Új privát üzeneted érkezett!

Syry!

Nagyon remélem hogy minden piri program elkerül mostanában és hétfőn pozitívat tesztelsz :)
DRUKKK++++++


Fleur!

már egy hete minden nap bekukkantok (úgy ezerszer), hogy mi újság lehet...
izgi vagyok ám, hogy mikor jön ki Dani :)


Angie!

jövő hétfőt beszéltünk? nov 2-t??? :) vagy az azutánit???
csak hogy tudjam úgy alakítani :)


Puszi: Eszter

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Kacsa,
Eszter
köszi. :lol:

Eszter
veled mi újság? a vonalzód állása a valóságot mutatja? bejelentkeztetek a Kaáliba, jól emlékszem? (hú, már teljesen elfelejtettem a fonalat, volt már inszem, lombik vagy csak ezután lesz???)
Még mindig sokat melózól? Koncertek előkészítésénél is közreműködsz? pl. Ramazotti, Tom Jones? vagy csak egyéb rendezvényeknél? Képzeld a rokonom, aki annyi idős mint te és ráadásul Eszter is, meg joggyakornok, két hete házasodott. szép esküvője volt!

Kép

Kép
syrynx
 
 


Kacsa!
A várakozásra nincsenek szabályok. Én ilyenről nem is hallottam, hogy annyit kell várni, mint amennyit terhes voltál. A szobatársamnak, aki már 6 hónapos terhes volt, 3 hónapot mondtak. Régen mondtak többet, de a mai felfogás már azt, hogy ha nincs szövődmény, akkor három hónap után lehet próbálkozni.
Én azért itt dumáltam egyedül :)

Eszter!
Nov 9. Akkor megyek dokihoz a Flórián tér közelébe, és gondoltam, ha már Pupy úgyis arra lakik, akkor könnyebben tud ő is talizni velünk.

Syry!
Tűkön ülök hétfőig! Reggel fotót várok (de nem ám a Mátéról) :lol:
Vendég
 

 
 

Gondoltam már illő lenne bejelentkezni :)
Még egyben, a kiírt nagy nap nov. 16., de egyelőre nem gondolom, h Dani addig bent marad.

Méhszáj már majdnem 2 ujjnyi, de vaskos. CTG is mutat ezt azt és folyamatosan jósló görcsölök.

Híradó: hát gondoltam Eszter vagy Márti híradózna nekem. Bár egyiken sem túl gyakoriak errefelé mostanság, de azért gondolom elvállaljátok, ugye???? :)

No pusza megyek mert rajtam a fészekrakás és apa elvitte Lillát kicsit.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Virag! En szivesen elvallalom. Sajnos sokat vagyok net kozelben mostansag.
Vendég
 


Fleur!

:)
ez kedves Tőled :)
...én naponta sokszor vagyok, csak zugolvasó üzemmódban :)
és mostanában aktívan inkább a lombikos topikban.
ha szólsz, nagyon szívesen vállalom, és megtisztelő, hogy eszedbe jutottam :)

Syry!

igen, a valóságot mutatja a vonalzóm.
remélem nemsoká változik majd :)
...ahogyan a tied is :D

eszter

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Angie
hétfőn még ne várd a tesztet, akkor tervezem megvenni és kedd reggel csinálnám meg. izgulok naggggggggyon.

Fleur
ha már jóslóid vannak és a ctg is mutat változást, akkor tényleg itt az ideje a "fészekrakásnak".

Eszter
mikor lesz a lombik? vagy nem akarod megírni, azt is megértem. csak ha már túl vagytok rajta?

Tegnap tesóméknál voltam, de most Máté és apa nélkül. :( Itt volt az unokatesóm Pécsről- neki 3 gyereke van) és ő szervezte, találta ki hogy fussunk össze. nagybátyámék is jöttek. összesen 7 felnőtt és 4 gyerek. annyira jó volt. Kis Fruzsinka (tesóm legkisebbje) már szépen álldogál, mászik, és persze leginkább a nagyok játéka érdekli (legós doboz stb.) a végére még kaptunk egy áramszünetet is, pár utcával arrébb kidőlt egy villanyoszlop és sötétben kellett pakolnunk, mikor hazaindultunk.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syry!
Mindenem csuriban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Melus
Készültök már a szülinapi bulira? :)
Mi volt a gond RL-el? Jöhet priviben is.

