Új privát üzeneted érkezett!

mau köszi :), megyek is hozom a mellszívót, ahhoz értek :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Fitie, üdv újra!!!! Petike édes baba!!!!!
Esztó, Álmi nagyon pasi!!!!!!!!!!!!Imádom, édes!!!És Ti is szépek vagytok.
Riki az egész délelőtti altatást végig nyavajogta. Na mondom akkor készítem a gyümit, kimentem a konyhába.Hát mire visszaértem édesen durmolt a drága. És aludt is jó sokat.Namármost.Hogy etessem így meg 5x???Ha minden kajálás csúszik nála az alukálás miatt??? Van még valaki,akinek csak 4x eszik a csemetéje?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


pityókás jó estét!

bakker megittam egy citromos Radlert és mosmeg úg yérzem mintha egy üveg pezgsőt ittam volna...komoylan szédelgek! 8) :lol: :lol:

hasizomlazám van...tegnap voltunk gyúrni este nem akartam magam megerőltetni de úgy néz ki valahol mélyen azért megvannak azok a kockák, szóval a cél még mindig a karácsonyra szupernőt apának , annus te hogy állsz a tornával? nem adtad fel ugye???

Lili furán cicizik...minde egyes cici után (kiv, este, hajnal) sír, vagyis közben...nem jövök rá miért (1, nem elég- adom neki másik csöcs nem kelll, 2, kényelmetlen- pózváltás, az se jó, 3, elég volt- könyörgöm ha jólllakott azt ne sírással jelezze máááá, hanem elégedett mosollyal, szóval passzolom)

Álmos bolodg felet!
Marci meg tényleg 7 hós, aztabasztikuli, hol voltunk az elmúlt 7 hónapban??? heö?

én a télapótól egy este 10 - reggel 9es alvást kérek megszakítás nélkül, kéremköszönöm!

Kép
Kép
mniki84
 
 

 
 

Álmit isten éltesse a felediken!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki, Lili 4szer eszik napközben! +1 hajnali szotty (de én azt néha átalszom ,szóval lehet csak álmodom :lol: )

Kép
Kép
mniki84
 
 


Ildi, minél nagyobb felbontású annál jobb 8) Meg arra figyeljetek, hogy ne szürkületben, lesötétített szobában stb. készüljön a fotó. Szóval minél több a természetes fény, annál jobb lesz a fotó minősége. Csak összehozunk egy avatart végre :wink:

Bárki, aki a közeljövőben lakást készül venni - ha módja van rá - kerülje azokat, ahol a szobák a szomszéd fürdőszobája mellett helyezkednek el. Imádom a lakásunkat, tényleg, de hogy mindhárom ki..sípsípsíp..ott szobánk fürdőszobával szomszédos...tök gáz. Amióta Marcit átköltöztettük, állandóan felébred a szomszéd gyerek esti (9-es) fürdésére (csövek hangja, viháncolás, sírás, hajmosásnál hiszti stb.) Marci meg felébred és újra kell altatnom (ő ugyebár fél 8-kor már szunyál). Nem tudom, remélem megszokja...vagy valami. :roll: A társasház örömei... A mi oldalunkon, a másik szomszédnál meg minden este ismeretlen eredetű robajok vannak. Mintha az 500 mázsás barokk íróasztalt tologatnák a fürdőben. :mrgreen: Szerintem persze csak valami fa stoki lehet, de a csempe ugye remekül erősíti a hangot :twisted:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Niki ez tetszik!!!! :lol: :lol: :lol:
De akkor nem vok egyedül, ez már jó!!!!
Marcinak boldog 7-et!!!!!De nagy fiú már!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kemény napom volt. :? :?
Lilinek kijött a 4. foga...éjjel + eg.nap fel-fel sikított alvás közben.
Délután hoztak dentinoxot és sokat segített neki.
Tudott tőle aludni. Most bekentem éjszakára is, meg csinálok teát...hátha kell éjjel....
Bár király lenne, ha tudnék reggelig aludni. :oops: :roll:
Szofi én ajánlom!

Férjem erég szarul fest....nagyon le van gyengülve. :(
Gáz ez a vesekő. Nekem 'csak' krónikus hólyaghurutom volt...az is kemény... :?

