Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Vendég
 


Akkor megnyitom az ablakpucoló vállalkozásom :lol:

Beze
így tényleg olcsóbb, nem érdemes ilyen sz*r időben ennyit kocsikázni.

Nóci
na látod, megy ez neked!
Nagyon szép a kicsilány!

Fürti
köszi, anyu jól van, sokkal jobban érzi magát, amióta szedi a gyógyszerész által kapott cuccokat. Nov. végén lesz vérvétel, majd akkor kiderül a többi.
Vendég
 


Fürti, az ugráló zebra fisher price, 12 hós kortól ajánlják, megpróbálok linket keresni rá, akkor Nóci is láthatja. :wink:

Nóci, tüneményes Regi. :D Miért nem a melléklet feltöltését használtad? Szerintem egyszerűbb és a képeket is jobban látni, mert nagyobbak.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

Nóci,
ne szégyelld ,nem azért írtam :lol:
Én már megnéztelek iwiw-en,amióta van az a funkció,hogy "ismerősök friss képei",minden friss képet kiszúrok 8)
Azokon jobban látszotok :lol: Sokat nőtt Regi,változott,nagyon szép :wink: Apa miért annyira komoly minden képen? :D

Beze,
hát igen,most mondja a barátnőm,hogy azért nem keresett,mert nem mert,hogy nehogy zavarjon. :? Ezek szerint akkor én zavartam őt néha? :oops: :evil:
De úgy egyeztünk,vagyis ő vetette fel az ötletet,hogy ezentúl hetente találkozzunk.Én nem bánom :) ,már 26 éve ismerjük egymást,ebből 16 évig sülve-főve együtt voltunk :D

Kitty,
most olvastam vissza,de ez fölött elsiklottam.Mi van?Szeretsz ablakot pucolni??? :oops: :lol:
De jó a kép,előszőr nem is vettem észre a babákat :roll: :lol:

Pendikém
nem jössz még? :cry: Azért remélem hamarosan visszatérsz közénk :)

Kata,
mindjárt megnézem én is a képeket :wink:
Jó sok mindent kaptak a gyerekek :D

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 



Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze,
linkeld be légyszí a zebrát,bár azt hiszem talán tudom milyen az.A fülében kell kapaszkodni? :oops:
Jó ötlet lenne a keresztlányomnak is,ő most másfél éves,csak nincs nagy helyük a lakásban,így a járássegítőt sem használták,amit vettem...lehet ezt sem venné elő a barátnőm :x De tudom,hogy ilyen nem volt a fiának sem ,és különben mindenük megvan...szóval jó ötlet mindenképpen. :D

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis, ez tuti, egyszerre írtunk! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Na,nem jól tudtam :oops: Azt hittem az a nagy felfújható :lol: Régen volt kisgyerekem,na :lol:

De ez nagyon jó :wink:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis, hát ez tényleg furcsa, de ha hetente fogtok találkozni, az nagyon jó!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


:lol: Enis, ez tetszett.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Aha,3 hsz-t írtunk ugyanabban az időpontban :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Na egy kicsit eltünök és máris olvashatok egy csomot!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nos én a melléklet feltöltésével csináltam, de ugy nem tudok kicsinyiteni ezért elötte a neten talált kicsinyitővel kicsinyitettem és utána lementettem és csak így tudtam feltölteni a képeket!!

Anyuéknál vacsizunk azaz én még csak ebédelni fogok! Fini tejszines csirkét! Olyan maggisat!

