Új privát üzeneted érkezett!

Krisztike

Figyellek benneteket!!!! :wink:
Vendég
 


Twist,
vigyázz magadra,pihenj sokat és a magnézium jó dolog!Még 5 hét és azt fogják mondani,ne szedd tovább! :wink:

Ditke,Kriszti,Röpcsi,
jó klubdélelőttöt kívánok nektek holnapra!
Holnap kezdem a clostit és hétfő reggel irány a klinika!
Vendég
 


Helló Mindenkinek!

Én ma sajnos aztán nem tudtam elmenni a klinikára, mert fél 10 körül ügyfelek jöttek szerződést kötni és eddig itt voltak, itt kellett lennem. :oops:

Beszéltem Adrival azt mondta Kriszti majd jön mesélni, Kriszti nemrég került sorra reggel 8 óra óta. Adri reggel 8 óra óta még mindig ott vár!:(

Mmzsó, hétfő a reggelt, délelőttöt lefoglaltam, így ha piros hó is esik, akkor is elmegyek aznap reggel a klinikára és ha kell délig ott ülök csak valaki csinálja meg a vizsgálatot.
Vendég
 

 
 

Kriszti, Adri, Adri Kriszti gyertek mesélni, beszámolni az eredményekről :!:
Sajnálom, hogy nem tudtam elmenni! :(
Vendég
 


Röpcsi,
sajnálom,hogy ma nem tudtad elintézni,ez a rákszűrés,ugye?
én is reggel megyek hétfőn az ARO-ra.Vérvételre meg UH-ra Murberhez.
Te jó ég,ez rémes,hogy ennyit kellett a profra várniuk,szegények!!!
Előre félek,mi lesz,ha én is oda kerülök,egy vacak UH-ra fogok órákat várni,és mi lesz a munkával?
mondjuk a suliban már mondtam az igazgatónőnek,hogy lombikozni fogok és lehet,hogy a leszívás miatt majd nem tudok bemenni,de nagyon kedves volt,mondta,hogy ezen aztán ne izgassam magam.

Ditke,
neked inszem lesz,ugye Murbernél?Majd mesélj te is!
Mindenkit várunk!
Vendég
 


Jaj Ditke, bocsi, el is felejtettem, hogy Te is mész ma a klinikára, pedig reggel még a fejembe volt! :oops: Hiába öregszem! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Én megjöttem!!! :wink:

Adri, Krisztike!

Örülök hogy megismerhettelek benneteket!!!! :wink: :D
Azt viszont sajnálom hogy ilyen sokára kerültetek be, de remélem már Adri is végzett!!!!! :wink:

Majd gyertek mesélni!!!!! :wink: :D

Röpcsi

Sajnálom hogy te nem tudtál jönni!!!!! :(

Még majd vissza kell olvasnom mert sajnos nem tudom kivel mi van!!!!! :? :shock:

Nálunk elkezdődött a 3. inszemi! :wink: Mától Closti, jövő héten kedden Fostimon, szerdán vv+UH, és pénteken vagy utána lévő hétfőn inszem!!!! :D

Majd még benézek, de még egyéb elintézni valóim vannak! :wink:
Vendég
 


Zsó

Nem kerülsz lombikhoz Urbihoz, mert addig jól bebabásít Murbi!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ditke de jóóó, nagyon örülök, hogy elkezdtétek a 3. inszemet :!: :!: :!: :D
Gyere mesélni mi újság volt veled :!: :D

Adri, Kriszti, gyertek Ti is kíváncsiak vagyunk nagyon :!: :!: :!:
Vendég
 


Sziasztok!

végre itthon vagyok..... :twisted:
Hát Ditke, én voltam az utólsó....egyedül üldögéltem....3-kor végeztem...... :evil: :evil:
megnézett a prof..a baloldalon kicsi tüsző kaptam Fostimont a katika adta be....holnap megint kell mennem vérvétel+uh-ra.....
megigérte Katika,hogy 11-kor én leszek az első a profnál :!: :!: :!: :wink:
2800 Ft ez a szuri..... :cry:
Én is örülök,hogy téged is megismertelek.... :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok!

