Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ma eléggé pangtatok csajok!
Sly!
Nekünk is nagy rendezkedésbe került a közös szoba,mert ülőgarnitúrát ki,új ágyat összeszerelni,majd pakolni ide-oda,szobarendezés...de megérte.Ma is hang nélkül aludt el mindkettő,bár Mirát éjjel is meg kellett itatnom egy kis vízzel! :? A bulifotókat láttam az iwiw-en,Jázmin nagyon cuki,ahogy fújja a gyertyát! Szegény Rolinak jobbulást!!!Sajna nála is elindult az 1 hét ovi majd 1-2 hét betegség! De ez mind azért van,mert azok az anyukák akik nem tudják kire bízni a gyereket (vagy amúgy is otthon vannak a kicsivel) betegen is elviszik a gyerekek!!! :evil:

Réka!
Mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!!!


Csilla!
Abban a játszóházban már mi is voltunk,és élvezték a gyerekek...vagyis Márk.Mióta felvetődött a tali gondolata,azóta töröm a fejem,hogy hol lehetne összehozni,de azon a játszóházon kívül,más ötletem nincs.Nektek?
A csajok nagyon tündériek a képeken,és hogy Bogi milyen kis önálló a csúszdán! Olyan nagylányos! Külsőre Mira babásabbnak tűnik! :roll:

Berni!
Jók a képek megint,de mintha kicsit remegne a kezed a készítésük közben! :lol: Doriánnak honnan vannak ilyen sapka-költeményei? Csúcs!!!! Azt a "No comment" fotót akár én is tölthettem volna fel,Mira is állandóan a gépet nyomja! :evil:

Gabus!
Várunk!!! Meg a többieket is!

Holnap megyünk baba-mama klubba,és a szülpknek meg intim-torna "bemutató???" lesz,mert lehet indítanak tanfolyamot!!

Márk ma is sírt,de talán egy fokkal kevesebbet a tegnapinál is!Inkább csak reggel,amikor az apja otthagyta,meg amikor mentek ki az udvarra!!! :shock:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Joli!
[quote]E írta:lemérnek más, ő mindig haldoklik, amikor influenzás és minden évben elhúzza párszor.


Ez jó! :lol: Ezek szerint minden férfi egyforma??? :lol: A halálukon vannak egy náthától!! Még szerencse,hogy a gyereket se nekik kell megszülni! :)
Csanád volt ma bölsibe? Ott hányan vannak a csoportba? És a naygfiaid hogy vannak??

Ma sütöttem egy sütit.Jó másfél óra volt mire elkészült,meg majdnem még egy mire elmosogattam utána!!!!! :evil: :evil: De finom lett,csak azt felejtette odaírni a szerző,hogy a süti külső lapjai csak másnapra (remélem másnapra tényleg :lol: ) puhulnak meg!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Köszönöm szépen a jókívánságokat!

Tegnap elég mozgalmas napunk volt, ma is az lesz... de nem mondom meg miért!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Talán, ha lesz eredménye!

Kaptam névnapomra Gyuritól egy olyan de olyan gyönyörű hordozókendőt, hogy ihaj, arról nem is beszélve, hogy ezerszer jobb vele kötni, mint a régimmel. Szóval lehet, most visszatérünk a kendőzéshet a hátihordozóról (Az mondjuk úgy hogy kabátban bagyok és a törpén is anorák van elég szűknek bizonyult.... )
Majd teszünk fel akciós fotót, ha lesz!

Pat, küldesz nekünk is a sütiből?

Csilla, jó hogy írtál, a csajok egyszerűen gyönyörűek!

Berni, tessék folytatni a képek feltöltését! Dorkó olyan nagy fiú már!

Tegnap kénytelen voltam előszedni a 92-es bodykat. :shock: A 86-os már nyomta a pelust....

Puszi, megyek csinálok egy spenótos olasztésztát.... azt mindegyik fiú imádja 8)

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 

 
 

Sziasztok!

Berni, Doriánnak olyan beszédes szemei vannak. Vagy nem is tudom, mintha folyton gondolkozna valamin. Édes nagyon. :)

Fruzsi is, Viola is, Vince is, Ámin is. :D

Ajándék: (vagy már írtam, nem is emlékszem) :oops: Szóval Livinek ikeás babzsákhinta, Nórinak hintaló (bele van zúgva). Mindkettő elég drága dolog, úgyhogy más nem is lesz tőlünk. :roll:
Meg a másik nagy kedvence Nórinak a mágneses rajztábla, az van itthon már rég, nem kell venni, csak nektek írom aji ötletnek. Nagyon büszke az irkafirkáira, mindig megtapsolja magát. :lol:

Beadattuk az újinfl. oltásokat, még élünk. :lol:

Nagy munkában voltam a napokban, átnyálaztam egy raklap gyerekruhát, felhoztam a pincéből Nórinak a következő adagot, meg vittem is le egy csomót, kiselejteztem a játékokat is, a felszabadult helyre befért Nórinak a csúszda, így az is visszaköltözött a pincéből.

Réka,
Gyuri pasi létére így ért a hordozókendőkhöz? Vagy véletlenül találta el ilyen jól?

Kép
Kép

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/c ... IWTokDfXFZ

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/v ... wKNnAOlSae

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi, eszméletlenek a lányok! A klotyin kacagós egyszerűen csúcs!
Te meg egy hős vagy, hogy a pakolást ilyen szépen csinálgatod... én mindig halogatom, amíg lehet.
Ééééééééés igen, Gyuri is imád hordozni, anno együtt mentünk hordozókendő-tanfolyamra (persze, egyáltalán nem azokat a kötésmódokat használjuk amiket ott tanultunk) és mint kiderült, hónapok óta spórolt és vadászott erre a kendőre. Ami végül az utolsó pillanatban érkezett meg, Svájcból. És marha hosszú, hogy ő is minden kötést meg tudjon csinálni :)

Ez a szín és minta:

Kép

Majd lesz akciós kép is, csak képeznem kell magam, hogy szépen kössem hátulra :) És már tudok olyan kötésmódot, amit akár nagy pocakkal is meg lehet csinálni :)

Spenótos isteni lett, Manó egy feles felnőttadagot benyomott belőle.

