm, mint Lillával és párszor visszacsúszott kicsit a feje, de Eta és Peti közvetítettek így ez erőt adott, h amikor úgy éreztem már nincs akkor is nyomjak.
Végül 11:43kor gátvédelemmel megszületett Dani. Először nem sírt, de a csecsemős és a szülésznő csináltak valamit és akkora hangja lett, h csak na.
Peti elvágta a köldökzsinórt és követte a fürdetést a fényképezőgéppel.
Először a doki rám hozta a frászt, h valahonnan nagyon vérzek, de aztán kiderült minden rendben és egy varrás nélkül megúsztam, a fiam pedig gyönyörű volt, bár egy kicsit gyűrött a nagy préselődésben.
Az, h mekkora lett elsőre fel sem fogtam :lol:
Hát ez a mi kis történetünk.

Kép

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Virág!
Gratulálok a szüléshez. Már alig várom, hogy én is újból szülhessek!
A képek is nagyon jók, főleg ahogy bömböl Dani Lilla kezében :D

Faul!
Milyen a munkahelyen?
Vendég
 


Fleur,

De jo volt olvasni! Csodasak a kepek! :P

Anyukak!

Ti hogy viselkedtek hisztirohamokkor? En teljesen ketsegbe vagyok esve mert Davide naprol-napra jobban belehuz en pedig nagyon faradt vagyok amugy is, es nagyon nehez amikor fel kell vennem mert a földre dobalja magat...mar felek vele lemenni az udvarra is mert tudom milyen nehez lesz felhozni...es ha belegondolok, hogy nemsokara itt lesz velünk a kishuga hogy fogom en ezt birni? :shock:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

kacsa14
 
 


ha vhol, vmi adat nem jó, új képet szeretnétek, szóljatok és javítok

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Kacsa, nekem csak annyi lenne a táblához, hogy Ádám névnapja szeptember 9, Esztié május 24. Köszönöm, ha beírod :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?