De pozitívum! :)
Lili tök jóll elvolt ma anyósomnál 2esben 2 óráig!!! :)
Játszottak. :lol:

Esztó!
Nagyon szép kis család vagytok!!!! :D
Álmi zabálnvaló a 13as mezben!!!! :lol:

Megnéztem a talis képeket!
Nagyon jók megint a mamis-kispasis képek! :roll:
Nekem is az egyik kedvenc képemet Liliről és rólam Anikó csinálta a taliján. :D Köszi.

Na, mennem kellene aludni.... :idea:

Kép
mozza
 
 


Köszönjük Lányok! :)

Vanni,
baby design a neve.
Szofiék is ugyanilyet vettek :) Én nagyon szeretem.
Kigugliztam neked, hogy hol lehet kapni :) Mi keresztelőre kaptuk, de egyébként teszveszen is megy, teljesen új (sztem bolt rakja fel)
http://www.google.hu/search?hl=hu&sourc ... q=baby+des

Mozza,
kitartás!!!

Marcinak boldog 7-et :)

:arrow: ünneplünk apával, hogy szülők vagyunk :) közben készültem a holnapi sulira (értsd: kifestettem a körmöm :lol: )

jó éjt

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Niki!
Oh persze,nem adtam fel(elméletben)A hétvégén reggel este 20-20 perc!!!Kínzom most magam!!!!Dagi vagyok :? :lol:

Gyöngyi!
Na ne is mondd!Útálom!!!Itt a 2 emelettel feljebb lakó fürdését is hallom.És Iza kiságya meg azon a falon van ahol a mi fürdőnk...szegényke megszokta már,kezdettől fogva ott alszik ugye!Marci is meg fogja szokni,ne aggódj!Ami engem idegesít!Magas sarkúban trappolás a folyosón...na az is behallatszik!


Kutyafüle!
Semmi gond ha Riki 5 ször eszik,főleg ha nem lesz éhes!Max amikor fenn van,próbáld megkínálni közben is vmi gyümivel.De 4szeri evésből is jóllakik,nyugi!


Mozza!
Gratula Lili 4.fogához.


Én már komolyan kezdem azt hinni h csak én nem látok fogakat Iza szájában....Biztos van már neki vagy ..6!De én vak vagyok és nem látommm!!!!Ugye van ilyen,!!!
:lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


gyöngyi, megmondom őszintén én inkább a fürdést hallgatném 9kor mint hajnal f2kor a du*ásukat, múltkor lili felkelt rá, pedig lilimellett ágyut lehet robbanatni, ha nem tél lenne és nem pizsiben lettem volna lementem volna és bekopogtam volna z aktus közepén hogy a f*szért nem tudnak normális időben d*gni, meg amúgy is szeressék egymást csöndben, ez egy társasház...de azért elhiszem hogy szar... :?

Kép
Kép
mniki84
 
 


OK, Niki, meggyőztél és befogtam a szám :D
De elképzelem, hogy legközelebb mentek lakást venni, kiállsz a gangra és elkiabálod magad: dugIK itt valaki hangosan???????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Annus, lehet hogy Iza összes őrlőfoga kint van már :D :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


gyöngyi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: azt mondták jóniusan elkölzönek,hát még mindig itt eszi őket a fene :shock: :? múltkor kínunkban már szinkronizáltuk őket, meg szerintünk a csaj tetteti, mert az a nő aki 15 perc alatt 8szor elélvez az...hú, elnézést ha valakinek megy, de nekem abszurd... :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


na mentem tentézni Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki :lol: :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


és igeeeeeeeeeeeeeen a vezeték a rossz :)

Jó éjt!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


na csak kicsit back, beleolvastam a 2009 novemberi topicba, és banyek egy csajszi 5,13 kg 59 centis babá szült tegnap természetesen...hú :shock: :shock: nemsemmi, le a kalappal

Kép
Kép
mniki84
 
 


Na végre idejutottam!Sanyi gépezik állandóan!Állást keres!

Mozza,jobbulást férjednek!

Álmi nagyon szép,na meg a család is!Boldog felediket!

Marcinak boldog 7 hót!

Zsófi:Szegénykém!Puszi neki!

Szofi,jó az avatarod,ez a kép nagyon szép rólatok!

Annus,a tied,Na meg a Gyöngyié is nagyon jó!Én szerencsétlenkedem vele,kitöröltem,de nem sikerül újat!Nem adom fel!!

Mi a foggal kínlódunk..Ordítás van mindig.Kijöhetne már!

A blogba írni valóm gyűlik!Remélem hamar eljutok addig!!

