Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Rég voltam megint, a visszaolvasni való pedig rengeteg!
Mi jól vagyunk, csak rengeteg a tanulni valóm és az itthoni teendőm, hétvégéken pedig sose vagyunk itthon. Megpróbálok kicsit képbe kerülni a visszaolvasás révén, aztán jövök amíg alszik Brigi!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Réka, Lilla baba vonásait abszolút fel lehet fedezni már a második fotón. Nagyon édes a békapóz :-) Úúúúgy imádtam, ahogy össze tudtak gömbölyödni. Kb. egy hónapos koráig szegényem úgy meg volt illetődve, hogy abban az egy pózban töltött órákat, amelyikben elaludt. Aztán meg jött a nagy terpeszkedés és térfoglalás. :-)

Ez a szoba valahol hátrafelé volt egy kis beugróban, de nem az alternatív szoba felőli oldalon (ha jól emlékszem...bár amikor vonultunk át, már nem nagyon tudtam koncentrálni a földrajzi helyzetemre :lol:)

Pumukli, tök szuper lenne, ha el tudnátok egyszer jönni hozzánk.
Kutyafüle, jó ötlet, amit kitaláltál, csak attól félek, ez a dec. 16 már olyan nyüzsis időszak. Előbb esetleg?

És hogy oldanánk meg a húzást? Van valami ötleted erre Annus, hogy online is meg tudjuk valósítani?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Hehe, de megnéztem és Tüci viszont ott született, ahol a tieitek, Rózsaszín Függönyös Szoba! :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 

 
 

Tinu, tesó!! :lol:
Még a végén kiderül, hogy a többi szülőszobát nem is használják :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Dec 16 tényleg nyüzsis már. Főleg mert akkor van a szülinapom :-)
Mikulás körül, szintén.
De én nem is szólok bele persze, mert ide vagyok betonozva.
pumuklii
 
 


Kutyafüle!
Remélem egyszer tényleg el tudtok jönni egy talira!!!ha nem is idén,de akkor jövőre!!!!!Amúgy a húzós ötlet nem az enyém,hanme Szofié :lol: :lol:


Gyöngyi!
Szerintem ha megvan h mikor legyen karácsony-télapó paty,és megvan h kik jönnek,akkor felírunk mindenkit egy cetlire,aztán szerintem minimum 2 ember összeül,esetleg felvesszük videóra is :lol: És akkor kihúzzuk.Pl mondom h akkor Gyöngyinek húzok és akkor húzok egyet!Vagy lehet titkosítani is,akkor tényleg max 2 ember ott lenne(nehogy vki csalással gyanusítson :lol: :lol: )és priviben elküldenénk h ki kit kapott a húzás után!
Na tervezzetek,aztán ha van konkrétum h hol legyen a buláj stb,akkor szívesen segítek szervezkedni!!!!!Természetesen más is lebonyolíthatja a húzást 8) :lol: Magamat csak a példa kppen hoztam fel :mrgreen:



Tényleg!
Köv tali????Vanni,Dóri????Ti mondtátok h szeretnétek!Van esetleg időpont?????

Tinu!
Milyen szilveszteri bulira gondoltál :lol: :lol: Erre kíváncsi lennék :lol: :lol: Én fenn maradok éjfélig,de hol van annyi kiságy h a gyerkőcöket letegyük? :lol: :lol:

annus11
 
 


jó reggelt olvaok vissza, csak megláttam a képeket és nekem is kell

Kép 1naposan

Kép 5,5 hónaposan :oops:

na jövök minnyá mesélek, mert hú de kiakasztottak a hétvégén a rokonok! :arrow:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki!

Lili semmit nem változott!!!!Nagyon durva!!!Ha nem írod oda h 5,5 hónapos meg nem mondtam volna!!! :shock:

Én is tettem első képet a blogba :wink:

annus11
 
 


Jó reggelt!