Ja egyébként köszi mindenkinek a kép dicséreteket! És majd a következőnél ígyekszem kicsit nagyobbra csinálni!!!
:wink:
Amugy apa egyáltalán nem komoly! Csak csalnak a képek! Ő is inkább az én első szülöttem!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Csak meg kell ismerni személyesen!!! :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Enis! Én sem vettem észre a babákat! Csak most, hogy írtad most néztem vissza és láss csodát feltünt miről is beszélsz!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kitty, tuti a kép! :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Enis
dehogy szeretek ablakot pucolni!!! Kikérem magamnak :lol: Csak írtam, hogy kedden anyunál is, meg papám testvérénél is megpucoltam az ablakokat, és erre mindenki rájött, hogy nála is kéne! Így gondoltam, micsoda üzlet lenne már :lol:

Örülök, hogy tetszett a kép, még ha nem is találtátok meg egyből a babákat! Ez a turpisság benne :lol:
Vendég
 


Enis! Kitty nagyon kis turpis kedvében van!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na hamár így belejöttem akkor nézzük megy e nagyobba!!

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1258050585.9866.jpg[/img]

Nos mondtam én, hogy csak egyszer be kell induljak!! :D :D :D [/img]

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, szépek vagytok. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze :) megnéztem, de ez nagyon drága, ezt nem tudjuk sajnos megvenni :(

Nóci :) Nagyon helyesek vagytok e képen!A Manó milyen kis pufóka lett!!! :lol:
Vendég
 


Kitty,
ez nagyon jó,ez a "kikérem magamnak" :lol: Ebből már le is vontam a következtetést :lol:
Számomra a legutálatosabb házimunka a vasalás.Bár nemrég olvastam egy topicban,írta egy anyuka,hogy elaludtak a gyerkőcök,ő meg megy vasalni apával.Gondoltam milyen rendes egy pasija van a nőnek...erre másnap kiderült,hogy nem ruhavasalásra célzott :lol: Na,pl azt a vasalást én is bírom :lol: :oops:
De ha ablakpucolásnak nevezzük,akkor is jöhet 8) :lol:

Nóci,
naaagyon ügyes vagy :D
Hát igen,annyira pici babák vannak a tulipánokban,hogy előszőr csak a virágokat láttam,de ugye itt már hagyomány,hogy babás kép legyen a laptetőn :wink:

Beze :lol:

Fürti,
épp azt néztem én is,hogy eléggé drága a zsiráf :roll: :cry:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Fürti, a zebra a müllerben 14800 körül van, a vatera-n 15500-ért találtam, máshol pedig valamivel 18 alatt. Hát nem mindegy...De valóban nem olcsó. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Meg szerdan visszavittem a pulcsit ami nem jo abbol is lett egy jo nagy mizeria hosszu leirni de majd a blogban reszletesen leirom,aztan delutantol marha nagy gorcsokben szenvedtem...anyum kertem segitsen bepakolni mert nem ment volna egyedul.Csutortok reggel megint gorcsokre kelek megjott halleluja :x

A gepen volt 2anyuka aki gyerekekkel utazott nana egyik par sorral elottem masik meg utanam.Amit azok lemuveltek :shock: marmint a gyerekek na de az anyukak se voltak piskotak.En jot aludtam muszaj volt kulonben nem is birtam volna.

Leszallaskor a gep is korozott meg vgy 15 percet a levegoben mert olyan szellokesek voltak nem szallhattunk le...persze a tenger felett es mar ngyon bevoltam tojva arrol nem is beszelve hogy en rosszul is vgyok a forgasoktol plane ennyitol :x leizzadtam mire laszalltunk mar a pulcsim is levettem minden bajom volt :oops:

Aztan a kocsi ami jott ertem jol kifizettette velem az utat kozben pedig a parom mar fizetett erte mikor rendelte es meg raadasul marha dragan parom tok kivolt,utana rendeltem egy pizzat mert parom nem jott haza vacsira mert bizniszvacsi volt azt meg elrontottak imadom a brokkolit es helyette kaptam olive bogyot amit nem is szeretek.

Viszont a lakasban egy nagy csokor virag vart :D Ami apacskanal nagy szo :!: Utoljara akkor kaptam amikor a tekim meghalt :roll:

Koszonom a jo ut kivansagokat!!!

