Új privát üzeneted érkezett!

CSomee
Egy fél ampulla 125ö s hcg, ha kétnapontafeleződik:et+8 65, et+10 32,et+12 15..és ez csak az et+6-ot figyelembe véve...de akkor még az et+3 ból is volt benned vmi...nincs értelme tesztelni...legfeljebb ha minden nap akarsz egymás után, nézni ,hogy halványodik-e vagy erősödik

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Vizkrisz: ez tényleg kezd jónak indulni :wink: Várod már, vagy még várjon pár napot? Mi zajlik benned? Úgy gyötör ilyen esetben a kiváncsiság! :roll: :D

Csomee: babaragacsok mennek ma is :)

Bébike: NO PARA, a petezsákocska nőtt, legközelebb lesz szívhangocska is meglátod, de akkor is NO PARA! :wink: :D

Brizo: csak így tovább :D +++++++++++++++++

Megvolt a vérvétel, rendi volt az asszisztens, holnap megyek vissza, lezáratom a táppénzem, s hétfőtől már valószínűleg munkába is állok.
Nem feltétlenül szeretnék, de ez van.. Valahogy kibírom december közepéig.. :lol:
HCG: 1,51 mIU, úgyhogy semmi.. Hajrá pingvinbabák :lol:
De tudtam, vagyos éreztem előre, ezért is csináltam új vonalzót egy kb.-i dátummal :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis*!
Sajnálom és ölelés és hajrá december, hajrá eszkimók!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 

 
 

Kis* de kár :-( tavaly nekem is decemberben sikerült a fagyis :wink:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kiscsillag
:cry: :cry: :cry: :cry:
December jó hónap :wink:
Vendég
 


Kép

Kész az új vonalzóm :lol: még szerencse, hogy volt pingvines ikon :lol:
Egyébként valahogy mélyen legbelül van valami furcsa bizsergés, hogy jobb lesz nekem, ha a következő sikerül, ugyanis, ha jól számolgattam, akkor kb. karácsony és szilveszter között kellene lennie a pingvinébresztőnek és utána nem tartom kizártnak, hogy pont életem legfájdalmasabb napján szembesülnék életem legcsodásabb eredményével :wink:
Ezen ma gondolkodtam el, hogy mi van ha Zsombi baba így próbálja majd enyhíteni a nem szűnő fájdalmainkat :roll:

Fej fent, szív bent, van 1 hónapom felkészülni, főleg testileg :wink: :lol: :lol: Lenne miből leadni :oops: :shock: 8)

Kép

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis-csillag sajnálom, hogy most nem sikerült :( , de már a nyakunkon a december :D hajrá pingvinek!!! (hány is van neked?)

Brizo szupi hogy van csiiik!!! Csak így tovább +++++++++++++.

Bridget hogy vagy?

Bébike 6+0 -n még nem kell szívhangot várni. Lényeg hogy nőtt!

Csomee, szerintem is van még időd a tesztelésre, én várnék 4-5 napot.

Puszi mindenkinek!
Vanili
Vendég
 


Kis-csillag helyes a tekid :lol: .
Vendég
 


Csajok azt hiszem tul fogom elni...reggel 4kor a szofan aludtam el ulo pozicioban mikozben mertem a lazam :shock: :lol: :oops:

Roka azota sincs ma azt sem tudom mit egyek :x valami otlet :roll: :?

Kesobb vegigolvasok majd mindent de most meg pihenek :oops:

Kis*
Sajnalom :( De jo,hogy van ez a december eselyed...igy talan ez enyhiti a fajdalmat :wink:

Akciozoknak tovabbra is +++++++++++++++++++++++++

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

Imádkozunk, hogy mindenkinek legyen ilyen rosszasága...gyönyörűsége :wink:
Vendég
 


Tetszenek az új dizájnok! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hello Lánykák!
Beszéltem Puszival, jól viselte a műtétet, nem volt semmi komplikáció. Valami kis bibit találtak nála, bővebbet Ő sem tud még, reggel tud beszélni az orvosával. Utána ki i engedik, és jön gondolom a bővebb beszámolóval :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Kép Kép