Dóri! Köszi, akkor veszek. Most a Rossmann-ban 6x63 db 2000 pénzé van.
A tegnap este, éjszaka már jól telt, fél 8 kor elaludt, 1x v. 2x kelt föl a cumiért. 6-kor cici és még most is alszik.
Ma nem igen leszek, csak este, mert megyek babás kolléganőmhöz, baba-mama pletyire, du. pedig fogorvoshoz. Nem lesz sztem semmi, csak terhesség utáni kontroll.
Még nem tudjuk, hogy hova megyunk szilveszterr, a bulit tartó barátaink Pestre költöztek. Anyuék felajánlották, hogy lejönnek, ha mennénk vhova, de egyenlőre még semmi...
Na megyek, mert énekel a ded a hálóban.
füles33
 
 


ugyeeee annus, olyan gyönyörű, jajjj :cry: :cry: :cry: :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Hali!

Vagyok ám én is...csak elég tré hétvégénk volt....
Nem is részletezem.....tegnap estére zombivá változtam....
De! Ma csak 1szer keltünk, férjem már itthon....kő még nem jött ki...megszenvedünk. :?
Na, szóval tudtam ma aludni VÉGRE, nagyon nagyon kellett már hogy feltöltsem az elemeimet. :roll:

Mi az az Alle (vagy vm. has. nev.)????? :oops:
Vm. shopping center?????

Panndi!
Szegény Zsófi!!!! :(
Fáj neki nagyon? Lehet valami elváltozást látni a szemén (bevérzés v. vm. ilyesmi?)?
Fruzsi mennyit szopizik egy nap????

Sajnos a kimerültség, a nem alvás-nem evés megtette hatását...alig van tejem....
Csak reggel van már...olyan 50ml max!
Fejésre SEMMI nem jön...se géppel, se kézzel....
Ez a reggeli is egyre kevesebb...szerintem pár nap/talán hét és totál elapad.... :?
Úgy néz ki, lassan vége lesz nálunk a szopinak. :? Egy korszak lezárul. :(

Ráadásul Lili nem szereti már ezt a tápit!
Tegnap raktunk bele egy 2 kanál banánt és úgy megitta!!!!!
Minden jöhet neki, ami édes!
Kanalazás remekül megy....ha édes a kaja.
Nálunk cékla és társai csak akkor csúsznának, ha banánt és almát raknék hozzá....
De ez így nagyon nem tuti....majd a husit is gyümivel kell adnom.... :?
MIT CSINÁLJAK???????
Dokker pénteken jön...addig hagyjam hagy egyen csak édeset?????
Nem nagyon preferálnám.... :?

Ildi!
Lara nagyon cukker pucin-lábujjhegyen!!!! :D
Bébi balerina!!!! :lol:

Na, megyek...havazok....nem mondom meg mióta nem sikerül mosnom.....olyan 3-4 nap és végzek is vele.... :?

Kép
mozza
 
 


INKÁBB BLOGBA ÍROM...JAJJ CL off... :twisted:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Annus: hát gondolom, hogy nem tizen jönnénk össze szilveszterkor. :lol: De aztán eszembe jutott, hogy mi lenne az apákkal? Úgyhogy lefújtam magamban, pedig olyan jó lenne valami társaság. Én már 3 éve nem szilveszterezek. Na előtte sem ereszd el a hajam volt évek óta, de legalább csak egy pár óra a barátokkal. Á, nem álmodozom. :(

Niki: tényleg milyen kis angyalka volt-van ez a lányzó!

