Új privát üzeneted érkezett!

Szegény Klári! :cry: De legalább megfigyelnek és minden rendben lesz!
Drukkolok, hogy legkésöbb hétfőn hazamehess!!!

KépKép
ldetti
 
 


Clara: oh, félreolvastam... nem szuper, hogy be kell feküdnöd :( a méhszájra írtam azt.

Kép
Kép
alma26
 
 


Clara! Nagyon vigyázz magatokra!

Kép
ágota 74
 
 

 
 

Clara!
Kitartás, mindenképp jelentkezz majd, amint tudsz!

Timi
athena
 
 


Timi! Te hogy vagy? Meddig dolgozol még?

Kép
ágota 74
 
 


Semmi baj Alma, hamar rájöttem :)

Egy kicsit izgulok :roll: Azaz egyre jobban... :oops:

Pillesz, végül mégis megnézem magamnak azt a terhespathológiát :evil:

Klári

Kép
claracroft
 
 


Klári: ennyire nem lehetsz kíváncsi! :D Vigyél magaddal sok sok szórakoztató dolgot, újság, könyv, laptop esetleg. Ne valami nagy katasztrófának fogd föl. Ha valami bibi van veletek (nyugi, nem lesz!) akkor ott meg tudják oldani, ha meg jók az eredményeid, akkor megnyugodhatsz. Párod bent lehet veled?

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Klári, sajnálom. De jó, hogy csak pár napról van szó. Hétfőn tessék jelentkezni! És tényleg jó a kivizsgálás, bár szerintem sincs Nálad toxémia. Még bőven van ideje növögetni Levinek :wink:

Én végül nem jutottam el a tornára. Sanyival megbeszéltük, hogy elmegyek, már épp elkezdtem volna készülődni, amikor felébredt Marci. De úgy sírt, hogy 20 percig nem lehetett megvigasztalni. Így nem akartam itthagyni az apjára. Azóta is elviselhetetlen, most kaptam egy kis időt feltöltődni :?

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Klári sajnálom hogy be kell menned, de legalább kipihened magad mondjuk azt nem értem, hogy hétvégére miért kell bemenni, mert olyankor semmit nem csinálnak az emberrel
Ja és semmi értékeset ne vigyél be oda a sote II-re

Móni
KépKép
reunion
 
 


Klári!
Nyugi, jól el leszel a kórházban. Bár szerintem is hülyeség hétvégére befektetni, mert akkor nem csinálnak semmit, de Ők tudják. Arra azért kíváncsi leszek, hogy veled mit csinálnak, mert velem az egy hét alatt semmit nem csináltak....

Kima
Kép
Kép
kima75
 
 


Köszi :) Nem viszek semmi értékeset, csak az elektromos fogkefém lesz bent (másmilyen nincs), de a töltője nélkül nem is annyira értékes. Ékszereim a fémallergia miatt nincsenek.

Nem fogom fel tragédiának, csak izgulok, még sosem feküdtem kórházban, kiskoromban elütött egy Ifa, de akkor is aznap este hazamehettem.

Klári

Kép
claracroft
 
 


Azt mondta a doki, hogy azért fontos befeküdni, mert holnap péntek, és ha elmegyek a házidokihoz laborra, akkor nem kapom meg a leleteim talán még hétfőn sem, így viszont meglesz az, amit a klinikán csinálnak, és ha az rossz lesz, akkor úgyis be kell feküdnöm, meg hogy a toxémia alattomos, bármikor óráról órára kijöhet, ezt azonban a máj és vesefunkciós eredményeim előre jelzik, akkor is, ha nincs minden tünet. És minél hamarabb kiderül, annál több az esély arra, hogy kitolhatjuk a szülést a vége felé. Súlyos toxémia esetén (nagyon súlyos esetén) be kell fejezni a terhességet, de ha időben, még a kialakulás elején észreveszik, és kezelik, akkor ez a döntés halogatható.

Persze az sem biztos, hogy toxémia, többek között a túlsúly is okozhatja a magas vérnyomást.

Klári

Kép
claracroft
 
 


Clara: részvétem, hogy be kell feküdnöd, de a lényeg, hogy a legjobb kezekben legyetek!

