Új privát üzeneted érkezett!

Nya, visszaolvastam becsülettel.

Berni, Joli,
én is azt szeretem, ha itthon, nyugiban, az ágyában alszik Nóri, de pl. ma el kellett hozni Livit ebéd után az oviból (a délutános óvónő nem tudott jönni), így a babakocsiban aludt. De nem ilyen egyszerű ám, mert ha hazaérünk, rögtön felébred, így legalább 1 órát lent kell ilyenkor maradni, hogy ki tudja magát aludni. Ha meg elhoznám Livit és csak utána altatnám el itthon, akkor nagyon késő lenne már, csúszna az esti alvás is.

Pat,
hú. én is ébredtem fel éjjel tök véletlenül arra, hogy a gyerek orrából dől a gyomortartalma és levegő után kapkod. Nem adott ki hangot, csak úgy felébredtem rá. Azt mondják, az anyai ösztön. :roll:

Rossz gyerekkel kapcsolatban: nálunk az oviban ki van írva, hogy a szülők ne fegyelmezzék más gyerekét. Hát hol élnek ezek? Nekünk a játszón volt pár afférunk "érdekes" gyerekekkel, és mikor láttam, hogy direkt, fröcsögő szájjal lelöki a gyerekemet a kismotorról, azt mondtam neki, hogy ha még egyszer meglátom lendül a lábam. Álljon már meg a menet! Persze, nem bántottam volna, de a fülénél fogva vittem volna a kedves édesanyjához, aki a játszótérnek háttal állva beszélgetett mindig. :evil:

Én a Bochkorékat úúúúúúúúgy utálom. :oops:

Berni,
igen, ez logikus, de nem talált otthon szinte senkit a házban, az otthon ülő idősek meg nem vállalták be. :?
Éjszakai kelés? Mihez képest. Ismerős óránként kel az 1 éveséhez. És nem panaszkodik, mert ezt szokta meg. Én meghülyülnék tuti. :oops:

Joli,
ezekben a házakban a szemétledobó (sajnos...) egy karnyújtás a bejárati ajtótól (itt laknak szemben), én úgy megyek ki a ledobóhoz, hogy bár a kulcs a kezemben, de nem teszem a gyereket sehova, ajtót is nyitva hagyom, hisz 3 másodperc az egész. Ezt csak gondolom, hogy ő is kulccsal megy ki, csak akkor pont nem kacsolt, nem vette a kezébe. Van ilyen. Meg amúgy is megnézném, hogy apuka mit és hányszor felejtene el, ha ő vinné a háztartást meg a gyerek dolgait is. Én is sokszor úgy kapkodok, hogy ihaj. :x

Réka,
megnéztük a neten apukádat, a férjem odavan ezért a stílusért! :D

Csilla,
én adom a dét. Bár van, hogy elfelejtem, de akkor kap egyszerre 2-3 cseppet.

Mennem kell, mert már így is csúszunk a fürdéssel miattatok. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Joli! Boldog névnapot és jó utat!

Kép
szly27
 
 


Még nem is mondtam, de emlékeztek, hogy beadtunk egy energiafüves pályázatot? Jó rég volt, szépen elhúzták a határidőt, de a lényeg, hogy MEGNYERTÜK! Így augusztusban energiafüvet vetünk! remélem bejön! De jó is lenne!

Kép
szly27
 
 

 
 

Sziasztok!
Most olvasgatok vissza, mert szokás szerint lemaradtam, de muszáj voltam félbehagyni ugyanis az ablakos sztori kutyaf... Miráéhoz képest.
Patr! Ezekről én nem is hallottam, de valóban sokan vigyázhatnak rá!!!!!! Szinte láttam magam előtt.


Atina!
Mi már használtunk Fenistil cseppeket és bevált. Napi 2x10 cseppet a (én a tejcsibe tettem).
Még tavasszal volt Áminnak kiütése valami vírustól és egész éjszaka vergődött, mert annyira viszketett neki és az első adag után már jobban lett.

Kép
havacska
 
 


Jolinak Kép
És jó utat!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


Sly milyen energia füvet vettek ti?És te ezt így nyilvánosan
le is írod? 8) :wink: Ha bevállik küldhetsz nekünk is belőle... :lol:

Gabus Bocskorékat én sem csípem,de Balázst annál inkább. :wink:
Egy ex pasim nagyon hasonlít rá,csak ő virágárus... :wink: :D

Nos a válozatosság kedvéért,hogy ne legyen az életünk uncsi az éjjel korházba jártam.Reggel megettem egy szendvicset,majd rögtön elkezdett fájni a gyomrom,nagyon.De ugy d.u.-ig türtem,majd elmentem dokihoz aki adott egy enyhe fájdalomcsillapitót,majd hazaengedett.Egy darabig türtem is de annyira elviselhetetlené vált a fájdalom,hogy éjjel hívtam anyumékat,h jöjjönek Fruzsihoz engem pedig após vitt a korházba oriási gyomorfájdalmakkal.Kaptam infúziót,kicsit jobb lett,hazaengedtek,diétázni kell pár napot.Nem bánom csak ha már vége a fájdalomnak,nagyon rossz volt.
Bár még egy kicsi van,de semmi vész...

