Új privát üzeneted érkezett!

Szofi,örülök h minden rendben!!!

Kutyafüle,a kistesó nagyon szép!!

Netti,újabb fog?Gratulálok!

Csongi!Csúcs ez a kis pasi!Nekünk van olyan tolható izé.Grétike azzal járt el.

Fruzsi ügyi h mégis szopizik!

A képek nagyon jók!Kamilla ahol ül.Meg még ahol Szofi öleli Csanit!Az olyan meghatóra sikerült!

Nálunk alig aludt a panadol után is.Aztán itt voltak anyuék,de még úgy is nyűgös esténk volt.Sokat sírt!!
Netti mi is kérnénk a fogtündért kölcsön!!!!!

Annus jól áll a hajpánt!

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Én is felképeltem a magamét. Azaz képek a blogban. :D

Szofi, micsoda jó hír, akkor ez tényleg egy nagyon jó nap volt :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Szofi! Nagyon-nagyon örülök! Igazi stramm nagyid van! :lol:

Talis képek jók. Lemaradtunk, kimaradtunk. :cry:

Még mindig fáj a torkom, de nagyon. :(

Szuper, hogy Fruzsi szopizott.

Borónak gratula az újabb foghoz! Mira kettőnél megállt. Most hangra gyúr, igyekszik mindenkinél hangosabban sikítozni. Van, hogy hajnalban is így ébreszt. :shock:

Kép
Kép
g_reny
 
 

 
 

Jaj, de édik vagytok, hogy így velem örültök! Köszönöm! Sokat jelent nekem!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Zsüci, bakker, a harisnya... :roll:

Reny, ne bánkódj, a következőre tutira jöttök. Egyébként megidéztük Aminát azzal a jelenettel, amikor Trixiéknél azt merted mondani Tüncinek, hogy "mucikám" mire Amina kifakadt: "Nem ő, én vagyok a mucikááááááád!!!" :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi a képeid nézegetése közben jókat mosolyogtam. Humorodban nem csalódom. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Gyöngyi :lol: :lol: :lol: (mucika)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Jaaaaj, de drágák, kici drágaszágok!!


Gyöngyi, köszönöm szépen a dedikált képet! Cuki a rókapopis Marcid:)
Vanni, a Te Marcid (is) milyen nagyfiús!!! Édeees!

Ááááá, nem sorolom, mindenki cukor!!!

:lol: :lol: :lol:

KépKép

Kép
hase
 
 


Reniii, jobbulj!! Most!

KépKép

Kép
hase
 
 


Énisszeretnékmártaliramennirigumburgum!
Vendég
 


Csilla köszönöm, kedves vagy. Igyekszem.
Megyek is aludni, bár reggel mindig jobban fáj a torkom, pedig megy a párásító.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Jobbulást, Reny. Jó éjt mindenkinek.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Látom, jól telt a tali. :) Jók a képek, minden baba nagyon édes. Az etetőszék teljes kapacitással működött, úgy tűnik. :lol: Kamilla nem semmi, ahogy ül, meg áll.

Köszönjük a jókívánságokat, és a gyógyító energiákat, nem javult, de nem is romlott a helyzet: Lilla baba még mindig szörcsög, és ordít orrszíváskor, az én torkom is még mindig fáj.

Netti: Gratula az új foghoz! :D Igen, Lilla baba már megy mindenfelé, ami eléggé érdekes helyzeteket eredményez, az előszobában úgy kellett kiszednem az utcai cipőmet a kezei közül, pont beleharapni készült. :D

Itt egy mászós videó, ez tegnap készült, kb. a 10. másodperc után indul el.
http://picasaweb.google.hu/ivarga/Varga ... 8214420450

Kutyafüle, gratula a petezsákhoz, olyan szívet melengető érzés ránézni. Nem is olyan rég még mindannyian úgy kezdték. :D

Füles: A feledik szülinapot mi is köszöntöttük. :D Aztán meg lemértem Lilla babát mindenhol, mert a védőnő eltűnt, mint szamár a ködben. 2 hónapos kora óta nincsen státuszunk.