Hékás: sajnálom, hogy nem jött össze a torna. Én elmentem jógázni, ha nem megyek, asszem meg is őrültem volna. Ma tök jó napom volt, de 1/2 5-5 között úgy elkeserítettek munka ügyben, hogy az utolsó telefont sírva tettem le. A jóga szerencsére rendbe hozott!

na, én megyek, és mára elszakadok a számítógéptől!

jó éjt mindenkinek!

szcsm

Kép
szerencsemák
 
 


Nekiestem az itthoni édességeknek :) Egész jó kedvre derít, meggyes-mákos rétes :)

Klári

Kép
claracroft
 
 


Klári! Kitartás, ez a pár nap nem a világ! Így legalább tudnak segíteni rajtatok és nem durvul ela helyzet.

Kezdünk egyre jobban elkriplisedni Lányok! Magas vérnyomás, magas pulzus, aranyér, derék-, hát-, lábfájdalom, vizesedés.....huhhhh én is minden estére úgy érzem magam mint akit megvertek. Plusz kezdődik újra a savasodás estére. :cry: vacsi után 10 perccel egyből ott a maró gombóc a torkomban.... :x

Tisztelet a problémamentes kivételnek! :D

J.

Kép

Kép
somaanya
 
 


Klári:
Tök jó, látom, beindítottad az öngyógyítást és lélekemelést, jól teszed :-D.

Somaanya:
Azért az sem semmi, amin keresztülmész itt a vége felé... :-/.
Nekem a gyomrom kezdett el égni az utóbbi két napban nagyon durván, előző éjszaka nálam is újra vendég lett a róka...
Tudtok lányok erre valami természetes gyógyírt, ami segíthet gyomorégés ellen? Próbáltam kefírt, joghurtot enni, nagyon rövid ideig segít csak sajna.

Köszi előre is:)

Ági
Kép
m_agi
 
 


Drága vagy Ági, de szerencsére ezek nem mind az én tüneteim, csak összefoglaltam topicunk utóbbi egy-két hetének termését. Szóval ez elosztva van jónéhányunknak. :D :wink:

J.

Kép

Kép
somaanya
 
 


Ööööö, bocsi, örülök, hogy akkor rosszul értelmeztem:-D.

Ági
Kép
m_agi
 
 


Pillesz:Nagyon szép a szoba és a pocid is. :P

Bogaracska:De jó hogy hazaengedtek!!!!! :P :P :P

Icu
Kép
Kép
icu03
 
 


Pici azt hiszem bejött, bevettem azt a neo ferro izét és mindjárt hányok, pedig ettem is utána huuuh...... :?
csak ugy kalimpál a szivem is
ritka sz.r érzés

Icu nem tudsz aludni te sem?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Klári:
Nagyon drukkolok nektek!!!

Gyomorégés:Nálam is visszatérő probléma, megkérdeztem, mi tévő legyek, de csak azokat sorolták, amiket nektek: dió, tej...no meg közölték, hogy egyek kevesebbet - mintha nem a minimum adagot enném már augusztus óta!!!

Kép
cat__
 
 


Jó reggelt!

Nekem is eszembe jutott már, amit Jutka írt, hogy egyre több a nyavalya... (ezt milyen j-vel kell írni???)
Nekem hála az égnek, csak minimális gondjaim vannak, a hangulatom viszont szörnyű. Erősen súrolja a kritikus kategóriát.

Timi
athena
 
 


Clara!
Ezt már gondolom nem olvasod, de kitartás, most tényleg az a legfontosabb, hogy minden ok legyen Veletek.
Legalább jól kialszod magadat :lol: (rám a kórház mindig olyan hatással van, hogy egész nap alszom)

Hékás!
Még jó hogy nem jöttél, tényleg egy másik csaj tartotta a tornát (nem tudom hogy hívják, azt hiszem Szerencsemák róla mesélt). Nekem nem tetszett, túl kemény volt (pedig a csütörtökinek lájtos tornának kellene lennie :shock: ), nem tetszettek a zenék se, stb.... Bbbbbrrrrrrrrrrr..................... Vagy én vagyok most ilyen elviselhetetlen, vagy csak már megszoktam Heni óráit :!: :?:

Szerencsemák!
Tényleg Rád férne már egy kis pihenés! Vigyázz Magatokra nagyon és vedd be a lesz*rom tablettát.

Somaanya!
Nekem sok problémám van a savammal. A nődokim a MAALOX szirupot ajánlotta és tényleg bevállt. Ha nagyon feljön a savam, akkor beveszek egy kanállal és kb. 5 perc múlva megszűnik :lol: Szerintem érdemes kipróbálni és gyomorégésre is jó!