Loislane: köszönjük az infót :)
Puszi: Ügyes voltál! Várunk nagyon! :) Pihenj sokat! :)
Bridget: mielőbbi jobbulást kívánok! Benyaltál valamit? :oops: :?
Csoki-vanili: köszi, nekem is nagyon tetszik :lol:, mindig mosolygok attól a tekitől :lol: egyébként kérdésedre válaszolva - még 9 pingvin lakik az Antarktisz hidegében :)
Mabe: Imola nagyon édes :) és tényleg imádkozósan tartja a kis kezecskéit :)
Vizkrisz: hogy vagy ma? :)
Tücsi: kicsit eltűntél.. Tessék életjelet adni.. Minden rendben?
Csomee, Brizo: mai drukkjaim útnak indítva, a pirit, ami nektek nem kell hogy megjöjjön, küldjétek már át nekem :wink:
Bébike: remélem nincs para :wink:
Szezso, Zsófikukac: én is úgy gondolom, hogy szép hónap lesz a december, illetve a január eleje, így minden hónapra lesz itt babaeső :wink: nem egyszerre mindenki, holott jó lenne, de mindig lesz kiért izgulni :wink:

Kép Szép napot Mindenkinek :)

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Hali!

Kis
Sajnálom a vv-t. :( De milyen jó is, hogy ennyi fagyibaba van! :D
Tegnap este is még sokat keményedtem...
Ma semmi extra...kicsit jobban aludtam, de 2x kellett pisilni. Nemsokára megyek nst-re anyuval, majd jövök az eredménnyel.

Mivel utolsó pillanatig tanítgatok meg elfoglalom magam ezzal-azzal, nincs időm nagyon filozofálni a szülésről. Persze várom, hogy Alexa kibújjon, teljesen más lesz utána az életem-életünk...körülötte fog forogni a világom főleg...semmi munka...csak a család...meg azt is várom, hogy lássam a párom karjaiban tartani azt az apróságot, aki a mi babánk. :D


Mabe
Jó az az imátkozós kép! :D
Puszi
Örülök, hogy jól viselted a műtétet! Gyere majd a hírekkel! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Lois köszi a híreket Pusziról! Puszi várunk a hírekkel!

Kis-csillag! Na akkor tényleg nincs min aggódnod, van pingvin bőven :D . Ez háromszori beülti ha jól számolom, úgyhogy akkor három gyerekes család lesztek :D .

Krisz nagyon izgi már a helyzet, csodálatos érzés lesz majd látni az apát a lányával, az biztos.


Puszi mindenkinek!
Vanili
Vendég
 


Sziasztok!

Kis-csillag,sajnálom,hajrá december...nekünk is bejött az a hónap :D

Többieknek nagy drukk,és én is ilyen csomagokat kívánok mindenkinek:



Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Krisz: hát biztos is hogy Alexa körül forog majd minden, hiszen Ő lesz a Ti kicsi kincsetek, szemetek fénye :) :D S már biztos nem kell sokat várni a nagy pillanatra :wink: :)

Csoki-Vanili: attól is függ, hogy hogyan ébrednek majd a kicsinyek, de az az igazság, hogy szerintem ha ezt az elkövetkezendő terhességet végig tudom csinálni majd problémamentesen, akkor lehet azt mondják, hogy utána már ha nem muszáj, akkor ne akarjam.. :roll: :oops: De ha csak 1 gyermekes család is leszünk, nekem annyi is elég lesz a boldogsághoz :)

Nyulasz: hát ezek a Babákok! Istenem, gyönyörűek, tündériek :D
Tejcid még van elég? Vagy már kiegészíted a táplálást?

Drukk mindenkinek!!Kép

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat!
Meg volt a műtét, némi késéssel ugyan (40 perce aludtam már, mire a doki bement a műtőbe - párom és anyukám látta ugye, így 1.5 óra szundiból 45 perc volt maga a műtét).
Nos:
- petevezetékek átjáthatóak (mind2), de túl hosszúak és nagyon-nagyon kacskaringósak (így a spontánra nem igen van esély)
- méhem szerkezete, állapota,... jó, terhességre alkalmas, bár egy része az átlagnál 1.5 cm-el szélesebb :roll: , de ez nem gond.
-petefészkek állapota is jó, de le voltak tapadva, ezeket felszabadította
-enyhe endometriózis, de iszony enyhe fokú, ezt eltávolította, de azt mondta olyannyira nem kell vele foglalkoznom, hogy még utána se olvassak, oly csekély mértékű volt. :shock:

Lombik javasolt, spontán sem kizárt, de nagyon nem valószínű.