Angie
Eddig se voltak súlyproblémáim, de így többet tudok enni. :lol:
A nagy fejtörést az okozta, hogy apának 4 éve volt egy balesete németországban és év elején küldtek egy majdnem 3000 eurós büntis csekket. Azóta is megy a levelezgetés, de lassanként kezdjük látni az alagút végét.
A másik, hogy szinte csak magamra számíthatok, segítségem nem sok van. Még van egy kicsi időnk, az új évben visszatérünk a tesókérdésre.
Sziszkó nagyon ügyes az ovival.

Kacsa
A házimunkát legtöbbször akkor csinálom, amikor Levi alszik, vagy keresek neki valamit, amivel leköti magát. De porszívózni segít. :D

Syry
Gratula barátnődnek, szép nagy babája lett.
Nagyon szorítok, hogy piri majd csak 2-3 év múlva jöjjön ismét. :)

Fleur
Nagyon szorítok neked is!

Levi tegnap elkezdett hátrafele is menni. Olyat nevettem rajta. :D
Az utcán is úgy megy, hogy nem győzöm utolérni. :)
Vendég
 


Sziasztok Lányok! :)

Jó régen voltam már erre :oops:
Syry, akkor most a babáért izgulunk, ugye?(bocs, ha nem vagyok egészen képben)

Eszter :) Hol tartotok most a babaprojectben?Csak egyenlőre marad a véletlen?

Angi :) Gratula Szilárdhoz, milyen rendes kisfiú!!! :)

Macika :) Hát, lehet az is gond volt,hogy már 48 órája bent voltak és egész nap szültek nála.Én voltam az utolsó 20.05-kor. :) és eléggé érdektelen volt meg fásult.Csak akkor jött már oda, amikor a tolófájásaim kezdődtek, de onnantól fél óra volt.Meg amig összevarrt. :? Előtte rám sem nézett, talán 1x.
igaz, a magánrendelésébe is beletrafáltam, met péntek volt épp. :lol:

Szülinapi buli nem lesz nagy, én csinálok valami egyszerű kis gyümitortát, meg kap egy montessori fa kisvonatot, meg könyvet és kész. :) Majd a bátyáméktól is kap, meg anyuéktól is valamit.
Apa még mindig "utazik"?
Képet majd tegyél Leviről!
Tényleg, tudsz valamit az ex-babaprojectesekről a szfváriból?Vicus azt tudom, lelépett az anyatanyára, Bessyvel néha levelezek és ennyi.
Bocsánat az off-ért :oops:
Vendég
 


Virág!
Még egyben?

Fürtöske!
Az én dokim csak hozzám jött be, de mégsem nézett rám, talán egyszer a 2 óra alatt (ugyanis a szülésem előtt kb 2 órával érkezett). Nekem még fél óra sem volt az az idő, amit velem töltött, talán 10 perc a kitolás + 10 a varrás. Ennyi :( Utána sem nagyon foglalkozott velem - max bedugta a fejét az ajtón, hogy minden rendben van-e, de már ment is a válaszom előtt - pedig koraszülött volt Szilárd (úgy gondolom, ilyenkor jobban kellene törődni az anyukával+picivel). Pedig kapott pézt, de úgy látszik még többre számított :roll:
Az utóbbi terhességemnél már egy fiatal, még lelkes dokinőhöz jártam, aki a terhességmegszakításnál/szülésnél nem fogadott el egy fillért sem, és végig mellettem volt, bejárt a kórterembe a tágítás alatt, megkérdezte hogy vagyok.
Vendég
 


Syry!
Akkor úgy-e nem jött még meg?????
Itt tuti baba van.......... Jaj, tesztelj már!!! Szerintem, ha ma megveszed, akkor a délutáni pisiből is kimutatja. Naaaaaa, nem csinálod meg??? Please!!!!
Vendég
 


Hát, Angie, kb.velem is így volt.Pedig egy lelkiismeretes doki hírében áll, de úgy látszik a pénz dominál nála is :roll:

Syry!tesztet kérünk!!!!!!