LDetti!
Gratulálok a kisfiadhoz, nagyon szépen látszik a pofija az UH képen!

Kép
akire79
 
 


sziasztok.

klara sajnalom hogy vegul csak be kell fekudnod :cry:

Idetti szep 4d es kep ,szepen kiveheto mindene.

Kép
monyo83
 
 


Lányok!
Ilyen lesz*om tablettát csak receptre lehet venni, vagy vény nélkül is kapható? Nagyon kéne nekem belőle...
:)

Timi
athena
 
 


Ilyet keress :lol: :lol: :lol: :
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára akire79 2009.11.13 09:50-kor.

Kép
akire79
 
 


Sziasztok!

Idetti: szupi a 4D-s kép a kisfiadról, szépen látszik a pofija. :)

Klári: sajnálom, hogy mégis be kell feküdnöd a kórházba. Remélhetőleg nem találnak semmi komolyat és hétfőn már jöhetsz is haza! Kitartás, szorítok neked!

gyomorégés: nekem is van minden nap, tök mindegy, hogy mit eszek. Most is éppen azzal küzdök. Eddig azt csináltam, hogy elkezdtem pászkát rágcsálni, eddig azért segített valamit, de nem az igazi.

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Akire!
Nem tudom kinagyítani a képet! Így nem fogok találni!

Timi
athena
 
 


Athena!
Közben szerkesztettem, így jobban látható :lol:

Kép
akire79
 
 


Akire!
Tudod mit? Lesz*rom!
:):)
Bevettem egyet :)

Timi
athena
 
 


Sziasztok,

Én renniet eszem az segít.

Oltás: azt hiszem mi is beadatjuk (mindenkinek vayg senkinek). A nőgyógyász nem mond nemet. Rá és le sem beszél róla. Ez a lényeg.

Mivel Emma heti 2x bölcsis és januártól babázunk, nem szeretnénk kockáztatni.

(azért a szerdai személyes találkozót a nőgyógyásszal még megvárom :wink:

Kép
Kép
alma26
 
 


Akire: vékony, kicsit idősebb csaj volt, sötét barna egyenes hajú?

A leszarom tabletta nagyon érik, lehet, ma lemegyek a patikába érte ;-)

Mi a november 28-i babasegély tanfolyamunk helyett végül most szombaton megyünk, majd beszámolok, milyen volt. Remélem, utána valahol tudok magamnak nadrágokat is vásárolni...

MA hiába a napsütés, egyelőre a béka feneke alatt a hangulatom. Remélem ez nem marad így szülésig, mert az nagyon durva lenne!

Kép
szerencsemák
 
 


SZCSM!

Nem, egy rövid hajú (barnás, szőke melír csíkokkal), kicsit "vaskosabb" (hát ez vicces, hogy én mondom :lol: ) csaj volt.
Vastag, izmos karokkal és lábakkal. Nem volt túl jó.......

Akkor talizhattok Lizzyy-vel, mert ő is most megy tanfolyamra (ha jól emlékszem :oops: )
Hogy-hogy most mentek?

Tényleg próbálj meg nem stresszelni, mert azt a kisfiad is megérzi :!:

Nálunk éppen itt a gázszerelő (már reggel 8 óta), hideg van, unom és még fürödni sem tudtam :oops: Mostmár jó lenne, ha befejezné......
Bocsánat, nyűgös vagyok!

Kép
akire79
 
 


Ráadásul ma suliba kellett volna mennem Szolnokra, de képtelen voltam reggel 4-kor felkelni :shock: :oops:
Holnap viszont nem tudom megúszni! Mindegy ez már az utsó év!!!!

Kép
akire79
 
 


szcsm!
vigyázz, túl ne adagold :)

Timi
athena
 
 


Sziasztok!
A mi családunk is úgy döntött hogy beadatjuk az oltást.Az én nőgyógyászom azt mondta hogy egyéni döntés ha én beadatom de a család mindenképp kapja meg.A háziorvos és a védőnő nem támogatja :roll: Csak ha lesz valami bajom ha elkapom az meg nem az ő bajuk nem?Szerintem veszélyesebb maga a vírus ha elkapjuk mintha beadatom az oltást.
gyöngyi-30
 
 


Brrrrrrrrrrrrrrrrr, megint elszállt, amit írtam!

