Új privát üzeneted érkezett!

Király oldalkezdés :lol:
Vendég
 


Böbi, Dóri, pumukli, tinu: Nektek van testvérfellépőtök?
Vendég
 


Hú, Adri, most aztán jól megijesztettél...

Panndi, nekem meg a fiúk alszanak, szóval lehajtom a fejem, de tuti rögtön kezdődik vmi, ha ez megtörténik, úghogy csak azért fekszem le, hogy legyen már vmi, és ne unatkozzam itt egyedül... :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 

 
 

Panndi, nekünk nincs. Motor van, de nagyon szeret sétálni úgy Samu, hogy fogja a babakocsit. Ő tolja a kistesóját nagy büszkén. 8) És sosem fárad el... :shock: Szóval eddig még nem kellett.

Ja,nálunk sem bababiztos a lakás, mert ez egy tetőtéri lakás, kizárólag földközelben tudnak lenni a dolgok, de Samu már teljesen tudja, mit szabad és mit nem. Reméle, Dani is megtanulja, ahogy a bátyja, és Samu is a segítségemre lesz a megtanításában... 8) :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Az a baj, hogy bár Zsófi is szeret sétálni, de nem mindig... és nem jutunk el messzebb, csak autóval :roll:
Vendég
 


Anikó, kb mennyi idő alatt ér ide szerinted ha esetleg megnyerem? mert Iringónak max idén jók a 6-9 hós méretek......

Panndi, én is kávéznék, de ha csak egy percre leteszem Iringót ordít és nem szeretném, hogy Gyöngy felébredjen. Fránya fogmacerának vége lehetne.
nincs testvérfellépőnk, messzire autóval megyünk, lassú tempóban meg tartok tőle, hogy gyv leugrabugrálna róla
Vendég
 


Pandi: nincs tesófellépő, de Tüci azért már elég sokat tud menni.

Kép
Kép
tinu
 
 


Panndi, nekünk van, ha jó leszek én is, válaszolok bármire ezzel kapcsolatban. De nekünk bevált, van sok előnye, sok hátránya is.

Kép
Kép
zili
 
 


Tinu, én írtam! Remélem, nem harapod le a fejem! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Böbi, max. két hét, de ma pl. jött olyan is, amit pénteken nyertem meg.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó, akkor bevállalnám, édes vagy! 4 fontért volt, igaz? Tegyünk rá 6-ot??? Az még mindig jó, nem?
Vendég
 


Igen, igen 4-ről indul. Postaköltséget megkérdeztem tőle, reméljük, hamar válaszol. Addig nem licitálnék, nehogy horror árat mondjon rá.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ha válaszol, jelzem, oks?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


ok, köszi!
Utána kiokosítasz, hogyan kell e-bayezni?
dombornyomott hitelkártyám az van, más egyéb dolog kell hozzá?
Vendég
 


szofi bírom, ahogyan egy ujjal simogattad Csanit a szülőszobán :)

tinu egy szó, hagyd! :) Édua 33 hós volt, vagy 30 hós, ki tudja már :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Nem, nem kell más. De mintha Netti férje írt volna egy útmutatást ebayhez, lányok jól emléxem??? De segítek szívesen, nem ördöngösség. :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


ÖÖÖöööööööööö, hogyan tudok a blogba képet tenni????Szájbarágva el tudja nekem mondani valaki?

Kép
Kép
zili
 
 


Zili,
Blog, főoldal. Jobb felső sarokban új bejegyzés gomb. Kattint.
Adsz címet miegymás.
Ikonoknál látsz egy minifotó ikont (az ABC-s mellett). Megnyom.
Tallózás, kiválasztod a képet.
Kép feltöltése gomb megnyom.
Kész gomb megnyom.
Kész :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Ildi: Tüci most hmm, számol-számol, 34 hónapos. :wink: Upsz, holnaphoz két hónap múlva lesz 3 éves! :shock:

Kép
Kép
tinu
 
 


Gyöngyi kösziköszi. Áhá, minifotó ikon!!!!!!Azt hittem ott csak írni lehet, a képet meg máshonnan, jkól el is navigáltam magam, már a háttérváltoztatást ajánlotta föl, pegig azt Annus megtette:)

Kép
Kép
zili
 
 


Tinu!
Ezt elsősorban Neked küldöm!