Kép
Kép
szintus
 
 


Joli!

Jó utat és boldog névnapot kívánok!!!!!!!!!!!

Szly!
Utólagosan is Isten éltessen sokáig!!!!!!!! és irigy vagyok (29)

Atina!

Közben rájöttem, hogy elkéstem a Fenistillel, de nagyon.
De jó nektek USA, bár Arizónáról nekem a sivatag jut eszembe és a szárazság.
Nade biztosan találtok valami szépe helyet magatoknak.
Néha én is úgy elköltöznék innen!

Egyébként nekünk még mindig gázosak az éjszakáink. Ámin sokszor ébred eszik-iszik.
Ja és mostanában egyre hisztisebb, toporzékol és lefekszik a földre. Napközben állandóan húzza kezem játszani kell vele. Látványosan unatkozik itthon és annyira örül ha jön hozzánk valaki. Rossz, hogy keveset tudunk kimozdulni ilyen rossz időben. Mifelénk sokat esik az eső.
Ja és Ámin is mond pár szót, de nem magyarul hanem kínaiul (szerintem könnyebb) és csak magától ha kérjük akkor nem mond semmit. Olyan szégyellős.

Jó éjt mindenkinek!!!!!!!!

Kép
havacska
 
 


Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Ilyen szomorú vége kellett,hogy legyen a Szökésnek???
Megsírattam :cry: :cry:

Kép
Kép
szintus
 
 


[quote="szintus"]G írta:szintusabus Bocskorékat én sem csípem,de Balázst annál inkább. :wink:
Egy ex pasim nagyon hasonlít rá,csak ő virágárus... :wink: :D

És mennyivel szebb foglalkozás ez, mint baromságokat beszélni a rádióban meg a tévében úgy tenni, mintha érdekelne mi történik azokkal, akikkel a műsoromban beszélgetek. :twisted: :twisted: :twisted:

Szintus, de mitől fájt a gyomrod? :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jo reggelt!

Szintus! Mit mondott az orvos, mi volt a baj? Gyomorrontas vagy valami mas?
Micimackos ha-ha-ha :lol:

Joli! Utolag is boldog nevnapot!

Sly! Gratulalok a palyazat megnyeresehez! Szoritok, hogy bejojjon az vallalkozas! Mi is ez az energiafu amugy? Mar irtad szerintem, de elfelejtettem. :oops:

Mariann! Ja, Arizona tenyleg sivatagos, de nem ugy mint Dubai szerencsere. Azert Arizona sokkal szebb. Ettol fuggetlenul mi inkabb New York kornyeken vagy Californiaban szeretnenk letelepedni. Most csak azert megyunk oda, mert a ferjem rokonai elnek ott, es ha ok nem fogadnanak be, nem is tudom mit csinalnak.
Na jo, azert tulzas, de tenyleg igy lesz a legkenyelmesebb nekunk.
:wink:

Ja, tegnap "jo" napunk volt. A ferjem eladta a mosogepunket, mert azt ugy sem tudjuk magunkkal vinni, nem mukodne odakint. Behoztuk igy a regi mosogepet, ami a tulaje, eddig a garazsban volt. Az a vacak gep persze "megbosszulta" magat. Eloszor a konyhat ontotte tele vizzel, aztan a szelep romlott el, nem tudtuk megallitani a mosogepbe omlo vizet, majd zarlatos lett es lecsapta a biztositekot. Vegul a szerelo telefonon segitett, mert mire kijott volna, szerintem uszoda lett volna a konyham helyen. :(

Mindezek utan Rebus nem itta meg az uj tapijat, a regibol meg mar nem volt szoval tok ideg voltam mar mire este lett. Ejfel elmult, mire agybakerultem.
Ja, es egesz nap sehova nem tudtam menni, meg vasarolni sem, mert egesz nap a postast vartam, mert hozott egy fontos csomagot es rajtam kivul mas nem vehette at. Este 6-kor jott. :evil:
Meg jo, hogy a ferjem este 11-kor meg elment Rebusnak hozni tapit reggelire.

Na, ez a sztori. :D A mai nap remelem nyugisabb lesz. :D

Na, megyek, Rebus mar rangat.