Megyek kakit sikálni, Manó termelt (Ja, a moshatózás örömei :twisted: :lol: :lol: :lol: )

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


sziasztok!
pat!
dehogy a kezem remeg,megőrülök,ez a gyerek folyton mozgásban van :twisted: :twisted: :twisted: direkt olyan gépet vettem,ami 8megás meg ilyenek,de lekőrözi Dorkó :lol:

réka!
úristen,te még hordozod?hány kiló?hol szoktatok közlekedni,ahol úgy viszed?jó erőben lehetsz.(taps)mi kézenfogva nyomjuk.emléxem,nemrég arra panaszkodtam,h sosem jön kézenfogva,most meg büszkén vonul velem :D én is :lol: ha nagy gáz van,ölben visszük(na ehhez képest megváltás lehet egy kendő),de ez ritka.

a mai képek:
éjszaka erre mentem be
Kép
ez keresztben az ágyban :lol:

kirándultunk
Kép

na ez nem ő volt,ám,gondolom látjátok a szemein :wink:
Kép

ringatón:
Kép

és zárásnak:
Kép

Kép
berni1
 
 


gabi!
szuperek a képek!kié a napszemcsi? :lol: nálunk is mostanra lett nyerő,abban rohangál a lakásban 8) :lol:

a sapikat babaruhabörzén vagy turiban találtam :lol:

a vasárnapin vettem két hullajó,hullameleg farmerkertészt,nem is mondom meg mennyiért :) 8) és pénteken ha végre eljutok,végre megyek turizni.juhéééé

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!
Húú csajok ez a Harper-sziget hátborzongató...

Berni!
Újfent jók a képek!!! És úgy tűnik még egy azonos mániájuk van a gyerekeinknek!! mira is állandóan kipakol a táskámból,aztán meg a pénztárcámból! :evil: Így tűntette el a fülbevalójának az egyik felét!Persze,tudom nem az aprókkal kellett volna tartani :evil: Amúgy meséltem már,hogy azt a fülcsit is elveszítette amit Törökországból hoztunk neki,meg amit a szülinapjára kapott kicsit megkésve augusztus végén??? :evil: :evil:

Gabi!
Hihetetlen az a röhögős videó! Mira amint meghallotta rátapadt a gépre! :lol: :lol: :lol: Ilyen mély hangja van a minicsajnak vagy csak csalóka a dolog??? :shock: :shock:

Réka!
Annyira figyelmes az urad a kendőt illetően!! Le a kalappal előtte!!! És mi az hogy nem mondod meg,hogy mitől volt / lesz mozgalmas a napod?? :evil: Elhúzod a mézesmadzagot,oszt' csá??? :evil: :lol:

Gabi hallod!!! Pont tegnap akartam írni erről a mágneses rajztábláról!!! A Lidl-ben az Eichorn márkájú le van értékelve 6.200Ft körüli összegre.Tegnap fel is hívtam anyut,hogy vegye meg,de aztán szétnéztem a neten,és láttam hasonlót,ami ugyan nem ilyen márkájú,de 2.200Ft. Namármost a kérdés az,hogy megrendeljem-e ennyi+ 1000Ft postaköltségért,és rendeljek hozzá külön betűket 2.500Ft-ért,vagy vegyem meg a Lidlben? Csak azt nem tudom,hogy abban benne vannak-e a kiegészítők. :roll:

Többiek merre csavarognak???

Ma voltunk baba-mama klubban,nagyon jó kis kikapcsolódás volt! Holnap meg lesz délután játékvásár. Van itt egy cég / gyár ami sok mindennel foglalkozik,és kari játékvásárt rendez. Az egyik anyuka tavaly ezen a vásáron állványos szerszámkészletet 2.000Ft-ért vett,utánfutós pedálos (beülhetős!!!) traktort meg 2.200-ért! Remélem valamit azért én is találok! 8) Bár a protekciósak mehetnek nyitás előtt!!!És én nem vagyok az :evil: :evil:

Azt tudtam,hogy az egyik évadnak Lynette autóbalesetével lesz vége a szülifeliben,de ez most van??? :idea: :roll: :evil: :x

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantottam. Gyorsan olvastam, és megnéztem a képeket, gyerekek még mindig nagyon édesek.

Ma megyünk oltásra, megkérdem az influ oltást is, aztán majd meglátjuk.

Rohanok krumplit sütni.
kittina30
 
 


Felvették végre a magyar oltóanyagot is a WHO listára. 8)

Pat,
a miénk tescóból van, ezer valahányszáz volt, bírja a strapát, pedig átmentek már rajta párszor. :evil: Sztem minden magára valamit is adó játékboltban árulnak ilyen árkategóriában is, nem érdemes több ezret kiadni érte.

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, Nórinak csak a röhögése ilyen mély, amúgy vékony hangja van. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Továbbra is várjuk a Te Történeted rovatba a szüléssel, gyermekvállalással, neveléssel kapcsolatos vicces, nevettető, megható, megkönnyeztető, tanulságos írásaitokat 1-2 oldal hosszúságban, Word dokumentumban a szerkesztőség email címére: szerkeszto@babanet.hu

A Kölökneten pedig még lehet nevezni a Mikulás-pályázatra, a legjobb történeteket remek gyerekkönyvekből álló csomagokkal díjazzák majd! Még odaérnek majd a Télapó előtt! Itt a következő mélcímre írhattok: szerkeszto@koloknet.hu

Mindenkinek további szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Gabi!
Ezek szerint mégsem egyre gondoltunk!Ilyen rajztáblánk nekünk is Tescos van,990Ft-ért vettük,és bár kicsit megázott emiatt megsárgult a rajzfelület,tökéletesen haználható és szeretik a törpék! amire én gondoltam,olyan Csilláéknak van,fa állványa van,rajta a tábla,elynek egyik oldalára krétábal lehet írni, a másik oldalára meg filctollal,és az mágneses is. Ez kb. 110 cm magas,maga a táblafelület meg 60X70-es lehet. Amit kinéztem,azon még óra is van,meg elvileg a csomagban vannak hozzá mágneses betűk és számok!Ez az amit nem tudok...