TÖKÉLETES ANYA:
aki szerényen mosolyog
makulátlan rendet tart
a pelenkából sárkányt hajtogat
neveléselméleti könyveket olvas
soha föl nem emelné a hangját

IGAZI ANYA:
akinek mindig pecsétes a pulóvere
soha nem fejez be semmit
sántikál, mert rálépett egy építőkockára
titokban romantikus regényeket olvas
nyüszít a kimerültségtől

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Jaj, olyan jó hírt kaptam! Ismerősi körben az egyik lány terhes és három, azaz 3 baba van a pocijában!!! (Ugyanezen baráti körből jelentette be pár hete egy másik lány, tavasszal potyognak a bébik!)

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Jányik, megjártuk Zsücivel, Annussal és Barbival az Allee-t, szénmonoxidoskipufogógázosmérgezéses nélkül. :roll: Voltunk H&M-ben, meg DM-ben, meg Chicco boltban meg Interspárban :oops: , meg sétáltunk, meg kajáltunk. Tök jó volt!
Utána Csani meghívta a csajokat a karámjába! :wink: Mi meg kávéztunk meg dumcsiztunk, köszi, hogy eljöttetek, nagyon jó volt!

Annyit írtatok, hogy megójd betojtam, mire visszaolvastam, szóval bocs, ha valami lemarad...

Panndi, sajnálom Zsófi szemét, remélem mielőbb meggyógyul.

Mozza, amint lesz érkezésem, teszek a karámról képet a blogba! Nagy, lehet benne mászni is, csak a fél nappalit elfoglalja.:roll: Még lehet, hogy változik a helye meg az alakja...
Lili meg egye csak a banánalmabarackot, ha ízlik neki!

Csani horkol (szó szerint) totál lefárasztották a csajok!

Ja, Kamilla beszélt!!!! Azt mondta Csaninak többször is, hogy BABA!!!
Meg végre valaki evett az etetőszékünkben, Iza meg Kamilla személyében. Léna szokásához híven a gardróbban aludt!!!

Trixi, hát furi ez a parfüm ügy!

Gyöngyi, én úgy emlékszem, hogy ez a szoba az alternatív oldalán van, hátul egy kis beugróból nyílt kettő, és ott a bal oldali, leghátsó...
És nekem is az jutott eszembe, hogy Marci azért 8 kg, mert háromszor vacsizik! :D

Amúgy én is arra szoktattam rá Csanit, hogy ha éjszaka megébres, csak átfordítom hasra, cumit kap, alvos babát, meg simisimit a hátára. Én se eszek csülökpörköltet éjszakára... :lol:
Jó, persze, tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű, főleg, ha valaki nem cumis... csak viccelek.

Tali, hát mi szerdától vasárnapig nem tudunk menni, mert megyünk Kehidára. Jövő héten viszont bármelyik nap jó. Kedd esetleg kevésbé.

Ami a karácsonyi talit illeti, nem komolyan gondoltam, de amúgy nem rossz ötlet! Ilyen 10-15-e körül lehetne valamit tartani! Annusnak is tök jó a közjegyzős-húzós ötlete, nagyon szórakoztam rajta! Szerintem is tök elég a jelképes ajándék!

Anikó, kitartás! Egyre jobb lesz, remélem!Marha cuki a szett(ek)!

Nem jut több eszembe, ha megdöglök se. A férjemnek megint hőemelkedése volt hajnalban, azzal küzdöttünk. Totál zombi vagyok.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Anikó, privit írj már légyszi ha válaszol, mer nem biztos, hogy mindig tudok jönni. Köszönöm!
Vendég
 


3??? És ez jó hír?? :lol: :lol: Persze, csak viccelek! Mondjuk konkrétan ott hullanék el, ha kiderülne, hogy 3 gyerek van a hasamban! És mindez spontán??

Ja, Adri, mi a gáz????

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi, ne mondjál ilyeneket, mert sok ismerősünknek így lettek ikrei az 1 baba helyett! 8) :lol:

Az én sztorim pedig nemeccerű, blogba való ám! Remélem még ma meg tudom kreááááááálni! :D

Kép

Kép
adraci
 
 


3 babótól én is lehidalnék :)

szofi akkor megúsztátok :)

tinu nekünk sokat segítettek a dadus nénik a bölcsiben, ők sem adtak pelust rá és ott van mini wc, meg bili szóval versenyeztek a gyerekek :), aztán tényleg egyik napról a másikra én sem adtam rá éjszakára, és azóta egyszer sem volt baleset

