Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Itt vagyok,csak nagyon rossz hangulatban és nem akartam rátok is átrakni..Ma azért picit megnyugodtam, mert megint láttuk az ultrahangon, ohgy Kismucinak semmi baja, jól van, szépen cseperedi, teljesen a korának megfelelő.Jó sokáig nézett mindent nála a dokim, azt mondta mindent rendben talál, továbbra sem lát leválásra utaló jelet,a méhszáj is jól láthatóan zárt(Nahát, mégiscsak lehet látni, majd megkérem a Csetényi doki bácsit, ohgy mutassa már meg a Vegerának, hogy mit és hogyan kell nézni.. :twisted: )
Kismuci továbbra is jól láthatóan fiúcska, hamarosan fogadunk feleségjelőlteket! :)
Úgyis aránytalanul kevés a topikban a férjanyag! :)

Amúgy szigorúan fekszem ezután is, semmi mászkálás ,miegyéb.legközelebb december első hetében kell csak menni, nagyon remélem ,hogy addig már nem lesz baj.

Csináltam pocakképet.
19-20 hetes Kismuci-lak:

Kép

KépKépKép
tünci28
 
 
 


dejó, dejó, dejó


és igenis gyere, azért vagyunk, hogy meghallgassuk egymást :D

nem fogsz ránk ragasztanai semmit.

Emma azt mondta a képed láttan: tá tááá dej dej, hutyu

hát nem tudom, hogy mit jelent, de jól hangzott :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Szösz!
Rékának nagyon boldog szülinapot kívánok!
Milyen jó is lehet így nosztalgiázni!!!!

Ma beszéltem Bendével egy csomó dolgot a kelengyevásárlással kapcsolatban, meg a múltkor Gégéé küldött linkeket, hogy mit, hogyan, meg mennyiért érdemes..de még mindig csak nagyon óvatosan nézelődöm.

Ja, és itt a faluban elvétve, nagggyon ritkán látok bukót a babáko,kisgyerekeken, akiket biciklivel visznek.Elég nagy hiba.

Betti, légyszi tegyél fel pocakképet és aztán 4d-s babaképet is!!!

Én olyan lökött vagyok, ma megint elfelejtettem képet kérni, mert mindig csak az a fontos, ohgy jól legyen.

Valahonnan szereznem kell egy utónévkönyvet, most elkezdtük a névhuzavonát..természetesen nem értünk egyet egy név esetében sem!

Lra, Anyany, annyira együtt tudok érezni veletek emiatt a pénz dolog miatt..az elmúlt pár évben folyamatosan csúszunk lefelé, lassan mindennapossá válik a negatív folyószámlaegyenleg, a brutális közüzemi számlák, stb..csak reménykedni tudok, ohgy a válságból kilábalunk.Párom is megy a pihenőnapján túlórázni,pedig olyan fáradt, de a pénz is kell..meg az is kellene, ohgy velem legyen, de nem tud..
tünci28
 
 
 

 
 

Gégéé, ne mazt ,hogy :Te már, ez de dagi?????????? :lol:

Azért jót tett a kórházi 10 nap, mert amit ott lefyogtam, azt mostanra visszahíztam, tehát az elmúlt egy hónapban nem híztam... :)
tünci28
 
 
 


Tünci:Jaj de jó hogy jelentkeztél :D :D :D :D :D már izgultam értetek :!: :!: :!:
Ide nyugodtan jöhetsz bármilyen hangulatba ,mi meghallgatunk és veled vagyunk.De jó hogy minden rendbe a picurral :D :D :D :D :D meg a méhszájjal is.Látta még a haematómát?

Nagyon csini vagy :!: :!: :!: :D :D :D :D :D
Te most ne idegeskej pénz miatt a legnagyobb kincs a pocakodba van :D :D :D
Vendég
 


tünci!!!!!
de jó!
jó hírek, örülök nagyon!
és szép kis pocak!
Zsófi üzeni, hogy vugyibugyabuggy!
szereti a pirosat!


nevek!
mint általában mi is sokat vitatkoztunk rajta. csinlátam egy listát, ami nekem teszik, aztán közösen választottunk.
a noémi jó, a zsófi jó, és a szülőszobán közöltem, hogy akkor Zsófia Noémi! páromnak már nem volt ereje beleszólni.
de nekem a Daphne tetszett.
Vendég
 


Huh Tünci már kezdtem aggódni én is ám! Gondoltam ha nem jelentkezel akkor felhívlak.
Örülök, hogy minden rendben, a pocid és szépen gömbölyödik és mi sem jövünk ám ide csak jóhírekkel, úgyhogy hozd csak a bánatod nyugodtan! Puszi

ÁÁÁÁÁÁ vb lozz7bbbbbbbbbbb , p
hh-kknn ááááááá, bg5hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

ezt Matyi üzeni

KépKép
winchi
 
 


Zsófi következetesen Aninak szólít, egész nap.
nem anyának...:(
és megvan a nyűgösség, akaratosság, bőgősség és éjszakai felsírások oka. valószínűleg ezért tartott sokáig a megfázás is.