Aki vidékről jár annak ezt írják egy másik lombikos oldalon:

a háziorvostól kell kérni papírt, azt ha mész a a dokid aláírja és lepecsételi, de pluszba kell még rá pecsét amit a recepción nyomnak rá. A papírral 4x utazhatsz ha betelt akkor beviszed a TB-hez és kb 3-4hétre rá utalják vagy postázzák a pénzt.

És még amit már annyiszor ajánlottam magánegészségpénztár, minden bank mellett müködik gyógyszerek árához nagy támogatás!

üdv

kispatak
Vendég
 


Adri ez aztán már nagyon durva :!: :evil:
Reggel 8-tól délután 15:00-ig voltál ott......húúú ez nem semmi :!: :(
Örülök, hogy van egy tüsződ, a szuri pedig szép nagyra megnöveszti majd aztán már csak a tüszőrepi van hátra, akció, várakozás és aztán remélhetőleg a 2 csíknak való örvendezés! :D :wink:
Szorítok holnapra, hogy időben is bekerüljél és jó híreket is kapjál! :wink:
Egyik SOTE-s ismerősömnek ilyen terminált-os kezelése volt, mint most Neked, egyetlen egy tüszője volt és abból az egy tüszőből sikerült aztán egy gyönyörű kislányt összehozni! :D Ezt kívánom Neked is :!: :!: :!: :D :wink:
Vendég
 


Kriszti gyere mesélj mi volt ma a klinikán, mit mondott a prof! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Adri,
ez iszonyúúúú!Hogyhogy a profhoz jársz?a termináltat is ő csinálja?azt hittem,csak a lombikot.Rémes ez a várakozás!
De reméljük,meglesz az eredménye!Ja,ez a Fostimon ennyi.Nekem 4 kellett az előző inszemnél,most majd nem tudom,hogy lesz.De maradt 2 db.

Ditke,
remek!Szerintem nekem is kb.hétfőn lesz az inszem,lehet,hogy találkozunk.Most hétfőn megyek és biztos,hogy még kell mennem,majd megírom,mikor.

Röpcsi,
hogy megy a szúrás?

Twist,
pocakod jól viselkedik?
Vendég
 


Sziasztok!
Mmzsó, az pocsék lesz, ha 5 hét múlva nem szedhetem tovább a Mg-ot, szerintem nagyon fog fájni a hasam. Így is alig várom, hogy bevehessem mindig.
Inszemiztek? De jó, hajrá!

Adri, mizu? Nőnek a tüszők?

Ditke, szupi, hogy újabb inszemi lesz, reméljük ez hozza meg a sikert. Tök jó, hogy most mindenki kezelésen van, bízom bennetek csajok!:)
Vendég
 


Sziasztok csajok!
Bocsi,hogy tegnap nem voltam,de nagyon későn értem
haza,és már nem volt erőm írni.
Adri,bocsi hogy nem vártalak meg,de nagyon siettem.
Szóval tegnap nem indította a prof a stimut,mert nem volt
jó a véreredményem.Pontosan az ösztradiol szintem.Jól írom?
Kérdeztem ez miért rossz,azt mondta ez alkat függő,van akinek
több idő kell.Tud valaki erről valami infót?
Úgyhogy most jövőhét csütörtökig még deca,megint vérvétel,és
akkor megint eldönti a prof mi legyen?Pedig én úgy mentem biztos
elindítja.És nem.Kicsit ledöbentem,de ha azt mondta alkatfüggő
meg több idő kell akkor csak nincs semmi baj.Nem?
ditke
Örülök hogy megismertelek.Tök jó volt így várni,hogy beszélgetünk.
Olyan jó neked hogy a Murberhez jársz.
twist
Miért fog fájni a hasad?
krisztike54
 
 


röpcsi
Nagyon vártunk tegnap.De megértem ha nem értél rá.
Majd legközelebb :D
Adri
örülök a tüsződnek. :D Nemsokára te is babás leszel tuti.
krisztike54
 
 


Lányok nagyon örülök a jó hireknek,szuriztok,clostiztok,tüsszők,hajrá!!!
Nekem egyenlőre nincs lezárva a szocpolos ügyem,ma is a bankba megyek,pedig nagyon beteg vagyok visszaestem csak az a baj hogy a kisfiammal együtt szenvedünk.Tegnap pocsék állapotban voltunk hol jobbra hol balra döltük nagyon lekapott minket lábról.Lázasak voltunk.De mamár jobban vagyunk.
Fogok jelentkezni,addig is puszi!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Krisz, és mit kaptál az ösztradiol szintre? Csak a Decát? Nem tudom, mit jelent amúgy, csak érdeklődöm:) Hajrá neked!
A terhesség végén keményedik az ember hasa, eléggé húzódik és a Magnéziumtól ellazul és jól érzi magát az ember. Aszem a 36. héttől nem szabad magnéziumot szedni, talán azért mert akkor már lehet szülni.