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


sziasztok.
bocs, h nem írtam mostanában, de a Sárával való foglalkozás, rohangálás minden időmet leköti.
emlékszem, h régebben írtátok, h valamelyikőtök adott el anyatejet.
szeretnék venni, gondolom nektek már nem igen van eladó (nekem is már nagyon kevés van), de érdeklődnék, hogy mennyibe kerül a tej, ha háztól veszi az ember?
Reni
inerke
 
 


Pat,
ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Inerke,
sajnos nem tudok segíteni.
Hogy vagytok?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Inerke, én sem tudok segíteni sajnos. Olvasom Sára blogját rendszeresen és drukkolok nektek. Gratulálok a fejlődéséhez és további kitartást kívánok nektek. nagyon ügyesek vagytok!

Berni, köszi a Dorkó-fotókat! saját maga pakolta át a párnát is, hogy keresztbe feküdhessen? :lol: A könyvtárba be lehet íratni a gyereket, akkor ingyenes:) Nem tudom, melyik könyvtár mennyire toleráns, én a Liszt Ferenc téri gyerekkönyvtárba szoktam járni legtöbbet, ott Zsuzsa néni tüneményes a gyerekekkel(is), nagy ritkán pedig a Központi Könyvtár gyerekkönyvtárába, ott külön játszókuckó is van.

Gabuska a kép inkább Nórit reklámozza, nem a táblát:) De jól van ez így! Ügyesen csúszdázik, viszont a másik videónál hibát ír ki, pedig felkeltették a lányok itt a kíváncsiságomat iránta nagyon.

Réka, csak nem tesó???Vagy mi lehet még, hogy ilyen titokzatos vagy? Írd meg, mert ha nem, fogom magam és becsöngetek hozzátok :lol:

Pat, kitartást az ovival, látod, ha rendszeresen megy, egyre jobb lesz! valami volt az előző oldalon is...na, már nem tudom. A süti megpuhult???

Kriszti, mit mondtak az oltásra? Valaki már oltatott be kisgyereket? Én amikor kérdeztem a gyerekdokit, hogy mit javasol, Csanádot beoltassam-e, azt válaszolta, hogy"A felnőtteket mindenképp javasolom beoltani" Ezen igazodj el!Én a tegnap átestem rajta szerencsésen, még ma is érzem mind a két karomban.

Csilla, hát persze, hogy megtanul Bogi beszélni, lesz még idő, hogy azt kívánod, bárcsak egy percre leállna :lol: Úgy látszik nagyon jól érzik magukat a lányok a játszóházban és a játszótéren:) Nálunk az apa állandósult első szóként, magától is mondja, ha látja képen az apját. Az anyát nem, de elég sok mindent próbál már utánozni.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Mi inerke blogjának a neve?


Livi meg így csúszdázik :evil: :evil: :evil:
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

a képek egytől egyig szuperek, imádom őket nézegetni, de most nem emelnék ki semmit, mert még kihagyok valakit.......


Roli nemhogy javulna, egyre rosszabbul van. Lázas, bágyadt, köhög, kókadt, nyűgös! Ma már olyan szinten beteg volt, hgoy felhívtam az orvost, hogy megkérdezzem, nem kellett volna-e már javulnia. (persze a h1n1-től félek). Mondta, hogy még belefér, mert még ez a 3. nap, hogy lázas. Ha holnap sem javul, megnézi.
Erre kis idő múlva csöngetnek, hát az orvos jött mégis el. (pedig nem hívtam). Megvizsgálta, tüdeje tiszta, torka sem csúnya. Szóval nincs nagy gáz.
Nagyon rendes volt az orvos, még a pénzt sem fogadta el, amit adni akartam!

Most ez megerősített, hogy magamnak beadatom az oltást. Aztán ha Roli meggyógyul, valószínűleg ő is megkapja.

Bocsi, hogy csak magunkról írtam! Rohanok tovább!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok.
köszi, megvagyunk, Sára 1,5 éves volt 6-án, sajnos még mindig a fejemeléssel küzdünk.
De nem adjuk fel.
talán már nem lesz több műtét.
látásra nincs sok esély, most a mozgásra és az értelemre gyúrunk nagyon.
www.msara.freeblog.hu
inerke
 
 


sziasztok!

Inerke,
remélem, olvasod. Van egy Benedek nevű babának is blogja a neten: www.benedekblog.hu címen. Ott írta az anyuka, hogy felajánlja a megmaradt fagyasztott tejeit. Ha érdekel, az október 31-i bejegyzés felett található "Felajánlás" címszó alatt. (Úgy veszem ki a szavaiból, hogy ő ingyen odaadná a felesleget.)

Remélem, tudtam segíteni.

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

A gyerekorvos egyértelműen azt mondta, hogy ne oltassam be a gyereket H1N1 ellen, mivel még nagyon kicsi, nem kell neki ez az oltás. Meg mostanában elég sok oltást kapott, az is elég neki. Ne aggódjak, nem lesz semmi baja.

Ahgogy tegnap üvöltött az orvosnál, már a váróban, aztán meg a vizsgálóban, akkor meg úgy sírt, amikor megszúrták, mint aki helyben sokkot kap, szörnyű volt. Úgyhogy most a bárányhimlő elleni szurit is napoltam, aztán majd meglátjuk, lehet, hogy később beadatom neki. Most úgysem adta volna be neki emiatt a két oltás miatt.

Inerke
Itt nálunk (vidéken) a védőnő is tud anyatej ügyben segíteni.
kittina30
 
 


Szilvinek boldog névnapot!
kittina30
 
 


Jöttem én is Szlyt köszönteni.

Boldogot Neked! :D

Inerke, köszi a linket.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket!

Inerke! Én mindig olvasom Sára blogját és szorítok nektek!

Roli még mindig lázas. Ma már hányt is! Nemsokára hozom haza anyóséktól, mert még alszik.

