Új privát üzeneted érkezett!

Kutyafüle, hála Istennek, akkor jelenleg minden a legnagyobb rendben! Azon meg, hogy mi lesz később, ráérsz később aggódni! Azt írtad hiszel Istenben, azt mondta a bibliában, hogy még a hajunk szálát is számon tartja, úgyhogy ne izguljunk, legyen eléág minden napnak a maga baja, ne fossunk előre. Nem pont ezeket a szavakat használta...(Máté6, Isten gondviselése c. rész)

N, gyerők partyszerkóban, én partyszerkóban, összepakolom a cuccunkat, és indulunk. Sztem 10-10:30 közt vagyunk várhatóak, ha nem tévedünk el!

Csókoltatok mindenkit! Főleg azokat, akiknek foguk van!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na Annus majd én Gyöngyinél megkócsingollak, mert nem teccik nekem ez a minnyáhányokmagamtól hozzáállás!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi 8) Pedig nem vicceltem...jelenleg is hányhatnékom van....és nem azért mert terhes vagyok... :roll: No mindegy!majd ráállok már erre komolyabban,úgy látszik h vmi miatt hajlamos vagyok a hízásra...jókor jön ez elő.....

annus11
 
 

 
 

Kutyafüle: szuper hírek! Nem lesz semmi baja az oltástól a picinkónak, hidd el! Nem is tudom, miért volt bizonytalan benne a doki... :roll:

Gyöngyi, drága, ne haragudj, de elromlott az óra CSongorban és csak 9-kor keltett!!! Tüci még alszik. :shock: A fene ebbe a bagoly-családba (na nem tőlem örökölték). :wink: Szóval most már nem tudok nekiállni sütit sütni, mert sose érünk oda hozzátok. :oops: :oops: :oops: Viszek itókát, de abból is csak azt tudok, amit itthon találok, boltba se tudunk már beugrani. Villámöltözés, gps-ezés és egyebek.
Jól beszarattál ezzel a parkolással! Én még parkolni sem tudok, nemhogy válogatni a helyek között. :? :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Szofi, de szépen írtad.Megkönnyeztem! :cry: :)
Lányok, jó szórakozást mára a talihoz.Megyek ágybadugok egy kicsi emberkét! :)

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jó reggelt!

Bakker, bocsánat, h utólag: Réka, boldog szüli- és névnapot!
Marcisajtoknak pedig boldog nevük napját utólag!:oops: :oops: :oops:


Mozza,
nagyon drukkolok, hogy könnyű legyen a mai nap!
Majd tudósíts, kérlek!:roll:


Niki,
nagyon szuper hírek ezek továbbra is!! A szédülés teljesen okés, ennél vannak rosszabb tünetek is. Ja: és akkor se csodálkozz, ha állandóan aludnál pl. azért annak az icuripicuri babszemnek kell a sok vér, energia, stb, amit Te állítasz elő neki.
Annyira szuper, lesz két majdnem egyidős gyerkőcötök!! :P :P

MNiki,
sajnálom, h nem tudsz csatlakozni a talisokhoz... Mindig úgy drukkolok Neked... :(


Gyöngyi és talisok: nagyon jó tobzódást a mai napra (is)!


NDK turmixgép (by Gyöngyi) és én ma valszeg megszállunk egy bababoltot, majd kifosztjuk az ikeát :wink: 8) :lol: :lol: És egy -kivételesen nem babázós -barátnémmal sétálgatunk majd a szuperjó napsütötte időben.

Mindenkinek szép napot!! Sok gyógycsók a betegeknek!!
Kép

KépKép

Kép
hase
 
 


Gyöngyi: cserébe segítek valamit, jó? Esetleg újabb adag palacsinta sütése? Vagy tudok vinni házi baracklekvárt, anyósom csinálta. Nem olyan nagy világbajnok, de azért finom és bio. Mi legyen? :wink:
Na márcsak TÜcit megfürdetem, adok a gyerekeknek almás rizspépet és indulunk.

Kép
Kép
tinu
 
 


lilit kineveztem a parkett ördögének, máshol nem jó, csak a csupasz parkettán :shock: az meg csúszik neki...jajj olyan dinnye :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Susy,
jó, h túl vagytok a nyelvcsípésen. Azt érzéstelenítik, vagy nem fáj??


MNiki,
Lili szeme hogy van? Simán elmúlik sztem pár nap alatt, mert nagyon gyógyulékonyak ezek a kisemberek!


Incike,
Benjivel mikor mentek kézgyógyítani? Vagy már túl vagytok rajta, és lemaradtam volna...?