Akire: akkor az a csaj nem a szerdai, vele még nem találkoztam soha!
Sajnálom a hideg lakást, remélem megoldja a dolgot a szerelő!
A suliból remélem nem mulasztasz túl sokat, nem csodálom, hogy nem bírtál 4kor felkelni :shock:

Babasegélyre azért megyünk most, mert kevesebben lesznek, mint 28-án, és végülis ráérünk.

Lizzyy: Ti sztem nem a MiniManóba mentek tanfolyamra, ugye?

Athena: a túladagolás sztem most jól jönne :lol:

Kép
szerencsemák
 
 


Igazad van, csak azt néztem, hogy Lizzyy által beillesztett linkben benne volt a baba + a segély is, így fejben összekapcsoltam rögtön.
Most megnéztem, hogy ők egy másik helyre mennek!

VÉGRE elment a gázszerelő (hát nem volt olcsó, SŐŐŐŐTTTTT :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: ), de meg kellett csináltatni, mert ki akarták kapcsolni a gázt a szén-monoxid visszaáramlás miatt :cry:

Kép
akire79
 
 


Gyöngyi: Nálunk is így van (a háziorvos és s védőnő mondott nemet)

Kép
Kép
alma26
 
 


Akire: hú, akkor jó, hogy megcsináltattátok, a szénmonoxid elég randa ey dolog...Mi direkt olyan kazánt vettünk, amiből elvileg nem jöhet vissza...
Kezd visszatérni az életkedvem, most elkezdtem mosni. Délután meg sétálok egy nagyot a kutyákkal. Utána remélem rendbe jövök lelkileg!

Kép
szerencsemák
 
 


Húú Reunion, azért nálam nem volt enniyre durva.. azóta ha a reggeli első falat után veszem be és rendesen megreggelizek utána, nálam már nem okoz panaszt. Esetleg kérj más vastartalmú gyógyszert. Az első terhességemmel sima ferro folgammát szedtem ,nem ezt az új típust, az nem okozott semmilyen gondot.. nem tom az van -e még.. de biztos van más vastabletta is.
Gondolom van elég egyéb bajod nem hiányzik ez is mellé.. :roll:

Lesz**om tabletta nálam is működik :lol:

Hát legalább logikusnak tűnik amit a doki Klárinak mondott, miért kell befeküdnie, ezek szerint jó kezekben van. Én is szurkolok neked Klári!
pici76
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mit kellene csinálnom, de a lábam és a kezem megint vészesen dagadt :oops: Pedig főzök magamnak és nem teszek bele sót, sokat iszok és pihenek, lehet ez már csak egyre rosszabb lesz :? A térdeim is egyre jobban fájnak, biztos a nagy súlytól, reggel mértem magam és már 80 kg vagyok :evil: Pedig nem eszek többet mint a terhesség előtt, sőt próbálok diétázni. Na mindegy jól kikeseregtem magam! :roll:

Clara most írt, levették a vért és a vizeletet, de még nincs eredmény talán délutánra. Viszont megvizsgálta vmi doktornő és azóta vérzik, azt mondta neki ha délutánra sem múlik el, akkor szóljon :shock: Nem értem minek ennyiszer vizsgálgatni, mikor a dokija tegnap nézett neki méhszájat :roll: Remélem nem lesz semmi baj..

Kép
Kép
bogaracska
 
 


Szegény clara én se értem minek nyúlkálni feleslegesen :twisted:
Én is kivagyok lelkileg de én az oltás miatt annyira idegesít hogy nem tudom mi a jó döntés egyszer akarom máskor nem.
Twist merre vagy téged mikor oltottak?
Kima te mikor kaptad?
Most azt olvastam hogy csak elölt vírussal olthatják a kismamákat hát remélem ezt az én orvosom is tudja :roll: Vagy csak ilyen oltás van Magyarországon?
Alma:Nem bosszantó hogy a te dokid,védőnőd így viselkedik?Mert engem bosszant rájuk számíthatnánk ilyen esetben de nem mert ők elenesek!!! :evil:
gyöngyi-30
 
 


Sziazstok Lányok!

Hú de szép idő van!!! Úgy lemennék, ciszont keményedik a hasam, így nem vállaom be Lilivel :(

Hű, Klárinak minden jót kívánok! Nagyon "kíméletes" lehetett aki megvizsgálta, h vérzik! :twisted: Nagyon sajnálom...

Bogaracska.. te is vigyázz magadra... Bár tudom, hogy azt tezsed és annak ellenére ez van :(

Kép
buborka.
 