Elintéztem, jövő héten oltanak engem is. Tesóm ma kapta meg.

Évi! Te beadattad Vincének is? Bocsi, már nem emlékszem.

Kép
szly27
 
 


Kép

Szly boldog névnapot neked! :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Szly, nagyon boldogot neked! Rolinak gyógypuszik!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 



Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Sly! Boldog nevnapot!
Rolinak gyogyulast! Remelem hamarosan rendbejon, s lemegy a laza. Biztos a laz miatt hanyt.

Gabi! Szuperek a videok! :lol:

Reka! Nagyon szep lehet a hordozokendo! :D Szoval akkor mit is akarsz nekunk elmondani kesobb? Kifurja az oldalam a kivancsisag. :D

Berni! A keresztben fekvos Dorian kep csucs! De a tobbi is! :lol:

Csillus! A tunderparti jatszoteren keszultek a kepek? Ismeros, valamikor mi is jatszottunk ott. :D ( kb. 25 eve :lol: )
Bogi tenyleg olyan nagylanyos a kepen. Egyedul maszik fel a csuszdara? :shock: Nagyon-nagyon ugyes. Szepek a lanyok mind a ketten. :D

Pat! Most olvastam mit ondott a kutyas no a ferjednek. :shock: :shock: :shock: Hogy hogy beszel???? En lemaradhattam, de miert nem jottok ki vele?

Mi jol vagyunk. Ma Rebus fel negykor aludt el a 2 ora helyett. A ferjemmel a varosban voltunk es csak kettore ertunk haza, akkor alltam neki ebedet melegiteni Manonak. Szegeny, olyan ehes volt mar. :oops: (alltalaban fel egykor van ebed)
Utana meg alig tudott elaludni. :( Gondolom fel hatig fel se akar majd kelni.
Itt rem vacak ido v van. Rebussal setaltam az uton, mikor nyakunkba szakadt az eso. Tok varatlanul. En borig aztam, szerencsere Rebus esovedoje nalunk volt. Mondjuk utalja es uvoltott alatta. :D

Kép
atina12
 
 


köszi csajok! nagyon aranyosak vagytok :-)
inerke
 
 


Sziasztok!

Már megint lemaradtam, de sikerült visszaolvasnom.
Érintetteknek Nagyon Boldog Névnapot kívánok!

Joli!
Ez a macis ruci csak átmeneti, sajna nem olyan meleg, mint ahogy látszik.

Mindenkinek szuperek a képek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Berni!
Ámin is a fejére húzza a kockás dobozt és peckesen járkál vele.

Az oltást én egyenlőre még hanyagolom, mert annyira különböznek a vélemények, még a szakembereké is.
Egyébként is gyógyszer ellenes vagyok csak ha nagyon muszáj akkor veszek be.
Mi még mindig köhécselünk, Áminnak folyik az orra is, de szerencsére csak ennyi. Viszont már régóta elég szar étvágya van, kínlódok vele sokat. Gondolkoztam, hogy lehet kellene egy kis étvágy gerjesztőt szednie. Bár én sem voltam különb, egész gyerekkoromban noszogatni kellett, hogy egyek.

Karácsonyi ajándékról fogalmam sincs, bár olyan rajzolós táblát én is akarok venni. Egyébként is a héten kapott már az apjától egy biciklit (használt), ami majd csak 2-3 év múlva lesz jó és kapott 2-3 autót is, mesekönyvet, hátizsákot, de én nem bírtam ki hogy eldugjam karácsonyig. Pedig jobb lett volna.
Amúgy a játékokkal még most is keveset játszik, kivéve az autókkal. Mindig a felnőttes dolgok izgatják.

Hirtelen ennyi.
Jó éjt mindenkinek!!!!!!!!!!!!!

Kép
havacska
 
 


Rolinak tőlünk is gyógypuszik!!!

Mariann,
hogy vagy mostanában? Nem javult a helyzet kicsit?
Sokat gondolok Rád, és én még reménykedek. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Szly, sok boldog névnapot kívánok! Rolinak jobbulást!

Gabi, hang nélkül a videó nem sokat mond. Én pedig még csak úgy néztem meg, mert Csanád épp elalvóban van. Estefelé aludt egy nagyot, alig bírtam felkölteni. A bölcsiben csak fél órát aludt. Gondolom már hozzáedződött az egész délelőttös játékhoz és nem fárad el eléggé nyolctól 12-ig. Bezzeg ötkor mindig kidőlne. De ha alszik 7-ig, akkor csak ilyenkor fektethetem le.

Mariann, azt hiszem Áminnak mindegy még, hogy karácsonykor kapja-e a játékot, talán majd jövőben ha jelentőséget tulajdonít az ünnepnek. Most akkor van ünnep, amikor új játékot kap:)

Ancsa, látom nálatok is borul az alvásrend:) Az esővédőt megszokja, ha értelmét látja. Csanád már örült neki, hogy nem esik rá az eső:)

Kriszti, szegény Máté :( Annyira irtózik a rendelőtől-dokitól?

Bea, írj magatokról is, hogy vagytok? Rég nem láttuk Pupákot,lehet hogy már meg sem ismerjük :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Apropó Karácsony. Sztem idén már ezerrel fognak lelkesedni a karifáért és a szánkózásért, nagyon várom, hogy lássam Nóri mit szól majd. Persze Livit is, csak azt a részét már ismerem. :lol:
És már most spórolok a jó kis ünnepi fotóitokra is! :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na, Rebus alszik, a ferjem dolgozik a masik gepen, a tv-ben semmi, igy titeket boldogitalak. :D
Mariann! Biztos Aminnak a foga jon, azert van rossz etvagya. Rebusnal is van ilyen. Nala pl. a szemfogak voltak nagyon huzosak. Enni alig akart. De ha gondolod, adhatsz neki egy kis multivitamint. A teli idoszakban amugy sem art.