Minnya visszaolvasok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


ENis
Mentettem a repzis kepet 8) Igen visszajottem 8) Barinoddel milyen volt dumcsizni? 8) En meg tudnam neked ajanlani a fisher price mas termekeit is :!: tartosabban kihasznalhatoak talan :roll: Vgy lehet ez csak az en velemenyem :oops:

Noci
Orulok,hogy a szemeszerti problema egyenlore kilove! :wink: A cumizos kep az en kedvencem :D Es milyen ugyi vgy :shock: hogy kicsinyitetted :?: na akkor mostmar nyomathatod allandoan a fotokat 8) Anyud megkerdezted :roll:

Kitty
Tetutolvajkodol 8) :lol: :lol: Kepet mentettem mert nagyon tecc :D

Beze
Ezek a Fiser Price-os jatekok nem occsok de ngyon jok!!! :roll:

Furti
Majd legkozelebb...vgy lehet hazase kell menni mert majd most spontan 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, örülök, hogy a mensi és a körözés ellenére viszonylag simán visszaértél. Gondoltam ám rád.
Spontánhoz megy a drukk, végülis most fel van turbózva a szervezeted. Tessék apácskát elkapni! :lol:
A játékokkal én is úgy vagyok, hogy tartósak és jó minőségűek legyenek, na meg bírják a kiképzést. 8)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nana ma nem volt senki :x :(

Beze
Hat igen mondhatni siman...koszonom,hogy gondoltal ram en bevallom apacskara gondoltam sokat azt hittem sosem latom ot mert lezuhanunk es azt akartam o legyen az utolso kep az emlekezetemben :oops:

apacska gondolhatod nem ussza meg 8) :lol: nektek van ilyen zabra?Mer tok jo ez is azt tudom csak hamar raun a gyerek es kiis novi legalabbis en ezt ugy hallottam.De nem tudom nehez ezt eldonteni es elonyben reszesitem a kezsegfejleszto jatekokat szinten a FP-tol bar gondolom valamennyire ez is az :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bridget, szegénykém, megértem...Végülis egy gép sem maradt még a levegőben...Én eddig 3x repültem, de mindegyik utam sima volt, és a leghosszabb is csak 5órás volt.

Nincs zebránk, még, de az lesz a szülinapi ajándék. Mikulásra tanuló kutyát kap, karácsonyra meg tanuló autót, de ez még változhat.

Apácska gondolom, nagyon örült neked. :D

Tetszenek az új vonijaid. A kromoszóma-eredmény az csak a tiéd lesz, vagy néznek valamit a párodnál is? Mi anno megcsináltattuk azt a vérvételt, ami kimutatta, hogy genetikailag összeférhetetlenek vagyunk-e. Istenhegyi úton értékelték ki, 3 hét volt, mire megjött a negatív eredmény.

Többiek??? :?: :?: :?:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nóci
nagyon szép család vagytok! :D

Enis
párommal én is csak ilyen munkát tudok elképzelni, mert ő nem pucol ablakot se, meg vasalni se szokott - max úgy, ahogy írtad :lol:
Vasalni én elég ritkán szoktam, akkor is ha nagyon muszáj :oops:

Bridget
hajrá spontán!
Apácska nagyon rendi, látszik, hogy várt haza! :D

Mi tegnap voltunk véradó vacsin, ma meg a barátainkhoz megyünk halászlét enni :wink:
Párom meg dolgozik, így ma főztem, mostam, takarítottam. :roll:
Vendég
 


Bridget,
na,welcome home :lol:Mármit ott,nem itt...na,érted :lol:
Nem mondod,zavartak a gyerekek,majd meglátod ,milyen körülményes egy rövidebb út is velük,nem egy ennyire hosszú 8)
Szívesen veszek pár ötletet,hátha tudsz olyan játékot mutatni,ami nincs meg nekik :oops: Fisher Price,Chicco,ilyen tanuló kutyus,amolyan tanuló vonat,ilyen-olyan beszélő,éneklő,számoló,zenélő kütyű...abszolút mindenük van már.Ami nem maradt az 5 éves tesótól,azt már megvette a barátnőm :? ennek ellenére muszáj valami játékot is vennem a ruhák mellé Karácsonyra.De 2 hét múlva megyek Brüsszelbe,lehet szétnézek ott is :roll:

Mit hallok?Spontán reménykedsz?Én nagyon örülök ennek,tudod,hányszor írtuk,hogy azért még történhet csoda és annak ellenére,hogy időben voltatok együtt apácskával,és teszteltél,mindig azt mondtad,nem hiszed,hogy összejönne spontán.Látom fejlődsz :wink:

Látom(olvasom),hogy az ajándék tanuló kutyusodnak nagy sikere van a kis gazdijánál :wink: Jó érzés,mikor így eltalálod az ajándékot :D

Kitty,
hát nekem ne is csináljon semmi házimunkát a férjem,párszor mosogatott,meg húst klopfolt,meg valami még volt,de több időbe telt utána összetakarítani,mintha én csinálom meg.Ráadásul jól össze is vesztünk,hogy nekem semmi nem jó,amit csinál.Dehogynem...de nem a konyhában :lol: :roll: :D

Vasalni én max egy-egy inget szoktam,ha nagyon muszáj ,különben azt is úgy teregetem,válfára,hogy ne legyen gyűrőtt :oops:

Beze,
ez jó,hogy még nem maradt gép a levegőben :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Micsoda forgalom :lol:

Enis
ezzel én is így vagyok, ha néha főz, akkor is órákig pakolok, meg mosogatok utána :? A válasza meg az, ami a te párodé :lol:

Ma kéne megjönnie, de még sehol semmi, tünet sincs, meglátjuk mi lesz. Egy hetet biztos várok a teszttel (vagy ameddig kibírom) :oops:
Vendég
 


Sziasztok Lánykák! :D

Kitty :lol: háááát, ez kezd izgi lenni....Ne várj egy hetet!!!!Légyszi :lol: :wink:

Bridg :) örülök,hogy rendben hazaértél :) én is félnék ilyen veszélyes repülőúttól!Látom, eredményed még sokára lesz :?

Beze :) ti mikorra tervezitek a kistesót?Nálam már beindult, már ovus vonalzót is készítettem :lol:Kittytől vettem el a helyet, ahonnan letöltöttem :)

Enis, magatokról kicsit többet is írhatnál :wink:

Nóci :) Mi újság?

Most megyek és körülnézek teszveszen karácsonyi ajándék-ügyben, amig Manóm alszik :)
Vendég
 


Sziasztok!

Jól eltüntem ezer meg ezer bocsi! Csak pénteken estére kaptam apától kimenőt a fővárosi nagycirkuszba abba show-ra! Naggggyyyon állatiul jól éreztem magam! Kersztanyám nyert a juventuson rá jegyet! És ugy mentünk el a lányom keresztanyával! Szal egész nap pakusz aztán jött tesom át és mondta, hogy szombaton jönnek uncsitesomék! Na végre jöttek babanézőbe! Mondtam el sem hiszem csak ha már itt vannak!
Ja és volt a biztósitos foszer is! Füzetnek szépen mint a katona tiszt!
A show-n csináltam képeket, de totál gázok lettek így nem teszem fel! És kaptunk ingyenes belépöket a juventus-os retropartyra jövő hét péntekre! Már mondtam apának, hogy szeretnék elmenni! Na gondolhatjátok mi volt a válasza! Bár szerintem ugy is elenged! DE majd meglátom!

Brid! Hát drágám nagyon sajnálom ezt az egész torturát amit átéltél mind a pulcsival mint a repcsivel és, hogy ilyen szemét modon kihasználtak a taxinál!! Gusztustalan! Azt hittem ez csak magyar szokás!! És nem lehet szolni nekik, hogy 2x lett kifizetve???
A kicsinyitést azt ugy csinálom, hogy programok kellékek paint file open kép kiválasztása kép méretezés meg valami A bvetüs szó aztán mentés másként ja meg át írni a számokat és utána menteni és kész! És utána meg már tudtam, hogy hoyg kell mert emlékeztem, hogy Pendi tavaly megmutizta! Amugy beírtam a gogleba a képkicsinyítést és a második variáciot választottam!
És tiszta szívemből kivánom, hogy spontán bebabásodj!! Istenem az egy igazi csoda lenne!!