Kép
atina12
 
 


Ma már evett pár falatot Fruzsi....juhéééjjj örüljetek velem:))))))
Kép

Igazad van Gabus nem igazán érdekli őket sztem
a hallgatók lelkivilága,de én Balet azért szimpatizálom,mert piszokul jól néz ki.....(báris nekem :wink: )

Egy szendvicset ettem reggelire és azzal kezdödött az egész...
Tényleg nagyon durván fájt,képzelhetitek,ha éjjel ébresztettem az egész családot..... :( :?
Mára mégjobb lett,remélem ez már nem jön vissza....

Atina mosógép :(
Azta el sem tudom képzelni,hogy milyen lehet költözni valahová.
Pont mire az egyiket megszokod,jön a másik..a hely..
Nyugisabb napot mára!!! :D

Fruzsi tényleg sokat beszél,nem túlzok,ha aztmondom,h mindegyik 3.-dik szavat amit mondunk eltudja ő is mondani.
Lehet,hogy nem ért mindent,amit mond,de sokat dumál.

A kedvencem:Mi így énekeljük neki,hogy:
Hinta palinta,
májusi Fruzsina és akkor jön ő
Hinta palinta
másik cipike...

A másik cipike---onnan jött,hogy amikor adom rá a cipőt,akkor mindég mondom neki,hogy most a másik cipőkét felvesszük...

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Szintus! Örülök, hogy jobban vagy! Nagyon ügyi Fruzsi!

Atina! Az energiafű egy fűfajta, ami kb 2 m magasra nő. Biomasszának, brikettnek, erőművekben tüzelőnek használják. Megújuló energia!
Sajnálom a mosógépet és a tápit. Mikor is utaztok konkrétan? Megvan már az időpont? Gondolom igen.

Ma ebéden voltunk. Erzsébet napon! Jó volt, szépen elvoltak a gyerekek.

Mindjárt hozok néhány képet!

Kép
szly27
 
 


Kép Kép Kép

Kép
szly27
 
 


Berninek nagyon boldog szülinapot kívánok!!! Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!
Nagyon le vagyok maradva,itt vannak a barátaink Egerből,de este megpróbálok jönni.így ma csak ennyi,és nagyon bocsi hogy utólag,de


Jolinak nagyon boldog névnapot kívánok!


Bernit pedig az Isten éltesse nagyon sokáig!!!

(és megnyugodhatsz,mert nagyon fiatalos vagy,én 28-nál nem néztelek volna többnek :wink: )

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Berninek nagyon boldog tizenhatodikat kívánunk!

Kép

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Berni, boldog szülinapot!!! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


[quote="kindertojas"][ írta:kindertojassize=150]Berninek nagyon boldog tizenhatodikat kívánunk![/size]

Kép


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
szintus
 
 


Berni! Isten éltessen!

Kép
szly27
 
 


Berni! Boldog szulinapot!

Kép
atina12
 
 


hát én menten betojok,mennyire jó fejek vagytok! :oops: :lol:

nagyon szépen köszi a köszöntéseket mega tortát is,igazi úgysem volt,nem ünnepeltem.így 30 felett már lapítok :) persze azért voltak vállalkozók,akik eljöttek köszönteni,de az ünneplés elmaradt :lol:

Kép
berni1
 
 


Berni!

Nagyon Sok Boldog Születésnapot kívánok!!!!!
[/size]


Az előbb írtam pár sort, de elszállt, még jó hogy rápillantottam a képernyőre és észrevettem mielőtt befejezem a mondandómat.
Szóval hétvégén mindenki punnyadt, mert kb 3 perc alatt visszaolvastam a lemaradásomat.
Ámin még mindig taknyos, de most már én is és a torkom is fáj.
Egyébként nem történt semmi említésre méltó mifelénk[/b]

Kép
havacska
 
 


Valami nem stimmel, mert feszt beugrik egy kis ablak.
Atina!
A férjed milyen nemzetiségű, angol? Csak mert én lemaradtam, de eddig úgy gondoltam, hogy az, viszont ez a sok országba való költözés bezavart.

Adri!
Rég írtál!!!!!!!

Kép
havacska
 
 


hali!

Sok boldogságot az ünnepelteknek!

Bogi ma már megint extra nyűgös volt. Most mintha melegedne a fejecskéje, remélem nem lesz lázas :? .
Toncsi ma már volt oviban, jól érezte magát, most azért nyavalygott, mert nem akart hazajönni :roll: .

Ó, Ancsa, ez aztán izgalmas élet! És most már végleg? Anyudat nem irigylem. Most aztán még ritkábban lát. Ő nem szeretne kiköltözni valamelyikőtökhöz?