Mennem kell.Holnap szülinapozunk!Ja,Gyöngyi,igen az öcsikém most lesz 10 éves.Húgom meg 21 volt.Iwiw-en megnézheted őket ha érdekel!

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


és a digi tv se sugároz nálunk, hurráááááááááá éljen péntek 13 :)

Niki nem semmi

én is ellllllllllllllllllllllllllllllllll :)

páááááááááááá

holnap újra ugyanitt :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Végre van avatarom!!!! :lol:

Álminak boldog felediket, nagyon vagány kispasi!

Marcinak pedig boldog hetediket! Lassan mi is betöltjük, hihetetlen... :shock:

Vanni,
igazán nagyon szívesen!! Hazafelé volt egy kis szívás Millenáris mögött, de már megszoktam (tudod, engem egy kis dugó nem hoz ki a sodromból)

Annus,
válasz a 2 oldallal arrébbi kérdésedre (bocsi) :oops: , hááát, suliba azért egyelőre nem adjuk Kamillát... Jan-febr.-ban az apukája lesz vele, aztán egy bébiszittyó. Én viszont ápr. végéig csak részmunkaidőben dolgozom, így fél napot mindig én leszek vele!

Hétfőn 10-kor Allee! (ollé) :lol: :lol:

:arrow: aludni, jó éjt mindenkinek! :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Zsüci!
Na az tök jó!!!A fél nap az nem olyan sok!!!És a bébiszitteren mit értesz?Hivatásos?Vagy vki a családból vigyáz rá?Amúgy szólj ha nincs hova tenni,szerintem kisegítünk,na jó,csak a magam nevében beszélek :lol: :lol:

annus11
 
 


Lányok, én kikészültem. Menetrend, a mai:
Bőgés este 3/4 8-ig fogból kifolyólag, majd rajtaütésszerű elalvás anyán. Abban maradtunk, hogy kimerült szegény, nem keltjük fel, aludjon egy picit. Fél óra múlva kelt fel elanyátlanodott, kómás fejjel. Na jó, akkor ma nincs fürcsi, csak szopi, aztán alvás, HELYETT, gyerek totál feléledt a pelenkázás közben, na jó, akkor fürdetés mégiscsak, este 9-kor. Utána szopi. Gyerek jól telezabálja magát, majd játszani óhajt. Nyálbuborékokat fúj, az öklét tömi, bújócskázik, röhögcsél, de nem szopik, és véletlen sem alszik!!! fél óra kínlódás után, a férjem javaslatára (én addigra agyhalált haltam), kivittük a játszószőnyegére, ahol azóta is játszik, helyesbítek, jelenleg a parkettán görög hálózsákban... Hogy ennek mi lesz a vége???

Köszi lányok, hát veszek denintoxot meg chaomillipillát vagy mit. Ezeket lehet egyszerre használni?

Annus, nagyon cuki a téli háttér!

Gyöngyi, Niki, részvétem.... De azért zokogva röhögtem Niki sztoriján!

Álmi nagyon vagesz az ír mezben! Isten éltesse sokáig!

Mozza, sajnálom az urad, remélem egyre jobb lesz. De nem válaszoltál, hogy most akkor ki kell pisilnie a sziklákat???

Gyerek jelenleg a másszutánampapucsomat kergeti a szobán át, mindjárt beér a nappaliból a hálóba, megyek... :shock: :shock: :shock:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

na ismerős sztori!Mi is azt játsszuk több napja h a hulla fáradt gyereket(vagy csak mi hisszük ezt)betesszük a kiságyba,bevágja az alvós pózt 1mpre,aztán felkel és nyarvog...erre mi kihozzuk egy idő után és itt kacarászik....én akkor szoktam aludni vinni amikor már csak néz maga elé,de pl nem játssza már azt h anya kezéből apa kezébe mászik és hasonló!
Nem akarlak elkeseríteni,de azóta én napi 2-3 KVt iszom a 0 helyett..... :roll: :lol:

annus11
 
 


Szofi, nagyon lezsibbasztott ez az este téged, de nagyon jól áll :D
Adjatok még Csaninak egy fél órát, aztán nyomás aludni.
Kehidakustyányimnyamba meg vigyetek fogzós arzenált.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Jaj, olyan két hírt kaptam, hirtelen nem is tudom sírjak vagy örüljek.