Úgy látszik akkor itt csak én szoktam sokat vasalni! Én modnjuk nem tudom elképzelni, hogy a türcsiket ki ne vasaljam! Meg az ágynemüt konyharuhát! De jó, mert apa nem hord inget, de a terepnadrágot ugyan ugy ki kell vasalni, mert az talán jobban gyürödik mint egy ing! És borzasztó nehéz vasalni!!!

Ki mit fözött ma??? És zöldség levest cérna metéltel és pásztor tarhonyát csináltam!

Na lépek, mert ébredezik a lány!! Ja és azért dobok egy képet!

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1258296009.9286.jpg[/img]

Kis fradi drukker!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kitty,
ezek a férfiak :roll: :lol:
Én is várnák a helyedben a teszteléssel,ha nem lenne rendszeres a mensim :wink: De ez nem jelenti azt,hogy nem drukkolok 8) :lol:

Nócika
nagyon édes a kis drukker,te meg akkor kikapcsolódtál egy kicsit 8)
Én ma nem főztem,mert sógornőmnél voltunk egész nap :)

Fürti,
jut eszembe,akkor neked megjött...vagy nem jól emlékszem,azt hiszem akkor olvastam,amikor nem írtam pár napig.És dolgoztok a kistesón,vagy védekeztek? :oops: :) Bár a vonalzódból gondolom,hogy nem 8)

Magamról nem nagyon van mit írnom..semmi említésre méltó nem történik mostanában :?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Csajok
Netmentes a hetvegenk!!!!Hetfon jovok 8) Addig is legyetek jok!! :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="bridget0801"]C írta:bridget0801sajok
Netmentes a hetvegenk!!!!Hetfon jovok 8) Addig is legyetek jok!! :lol:


Szal nem értem! Nálunk már vége a hétvégének?? Brid nálatok mikor kezdödik??? És meddig tart??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nos!

Enis! Hát valóban kicsi kikapcsolodtam! És igen jó volt csak tudod az volt a baj, hogy állandoan a telom lestem nem e csörög, hogy van valami otthon! De ennek ellenére mondhatom jó volt! Sőt tegnap 10-ig aludhattam, mert apa kelt fel a manót megetetni!!!! :D MOst mondhatom, hogy úri asszonyka voltam!!!

És ma mit föztök??? Én ma csak magamnak főzők, mert maradt apának tegnapról pásztor tarhonya és én meg már rágota ennék vagy tojásos nokedlit vagy lecsot és ezeket apa nem szereti szal ővé a targonca enyém a vega kaja!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Olyan lusti vagyok! Tegnap olyan szép idő volt ma meg olyan ronda borus idő van! Pedig volna mit csinálnom! például vasalni!!! Meg a fürdöt is meg kéne csinálnom!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Fürti nem sürgős, valamikor jövőre nekiállunk. Addig jó lenne egy, esetleg kettő éjszakát végigaludni. :oops:
Neked rögtön beállt a ciklusod? Én még vonit se tudnék csinálni, a mostani a héten jön, az eddigiek meg 31, 30, 25 és 29 naposak voltak. Bár a védőnőm szerint szoptatás alatt ez normális. Hát nem tudom... :roll:

Nóci, kell is a kikapcsolódás. Ránk fér. :wink:
Ma maradékot eszem.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kitty, ez kezd izgalmas lenni. Mindig pontosan jön?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze! Én ugyan nem szoptatok, de nekem sem pontos! Kábé 31 napra jön meg! És a 28. nap után mindig mondom apőának, hogy jön a kistesó!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Amugy meg kérdezhetem, hogy a maradék mit takar??? Csak ötlet miatt kérdezem!!!