Szly, de jó, hogy sikerült ez az energiafű dolog! Van már valami előrelépés azzal a gazdasági munkagéppel kapcsolatban (nem jut eszembe, mi is volt)?
Jázmin is milyen nagy lány már!
Eliotról tudsz valamit?

Én speciel jókat szórakoztam Bochkorékon, már félévente 1x, ha hallottam őket :oops: .

Megyek enni, pussz!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!
Én délután leírtam mindent,reagáltam mindenre,de crtl+c-vel nem sikerült kivágni...valahogy kitörölni sikerült! :evil: Nagyon pipa voltam,és nem is volt kedvem újraírni!

Csilla!
Remélem bogi nem lesz lázas!Mirának is folyik az orra,meg Márknak is! Gyógyulást Áminnak is!!!

A hozzászólások mennyisége alapján mindenki szót fogadott Jolinak,és nem ír,míg vissza nem jön! :? Apropó mikor jön vissza?

És szomorúan tapsztaltam,hogy Adri még mindig nem jeletkezett!!És Réka is "csak" köszönteni jött,pedig felfedhetné már a titkot!! :wink:

Szintus!
Gondolod,hogy mindez a gyomordolog egy szenyó miatt volt???Mindenesetre örülök,hogy jobban vagy!! Fruzsinak meg gratul a sok dumához! :)

Sly!
Ti "rápanacsoltok" Rolira,hogy tegye zsebre a kezét,amikor fotózzátok,vagy magától ennyire laza??? :lol: Halálos a pasi! 8) Jázmin meg már nagyon nagy lány.igazi hölgy! Gratula a pályázat elnyeréséhez! Sok sikert a kivitelezéshez!!

A rádiókhoz visszakanyarodva picit.Régebben én is szerettem a Bumerángot,és nem is a műsorral volt bajom,hanem Bocsival.Szerintem akkora egy flegma nagyképű ember! :x Én is Balázsra szavazok!!! 8) Bár neki is voltak ballépései még a zenetévés korából (lásd Youtube :x ),régen volt,de elég kiábrándító!Az új rádió (Class Fm) szerintem tök jó,végre változatos zenék vannak,nem mindig ugyanaz unásig!A műsorvezetők nagyrésze maradt a Danubiusról,meg hamarosan jönnek végre Balázsék is!Már alig várom!Szintus nálatok van RTL KLUB? A széfet szoktad nézni???szerintem szupi műsor!

Tegnap búcús volt nálunk. Mira végigaludta a felhajtást,Márk meg mindent kipróbált.A dodzsem volt a legutolsó,amit nagyon élvezett,egészen az utolsó percig,amikoris valahogy (pedig végig szorítottam) belefejelt a kormányba. Elkezdett sírni,én meg néztem az orrát,és bár levettem a lábam a pedálról,a lendülettel még nekimentünk a pálya szélének,amikor is úgy megfejelte a kormányt megint,hogy sokáig vérzett az orra! :cry: Nagyon sírt!!!A lelkisimeretemet csak tovább fokozta az a látvány,ami pár perc múlva fogadott!!A szája úgy feldagadt! :shock: Kb.,mint Madár a szombati meccs után! :shock: :shock:Én ilyet még nem láttam! A fogát meg sem mertem nézni! szerencsére estére lelohadt,mára meg még szebb lett,és nem lett semmi komoly!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Jobbulást Bogicának, pontosabban remélem, nem is lesz beteg!

Pat,
szegény Márk! Habár nem egy elveszett pasi, sztem ha kérdeznéd már nem is emlékszik rá. 8)
Mira tud hangzavarban aludni? De jó! Enyémek csak egész pici korukban tudtak. A sima utcazaj az oké, de ha bemegyünk mondjuk a metróba és jön egy szerelvény, annyi. :?

Nálunk a hétvége azzal telt, hogy kikúráljuk magunkat a torokfájásból, náthából, a gyerekek plusz még köhögtek is. Még nem 100as egyikünk sem, ovi nuku. Ráadásul Z megy este a meccsre sz@rráfagyni, pont jót fog tenni neki. :evil:

Bocsiról kábé uaz a véleményem, mint neked.
Balázs a rádióban tuképp elmegy, de a tévében affektál, a legjobban nekem a Balázs show tette be a kaput.
Class fm az az, amiben a Csiszár Jenő is van?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jo reggelt!

Csillus! Remelem Bogi nem lesz beteg. Egyebkent Rebus is iszonyat nyugos mostanaban megint. Keveset eszik, de annal tobbet alszik, igy most allando keszenletben van a homero.

Pat! Szegeny Mark! Hu, biztos ngyon fajhatott neki. Puszi a kis orrara.

Mariann! A ferjem angol ugyan, de rettenetesen szeret utzni. :?