Első ímél: Kata húgomnak ma megkérték a kezét. :D Váratlanul, meglepetésszerűen (együtt élnek már pár éve a barátjával). Úgy örülök...

Második ímél: barátnőm (42 éves, két tizenéves gyerek anyukája) lánya késsel felvagdosta a csuklóját, mert szakítottak a pasijával. Ügyelet, kórház... Remélem nem lesz semmi baj... Bolond lány...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi!
Micsoda hírek :shock: Azért húgodnak gratula :wink:

Én meg éhes!!!Nézem ezt a domino izét :arrow:

annus11
 
 


Gyerek ágyában, nyitott szemmel nézi a baldachinfüggönyt... :roll:

Gyöngyi, Katának ezúton szeretnék nagyon sok szeretettel gratulálni!!!
Jaj, ez a kislány meg tényleg bolond! De nem lesz semmi baj, biztos, hogy nem. Az ilyen általában nem komoly szándék, hanem demonstráció... Remélem minden OK lesz, és a barátnőd megnyugodhat.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Köszi az érdeklődést Lénáról, ma megjártuk a dokit.....
Háááát, baromi nagy lelkifurim van..... :( :(
Lénának akkora hörghurutja van, hogy már-már tüdőgyulladás kategória, azonnali antibiotikumos kezelés. Már a fülére is kezdett ráhúzódni, mert érzékeny az egyik egy kicsit. Kérdezi a dokinő, hogy nem sír sokat ez a gyerek, meg éjszaka nem csinálja a balhét? Mondom, nem éjszaka 12 órákat alszik, napközben meg jókedvű, mosolyog, nem sír egyáltalán semmit :shock: :shock:
Nem akarta elhinni, szerinte üvöltve kéne bőgnie....
Szóval azt mondta ne csodálkozzak, hogy nem eszik semmit, olyan beteg.
Elvileg nem fertőz, hát nagyon remélem a tegnapi tali miatt :evil: :evil:
De tényleg nem tűnik betegnek, jó, reggel még szívom az orrát, de nem is szörcsög.....persze, mert nem szakadt fel ez a genya váladék, hanem pang a tüdejében szegénykémnek......

Na szóval rólunk ennyit..

Gyöngyi!
Utólag is köszi a vendéglátást, szuper volt minden :D :D

Képeket jókat csináltatok, ügyi volt mindenki, aki fotózott! 8)

Esztó!
Álminak boldog felediket :wink:
Naggggyon vagány ebben a mezben :D

Na megyek, bedőlök az ágyba, hulla vagyok, mivel a kutyánk is beteg lett, csak hogy ne unatkozzam.......
Ma őt is fecskendővel itattam kamilla teával. Tegnap nagyim valami zsíros sz...al megetette, erre egész éjszaka epét hányt, meg ma de. , 100x domestos-oztam fel a konyhát, meg az ágyát.....
Szerencsére nem ment messzebb, csak a kőre jutott......
Reggel 5:30-kor keltem, azóta mosom a sok sz...-t :evil:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Huuu szegény Lénus!!!!!Hát akkor ezek szerint nagyon kis stram csaj!!!Egy hangja nem volt egész tegnap!!!!! :shock: Szintén végig aludta a talit szokásához híven...Mielőbbi gyógyulást neki!!!!!!
De ne legyen lelkifurid,hiszen látta előtte is!Honnan tudhattad volna tünet nélkül h rosszabb lett neki.... :(

annus11
 
 


Barbi, ne legyen bűntudatod, semmi olyat nem produkált Lénus, ami miatt komoly betegségre kellett volna gyanakodnod. Amennyit meg a gyerkőcök közelében töltött, attól nem lesz senki sem beteg :-)
De ezzel megoldódott az evésundoros probléma? Vagy azt csak erősítette a betegség?
Jobbulást Lénának, neked meg jó pihenést.

Katának átadom a gratulációkat, köszi csajok :-)

Jó éjt (nem vagyok normális, mindjárt etetnem kell, holnap hulla leszek :roll: )

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Barbi, ne legyen lelkifurid! Szerintem a talin 10 anyuka közül egy se mondta volna meg, hogy Léna ilyen beteg! Én meg vagyok döbbenve! Kb. háromszor köhécselt picit, nem volt semmi baja, jókedvűen játszott! Még jó, hogy lementetek végül a dokihoz!!!