4 szemfoga egyszerre. jól meg vannak dagadva, az egyik már fehéredik.

+mászkál, sikít, kiabál, unatkozik, megáll a szoba közepén és sír.
én meg nem ismerek rá a saját gyerekemre.
de legalább tudom, miért.
Vendég
 


anyany: kitartás.

kibújnak a fogak, és meglásd minden okés lesz.

Ani, anya, annyira hasonlít. Ha téged zavar, akkor javítgasd következetesen.

a nevekről:

http://www.halliwellp3.gportal.hu/gindex.php?pg=4608275

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


szia gégéé!

hát remélem is , hogy gyorsan túlleszünk rajta...

megnéztem az oldalt, amit ajánlottál, ezt találtam:

Zsófia, az igazság harcosa
A Zsófia nevű hölgyek az élet napos oldalát keresik, szeretnek elmerülni az élet örömeiben, szeretetvágyuk hatalmas, és semmi nem borítja ki jobban őket annál, mint ha igazságtalansággal szembesülnek.
Vendég
 


Sziasztok!

Tünci!!!!!!!!!!!!!!Szia!!!!!!!!!!!!!!!!!!! De jó, hogy jelentkeztél, örülök, hogy nincs semmi baj! :) Hurrrááááá! Nagyon csini vagy, és szépen gömölyödik a kis pocakod is. Örülök, hogy Kismuci is jól van. :) Tessék jönni hozzánk nyugodtan, ha rossz a hangulatod akkor is. Nem szabad ám így ránkijeszteni, hogy csak úgy eltűnsz....

nevek: mi is így csináltuk, aláhúztam ami nekem tetszett, és párom meg szelektált, és ami egyezett azok közül választottunk, én csak Jázmint akartam, de neki az úgy nem tetszett. Aztán így a Dóra is lett (Isten ajándéka a jelentése) hát tényleg az, amilyen nehezen jött össsze....
Lánynevünk sok volt, de fiú, csak kb. 3. :)

anyany: szegénykém, 4 fog, nagyon meg tudja őket kínozni. Dorkának már kijött a két örlő alul, nem tudom mi lesz a következő....de már félek...

Gégéé: tegyél fel képet Emmuliról. Olyan régen láttam már. És írjál rólatok, hogy miket csináltok mostanában. Gyomrod helyrejött már?

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Zsófiának is szép jelentése van. Ani tényleg hasonlít anyára. Engem meg néha Ancsitának hív. :)

Tegnap megpróbáltunk bilizni. Apa hozott neki hétvégén egy bilit. Egyelőre csak ráül, és leszáll róla, és tologatja a parkettán. :) És mutatom neki, hogy nincs benne semmi, mert nem pisilt bele. És akkor kiabálja, hogy temmi, temmi.... és ráülteti a plüss méhecskéjét, és mondogatja, hogy pisi, pisi...lehet a plüssállat előbb megtanul bilizni. :)
Majd dobok bilis képet, csak most megyünk a boltba, talán majd du.

betti: tőled is kérünk pocifotót.

tünci: fejecskéd megint lemaradt! Direkt??? :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok!

Tünci, örülök, hogy minden rendben. Én is aggódtam értetek!!!

Lexi nevét neten találtunk. Nekünk fiúnevünk volt nem is egy, a lány nehezebb volt. :)

Ancsi, milyen éjszakátok volt? A miénk kritikán aluli, ennyire rosszul talán újszülött korában aludt/nem aludt. A hulla nem kifejezés egyikőnkre sem... :( Megint fogzunk. nem is tudom, hány jön egyszerre...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Tünci: szívesen elküldöm neked postán az utónévkönyvet, kéred?
Örülök, hogy a doki mindent rendben talált, csini pocid van!
Nem mondta a dokid, hogy meddig számíthatsz még a vérzésre? Vagy ezt nem tudják a haematoma nagyságából megállapítani?

Nekem aludtak a gyerekek éjjel, csak én nem tudtam, megint az a buzi migrén kínozott tegnap egész nap, meg éjjel is.

Anyany: barátnőmet a kisfia anyinak hívja, apát meg apinak. Lehet nálatok is ez lesz.
Vendég
 


ez a nap is jól indult.
mentünk volna kardiológiára, de mire odaértünk, (5perc) a doki már elment.
jövő péntek újra.
Zsófi extra bőgős, akaromka meg hisztis. lassan már én is.
nyomasztó ez a nap.

ancsita, ez aranyos!

ha baj van, vagy komolyabb dologról van szó, anya, ha csak úgy ismételgetni akarja, Ani, Anyi

Ancsi, ez már haladás. ZSófi csak ruhástól ül a bilire, akkor is csak kb 10msodpercre, és már pattan is fel.
de az orrszívó nagy sláger volt. kiszívtuk a macik, babák meg minden létező dolog orrát. befújtuk orrspray-vel. a sterimarral és a nasivinnel is. kellett.
így is üvltött, de legalább kicsit elfelejtette.