Dóri: Nekünk nagyon közel lenne Békásmegyer, úgyhogy ha szervezel talit, és éppen nem vagyunk betegek, mi ott leszünk.

Azt is el akartam mesélni, hogy sajnos a mi lakásunk nagyon kicsi, én ezért nem tudnék talit szervezni. A nappali ketté van osztva, az egyik sarokból lett kialakítva a háló rész. Ezen kívül még van két félszoba, az egyik a férjemé, dugig számítógépekkel, a másik Babókáé, de ott a bútoroktól csak kb. 2 m X 3 m szabad rész van. Ez az össz birodalmunk, de szeretjük. :D

Szofi: Örülök, hogy a mamádat nem kell műteni.

Panndi: Jó, hogy Fruzsi szopizott, úgy látszik, ő is kipróbálta valamiért a sztrájkot. Nehéz ügy, tudom.

Na, megyek aludni, mert mindjárt itt az éjjeli műszak. :roll:
Réka

rekap
 
 


Sziasztok!

Micsoda jó dolgokra érkeztem!!!

Na, azért először is a betegeknek - Reny, Réka, Anita - jobbulást!

De: Kutyafüle, dejódejó a pocakodba ott tanyázik ez a kis emberke!!! :D
Szofi, Nagyidért imádkoztam, bár nem konkrétan ezért a verzióért, de azért azt is mindig elmondtam, hogy legyen, ahogy Te akarod, Uram, Te tudod, hogy a legjobb. Hát így lett! :D
Netti, Boró hihetetlen a fogaival! :)
Panndi, örülök, hogy azért még nem mondott le a szopiról mégsem Fruzsi!
Talis képek nagyon jók! :) Én is mosolyogtam a kommenteken, mint mindig. Kamilla csúcs, na meg a többiek is mind. Anikó, a képeid tényleg nagyon jól sikerültek! :)
Mucika-sztori: :lol: !
Annus, te szép vagy, nehogy korhold magad többet!
Kijelentem (persze nem láttam, mit művel tornászbajnok Csongorunk), hogy a kimászikelsőnek szabályosan versenyt Lilla baba nyerte, toronymagasan! :lol: Nagy nagy gratuláció hozzá! :) Nagyon jó a videó. :)

Bangla??? Rossz sejtelmeim vannak, vki tud vmit? Aggódom... :roll:
Füles, gyere, írj nekünk!

Susy, szegény Hanna, jól megijedhetett! De remélem, hamar megnyugodott, hogy nem ő van terítéken! 8)

Most ennyi jutott eszembe, lefekszem, aztán meglátjuk, mi maradt ki... Ugyanis akkor még azon jár az agyam, hogy mit felejtettem el írni... :lol:

Jó éjszakát! A fejésen már túl vagyok! Jippppppííííí! (Niki szavaival élve...)

Jaaaaaa, fogtündérnek sok dolga lenne, de nagyon sztrájkol. Vajon miért??? Biztos Nettiék túszként maguknál tartják, vagy csak nagyon magukhoz édesgették. :) Nálunk fog sehol, remélem még 1 db-ig így is lesz, mert Samuval nem volt nehéz úgy, hogy olyankor jöttek már elő a fogai, amikor meg tudtuk neki magyarázni, hogy miért fáj, kicsit értette is, és így nem kiabált annyit. Éjsazkánként néha felsírt, de ennyi.

Tényleg jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jó reggelt! Hol vagytok, hétalvó banda? :D

Réka, gyönyörűen mászik a te kis lánykád!!!!! Gratulálok, puszi a mászós popijára :D

Annus, minden OK? Nem jelentkeztél tegnap este és én nyitom a mai napot :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Mindenki jelentkezzen, aki nem. Szóval értitek!!!!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Jó reggelt!

Gyöngyi jól tippeltél, aztán utána csak kitotóztam :)

Lilla baba annyira ügyeeeeeeeeeeeees :)

Borónak gratula a 4. foghoz, nálun híre-hamva nincs az elsőnek sem :)

Niki gratula a picikédhez :)

Megyek megnézem Gyöngyi fotóit :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Szofi, nagyon jó, hogy nem kell műteni nagyidat :)

Gyöngyi képek haláliak :)

vanni Marcid hatalmasat nőtt :)

Kamilla nagyon ügyesen áll :)

Jó, ahogyan el akarják kapni Izust, lassan le is támadják az tuti :)

Gyöngyi milyen etetőszék ez? :), megtetszett :)

Léna meg cuki, hogy mindenhol tud aludni :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na szép jó reggelt!!4Csak ezt az oldalt futottam át egyenlőre!