A mi sztorink, legalábbis részemről, befejeződött. Csani mikor megunta a sötétben bámulást, elkezdett nyavalyogni. Kihoztam, kapott szopit, és végre be is aludt. Negyed 12-kor!!! Na, hát azt kellett volna 2 órával hamarabb... :? Most leraktam aludni, apa U21 meccset néz, neki odaadtam a bébiőrt, ha felkel, moöst az az ő biznisze. Én lefekszem!!!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


megjartuk a tescot..

Barbi! ne legyen lelkifurid.. Lenus jol birja :shock: legalabb megvan az ok h miert nem eszik!!

Szofi, homeost akarmennyit lehet adni akarmi mellett, nem fugg semmivel ossze :wink: kupot is! bar mi azt sose hasznaltunk meg. Gelt pedig nem lehet egesznap orankent kenegetni, nemtdom hanyszor lehet, 3-4-5? talan,de ra van irva :)
homeosat reggel este szoktam,ha szukseget erzed napkozben is lehet(5bogyo 1alkalom)
Aztan kitartas!! nalunk 2-3 hetig ment h minden este, fel8tol kb kifulladasig torka szakadtabol uvoltott!!! (22ig) utana meg alvas reggel 8ig.. egesznap elvolt,kicsit nyugosebben neha.. aztan fel8korul ujra elolrol! meg lehet szokni :) :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Gyongyi, hugodnak hatalmas gratula!

ne :arrow:

Netti
Kép
maumau
 
 


Én még mindig ébren, most tudtam visszaolvasni.

Annus, Fitie: Köszi az ötletet. Nem is gondoltam a pelenkabetétre, mert olyan nagy. :oops: Én most is használok ilyet, Popolinit, de az óriási, és drága is. Nem tudtam, hogy a Monapel is gyárt ilyet. Na, majd megpróbálom beszerezni, mert a Popolini igencsak drága popsitörlőnek.

Adraci: A csap már nekem is eszembe jutott, úgyis minden komolyabb kaki után lemosom a csap alatt (miután már letöröltem a kendővel). A gond csak az, hogy annyira pirinyó a fürdőszobánk, hogy ott nem tudom levetkőztetni a gyereket, a mosógép teteje már foglalt, ott van a kiskád, meg a fürdető, meg pár egyéb dolog állandó helye. A gyerekszobából meg kakis fenékkel nem tudom kihozni, úgyhogy ez kihúzva, nem menne.

Anikó: Nem olyan nagy a lakásunk, hogy messze el tudna menni benne Lilla baba. :lol:

Zili: Ki fogom próbálni a te ötletedet is, köszi.

Panndi: Eléggé horrorul hangzott a szemfúrós történet. :roll: Örülök, hogy minden ok már.

Tényleg, ma kaptam egy levelet a Felicitas-tól, hogy vigyem a gyereket szemvizsgálatra, mert mennyi problémát lehet megelőzni ezzel. Ti elviszitek a gyerekeket?

Fitie: Petid nagyon mikulásosra vette a figurát azzal a vörös kalappal. Nagyon édes. :D

Szilveszter: Mi minden évben hazautazunk Erdélybe karácsony harmadnapján, a szilvesztert is ott töltjük. Szilveszterkor ki szoktunk menni egy "nyaralóba", egy tó partján van, faluvégen, nagy buli van mindig, tábortűz, miegymás. Csak sajnos arrafelé mínusz 20 fokok szoktak lenni, és sose sikerül teljesen kifűteni a házat, csak úgy kb. 15 fokig. Persze egy-két ital után ez senkit sem érdekel, és úgyis buli van. Gyerekkel oda nem mehetünk, úgyhogy valószínűleg otthon maradunk a szüleimnél a 87 éves nagymamámmal. Szüleim lehet, hogy elmennek szilveszterezni, de még nem beszéltük meg, hogy legyen.

Szofi: Hova mentek wellness-ezni?

Gyöngyi: Én jelentkezem, az én gyerekem mindig is ezt csinálta (csak kézben volt el) :lol: De mostanában, különösen, mióta mászik, látok némi javulást. Képes a földön jó ideig eljátszani az apja papucsával vagy egy-két lerakott játékkal.

Gyed: 67 ezer? Nagyon nem hangzik jól. :roll: Én e hó végén kapom az első tiszta gyedet, nagyon kíváncsi vagyok már.