Visszaolvasok és jövök!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Hali!

Megvolt az nst. Alexa tök nyugiban volt, hiába vágtam be egy snickerst előtte...persze csak mozgás előidézése érdekében. :lol: 20 perc után bicajoztam.Azt hiszitek érdekelte?...ha mozdult kettőt,sokat mondok. De az még hagyján, a méhtevékenységem a 0 felett mozogott épp, a második szalagon meg már le is ment a papírról, annyira nulla volt. :shock: Semmi fájás. Doki megnézte, rendben van.Vasárnap ügyeletes a kórházban, berendelt hát délre egy kis méhszájtapira. :? Attól függően, ki tudja...anyámnak is ő volt a dokija...neki ha úgy állt, burkot repesztett és 1-2 óra múlva már szült is..

Hozzáteszem azóta már megint aktív a kiscsaj, a páromnál a boltban is rugdosott meg most is ebéd után..le sem áll. Na de mindjárt megyünk szunyálni. Ma nem tanítok.Pihenőnap és babázás:vasalás, cuccok átnézése...

Mondtam páromnak ha annyira azt akarja, hogy szüljünk, péntek este megkörnyékezhet. :wink:

Ma vettünk megint egy csomó eldobható pelust meg popótörlőt...Rossmanos kuponokkal yeah!!! :D

Puszi
Örülök, hogy ismét köztünk.Mihamarabbi felépülést.Akkor hajrá lombik spontán sem kizárttal!!!+++ :D Lásd a mi példánk.

Nyulasz
Na végre! Kisnyusziképek!!!Nagyon aranyosak!!! :D Milyen klassz játszószőnyegük van!

Kép
vizkriszisback
 
 


Puszi örülök hogy túl vagy rajta, és akkor ezek jó hírek. Az hogy hosszú és kacskaringós attól akkor lehet spontán is, úgyhogy hajrá spontán :D (meg persze lombik is, ha mész).

Kis-csillag tudom én... akkor inkább úgy írom, hogy teljes szívemből kívánom, és úgy érzem, hogy ezek között a pingvinek között ott van a gyereked is :wink: .

Mabe, Nyuszi köszi a képeket és a jókívánságokat, nagggyon jó lenne... :D . Gyönyörűek a babák!!! (Bármelyikhez hasonlót bármikor elfogadnék :D )

Brizo?
Vendég
 


Köszönjük a dícséreteket :D Igen,már megy a pótlás,délután meg este általában.Azért van még tejcsi,de kevesebb.Illetve nem kevesebb,hanem már ők esznek többet.És mivel már tudják,a cumiből jön mindig,így amikor már nagyon kell a cicivel dolgozni,akkor inkább abbahagyják.Kb.80% tej,a többi táp.Hát ez van. :roll:

Puszi,örülök,hogy túl vagy rajta,most hogy szépen rendberakták a letapadást,meg az endót,jöhetnek is a KisPuszedlik :D

Csoki,lesz nektek is,meglátod :D

Vkrisz,ha megszületett Alexa,akkor váltsátok ki a DM bababónuszt,van benne két db 50%-os C und A utalvány,jó lesz majd overált venni,vagy valami drágább babaruhát :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Puszikám: örülök nagyon, hogy minden rendben ment! Azért drukkolok, hogy néhány kalandvágyó kiskatona megpróbáljon átkelni a kacskaringókon :wink: most úgyis átmosták egy kicsit ott a dolgokat, hátha sikerül nekik. Ha meg nem, akkor nagyon drukkolok a lombikhoz! :-)

Kis*: akkor most mensi, és utána következő mensinél már mész is Uh-ra, ugye? :-D

Brizo: ma teszteltél? Mi a helyzet??