beze!
sajnálom a rossz éjszakát. a fogak nagyon meg tudják kínozni szegénykéket. dentinox? vagy a gyógyszertári ecsetelő?
Zsófi enni nem akar. a banánját tízóraira megetette velem, meg a babával, meg két macit is jól összekent. de ő kb 5 falat után letette.
a muffin jobban izlett, a felét megette, két falatot kaptam én is, a többit pedig széttrancsírozta és szétszórta a padlón.
remélem gyorsan túlleszünk a fogzáson.
Vendég
 


hát csajok nem irigyellek titeket ezek miatt a fogzás dolgok miatt..a felnőttek nem is emlkeznek ,hogy ez mennyie fájdalmas dolog..de nekem elég jól megvan még,amikor kb 10 éve egyszerre nőtt ki mind a 4 bölcsességfogam..háááát,komolyan néha nyüszítettem,az egész állkapcsom fájt,nem volt helxy nekik..mire mind kinőtt egy évbe is beletelt,de mostmár jó,hogy ott vannak!

Mancsa,megköszönöm a könyvet,ha elküldöd,örülnék neki.átküldöm a címet,jó?


tegnap kiderült,hogy elég jól félreértettük egymást ezügyben az urammal..volt tavaly fiúnév,de múltkor mondtam,hogy már nem szeretném azt..mondta,hogy oké..erre tegnap mondja,hogy második névnek kereshetünk egy különleges nevet ..mondom:dehát az a te neved lesz,úgy volt,hogy az első név lesz más..mire ő:neeem,az marad..mire én:neeem,az baromira nem marad...(az apukája neve lett volna,de már nem akarom halottról elnevezni)

a vérzésről nem mondott konkrétumot a doki.lehet végig lesz,lehet nem.azt se tudjuk honnan is jön pontosan..tegnap egész nap nem volt,aztán hajnalban kimentem pisilni és áááááá,egy brutál adag...persze megint bőgtem..nem lehet ezt megszokni..nincsenek már rá szavaim,hogy mit érzek egész nap.egy hónapja minden nap élet-halál küzdelem.

Ancsi,igen,a fejem direkt hagytam le,nem mutogatnám...mondhatni nem vagyok túl jó állapotban.szerintem már bevésődött minden arcvonásomba az elmúlt hetek idegessége.

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Ancsi a Mátyásnak is ugyanaz a jelentése mint a Dórának :lol: Hiába ezek egymásnak lettek teremtve :lol:
Aztán meg majd lesünk ám ha 20 év múlva a lányod hazaállít a fiammal :lol:

Fognövesztés az nálunk is van de mintha éreztem volna az eredményét ma reggel, mintha a bal kismetsző csücske kint lenne. Viccesen néz ki amikor vigyorog bal oldalon 4 fog jobbon 2 fog :lol:
Tegnap jó gyerek volt tudtam apának finom ebédet főzni, husileves, brassói, krumpli még tortát is sütöttem ehez képest ma éppen csak a gombapörit meg a tarhonyát tudtam összedobni annyira a fenekemben volt...

Ez a méhecske biliztetés vicces lehet :lol: Kiváncsi vagyok nálunk hogy fog ez majd zajlani de majd sztem csak tavasszal próbálkozunk.

KépKép
winchi
 
 


tünci!
a fogzás ilyen sajnos. mondjuk az elsőket alig érezte meg.
hát ha küzdeni kell, akkor kell. persze én könnyen beszélek.
de megéri! már nemsok van hátra, már a felén túlvagy! hamarosan majd az lesz a baj, hogy "kismuci ne rugdald a vesémet!, meg a hólyagom, nem érek el a wcig, ha nem veszed ki a könyököd!"
várom már, hogy ezt írd!

ráadásul Zsófinál lehet, hogy a nagyőrlők is mocorognak, mert nagoyn nyúlkál hátra. olyannyira, hogy már a végén öklendezik.
egyébként meg kis hisztibéka, kiabál, sivalkodik, már majd szétrobban a fejem, ami egyébként is fáj reggel óta.

bekentem dentinoxal és kapott nurofent is.
ebédidő lenne, erre mire végeztem a felmosással elaludt.
Vendég
 


Tünci: jöhet a cím! Holnap fel is adom!
Vendég
 


Sziasztok, én is vagyok, de kintragadtam Vajdaságban, csak most értünk haza.
Úgy érzem magam, mint a kimosott rongy, alig látok. Valami burutál fáradtság van rajtam, pedig el akartam menni mozogni is, de nem bírok. Holnap megyek be dolgozni kicsit, meg estére megyünk babanéző moziba, rendes kontroll lesz, de a doki azt mondta, ha látszik jól, akkor mozizunk is, mert a 24. héten szokta.
Reméljük, hogy látszik majd.

Pociképet nem rakok fel, valahogy még nem érzem úgy, babanaplót sem vezetek, megvan a másik kettő és valahogy nem volt kedvem nekifogni újra, most meg már mindegy.
De látszik a hasam, már idegenek is észreveszik, onnan gondolom, hogy látszik.