Voltunk tegnap Londonban. Rebus ahogy beertunk a vonattal elaludt, es huzta egesz addig, mig mar indultunk haza. :D
A vonatozast azonban nagyon csipi.
Ma nem megyunk baba-mama klubba. Mult heten ugyanis egy kisfiu olya iszonyat taknyos volt, hogy rossz volt nezni es allandoan Rebus korul ugralt es a ragokajat nyomkodta Rebus kezebe. Hat, nagyon orultem. :?
Igy most nincs klub. Inkabb kihagyjuk most, plane, hogy Rebus is olyan nyuszi. Kepzeljetek mult heten egy 2 napos !!!! kislanyt is elhozott az anyukaja. Persze o nem jatszott a tobbiekkel. :D

Kép
atina12
 
 


Igen Pat,van nálunk sok magyar tv állomás,Rtl is.
A széfet minden este nézem(néha ritkán kimarad)szeretem azt a műsort és mindég együtt örülök a játékosokkal ha nyernek.(általában megsiratom őket,hormonok....)
Szegény Márk,jól megjárta.Nem fáztatok kint?No jó a november végéhez képest elég jó idő van.
:wink: Gonolom,h a szendvics okozta a galibát,egyébként nem v.ok finyás,ehetek bármit bármivel csak jó legyen.(gond.ne legyen neki baja),mert akkor a gyomrom kész lesz tőle.Már jártam így halászlével,valami pudinggal brrrr......
Csak ugye akkor nem voltam terhes és kibirtam a fájdalmakat,de most féltettem a lúrkót,hogy ő is szenved és nem mertem itthon gyógyitani magam,bár a korházban sem adtak semmit,csak infúziót,de az jót tett..

Atina lehet tényleg beteg lesz Rebus,Fruzsi is annyit aludt akkor szegénykém,hogy csak na.Állandóan ragadtak le a szemei,nyűgi volt,persze szinte semmit sem evett.
Most azonban már kezd visszatérni a régi kerékvágásba.
Nos azt nem értem,h minek kell beteg gyereket vinni a közösségbe?
:evil: Áhhhhh.....

Gabuska jobbulást a családnak!

Csilla Boginak is jobbulást,remélem nem lesz beteg a pici lány. :wink: :!:

Szly nagyon aranyosak a gyerkőcök a képen,nekem Jázmin is kicsit idősebbnek tünik,lehet a frizurája miatt :lol: :wink:

Nézi közületek valaki a Csillag születik-et???

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Patri! Én írtam azt,hogy rápanacsoltunk, vagy Márk mondja így?

Képzeld, most Rolinak megint be kell szokni az oviba, mert majdnem 3 hetet volt itthon. Már itthon induláskor elkezd bömbölni. ..... Ma már nem sírt az oviban, de nem volt feldobva.

Szintus! Én nézem a Csillag születiket!

Csilla! Eliotnak van egy blogja, ha gondolod megadom és olvashatsz róluk. Egyébként Eliot ügyes, fejlődik. Már csak mászik, nem kúszik, mindenütt fel tud állni, felmászni, stb. Járni még nem jár.

Bálázóról semmi extra. Elkapták állítólag és folyik a per, vagy ilyesmi!

Patr! Jobbulást Márknak! Szegénykém! 8) Bárkivel előfordulhatott volna, ne gyötörd magad!

Mindenki azt írja, hogy Jázmin idősebbnek néz ki! Nem ti vagytok az elsők!

Újabb szava: gyagya! TEsóm jó szavakat tanít neki. De szimpla, normális szavakat nem hajlandó mondani!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
GAbus!
szerencsére mindkét gyerkőcöm bárhol,bármilyen környezetben elalszik,ha álmos!Majd este hozok néhány alvós képet! :D Az urad talán nem didereg kint!Az én férjemnek annyira nem volt kedve fagyoskodni,meg hát ugye teljesen esélytelen a Loki,hogy eladta a jegyét ma! :lol:
Igen a Class Fm-en van Csiszár is!

Ancsa!
Beteg gyerekkel meg 2 napos ÚJSZÜLÖTTEL mit keresnek az emberek közösségben???Nem igaz,hogy nem féltik azt a picit!Remélhetőleg 0000Rebus megússza a betegséget!Útálom ezt az időszakot!! Mirának is szívni kell az orrát!! :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Itt nyüzsög mellettem a csaj,így majd folytatom este,de azért egy Márk-száj...

Még szombaet este volt.Jön be a fürdőszobába,ott volt egy sporttáska,Beletúr,keresgél,majd felkiált?
-Anya,hol van Vásáriandré??? Anya,hallottad? Ki tudtam mondani vásáriandrét!!!
:shock: :shock:
Ha esetleg nem lennétek képben a férfiszopránról van szó a Csillg születik-ből!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Hali!