Esztó: Szép családod van! :)

Fogzás: Látom, több baba is egyszerre kezdte el. Mi is Lilla 3 hónapos kora óta küzdünk ezzel, remélem, hogy most már csak jobb lesz a helyzet. Majd odaküldöm a fogtündért hozzátok! :D

Niki: Nálam akkor szopizott így Lilla baba, amikor cumit is adtunk neki. Szopizott egy sort, elfordult, sírt egy sort, visszafordult. Nem tudtam, miért csinálja, én is minden pózt kipróbáltam már. Aztán egyre rosszabb lett, végül már egyáltalán nem akart szopizni. Mióta elvettem a cumiját, minden ok, már csak akkor fordul elő, hogy sír, ha nagyon álmos. Ez is egyfajta sztrájk, a szakaszos szopi, a fogzástól is lehet, legalábbis a szoptatási tanácsadó szerint.
Én olyan jót röhögtem a pajzán szomszédaidon! :lol:

Na, megyek aludni, jó éjt mindenkinek!
Réka

rekap
 
 


Réka!
Nálunk se kivitelezhető a csap...de az elején volt pár agyon kakilom magamat...akkor még nem használtuk a moshatót.És én is rohantam a fürdőbe a gyerekkel...ott vhogy lemostam,ami a kezembe akadt törcsi abba belecsavartam,vissza a szobába....hát nem hiszem h kivitelezni tudnám ezt a 7,5 kilós gyerekkel...meg nem akarom h megfázzon...nyáron még oké is lenne,de így?Én pisinél nem is törlöm neki,csak ha nagy dolog van,ami nálunk elégé nagy dolog...ha érted :lol: :lol: Gyönyörű lehet a tél(is)erdélyben!!!Irigy irigy!!!Még sose voltam,mindig csak terveztünk menni.....Esetleg egy babatali ott??? :lol: :lol:

Barbi!
Majd számolj be Lénus javulásáról!Ezek szerint arról fogod észre venni h majd elkezd megint enni!!!!Szerintem ha elmúlik ez a hurut,akkor biztos örömmel kanalaz majd!!!!!Na igen,fertőzésveszély meg kizárva,mivel a gardróbban volt! 8) Iza meg jól van,szóval szerintem ezen se aggódj!!!Remélem h a szopira is visszatér vmennyire!!!!!Mondtak vmit h mennyi idő alatt kéne helyrejönnie az antibigyótól?


Szofi!
Oh nehogy azt hidd h Csani szopizott volna 2 órával előtte!!!Egyszer én is jártam így!Nem is olyan rég,talán az előző héten?!Na mindegy,szóval szopizott és utána letettem és aludt!De nem éhes volt,csak megnyugodott rajta szerintem.Inni is megszoktam kínálni amúgy!Próbáltam a héten is bevetni a ciciket de nem kellett neki...És igen,a gélt sajna korlátozott mennyiségben lehet csak!A dologélt többször is lehet,de a dentinoxot kb 3sor egy nap.....

annus11
 
 


Halihó!
ÉLJEN a dentinox!!!!!
Lili 7kor kelt, csak 1szer sikított fel álmában, de rögtön vissza is alukált!
Szofi!
Nektek hogy telt az éjszaka?
Próbáljátok ki, nekünk úgy néz ki bejött most! :roll:
Férjem: nem biztos hogy ki tudja pisilni a 'sziklákat'....uh-kat csinálnak neki naponta 3szor....elvileg nem zárta el, de néhány kő visszamászott a vesébe.... :?
Szóval nem jó irányba mozognak....
Inni nem iszik, enni nem eszik, hány , de legalább infúziót kap, így van benne vm. folyadék....
Azt mondták, első körben várunk, hogy megindul e, ha nem akkor műtét. :(
Telkiből mindenképp menekülünk, mert egy nagy sz*r az a kórház....dokker naponta 3szor bemegy megvizsgálni, de btw csak a nővérek vannak vele, akik meg minden nyikkanásra automatice tömik a fájdalomcsillapítókkal.....
Tegnap már a gyogyóktól volt rosszul.... :(
ÁÁáááá, nem tudom mi lesz....nagyon kész vagyok.... :?
Tejem totálisan lecsökkent, már alig van..... :(
Barnázgatsz még??????Én ömlök.... :oops: :?
Fasza ez az Azalia.... :?