Anyany, pénzügyek..nem is tudok mit mondani, ahogy elnézem az országot, jobb nem lesz egyhamar.

Brutális cikk kering az oltásról a neten, nem szoktam elolvasni, de most megtettem, hátha mond valamit, de szinte népirtásnak hívja, állítólag az igazi vírus, ha találkozik a vakcinában levővel, duplán felerősödik...benne van még a cikkben az is, hogy ennek is megvan a hátsó oka, miért is jó ez, ha pusztul a nép...de ezt nem igazán akarom elhinni pedig logikusan van alátámasztva, de annyira kiábrándító, hogy inkább nem hiszem el.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Hétvége óta kezdődött a nagyvécé probléma...ez odáig megy, hogy alig bírok enni, mert úgy érzem magam mint egy felfújt lufi, pedig aki több gyümit eszik az már festi magát. Eddig nem volt semmi gond, viszont délutánra eljutok arra a szintre, hogy szenna levél tea főzet, mert tényleg úgy érzem, hogy szétdurranok.
Valahogy vissza kellene terelni a normális kerékvágásba.. :roll:

Betti
Kép
betti0412
 
 


betti!
szennát ne!
beindítja a simaizom görcsöket és a méhre is hat.
laevolac amit lehet. az tejcukor alapú. undorító émelygős íze van. de az nem okoz gondot, meg elvileg görcsöket sem.
Vendég
 


pénzügyekben pedig...
a párom kiegészítő munkát keres...
remélem lesz valami...
Vendég
 


pénzügyekben pedig...
a párom kiegészítő munkát keres...
remélem lesz valami...
Vendég
 


Nekem a védőnő mondta, hogy enyhe főzetet lehet belőle! Na de jó!

Betti
Kép
betti0412
 
 


nna,kérem,"nagygondok":nekem meg azt mondták semmiféle hashajtót se!tilos!alhasi vérbőséget,vagyis görcsöket csinál mind..a laevolachoz volt szerencsém a műtét után,nem mondanám,hogy nem csinál görcsöt..kb,mint egy beöntés.. :roll:
ezt a szennabigyót nem ismerem..
nekem mostanában kezdődött a gond,de egyértelműen pszichés.hiába kell,nem merek..aztán meg... :cry:

oltás:most már ne is mondjon senki semmit,férjemet ma beoltották.

de azért azt nem hiszem,hogy gazdasági- népírtó okok lennének..mert akkor nem javasolták volna a gyerekeknek és az aktív dolgozó rétegnek,csak a 3 millió nyugdíjasnak.bocs,de ez baromság szerintem.
tünci28
 
 
 


betti: én nagy gyógynövény hívő vagyok és ezért merem mondani a senna levelet véletlenül se.....beindíthatja a szülést. Van egy bábakoktél (több is van) és egyik összetevője a senna levél.
Szval sztem sem. És sajnos a védőnő amit mond nem szent. Nem orvos. Bármit javasol kérdezd meg a dokid. Bocs nem akarok okoskodni, csak jótanács.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


nekem a laevolac a terhesség alatt és a szoptatás alatt nem csinált semmi bajt. Zsófinak sem.
az a baj, hogy azóta is próbálom, de nem használ. a tisasen meg a guttalax sem. felpuffadok tőle.
valszínűleg nekem is a körülmények miatt.
a hazipatika.com-on sok gyógyszer betegtájékoztatója fent van. meg lehet nézni.
Vendég
 


tünci!
az én férjemet is be fogják oltani. :oops:
Vendég
 


betti: szilvalekvár? szilvabefőtt leve? Én is küzködtem egy ideig ilyen dolgokkal, aztán miután nem kellett szednem a vastablettát megszűnt. De mindig felfújódtam, pufi gombócnak éreztem magam. (Az is voltam :) )

winchi: hát ezek tényleg egymásnak lettek rendelve. :) Még meglehet, hogy Dorka hazaállít Matyival, vagy Matyi Dorkával. Hogy meglepődnénk. :):)

anyany: Dorka is csak kb. 10 másodpercig marad rajta. Anyóséknál már gyakorolt ruhástól. Itthon már ruha nélkül is rá mer ülni, de csak pár másodperc, és szalad tovább. Majdcsak alakul. Maci orrszívózás szuper!!! :)

tünci: ha úgy gondolod, hogy nem akarod mutogatni a buksid, akkor meg van bocsájtva, hogy lemaradt. Szegénykém, remélem már nem sokáig lesz ez a vérzés, és én úgy szeretném, ha élvezhetnéd a várandósság pillanatait, és nem kéne feküdnöd sem. Jajj, imádkozom sokat értetek.

mancsa: jó hogy jöttél. Szegénykém, megint migrén? Nem voltál még azon a fejfájás ambulancián?

beze: ne is kérdezd az éjszakákat, már nem is említem. Szokásos, felkel vagy 10-szer. És kiabál, hogy anaaaa, vagy tejjjjcciiiiii éppen mikor mi kell neki.... Tegnap estétől ma reggelig kb. 7-8 deci tejet termelt be. Nem éppen energiatakarékos a fogyasztása. Kénytelen voltam adni neki, mert addig kiabált, amíg nem vittem neki tejet.....kész....