Gyerekek gyönyörűek!!
MozzaLili egyre csajosabb, olyan szép pofija van!
Ja, és Lénának még mindig elsőrangú a stylist-ja :wink: :lol: :lol:

KépKép

Kép
hase
 
 


Na helló!

A tali zajlik, mi még itthon, mert most ébredt Samu... :shock: :shock: :shock: Tudtam, hogy ébren volt éjjel elég sokat, de azért ez túlzás picit!...

Korán etetem a dédiket, és ha sikerül, nekivágunk a városnak. De azért ez egy picit túl nagy válallkozásnak tűnik a 2 gyerekkel kocsi nélkül... :roll:

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Susy, én is akartam írni, hogy jó, hogy Hannának már jól felvágták a nyelvét! :lol: Örülök, hogy nem volt nagy gond belőle!

Niki, te meg szédelegsz, mert dolgozik a szervezeted, hogy előkészüljön az előtte álló munkás időszakra! :) Puszi nektek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


jóóó reggelt!

mi mind3an 3/4 9-kor ébredtünk :shock: :lol:

Mozza, remélem már túl vagytok rajta! Lili nagyon szépséges a fotókon!

Niki, úgy örülök, h jó híreket kaptál? De az oltás nem is értem miért lenne baj, hisz a kismamáknak kifejezetten javasolják, nem? :roll:

Annus, fejezzedbe ezt a hányhatnékságot! :evil:

Talin fotózzatok pár százat és fel vele a blogba!

A férjem már a héten nem dolgozik, így minnyá indulunk anyóshoz! Éjjjen! majd mesélek :? :D

Kép

Kép
adraci
 
 


ja, a családom úgy rákattant ezekre a másszutánam miafenékre, hogy a tesóm még este 9-kor hívott, hogy van másszutánam Füles is! :shock: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Netti, nem tudom, majd este kiderül, hogy kell-e még neki a cicim.
Vendég
 


adri én is rácuppantam van minnie egér meg mickey egér is, tudok egy angolul dumáló macit 2500ért, valaki?

nekünk csak magyar kell , vagy níma :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Panndi, lehet h csak tul ehes volt es o hudemostazonnal akarta :D

Niki, mer nem jo az angol? ugyse az fogja erdekelni h azt mondja szia baba:lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


ez apa hóbortja, hogy a gyerek ne azt mondja először hogy háj, bébi, kámon! :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki :lol: Éééértem már, ha jól emlékszem, pont angolul nem tudsz!:roll:

Erzsi, boldog szülinapot! A számokat már múltkor kitárgyaltuk, úgyhogy ne is foglalkozz vele! Remélem jól vagytok! :P

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok!

Jó talit! Kissé irigy vagyok... :oops: Az én torkom még mindig fáj, Lilla baba is taknyos, úgyhogy jól döntöttünk az itthon maradásról.

Dóri: Drukkolok nektek, hogy ezúttal eljussatok a talira!

Köszi a gratulációkat a mászáshoz és a foghoz. :D Lehet, én is be kell szereznem egy ilyen mássz utánam miafenét.
Kérdeztétek, hogy telt az első éjszakánk fogastól. Hát, nem lett jobb, de legalább rosszabb lett. :lol: Babóka eddig 3 óránként kelt, múlt éjjel pedig 1-2 óránként, összesen 5X. Kezd meginogni az elhatározásom, hogy külön szoba, külön ágy. Nálunk ez úgy néz ki, hogy gyerek felsír, én ágyból ki, át a gyerekszobába, székre leül, szopis párna, szoptat, gyerek ágyba be, én vissza a saját ágyamba. Ma éjjel már éreztem, hogy leesem a székről az álmosságtól.

Kutyafüle: Ne izgulj, minden rendben lesz. Pihenj sokat, tudom nehéz tanulás és Riki mellett, de akkor is.

Annus: Tényleg ne vedd ilyen tragikusan, ha így nézzük, akkor a helyedben nekem már a Dunának kellett volna mennem a súlyom miatt, de élek és virulok. :lol:

Mniki: Őszinte együttérzésem a rossz éjszakád miatt, remélem, ha kijön Lilkó foga, jobban alszik. Az én Lillám fogastól is nagyon akar szopizni éjszaka.

Tinu: Menni fog az a parkolás, ne aggódj.

Ma végre kidugjuk az orrunkat a házból, 2 napja nem vittem ki Lillát az eső miatt. De most muszáj, veszünk orrsprayt.

Jó palacsintázást! :D
Réka

rekap
 
 


Csilla!