Mozza: hogy te állandóan nevelni akarod ezt a gyereket! :lol: Most miért ne ehetne édeset? Végtére is nem kockacukrot tömsz a szájába! Simán lehet, hogy később megszereti a másféle ízeket is, hát annyit változnak! Még jó, hogy az édeset preferálja, mert 1. genetikus, 2. anyatejből sem válogathatott, hogy ma sósat kér, holnap meg curryset, ha lennél oly szíves - édes volt az is. Husi mehet gyümivel is, felütöd még krumplival, rizzsel, tésztával (később) attól még. Én is szeretem a husikat gyümölccsel. :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Mozza
nem baj az. Majd ha nézed az üveges kajákat, amiben husi is van, látni fogod, h gyümölcsöt kevernek húshoz ők is. pl. alma-banán-csirkehús
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi, ahogy velünk van, csak azt tudom nyilatkozni: mi úgy kértünk meg keresztszülőknek házaspárokat, hogy abszolult biztosak vagunk benne, hogyha ne adja Isten, mi vmiért nem tudjuk felnevelni a gyermekeinket, akkor őrájuk 100% nyugalommal rá tudjuk bízni őket. A döntésben központi szerepet játszik, hogy ezek a fiatal házaspárok is hívő család, számunkra ez kihagyhatatlan. Az egyik keresztszülő pár (csak nekik van eddig gyermekük) viszont kért bennünket keresztszülőnek, terméyzetesen azzal a nagy megtiszteltetés-érzéssel és komoly felelősségvállalással fogadtuk a megkeresést, amiről te is beszéltél. :) Szóval nálunk a 2 együttjár szétválaszhatatlanul, mert így KERESZT+SZÜLŐség. Ha vkinek az egyik nem stimmel, és ez elkezd lelkiismereti kérdéssé válni a számára, az szerintem egy bátor, őszinte lépés, hogy visszavonul. Más kérdés, hogyha ez volna a háttérben, akkor nem így kommunikálnám a helyükben.
Mert az, hogy nekik ez így FURA...? Mit jelent?
"Ne haragudjatok, nem tudom felelősen felvállalni ezt a feladatot, mert nem tudnám a fogadalmat teljesíteni, és ez nagyon hangsúlyossá lett a számomra. Ha megbíztok még bennem annyira, hogy a gyermeketek nevelésében segítségetekre lehetek, szívesen megteszem, nagyon szeretünk benneteket, nem ezzel van a probléma. Szükség esetén számíthattok ránk, meg ez a kis emberke is. És nem csak szükség esetén."
Na, ezt elfogadnám. Meg is köszönném az őszinteségét.

Jaj, nagyon aranyos Lili is!

Mivel húztek fel, NIki?

Jaj, nagyon jó a húzós ötlet!

Tali nálunk: vmelyik szerda, csütörtök vagy péntek? A most péntek nem annyira jó, de még lehet, hogy az is jó lesz. Megbeszélem Férjurammal, ha hazajött.

Khmmm. Még nem tudom, hogy lesz a Szilveszter, mert elvileg nekünk jelenésünk van az ifinél, akiknek bibliaórákat tartunk, elvileg velük szilveszterezünk. DE ha most kiderül, hogy nem baj, ha mi nem vagyunk ott, és minimum én és a gyerekek itthon tudunk maradni, akkor nálunk SOK fektetésre alkalmas hely van: 2 kiságy (szerintem az egyiket tuti használhatja vki), 3 járóka, 1 bölcső, ez mind szabad, 2 matrac (nem tudom, van-e nem bolygós gyerek, Danim egész nyugodtan tud 1 helyben aludni, ha megfelelően "körbeépítem", szóval, ha van, aki nem csámborog el éjszaka, ezek is használhatóak.
Ki szeretne együtt szilvezterezni? Abból kiderülne, hány helyre is van szükség...

Mindenki 1 helyen szült? :)

Nekünk még jó a tizenvalahanyadika decemberben. Bár házassági évfordulónk van 14-én. De különben nálunk akkor még nincs nagy nyüzsi. Hadd tudjan csatlakozni Kutyafüle is, ha meg tudják oldani! Ráadásul ez van Mikulás és Karácsony között... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


'reggelt!
Köszönjük az érdeklődést, nekem még mindig fáj a torkom :x , Amina köhög, folyik az orra, Mira meg úgy, de úúúgy szörcsög, hogy 2. éjszaka alig-alig alszunk, nagyon nem kap levegőt. Hol jön valami az orrából, hol nem. Pedig már párásítunk is. Ráadásul szerintem rengeteg taknyot lenyel, mert sokszor bukik nyálkásat, pedig azelőtt nagyon keveset bukott. Hát ez van nálunk, nem túl jó.