Kép
Kép
Reggeli ébredés no comment...
Kép
Látszik milyen szép sorban jönnek a fogai :)
Kép

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


anysi!
sajnálom az ájszakát.
a kócos kép nagyon aranyos!!!
nem veri már magát a kiságyhoz, ugye?

megyek, mert Zsófi fel akarja próbálni a pólóit, megpróbálom lebeszélni. na hozott egy sapkát :)
és szalad a tükörhöz!
Vendég
 


betti!
aszalt szilva, lenmag ledarálva, belekeverve joghurtba, makacs szorulás esetén 3teáskanál naponta.
de lehet korpát is keverni.
korpás kenyér? sokmagvas, korpás?
Vendég
 


Szaisztok!

Tünci, de jó, hogy jó hírekkel jöttél! Legközelebb ne tessék így eltűnni ám, még ha rossz is a kedved. Öntsd csak ki a szíved, nem Te rontod el a mi kedvünket, hanem majd mi próbálunk Téged jobb kedvre deríteni. :wink: Csini a pocakod! Akkor most mi a helyzet név-ügyben?

Dorka nagyon édes a képeken! Kis huncut. :D Csini a frizurája, mi is hasonlót vágunk Natinak, de az övé állandóan kócos, kezd neki is göndörödni, mint Lilinek.

Nagygondok: én a kórházból úgy jöttem haza, hogy nem sikerült wc-znem, muszáj volt füllentenem, különben nem engedtek volna haza. :oops: Pedig ugye még műtétes is voltam. Aztán itthon is küzdöttem, lenmag, laevolac, végül a férjem főzött egy jó erős kávét, duplát, na az végre hatott.

Sajnálom a rossz éjszakákat, most nekünk is jut belőle. A hasmenés mára elmúlt, tegnap éjjel viszont jött egy jó kis takonykór, csurgott le a torkán, ahogy lefektettük, 1 óra körül felköhögte magát és nem tudott visszaaludni, állandóan ingerelte a torkát. Hiába szívtam le, nem használt, kapott orrcseppet meg végül aztán lándzsás útifüvet, nagy nehezen egy bő óra múlva elaludt, szerencsére reggelig nem ébredt. Most is alszik már majdnem másfél órája. Éjjel még nagy felindultságomban elhatároztam, hogy elviszem dokihoz, de már nem vagyok benne biztos. Hátha ott összeszedünk valami súlyosabbat. Tavaly is kb. ilyenkor szedte össze a rotát Lili a váróban. :roll:
Viszont végre kijött a 6. fogacska csücske, most jöhetnek az alsók.

Várom Anyut, kapott egy 30%-os kupont a Takko-ból, amit ma lehet levásárolni, minden termékre jár a kedvezmény. Kíváncsi leszek, bár eddig ott még nem sikerült semmit vásárolnom. Lilinek kéne dzseki, meg ünneplős ruci, meg én is úgy szeretnék egy dzsekit, ez utóbbi persze mellékes.

Megyek, végzett a mosógép...

Kép
Kép
katinka31
 
 


Na, én is megnézem a gyógyszertárban ezt a laevolac-ot.
Vasat nem kell szednem külön, azt mondták csodálatos a vérképem!

Dolgozom, reggel jöttem és tök jó itt, egykor megyek haza, de valószínűleg bejövök holnap is, mert nem végeztem még.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Ancsi, de édes Dorka, meg kell zabálni! :D A reggeli ébredéses kép tetszik a legjobban! :D
Éjszakákat sajnálom... Lexi csak és kizárólag cici után hajlandó visszaaludni. Mi lesz szopi után? :roll:

Betti, a laevolacot lehet pocakosan is szedni, én szopi alatt próbáltam nekem semmit nem használt. Várandósan az utolsó hónapban orvosi tanácsra tisasen-t szedtem, az jó volt.

Tünci, a férjem 8 napja megkapta, apukám másfél hete. Nem okozott semmi bajt.

Natinak jobbulást!

Nem vagyok benne biztos, mert Lexi nem enged a szájába nézni, de mintha kint lenne a 9. fog csücske.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Gyors helyzetjelentés. Mi is taknyosak vagyunk. Csodák-csodájára az orrszívás nagyon jól megy. Már nem kell lefogni. Beleül az ölembe kérésre és hagyja, hogy leszívjam. Után előveszek 4-5 állatot, kirakom neki és nekik is leszívja. Utána pedig kikapcsolja a porszívót.