Kamilla, sajnálom a lázat, nagyon rossz érzés! SZegény!
Én is kicsit meg vagyok fázva, amióta a körzeti dokinál 40 percig vártam a betegek között.
Vendég
 


kamilla
Jaj nagyon sajnálom,hogy betegek vagytok.Gyógyuljatok meg
mihamarabb.Nem semmi mennyi utánajárás ez a szocpolos ügy.
twist
Nem kaptam semmit.Azt mondta a prof szúrjam továbbra is
a decát.Majd lemegy az.Szerinted kellett volna kapnom valamit?
krisztike54
 
 


twist
Értem a pocidat.De nem baj,ha már kint lesz a baba nagy lesz
az öröm.Addig valahogy bírd ki.Lehet nem fog annyira fájni.
Bízunk benne. :D
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Mindjárt írok, de mára megint összejött minden! :(
Kriszti, attól függetlenül, hogy az értéked most nem lett jó, - tovább kell beadnod magadnak a szurit - meglesz majd a sitmu (csak mondjuk később), meg a leszívás és a beülti is ugye?
Jaj én is nagyon sajnálom, hogy nem találkozhattunk! :( :cry: :evil:
Vendég
 


röpcsi
Fogalmam sincs.Remélem meglesz.Azt mondta a prof ennek
rendeződnie kell.Hát nagyon remélem.Nekem így reagál
a szervezetem.egyénfüggő állítólag.Szorítsál nekem jövőhét
csütörtökön.Nem jössz akkor a klinikára?Lehet együtt lesz
a beültink.Utolérsz engem :D
krisztike54
 
 


Sziasztok:)
Nem tudom mit szokás ide írni, mint új belépőnek:)
Előzményekről csak annyit, h. 1 méhen belüli elhalás, 1 méhen kívüli terhesség, és most lombikra várva...
Krisztikém, nyugi!:)
Majd jöv. csüt-ön indulunk, tuti:)
Puszi:)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:28-kor.

mary80
 
 


Sziasztok!

Már megint megszívtam.. :twisted: :twisted: :evil:
Képzeljétek meg volt reggel 8-kor a vérvétel utánna várakozás 11.ig...a katika legfelűlre tette a dossziémat,hogy én legyek az első.....erre Urbi profunk nem hívott hármam mentek be elöttem..... :evil: direkt mondtam Katinak,hogy fél 12-ig tudok maradni mert 12-re Bankba megyek megbeszélésre.....
ugyhogy nem tudtam bemenni Urbihoz elkellett jönnöm mondtam a másik csajnak,hogy hétfőn jövök uh-ra....... :roll:
Szerintetek nem gond,hogy ma nem nézett meg Urbi :?: :?: :?:
de már nagyon érzem a pét....lehetünk együtt szerintetek :?: :?:
Szia mary80 :lol: :lol:
Kispatak,köszi az infót :!: igénybe fogom venni :!: :!:
Krisz,szerintem te is vedd :!: :!: :?: :wink:

Kép
Adri
badró1
 
 


szia mary!
jaj de örülök hogy itt vagy :D :D :D :D
De jó itt tudunk irkálni egymásnak.
Remélem is hogy indulunk jövőhéten.Majd írjál mizu veled.Ok?
Puszi
Adri
Igen ez jellemző a profra.Nem raktad tele a zsebét pénzzel.
Ez a baj.Sajnálom hogy nem tudtál bemenni hozzá.
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Üdv Mary! :D
Veled találkoztam tegnap még? :wink:

Adri

Ez nagyon nagy szívás!!!! :evil: :evil: :evil:
Tudod nekem az jutott eszembe, hogy amikor megjött, én mindig a Murbihoz kérek időpontot!!!! :shock: :? :wink: Kérdezd meg Katit, hogy át lehetne e jelentkezni!!!!! :wink: Biztos van rá megoldás!!!!! :wink: :D