Karácsonyi húzós-ajándékozás nagyon tetszik. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Tinu!
Szerinted nem gáz????? :roll:
Napi hány banánt ehet????
Ha a tápiba is raknom kell, mert simán nem eszi meg, akkor napi 2 darab simán menne....de azért egy 7 kilós bébinek szerintem ez kicsit túlzás.
Milyen olyan gyümi van, ami legalább olyan édes, mint a banán, eheti és szezonja van??????
Na, most jól feladtam magamnak a leckét......

Kép
mozza
 
 


Mozza, örülök, hogy otthon vagytok. És mi a teendő? Legalább pihi?
Édes kajákat, ha szereti, ne bánkódj, ha szeretnél más ízt is adni, fokozatosan keverj emllé mást, és hagyd el fokozatosan az édeset. De semmi tragédia, ha mostanában csak gyümivel volna hjandó mást is enni. :)
Sajnálom a tejcsökkenést. :cry: Azért talán ennyi még marad egy ideig! :roll:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


és ebbe a karis-húzós izébe a vidékiek is beszállhatnak? magyar postát mnt Jézuskát igénybe véve :oops: :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Mozza!
Sztem is mehet nyugodtan gyümölccsel a főzi. Max., folyamatosan csempészel ki belőle picikét,(ha nagyon nem komálod, hogy van benne gyümölcs) hátha sikerül Lilit kicselezni. Én a tápszernél is uígy járnék el. Ha már kész a főzelék, a tápszerből is raknék bele, ha már sehogyan sem fogadná el...
Megyek hajat mosni.
Szép napot!
füles33
 
 


Reny, jobbulást nektek!!! Mostmár igazán meggyógyulhatnátok... :roll:

Mozza, körte nem jó??? Abból én rengeteget látok mostanság.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Füles, jó, hogy jobb volt az éjjel! Jó pletyizést mára! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Niki, sztem biztosan! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Mozza: sütőtök? Alma? Banánból tudtommal napi 1 mehet. De rakhatsz bele üveges őszit is, az miért nem jó? De a körte is jó ötlet.

Raktam egy újabb kollázst a blogba. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Ja, nem tudom, meg tudjátok-e nyitni a képet, nekem hülyéket kérdezett előtte... Szóljatok, ha nem sikerül, kitalálok valamit. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Dóri!
Igen most körtézünk.
:D
De nem tudom az arányokat változtatni.....amint kicsit több benne a zöldség, Lilinek nem kell....majd gyorsan teszek bele banánt...úgy meg befalja....Tiszta apja...totál édesszájú....
Nem akarom teletömni még gyümicukkerral sem..
Van még hasonló eset rajtunk kívül????

Kép
mozza
 
 


jaj tinu olyan jóóók :) az én férjem nem tudott fényképezni ,olyan állapotban volt... :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Tinu, én is megnéztem! Nagyon jók! :) Szóval nekem megnyitja. :wink:

Niki, írtam!

Mozza, én még nem tudom, mi van nálunk, am próbálkozom az első zöldséggel, ez a répa lesz. Mert tegnap egy csomót megfőztem. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Mozza: egyelőre én sem adtam még nemédeset. Ugye a krumplit almával és sütőtökkel kevertem eddig. Holnap vagy holnapután akarok répát adni krumplival, majd ott kiderül, mi van. Tücivel nem volt ilyen gondom, ő megevett mindent, csak mindenből viszonylagosan keveset, nagyon rapszodikusan. Vissza semmit nem köpött.

Kép
Kép
tinu
 
 


Akkor majd kérek beszámolót csajok!!!!
Kiváncsi vagyok ám.
Lili a sütőtököt nem szereti.....pedig brutkó édeset vettem neki már 2szer is.....de nem kell neki....
Na, akkor ma csinálok avocadót almával és körtével......kivi leszek mit szól hozzá....banánt meg kap a tápiba, ha máshogy nem megy....