Nyulasz: nagyon-nagyon édesek a Nyúlbogyók és szuper a játszószőnyegetek, látom csípi a banda!! :lol:

Vkrisz: hány tappancs volt a pocidon? Ha 1, akkor nem is néztek fájást, csak Alexa szívhangját. Nekem is csak 1 volt, mikor az SZTK-ban nézték, és azt hittem, hogy mindig 0 a fájás. Aztán a kórházban is voltam többször, ott 2 tappancs is volt a pocakomon, egyik a szívhangnak, másik a fájásoknak, és ott már nem 0 volt a fájásgörbém :-) (1 tappancs=NST, 2 tappancs=CTG)

Tücsi: merre vagy? :roll:

Ma volt itt védőnéni, olyan jó fej, a látogatása után mindig szuperanyunak érzem magam :oops:

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Hellóka!

Puszi: örülök a jó híreknek, s hogy rendbe raktak minden apró lehetséges problémát! :wink: Mindent bele, ahogy előttem is írták hajrá lombik spontánnal nem kizárttal :lol: :D :D

Vizkrisz: nst-hez nem értek, de örülök, hogy minden okés :)
Akkor péntek estétől csuriba tegyem mindenem? :wink: Vagy majd vasárnaptól? :D

Csoki-vanili: köszi, én is ezt kívánom Neked/Nektek!! Te mikor is kezdesz? Januárban? Mert akkor még haladhatunk majdnem együtt is :mrgreen:

Nyulasz: akkor kívánom hogy azért még sokáig legyen tejcsitek :)

Szezso: Szuperanyu :wink: van aki itt nem az? :D Te is az vagy bizony :wink: Igen, most mensi, de hogy beletrafáltál, mert 1 óra körül meg is jött a piri-nyénnye :twisted: :lol: Következő mensikor már mennem kell, uhu majd kezdődik a tablettás előkészítés.. Azt milyen tablival csinálják? Fagyis ET-m még nem volt. Illetve ugye jól tudom, hogy ez is az OEP-esből megy?

Majd még jövök :)
A hiányzók tessenek jelentkezni :)

Pusszantás :)

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis* Estrofemet kell majd szedned, aztán ha elég vastag a nyálkahártya, jön hozzá az Utro, majd beültetés után mindkettő emelt adagban megy tovább. Estrofemet is tovább kell majd szedni az Utroval együtt az első trimeszterben.
Nem az OEP-esből megy, de ingyen van a fagyis :-D én is meglepődtem anno, de így van.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Na, itt vagyok, bocsánat :oops:


Bébike: drukkolok ezerrel, hogy minden ok legyen és legközelebb már legyen szívhang!!!

Vkrisz: akkor nem szülsz még,... :roll:

Bri: jobban vagy?

Brizo: sztem babás vagy és kész!!!! :D
Teszteket hol rendeltél?

Csomeeeeee: sztem is várj még a teszttel! ++++++++++++++

Kis*: sajnálom,... :cry: Lehet tényleg így kell lennie, ahogy írtad! Én nagyon szorítok!

Mabe: annyira édes Imola!!!!! :P

Nyulasz: végre kaptunk képeket a bébikről!!!! :D Csuda helyesek!!!!

Alle: :cry:



Én is ma voltam endokrinológusnál (kedd reggel voltam vv.-en):
(nem írom le mindet,...)

TSH: 1.33 :P
fT3, fT4 ref. belül , de nem tökéletes :?
Anti tpo: neg :P
Cukor:4.26
Terh. cukor: 5.27
Inz.: 8.14
Terh. inz:54.65


Avanda és l-thyroxin megy továbbra is.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Vkrisz, ez már kezd nagyon izgalmas lenni. Drukkolok!

Brizo, drukkolok, hogy ne a szuri legyen. Csíkerősítőket útjukra bocsájtottam.

Kis-csillag, sajnálom! Látom, nem vagy nagyon elkenődve. Egy kis lelkesítő: nekem ugyanez történt. Minimális HCG, ami azt jelentette, hogy legalább elindult valami. Ééééééés a fagyiból aztán megszületett Julcsi. Hajrá sítáborosok :wink:

Bébike, szerintem is korai a szívhang, minden rendben lesz, nyugi!

Bridget, jobbulást kívánok!

Puszi, a Jánosban jó helyen voltál, engem is ott műtöttek, és olyan jó munkát végeztek, hogy a műtét után gyorsan teherbe is estem.