Édua is kibírhatatlan volt a hétvégén, egyszerűen semmi sem jó neki, mindig nyávog és hisztizik, tutira megint féltékenység miatt lett ilyen :(, nekem meg lelkifurdalásom van, de tényleg nincs rá több időm

most is lefáradtam a vacsikészítésben, közben krumplit és sütőtököt is készítettem, nehogy már Lara kiamaradjon a jóbol :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


tinu de ez már nagyon régen volt úgyhogy nem emlékszek tisztán a dolgokra, szelektív az emlékezetem :)

például érettségiztem gyorsírásból és most már nem tudok így írni :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Szofi az Interspar van a -2-n?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Gyöngyi tetszik a te sírva nevetek képed is, és adraci tejfüggő AM-é is :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Igen, Reny, az Interspar!

Adri, ne ijesztegess!!! :D

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Részleteket nem tudok, csak a hírt. Dobtam egy hátast, hát még, ha nekem lenne! :lol: Azért kihordani sem kispálya 3 bébit, nemhogy utána. :shock: De jó!

Böbi, így gondoltam én is!

De jó lehetett ma nektek, Szofi! Irigy vagyok :P

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Hűűű...mennyit írtatok.

Ildi!
Lili és a húsleves....őőőő...finoman fogalmazok: nem jött be neki... :?

A fő gáz: Nem szereti már a tápiját!!!!!!!!!!!!!!!! Mivel nekem tejem már csak reggel van és csak pár mili...ezért MUSZÁJ a tápi!!!!
Így felkerekedtünk és vettünk másik tápit... VANÍLIÁSAT.... :?
Beba 2es....
Úgy tolja mintha nepok óta nem evett volna.....
Ilyen NINCS!!!!!

Ja, másik:
Lányom gourmand....eszi a zöldségeket: gesztenyét, avocadot és édesburit.
Gyümibe bejött még a maracuja....ez jöhet a banán helyett....
Drága ízlése van....tiszta anyja... :lol:

Zsüci!
Kamilla beszél!!!!???? :shock: :D
Ez nem semmi! :D
Ül és már tudatosan mondja, hogy baba.....elképesztő!!!!! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mozza 2009.11.16 18:01-kor.

Kép
mozza
 
 


Hát, képeket feltöltöttem, aszonta folyamatban, kész, jó kész, oszt elszállt a pacsába minden.HOVÁ TÖLTŐDTEK A KÉÉÉPEEIIIMM??????

Kép
Kép
zili
 
 


Hajjaj Szofi akkor tűzközelben (gázközelben) voltatok! :shock: Szerencse, hogy nincs semmi gond. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Zili!
Nem tom mi nem sikerült a képfeltöltésnél....De ha átküldöd emailre felteszem neked!
afancsali@freemail.hu


Na má meg Iza nem aludt el...már visszaolvastam,mindjárt jövök és reagálok amire csak tudok!!!!!

annus11
 
 


Na szóval!

Tök jó volt a mai nap!!!Nagyon jól szórakoztunk!!!
Ja az idő nagy részét a legfelső szinten töltöttük,egész pontosan a kajáldában!Ettek a gyerkőcök is,mi is!A sparba,ami tényleg a -2.szinten van csak 10 percre ugrottunk be,és igyekeztünk gyorsan elhagyni a terepet!De se mentőt se semmit nem láttunk,nem hallottunk! :wink: Köszönjük h aggódtatok!


Gratula Iringó fogához!!!Jaj de hogy verseny ez! :wink: Max az idegeimmel versenyzek már több mint 3 hónapja,de valószínű ha kijön neki 1,rögtön jön utána vagy 4,mert olyan az egész ínye mintha 2 ajka lenne :lol: :lol:

huncutka,Sissy!
De jó h jöttetek!!!!

Tali!
Akkor Dóri v Sissy!Mondjatok 1 konkrét időpontot a talira,aztán meglátjuk h hány jelentkező van rá,mert így időpont hiányában nehéz lesz szervezni! :wink:

Trixi!
Nyugi,nem olyan ajándékozásra gondoltunk!Vmi pici dologra,mondjuk egy babakajára egy kedves üzenettel stb.Természetesen semmi sem kötelező!!!


őőőő :arrow:

annus11
 
 


OKÉ aNNUS, KÖSZI, MINDJÁRT.Feliratoznád is?

De most hol keringenek a drága ikis képeim?????