Lányok, aki szoptat ill. szoptatott sokáig és közben megjött az első mensije:igaz,hogy a második mensi lehet meg sem jön, vagyis még meg van keveredve a szervezet?
nekem 4.-e körül kellene megjönnie újra, hacsak nem vagyok babás :wink: de hát 2 alkalomtól nem hiszem :oops:
Vendég
 


Ja, Angi, szabad megtudni, a második terhességednél mi történt?
Vendég
 


Fürtöske!
Beteg volt a baba, down-kóros, és meg kellett szakítani a 16. hétben :cry:
Nekem volt, hogy kimaradt egy hónap, de nem rögtön. De nem törvényszerű. Ha nem jön meg, simán lehetsz babás. Akkor neked is drukk!!!
Vendég
 


Angie, Fürtöske

még sehol semmi. :lol: nem tudom, hogy este tesztelek-e már. majd inkább reggel. kicsit félek a negatív eredménytől. igazából várnék még pár napot a teszttel, de a bizonytalanság is rosszabb.
amúgy lehet, hogy még megjön, mert ahogy visszaszámolok okt. 19-20 a körül volt a peteérés (most nem tudom hogy előtte is volt-e a closty miatt. mindenesetre 20án éreztem a "nyákot", úgyhogy szerintem a körül volt. meglátjuk.

bocsi, most mást nem tudok írni, mert meló van. csinálom a béreket, amiket már nagyon várnak...

mindenesetre köszi a drukkokat! :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Óóóóó, Syry!Hát, akkor várunk :wink:

Macika, figyi!
Hogy lehet a zárt fórumba bekerülni?a csemetéink-be.Már regisztráltam, ki kell,hogy felvegyen?
Vendég
 


Syry!
A béremet én is nagyon várom, ma meg is jön. Bár most sajnos jóval kevesebb lesz, mert táppénzen voltam, ráadásul, mivel még kapom a GYESt és nincs még meg a 180 napom, minimál bér után fizetnek, ami egyenlő a kutya farkincájával :(
Persze, te érzed, hogy mi a helyzet odabent. Milyen hosszúak szoktak lenni a ciklusaid? Ma vagy a 32. napon?
Továbbra is tűkön ülök. Én tuti nem bírnám, ha már meg kellett volna jönnie.
Vendég
 


Angie

hát újabban - a két utolsó ciklusom- 28 ill. 26 napos volt, ami nálam extra rövid. amúgy 32-33 volt az átlagos, de 35-38 napos is előfordult már. ma 32. en vagyok. :lol: azért persze reménykedem, csak hát már annyiszor csalódtam...
jaj, tényleg te most táppénzt kapsz. hát a minimálbér alapján az tényleg nem sok. de most már újra dolgozol. karácsony előtt már rendes bért kapsz majd.

Fürtöske
nekem szoptatás után (helyesebben közben) már 4. hónap után megjött. és utána viszonylag szépen rendszeresre beállt. de mindenki más persze. akár babás is lehetsz ám!!!! :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!
Remélem mindenki jól van!
Angie!
sajnálom ami veled történt, sajnos én is átéltem már, tudom milyen érzés... Nekem a 17. héten kelett megszülnöm a babát, aki elvileg egészséges lett volna...
Persze azóta itt van Mira, és ez kárpótol a történtekért, de elfelejteni nem fogom...
Fürtöske!
Én is R. L-nél szültem és nagyon meglep amit írtál. Az én szülésmkor még ráadásul betegállományban is volt (mandulaműtét) de így is ott volt végig. + Az asszisztense is (magánrendelésen aki van vele).
Pénzt szerintem nem sokat adtunk neki, de így is a mai napig is nagyon készséges ha bármi gondom van.
Szerintem lehet hogy csak rossz napja volt, vagy csak nagyon kimerült lehetett. Szülésznőd nem volt?