De először is Gyöngyi!Köszi a vendéglátást,nagyon jól éreztük magunkat!!!!Legközelebb viszek váltó rucit meg fogkefét és maradunk másnapig! :wink: :lol: Ja és nagyon szívesen :lol: :lol: :lol:


Na tegnap kicsit nagy volt a forgalom,így előbb jobbnak láttuk felvenni Barbi 2 kisfiát is,mert az oviba csak 6ig lehet értük menni 8) De!Így is ott voltunk 5re!Eldumáltuk az időt,ez van :oops: na meg popsitörlő vadászat :oops: :lol: :lol:
Tehát köszi Barbi a fuvart!!!!!!!
Na aztán fürdés,evés Izusnak,aztán próbáltam hátha elalszik...közben apának is vacsit csináltam,sült krumpli meg vmi a fagyóból,mert nélkülem éhen akart halni :? De Iza még mindig nem aludt,így kihoztuk és még szórakoztattuk kicsit...közben pedig öcsém elfoglalta a gépet...így maradtam a TVnél...deminek,mentem volna inkább aludni!!!!!Már megint fáradt vagyok,vagy még mindig?!A fényképezőm meg lemerült,szóval töltöttem az aksit,most már fel tudom pakolni a képeket is!!!!


Na ennyit rólunk!Iza kelt olyan 1küröl,cumi be,aztán 4 körül,cumi be és alvás.Aztán én 3/47kor keltem,Iza ekkor már játszott a kiságyban :oops: Hiába no,fáradt vagyok 8) :lol: :lol:

Ma megyek az ALLEEba!!!Aztán legközelebb csak hétfőn jön apa...kell vmi elfoglaltság a hétvégére.....

Ja és Gyöngyi!
Köszi az extra diétás ebédet!Pont jól jött a lelki békémnek :lol: :lol: :lol: :lol:

Na megyek,megnézem a képeket amiket csináltatok,meg visszaolvasok!

Szofi!
Örülök a jó hírnek,amit még nem tudok h mi,de ha a nagymamádról van szó akkor sejtem!!! :wink: :lol:

annus11
 
 


Jó reggelt!
Blogot még nem tudtam megnézni, de reggeli közben megvizualizálom őket!
Örülök, hogy megint jó volt a tali!!!!!
Szofi hurrá-hurrá!!!!!!Akkor mostmár minden rendben lesz nagyikáddal!!!!! :lol: :lol: :lol:
Annus fénypostázok popótörlőt én a készletünkből. Iagzi kincsesbánya.Muhahaha. :lol:
Na megyek,el kell kezdeni a napot és újabb gyönyörűséges tételek várnak rám.
Jajj, nem is mondtam még.A prezentációmat elküldtem a tanerőnek és elfogadta.Szóval egy újabb pipa.Tényleg már sak ezek a fránya tételek vannak. 8)

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jó reggelt!

Niki,akkor eggyel kevesebb a tennivaló!! :) Tudtál pihenni??

Mozza merre van??

Bangla??Remélem minden ok!

A mi éjszakánk katasztrófa volt.Hanna kb hajnal 2ig,20 percenként felsírt,miközben aludt.Nagyon kínozza a foga.
Holnap anyuék hívtak szülinapozni.Öcsém 10 éves lesz.De gondolkozom,mivel minden délután kb 4-től ordít végig,kisebb szünetekkel.Más részről meg vágyom.Grétike is menne.Szerintem megyünk,hátha Hanni is jobb kedvű lenne az újabb helyen.

Most még alszik.Gondolom éjjel nem pihent.Végül magam mellé vettem,h ne kelljen ülve aludnom.Nem sokat aludtam így sem.

Nem panaszkodom ,inkább gyors rendet rakok.Ma sétálni akarok!!