Twist

Te fogod inni a málnalevél teát????? :wink:
Biztos nagy Dorka azért keményedik, feszül a pocid!!!! :wink:
Tegyél már egy pocakfotót had gyönyörködjünk!!!!!! :wink: :D
Vendég
 


Krisztike

Drukkolok akkor jövő hét csütörtökre!!!!! :wink: :D

Mmzsó

Neked is drukkolok!!!!!!!!! :wink: :D

Kamilla

Sajnálom a szoc.polt!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Lombikozók,Röpcsi,Kriszti,eszembe jutott egy fontos kérdés:
kaptatok tájékoztatást arról,hogy lefagyasztják-e a be nem ültetett embriókat illetve mit csinálnk velük?Később beültetik-e őket (teszem azt,ha nem sikerül az 1.lombik kísérlet vagy 1-2 év múlva visszamennétek értük)?

Már kaptam a proftól tájékoztatót a kockázatokról meg beleegyező nyilatkozatot,de úgy tudom,a fagyasztott embriók sorsáról is nyilatkozni kell,más intézetekben.

Twist,
neked volt szó erről a Kaáliban?
Vendég
 


Mary,
üdv.köztünk!és hajrá!

Adri,
ez rémes.Hányadik napon vagy amúgy?Ha nagyon érzed a pé-t,ne hagyjátok ki a hétvégét,ha jó a párod eredménye,akkor nem lesz baja a hadseregnek,ha nincs 3-5 nap szünet.Szerintem.
Jaj,ez a prof nagyon nehéz eset!
Engem most ez a fagyasztott-ügy is izgat,de nagyon.
Vendég
 


Szép reggelt Csajok:)

Kriszti, én is örülök:)
Sikerült +nyugodnod?Remélem!
Nálam a Deca fejti a hatást, de rá se ránts:)
Írj kérlek, h. mi a helyzet.
Adri, Mmzsó köszi:)
A számfeletti "gyerkőcöket" lefagyasztják, (bár tájékoztatást sztem nem kaptunk még),legalábbis bnőméknél úgy van, h. 1 . lombik sikeres, és még 4 pihen a fagyóban:)
Ditke, velem taliztál még.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:28-kor.

mary80
 
 


Köszi mmzsó,ditke a szorítást.
mary
Valamelyest megnyugodtam,de azért van bennem para.
Tegnap felhívtam az egyik ismimet is neki a stimus incinél
volt gond.Nem reagált úgy ahogy kellett volna,meg csak 3-at
tudtak leszívni,ja meg közbe influenzás volt nagy lázzal
a beülti után és egézséges gyönyörű kisfia van!!!
Úgyhogy kicsit megnyugodtam.De sajna én az a parás tipus
vagyok.Erről a fagyasztott dologról én nem tudok semmit.
Nem kaptam tájékoztatót.
krisztike54
 
 


Na, végre itt vagyok! :D Látom jó sokat írtatok, rendesen peregnek az események! :)
Nálam:

Kép
Vendég
 


Kép

Mmzso, a 12.napom vagyok.... :wink: a párom eredménye jó....ugyhogy belehúzunk hétvégén... :lol: :oops: ma buli lesz nálunk párom 30 éves.. :oops: :lol:
szia Röpcsike.... :lol: :lol: mizujs :?:
többiek :?:

Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Mmzsó
Hétfőn kora reggel Budára kell mennem az egyik hivatalba, de utána mindenképpen beugrok a klinikára, az ambulanciára, mert meg kell már csináltatom végre ezt a rákszűréses vizsgálatot :!: :D
A hétfői napon eddig nyugisnak tűnik, de szóltam bent is, hogy reggel a hivatali ügyet eltudom intézni, de utána visszafele jövet az irodába be kell mennem a klinikára, mert már nem akarom tovább húzni ezt vizsit. :wink: Úgy, hogy reggel 7 órára vagy fél 8-ra ott leszek a hivatalba és szerintem legkésőbb 9 órára be is érek majd a klinikára. Reményeim szerint hamar végzek, habár ki tudja és akkor felnézek hátha Te még fönt vagy, jó :?: :!: :wink:
Remélem, nagyon jó híreket kapsz majd hétfőn :!: :D :wink:
Köszi, a szúrás nagyon jól megy, de tényleg :!: :D :wink: 8) Az első szuri beadásnál egyből el is csodálkoztunk, ugyanis csak leültem az ágyra, a párom ráfújt egy pici sprayt a pocimra, levettem a szuriról a védő sapkát, összefogtam a bőrt és mint aki életében nem először csinálja olyan simán, kézremegés v bármi más nélkül simán be is adtam magamnak. 8) Mind a ketten meglepődtünk, hogy milyen simán ment :!: :shock: Másnap, mondta a férjem, hogy Ő szeretné beadni, mondtam neki jól van! :wink: Ugyanígy történt, hogy leültem, összefogtam a pocimat, a férjem rá fújt, ám amikor mondtam neki, hogy akkor nyugodtan adja be, azt mondta attól fél, hogy elájul. :oops: Mondtam neki, hogy adja csak ide majd én beadom magamnak. A szurit ugyanúgy, mint előzőleg sikerült is magamba jó helyre szúrnom, de annyira szerencsétlenül fogtam meg a szurit, hogy csak egy kicsit tudtam megnyomni a végét és így, hogy ne húzzam ki és bökjem meg magamat újra, megkértem a páromat, hogy hogyha tudja fejezze már be, nyomja már be az anyagot :!: :D Mondta is, hogy segít, látja, egyedül most nem megy. :D Remegő kezekkel fogta meg az injekciót, de lassan és biztosan nyomta be az anyagot. Közbe meg mondtam neki, amit végülis maga is látott, hogy mennyi van még hátra és ha nincs jól, elájulni készül, akkor szóljon és akkor én befejezem, utána meg majd összeszedem. :lol: :wink: Végül sikerült beadnia és aztán nem ájult el, annyira boldog volt, hogy részese lehetett ennek az egésznek. :D Megvan még a helye az asszisztens által beadott injekciónak, meg az asszisztens mondta is, hogy hova kell két oldalra beadni, így egyik nap az egyik oldalra, másik nap meg a másik oldalra adjuk be. :D
Számomra mindegy, hogy én vagy a férjem adja be a szurit, de mindenesetre nagyon örültem, hogy Ő is megpróbálkozott vele és hogy segíteni próbált! :D
Vendég
 


Mmzsó, nálunk a Kaáliban úgy volt, hogy nekem nem maradt embrióm, mindet beültették, amelyik életben maradt, azaz kettőt. De amúgy le szokták fagyasztani őket, aszem 20 000 Ft a fagyasztás ára, de nem tudom pontosan....
És arról nyilatkozni kellett, hogy a fel nem használt ondósejteket felhasználhatják-e kísérletekhez, vagy kuka. Ugyanez a meg nem termékenyült petesejtekről is volt, hogy kuka, vagy kísérletezhetnek vele. Azaz kutatásokra használják fel őket. De ezek nem valami jó petesejtek, hiszen nem voltak képesek megtermékenyülni. Én engedtem, hogy kutatásokra felhasználják azt az 1 db-ot, amelyik nem termékenyült meg (a többi mind ügyes votl):)
Vendég
 


Adri, mindent bele!!! Szerintem a 12-15. napot mind kapjátok el:)
Vendég
 


Adri
Sajnálom, hogy ilyen sokat kellett várnod a porf.-ra!:( :?
A csütörtöki napod se volt semmi, de ez a pénteki?!?! :shock: :evil:
Őszintén szólva nem értem, hogy miért kellett ennyit várnod csütörtökön is és pénteken is amikor a dossziédat legfelülre tették :!: :?: :!: :?: :roll: :roll: :roll:
Megértem, hogy tovább nem tudtál már várni, dolgod volt és el kellett, hogy menjél. :roll: Az ember mindig számol avval, hogy akár itt a klinikán v. körzeti dokinál, sztk-ban várnia kell és a programját amennyire csak lehet úgy is alakítja, de mindent nem lehet arrébb tenni, felrúgni, lemondani, mert ha időben nem is, de egy kis várakozás után illik, be kéne azért hívni a beteget :!: :!: :!:
Tényleg, mmzsó már kérdezte, de én is megkérdezem, hogy hogyhogy terminált kezeléssel a prof.-hoz jársz :?: :?: :?: Én nem egy embertől hallottam már, hogy átkérte magát Murbihoz, lehet, hogy ha beszélnél a Katival, az előzményeket röviden felvázolva, simán át tenne Murbihoz :!: :D :wink: Csak halkan jegyzem meg, hogy én Murbernél is volt, hogy sokat vártam Murberre. :oops:

Érdekes amit mmzsó ír, a hétvégével kapcsolatban. :roll: Igazság szerint nem tudom mi a jó, megmondom miért?:
Adri nálatok most ugye minden eredmény jó, nálad is és a párodnál is! A terminált kezelés, ami ugye most nálatok zajlik abból áll, hogy a ciklus elején Clostit szedsz, hogy meg nőjenek a tüszőid majd ugye most mint kiderült nem nőtt akkorára azaz egy, ami lett és ezért kaptál Fostimon szurit. Na most utána visszahívott ugye a prof. vérvételre és uh vizsgálatra, hogy megnézze mekkora lett az a tüsződ. Ilyenkor a terminált kezeléskor a vérvétel és uh napján mondják meg, hogy mikortól nem lehet együtt az ember a párjával, mikor kell beadni a tüszőrepit és mikor lehetnek megint együtt a párjával.
Én nem tudom mi a helyes, de mi van akkor ha csütörtökön v. pénteken a vizsgálat után a prof. azt akarta volna mondani, hogy aznap legyetek együtt, utána való nap adasd be a tüszőrepit és utána ismét ne legyetek együtt?
Szóval ha most hétvégén együtt lesztek az valahol is meg lehet, hogy nem is?
Jajjj biztos érthetetlen amit írtam bocsi, remélem azért sikerül valamit kiszűrnöd belőle. :D
Vendég
 


Adri
Párodnak Nagyon Boldog Szülinapot és jó bulizást kívánok! :D :wink:
Vendég
 


Ditke, most olvasom a málnalevél teát. Nem tudom mikor lehet inni. A csajok szülés előtt szokták aszem. De nem tudom, utánaolvasok. Van is itthon:)

Na, mutatok egy jó kis gigant poci képet:))

Kép
Vendég
 


Kriszti
Sajnálom még egyszer, hogy nem tudtunk találkozni :!: :(
Tudod megfigyeltem, hogy amikor nem kell kezelésre v. bármi más vizsgálatra mennem a klinikára, akkor idebent az irodában mindig nyugi van vagy legalábbis nincs olyan nagy sürgés-forgás. De amikor meg mennem kell/kellene mindig jönnek-mennek az ügyfelek v. mennem kell valahova, csörögnek a telefonok, intézek és pecsételek stb., így ha kezelésre v. bármi más vizsgálatra kell is mennem, hiába, hogy közel vagyok a klinikához mert vagy nem tudok elmenni vagy ha elmegyek mindig úgy esek be. :oops: :( :?
Sajnálom, hogy nem volt jó a vérvizsgálatod eredménye :!: :( Igen, jól írtad, ösztradiolt néznek ilyenkor. A teminált és az inszem kezelésekkor is mindig nézik ezt az ösztradiol szintet. Nekem jó szokott lenni ez az értékem, de volt már olyan, hogy közepes szinten lett csak jó az értékem. Rossz nem volt csak mondjuk nem a legjobb. Ez tényleg alkattól függ. :roll:
Egyébként eszembe jutott, hogy ennek az értéknek az eredménye azt is mutatja nem, hogy a szervezet mennyire reagál a Decára :?: :!: :?: :roll: Nekem mindig 30 napos ciklusaim vannak, nagyon ritka, hogy 28, 29, v. 31 napra jön meg. Lehet, hogy ezért volt jó sokszor az ösztradiol értékem, mert jól reagált a szervezetem a stimukra, bogyóra, szurira?! Olvastam egy, két oldallal előrébb, hogy írtad, hogy Te múlthéten pénteken voltál a 28. napon és mensid 30-32 napra szokott megjönni, de van, hogy csak 68-dik napra vagy egyáltalán meg se jön. Nem vagyok orvos, csak nem lehet, hogy nálad ez mondjuk közrejátszik ennél a hormonszintednél :?: Nem úgy reagál a gyógyszer egy 30 napos ciklusú nőnél, mint egy 60 napos ciklusunál :?: :?: :?: Elvileg már meg kellett volna jönnie nem?