Gyöngyi!
Hugicádnak gratuláció! Jaj, de jó is menyasszonynak lenni!!!! :D
Barátnéd lányának meg kitartás: az én legjobb barátném is 17 évesen egy szakítás után benyugtatózta magát....gyomormosás lett a vége....
Tini, emocionális, első csalódás, így éli meg. Szwerencse, hogy nem lett baja! Most extra lelkizés és jobban lesz!!!!!

Barbi!
Szegény Lénus! :(
Nagyon jó kislány, hogy még ilyenkor is nyugis.
Sztem észre sem fohja venni, hogy most beteg. Remélem hamar túl lesz rajta!!!!

Zsüci!
Most láttam az új avatarod!!!!(eddig csak a Csanisat és Marcisat vettem észre...azok is bombasztikusan jó képek!)Nagyon tetszik!!!!! :D Szépek az ilyen 'sunyiban elkapott' gyengéd pillanatok...igazi anya-lánya kép. :D

Anita!
Írj majd a blogba, ha lesz időd!Remélem azért nincs nagy gáz.....

Annus!
Képzeld, olvastam egy cikket arról, hogy vannak olyan babák, akiknek olyan vastag az ínyük, hogy nem tud kibújni a fog....csak ha bemetszik....
Remélem Izusnak nem lesz szükség rá.
Nagyon brutál lehet, hogy te ezt már hónapok óta 'játszod'.
Nagyon megszenvedtek a fogacskákért.... :?
Van már terved, hogy hogy lesznek az apa-lánya progik?(amikor te direkt lelépsz, hogy 2esben legyenek)

Na, megyek, kávé, aztán összekapom magam....kivi vagyok hogy alakul a mai nap.....HOPE :roll:

Kép
mozza
 
 


Mozza!

Hát igen,én is arra gondoltam h nem Iza fájdalom küszöbével van a gond,hanem az ínyével.....Valószínű h túl vastag neki,de remélem h ne jutunk el addig h felvágják...bár vmilyen szinten megkönnyebbülés lenne neki.....
Apa-lánya progi majd eldönti az apja meg a lánya!Nekem azt kéne ledönteni h én hova menjek :lol: :lol: Amúgy valószínű h nem olyan nagy a gond,mert másnap nálam is ordított ugye a foga miatt....

Akkor most már ki se engedték a kórházból?Amúgy nem akarlak elkeseríteni de nem fogsz olyan kórházat találni ahol nonstop doki van a férjed mellett...Ha már 3szor ránéznek az már tök sok!És szerintem ezen az se segít h adsz neki pénzt,hiszen kismillió beteg vár rá....ha akarna se tudna többször odamenni :( Szóval max vmi magánkórházat keressetek...

annus11
 
 


Jó reggelt!
Néztünk tegnap egy idióta filmet elalvás előtt és sokáig tartott, erre reggel elaludtam.Szegény gyerek nem tudom mióta lehetett már fönt. :oops:
Mozza!Jajj szegény férjed!!Nagyon durva.Azért reménykedjünk, hátha elindulnak lefelé azok a fránya kövek!!!Kitartás!!!!!!!
Nini, nem vagy semmi! :lol: :lol:
Kiszívtam ma Erik nóziját.Hát olyan üvöltést és vergődést vágott le, hogy rossz volt nézni. :shock: Nem értem mi van a gyerekkel.Eddig hajszárítóval száríthattam a haját.Két hete üvölt miatta.Eleinte elviselte az orrszíívót, most meg vergődik.Romlik el a gyerek ahelyett, hogy javulna. Na :arrow: reggeliért.
Ja Annus.Az a baj, hogy nem hízik a szentem.Sőt kedd óta leadott 50g-ot. Kész vagyok tőle!!!Amilyen jó kis husi volt, és hízott rendesen, most alig-alig. 7350g. 2,5 hónapja volt 6660g Ennyit gyarapodott azóta.Édeskevés.... :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki!
Lehet h a te alkatodat örökölte!!!Nem kell már sokat hízniuk!Iza is a múltkor 2,5 hét alatt 130g ot hízott!!!!Szerintem ha nem kezd el fogyni rohamosan,és más tünet nincs,kiegyensúlyozott stb.Na meg megeszi a minimális limitet,tehát nem fenyegeti a kiszáradás akkor nem lehet gond.
Iza is üvölt az orrszívóra...pedig 2-3 hónapja még simán tűrte.....Változnak a gyerkőcök,egyre több mindent felfognak a külvilágból!Ha esetleg mást is észrevennél ami tényleg nem normális akkor doki!!!!