Kép
mozza
 
 


jajj ezek a lilik :D enyimlilinek mag a gyümi nem kell, se alma, se körte, se banán, se őszi... :evil: csak a krumpli répa,sütötök, meg minden ma a céklát fogjuk kipróbálni, előre rettegek lehet előtte leburkolok mindent szobafestős takarófóliával :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


jajna most mivan ilyenkor?

lili tökrefelült, tehát mint kamilla, 2 láb elöl, de nem egyenes a háta :shock: kicsit dől előre de oldalt támaszt meg a lábinkóit fogja...akkro ezzel most mivan? mert : - magától csinálta tehát mehetne, de 2. nem egyenes a gerince (vagyis egyenes csak nem függőlegesen hanem kicsit dőlve) 3. nem tudom megtiltani, mert most ez az új hepp, üvölt ha eldöntöm.,.

most légy okos.... :shock: :evil: :roll:

Kép
Kép
mniki84
 
 


mniki, ha magától csinálja, az nem terheli meg az ízületeket, izmokat.

Mozza, próbáld meg a szilvát is nyugodtan.

Bálint kedvenc cumija eltűnt, nem tud most elaludni :shock:

Kép
Kép
zili
 
 


Na halihó mindenkinek!

mIKET OLVASOK!? Caps lock off.
Karácsonyi ajándékozás? Jó ötlet, bár mi tutira kimaradnánk belőle, mert örülök, ha a család ajándékaira futja majd a pénzünkből! Valaki igazán leírhatná nagy vonalakban,(priviben) ha van kedve, hogy mi történt az elmúlt egy hétben. Annyit láttam, hogy Renyék betegek, és hogy Tüci még mindig bepisil. :(
Mi jól vagyunk, Petya kis zabagép, és jelentem ő is csak cukorrak fogadta/fogadja el időnként a tápszert. Fokozatisan csökkentem neki, és van hogy már anélkül is elfogadja! SZERINTEM nem kéne ekkora ügyet csinálni a cukor kérdésből. Semmi baja nem lesz a fogaknak, ha nem állandóan a cukros teás üveg lóg a gyerek szájából!!!! Kis mennyiségű cukrot nyugodtan lehet nekik adni. Csak egy apróság! Kóstolta már valaki a paradicsomos burgonyás bébiételt??? Szörnyű íze van cukor nélkül.

Na szépen visszajöttem kötözködni! :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Niki: szerintem is hagyhatod nyugodtan. Pár nap és megy már egyenes háttal is, és annyi idő alatt most nem fog a gerince elferdülni, vagy mittomén.

Trixi: hát gondolom, csak jelképes ajándékozásról van szó, mert nálunk is kicsi a píztárca. Már azon is gondolkodom, hogy egyáltalán nem veszek semmit Csongornak, úgyis még pici, meg majd kap mástól. Mikura is majd csak csoki Tücinek és annyi. Tavaly kapott mellé könyveket, meg ujjbábot. Még szerencse, hogy nekik még nem erről szól úgysem a dolog.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, nagyon szép a születéses kollázs (bakker ilyen kék a köldökzsinór :shock: ) Ugyanez a csecsemős nővér látta el Marcit is :-) és ugyanez a szülésznő volt velem, amikor a dokim apja elfolyatta a magzatvizemet :?

Annus, Izussal az a kép, amikor a keze a kezeden van, nagyon szép :-)

Trixinek:
Kutyafüle babát vár. :-)
Mozza férjének veseköve van, sajnos a robbantás óta sem jobb, ki kellene jönniük valahogy a köveknek. :-(
Panndi Zsófijának fúróval szedtek ki a szeméből egy vasszilánkot. :-( Szerencsére (reméljük) már kutya baja. :-)
Izának még mindig nincs foga :-(
Borókának meg már sok is van belőle :-)
Renyék, Ági, Incike Benjije...meg kis is még...betegek :-(
Léna étvágya feltámadóban :-)
Csanit is kicsit megviseli a fogzás, és továbbra sem szereti az almát :-(
Réka Lillája mászik, Csongi és Fruzsi felálltak :-)

Nnnna, több minden most nem jut eszembe.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Halihó!