Ami az uj influenza elleni oltast illet, mar irni akartam, hogy nalunk azert nincs akkora "reklamja". Pedig itt biztos sokkal tobb a megbetegedes, hiszen az orszag is nagyobb. Mondjak persze, hogy "zsebkendobe kohogj, tusszents", illetve beszeltek mar az oltasrol, de sokkal kisebb mertekben, mint otthon. :?

Joli! Ugy latszik Csanad es Rebus ma osszebeszeltek. :D Vegul en is koltottem Rebust, mert mennunk kellett el itthonrol. Szerencsere az esti elalvasnal nem volt gond. Kicsit meg ugrandozott a tapi utan, aztan bealudt az olemben. :D

Na, mindenkinek jo ejt!

Kép
atina12
 
 


Jó reggelt!

Köszönöm szépen a köszöntéseket, szép képeket!

Roli úgy tűnik mára lett jobban. Most gyógyszer nélkül sem lázas. Éjszaka sem kellett adnom. A kedve is jobb.

azért hányt, mert annyira köhögött, hogy öklendezett. Azóta sem .

Mariann! Roli is 1 évesen kapott egy biciklit, amit az idén nyáron vettünk elő. :lol:

Gabuska! Nagyon tündér Nóri, ahogy mutogat és mondja a magáét! Csak a cím alapján valami másra számítottam! :-)


Atina! Jázmin is utálja az esővédőt, mondjuk ő babakocsiban is már vagy 3 hete nem ült. Na majd ma!

Joli! Csanád nagyon szépen beszokott a bölcsibe és egészségileg is szépen bírja!

Kép
szly27
 
 


Szly örülök,hogy Roli jobban van :D
Te nem kaptad el a hímlőt?Lehet te is be vagy oltva ellene? :wink:

Atina nálunk sem nagyon mondogatják,az új infulenzát,van itt is sok beteg.Védőoltás nuku.Még maszk sincs a patikákban,basszus.
Valamelyik nap bemondta ezt az rtl-n,nem is hittem benne.
Csütörtökön voltam v.v.-en,szerettem volna venni,ha lett volna.... :roll: no comment....
Egy friss képet Rebusról?Nooooo......

Gabuska én is azt hiszem az idén már érdekesebb lesz a karácsony,többet fognak a kicsik érteni belőle.A szákázás meg remélem összejön és lesz egy kicsi hó is
:roll: Tavaly egyszer indultam magam a kiscsajjal szánkázni,akkor is felboritottam :oops: :oops: :oops:

Joli tényleg szupi,h Csani így megszokta az ovit.Ügyi gyerkőc.
Karácsonyt sajnálom,ha nemtudjátok együtt tölteni Elemérrel.
Valahogy nekem ez az ünnep a legszebb az egész évben.
De azthiszem az én férjem is megy gyúrni karácsony éjjelén is :?
Hisz kenyér mindennap kell....

Mariann kezet foghatnak a gyerkők az étvágyban,hisz Fruzsié is nagyon rossz. :( Hiába kedvezek neki bármivel,nem kell neki.
Néha fel is tud bosszantani ám. :oops:

Kittina ugylátszik minden gyerek retteg a dokitól.
Én még gyerek---doki barátságot nem láttam. :lol: :roll:

Bberni maradok a régi véleményemnél szerintem Dorkó nagyon nagyfiús.Mintha már 2 éves lenne vagy felette. :shock: Nagyon aranyos a kissrác a képeken. :wink:

Nálunk a kedvesem nagyon beteg,lázas,meg a többi,infulenza.

Fruzsika is beteg egy kicsit,neki is volt tegnap is láza(38c)köhög,orrfolyás....

Egyenlőre én még ok vagyok.

Pusszantás

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Gabi, Nóri nagyon kifejezően beszélget:) Most már meghallgattuk Csanáddal! Ha gyerekhangot hall, akkor szerintem még álmából is felébredne, annyira érdekli.

Szintia, sajnálom a betegeskedést:( Gyógyuljatok meg hamar! Fruzsinak csak betegségekkor nincs étvágya, vagy máskor sem? Mert Csanád alaphelyzetben annyit eszik, hogy sokszor csak nézek, hogy még fér bele? :shock: Jééé, karácsonyos új vonalzód van! Jó :)

Ancsa, az én háziorvosom azt mondja, hogy Angliában-Írországban sokkal jobb az oltóanyag, mint itthon.

Szly, remélem ezúttal marad Roli láztalanul. Olyan rossza, mikor betegek a kicsik...

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Időm alig volt, mert a héten itthon maradt Toncsi. KÖhögött a hétvégén, de csak óránként, de olyankor olyan csúnyán. És mivel hétfő reggel elaludtunk :oops: , így inkább elmentünk a dokihoz. Életében először nem üvöltött a dokitól 8) , Bogi meg végig aludta. Kapott gyógyszert, de semmit nem használt, így pénteken visszamentünk, csütörtökön estére Bogi lázasodott be, így ő is kapott gyógyszert. Azóta Boginak már kutya baja, és már Toncsi is alig köhög.

Nem csak 1 évnél nagyobb gyerkőcöket lehet oltani, busszus mi már lemúltunk 1 évesek :oops: :roll: , na már nem törlöm ki :? . Mindenesetre én nem adatom be az oltást a lányoknak, alapvetően elég erős az immunrendszerük.

Karácsonyra biztos,hogy kapnak a lányok babakocsit, (hangosan klimpírozok, mert Bogi felsírt, most néma üzemmódra kapcsolok).
Meg szeretnénk venni egy gitárt is. Egyelőre ennyi.

Igen Pat nekünk van ilyen táblánk és azóta is nagyon szeretik a lányok, már ugye Bogi is feléri úgy ahogy. Nekünk sincsenek hozzá betűink, de mágneses állatkáink vannak, meg persze kréták. És kiválóan lehet bújócskázni mögötte :lol: .

Gabuska, ez mind Nóri hangja?, naggyon cuki. Boginak rettentő mély hangja van (legalább is úgy gondolom, mert még nem beszél). Bár lehet akkor a beszédhangja más lesz.

Én is szoktam olvasni Inerkéjékről és sok puszit küldök Nekik.