Szerdán jön a szülésznöm aki a barinőm is egyben! Valami finit kéne fözzek csak ötletem sincs! Mondjuk a palacsinta az tuti csak a többit nem tudom!!! Segitsetek! Valami egyszerű és husos étel legyen!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kitty! Még jó, hogy olvasok figyelmesen!!! :lol: :oops: Nekem kedden kellett volna megjönnie és azon a héten szombaton volt két szép erős csikom! És azt tudni kell, hogy abszolut nem számitottam rá!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, persze, húsleves, főtt hús zöldségekkel. Szóval semmi extra.

Sajtos tejszínes pulyka? Pofonegyszerű és nagyon finom.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Enis
ezt a hetet még meg akarom várni a teszttel, aztán meglátjuk...

Fürti
hát lehet, hogy nem bírom ki egy hétig, majd meglátjuk. Itt a faluban semmiképp nem veszek tesztet, mert csak a picike gyógyitárban lehetne, de akkor meg fél órán belül az egész falu tudná :lol: :?
Csak nem??? Jó az új vonalzód! jövő héten ti is akciózhattok éjjel-nappal :lol:

Nóci
ari a kicsilány! Én se számítok most rá, habár mi megtettünk mindent, de a múltkori két hónapos mensi kimaradás még erősen él bennem :(

Bridget
gyere ám, ha vége a hétvégének :lol:

Beze
eddigi életem során egyszer jött meg pontosan, most nyáron :oops: Ezért is akarok várni még a teszttel, mert nálam sose lehet tudni. Múlt hónapban is gyógyszerrel jött meg, mert két hónap után elmentem dokihoz, hogy csináljon már vmit, hogy megjöjjön.

Én ma zöldséges levest főztem, és gombapörit tésztával.
Vendég
 


Nócika,
gondolom Bridget vasárnap délután írt valamikor.Tudod,ha visszaszámolod azt a 8 óra(vagy mennyi)időeltolódást,akkor náluk még vasárnap volt :lol:
Elhiszem,hogy lested a telót egyfolytában,de rád is rádfért egy kis kikapcs,meg apa is milyen ügyes volt,látod :wink: És még reggel is megetette Regit 8)

Pont a kaján filózok már reggel óta :roll: ,mit főzzek,hogy ne legyen se krumpli,se rizs,se tarhonya...szilvásgombóc is múlt héten volt,tészta is... :roll:

Lányok,
azért ti szerencsések vagytok,akiknek pár hónapig nem jött meg...bár én szoptattam 11 hónapot,nekem a 6 hetes szülés utáni folyás után(ami napra pontosan addig tartott :evil: ) 28 napra pontosan megjött :evil: :roll: :cry:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Nem jók a vonalzóim :evil: ,csak azt látom rajtuk,hogy nagyon nyakamon már a nagytakarítás.Pl ablakpucolás :twisted: :roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Beze! És leírod ezt a receptet a receptesbe??? Pláne, ha olyan pofon egyszerű! Mondjuk a neve alapján lehet, hogy hasonló a tejszines kukoricás csirkéhez! Na azt majd én írom le ezt meg írd le te! Meg, hogy te mivel tálalnád!

Kitty! Egy percig sem gondolom, hogy nem tettetek meg mindent! Na nem mintha gyertya taroként lettem volna ott, de hát tudom én, hogy ti is mennyire akarjátok már a kis manócskátok érkezését!
Ésd én bizom benne, hogy többet ilyen nem lesz, hogy 2 hónapig kimarad piri! Mert ez borzasztó lehet, hogy reményekkl vagy teli és csak vársz és sehol semmi!
A gomba pörit én nem szeretem, de amugy nálunk is a tegnapi zöldség leves volt!