Lidocain-t fújtak oda neki. Az kicsit elzsibbasztotta és úgy csinálták. Biztos nem volt kellemes neki. De fél percig se tartott.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Nekunk meg 1el tobb fogunk van es csak most vettem eszre! 8)

Reka, mostmar megy mindenfele akkor a kiscsaj? :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Netti ez nem ér :lol: Még egy fog!4Gratulálok!!Nekünk még nincs,de ordítás van miatta.

Lilla babának jobbulást!


Adri,jó pihenést!

Mindenki ezt a mászós izét kergeti?Hát az én gyerekem tuti még annak sem lenne hajlandó semmi csinálni.Lusta és kész!Túl kényelmes!!

Én még nem tom mit vegyünk Hanninak karira.Grétikének van egész lista,mert ugye ő már mondja.Hannának meg sok mindene maradt Grétiről,így nehéz.Meg annyit amennyit szeretnék,sajna most nem tudunk venni.Majd jövőre.De szeretet lesz/Van!Ez a lényeg :wink:

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita! teljesen jol irtad, szeretet :wink: ez a fontos csak, ez a maszos maci. hat en nem vennem meg amugy,Boroka is kapta. vagyis kapja.. nekem amugy nem is tetszik es utalom is a micimackot :lol:
a golyo sokkal jobb es izgibb sztem :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Réka! Én is boldog név-és szülinapot kívánok utólag is!!!!

Marciknak sok-sok boldog névnapot kívánok!

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Netti,így van!Így is sok az ajándék!Régen azért a karácsony jobban a szeretetről szólt,vagyis a családról.De most valahogy annnyira rohannnak az emberek.Nem?
Végülis egy nagyobb dolgot veszünk mi,na meg kapnak anyuéktól,3 déditől,keresztéktől,tesómék,anyósék.Ált Grétike kap 20 ajándékot karácsonykor.Olyan nagy a család!!!
Grétinek mi a zsiráfot vettük anno.Hát imádta.Már Hanna is ismerkedik vele.Az Fp-nek jó játékai vannak.Most Gréta valami homokot akar,Moon sandot.De abból is van ezer féle,mire kiválasztjuk.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Ja,néztem azt a golyóst!Tetszik nagyon!Na de az én kis lustimnak??Még csak nézné.Ő nem állna fel hozzá.

Bár amúgy ha ül az ölemben és megfogom a 2 kis kezét,akkor simán feláll.Ez már jó,ugye???Akkor nincs gond vele??Mindig azon aggódom h baja van.De tud forogni,csak nem akar.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Netti, gratula a foghoz! :D
Micimackó nekem sem jön be, olyan kis randa szegény! :roll:

Anita, valóban nem az ajándékok mérete/mennyisége a lényeg. :wink:

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok, beugrottam, hogy gratuláljak Kutyafülének.

Niki, nagyon boldog és problémáktól mentes babavárást kívánok!!!!

Mi megvagyunk, csak mindkét gyerkőcöm beteg lett, tegnap Gyöngyvirág, mára elkapta Iringó is.

További szép napot mindenkinek, a talisoknak jó bulit, majd jövök.

Ja, és üdv az újaknak! Gyv fórumán most csatlakozott 2 év múlva egy anyuka! :-)
Vendég
 


Sziasztok!

Továbbra is várjuk a Te Történeted rovatba a szüléssel, gyermekvállalással, neveléssel kapcsolatos vicces, nevettető, megható, megkönnyeztető, tanulságos írásaitokat 1-2 oldal hosszúságban, Word dokumentumban a szerkesztőség email címére: szerkeszto@babanet.hu

A Kölökneten pedig még lehet nevezni a Mikulás-pályázatra, a legjobb történeteket remek gyerekkönyvekből álló csomagokkal díjazzák majd! Még odaérnek majd a Télapó előtt! Itt a következő mélcímre írhattok: szerkeszto@koloknet.hu

Mindenkinek további szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Továbbra is várjuk a Te Történeted rovatba a szüléssel, gyermekvállalással, neveléssel kapcsolatos vicces, nevettető, megható, megkönnyeztető, tanulságos írásaitokat 1-2 oldal hosszúságban, Word dokumentumban a szerkesztőség email címére: szerkeszto@babanet.hu

A Kölökneten pedig még lehet nevezni a Mikulás-pályázatra, a legjobb történeteket remek gyerekkönyvekből álló csomagokkal díjazzák majd! Még odaérnek majd a Télapó előtt! Itt a következő mélcímre írhattok: szerkeszto@koloknet.hu