Eddig nem beteg Bogi, bár ma nem mertem vele Mazsola muzsikára menni.

Adjatok tanácsot hisztire, mert begolyózom ettől a hisztis fruskától. Elviselhetetlenül kiakasztó. Leginkább gyerektársaságban zavaró, felnőttek között nem érdekel. Ha valamit tiltok, rögtön ordít, mar, tépi a hajam, v. leveti magát a földre és rugdossa a földet, vagy a fejét veri bele. Tegnap is felrepedt a szája és vérzett. azonnal visít, teljesen kiidegel :( . Nagyon el vagyok keseredve, mitévő legyek vele.
Nos, ötletek?

Bogi egyáltalán nem alszik zajban, pici korában sem. Nagyon éber alvó, bezzeg Toncsi bárhol bármikor, ha fáradt.

Szly, szívesen olvasnék Eliotról. Szerencsére nálunk nem volt fennakadás a 2 hetes oviszünet miatt. Ma is örömmel ment, pedig a barátnője is beteg.

Pat, puszi Márk fejecskéjére!
Volt valami vicc is, hogy eladnám 50 cd-ből álló gyűjteményemet, Sláger jeligére :lol:. Talán kicsit uncsi volt :roll:

Szerintem ruhától is függ, hogy idősebbeknek néznek ki a manók.

Szintus, hol van már az a várva várt pocakos kép :wink: ?

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Kedves Mindenki!

Olvassátok el Ti is, milyen vicces történetek kapcsolódnak a Mikuláshoz, és szavazzatok a legjobban tetszőkre!

http://koloknet.hu/975-mikulsok-innen-onnan/

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Itthon vagyok. Csanádnak felső légúti hurutja és kötőhártya gyulladása van. Nincs láza, jó a közérzete, de sokat kell szívni az orrát.
Remélem más mindenki jól van, ha nem, akkor gyógyulást kívánok.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!
Joli!
Üdv újra itthon! Csak én nem tudom,hogy Csanád veled volt vagy maradt a bátyusokkal? Bár az utóbbi a valószínűbb...És mióta beteg szegény?? Mieéőbbi gygógyulást neki!!Hogy viszonyul a porszívóhoz???Mira retteg tőle! :shock:

Sly!
Rápanacsoltok= ráparancsoltok,csak gyorsabban jár az agyam mint a kezem! :oops: Tesód jó szavakkal kezd Jázminnál! :lol: Barátnőm kislányának én is hasonlókat tanítottam! :oops:

Csilla!
Nem piskóta a kiscsaj! :shock: :shock: Mi az amivel már próbálkoztál?Kis víz esetleg??? Én már csaptam rá Mira kezére,de olyan szinten megsértődik,hogy ő akkor fekszik le a földre és sír.Ha rámnéz,mondom neki,hogy szégyellje magát,és akkor megint bömböl!Vicces nagyon!Én sajna nem tudok tippet adni,mert én elég idegbeteg vagyok,engem már a nyávogás is idegesít,sőt az idegesít legjobban,és akkor sajna kiabálok! :evil: Emiatt megint megsértődik :arrow: :arrow: ördögi kör! :x

Kerestem nektek NÉHÁNY képet alvás témára és még erre-arra...! :oops: :oops: :oops:


Mira-brekkencs még augusztusban!

Kép

Márk, a lopott cumival! :lol:

Kép

Mira az előkerült Szundimacival!

Kép

Márk a fotelben,lába a háttámlán! :shock:

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Nagyon laza! 8) 8)

Kép

Gedeon bácsi hajat mos! :lol:

Kép

Márk új ágya!

Kép


Álmos is,kócos is,szutykos is,a pizsi lyukas,de imádom!!!! :D :D

Kép

Muter belőtte a séróm! 8)

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pat ezek a képek nagyon jóóóóók!!!!!!!!
Szóval mind töké a kedvenc a morcos Mira és az együtt pancsolás!
Aranyosak!!!Vásáriandré :lol: :lol: :lol:
Mira ugy alszik a kiságyban,hogy nincs az egyik oldala? :shock: (vagy csak én nem jól látom :oops: )Nem zuhan ki ha mégis nincs? 8)

Joli üdv.újra a fedélzeten!Csanádnak pedig jobbulást :!: :!:
Milyen volt az utazás?Egy rövidke beszámoló? :wink:

Mi most oké vagyunk,látszólag mindenki egészséges!Yuuu-huuuu....

Adri régen volt valaki esetleg beszélt vele?

Évi is,Réka is,Berni is keveset jönnek!Hello csajszikák!!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Jolinak nagyon boldog névnapot, Bernit pedig Isten éltesse sokáig szülinapja alakalmából! (Bocsi, hogy csak így utólag! :oops: )

Mi jól vagyunk, szerencsére eddig egyik sem beteg, na majd most, hogy elkiabálom! 8)
betegeskedőknek jobbulást kívánok!