Kép

Kép
faul
 
 


Faul :)
hát, lehet az utóbbi, hogy kimerült volt
viszont magánrendelésen meg kevesebbet kért amikor citologián voltam nála, és nem is adtunk a szülésre sok pénzt.......
nagyon szép a lánykád :wink:
Vendég
 


igen, a szülésznőm M.M. volt :)
Vendég
 


Faul!
De jó, hogy jöttél. Mira nagyon édes, és már mekkora :shock: Pedig még csak most nemrég lettél vele terhes :) Nem is tudtam, hogy te is átmentél már ezen a tragédián. Mesélted már nekünk? És miért kellett neked megszakítani, ha egészséges volt? Borzasztó, akkor te tudod, hogy milyen fájdalmas, és neked ráadásul az első is volt. Nagyon sajnálom! Elfelejteni tényleg nem lehet :cry:

Syry!
Én már visszajöttem dolgozni, csak arra a 3 hétre jár a táppénz, amíg a korházban, meg azután otthon voltam. Ebből 6 nap időarányosan betegszabi (gondolom, arra több pénz jár), és a maradék 11 nap táppénz. Decembertől már a bérem után fizetik a táppénzt, ha esetleg ismét beteg lennék.
Érzel mensis görcsöket? Máténál éreztél valamit? Jaj, úgy drukkolok!!! Hátha most is annyi különbség lesz a gyerekeink között, mint Máté és Szilárd között. Na de ahhoz neked most terhesnek kell lenned, és nekem pedig decemberben rögtön teherbe kell esnem!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Fürtöske!
Szerintem szavazz meg még egy kis bizalmat R.L-nek. Szerintem a 2. babánál majd bebizonyítja, hogy másképp is tud ő szülést levezetni!
A M. volt a szülésznőm, de olyan ciki, mert nem tudom a mai napig a vezetéknevét. Vele elégedett voltál?
Angie!
Az első babánál olyan probléma volt, hogy keletkezett egy vérömleny a méhemben, ami végül kiürült, de akkor pedig a méhlepény került túl közel a méhszájhoz. (nem tudom hogy ez valóban így lehetett-e, mert őszintén szólva így utólag azt gondolom, hogy fogalmuk sem volt, hogy miért véreztem). Szóval a terhességem 12. hetétől kezdve véreztem. Ehhez képest nem írtak ki táppénzre, és nem is kezeltek. Csak hetente kellett mennem vizsgálatra. (persze magánrendelésről beszélünk) UH nem, csak manuális vizsgálat volt (utólag ez is megdöbbentő számomra).
Aztán a 16. héten elkezdett szivárogni a magzatvíz. Az akkori orvosom persze elérhetetlen volt, aki pedig az ügyeleten fogadott első körben nem hitte el, majd mikor másnap visszamentem akkor mivel látta nem szabadul tőlem, befektetett az osztályra, ahol továbbra sem tettek semmit. Se uh, se vizsgálat. 3 nap után előkerült a dokim, aki elvitt uh-ra, és megállapította, hogy gyakorlatilag a teljes magzatvizem elfolyt. Ez nem volt nekik elég indok arra, hogy megindítsák a szülést, vártak még 1,5 napot. Fájások nagyon nehezen sok oxitocin hatására indultak be, de ez is kevés volt, így altatásban segítették ki a babát. A mai napig nem tudom, hogy életben volt-e a pocakomban, de óriási felelőtlenségnek tartom hogy ilyen esetben ennyit várattak. Hiszen ha a baba is meghalt miközben elfolyt a víz (szakaszosan folyt el), akkor akár a méhem is rámehetett volna.
Na, ezután orvost és kórházat is váltottam, ami nagyon jó döntés volt!
Ennyi röviden!
Szerencsére utána nagyon jó kezekbe kerültem, és Mirával minden rendben volt. Bár végig paráztam a terhességet. Tulajdonképpen csak a 36. hét után nyugodtam meg.
Úgyhogy nekem a terhesség utolsó szakasza volt a legjobb! :) Kép

Kép
faul
 
 


Sziasztok!
menzi nincs még, de a ma reggeli teszt negatív. :(

Faul
nem is emlékeztem, hogy ilyen szörnyűségeken mentél át, ráadásul kétszer is. :cry: Mira kislányod csodálatos! Gyönyörű kislány! :lol:

Angie
látom van új vonalzód! :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Szerencsére csak egy terhességem volt sikertelen!
A második baba már Mira volt! :)

Kép
faul
 
 


Syry!
A francba! Lehet, hogy tényleg a 19-i pete fogant meg :roll: Na, erre kíváncsi vagyok! Pedig én annyira abban hittem, hogy pozitív lesz a mai teszt. De még van remény, hiszen még nem jött meg. Továbbra is drukkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Faul!
Jaj szegény! Ez szörnyű! :cry: :cry: Ezt még eddig nem is mondtad! Tényleg dúrva, amit veled műveltek. A vérzés igenis komolyan kellene venniük, mert olyan sokszor lehetne megmenteni babákat egy kis odafigyeléssel. Lényeg, hogy itt van Mira, aki gyönyörű szép!