Enis! Tudom én csak olyan jól jött ki és azért írtam Bridnek amit írtam!!! :lol: :lol: :lol: Meg Ő mindig olyan jól ír, hogy mindig úgy ír min nálunk van az idő! Na ezt most jól leírtam! De azért érted ugye??
Neked van egy jó tippem! Paradicsomos husgomboc??? Vagy töltött paprika?? Igaz mind a kettő kell hozzá rizs is és krumpli is! De azért változatos! Vagy egy jó kis zöldborsó fözelék?? Huha! Ezt most én is meg kivántam!!! Lehet vacsira össze is dobok egy kis fözikét!!!
Neked akkor szopi alatt is megvolt 28 napos kihgagyásokkal??? Vagy most akkor én ezt nem vágom!! :oops: :roll:
Ja és most gondolod, hogy Kittynek beindult az üzlet az ablak pucolással akkor neked is menni fog??? De tudod mit?? Akkor te gyere hozzánk és akkor meg se kell várni, hogy a vnalzi teljesen vissza számoljon! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Enis
végül mit főztél? Én köretként múltkor próbáltam a kölest, nekem nagyon bejött, rizshez hasonló, bár nekem jobban ízlik :wink: És egészséges!
Nálunk minden héten van nagytakarítás, én már csak ilyen vagyok
:oops:

Nóci
igazából nem élem magam nagoyn bele (nem merem :oops: ), lesz ami lesz! :wink: Úgyis azt mondta a párom, hogy ne is gondoljak rá, mert akkor sose jön össze! Mondjuk igaza van :oops:
Vendég
 


Kitty,
nálam is,de azért más az,mikor tudom,hogy EZ most karácsonyi nagytakarítás:lol: Hetente "csak" takarítok jó alaposan.Én is ilyen mániákus vagyok :lol: ,sajnos nem csak tisztaság,hanem rend terén is.Ha a férjem ferdén teszi le az újságot,átrohanok a konyhából és megigazítom az asztalon :oops: :lol: Ha nem ilyen lennék,nem is lenne mit csináljak egész nap :roll:

Még semmit nem főztem,végül palacsintát sütöttem,vacsira meg melegszendvics lesz :oops: Holnap ebédre lesz zöldborsófőzelék...még nem tudom mivel.Nem tőlem függ,nekem mindegy lenne,de Reni... :roll:

Nócika,
én meg azt hittem komolyan írtad Brinek :oops: :roll: :oops:

Köszi az ötleteket,húsgombóc...szerintem holnap vacsira megcsinálom :D

Jaa,Kitty,,viszont ablakot nem pucolok hetente.Te igen??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:Még hónaponta sem ,csak mikor nagyon muszáj :oops: Ezért nagytakarítás nekem a nagytakarítás :roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Anyci!!!

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Jovok maaa en is visszaolvasok 8)


Eredmenyeim:
(Azt figyelembe kell venni,hogy a szurik bekavarhatnak )

TSH 6.740 mIU/l * 0.270 - 4.200
fT4 15.59 pmol/l 12.00 - 22.00
fT3 6.53 pmol/l 3.95 - 6.80
Thyreoidea-peroxidáz AAT 5.35 IU/ml < 34.00
Glucose terhelés 0 perc 4.68 mmol/l 3.30 - 5.50
Glucose terhelés 120perc 5.33 mmol/l 3.30 - 7.80
Insulin terh 0 perc 4.99 mIU/l 2.60 - 24.90
Insulin terh 120 perc 48.05 mIU/l

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Beze
Az elejen mikor elkezdtem repulgetni en is ngyon bator voltam 8) aztan minnel tobbet repultem annal inkab felosse valtam...azert en 10eve repulok es sajna eleg sokat :?
Jaj az a kutya a kedvencem :wink: Az autot meg nem ismerem :roll:
Csak nekem neznek kromoszomat merthogy ngyon kukak voltak a peteim es talan ez allhat a hatterben :roll: osszeferhetetlensegi meg nem volt hisz mar volt embrionk amit visszakaptam es mestersegesen termekenyultek meg most is...nekunk a petek minosegevel van a bibi :?