Csomee, drukkok mennek neked is!

Mabe, Nyulasz, gyönyörűek a babák!!!!!!!!! Teljesen el vagyok ájulva, hogy már ilyen nagyok. Tündériek.

Kép
petne
 
 


Puszedli hajrá a spontán bébihez :wink:
Ha az endo minimális volt tényleg ne is foglalkozz vele :lol:
Avandemetet mióta szeded IR-re?
tesztekeket www.gebauerpharma.hu-n rendeltem, innen volt a leggyorsabb, hétfőn délelőtt rendeltem és szerda de már hozta a postás
:P

Kiscsillag hajrá fagyis pingvinek :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Kövi ciklus hamar eljön :)

Mabe, Nyulasz majd egy év múlva kb. én is így mutogatom az akcióban lévőknek a babás képeket, ami most speciál nekem nagyon-nagy bizakodást ad, hogy tényleg sikerülhet, előbb-utóbb mindenki sorra kerül, én bízom benne nagyon, hogy nálam most jött el a "sorrakerülés"

Kép
brizo
 
 


Kép

Kép

Persze ma sem hagytam ki a tesztelést, 25-ös tesztek a képen egy picit halványabbnak látszódnak 8)

Szerintem ugyanolyanok, mint tegnap :)

Hasam alja és melleim feszülnek, szurkálódás is van rendesen, napközben a pisilés meg 30 perc és 2 órás időtartamok közt van :wink:
Éjszaka pl. voltam fél 10-kor, fél 11-kor, fél 1-kor és reggel fél hatkor

Szóval csíkerősítőket továbbra is várom tőletek :!:

Kép
brizo
 
 


Brizo: kösziiiii!!!! :P

Petne: köszi, remélem követlek, ill. utánozni foglak! Ki műtött?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Csomee, szerintem is ráérsz még tesztelni, talán majd szomb-vasárnap körül.
Te dolgozol most amúgy?
Én nem dolgozom beülti óta, túl pörgös munkám van.
Küldöm a beágyazódási drukkjaimat :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
brizo
 
 


Ismeritek ezt a h1n1-es viccet:?
Megkérdezik a parasztbácsit, hogy mit javasol az új influenza elkerülésére:
"Hááá egy-en-egy-aaaamát!" :lol:

Mi eszünk sok c vitamint, meg oscillot és majd azt megvéd minket egyenlőre.
Mi szülés után lehet oltatunk...apa tutibban, én ha nem megy át a tejbe a cucc.

Lehet ez az nst-s nő amúgy túl béna volt :? , most nem az volt aki szokott ...és túl magasra rakta a mérőt...a mellem alá (a ctg-st)...lehet azért nem érzékelt semmit...illetve látszott a pici minimálisat cikázó vonal...de tök 0-nál...pedig 30-on szzokkott legalább és onnan szokott kiugrálni ahogy mozgott Alexa. Ma nst-n a 3 csaj akivel találkoztam 20, 20, 23-ra volt kiírva...senki sem siet...nem lesz vmi front? :roll:

Pompom
Én meg mondtam apának, hogy ha a burok megreped, azt lehet hallani:pukkan egyet...tisztára kiröhögött. :lol: Na, meglátjuk.

Én ma 3x is tudtam nagyvécézni :oops: , tök normálisat...pedig szedem a vasat is rendesen...nem fog vissza. Beöntést én fogok kérni, állítólag segíti a szülés beindulását, én nem akarom, hogy szülés közben jöjjön barna ha nem muszáj...na meg volt már 2 béltükrözésem, azt is túléltem...és hát azért ez nem olyan vészes.

Brizo
Mennek a csíkerősítők!!!+++

Kép
vizkriszisback
 
 


Brizo és Csomee, ilyent kívnok nektek az elkövetkezendő napokra!!