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!
Üdv sorstárs!Szerencsére mi tegnap délután megúsztuk a fogfájást...szerintem annyira el is volt foglalva a bulival h eszébe se jutott a foga :lol:

Na mindjárt teszem a képeket fel!!!

Dóri!
Szerintem simán kimegyünk hozzátok is!

annus11
 
 


Gyöngyi!
Aventes doboz tető az enyim!Pedig úgy körülnéztem...... :lol:

annus11
 
 


Kitty, elfelejtettem írni, hogy nektek meg a szép virágot köszönjük és arra is rájöttem, milyen faragatlan tuskó voltam, hogy nem kísértelek ki titeket az ajtóig (meg asszem Anikóékat és Zsüciéket sem :oops: )
Na, azt hiszem még egyszer átolvasom a "hogyan legyünk jó házigazdasszonyok" című szakirodalmat :D
Ja meg különben is Annus volt a másik házigizda, ő is kísérgethetett volna :lol:

Kutyafüle, akkor csak így tovább, egyenesen a cél felé.

Anita, sajnálom a rossz éjszakát. Talán a jó ki séta és a friss levegő lefárasztja kicsit Hannát. Nem is tudtam, hogy ilyen fiatal tesód van :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi :lol: :lol: :lol: Na kiderül h nem voltam jó házigazda 8) Amúgy ne haragudj,de Anikót pl én engedtem be :lol: :lol: Ugye :lol: De emiatt ne aggódj,mindenki kitalált :lol: :lol: Minket meg kicsit gyorsabban is ki lehetett volna dobni,mert Barbi fiai majdnem az oviban éjszakáztak :oops: :lol: :lol:

annus11
 
 


Tényleg Annus, volt még akciós popitörlőkendő? Mert akkor elsétálunk ma. Úgy örülök, hogy még ma is szép napsütéses idő van...trállálá

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Igen,volt.Vettünk egy dobozzal és elfeleztük! :wink:

annus11
 
 


Milyen popótörlő van akcsijóban?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki, még mindig a Neogranormonos 300-ért :wink:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Jo reggelt!

Gyongyi,en mar akartam irni,de vegre idoben jut eszembe, nagyon jol all a hajad es olyan fotogen vagy! :D szuper, teCCel :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Niki :lol: :lol: :lol: Nem elég neked a készlet? :lol: :lol: Amúgy a neogranormon van 300 ér!Szigetszentmikin :wink:

annus11
 
 


Na én is töltöm a képeket,igyekszem szelektálni :oops: :lol:
Én is mindig jó képeket akarok...de hát nem mindig sikerül úgy...leginkább azért mert csak ide oda kattingatok...ha szépen beállítanám a gépet akkro olyan jókat lehetne(szerintem a fényképező képes lenne rá)Majd egyszer itthon hagyom Izust,vagy alvás leckékre küldöm Lénushoz és akkor ráérek majd ilyenekre :lol: :lol:

annus11
 
 


Jó reggelt! Még mindig fáj a torkom. Amina meg köhög. :?

Lilla csúcsszupi ügyi! Én már akkor örömujjongásban török ki ha Mira hasra fordul. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ja és péntek 13 van!Jaj de mekkora szerencsém lesz!Szerintem hozzák az overált én meg nem leszek itthon szóval majd mehetek a postára érte......ÁÁÁÁ

annus11
 
 


Péntek 13 a kedvenc napom. Akkor mentem férjhez, csak nem november, hanem január volt. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Jaj, Netti, ebbe bele is pirultam. Csak áruld el melyik fotómon látod mindezt, mert akkor azt nézegetem egész nap :lol: Én mindig csak azt érzékelem, hogy a hajam katasztrofálisan bénán áll, hiába lövöm be és mindig idétlen vigyor ül az arcomon.

Igen, én is kértem egy-két szakmai tanácsot Gábortól, mert pl. most egy csomó fotóm életlen lett, pedig tudom hogy kell a piros pöttyöt beállítani, hogy jó legyen :mrgreen:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Álmi,Benji!
Boldog felediket!!!!!