Mindenkinek további szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Mi köszönjük megvagyunk, Dóri te kérdezted, ugye? :) Nekem nincs már lázam, viszont durván fáj a torkom. Amina taknyos még, ráadásul ma hisztirohamot produkált az utcán, az Europarktól hazáig ordított, ez gyerektempóban olyan 20 perces séta. Hiába mondtam neki, hogy hagyja abba, mert tüdőgyuszit kap, le se sz@rta. Már majdnem hazaértünk amikor hallom, hogy fura hangon veszi a levegőt, itthon meg már ugatva köhögött. Ahogy beszívta jó nagy slukkal azt a hideg levegőt biztos nem tett jót neki. Gyorsan bekentem Kinder Luuf balzsammal és beparancsoltam az ágyba fél órára. Remélem nem lesz baja. Sík ideg vagyok. :evil: :evil:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na én is itt, lányok alszanak 8)

Remélem Amina megússza. Nálunk is volt reggel hisztiroham, hát, nem egyszerű dolgok ezek :roll:

Jaj, nagyon várom az esti szpit, remélem fog enni Fruzsi... (Zsófinál így maradt abba a szoptatás, tej volt még, de nem volt hajlandó enni...)
Vendég
 


Ja, holnap meg jönnek anyósomék, itt is alszanak, szóval ma megyünk nagybevásárni, holnap meg sütünk-főzünk :)
Vendég
 


Panndi és akkor onnantól nulla szopi? Nem lett baj? Úgy értem mellgyuszi pl.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Panndi, irj majd este h h alakult a dolog.. kivancsi vagyok mi lesz. Lehet este tobb kedve lesz a cicihez :roll:

Reni, nem hangzik tul jol amit irtal,remelem nem lesz baja Aminanak.Gyogyulgassatok mostmar meg!

nemtudjatok septofortot lehet szopogatni szoptatas alatt? nem mintha annyi tejem lenne, de az mindig bevallt a torokra ES most ujra gyartjak..!!! veszek is ..

Netti
Kép
maumau
 
 


Nem volt gond, egyik este még evett este, másnap már nem, onnantól tápszert kapott, nekem két hét múlva megjött, három hóna múlva meg Fruzsi jött meg a hasamba :)

Jaj, írok este, én is kíváncsi vagyok..
Vendég
 


Na hazaértünk a tanácsadásról, 7130g és 65 cm, buksi 40.5 cm cickó 43 cm. Megkapta a szurit, megint hősként viselte, remélem éjszaka nem lesz lázas.
Kutyafüle!Gratulálok a Pocibabához! Mi is kis korkülönbséget tervezünk (a férjem is és én is már 33 évesek vagyunk), de még szeretném, hogy visszaálljon a ciklusom.
tegnap elénekeltük a lánynak az összes létező szülinapos dalt( Jutka néni, Alma és Zorall), volt tánci meg szülinapi pizzázás. Feledik szülinapra a férjem is köszöntött, mert szte. ez nekem is jár. Olyan jól esett, komolyan...
Megyek, leteszem a kiscsajt aludni, + lehet én is leheveredek :)
füles33
 
 


öööö. mármint addig, amíg vissza nem áll a ciklusom. Valóban rám fér a pihike.
füles33
 
 


Oh, én nem ragaszkodnék ahhoz, hogy visszaálljon a ciklusom :wink:

Jajjj, lassan ébredés lesz nálunk :roll:
Vendég
 


Panndi, így legalább mindenféle módon happy end! :)

Na, a változatosság kedvéért nem sikerült elindulnunk... :roll: Így, teljesen segítség nélkül a 4 emberrel nem tudom megcsinálni, hogy a gyerekek ugyanúgy legyenek ébren, mindenki úgy kapjon enni, hogy gond nélkül neki tudjunk vágna a több mint 2 órás útnak... :roll: De most legalább nem sírok, nem úgy mint a múltkor, mert jobb is talán, hogy nem indultunk el, olyan furák ma a gyerekeim. Szerintem nem teljesen egészségesek, és még nem tudom, mi a bajuk... :roll: Dani pl. tegnap üvöltött, mint még sosem... Nagyon fáradt volt, de ebben az állapotában a kicsi zaj is úgy idegesítette, hogy nem bírt elaludni, de azért egy 2 éves gyereket rávenni, hogy tökkusban maradjon... Hát, ha vkinek van trükkje, szóljon! :) De az is lehet, hogy nem csak fáradt volt (olyankor elég csak rácsukni a szobaajtót), hanem vmi baja is volt... Remélem, nem a tegnapi eséstől... Na, nem parázok tovább elég volt.
Amúgy még 1 dolog, ami miatt jó, hogy nem mentem el: most van a patikában (az egyikben) oltóanyag, amit csak én tudok kiváltani, mert a többiek csak akkor jönnke, haza, amikor már bezárt a patika. Azt mondják, legközelebb jövő 7 végére lesz (akkor is csak talán), és anyumék még nincsenek oltva. Pedig még plusz 2 hét a védettség kialakulása. Gyerekek miatt meg nem mindegy. SZóval azzal, hogy nem mentem el, nyertünk 1 hetet.
Gyöngyi, amúgy hozzátok az M0-on érdemes menni autóval? Szted mennyi idő? Mert legközelebb én itthonhagyatom az autót... Nem érdekel...