Kép

Petne: már nem vagyok elkenődve, kedden volt a legrosszabb, tegnap már jobb, mától medig minden ok :) :D
Láttad a Táncoló talpak című animációs mesefilmet? :D
Abban is pingvinek vannak :) És azon mindig elbőgőm magam.
Ezért választottam a "pingvinek"-et :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


"Dr. Berencsi György: Két héttel a szülés előtt még elég idő van arra, hogy az anyai ellenanyagok átkerüljenek az újszülöttbe és az anyatejbe. Az újszülötteket viszont 6 hónapig (a hazai vakcinára vonatkozó engedély szerint 1 éves korig - a szerk.) nem szabad oltani. Ha a kismama beoltatja magát, az újszülöttje érdekében teszi. Az anyai ellenanyagok hat hónapig maradnak meg az újszülött szervezetében. Hat hónap alatt pedig elmúlik az influenzajárvány első hulláma. Ha már két héten belül van kiírva, akkor is érdemes oltatni, mert nem fogja megfertőzni az újszülöttjét. A védőoltás akkor is a gyermek érdekét szolgálja leginkább" EZT TALÁLTAM...DE ENNEK AZ ELLENKEZŐJÉT IS TUTI MEGTALÁLNÁM VALAHOL :roll:

Kép
vizkriszisback
 
 


Egyre több kórházat bezárnak, látogatási tilalmat rendelnek el...már ccsak emiatt is szülni kéne minél hamarabb....aztán jönni haza és benemengedni senkit.

Kép
vizkriszisback
 
 


Az az igazság, hogy én megkaptam volna ingyen az oltást, de pont akkoriban volt a legnagyobb visszhangja, hogy ne, mert ennyire meg annyira veszélyes, meg mert hogy higany van benne meg stb.
Az tény, hogy nem a vadvírusból csinálták meg az oltást, hanem egy régebbi, de nagyon hasonló törzsből, ez volt nálam az egyik fő szempont amiért nem adattam be.
Másrészt viszont a napokban olvastam, hogy aki tavaly pl. kapott a szezonális influenza ellen oltást, vagy netán átesett rajta (nekem megvolt..), az valamilyen szinten "immunis" a mostani törzzsel szemben.. Hogy ebből mi igaz, mi sem nem tudom.
Azt viszont el tudom mondani, hogy az osztályunkon dolgozunk összesen a dokikkal, ambulanciásokkal, asszisztensekkel együtt kb. 40-50-en, de közülünk senki NEM kérte az oltást, még az sem aki kismama.
Mondjuk mióta Ukrajnában kitört ez a csúnyaság, azóta egy kicsit beparáztam én is, főleg mivel tudomásomra jutott hogy pl. a szülőfalumban az óvodát zárták be emiatt, egy másik faluban meg az iskolát zárták be H1N1 miatt :roll: :shock:

Bocsi az OFF-ért.. :oops:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Csak egy gyors hsz.
Szezso:
neked hol csinálták ingyen a fagyis beültit? mot nem emlékszem
nekem két éve volt egy lombikom, azután volt egy fagyis beültim és még egy lombik
nekem a fagyis beülti is oep-re ment, nem ingyen
ki lehetett volna fizetni (50 000 ft volt akkor), de én nem tudtam kifizetni, hanem kértem oep-re
egyként én a budapesti Kaáliba jártam

azért is írtam, mert ha ez tényleg ingyen van, akkor én ezzel elvesztettem egy lehetőséget (így is-úgy is), ez nagyon bosszant

Mindenkinek nagyon drukkolok a háttérből és gratulálok a csodababákhoz
A bébik meg egyszerűen gyönyörűek

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 


ÉN meg pont most mutattam apának, hogy az egyik mellbimbómon olyan kemyényebb a bőr,van rajta vagy 5-6 fehér pötty, a másikon meg puha és nem nagyon látni pöttyöt...ezt már pár hete észrevettem...de neki most mutattam. Én nem szoktam dörzsölgetni törölközővel vagy bármi, eddig is ellentétes véleményeket olvastam róla.Most egy hirtelen ötlettől vezérelve bekentem egy kis olajjal amit a hasamra is kenek, mondom megmasszírozom kicsit...az is szülésindító, úgy hallottam.Aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy egy fehér pötty mint vmi faggyú a tüszőből, kijött, meg a többi is ki tudott jönni...és láttam helyén a lyukakat meg fehér folyadékot...de csak bent...ki nem folyt. Szóval indulóban a tejcsitermelés.
A hasam ezek után megfájdult kicsit menzisen, de már el is múlt, Alexa meg rugdos. Ma meg egész nap érzem, hogy a két mellem között, alatt fáj a pocóm, mint vmi izomláz vagy mittudomén. Lehet egyesen kellene ülnöm, állnom stb mindig...már kényelmetlen...