Fürtöske!
Láttam a másik topikodban, hogy mit álmodtál Hát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A barátnőm hasonló álmot látott, amikor már 35 hetes terhes volt. Ő annyira kíváncsi volt arra, hogy milyen lesz a babája, hogy egyik éjjel azt álmodta, hogy az anyukájával kivették a babát, megnézték, hogy milyen szép, és utána jöttek rá, hogy hoppá, most mi lesz, hiszen nem tudják visszatenni :lol: :lol: Eddig tartott az álom :lol: :lol:
Vendég
 


Kipp-kopp!
Hol van mindenki?

Syry???
Vendég
 


Angie
menzi még távol maradt. :lol: viszont tesztet nem mertem újat csinálni. :? lehet hogy a closty miatt jön meg ilyen későn?????????????

Holnap lesz Dédi temetése. :cry: :cry:

tetszik a szivárványos vonalzó, olyan vidám. már várom hogy legyen egy kis napsütés!

Képzeljétek, Máté tegnap rajzolt először autót, mármint olyat amit fel lehet ismerni. :lol: egy téglalaphoz hasonló amorf "dobozt" rajzolt, két kerékkel, aztán felbuzdult és rajzolt még kettőt három -illetve négy kerékkel. úgy örültünk Apával. :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syry
Teszt :( de azért még szorítok hátha.

Még egyben. Lilla én is betegek vagyunk. Torokgyulladás. Lázasok is voltunk. Nem mondanám, h ez hiányzott így szülés előtt, de nem tudok mit csinálni. Kezelgetem magunkat és bízom benne, h gyorsan gyógyulunk.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Syry!
Akkor végleg búcsút vettetek dédikétől :cry:
Mensi még mindig sehol? Teszt? Az a tippem, hogy a 19-i petécske kapta el apa valamelyik katonáját :) Várom nagyon a híreidet!

Virág!
Hűha! Ez nem jókor jött. Jobbulást mindkettőtöknek!!! Addig akkor még maradjon bent a kisöcsike :)
Vendég
 


sajnos ma reggel megjött. :cry: :evil:

Fleur
jobbulást nektek. (Máté születése előtt én is belázasodtam, fújtam az orrom. másnap el is indult a szülés, igaz, már be is töltöttem a 39. hetet.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syry!
Affffene vigye messzire már azt a mensit... :evil:

Kép
Kép
norwell
 
 


Syry!
A búsba ezzel a mensivel :twisted: :twisted: :twisted:
Már szombaton olvastam a telefonomról, csak nem tudtam reagálni. Meddig clostiztok? 3 hónapot ajánlott a doki? Azért nem feladni!!!

Norwell!
Mizu veletek? Régen jártál erre. Gyerkőcök meggyógyultak?

Virág!
Te még egyben? Láz elmúlt?

Mi hétvégén nem unatkoztunk. Szombaton hozzánk jöttek vendégek, vasárnap mi mentünk. Gyorsan elrepült ez a két nap. Ma megyek dokihoz kontrollra.
Vendég
 


Sziasztok!

Syry!

Nagyon sajnálom, hogy megjött... Csudába :( De összedrukkoljuk nektek is a kistesót, ez egész biztos!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Hogy vagytok? Betegség egyelőre elkerült?
De fura Dorci vonalzóját az a 4-es szám. El sem hiszem, hogy már lassan 4 éve, hogy csatlakozbam a topikhoz (Dorci akkor volt a pocakodban :roll: )

Én ma megyek a 6 hetes kontrollra. Remélem, csupa jót lát majd a doki, szép vastag nyálkahártyát.
Vendég
 


Sziasztok!

Angie!