És puszi a betegeskedőknek is! Sly én is beoltatnám magam a helyedben.

Szintus, már a pocakodról is szeretnénk látni képet!!

Megyek mosni, pussz!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Még nem megyek mosni :wink: , igen Bogi már egyedül mászik fel a csúszdára, leül a tetején és lecsúszik. Sőt tegnap már séta közben egyedül, kapaszkodás nélkül lépegetett fel 3 lépcsőfokot :roll: . Többiek hogy állnak a manók ügyesedésben? Toncsi ilyenkor kezdett még csak el járni :shock:

Ancsa, férjed még most sem talált munkát, hogy jöttök decemberben?

Pat, anyukád kocsija nagyon megtört? Éppen mi voltunk bent a dokinál, amikor bejött szólni, hogy összetört a doki kocsija is.

Ma álmodtam először anyuval, és olyan jó volt. Minden ugyanúgy volt mint régen, jött ment tüsténkedett és minden olyan természetes volt. Most kezdem érezni a hiányát,hogy már eltelt egy hónap. És már nagyon közeledik a karácsony is :( .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla,
sztem ha ezen a karácsonyon túl leszel, utána sokkal jobb lesz. Megkönnyebbülsz vagy hogy is mondjam. Remélem.

Nóri is egyedül csúszdázik, bár még csak a szobain.
Ma az orrfújást leste el Livitől, frankón belefújja az orrát a zsepibe.
Ja igen, mert náthás, de a coryzalia (homeós bogyó) tök jól kordában tartja, nem lett belőle a szokásos taknya-nyála egybefolyik féle betegség, csak párszor ki kell neki fújnia.

A cérnahangos videót azért mutattam, mert Pat kérdezte, hogy mély hangja van-e, hát tud ilyet is, olyat is. Ha röhög, akkor mély, ha valami tök érdekeset lát, akkor cincogva mutogat. Ha meg magyaráz, akkor a kettő közt. :)

Szintus,
jobbulást!!! Vigyázz magadra!

Gyerek-doki barátság van, Livi egyáltalán nem fél tőle. :)
Most a H1N1 oltásnál sírt (először életében, kisbabakorát leszámítva), de a dokitól nem fél továbbra sem.
Meg is lepődtem most, már eleve azon, hogy megkérdezte, hogy fog-e fájni. Sosem szokta. Idióta orvos meg drámai hangon közölte, hogy igen, ez sajnos fájni fog (mondta volna inkább, hogy van, akinek igen, van, akinek nem), naná, hogy elsírta magát.
Nóri meg a másik véglet, ha meglátja az orvost már üvölt. De aranyos azért, mert mikor köszönünk és elindulunk kifelé, a krokodil könnyek mögül kimosolyog és integet. :lol:

Mi nem az esővédőt utáljuk, hanem a sok ruhát, amiben meg sem tud szinte moccanni a babakocsiban ülve. Húúúúúúúúú, de mérges tud lenni érte. :?

Így azért mindjárt más
Kép

Berni,
láttad a Jakupcsek G. kislányát? Van az egyik újságban egy kép róla, mintha Dorián lánytesója lenne, nagyon hasonlít rá. :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Szly!
Én is nagyon boldog névnapot kívánok! Violának beadattuk, Vincének nem, ő is köv. hónapban 2 oltást fog kapni, ez már kicsit sok lenne neki! Plusz mindenki megkapta a családban, és még szopik is

Inerke!
Én is szoktam olvasgatni a blogot, nagyon sok puszi nektek, nagyon ügyesek vagytok!

Csilla!
Nagyon váratlanul mehetett el anyukád, őszíntén sajnálom, én nem is tudom mit csinálnék hasonló helyzetben... :cry: :cry: :cry:

Na, most ilyen rövid lettem, mert Vince itt üvölt mellettem, majd jelentkezem még, üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


sziasztok!
bocsi,nem tudom,ki írt a tábláról.ma voltunk a gulliver játéknagykerben(közületeket is kiszolgálnak)és 2000.-ért volt olyan,aminek egyik fele mágneses a másik rajzos és tök szép színes a fakerete.nem emléxem,ki kérdezte,de több helyen is van boltjuk,a neten meg lehet nézni.és volt legalább 4fajta,ez a legolcsóbb volt,de 3000.-nél nem volt több egyik sem.

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Csilla, álmomban nekem is minden a régi a szokott lenni. Amikor felébredek már nem a hiányérzet tölt el, hanem a boldogság, hogy újra együtt voltunk. Bogi nagyon ügyesen lépcsőzik, gratula!

Gabi, Livi kész kis hölgy, hogy barátkozik a dokival. Nóri nem tanulta el tőle? Csanád sem fél, jól tűri a vizsgálatot, csak akkor mordul fel, amikor megnézik a torkát. Szurinál is csak nézte, hogy miért csíphette meg a dokinéni:)

Évi, örülök, hogy halottam rólatok!

KépKép
Kép
el..né
 
 


ja,babakocsi:mi nyár óta elő sem vettük :oops: csak gyalog közlekedünk,kézenfogva.tegnap épp kicsit több,mint 1 órát sétáltunk itt a lakóparkban.ő szeret mászkálni,már meg sem merem próbálni,h mi lenne,ha be kéne ülnie :) a férjem meg is jegyezte,h mi lenne,ha felvinné a padlásra? :)

tudományok?:ő is elég régóta 1edül megy fel a csúzdára és szerintem főleg nagyos dolgokat csinál,úgyh tényleg olyan,mint sok 2 éves :D imádja,ha foglalkozunk vele napközben,azaz együtt játszunk,bár most mindig a mesekönyv a nyerő.mostanában úgy nézegetjük,h nekem bonyolult dolgokat kelel kérdeznem,pl.hol a cica a fa mögött,mutass rá!ha nem így kérdezem sikítja,h "anyaaaaaaaaa,neeeeeeeeeeeeem!" :lol: az énekes könyvben meg mikor a csipp-csipphez ér,csinálja a kezével.ez jut most eszembe,de szerintem kb ugyanazokat produkálják a kölkök csak pepitában :lol: viszont kb.1 hete állandóan teli tüdőből üvölt,ha vmi nem úgy történik,ahogy ő elképzeli."neeeeeeeeeeem"de annyira,h szégyen ide vagy oda,már többször rákiabáltam én is,hátha megérti mi a külömbség a csendes és a hangos között. :roll: de nem,sajna.csajok,tényleg kihullik ilyenkor a hajam :shock: szörnyű hangja van,tuti az összes szomszéd is hallja.lehet,engem is.az be szokott válni,h felveszem és elkezdek neki mindenfélét suttogni,h pl.hova fogunk menni vagy mit fogunk csinálni.ha olyankor kérdezem suttogva,h oké?akkor suttog,h oké :lol: de ehhez abszolut nem mindig van türelmem.