annus11
 
 


Ááá,hát azért nem olyan a helyzet, hogy doki kelljen.Csak fura,hogy ennyire változik.
2 hét múlva mennünk kell kontroll vérvételre.Akkor rá fogok kérdezni a gyarapodásra azért.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Milyen kontroll vérvétel???

annus11
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Csak van valami ebben a fog-dologban, mert Babóka most csak egyszer kelt az éjjel. :D Még a végén átalussza az éjszakát... álmodik a nyomor. :lol:

Annus: Én sem törlöm pisinél, csak nagydolognál. Most már kezdek türelmetlen lenni, hétfőn lesz 2 hete, hogy megrendeltem a pelenkákat Hong-Kongból, és még sehol semmi. Addig prefoldozunk, de annyira nem szeretem, elég nagy csomag.
Erdélyi tali: Ha eljöttök, szívesen látunk. :lol: Olyan ritkán jutok haza, hogy így télen már egész komoly honvágyam van.

Mozza: Próbálj meg kicsit pihenni, és nem idegeskedni, tejnek tényleg nem tesz jót a stressz. Drukkolok a férjednek.

Kutyafüle: Lilla baba is ordít orrszívás közben, de nem annyira az orrsszívó miatt, inkább azt utálja, hogy lefogom a fejét. Állítólag a súlyduplázás után oké, ha keveset híznak a babák. Rikinek megvolt már a duplázás?

Na, készülődünk, ma anyósomnál lesz ebéd, holnap apósomnál (elváltak). Legalább nem kell főzni hétvégén. :D

Réka

rekap
 
 


Hogy kialakult-e a védettsége az oltástól.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jaj vki!!!!Tésztát mikortól lehet adni???És hogy?vagy esetleg kenyér?? 8)

annus11
 
 


Annus.Durumlisztből készült tojásmenteset 8 hós kortól ír.Legalábbis én ezt találtam. :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na még talátam 2 hasznos irományt!Szofi,elsősorban neked ajánlom!!!!!Na persze a többieknek is! :wink:

http://dietakucko.hu/index.php?option=c ... &Itemid=63

http://dietakucko.hu/index.php?option=c ... &Itemid=63

annus11
 
 


Gyerekem bőg az orrszívástól, amiótí az eszét tudja... Mondjuk nem csodálom, én se hagynám!!! :D

Mozza, barnázás elmúlt... Leht, hogy ez vmi megjövés-féleség volt? Fogalmam sincs...
A férjednek nagyon szorítunk!
Csani elaludt ugye f12-kor, egyszer sírdogált f2-kor, a férjem cumival visszaaltatta, és utána reggel 8-ig alvás, huh... Azért Dentinoxot veszünk!!!

Netti, köszi a felvilágosítást, eszerint fogunk eljárni! :D

Réka, Kehidakustányba megyünk szerdától vasárnapig! :D :D :D

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ahoj,

Éjszakánk so-so...elment. Tegnap este mielőtt elindultak volna sörpartira, a férjemmel meg a haverjaival megetettem a maradék libazsírt kenyérrel meg lilahagymával (na attól félnem nem kellett, hogy a helyi kiscsillagok elcsábítják őket, amilyen szagot vittek magukkal... gonosz muhahahahaha...:twisted:) Most itt horkol mellettem a kanapén (ifjú padavan is alszik).

Mozza, sajnálom, hogy nem javul a férjed állapota. Valami természetgyógyászos megoldásban nem gondolkodtatok (hogy a műtétet elkerüljétek)? Vagy abszolút távol áll tőletek az ilyesmi?

Szofi, örülök, hogy azért tudtatok aludni. Kíváncsian várom a ma este alakulását (gondolom ti is :roll:). A cici nekem is automatikusan a tápegységet juttatja eszembe, pedig tényleg lehet nyugtatásra is használni (ilyenkor azt a kannát adom oda, amiben kevesebb a tej).

Ha felébredne a fiúk megyünk a hétvégi bevásárló túrára, meg szeretnék megint egy jóóóó nagyot sétálni. Mindenkinek szépséges napot!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:17-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Ja, azt mondtam, hogy úgy sétáltunk babakocsiban Marcival tegnap másfél órát, hogy meg se nyikkant (mármint Marci)? Alakul a púpos gyerek, mint borsó meg a héja... :mrgreen:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?