Mi volt a dokinál?
Épp most volt beteg mindhárom gyerek, Dóri már meggyógyult, de a kicsik orrát még mindig szívom :( Pedig még mindig szopiznak, mégis benyelték ezt a megfázást szegények...
Hidd el, nekem is hihetetlen, hgy nemsoká 4 éves lesz a nagylányom... Én meg már több, mint 5 éve vagyok babanetes. Mikor csatlakoztam, szent meggyőződésem volt, hogy mindenkinek lesz gyereke, csak nekem nem :) Kár, hogy nem láthattam akkor a mostani vonalzóimat :) :wink: :twisted:

Fleur!

Hú, de izgulok már :) Gyógyulgattok?

Fürtöske!

Üdv itt :)

Faul!

Csoda gyönyörű Mira! Nem is tudom, hivatolosan hosszú, vagy rövid i-vel kell írni a nevét? :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Mindent rendben talált a dokim. Szép szabályos méh és petefészkek, vastag m.nyálkahártya, pont ahogy szerettem volna :lol: :lol: Még egy 18,5 mm-et tüszőt is látott a bal petefészkemben, amin meglepődtem, mert már a 20. napon voltam hétfőn.
Szóval, a dokitól zöld lámpát kaptunk az egészséges tesóbabára. Aminek én nagyon örülök, mert így nyertünk még egy hónapot.
Babáidnak jobbulást, szegénykéim. Nem lehetett egyszerű neked sem három beteg kisgyerekkel. Képet mikor kapunk Dórciról? Evésével mi a gond? Még szoptatod a kicsiket? (bocsi a sok kérdésért, de érdekel, hogy mi van veletek)

Virággal mi újság? Végül ki fog híradózni? Nehogy itt közben megszüljön, és mi lemaradjunk róla!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Évi!
Köszönjük a dicséretet! Mi rövid i-vel írjuk a nevét. A naptárban hosszúval van. Az anyakönyvezésnél nem kötözködtek emiatt.

Képzeljétek hétfőtől munkába állok! Mirát így apa viszi beszoktatni a bölcsibe. Sokat vaciláltunk hogy menjen-e vagy ne, de aztán úgy gondoltuk hogy jobb lesz így. Csak ez a fene nagy járvány ne lenne...
Kicsit aggódom miatta.

Kép
faul
 
 


Faul!
Remélem, hamar beszokik Mira. A járvány miatt én is aggódom, szerintem, amiért két napot jár egy héten, ugyanúgy ki van téve a fertőzésnek.
Vendég
 


Sziasztok!
két-három napig nem is gépeztem itthon. (munkahelyen szintén nem volt idő rá, meg onnan nem is annyira akarok írni...)

Angie
ez jó hír, hogy zöld utat kaptatok, meg hogy szép nagy tüsző is van. az egyik ismerősömék úgy "védekeztek" hogy a 17. ciklus nap után nem lehet babás, és mégis az lett. simán lehet később is a peteérés. (szerintem most nálam is a 19-20 nap táján volt.)

Mira
bölcsi biztos menni fog Mirának. még ha eleinte lesznek is gondok. hány órában fogsz dolgozni?

Apropó járvány? ti beadatjátok magatoknak és a dedeknek a védő oltást? (H1N1). Én még nem tudtam eldönteni mi legyen és apa sem segít a döntésben.

Keddre jelentkeztem be uh-ra a dokihoz. clostyc mennek továbbra is.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx!
8 órás lesz a meló. Reggel 7-re megyek és 15,20-kor végzem.

H1N1: Mi apával beoltattuk magunkat. Mindkét influenza ellen. Mirát nem. Ha elmúlt volna három éves, akkor ő is kana, de így inkább homeokkal próbáljuk meg átvészelni a vírusos időszakot.

Kép
faul
 
 


Lesz híradózás. Évi számát is tudom, lehet a biztonság kedvéért neki is írok és a 3 emberből 1 csak megírja ide is :)

Lilla már mondhatni jól, kicsit még köhög, de nem vészes. Én még mindig sz@rul. Torkom fáj, orrom tele :( pedig nagyon igyekszem kimászni belőle.
Dani meg csak riogat minket. Tegnap is 2-6ig alig bírtam aludni. Fájások megint hol gyakrabban, hol ritkábban :? a héten én már nagyon szülni szeretnék....

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Virág!
Te még egyben? Akkor szülésre fel erre a hétre. Még van pár napod :wink: Addig pedig gyógyulgass! Igyál rengeteg teát.