Holnap meg Luca és Bence is 7 hónaposak!!!! :shock:

annus11
 
 


Én meg most jöttem rá h nem kapcsoltam ki a vakut...és csomó kép háttere megint sötét...béna vok :? :lol:

annus11
 
 


Nos van már fenn pár kép tőlem is,de mennem kell etetni,aztán megyünk!Folytatm ha hazaértünk! :wink:

annus11
 
 


Jólvanmárna!!!Csak kiváncsiság!! :oops: :oops: Izé, megfogadtam, hogy semmilyen akciónak sem hagyok teret popótörlő kapcsán, kb. jövő nyárig. :lol: :lol: Kivéve, ha a kedvenceim közül akcióznak.És még kb. 10 fajtát nem is próbáltam. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


De rajta vagyok!!!Ha lát valaki Libero popótörlőt, plíííz szóljon, hogy hol látta. :lol: 8) Köszike!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ilyen jó hírt reggelre! Szofi, nagyon örülök a nagyidnak! :D

Kutyafüle, ugye tudod, h az összes uh képet fel kell majd nekünk pakolnod? :wink: Gratula a babóhoz és az előrehaladáshoz a tanulásban!

Netti, el sem hiszem, h Boró mennyi fogat növesztett már!

Mozza????

Betegeskedők: "gyógyulni!" az ukáz mára is!

A 300-as popótörlőből én is zsákoltam volna. :( Ez van, lecsúsztunk.

Éjjel kevés (=igencsakszabdalt) alvással telt, hiába, az ember ne aludja át az életét, élvezze. Blanki persze még huny, én már nem bírtam visszaaludni a f8-as viháncolását követően. Pedig kiesnek a szemeim. És ahogy leírtam, felébredt :arrow:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Gyongyi, a mostani kepeken is amin rajta vagy,de ezt mar a multkorin is asszem Trixi talinal is megallapitottam magamban csak elfelejtettem mondani! ugyhogy nem egy keprol mondtam,hanem tobbrol :D

es hat Lilla baba, o nagyon ugyi, megmutattam a ferjemnek is a videot! meg megneztem az ebredesest, nagyon szep rajta! :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Aniko,Blanki meg fogatln? :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Na inkább megvárom a postást...semmi kedvem metrózni+600ér....Izust meg letettem és el is aludt azon nyomban :shock: Szóval csak ebéd után dobbantunk,megyek,töltök akkor képeket!

annus11
 
 


Netti, bizony, mi még csupasz ínnyel vigyorgunk! Fotózd már le nekünk Borót, ha tudod, a fogacskákkal! Múltkor úgyis olyat raktál fel, amin háttal volt. Aztán megmutatjuk fogatlan csemetéinknek, mint követendő példát. :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Jó reggelt,

A talis képek nagyon szupik, látom egy újabb siekeres találkozón vagytok túl.

Lilla baba annyira édes, én is megnéztem a többi videót is egyúttal és nagyon szép kislány.

Árminnak mióta kint van az az egy kis fogacska annyira nyugodt baba lett újra, megint szépen el alszik egyedül és eljátszik magában is, még mindig köhög, sőt már Jázmin is neki láza is van.

Tehát üzenem minden babának akink ki akar jönni a fogacsak bújon már ki!

Minden kis betegnek jobbulást kivánok.

Nem tudom ma én annyira kómás vagyok.Pedig kv-ét is ittam már, kéne főzni is de nincs őtletem. :?

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Aniko :lol: tudod Boroka az a lany aki nem nevet ha fenykepezot lat, sot attol inkabb sir,telefonnal lehet probalkozni, o ra csak morcosan nez,szoval csak olyan kepet tudok amin lehuzom a szajat,de azon csak az elso kett fog latszani(also) :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


amugy azt vettem eszre,h az elso fog volt nekunk csak veszes, azota sunyiban bukkanak fel. :)
Persze mi se voltunk tul szerencsesek,az elso fogaval jol megszenvedtunk,persze estetol reggelig igyis aludt,de minden este 8-22ig uvoltes..
Lilinek meg mar harom foga van ugye,es semmi hiszti :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, na dettó igy volt Ármin is az első foggal, remélem tovább koveti Boróka példáját. :D

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Netti, beleegyezünk a morci képbe is! :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?