Kis
Én is azt látom, hogy a legtöbb eü-s dolgozó nem oltatja magát...pedig aztán ők tényleg ki vannak téve a járványnak, nem beszélve arról, hogy ők is megfertőzhetnek rengeteg -beteg- embert. Akkor most mi van? :roll: Ez már költői kérdés...

Kép
vizkriszisback
 
 


Heni: Tapolcán volt fagyis beültim, ott így működik, ahogy írtam. De ez csak Tapolcán van így, a többi intézetnél fizetni kell (változó ez is, hogy mennyit), vagy beszámít az 5 OEP-es lehetőségbe.
(Minden attól függ, hogyan szerződik az OEP az intézetekkel. Tapolcán pl. az összes vizsgálat, vérvétel, konzultáció TB támogatott, tehát ingyenes.)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szép estét!

Köszönöm a drukkokat és a teszttel kapcsolatos írásokat! A család úgy döntött, hogy csak hétfőn (ET+12) tesztelünk. Amint megtudom az eredményt, mindenképpen jövök a hírekkel.

Kis-csillag: Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült, de hajrá fagyi babák!

Brizo: A 10-es tesztek szerintem szépek! (Sajna én a 25-ös teszten nem sok mindent látok, de biztos ott van a csík élőben!) Szerintem ez már nem lehet kétséges, hogy baba van a dologban! :D
Egyébként nem dolgozom, Kittivel gyeden vagyok, úgyhogy én nem nagyon tudok pihenni nap közben, csak ha ő is alszik.

Puszedli: Örülök, hogy jól vagy és rendben ment minden!

Mindenkinek küldöm a drukkjaimat, babaragacsaimat. A bébik gyönyörűségesek!

Jó éjt!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Brizo, tesztjeid több mint bíztatóak!!!++++++++++++++++++++


Csomee, hétfőre+++++++++++++++++++++++++++++++!

Vkrisz, nekem volt beöntés, nem bántam meg! Még kellemetlenek sem kellemetlen inkább a helyzet az.
Egyébként ha elkezded fejni a melled gyengéden az is lehet szülésmegindító hatású!

Puszi, örülök h minden oké , azért a terheléses inzulinod még mindig magas. Azért drukk a spontánhoz, hátha...... :D

Nyulasz, nagyon szépek a gyerköcök!

Bri, jobban vagy?

Kép
kata05
 
 


Puszi, engem Zsolnai doki műtött. További jobbulást!

Brizó, szépek a tesztek. Küldöm a csíkerősítőket.

Csome, Te egy hős vagy :D . Várom a hétfői jó híreket.

Vkrisz, én is kértem beöntést. Szerintem az a minimális kellemetlenség megéri.

Többieknek is puszi!

Kép
petne
 
 


Sziasztok!

Csomee,akkor hétfőre++++++++++++ :D

Brizo,csíkerősítők mennek!Ez már bizony nem a szuri :wink:
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Kellett páromnak emlegetnem, hogy péntek este megkörnyékezhet ha Alexát mihamarabb kint akarja tudni :wink: ...nem is vártunk holnapig, megpróbáltuk kikergetni a kiscsajt még tegnap. :D De még nem jártunk sikerrel... :?

Éjjel ismét sokat forgolódtam, éreztem néha a pocim, Alexa fejét a medencémben, egyszer mintha sugárzó fájdalmat is a jobb combomban, 2x pisiltem...de még egyben vagyunk. Remélem a méhszájat azért érleli a málnalevél tea, a homeós bogyók és mostmár a kisfickók is. :lol:

CSommee
Drukkhegyek hétfőre!!!+++

Brizo
Remélem erősödik a csíkocskád! Képet kérünk majd! :D

Kata, Petne
Én is így gondolom...ha lesz időrá...akkor mindenképp lesz.
Babócáitok hogy vannak? És ti? :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Kép

Kép

10-es teszt csíkja erősebb lett mára, remélem a fotón is látszik, nem vagyok egy fotóművész, de terhes lehet :lol: :wink:

Vkrisz szerintem már nem sokáig leszel 2:1-ben :shock:

Csomee én is küldöm drukkjaimat hétfőre!!!!!!!!