Anita, nálunk sem lesz nagy ajándékeső, sztem nem erről kell szólnia az ünnepnek elsősorban! :) Szóval ne szomorkodj, szeretgessétek meg egymást mindannyian! :wink:

Jaj, remélem, Aminának nem lesz semmi baja!

Panndi, azért csak szopizik még majd este! De vajon mitől hagyják abba a csajok? Megunják a melót? :roll:


Különben még 1 dolog: nincs kedvetek egyszer hozzánk jönni (már kérdeztem, csak nem nagyon volt reakció), akkor tuti ott lennék a talin... :lol: Most szerveződik a 2007-esekkel is tali hozzánk (kicsit kevésbé gyorsan alakul ki a dolog, mint itt... :) ), most csatlakoztam hozzájuk (Böbi, én is 2 év után... :lol: ). De már többen jelezték, hogy jönnének, Szóval ezen felbátorodva ismét kérdezem, tudna jönni vki Békásmegyerre talira? :?:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Netti! Mennyiért vetted a mászó micimacit?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reni, 6e korul,tesco,minden jatek akcios!honlapjan megtudod nezni pontosan :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Köszi! :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Boronak nem is veszek tobb jatekot.. a kedvenc elfoglaltsaga ma egesznap egy pelenka amit ragcsal eldob es megy erte?! ja meg textil konyvnek a "cimkeje" es ami mar napok ota slager a popsitorloje :) marmint kivulrol, nem maga a kendo..
korulotte meg a sok fp jatek es tarsai, le se szarja oket :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Na, halihó!

Szuper volt a tali, Gyöngyi, még1x köszi szépen! Nem volt olyan durva a forgalom hazafelé, Blanki meg bevágta a szunyát, rá is fért. :D
Odafele útközben munkahelyemre is beugrottunk, örültek nekünk.

Képeket majd le- és feltöltöm vmikor.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


mozza remélem jól sikerült a műtét :(

mau már odaadtátok neki? én most a mókakockát és az elefántot elraktam, hiszen a kutyát megkapta :)

füles üdv itt :)

annus én sem vagyok csúcsformában, de férjemnek tetszek, ha meg nem kell a tejcsi akkor majd alakítok magamon :)

susy jó, hogy nem volt komolyabb gond a nyelvével :)

talisok merre vannak?

Egy kérdés: szokott valaki járni a Nagy Lajos király útján lévő Minimanóban? felénk ugyanis nem lehet kapni a 3-as mam etetőcumit és ott ajánlották, hogy lesz, most ott sincs, de tájékoztatnak, ha lesz, szóval értitek :)

Lara is nagyon gyanús nekem, 3 napja délután nem lehet vele bírni, nyafog egyfolytában, enni alig eszik és össze-vissza, vagy lehet anyós elrontja :), foga még nulla :)

Tegnap majd szétrobbant a fejem, tutira az oltás volt a ludas :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Hát,kijöhetne Hannika foga!!!!Üvöltött egy órát.Most panadolt kapott,alszik!Sajna nincs itthon zselé,holnap veszek reggel!Elfogyott. :(
Délután az Apja kivitte,h talán kialussza magát,de fél órát aludt,aztán üvöltött.Úgy sajnálom!

Én most rugós hintát néznék,annyira tetszik!

Hozzatok a taliról képeket!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Tegnap én is levittem, mikor már nem esett az eső, de akkor sem aludt el, és eszembe jutott, hogy hiába megevett nagyon sok kajcsit, 2 óra múlva követelte a tejet :)

Ordítás szerencsére még nincs nálunk, csak nyűglődés, és hajnalban megint kelt fél 4-kor :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Kolosnak Boldog felediket! :)

Áron súlya nem semmi :)

panndi én nem fejtem 2 napig csak 2x és reggelre tiszta tej voltam, visszaáltam a 3-ra, szóval most utána kell nézzek, mit csináljak :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


hahó talisok, nekünk is volt ám palacsinta! Meg mákos guba :P

Bakker, én mindig elfelejtem beletenni AM kajájába az 1 teáskanál olívaolajat! :roll: :(

Netti, nekünk most a popsitörlős doboz a slágerjáték! :D

Kép

Kép
adraci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?