Szombat óta, viszont a kisasszony túl sokat enged meg magának. Szófogadatlan és hisztis. Tegnap délutánra már annyira mérges lettem rá, hogy bezártam a szobájába. Lenullázta a türelmemet.
Valaki említette nekem, ha "eleged van" a gyerekedből, akkor belépett a dackorszakba. Én most tényleg ezt veszem rajta észre. Ahol lehet, ott az ellenkezőjét teszi. Apjával azt beszéltük, hogy direkt gonoszkodik. Nem engedi magát öltöztetni,befeszít, leveszi a sapkáját, ledobja a földre, kitépi a kezét a kezemből séta közben, direkt nem jön oda ha szólok neki...stb.
Tudom, hogy ennek nincs ellenszere és kb még egy hét kitartó szájtépés és hajtépés vár rám, mire visszanyírbálom az én kis hisztipókomnak a szárnyait. :roll:

Négyes lett a pénzügy vizsgám. Annyira örülök neki. Most a matekra készülök ezerrel. Szeretném 4-5-re megírni. Mindenki hülyének tart, de én úgy gondolom, ha már kifizettem sok pénzt ezért az iskoláért, akkor már nem megvan kategóriáért hajtok, hanem tényleg szeretnék tanulni.

Voltam kardiológusnál a magas vérnyomásommal. El kell kezdenem vérnyomáscsökkentőt szedni, meg 5 kg-ot lefogyni. Aztán meglátjuk. Ja és a mozgás, minden nap.

Visszaolvastam egy picit, és rájöttem arra, hogy attól, hogy Tünci és Betti ide is írnak, megnőtt a topic olvasóinak száma. :)

Lányok! Olyan jó lenne megint találkozni, mert alig tudok írni és tök jó volt a múltkor dumálni veletek.

Mindenkinek pussz, bocs, hogy nincs időm reagálni. Megyek és számolok egy kis függvényhatárértéket.

Mancsa, Katinka!

Nálatok is volt dackorszak? Volt valamilyen büntirendszeretek a szófogadatlanság visszaszorítására? Utálom megfenyegetni Mazsolát, de néha csak ezzel érek el dolgokat.

Kép
jaffa4
 
 


Sziasztok!
Ha nem haragszotok,később olvasnék vissza,most van pár percem,hogy életjelet adjak magunkról.
Hát zajlik az élet,nem unatkozom.
Nagyon nehezek a délutánok egyedül a gyerekekkel.
Mózessel minden délután tanulunk,gyakorolunk.Ma volt szülői tájékoztató az iskolalőkészítő ereményéről.Nagyon megdícsérték,mehet oskolába!Okos ,ügyes fiam van!
Még jó hogy Írisz 5 től alszik egyet,így épp akkor letudok ülni a másik kettővel foglalkozni.
Nagyon várjuk a karácsonyt,de először is Írisz szülinapját üljük 29-én a mamikkal,dédikkel,keresztszülőkkel.
megvettem neki már az első átmeneti cipőjét,és egy téli bundás kiscsizmit is.Muszály cipő a lábára pedig még nem megy,de napi kétszer viszem magammal az oviba,plusz egyszer délben sétálni,nehogy megfázzon a lába.

Az ajándékozás igen nagy gondot okoz,mert ezek mindennap mást találnak ki.
Amit tuti kapnak:a nagyoknak az ágyuk mellé készül a falvédő,Mózesnek puzzle,Jázinak ugráló labda.Írisznek meg valami olyan amit nyomogatni lehet és hangokat ad ki.Mózes szintijét imádja,csak annak a zenéit már marhára unjuk:)))

Én szárító és egy takarítógépet kaptam,már be is vannak fogva rendesen:)))Valamint még a szemüvegemet kellene megcsináltatni,mert egyik lencséje eltörött.
Apa flexet vett magának.

Írisz telefont a füléhez tartja és bele hallózik,ha mondom neki valamire hogy nem szabad akkor visszafelel hogy de-de!
Mászik mint a gép,mindent a szájába vesz,nyála nagyon folyik,4 egész és 2 negyednyi foga van,az égvilágon mindent megeszik,éjjel 2-3szor szopik,tejcit,kakaót ,karamellt is kap már,imádja a túrórudit.ma az óriás pöttyös simán bement.
8,20 kiló 82 cm.
Álldogál kapaszkodás nélkül sokáig,és guggolásból is simán feláll kapaszkodás nélkül,néha néha egyet már előre lép,aztán lehuppan a popójára.kapaszkodva ügyesen közlekedik,szinte már sosem botlik meg és nem esik el.ujját szopva alszik el.flyadésot cumisüüvegből iszik.
Még egyes cumi van benne,nehogy a ciciről leszokjon emiatt.
Decemberben ha minden jól megy kész lesz a másik gyerekszoba,és akkor kiköltözik a hálónkból.

Én még mindig kövér vagyok,egy deka sem megy le...:(((

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok!

[quote="jaffa4"]
írta:
jaffa4Visszaolvastam egy picit, és rájöttem arra, hogy attól, hogy Tünci és Betti ide is írnak, megnőtt a topic olvasóinak száma. :)


Bizony, bizony... :wink: :lol: :lol: :lol:

Pocakosok! Szennalevél - TILOS! (és szinte minden hashajtó tilos)
Nőgyógyásszal konzultáljatok minden esetben! Van valami palackozott gyógyvíz, ami jó, de - direkt nem is írok márkanevet - kérdezzetek rá dokinál.