 


Gyöngyi!
A te aranyered hogy van?
Nekem is megint kinn van, de még csak kellemetlen, nem fáj, így idejében megpróbálom elkapni.
A kamillás ülőfürdőt próbáltad? nekem szerintem nagyon segített.

Kép
buborka.
 
 


Bogaracska, jó sok víz lehet benned.. vízhajtó teát nem lehet ilyenkor inni? Nem mondta a doki? És ilyenkor is sokat kell inni :shock:
HIába nem eszel sokat... szerintem azon ne rágd magad, mert a súlyod a benntartott víztől nő, nem?

Gyöngyi, anyósom gyerekorvos.. mindenkit felhívott már akinek a véleményére számítani lehet itt MAgyarországon (országos járványügyi intézettől kezdve a központi gyerekorvosi felügyeleti szervekig) próbálja használni a kapcsolatait hogy tisztább képet kapjon, de ő is tanácstalan, mert nincs egységes álláspont az oltással kapcsolatban.. ez az igazi tragédia..
pici76
 
 


Idetti
Nagyon szép a kisfiad, nagyon jól látni az arcát! :)

Somaanya:

Ha nem gond, leírod, hogy a nődokidmiért témogatja jobban a császárt?

Kép
buborka.
 
 


Sziasztok!

Klári - annyira sajnálom, hogy be kellett menjél, de legalább most alaposan megvizsgálnak és remélem megnyugtatnak, hogy minden ok. Mondjuk ez durva, hogy a kedves dr-nőnek ilyen remekül sikerült megvizsgálnia... :twisted: tényleg nem is értem, hát tegnap volt a dokinál... :evil:

Bogaracska - drukkolok, hogy javuljon a helyzet, látom, tényleg megteszel mindent, nem lehet egyszerű, kitartás!

Én ma reggel voltam a dokinál. Minden ok, méhszáj zárt. Azonban uh-nál a doki visszakapta Alízkámtól a múltkori popsipaskolást, ugyanis alighogy rátette az uh gépet a hasamra, jókorát rúgott oda neki :lol: :lol: :lol: úgy, hogy maga a doki is érezte :lol: Jól van, kalimpál jó sokat, de legalább most esténként aluszikál. Még nem fordult be, egyelőre biztos így kényelmes neki.

Elsősegély - mi nem a Minimanóba megyünk, hanem a Stefánia útra. Kíváncsi vagyok, milyen lesz. Szcsm - majd megosztjuk a tapasztalatokat!

Pelus - Csajok, én teljese elvesztem a pelusok útvesztőjében. Gondoltam levásárolom a kuponomat, de ... van new baby, active baby, sleep&play stb. A new baby-t nem is lehet a kuponra megvenni. Az active baby pedig mind akciós volt, és azt írják a kuponon, hogy az akciók nem összevonhatóak.... remek... végül nem vettem...

H1N1- múltkor a helyettes házidoki nekem is azt mondta, hogy nehogy beadassam. Ma megkérdeztem a nőgyógyászt, ő meg, ahogy Klárinak is - hogy nyugodtan. Én sosem voltam oltáspárti, így nagyon ódzkodok (jesszum pepi ezt így írják?!) tőle, és most tanácstalan vagyok.... :roll:

Kép
lizzyy
 
 


Sziasztok!

Clara, nagyon szurkolok !
Ez a vérzés nem hangzik túl jól. :shock: Minek ennyit nyúlkálni, ha egyszer nem keményedik , nincsenek fájásai?

Bogaracska, remélem nálatok sem lesz semmi gond!

Gyöngyi, mindenkinek elölt vírust adnak, egyféle oltás van. Ez a védőoltás lényege. Ha élőt adnának, az egyenlő lenne azzal, hogy megfertőznének.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Ez az oltás szerintem jó kis pénzbevétel az államnak.. Figyeljétek meg, nemsokára az lesz a tvben, hogy egy kisgyerek is elkapta, hogy minden réteget megcélozzanak.
A kismamákat kellőképpen megijesztették már.
Számomra az a durva, hogy ha jól tudom, ilyenkor ugyanazt a vírust adják be a szervezetnek...
Akkor nem is értem, miért jó az oltás???
Na mindegy, mindnekinek saját döntése, kívánok, hogy senki nem kapja el oltás ide vagy oda.

Kép
buborka.
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?