Kép
Kép
zili
 
 


Huuuu,3 baba :shock: De jóóóóó :shock: :lol:

Huuu,mennyi babakaja!!!!!Lilinek lesz mit enni!


Mozza!
Azért Lili is jó evő ahhoz képest,nem?Jó sok mindent szeret!!!!És micsoda ízlése van :wink:

Zsófinak remélem minden oké lesz a szemével!!!

Na nem hiszem el...na majd ha Iza befejezte a bömbölést akkor jövök :arrow: :roll:

annus11
 
 


mozza, Lara meg tömi be a friss sütőtököt, igazi parasztgyerek :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


zili hű de gyönyörűséges volt Bálint :), persze rólad megint nem láttam valami teljes képet :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na jelentem,apja és lánya is alszik! 8) Kettőt egy csapásra :lol: :lol:

Na most olvastam h akiket ma vittek kórházba,szinte nem is volt a vérükben szén monoxid...délután meg 2 csaj találta ki h rosszul van,de náluk meg semmit nem mutattak ki...szóval a mai nap az kamu volt félig meddig...tegnapi viszont nem! :wink:

Iza talán holnap már kaphat a húslevesből csak húsi nélkül még.Ehhez a boltba kell lejutnom,mert üres a hűtő :oops: De szerintem nem lesz gond vele :lol: Mostanában néha rájüön h fel akar ülni evés közben vagy a függönyt azt meg kell vizslatni...de 1 perc mélázás után már nyitogatja is a száját megint...remélem h ezt megnja hamarosan!

És igen,Kamilla tényleg mondta h baba!!!!Igaz Csani közeledését nem vette jó néven,mondjuk úgy h senki közeledését nem vette jó néven :lol: :lol: Viszont!Olyan fasza rucit kapott!!!!Viki!Arról tegyél majd képet!!!!!!!

annus11
 
 


Zili!
Fenn van,feliratoztam is :lol: Vagy nem lett jó?

annus11
 
 


Ildi!
:lol:
Én is és férjem is megveszünk a sütőtökért!!!!
Nem tudom Lili miért undizik tőle ennyire... :?

És jelentem:
Vaníliás tápi überfincsi Lili szerint...
Egy kortyot nem hagy. Amennyit csinálok annyit eszik belőle. Nincs olyan, hogy túl sok.
Eszméletlen nőszemély!!! :lol:

Kép
mozza
 
 


mozza mikor még falun laktunk Édua kicsi volt, szomszéd kiskrapek fél évvel volt idősebb nála, és már komolyan nem tudtam mit adjak neki enni, mert semmit sem szeretett, szomszéd csajszi, akinek a férje traktoros volt azt mondogatta, hogy adjak neki rántottás és sült szalonnát :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


mozza de ma kipróbáltam mindkét módon a tököt, párolva és sütve, nekem a sütött jobb, Larának mindegy :)

Na jó ennyi elég is a tökölésből :)

Larát én is kiiktattam, Édua 9-kor kerül sorra, aztán jöhet apa :)

Jajj én nem tudom minden nap levinni Larát főleg, ha főznöm is kell :(

Lányok ti már együttmossátok a kicsi ruháját a tietekkel?

Mosószert, öblítőt ugyanazt használom, csak már unom, hogy külön gyűjtöm :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na látom nem konkretizálódott a tali!

Tali!!!
Akkor mi lenne ha köv héten hétfőn Sissynél lenne,utána héten meg Dórinál???Na így jó?Dóri nektek 2 hét múlva melyik nap lenne jó?

És akkor utána még a dec7-el kezdődő héten lehetne tali ami mikulás és karácsony feelig lenne,na?

A dec 16 után,ha Kutyafüle 100%ra mondja h tud jönni akkor összedobhatunk egyet,aztán majd meglátjuk h ki ér rá.Azért akkor már csak 1 hét lesz karácsonyig,de ettől még lehet h össze lehetne röffeni! :wink: De szerintem erre majd térjünk vissza akkor!!!!


Ildi!
Éna sajátommal már rég együtt mosom!De amúgy annyi gyűlik neki össze h simán kivan egy mosás!

annus11
 
 


Mozza!
Iza is vaníliás tejpépet eszik vacsira!És most növelte is az adagját!Eddig elég volt neki a 190g,ma már nem!Mondjuk ő nem 300g-okat eszik,soha nem evett annyit :lol: :lol:

Ági!
Hogy vagytok????

annus11
 
 


Edua, én már rég :wink:
Vendég
 


Laptetős napom van :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?