Ami mehet (és finom is):
yoghurt, belerakni turmixolt v. aprított gyümölcsöt (kinél mi a tapasztalat, hogy hajt), és egy kis zabkorpát hozzákeverni.
Vagy:
reggeli előtt fél órával egy kanál lekvár (szilva, barack), és egy pohár víz.
aarnika
 
 


Én szinte csak gyümölcsön élek, meg teljes kiörlésűn, fehér lisztet rég láttam, tehát rost az van, mégis gondot okoz. Épp most voltam dokinál, de nem kérdeztem ezt meg.

Egyébként 600g, mindene jól van, kukac is már egy centis! :D
Babamozit eltoltuk egy hónappal, mert arccal lefele volt és még a két kezét is a fejére húzta, nagyívben letojta, mi mit is akarunk itt kint. :D Karácsony előtt megyek legközelebb, várhatóan akkor már jobb felvételei lesznek neki.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Hát nem is tudom, ezzel, hogy minden tilos...valamit márpedig muszáj, mert az sem megoldás, ha két napig szenvedsz és enni sem bírsz.

Reggel pislogtam a mérlegre, elértem a 4 kiló gyarapodást...ennyi utoljára 18 évesen voltam.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Hát nem is tudom, ezzel, hogy minden tilos...valamit márpedig muszáj, mert az sem megoldás, ha két napig szenvedsz és enni sem bírsz.

Reggel pislogtam a mérlegre, elértem a 4 kiló gyarapodást...ennyi utoljára 18 évesen voltam.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Hát nem is tudom, ezzel, hogy minden tilos...valamit márpedig muszáj, mert az sem megoldás, ha két napig szenvedsz és enni sem bírsz.

Reggel pislogtam a mérlegre, elértem a 4 kiló gyarapodást...ennyi utoljára 18 évesen voltam.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Szuper az egerem, egy kattintással 3 művelet. Hm

Betti
Kép
betti0412
 
 


,,Jövő héten egyetlen halasztható műtétet, beavatkozást, kezelést, vizsgálatot sem végezhetnek a szegedi klinikákon, szakrendelőkben és kórházakban a klinikai központ súlyos anyagi helyzete miatt – rendelte el körlevelében Pál Attila elnök. Ezeket a beavatkozásokat későbbre kell átütemezni, de hogy pontosan mikorra, azt egyelőre nem tudni.

Információink szerint ugyanis a decemberi műtéti, vizsgálati, kezelési naptárak már beteltek. A korlátozás alól csak a sürgősségi esetek jelentenek kivételt: a traumatológiai, az onkológiai, a gyermekgyógyászati és a szülészeti ellátás.,, /Délmagyar újság/

Szeged egy klinikaközpont! Ez a nem mindegy azért, orvosképzés fellegvára!
Marha nagy bizalommal megyek oda szülni márciusban, egyáltalán nem vagyok meggyőződve arról, hogy rendelkeznek-e kellő felkészültséggel, gépekkel egyébbel.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Igen,én is olvaslak titeket,így megtudom,hogy
hogy s mint alakulnak a dolgok Tüncinél és Bettinél.
A másik topicbol kimaradok,nincs ott a helyem.

Sokszor pusszantalak titeket csajok és drukk
megy mindkettőtöknek,hogy minden okés legyen!

Mk jól vagyunk,csak a pici lányom beteg.
Holnapnv.v-re kell mennünk vele.... :cry:

Kép
Kép
szintus
 
 


betti!
ez itt is így van. egy benfentes mondta, hogy itt fehérváron az a helyzet, ha egy drága gyógyszerrel meg lehetne menteni egy ember életét, itt halna meg, mert a kórház nem tudja megvenni a gyógyszert. ezt a főigazgató tájékoztatóján volt.

de a szülészet biztosan rendben lesz. ott is meg itt is. az egyik legfontosabb részleg.

a keserűsós gyógyvizet mondják. én is azt fogom kipróbálni. :oops:
Vendég
 


hűűűűűhaaaaaaaaaa


ma nem írt senki??????????????


ígérem teszek fel képeket, de utálom kicsinyítgetni őket :D:D:D

Emmának 5 foga van már.
Ma eléggé nyüszi, és bújós volt. Vagy az idő, vagy a 6. fog, vagy beteg lesz...remélem nem az utolsó.

Látom mindenki vergődik a pénzügyi dolgokkal...nem is tennék ehhez sokat hozzá...mi is...

Tünci, te írj mindennap légyszi :D

meg jöjjenek az elveszett báránykák is írni.