Kép
berni1
 
 


szintus!
jobbulást nektek is,vigyázz magatokra!

joli!
akkor Csanádnak is gratula a dokinénihez.mi az üvöltők táborát gyarapítjuk :oops:

szly!
nagyon boldog névnapot kívánok!!

csilla!
már elmeséled,h mi történt anyukáddal? :oops:

Kép
berni1
 
 


jaj,émg 1 poént el kell mesélnem,ha már szómenésem van

kapott Dorkó bilit,ami nemhogy nem érdekelte,szó szerint le sem tojta.hiába ültem rá én,hiába viccelődött apa,olyan volt,mintha nem is lenne a szobában a bili. :lol: tegnap épp a Dorkós-barátnős esténket töltöttük,mikor a fürdés előtt levettem róla a kakis pelust,hagy mászkáljon picit csak úgy.na kitaláltuk a barátnőmmel,h majd most...ráült ő is,semmi,hívtuk,húztuk,sírás,tiltakozás...és ekkor kipattant a szikra :lol: :lol: megzsarolom :oops: 8) mondtam neki:akarsz mesét?akkor ide kell ülnöd,csak akkor indul el.először tiltakozott nem jött.én meg mutattam,h "nem működik a távkapcs" :oops: mondtam neki:gyorsan-gyorsan,szaladj ide,csücsülj rá,kezdődik a mese.és kb.4.re odaszaladt és ráült.ott üldögéltvagy 10 percig,míg nézte a mesét :lol: :lol: azt hittem,megzabálom.most meg attól hatódtam meg,h milyen kis romlatlanok,mennyire hisznek nekünk+abszolút meggyőzött,h full mindent ért,amit mondunk.
hát ez volt a story

Kép
bocsi,de bemozdult és,ha fotózni akartam,le akart szállni

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!
Már délután írni akartam,csak mire Csillához értem az olvasásnál,kicsit meghökkentem! :shock: Innen kell megtudnom,hogy anyunak volt valami a kocsival?? :lol: Szerencsére amúgy nem lett még egy karcolás sem rajta,viszont a doki kocsijának is nekiment ugyanaz a figura és azt (vadiúj) merőlegesen telibekapta! :evil: Köszi Csilla,hogy informáltál :wink: ...és milyen kicsi a világ...na jó Eger! :)

Sly!
Így utólag is:
Nagyon boldog névnapot neked!!!
Örülök,hogy Roli jobban van,remélem mostmár vége lesz a betegségnek nálatok is!!!

Inerke!
Örülünk neked,mikor benézel!!! Sára annyira cuki azokon a mosolygós képeken!!! (én megmondom őszintén nem nagyon olvasom a blogot,mert bár tudom,hogy a szülők utáják ezt hallani,de én annyira sajnálom Sárát,hogy mindig elbőgöm magam olvasás közben.És az ember csak gondolkozik,hogy miért egy ilyen párnak nem adatott meg egy teljesen egészséges baba...holott olyan sok cigiző,piáló,verekedő nőnek meg igen :?: )
Remélem Sára gyorsan fejlődik,és sikerül neki anyatejet szereznetek!!! :)

Csajok!
Akiknek a gyerkőce ilyen balhékat/ üvöltéseket rendez a dokinál,ott a doki is ilyen???Mármint nem kedves/szimpatikus/mosolygós??? Múltkor a barátnőmmel mentünk a gy.dokihoz,először Mirát vizsgálta meg,aztán a barátnőm kislányát,és tök kellemetlenül éreztem magam,mert a barátnőmnek mesélte,hogy Mira milyen kis közreműködő,nyugodt páciens volt,az ővé meg mindig ilyen hisztis???

Gabus!
Mire leesett,hogy miért ultrahang a videó címe! :lol: :lol: Nagyon cuki!!! Livi meg csúszdázás terén is hozza a formáját! :lol:

[quote] írta:s már most spórolok a jó kis ünnepi fotóitokra is!

Ezt nem vágom! :oops: :oops:

Szintus!
Akkor a te családodnak is mielőbbi jobbulást!! A téli vonalzód nagyon menő! 8) És te nem gondoltál még egy pocakos képet mutatni nekünk????????????????????????????????????????,

Csilla!
Mira is nagyon ügyi mozgásban. simán felmegy ő is a csúszda létráján,meg a padlásén is elindul! :evil: Fölmegy Márk (fél) emeletes ágyára, a lépcsőről már szemben jön le,korábban tolatott!Bukfencezik!!!! Tegnap pl. tökéleteset,bár az gyakran félremegy!!!Van humorérzéke!!! És ma kiderült,hogy rá igaz,hogyha eltakarja az arcát,azt hiszi nem látom. Viccből szólongattam,hogy hol van,ült a lépcsőn,feje a fal felé,takarja a kis arcát,és közben a szeme sarkából néze kifelé vigyorogva!! Azt hittem megzabálom!Mindent megért és megértet! Ha mondom neki öltözködés után,hogy milyen csinos lett,forog körbe és mutogatja a ruháját!Ja,van ami idegesít,sunyit a laptophoz somfordál,és kikapcsolja!!! :evil: :evil: Ettől nagyon pipa tudok lenni!