Jók a képek, megnézem majd a blogot is! Karácsonyi huzigálós is tetszik.

Vki elkapta a szombaton küldött álommanót, mert ide nem érkezett meg. :? Mindenesetre úgy döntöttem, h változtatok. Részletes leszek, ugorhattok.
Igazság szerint sztem hozzászokott most 2(3) hét alatt ehhez a 3 óránkénti szopihoz, ő fel se kel igazán, vagyis 2 alvási kör között szépen visszaaludt vele. Ébredés éjfél-1 és 3-4 körül. (Néha extrákkal tarkítva.) Így nekem kb. 2,5 óra volt a szunya egyhuzamban (de éjfél előtt többnyire mire elaludtam volna, lehetett kelni). A pihentető alvásom meg 3-4 utánra esett, 4 óra egyben- ha meg nem zavart pl. a férjem ébredése. De ekkor simán eltelt 6 óra két szopi között, na ezt kell korábbra varázsolnom.
Szombat éjjel el is kezdtem, a 3 órás szopit ki akartam hagyni. Hm, nem sikerült, de 25 percet elszórakoztunk- értsd: nyűglődés. Ma éjjel sem adtam fel, uígy 3 órás kelésnél nincs cici, és most sikerült is 20 perc alatt visszaaltatni anélkül. Utána 6-kor kelt, végleg meg 9 előtt. Remélem, pár nap alatt leszoktatom róla, sőt, terveim szerint az éjféli szopit is megvonom. :P
Tudom, h nem éhes, csak kellemes így visszaaludnia. A nyűglődése tipikusan a "nehezen tudok visszaaludni" típusú. Ma 6-kor sem volt még igazán kiéhezve. Meg pár héttel ezelőttig simán bírta a min. 6,5, volt, 9 órát is kaja nélkül. Szóval nem akarom, h bebetonozódjon ez a 3 óránkénti kelés, egyszerűen nem bírom. Ma a márciusi topikot nyitottam elsőre, és utálok úgy kelni, h fáj, fáradt a szemem. Minden tiszteletem azoké, akik bírják. Persze a változtatás azzal jár, h max 2,5 órát alszom egyben.
Hagyjuk is, regényt írtam, ráadásul hulla vagyok, vleg nem is fogalmaztam elég érthetően. Meg minek.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Mozza, talpmasszázst a férjednek? Állítólag csodákra képes.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó, kitartás, együtt vagyok veled, mert a helyzet nálunk DETTÓ ugyanez (na jó nincsenek extrák, csak az éjszakai szopik). Én ugye azt az elméletet állítottam fel magamnak, hogy mielőtt begenyásodnék, ad1 megnézem mit hoz a szétköltözés (semmit, maradt a 2X-i szopi, csak totál kiszámíthatatlan, hogy mikor van ez a kettő) és megnézem, mit hoz a hozzátápi. Ha ezek után is ébred kétszer, akkor elkezdem az éjszakai "leszoktatást". Kezdek a fogára is gyanakodni, még nem most akarom elvenni tőle a cicit, amúgy is nyűgösebb...
Na, akkor majd eszmecserélünk :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors:

Anikó,
sztm jól csinálod! Mi is átestünk ezen, kb. 2 hónapja (amikor már rág átaludta az éjszakákat) Bogi is ébredt 2-3 körül... szopi, aztán vissza... végül én sem adtam neki cicit, hanem csak cumit. Volt, hogy 1 órán keresztül nyüglődött, forgolódott, mire visszaaludt, de kb. 2-3 hét alatt teljesen (a végénmár csak megriadt, cumi be, aludt tovább) leszokott az éjszakai kelésről, most már 7-8 körül kel. Szóval kitartás, napról-napra jobb lesz a helyzet!!!

emese1979
 
 


Emese, olyan ritkán jössz. Minden OK? Hiányolunk titeket.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Anikó, nekünk is volt asszem 3 hét is, amikor 1x megébredt minden éjszaka, de miután a kaja nélküli éjszakai alvás már megvolt hetek, hónapok óta, így nem akartam a dolgokat visszafejleszteni azzal, h újra megetetem. Nem tudom már hogy jöttünk rá a megoldásra, de a lényeg, hogy hasra fordította minden ilyen éjjel a férjem és már aludt is tovább :shock: Aztán ugyanúgy elhagyta ezt a szokást, ahogy jött.