Amúgy mi volt ma? miért nem írtatok? :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


jaffa!
egy barántőmmel beszéltük pont ezt. a fia 6 éves, nem rossz gyerek, de próbálgatja a határait. és persze próbálja, mit lehet és mit nem. ezzel is tanul. és a kis én je is fejlődik.
Zsófi is már elkezdte. ha valami nem tetszik neki, nem akarja stb lefekszik a földre. de nem foglalkozom vele, elmegyek mellette. mivel nincsen hatása, felpattan és szalad utánam.

szia sarmon!
nehéz lehet a három gyerekkel. apukájuk is biztosan sokat dolgozik...
milyne nagy már Irisz! és magas is! majd teszel fel szülinapos képeket?

katinka!
azéert műtétesen elég rizikós nem elmenni wcre...
nekem a kórházban 4 kúpot adtak, mire sikerült. persze a gátfájástól nem ment főleg. de már a falat kapartam...
Natinak jobbulást!
Vendég
 


a párom hülye s.ggfej.
jól összevesztünk, mire kinyögte, hogy nem mennénk haza 1 hétre anyumhoz. pihenni szeretne.
persze ettől jól kiakadtam.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
úgyhogy az lesz a megoldás, hogy hazamegy az anyjához, és mivel ott vannak a téli gumik, két legyet ütünk egy csapásra. és ott marad anyuci pici fiának lenni egy hétvégére.
és mindig azt mondja, hogy nem csinálok semmit, de tervezem, hogy egyszer tényleg nem fogok csinálni semmit!
Vendég
 


Kedves Lányok!

Kb fél óráig írtam nektek egy levelet, ami egész nap formálódott bennem ,ztán amikor elküldtem volna, akkor természetsen megszakadt a netes kapcsolat.Ezt egy jelnek fogom fel ,hogy nem kell ezt ilyen szépen körülírni, ezek szerint az égiek nem szeretnék, ha megérthető lennék...

Szóval érett már egy ideje a dolog, de most jött el az a pont.
Úgy döntöttem jóidőre felfüggesztem minden babanetes megjelenésemet.
Nagyon elfáradtam, kimerültem az elmúlt hetek állandó aggódása, félelme miatt.Képtelen vagyok már normális kommunikációra, nem válok hasznotokra, nem tudunk segíteni egymásnak, pedig szerintem a fórumozásnak pont ez lenne a lényege: a kölcsönös segítségnyújtás.

Ha lehúnyjátok a szemteket és emlékezetek azokra az átvirrasztott ájszakákra amiket a beteg babáitok mellett töltöttetek és valamilyen, bármilyen módon segíteni akartatok neki, de akkor is mennyire féltettétek..akkor biztosan tudjátok ,hogy mit érzek, mindig ,állandóan, hosszú hetek óta..
és ez még nagyon sokáig így lesz és ez felemészti minden erőmet.
Nincs már energiám semmi másra, teljesen bezáródtam, nem tudok legelemibb emberi kapcsolatokat sem fenntartani, emrt már képtelen vagyok folyamatosan álarcot viselni.Nem tudom már azt mondani a kedves és aggódó érdeklődésekre, ohgy:köszönöm ,jól vagyok, mert nem vagyok jól..
Nincs értelme minden nap megíronm, ohgy igen még mnidig vérzek, igen már görcsölgetek is, mert persze, ohgy az idegesség sem tesz jót, csak álljon már elém vki, aki ezt jobban csinálja..
már kezdek olyat is érezni amit nem akarok.Nem akarok haragot érezni senki iránt, akinek könnyebben megy, de a sajátomat olyan igazságtalannak tartom.
.Annyira mérhetetlenül szeretnék tervezgetni, boldogan feszítve vásárolgatni, egyáltalán csak kimenn ia levegőre, sétálni egy kcisit a férjemmel..vagy segíteni neki vmit, legalább ételt tenni elé, mikor a belét is kidolgozza, ohgy ellásson engem, meg túlórázik ,hogy az ÉN kieső jövedelmem pótolja..de én csak fekszem és várom ,hogy teljen az idő.
És egy nap már nem 24 óra, hanem ezer, és egy hét már nem hét nap hanem 100..és még mennyi van..felemészt a sok éjjeli ébren töltött óra,amikor forgolódom, aztán kimegyek mosdóba és megint vér, aztán imádkozva alszom vissza..aztán amíg a férjem itthon van, akkor tartom magam, mert jól KELL lennem, nem SZABAD rosszra gondolni, emrt MAJD milyen jó lesz..hát persze, de ADDIG csinálná vki más mostmár helyettem..
Mert én kimerültem nagyon.MÁr semmi mást sem teszek, csak kántálom,hogy nem lesz semmi baj..
HÁt ezt nem akarom idehozni nektek,mert nincs értelme..

Mégegyszer ,kérlek ,ne haragudjatok rám!

Nagyon hálás vagyok mindenért amit eddig is értem tettetek, nagyszerű közösség és még jobb emberek vagytok!!És sosem felejtem el ,hogy mennyi mindenben támogattatok!


Nagyon vigyázzatok magatokra, karácsonyig még biztosan benézek, úgyhogy még boldog ünnepeket nem kívánok.

Szeretettel:Tünde

KépKépKép
tünci28
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?