Berni!
Én kérdeztem a táblát,és nagyon köszi a tippet,hazaúton mindenképp megnézzük a Gulliverben!!! :wink:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Berni!
Ejnye!!! Zsarolni egy babát! :lol: Óvónéni létedre??? :lol: Mesével??

Adri megint nagyon eltűnt!!! Adri,írj!! Hogy alakulnak a napjaitok-éjjeleitek? anyósod alakul már,hogy be tudjon segíteni?

Réka!
Te is nagyon eltűntél a titkoddal!!! Gyere és vallj színt! :)

Joli!
Köszi, a süti jó lett másnapra!Apósom itt van csütörtök óta, azt mondta,jobb mint az anyósom sütije amit küldött!!! 8) Tegnap is sütöttem egy szerintem finomat,ma meg Ostoros kalácsot,ezt meg egyszerűen mindenki imádja!! Próbáljátok ki,mert bár picit macerás,nagyon finom!!! Ha az étvágytalanság ilyen időleges Csanádnál biztos a fogak okozzák!!És hogy alakulnak az éjszakáitok?

Ancsa!
A szomszéd vénasszony azt hiszi,hogy mi tettük el láb alól a kutyáit,azóta hív minket gyilkosoknak,meg pocskondiázik,meg kihívja a rendőröket,feljelentget!!! :evil: Agyament egy nőszemély!

Képzeljétek a fiam ma is beégetett. Bár meg kell mondjam,erről én tehetek! :oops: Valamelyik este egyszál fütykösben ugrált a fürdőszobában,amikor megkért,hogy énekeljem el a Télapó itt van dalt. Bernihez hasonlóan nekim is jött az Isteni szikra...Márk apó itt van,hó a subája...leng a fütyköse!Annyira röhögött,hogy visszhangzott a ház. A dolog annyiban is maradt,mígnem ma a reggeliző vendégek előtt ezt mondta:
-Anya,elénekled a fütyis Mikulást?
:oops: :oops: :oops: :oops: Tudom,végig kell gondolni szavaink súlyát!!!! :?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Pat, haláli ez a Márk! Mindig tudja, mikor kell beszólni :lol: Véletlenül se akkor, amikor kettesben vagytok!:D
Még, még, még, írjátok mind, hogy miket csinálnak a törpök, imádom olvasni :P A csúszdára Csanád már augusztustól felmászott, igaz négykézláb :P aztán amire rossz idők lettek, addigra megszokta felállva is, gondolom, hogy ne törölje fel a többiek homokos lábnyomát :roll: :lol: A tegnap két új szót is produkált: a cicát megnevezte a képeskönyvben: titá :) Voltunk kerekítőnk és amikor unalmassá vált a számára, akkor elindult az ajtó felé és visszakiáltott nekem: dedde(gyere), ezt addig is kiáltotta, csak most használta a helyén.
Berni, Dorkó a bilin :D ha nem lettél volna ilyen türelmetlen, akkor előbb-utóbb magától is kíváncsi lett volna rá, hogy mi az a titokzatos tárgy. De ha így megszokja, hogy akkor néz mesét, amikor bilizik, akkor talán egy-kettőre szobatiszta lesz :)
Baba kocsit én sem használok, gyalog járunk, ha sietni kell, akkor veszem a nyakamba. Mert egyébként minden lépcsőre fellép, minden üzletbe bekukucskál...amikor sétálunk, akkor engedem szórakozni. Lépcsőkön ő is lelép, addig csak hármason engedtem el egyedül. nagy helyismeretről tesz tanúságot. Tegnap másodszor jártunk az egyik gyerekkönyvtárban, de amint bementünk az ajtón, azonnal indult a másik ajtó felé, emlékezett, hogy ott vannak a játékok. A szomszéd könyvtárba mindig ugyanazon az útvonalon szoktunk menni, itthonról. Egy alkalommal sétából jöttünk hazafelé olyan helyen, hogy a könyvtár látszott a másik oldalról. Egykettőre tért be az utcába és vágtatott neki az ajtónak-persze nem volt nyitva, méltatlankodott is érte. Az ordítást ő is tudja, bár inkább méltatlankodó kiabálás és azzal párosul, hogy leül a földre, például, ha nem akarom ölbe venni az utcán. De aztán előbb utóbb megunja , felkel és jön, mert engem, nem hat meg, ha mindenki mindet néz. Persze, ha eső volt, akkor inkább megelőzöm a műsort és felveszem :lol:
Pat, örülök, hogy anyukádnak nem lett baja! A dokinénink pedig kedves, nem csoda, ha Csanád szereti.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Szintus! Légyszi tegyél már fel pocakos fotót!

Dorkó nagyon cuki a bilin!

Én továbbra is úgy gondolom, hogy tavaszig nem vesszük elő!

Jázmin is elkezdett beszélni. Eddig mondta: apa, baba, anya. Szóval nem túl sokat. Most kezdte, hogy : mama, papa, cica, elbobul (elborult), duuuda(dudva). Szóval nem éppen a szokásos szavakat mondja! :lol:
Ügyesen legózik, duplóval tornyot épít. Imád babázni, úgy öleli a babákat, öröm nézni! Ügyesebben pakol, mint Roli. Csak az a baj, ha nem vigyázok kiönti, amikor már sok van benne! :lol: Mindent megért és szót fogad. Előszeretettel viszi ki a kukába a szemetet.
Másik oldal: verekszik. Senki mást, csak Rolit, amit meg is értek, mert Roli is veri őt néha. Máskor meg olyan jól eljátszanak. Sokszor van, hogy a kisasszony kezdi a vitát, rögtön csápol.

Ja a csúszdán már ő is simán megy egyedül. Ha magasabb a csúszda, már rafkós a kisasszony, mert hasra fordul és hason csúszik le, ugyanis ülve párszor már kihuppant! :lol:

Szintus! Nálam himlőnek nyoma sincs szerencsére!

A mi dokink aranyos, próbál haverkodni Jázminnal, csak az a gond, ha közelebb jön, már görbül le a kisasszony szája. :lol:

Ma anyuékhoz megyünk ebédre, így nem kell főzni!

Kép
szly27
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?