Hétfőn rákszűrésre, csütörtökön (26-án) pedig én is megyek reggel vérvételre és uh vizsgálatra, úgy hogy akkor biztos, hogy talizni fogunk! :D

Vendég
 


Kamilla
Jajjj, nagyon sajnálom, hogy még nincs vége ennek a szocpolos, bankos kálváriátoknak + még meg is betegedtetek :!: :( Kép Sajnos ez így szokott lenni, a baj ilyenkor csőstül jön! :evil: :( Jobbulást kívánok Nektek, örülök, hogy már lázasak nem vagytok és kitartást kívánok a szocpolos, bankos ügyekhez :!: :D :wink: Drukkolok, hogy valami megoldás legyen erre az egészre, minél előbb túl legyetek már ezen az egészen :!: :!: :!: :wink: Gyere azért majd beszámolni, hogy mi újság van veletek :!: :D
Vendég
 


Ditke
Mi újság, hogy vagytok? Munkahelyen, otthon?
Mostanában voltatok vadászaton, lőni?
Léleklátónál voltál mostanában?
De jó, hogy elkezdtétek a 3. inszemet, nagyon drukkolok, hogy sikeres, babáthozó kezelésetek legyen :!: :D :wink:



Mary80
Üdv. itt közöttünk :!: :D
Sajnálom az elvesztett babákat! :( Tudják, hogy mi a baj, miért halt el méhen belül, miért volt méhen kívül:?:
Régóta jártok már ide a klinikára? Milyen kezeléseitek voltak?
Nálad is elindították az 1. lombikprogramot? Csütörtökön Te is jössz a klinikára?
Vendég
 


Twist
Drága Twist, szomorúan és aggódva olvastam, hogy elkezdtél görcsölgetni :!: :( Nagyon jó, hogy elmentél a dokidhoz :wink: , remélem a magnézium és a sok fekvés, pihizés segíteni fog és jobban leszel, nem fog már a pocid fájni! :wink: Ha jólesik a fekvés, akkor feküdjél csak, pihenjél, nagyon fontos most a nyugalom!
Gondolom nagyon szeretnéd már felpörgetni az időt és végre látni Dorottya babátokat, ilyenkor már mindenki kezd türelmetlen lenni, mert alig várja, hogy már megláthassa a karjaiban tarthassa a kisbabáját! :D Nagyon közel vagy már Drága Twist, türelem, nemsokára Anya leszel!!! Olvasom, hogy elindult ár az előtejed is, ez nagyon jó!!! :wink: Mennyibe kerülnek azok a betétes melltartók???
Vendég
 


[color=blue]Röpcsi
Köszönöm:)
Nem tudni, h. miért...talán vírusinfekció volt...
A Klinikára lassan 3 éve járunk.
Májusban volt az 1. konzultáció, aug-ban a hsg-nél derült ki, h. a +maradt jobb oldali pv-em sem átjárható.-egyébként a bal oldali sem volt az, és abból lett a baj, a méhen kívüli...tehát azóta csak a Deca, és ott tarok, ahol Krisztike, az ösztradiol még nem tökéletes.
Krisztikével Talán egy napon lesz a beültink !?...
Csüt-ön megyek én is :)

[color=orange]Krisztike
a bnőm mondta, h. túl nőből vagyunk, ezért nem tökéletes még az ösztradiol szintünk :D
Tudod, az ikres :D
Puszi :) :
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:29-kor.

mary80
 
 


Kriszti,
A klinikán én is hallottam már mindenről, arról is amit Te írtál, hogy aki pénzt ad, azt állítólag hamarabb hívja be a prof., mint azt aki nem fizet neki. És arról is hallottam, hogy valaki azt mondta a hitelkártyájával kellett bemennie a prof.-hoz, aki a gyógyszerek összegét, ott helyben a rendelőben levette a beteg kártyájáról.......közbe meg nincs is a rendelőbe pénzautomata, meg kártyalehúzó sem.
Szerintem mindenki mond valamit, de nem féltetlenül a pénz az, amiért a megbeszélt időpont után órákkal később hívja be a beteget :!: Nem tudom miért váratja meg a betegeket, de mi például nyár előtt 2-szer is mentünk hozzá és na jó, nem a megbeszélt időpontban hívott be minket, csak utána 20, 30 perccel később és nem fizettünk neki semmit. Akik előttünk jöttek 1 órával (egyik ismerősünk) sokkal később kerültek sorra, valamikor délután és már fizettek neki az egyik kezeléskor mégsem előttünk mentek be.