Patri!
Irigyellek, hogy a gyerkőcök bárhol el tudnak aludni, én Violával küzdöttem mindig alvás terén, ill. küzdünk még most is. Hullafáradtan sem tud elaludni, csak nagyon nehezen.... :(
Mira csodálatos kislány a loknijaival, Márk új ágya nagyon jó, mi is ilyet szeretnénk Violának. És Gedeon bácsi csúúúúúúcs! :D :D :D

Csilla!
Hát nem is tudom... Én a majd 5 évesemet nem tudom kezelni, minden nap kiborít, úgyhogy én nem tudok tanácsot adni, de én is várom az ötleteket! :roll:

Szly!
Garatulálok a pályázathoz!

Szintia!
Sajnálom, h. megjártad a kórházat, örülök, h. jobban vagy! És azt a szenyót valahol vetted? Akkor lehet, h. más is így járt!?

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Néhány kép tőlem is:

Kép Viola után szabadon

Kép :)

Kép Vigyori

Kép mi így alszunk napközben (ma készült)

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki bezár az ovink egy időre, H1n1. Már a gyerekek fele hiányzik, mindez két nap alatt jött össze. Hétfőn lett rosszul az első, 41 fokos láza volt. :shock: Még jó, hogy L nem ment, meg nem is menne már hétfőig, mert nem múlik a köhögése... Ántsz elkérte az összes hiányzó gyerek adatait.

Csilla,
bár én nem próbáltam még, de van, aki elkezdi utánozni a gyereket hiszti közben, amin kicsit meghökken a gyerek. Vagy nem...
Meg én Livit oda szoktam vinni a tükör elé, hogy lássa magát, ilyenkor általában elröhögi magát. Persze, ő már nagyobb, nemtom egy másfél évesnél működne-e. :roll:

Ma 10kor keltünk. Ilyen még nem volt, mióta két gyerek van. :shock: 8)
Akkor már sütött is a nap, mikor kinyílt a szemem és megláttam, azt hittem átaludtuk a telet. Álmodik a nyomor. :lol:

Na, ki akar lemenni?
Kép

Kép
Kép
Kép

Livi lerajzolta a családot
Kép Kép
:lol: :lol: :lol:

Jobbulást minden kis betegnek!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jaj, elfelejtettem írni, nagyon jók a képek!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Berni, sok boldog szülinapot kívánok! Nem kell aggódni a kor miatt, én a 90.-et is meg akarom ünnepelni, nemhogy a harmincvalahányadikat! :)
Köszönöm szépen mindenkinek a jókívánságokat!
Nagyon jók a képek, Vince is, M&M is :lol:
A bátyámmal voltunk Írországban, Csanád itthon volt a két nagyfiúval. A takonykórt még a múlt héten szedhette össze a bölcsiben, csak hétfőre jött ki rajta. A szeme már csipázott a múlt héten is. Jól elvan napközben, jól alszik-még jobban, mint eddig (mínusz egy kelés). Délben nem akar elaludni, tagnap is, ma is két órába telt. Teljesen kikészültem, pedig semmi egyebet nem csinál, csak felkel és játszik. Az orrszívást szívesen veszi, érzi, hogy megkönnyebbül tőle az orra. A porszívó nem zavarja, a takony annál jobban :)
Beszámoló helyett teszek fel képeket-ha lesz rá időm:)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Kép Kép Kép

KépKép
Kép
el..né
 
 


Szia Joli!

Szuperek a képek és jó volt a társaságod a repülőn! jobbulást CSanádnak!

Patri! Haláliak az alvós pózok és nagyon édik a gyerekek!

Gabi! Nagyon aranyosak a képek! Jó idő volt úgy látom! Ügyesen rajzol Livi!

Évi! A te gyerekeid is szépek! Vince babakocsit tologat, Jázmin meg legózik és autózik! Hiába, a nagytesók hatása! :lol:

Ma sajnos meghalt anyukám testvére, hirtelen szívinfarktusban.