Kép
brizo
 
 


Brizo: Halkan gratulálok kismami! :D Ez bizony már baba(ák). Most már a 25-ön is látok csíkoscskát! Tovább drukkolok, hogy a vv-en szép magas legyen a hcg szint!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Brizo, a 25-ösön is erősebb sokkal!!!!! Hű ez már tuti babás hcg!!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Gyorgy bekukk...

Kis*
Nagyon :cry: de olyan jó látni-olvasni, hogy milyen bizakodó és pozitív vagy! Így kell ezt csinálni!!! :D

Brizo!
Halk, de annál nagyon gratula :lol: :lol: Ezt már a babá(k) termelgetik :lol: de jó, annyira örülök Nektek!

Csomee!
Hőőős vagy :D Ezer drukkkkkkkk :arrow:

Puszedli!
Örülök, hogy túl vagy a műtéten és úgy látom, hogy egészen jó híreket kaptál! Látott már a világ kanyargós-elzáródott petevezetőkkel is csodát, hát akkor Nektek miért ne menne, ha ráadásul még átjárható is. Nem becsüljük le Apa katonáit :lol: Gyógyulj meg mihamarabb aztán hajrá spontánkodás! :D

Vkrisz!
Hűha... az izgalom fokozódik! :D

Mabe, Nyulasz!
Gyönyörűek a gyerkők! :D

Nálunk minden oké, hétfőn mindkét babánál volt jó szívműködés, nekem állandóan hányingerem van, de bánom is én, a lényeg, hogy a Maszatokkal minden rendben legyen :D

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Brizo: gratulaaaaa!!!! Egyenlőre halkan,... :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kérhetnék segítséget? Gondoltam Apa kiskatonáit (mennyiségre és minőségre is normál kategória) felturbóznánk, hátha,... De mivel? Régen olvastam vmi spéci vitaminról, de nem emléxem. Kérhetnék javaslatokat? Priviben is jó, köszönöm.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Vizkrisz: hát ez nem semmi :wink: Ma is bepróbálkoztok? :wink: Már tényleg nem sokáig lesztek 2 in 1-ben :) :D
Méhszájérlelő drukkok útnak indítva :D
Nekem is volt 2x beöntésem, de tényleg túl lehet élni, én speciel jókat derültem a dolgon :lol:

Brizo: csak így tovább! Szépen erősödik a 10-es és a 25-ös is, ez már tényleg nem a szuri! Megnéztem azt a honlapot, ahonnan Te rendelted a teszteket, s már elhatároztam, hogy legközelebb én is onnan szerzem be a tesztjeimet :roll: :D
Pláne ha nekem is ilyen szép zebrásakat küldenek :lol: :wink:
Vigyázz magatokra :D

Csomee: mai babaragacsok nem maradhatnak el! Mindent bele KisCsomeekák, kapaszkodjatok Anciba erősen :wink:

Puszi: hogy érzed magad? Pocid? :) Tessék ám pihengetni még egyelőre..! :)

Lexa: de jó hogy benéztél, úgy örülök, hogy minden rendben a KisGesztenyékkel! Ügyesek vagytok! Kellemes várandósságot, a hányinger meg ha marad is, azért csak kíméltesen környékezzen :wink:

Én mivel tegnap ugye megjött, ma sebtében körbenyaltam az egész lakást, még voltak cuccok, amit a költözés óta nem pakoltam ki, van még, de már megint sokkal kevesebb. Olyan fáradt vagyok, mint egy kutya! :lol: De ez a szép idő annyira jó, remélem a kiteregetett ruhák estére be is száradnak, mert akkor tényleg nagyon boldog leszek :D
Megyek, harapok valamit, mert arra még nem volt időm miközben tornádóként tomboltam idehaza :lol: Ráadásul apácskának meglepi is van + lesz is mert sütök neki sóskiflit, amit annyira imád :) :D

Pusssszantás Néktek! Szép délutánt, este majd benézek még :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?