Faul!
Nem lesz egyszerű a 8 órás meló. Kitartás a kezdéshez!

Syry!
Hát igen, csúszhat az ovuláció, pláne így, egy szülés után. Szerintem örülhetek, hogy ilyen szépen regenerálódtam, és még pé-m is volt már kétszer.

Oltás: Én nagyon vacilálok, mert úgy-e mi apával nem hagytuk azt a petécskét békén, és félek, hogy mi van, ha netán-tán mégis pont most fogant meg. Kicsi nagyon az esélye, de akkor is van, és nem merek kockáztatni. Pedig végre rászántam magam, hogy apával beadatjuk. Nov 23-ra kaptunk az üzemorvosunktól időpontot, ha addig megjön, beadatom.
Vendég
 


Sziasztok!

talán emlékeztek, hogy pár hete egy rokon lány esküvőjén voltunk. úgy volt, hogy holnap találkozunk. Ma telefonált, hogy lemondja. 6 hetes terhes, ma volt uh-n és még nem láttak semmit. :cry: bent akarták tartani a kórházban méhen kívüli gyanújával. végül hazaengedték és vasárnap kell menjen újra uh-ra. bízom benne, hogy csak később jött össze a baba, vagy az uh nem volt elég jó. :? 6 hetesen mi szokott látszani? én anno 7 hetesen voltam. bízom benne, hogy vasárnap minden rendben lesz. amióta beszéltünk telefonon, csak ő jár az eszemben. azt mondta vasárnap ír sms-t, de csak ha jó hírt tud írni.

Holnap szabin leszek. :lol: megyünk Mátéval tesómékhoz!!!!!!!!

Fleur
remélem már jobban vagy. igyekszem benézni, hogy mielőbb olvassam a nagy hírt, Dani világrajöveteléről.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Angie!

De jó, hogy minden rendben! És még egy hónapot nyeretetk is, ez szuper :)
Köszi, gyerekek meggyógyultak. Kicsik még napi 5-ször szopiznak, szerencsére nagyon ragaszkodnak hozzá. Dóri ugyanúgy eszik (ill.nem eszik), még azért is nógatni kell, hogy rágjon már :evil: Különben 20 pecig szopogat egy falatot :evil: Áááááááááááááááááááá :evil:

Faul!

Sok sikert a bölcsis beszoktatáshoz, neked pedig jó munkát!

Syry!

Mi nem oltatunk senkit, egyelőre így gondolom.
Drukk a rokonodnak a jó hírekhez! Majd írd meg, mi volt!
6+0-n nekem az égvilágon semmi nem látszott a Dóriból, csak egy petezsák, az is kicsi volt (szerintem) Dokim viszont meg volt elégedve a látottakkal. Ikrekkel 6+4-en voltam uh-on, és már szépen látszott a két kis embrió, pulzáló szívvel.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Írt a rokonom, minden rendben. jó helyen van a babóca, csak még túl korai volt az előző uh. :lol: úúúúúúúgy örülök.

Évi
a képet, ami az avatarodban van, felteszed nagyobba is nekünk. nagyon jó, csak alig látszik az arcotok.

Faul
8 óra. :evil: bár az időbeosztás elég jó, ha már 15.20 kor végzel. Messze laksz a munkahelytől? mert még ez is számít ám.

Fleur
drukk, hogy mielőbb kibújjon Dani és hogy minden rendben menjen.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Syry!

De jó, hogy minden rendben a rokonodéknál! Hatalmas kő eshetett le a szívükről!

Kérésedre felteszem a képet, de közelről nem olyan jó ám, mint kicsiben :) Jól áll neki a távolság :)

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Evi,

Nagyon szepek vagytok! :P bocsi lanyok, most csak ennyi voltam, igyekszem majd jonni es irni, söt pocakos kepet is teszek majd. puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Évi
Szerintem tök jó kép.

Még mindig egyben. Pedig tegnap volt a kiírás napja :?
Most már mondhatom hogy 18 perccel túlhordtam Danit.....
Holnap megyek vizsgálódásra, kíváncsi vagyok mire jutunk. Szülésznő már benne lenne, h szüljünk, a doki meg nem érti miért vagyok türelmetlen :? :)....szerinte ráérek még....no comment...pasi :)

KépKép
KépKép
fleur
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?