Kép
szly27
 
 


sziasztok!
köszönöm a köszöntéseket és Jolinak boldog névnapot utólag.

hiszti:én full ugyanolyan vok,mint Pat:idegbeteg :oops: :lol: DE nálunk bevált hisztikor,h nem foglalkozom vele,amúgy az összes szakkönyv ezt írj :roll: lehet benne vmi,mert nálunk ált.beválik(ha kibírom idegekkel)először hiszti,leveti magát,én teszem tovább a dolgom vagy épp otthagyom az utcán heverni,felrősödika hisztije,üvölt,majd hirtelen abbahagyja.ha nagyon nem akarja abbahagyni,oda szoktam menni és mondom neki,öleld át anyát,gyere!ilyenkor megölel,kisírja a maradékot és béke van.de ezt csak akkor szoktam,mikor látom,h nem fogja abbahagyni,mert már sír is.ma is több hiszti volt,2 jó pl:nézegette a könyvesbolt kirakatát,magyarázott neke és az apjának,mikor mondtuk neki,h menjünk tovább.erre ő:nem!!!!és ez ismétlődött többször,mikor viccességből belerugott a kirakarba picit.erre én rácsaptam a combjára picit és mondtam,h nem szabad.na ő ezen,ahogy máskor is:megbántódott,hisz ő csak játszott.lekoyult a szája széle és lassan sírni kezdett.közben mondja az apja,h gyere felveszlek.ő:NEM!nem!leguggoltam és mondtam neki,gyere ölelj meg,béküljünk ki :lol: átölelt,hozzámbújt,kiszipogta magát és vége lett :) később levágta magát az utcán,mert az apja nem vitte tovább a nyakában.otthagytuk,elbújtunk,de észrevett minket és röhögni kezdett :oops: :lol: mi is vele,így vihettük tovább ölben :lol: de délelőtt nem akart eljönni a zöldségestől,mert olyan ajtaja volt,mint a hidegházaknál és azzal játszott,elbújtam és mikor észrevette,h nem vok ott,megijedt:anya-anya!persze meglettem és nevetve jött velem.szal én igyexem nem venni tudomást a hisztikről,de soxor elszáll az agyam és én is vagy kiabálok vagy "rácsapok" :oops: :oops: persze 1 perc múlva már semmi baja,röhög stb.

Kép
berni1
 
 


joli!
ő a sógorod? :lol: :lol: csak vicc volt.Csanádnak mielőbbi jobbulást!

pat!
szokás szerint elsőosztályúak a képeid :D kedvenc témám az alvós.és szuper a gyerekszoba,nem csoda,h jól alszanak,igazi saját ágya van mindegyiküknek.

gabi!
ijesztő híreid vannak oviügyben,de a képeid neked is szuperek!!!nagyon ügyes Livi,1értelmű a rajz,arról nem is beszélve,h olyan táblára nem egyszerű rajzolni. :!:

szly!
részvétem!és a múltkori képeidet meg sem dicsértem,hulla vagány Roli!

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!
Persze Joli,még hogy az uradhoz repültél... :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Szly részvétem! :(

Berni sztem jól kezelitek a kissrácot,bevallom volt,hogy már én is rásuhintottam Fruzsi kezére,de hatásos volt,azóta nem bántja a kést,ha meglátja akkor mondja,hogy no-no,nem!!!

No de Joli nem is dicsekedtél,h Nagy Feró a bátyád.
Bakker vannak még ilyen titkaid???Szuperul nézel ki,olyan fiatalosan! :D :wink:

Jó éjt mindenkinek!!!

Ja azt nem is mondtam,hogy a csiga-biga és a boci-boci első 2 sorát nyomjuk a Fruzsival. :D

Kép
Kép
szintus
 
 


ööö,ez hogy ment el???
Na mindegy,Csanádnak gyógypuszik!!! És Joli,tök jól nézel ki,hajrá 90. szülinap!! :lol:

mindenkinek köszi a képdícséreteket!Berni,alvósat ma is tudtam volna csinálni,oviból hazafelé,mindkét gyerkőc a kocsiban,Márk ült elől,és ülve elaludt,fejét arra a valamire (kapaszkodó??karfa??) hajtva... :shock:

Gabi!
komolyan mondom,téged felismerlek a képen!! :wink: Nagyon ügyes a csaj,és olyan kis szorgosak a cipőikkel!Látom megmaradt a poncsó..nagyon jól áll Nórinak!!!! :D
Ezek nagyon gáz hírek az oviról,remélem ti kiamaradtok a vírusból!!!

Sly!
Őszinte részvétem!! :(
Mi újság a ti sulitokban? Ott nincs járvány,ugye??

Évi!
Hm...Vince és a babakocsi! :lol: :lol: Nálunk meg Mira brümmög,és autókat tologat (Jázmin után szabadon :wink: ),Márk meg kérte,hogy rózsaszín babaházat kapjon Karácsonyra! :shock: :x :shock: Őszökesége nagyon helyes pasi,de tehetnél fel Violkáról is képet!!! :)

Berni!
Azért amit írtál,messze van az idegbetegségtől! :D Nagyon édi lehet Dorián,ahogy békül!!!Ahogy elképzelem a lefelé görbülő kis száját...meg az arcát ahogy keres majd megtalál!!!Nagyon cuki!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?