Kitty
Verado vacsi milyen ?meselj mar errol egy kicsit 8) halaszle :x :shock: bocsi :oops: :lol: Teszthez mennek a drukkok
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++ 8)

Furti
Igen meg sokara lesz meg de a terheleses inzulin megvan es a pajzsmirigy is..bar nem mondhatnam,hogy ertekelheto :roll:

Noci
Orulok,hogy sikerult kimozdulnod es ilyen kis pozi vagy :D
Vegulis nem 2szer fizettunk hanem mivel tobb lett szerintuk a szamla ezert envelem jol kifizettettek es paromtol nem huztak le mert tole a megszabott arat vehettek volna csak le ami fele ennyi :twisted: no komment dragabban jott ki a dolog,mintha az elozo ceggel utaztunk volna :twisted: :evil: 30ezer volt igy az utam amugy 15ezer lett volna csak...gondolhatod...apacska majd szetrobbant :roll:
Ngyon ugyi vgy kepugyekben igy mindig frisseket kaphatunk mostmar :D A kepeket meg ngyon szepen koszonjuk 8)
Jovanna mar vasarnap volt es mondom majd hetfon jovok de elfelejtettem,hogy nalatok elorebb van az ido :oops: :lol: :oops: :lol:

Vasalast en uszom meg a legjobban...leviszem a tisztitoba az ingjeit es ott kivasaljak :oops: mert bejarono egyenlore nincs :x meg is latszik :shock: elvoltam egy honapig ha latnatok mi vart :oops:

Enis
En utaztam mar gyerekekkel maskor is a gepen de azok ultek es annyi...ezek valami ngyon neveletlenek lehettek mert az anyujuk az elso perctol fogva mondta a masaet azon a magas sapito hangon :x A masik anyukanak meg fel neger gyermekei voltak... :? nem voltak ezek olyan hude jl neveltek na...a nagy amerikaban fentott magyarok :? :roll: Szo ami szo eddgi talan ok voltak az elso gyerekes anyukak akikkel utaztam es magyarok voltak...mas orszagok anyukai gyermekei miert is tudnak viselkedni :roll:
En csak ezeket a tanulok kutyus,a hernyo ilyesmiket ismerek ha van mar minden akkor eleg nehez valasztani mast melle ezek ugyanis a legjobbak szerintem :?

Most a lombik ugye termeszetes uton lett csinalva!Es magatol ment a katona a petimbe ezert azota tudom,hogy talan van remeny 8) Ha szepen megerlelem a petim egyutt vgyunk es hatha... :roll: de eddig nem hittem a spontanban amig nem tudtam igenis meg tudnak termekenyulni 8) Erted?De csak 1honapunk lesz mert aztan fogigatlot kell szednem sajna :roll: :? Ugyhogy belehuzunk remelem 8)

Igen azota lesem lehet szedni rola :lol: mikor odaadtuk neki mar akkor teljes nagy extazisban volt :D es azota sem mult el ez a varazs 8) marha jo erzes :wink: Vittem egyik gyerekkori barimnak is a sutis dobozt vgy melyik jatek...es az a barinom is irta csak azzal jatszik miota en vittem 8)

Lanyod?


Csajok
Ez a sok fini etel amit itt irtok :oops: en nem foztem mert amint hazaertem masnap takonyba borultam igy nem volt erom semmihez bar szombaton egesz nap kajtattunk a szokasos maradek butotrok ugyeben :x Azt hiszem minden megvan mar rendelve johetnek a dekoraciok olyan rideg igy a lakas szeretnem mar belakni vegre :roll: Wazze mar nyar ota eljuk ezt a nomad eletet nekem meg tok fontos az otthon,mint meleg es joleso hely!!! :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Nóci, azt hiszem, a receptesben megvan az általam említett kajcsi, de most nem tudom megnézni, talán később.

Bridget, megy a drukk!!!!!+++++++ Én hiszek a csodákban. :wink:

Enis, nekem július 1-én jött meg először. Bár tudtam volna még nélkülözni... :evil: :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?