Egyik barátnőmék, akik sajnos már szétmentek a párjával első konzikor 20 ezer forintot adtak, aztán nem indult el a kezelés. Utána meg amikor adtak elindult a kezelés, de vizsgálatokkor mindig várniuk kellett.

Másik barátnőmék, ahol megszülettek az ikrek, 2 lombikor csináltak végig egy 10-est adtak és nekik is várniuk kellett.
Tehát szerintem, nem hinném, hogy a prof. a rendelőjében egy táblázatot vezet, hogy ki fizetett és ki nem.

De mondok még valamit! Szeptemberben amikor úgy volt, hogy elkezdjük a kezelést, azthiszem 1 órát vártunk a prof.-ra, mert lombikközben valaki rosszul lett, sokan is voltunk, csúszás volt, ehhez képest, amikor bekerültünk mondhattunk volna azt, hogy na itt egy 10-es csak kezdjük már el a kezelést. De nem mondtuk, mert egyrészt nincs annyi pénzünk, másrészt pedig amikor mondta, hogy egy, két vizsgálatot meg kellene csináltatnunk és akkor adtuk volna oda a pénzt, az olyan lett volna, mintha leakartuk volna őt fizetni, pedig a hormon és a tükrözés viszi mindenképpen kellett!!!

Murbernél egyébként nem egyszer volt olyan, hogy reggel 8 órakor megvolt a vérvétel, 11 órára visszahívtak és este 5-ig ott voltunk 3,4-en és még akkor elvégzett uh vizsgálat után kellett egy szurit beadatnom, de már nem fönt, hanem lent a szülészeten.
Vendég
 


Értem Mary! :D
Hány éves vagy és honnan jársz be a klinikára?
Akkor veled is talizok majd csütörtökön! :wink:
Remélem most már jó lesz az ösztradiol értéked! :D

Ja, egyébként a nők lapja oldalán szintén van egy sote meddőségi fórum, ahol szinte alig adott valaki valami pénzt Urbinak és a fele társaságot időben hívták be, de hogy miért azt nem tudom! :roll:

Csajok, szerintem nálam biztos, hogy elkezdett valamit hatni a szuri, ugyanis képzeljétek el, hogy kedden csak akkor éreztem a pocimnál fájdalmat, amikor Andi beadta, persze csak 1 mp-ig. Szerdán este amikor beadtam, semmi nem volt. Csütörtöktől viszont délutántól mindig érzem, de nem a hasam alját, hanem a bal oldali petefészkemet, környékét, a jobb oldalon semmit sem érzek. Fáj a baloldalon, olyan mintha érne a tüsző vagy mi, de gondolom, hogy a szuri dolgozik valamit. Ha beadom a szurit akkor ez az érzésem elmúlik. Arra gondoltam, hogy én mindig este adom be magamnak és lehet, hogy este fele a szervezetem már nem annyira reagál a szurira, próbál maga működni és ahogy beadom a szurit, avval végülis leállítom ezt a fajta működést, mert utána nem fáj, nincs semmi.
Vendég
 


Röpcsi,
29 vagyok, és Heves megyéből.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:29-kor.

mary80
 
 


röpcsi
Hát nem tudom,hogy van-e befolyással a ciklusom az ösztradiol szintre.Lehet.De nekem mégnem jött meg.De a Katiék azt
mondták mindeggy hogy megjön-e vagy sem.Én már nem értem.
Amiket leírtál Urbancsekről tiszta pozítív.Én nem azért írom
a pénz kérdést,hogy lehúzzalak titeket,de vannak érdekes
dolgok a profnál szerintem.Na mindeggy,ez van várunk és
námán tűrjük,hogy egész nap ott ülünk.Nem tudunk mit csinálni.
Ez van.Nagyon ügyes vagy a szurikkal :D :D :D
Nagyon örülök,hogy nem vagy olyan béna mint én voltam.
De már nekem is nagyon jól megy.
mary
Hogy érted ezt hogy túl nőből vagyunk?????
krisztike54
 
 


adri
Boldog szülinapot a párodnak.
krisztike54
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?