De én azt mondom, h mindenképp meg kell keresni az okot miért ébred a gyerek, mert szerintem vannak olyan helyzetek, amikor a cici igenis jó neki és nem szabad megvonni tőle.

Kép

Kép
adraci
 
 


tényleg Emese, már én is akartam kérdezni. Csak nem dolgozol valamit nap közben?

Kép

Kép
adraci
 
 


Gyöngyi, kíváncsi vagyok, neked mit sikerül alakítani. Hátha addigra fel tudok mutatni én is vmi eredményt. Tökre úgy érzem, h érett a leszoktatásra, ha eszeveszett éhes-vagyok-sírás lenne, nem próbálnám.
Érdekes, fog-buli nálunk is van, de délutánra esik az ordibálós/nyüszítős rész.
Hány nap van nektek a hozzátápiig?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó, hétvégére gondoltam, hogy elkezdjük, hogy Gábor is itthon legyen. Kanal(aka)t már vettem. Tök izgulok :oops:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi!

Köszi!

Kutyafüléről tudtam, és még gratuláltam is neki, csak azt nem láttam már, hogy volt e azóta orvosnál, és ha igen,akkor annak mi l ett az eredménye!?
Zsófi szilánkja nem hangzik túl jól!!!!Hogy keveredett a szemébe ilyen cucc?????

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Valaki kérdezte: az avokádó leggyorsabban sötét, száraz helyen érik meg. Pl. konyhaszekrény, fiók.
Mi télen állandóan guacamolét eszünk reggelire, úgyhogy gyorsan kell érlelnem az avokádókat.

Ha már kajáknál tartunk, éjjel állandóan cukrászdákban jártam és hatalmas extra-csokoládés sütiket/tortákat rendeltem. Meg asszem valami étteremben tagliatellét. :P Hogy ez mit jelent? :roll: :D

Kép

Kép
adraci
 
 


Ja! Képezljétek! Kaptam ma egy ismeretlen nőtől egy parfümöt postán! Fogalmam sincs, hogy kicsoda ő, és miért küldte a cuccot. Se levél, se más, csak egy üveg parfüm!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Én egyébként azért gondoltam, hogy nem veszem még el az éjszakai kannázást, mert azért Marci több mint 8 és fél kiló. Lehet, hogy neki ezekre az étkezésekre is szüksége van (enerdzsi). Ezért majd meglátjuk mit eredményez a hozzátápi (persze, hogy az számottevő legyen, az még pár hét, de talán kibírom :-)

Tudod, majd január 1-től :D Becsszó nekiállok fogyózni és leszokunk az éjszakai szopiról...muhahaha...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Trixi: titokzatos hódoló. :wink: 8)

Anikó, Gyöngyi: majd írjátok meg, mi történt, hátha én is bekeményítek. Igazság szerint talán furán hangzik, de még az éjszakai 5x-i kelés valahogy könnyebbnek tűnik, mint a leszoktatás. :roll: Asszem belehalnék, ha ottan szüttyögnöm kéne ki tudja meddig, hogy visszaaltassam Csongort. Ráadásul sírna. És felébredne (talán) a nővérkéje is. Az mondjuk sose jutott eszembe, hogy éhes lenn éjjel. Biztos, csak felébred, nem tud visszaaludni és hívja anyut, hogy segítsen.

Jaj, meg akartam írni, hogy CSongor hihetetlen csávó. Tegnap kétszer kellett leműteni rólam, mert egyedül nem tudtam szabadulni a szorításából. Megfogja a hajam, húzza, eszi, megharapja az orrom, belefolyatja a nyálát a fülembe... Van benne energia na. :P

Kép
Kép
tinu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?